• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۲/۲۴
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام بنیاد خیریه سپهر

استخدام بنیاد خیریه سپهر

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام بنیاد خیریه سپهر


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام بنیاد خیریه سپهر

۱۱ فروردین ۱۴۰۲
استخدام نیروی اداری مسلط به برنامه های Office در بنیاد خیریه سپهر

بنیاد خیریه سپهر در تهران (منطقه 3، امانیه) برای تکمیل کادر اداری خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی اداری خانم با مدرک تحصیلی لیسانس آشنا به امور اداری و دبیرخانه مسلط به برنامه های Office و مهارتهای 7 گانه ICDL تایپ با سرعت بالا به فارسی و انگلیسی با تجربه کافی از متقاضیان درخواست می گردد مشخصات کامل خود را شامل: تحصیلات ، نام دانشگاه ، سابقه کار ، آدرس محل سکونت و شماره تماس به شماره نمابر و یا به آدرس پست الکترونیکی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۷ اسفند ۱۴۰۱
استخدام انباردار آشنا به سیستم های انبارداری و کدینگ انبار در بنیاد خیریه سپهر

بنیاد خیریه سپهر واقع در کرمان (شهرستان بم) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار یک نفر جنسیت : خانم یا آقا آشنایی ابتدایی با مبانی و مفاهیم انبارداری سلامت جسمانی آشنایی با سیستم کدینگ انبار آشنایی کار با کامپیوتر و ICDL روحیه کار گروهی و تیمی خوش برخورد متعهد، دارای روابط اجتماعی (داشتن کارت پایان خدمت برای آقایان الزامی است) تحصیلات : حداقل دیپلم سابقه کار: 1 سال نوع قرارداد : تمام وقت ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ صبح الی...

مشاهده بیشتر
۰۵ بهمن ۱۴۰۱
استخدام نیروی خدماتی و تحصیلدار آقا در بنیاد خیریه سپهر

بنیاد خیریه سپهر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران، شهر تهران از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز نیروی خدمات و تحصیلدار جنسیت: آقامقطع تحصیلی: دیپلمسابقه کاری: حداقل 2 سال سابقه کار مرتبطحقوق: از ۵ میلیون توماناستان مورد نیاز: تهرانشهر مورد نیاز: تهراننیروی خدمات و تحصیلدار برای انجام امور تحصیل داری و خدماتی بنیاد خیریه سپهر دارای موتور سیکلت و گواهینامه مزایا:بیمه از واجدین شرایط تقاضا میشود با شماره تلفن زیر در ساعات اداری تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۹ دی ۱۴۰۱
استخدام نیروی خدماتی و نظافتی با بیمه در بنیاد خیریه سپهر

بنیاد خیریه سپهر جهت تکمیل کادر خود در تهران (منطقه 3، امانیه) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز نیروی خدماتی و نظافتی جنسیت: آقا و خانمسابقه کاری: 2 سالحقوق: از 5 میلیون توماناستان مورد نیاز: تهرانشهر مورد نیاز: تهرانآشنایی و مهارت کافی در زمینه پذیرایی و نظافت دارای روابط عمومی بالا توانایی جسمی منظم و سخت کوش و وقت شناسمزایا:بیمه متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند رزومه خود را به شماره فکس زیر ارسال و یا با شماره‌های زیر تم...

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۴۰۱
استخدام مددکار، روانشناس و مربی برای بنیاد خیریه سپهر در پاکدشت

بنیاد خیریه سپهر در تهران (پاکدشت) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مددکار خانم با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مددکاری با تجربه کار در مراکز بهزیستی و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست 2 روانشناس خانم بصورت تمام وقت با تحصیلاتی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی 3 مربی (مراکز شبه خانواده) خانم بصورت تمام وقت با تحصیلات کارشناسی در رشته های علوم تربیتی ، علوم اجتماعی ، روانشناسی متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات ک...

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۴۰۱
استخدام مددکار برای بنیاد خیریه سپهر در پاکدشت

بنیاد خیریه سپهر در تهران (پاکدشت) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز مددکار خانم با تحصیلات کارشناسی ارشد در رشته مددکاری با تجربه کار در مراکز بهزیستی و مراکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات کامل خود را شامل: تحصیلات، نام دانشگاه، سابقه کار و شماره تماس، محل سکونت و ... را به شماره نمابر و یا به آدرس پست الکترونیکی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۴۰۱
استخدام روانشناس برای بنیاد خیریه سپهر در پاکدشت

بنیاد خیریه سپهر در تهران (پاکدشت) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز روانشناس خانم بصورت تمام وقت با تحصیلاتی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات کامل خود را شامل: تحصیلات، نام دانشگاه، سابقه کار و شماره تماس، محل سکونت و ... را به شماره نمابر و یا به آدرس پست الکترونیکی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۹ دی ۱۴۰۱
استخدام مربی برای بنیاد خیریه سپهر در پاکدشت

بنیاد خیریه سپهر در تهران (پاکدشت) برای تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز مربی (مراکز شبه خانواده) خانم بصورت تمام وقت با تحصیلات کارشناسی در رشته های علوم تربیتی ، علوم اجتماعی ، روانشناسی متقاضیان واجد شرایط می توانند مشخصات کامل خود را شامل: تحصیلات، نام دانشگاه، سابقه کار و شماره تماس، محل سکونت و ... را به شماره نمابر و یا به آدرس پست الکترونیکی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۲ دی ۱۴۰۱
استخدام تایپیست مسلط به سیستم های کامپیوتری در بنیاد خیریه سپهر

بنیاد خیریه سپهر در شهر تهران (منطقه 3، جردن) به منظور تکمیل نیروی اداری خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز تایپیست خانم مسلط به تایپ انگلیسی و فارسی تمام وقت (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 لغایت 16:30) مسلط به سیستم های کامپیوتری و مهارت های 7 گانه ADSL متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ آذر ۱۴۰۱
استخدام تایپیست مسلط به تایپ انگلیسی و فارسی در بنیاد خیریه سپهر

بنیاد خیریه سپهر در شهر تهران (منطقه ۳، جردن) به منظور تکمیل نیروی اداری خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز تایپیست خانم مسلط به تایپ انگلیسی و فارسی تمام وقت (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 لغایت 16:30) مسلط به سیستمهای کامپیوتری و مهارتهای 7 گانه ADSL متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=672660
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi