دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی تهران

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید


خبر 30 مهر 96: آزمون استخدامی تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران برگزار شد (منبع: سایت تامین اجتماعی)

به گزارش روابط عمومی اداره کل غرب تهران بزرگ ناهید حیدری، مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ که در بازدید از سالن تربیت بدنی دانشگاه تهران محل آزمون استخدامی سخن می‌گفت با ذکر مطلب بالا افزود: بیش از ٥ هزار نفر از متقاضیان جهت ثبت‌نام آزمون استخدامی شرکت کردند که پس از بررسی مدارک و تطبیق آنان با آیین‌نامه استخدامی برای هزار و ١٨٠ نفر از دواطلبان کارت حضور در آزمون صادر گردید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 23 مهر 96: زمان دریافت کارت آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی اداره کل غرب تهران بزرگ که از تاریخ ٩٦/٧/٣ لغایت ٩٦/٧/١٢ موفق به ثبت نام در آزمون مذکور شده اند، می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به محل اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی،روبروی پارکینگ هتل لاله ، شماره ٢٧٩ مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: نحوه ثبت نام در آزمون استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ

مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی این سازمان در مهرماه سالجاری را تشریح کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام تامین اجتماعی تهران- 3 مهر 96

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز اداره کل غرب تهران بزرگ، افراد واجد شرایط را ازطریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانی دعوت به همکاری می نماید.

لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند که ثبت نام در این آزمون طبق مفاد این آگهی (از طریق مراجعه حضوری و تحویل مدارک به اداره کل غرب تهران بزرگ به نشاني استان تهران، شهر تهران، خیابان دکتر فاطمي، روبروی پارکینگ هتل لاله، شماره 279) در عناوین شغلی قید شده در فایل Pdf عناوین شغلي و مدارک تحصیلي مورد نیاز امکان پذیر خواهد بود.
ثبت نام از روز دوشنبه مورخ 96/07/03 آغاز و لغایت پایان روز چهار شنبه مورخ  96/07/12 خاتمه می یابد. کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

شرایط عمومي استخدام:  
1-  تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2-  اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
3 –  دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.
4-    دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر.
5-    دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم. (ویژه آقایان)
6-  داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
7-    نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
8-    استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازات های اخراج ،بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
9- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.
تذکر: ملاک عمل تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام مورخ 96/7/12 و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام مورخ 96/7/3 می باشد.
شرایط اختصاصي استخدام:
2 – مقاطع و رشته های تحصیلی در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی  می باشد.
داوطلبان صرفاً در صورتی می توانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی ،رشته تحصیلی و یا گرایش- رشته تحصیلی آن ها عیناً در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آن ها با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نباشد و دارای پسوند و یا پیشوند بیش از آنچه در آگهی آمده باشد از سایر فرایند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
توجه : اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفاً رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتیکه رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی بعمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند، خودداری نمایند.
2 – شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:
2/1- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط  معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 24 سال تمام.
1/1- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 28 سال تمام.
3/1- دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام.
* مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.
تبصره 1 : مدت خدمت سربازی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شرکت های ماموریتی و تکلیفی (به شرح مندرج در این آگهی)، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی  بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند ، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان درمورد ایثارگران به حداکثر سان مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که ازحداکثر 35 سال تمام تجاوز ننماید ، اضافه می گردد . شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقي خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمي باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

توضیحات  :
•  شركتهاي ماموريتي و تكليفي سازمان تامين اجتماعي به شرح ذيل مي باشد:
2- موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی 1- بانك رفاه کارگران 3- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی 4- شرکت گروه هتل های هما 5- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه 9- رفاه گستر 7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8- شارکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی 6- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 22- کار و تامین 22- گروه پزشکی حکمات 21- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران 23- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین24- شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین.
• قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام:
با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور درجبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیات در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به ااارت دشمن بعثی و یا گروه های ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر بکار نمی باشد ومفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان 5 سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود، مشروط به اینکه مجموع سن داوطلب و مدت قابل افزایش طبق این بند از حداکثر شرط سنی 35 سال تمام تجاوز ننماید.
تبصره2- فرزندان شاهد، فرزندان جانباز ازکار افتاده کلی و فرزندان آزادگان از کارافتاده کلی که متقاضای استخدام (خارج از سهمیه ایثارگران) از طریق شرکت در آزمون استخدامی می باشند با سایر متقاضیان در شرایط یکسان رقبات خواهنا ناود و صرفا  از شرط معافیت حداقل معدل و حداکثر سن بهره مند می گردند.
3 – معافیت پزشکی خدمت زیرپرچم داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از  تأیید واحد طب کار مدیریت درمان استان مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرا خواهد بود.
4-    عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها ، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت وموسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکرنام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار درسازمان الزامی می باشد.
5-    متقاضیانی که به هنگام شروع بکار،  دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند ، درصورتیکه پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائا نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود . ضمنا آندسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند ، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عناوان شاغلی ماورد تقاضاای آزماونمربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی ، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی باا لحااق قاوانین ومقررات ذیربط سازمان  امکانپذیر خواهد بود . شایان ذکر است مقطع تحصیلی متقاضیان صرفاً بر اساس مقاطع و  رشته های تحصیلی مندرج در آگهی منتشره قابل قبول خواهد بود.
6-  امتیاز بومی پس از کسب حدنصاب آزمون کتبی به متقاضیان بومی حسب مورد (شهرستان و توابع شهرستان/ استان) به شرح ذیل لحاظ می گردد:
–    بومی شهرستان و توابع شهرستان مورد تقاضا 25 امتیاز
–    بومی استان مورد تقاضا 15 امتیاز
6-1- داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد ضمنا مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.
6-1-1- شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
6-1-2-استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
6-1-3- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت  فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
6-1-4- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که  استان  محل  خدمت  فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
6-1-5- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
6-1-6- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
6-1-7- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
6-1-8- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
6-1-9- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای  اس تخدام  را داشته باشند.
6-1-10– پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد  تقاضا  برای  استخدام  را داشته باشند.
تذکر: پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است .
7-    فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان پس از کسب حدنصاب آزمون کتبی از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
8-    مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه پس از تعیین تکلیف و کسر مجوزهای سهمیه های 5%  ماده 21 قانون جامع خادمات رساانیبه ایثارگران و 3% قانون جامع حمایت از معلولان صورت خواهد پذیرفت.
9- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس متبصره ماده (20) آئین نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

10-  حسب ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پنج درصد 5% سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان ، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یك سال اسارت اختصاص دارد.
تبصره 1: ثبت نام و شرکت در آزمون جهت رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها ،  فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یك سال اسارت الزامی بوده  لیکن از شرط جنسیت ، سن ، مدرک تحصیلی و معدل معاف می باشند  .
تبصره 2 : رعایت مدرک تحصیلي متقاضیان از محل سهمیه 5% ایثارگران در رسته های فناوری اطلاعات و امور مالي برابر ضوابط طرح طبقه بندی مشاغل الزامي خواهد بود.
تبصره 3: رعایت شرط سنی ، معدل ، جنسیت ، مقطع و مدرک تحصیلی و همچنین رعایت سایر شرایط مندرج در آگهی برای همسران و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه جهت ثبت نام و شرکت در آزمون الزامی می باشد .
تبصره 4 : بکارگیری نیروهای مشمول تبصره های (1) و (3) مشروط به ثبت نام و شرکت در آزمون حسب بالاترین نمرات فضلی بین ایثارگران مشمول و به میزان سهمیه تخصیصی حسب جدول پیوست بر اساس الویت امتیاز مکتسبه و احراز شرایط عمومی گزینش امکانپذیر  خواهد بود .
تبصره 5: معافیت های مندرج در تبصره (1) این بند صرفا به میزان  5% سهمیه  موصوف  بوده و پس از تعیین تکلیف سهمیه مذکور ،سایر داوطلبان متقاضی استفاده از محل سهمیه یاد شده بعنوان متقاضی عادی تلقی و در خصوص آنان  رعایت شرط جنسیت ،سن ،مدرک تحصیلی و معدل الزامی خواهد بود .
تبصره 6 : سهمیه استخدامی 25 درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یك سال و بالای یکسال اسارت موضوع  ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به این سازمان معرفي گردیده است
تبصره 7 : به استناد تبصره (2) قانون اصلاح بند “و” ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه بعدی آن خواهران و برادران شهداء معرفی شده از محل سهمیه استخدامی 25 درصد توسط بنیاد شهید و امور ایثاگران می بایست در آزمون استخدامی شرکت  و کلیه مقررات مندرج در آگهی استخدامی سازمان(اعم از سن، معدل، جنسیت، مدرک تحصیلی و….) را رعایت نمایند .
11- سه درصد (3%) از مجموع مجوزهای استخدامی هر استان از بین معلولان بهزیستی واجد شرایط از طریق ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بدون برگزاری آزمون مصاحبه علمی و به میزان سهمیه تخصیصی به تعداد جدول پیوست و بر اساس اولویت امتیاز مکتسبه پس از اخذ نظریه هسته گزینش و طب کار در عناوین شغلی مورد نیاز سازمان بکارگیری خواهند شد. شایان ذکر است رعایت کلیه شرایط مندرج در این آگهی اعم از مقطع و رشته تحصیلی، جنسیت، معدل و …. جهت متقاضیان سهمیه موصوف الزامی  می باشد.
تبصره : سقف سنی مندرج در قسمت شرایط اختصاصی استخدام جهت مشمولین سهمیه 3% بهزیستی با یك مقطع تحصیلی بالاتر محاسبه می گردد. شایان ذکر است پس از تعیین تکلیف سهمیه مذکور ، سایر داوطلبان متقاضی استفاده از محل سهمیه یاد شده بعنوان متقاضی عادی تلقی و در خصوص آنان  رعایت شرط جنسیت ، سن ، مدرک تحصیلی، معدل و ….. الزامی خواهد بود.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
1- تکمیل فرم ثبت نام و الصاق یك قطعه عکس 3*4 جدید با درج مشخصات فردی در ظهر آن.
2- دو قطعه عکس 3*4 که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
–    عکس داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
–    حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
–    عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
3-    اصل رسید بانکی مبنی بر واریز 500/000 ریال (پانصد هزار ریال) برای متقاضیان استخدام به عنوان هزینه ثبت نام درآزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی به شماره حساب کوتاه مدت الکترونیك به شماره (1751621123) نزد بانک ملت شعبه خوش شمالي به نام سازمان تامین اجتماعي. (نگهداری تصویر فیش واریزی الزامی می باشد)
4-    اصل و تصویر خوانا از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی.
5-    اصل وتصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم جهت آقایان.(کپی پشت و روی کارت)
6-    اصل و تصویر مدرک تحصیلی مرتبط با عنوان شغلی مورد تقاضای مندرج در این آگهی.
7-    اصل و تصویر مدارک و مستندات مربوطه بمنظور تخصیص امتیاز بومی مطابق با شرایط مندرج در بند (6) قسمت شرایط اختصاصی استخدام این آگهی.
8-    اصل گواهی صادره از مراجع ذیصلاح در خصوص داوطلبان مشمول تبصره های (1) و (2) قسمت  شرایط اختصاصی استخدام ورود به خدمت داوطلبان
9-    ارائه آخرین حکم حقوقی در مورد شاغلین و یا حکم بازنشستگی جهت متقاضیانی که والدین آنان در عداد کارکنان سازمان می باشند.
10-  اصل گواهی صادره از مراجع ذیصلاح در خصوص داوطلبان مشمول بند های (10) و (11) قسمت  شرایط اختصاصی استخدام این آگهی. (متقاضیان سهمیه های 5% ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و 3% بهزیستی)

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

د- نحوه تحویل مدارک:
متقاضیان واجد شرایط می بایست مدارک مندرج در این آگهی را از روز دوشنبه مورخ 96/7/3 لغایت  پایان روز چهار  شنبه مورخ 96/7/12 در ساعت اداری و صرفاً به صورت حضوری به اداره کل غرب تهران بزرگ به نشانی مندرج در این آگهی مراجعه و پس از تحویل مدارک مربوطه رسید دریافت نمایند. ضمنا مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
• اخذ مدارک بعد از ساعت 16 تاریخ فوق (96/7/12) به هیچ عنوان امکان پذیر نخواهد بود.
مدارک تحویلی و وجوه پرداختی در هیچ مورد قابل استرداد نخواهد بود . بنابراین قبل از واریز وجه ثبت نام لازم اسات متقاضایان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. ضمناً تحویل  مدارک هیچگونه تعهدی برای استخدام در سازمان ایجاد نخواهد کرد.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه:
کارت شرکت در آزمون در روز سه شنبه مورخ 96/7/25 لغایت چهارشنبه مورخ 96/7/26 در محل اداره کل مذکور  توزیع و آزمون روز جمعه مورخ 96/7/28 در استان تهران برگزار و ساعت و محل برگزاری آزمون در زمان تحویل کارت به متقاایان اعلام خواهد شد.
مواد آزمون عبارتند از:  
آزمون عمومي :
1- ریاضیات وآمارمقدماتی 2- زبان انگلیسی3- زبان و ادبیات فارسی  4- آشنایی مقدماتی با رایانه 5- معارف اسلامی 6- شناخت تامین اجتماعی 7- اطلاعات عمومی 8- استعداد و هوش
* اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده  و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
آزمون تخصصي:
درمقاطع تحصیلی بالاتر ازدیپلم، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه انجام خواهد شد.
تذکرات:  
1- آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) دارای حدنصاب بوده  و به صورت چهارگزینه ای و با احتساب یك سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
2-  استخراج فهرست افراد دارای حدنصاب صرفاً بر اساس نتیجه آزمون کتبی خواهد بود. ضمنا  امتیازات بومی و… برای داوطلبانی اعمال خواهد گردید که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.
3    – کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچ گونه حق استخدامی ایجاد نمی کند.
4    – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون ، گزینش و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می شود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده تصویر در اندازه بزرگ بر روی آن کلیک نمایید

جهت دانلود فرم تقاضانامه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود فهرست سهمیه های تخصصی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده آگهی در سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید


خبر 1 مهر 96: شروع ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ از 3 مهر

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در مهرماه سال جاری خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ذخیره غرب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:23

  کد دیدگاه : 1680955

  سلام از بچه های ذخیره کارشناس امور بیمه ای کسی مشغول شده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:20

  کد دیدگاه : 1680949

  سلام از دوستان ذخیره کارشناس امور بیمه کسی مشغول شده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:27

  کد دیدگاه : 1680398

  سلام .من مرحله گزینش هم رفتم ولی تاحالا برای ادامه کار تماس نگرفتن ؟ مشخص نیس تا کی باید منتظر تماس شون باشیم ؟ دوستانی که سر کار رفتن ویا اطلاعی دارن راهنمایی کنن ممنون میشم .

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Mehdiبه وحيد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:47

  کد دیدگاه : 1679388

  سلام داداش;بله جواب به صورت تلفني به نفرات برتر اعلام شد ونفرات برتر رفتن براي مصاحبه و گزينش و…… الان تقريبا همه شون سر كارن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : وحید ب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:57

  کد دیدگاه : 1672037

  سلام…دوستان ببخشید من آزمون تامین اجتماعی شعبه غرب رو شرکت کردم ولی نمیدونم نتیجه ش چی شد…دوستانی که قبول شدن چطور مطلع شدن؟؟کسی باهاشون تماس گرفته؟ یا کارنامه زده بودن؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهران

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:17

  کد دیدگاه : 1664540

  سلام دوستان لطفا اگه شخصی هست راهنماییم کنه ممنون میشم
  من تمام مراحل را انجام دادم مدارکم رو هم تحویل دادم قرار بود قبل عید زنگ بزنن برای شروع کار هنوز زنگ نزدن به نظرتون چیکار کنم??? (:boast:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سهیل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:28

  کد دیدگاه : 1656952

  سلام عزیزان لطفا اگه کسی هست جوابمو بده خیلی استرس دارم;شخصی هست از ازمون ٢٨مهر که تمام مراحل کاریشو انجام داده باشه ومنتظر شروع کار باشه??یا همه شروع به کار کردین?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:32

   کد دیدگاه : 1659406

   سلام . من ۲۷ اسفند شروع کردم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سهیل

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 20:11

    کد دیدگاه : 1659631

    به سلامتی; مبارکتون باشه;شما کارشناس بیمه هستین?

    پاسخ دهید
    • نویسنده : مریم

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:06

     کد دیدگاه : 1678057

     بله .

     پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:48

  کد دیدگاه : 1654755

  سلام;متصدی کسی هست که رفته باشه سر کار??

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:51

  کد دیدگاه : 1648520

  سلام. از نفراتی که گزینش شدن کسی شروع به کار کرده ؟؟ کسی تا قبل از عید باهاش تماس نگیرن تکلیف چیه ؟ خواهشا راهنمایی کنید…

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سحر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:40

   کد دیدگاه : 1655679

   سلام با من هفته پیش تماس گرفتن الان شروع به کار کردم. نگران نباشید به مرور باهمه تماس میگیرن

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Mehdi

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:58

  کد دیدگاه : 1626915

  سلام دوستان کسی مشغول به کار شده?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:31

   کد دیدگاه : 1631055

   سلام . نه من هم همچنان منتظرم .. . بعد از گزینش با شما تماس گرفتن ؟ خبر نداری تا کی نهایی میشه جذب شدنمون ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : Mehdi

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:13

    کد دیدگاه : 1631300

    سلام بعد گزینش که زنگ زدن برای ادامه کار; ازمایش و عدم اعتیاد و… جوابشون رو هم تحویل دادم منتظرم زنگ بزنن برم شروع به کار کنم;نگران نباشید یکم طولانی هست و به نوبت زنگ میزنن برای ادامه کار;یه سری از دوستان مشغول به کار شدن;ولی پیگیری کنید بد نیست

    پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:51

  کد دیدگاه : 1613846

  سلام مهدی جان شما رفتی گزینش چه مسائلی ازت پرسیدن ؟ فقط احکام بود ؟ داداش راهنمایی کنی ممنونت میشم .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Mehdi

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:28

   کد دیدگاه : 1614791

   سلام محمد جان داداش سوالات خيلي راحت بود جوري كه اگه ميدونستم به خودم سخت نميگرفتم;اول معرفي خودت و اعضا خانواده با اينکه ميدونن بازم ميپرسن; رسمي برو اگه كت داري بپوش چون تو يه نظر سر تا پا رو نگاه ميكنن;سوالاتش بيشتر جوابشون بله خير بود مثلا راهپيمايي ميري اخرين بار كي رفتي?مسيرش?انتخابات شركت ميكني?نمازجمعه ميري?اسم امام جمعه چيه?مسجد محلتون اسمش?كي ميري?اسم امام جماعت محلتون? بسيجي هستي? كار فرهنگي كردي?ورزش ميكني? چه ورزشي?مراسمات مذهبي ميري?چه دعايي ميخوني?شب قدر چه دعايي ميخونن?قسمتي كه توش تكرار ميشه چيه?آيت الكرسي تو كدوم سوره هست? اگه حفظي بخون;بهم گفت شعب ابيطالب چي بود من ج نميدونستم ولي جوابش پيامبر٣سال در مكه محاصره اقتصادي بود;اخرين سخنان رهبر چي بود كجا بود در چه موردي? چه حرفه اي بلدي?اوقات فراغت چيكار ميكني?يكمم در مورد نماز و روزه و شكيات نماز پرسيد احكام ت بايد خوب باشه كه سوال كرد سريع جواب بدي ;بعد پرسيد ام ابيها كيه? سوم شعبان چه روزيه? تاريخ هاي مهم رو بخون لقب امام ها رو ياد بگير تاريخ تولد و شهادت اگه اينا رو خوب ياد بگيري ديگه كاري ندارن باهات اگه جواب ندي ميگن مقاله بيار دركل برخورد خوبي دارن نگران نباش من كلا گزينشم يك ربع بيشتر طول نكشيد سعي كن استرس نداشته باشي و خوب جواب بدي; درمورد مرجع تقليد و رهبر هم سوال ميكنه
   موفق باشي داداش
   برا منم دعا كن (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:42

    کد دیدگاه : 1616062

    خیلی ممنون ، داداش لطف کردی . ایشاا… موفق باشی.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Mehdi

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:32

     کد دیدگاه : 1616165

     خواهش میکنم انجام وظیفه بود جزوه میثم کریمی هم سرچ کن حتما بخون

     پاسخ دهید
 • نویسنده : Mehdi

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:14

  کد دیدگاه : 1595432

  سلام دوستان كسي هست گزينش شده باشه ولي براي ادامه كار بهش زنگ نزده باشن??

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:29

  کد دیدگاه : 1590635

  سلام دوستان
  یه سوال دارم ؟؟؟؟؟
  به همه میگن خلاصه ببرن یا من احکامم ضعیف بوده اینجوری گفتن.؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:34

  کد دیدگاه : 1589011

  سلام دوستان كسي هست رشته مهندسي كامپيوتر براي گزينش رفته؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:33

  کد دیدگاه : 1589009

  سلام دوستان كسي از رشته مهندسي كامپيوتر براي گزينش رفته؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسين

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:18

  کد دیدگاه : 1585757

  سلام دوستان; كسي هست گزينش شده باشه ولي براي ادامه كار بهس زنگ نزده باشن?

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:49

   کد دیدگاه : 1587801

   سلام
   بمن گفتن مقاله ببرم …
   کسی هست که واسه آزمایشات بهش زنگ زده باشند ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : حسين

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:26

    کد دیدگاه : 1588027

    ممنونم بابت پاسخگويي; يعني بعد گزينش باهاتون تماس گرفتن براي بردن مقاله?? من تقريبا 15روز پيش رفتم گزينش ولي بهم تا الان زنگ نزدن براي ادامه كار

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:28

     کد دیدگاه : 1590633

     آره حدودا ۱۵ روز بعد گزینش گفتن هفته بعد ببرم

     پاسخ دهید
    • نویسنده : الي

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:36

     کد دیدگاه : 1599046

     سلام به همگي شما چجوري متوجه شدين كه قبول شدين ؟بايد از كجا بفهمم ؟! فقط باهاتون تماس گرفتن ؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : Mehdi

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:54

      کد دیدگاه : 1600421

      سلام شما گزينش رفتين?

      پاسخ دهید
      • نویسنده : الي

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 11:02

       کد دیدگاه : 1609014

       نه ،مگه همه مي تونن برن ؟با من تماس نگرفتن ،اصلا نمي دونم قبول شدم يا نه .تو رو خدا يه چيزي بگين به خانواده ام جواب بدم هر روز سوال مي كنن ازم😞

      • نویسنده : Mehdi

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 15:50

       کد دیدگاه : 1609657

       سلام; آزمون ٢٨مهر تهران برگزار شد و نتايج قرار بود بزنن تو سايت اما نفرات برتر قبول شده رفتن براي مصاحبه بعد مصاحبه دوباره يه سري قبول شدن يه سري نه افرادي كه قبول شدن فرم گزينش رو پر كردن (١.٥ برابر يعني نفرات اصلي و چندتا ذخيره) الان خيلي از دوستان تقريبا كارشون تموم شده منتظر زنگ هستن كه برن سر كار يه سري مثل خودم منتظر كه زنگ بزنن برم براي آزمايشات و… حالا نميدونم شما وضعيتت كجاست ; موفق باشي

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:40

  کد دیدگاه : 1583044

  سلام . برای داوطلبان آقا هم در مرحله گزینش احکام ومسائل شرعی میپرسن ؟ چه مواردی رو بیشتر سوال میکنن ؟ منتظر راهنماییتون هستم .سپاس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساناز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:06

  کد دیدگاه : 1578708

  سلام . اگه کسی گزینش دعوت شده خواهشا ” راهنمایی کنه به چه صورتیه ؟ چه سوالاتی میپرسن ؟ تخصصی یا احکام میپرسن؟ ممنون میشم راهنمایی کنید …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : مریم

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:05

   کد دیدگاه : 1578962

   سلام .
   دقیقا عین سوالاتی که قبول شده های سال پیش تو سایت گذاشتن بود ،
   نمازهای واجب و شکیات و ارکان نماز و نماز آیات و روزه و نماز جمعه و جماعت و وضو و تیمم و ممکنه بخوان عملا قرائت کنید
   خانمها بالاخص حجاب و نحوه پوشش و
   سیاسی مثلا ولایت فقیه و مرجع تقلید و راهپیمایی و دولت و قوه قضائیه وسفر خارجه و سو پیشینه و…
   سوالات زیاده…

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:08

  کد دیدگاه : 1568144

  سلام. دوستان ما که نفرات ذخیره بودیم دیگه امیدی برای جذب نیس ؟؟ خواهش میکنم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : Mehdi به مهدي

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:19

   کد دیدگاه : 1569028

   سلام داداش; يه حقيقت رو الان بدوني بهتره منم آزمون همين ارديبهشت تامين نفره ذخيره بودم و٦ ماه منتظر ولي بهم زنگ نزدن ;داداش ولي اين ازمون اخير نفر اصلي شدم ;نسبت به آينده اميدوار باش نميخوام نااميدت كنم ولي زياد روش حساب باز نكن در صورتي نفرات ذخيره ميرن سركار اينكه نفرات اصلي انصراف بدن يا گزينش قبول نشن اميدوارم ناراحتت نكرده باشم كاملا حالت رو ميفهمم خودت رو اماده كن براي آزمون بعدي كه شنيدم ارديبهشت سال آينده برگزار ميشه ;موفق باشي و پر تلاش (:victory:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 10:21

    کد دیدگاه : 1571743

    ممنون از راهنماییت دوست عزیز.

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:13

    کد دیدگاه : 1578613

    دوست عزیز شما که اردیبهشت به عنوان ذخیره قبول شدی ، تحقیقات محلی وگزینش رفتی ؟ اگه نفر ذخیره بره گزینش به منزله جذب شدنه ؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : Mehdiبه مهدي

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:29

     کد دیدگاه : 1579283

     سلام; مهدي جان نه تحقيقات نه گزينش معمولا 1.5برابر معرفي ميكنن به گزينش و تعداد نفرات اصلي اگه مشكل داشته باشن از ذخيره هايي استفاده ميكنن كه تحقيقات و گزينش براشون انجام شده;موفق باشي

     پاسخ دهید
     • نویسنده : Mehdiبه مهدي

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:19

      کد دیدگاه : 1579377

      داداش اگه سوال داشتي بگو اگه بتونم راهنماييت ميكنم

      پاسخ دهید
     • نویسنده : Mehdi

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 17:21

      کد دیدگاه : 1579379

      سلام;كسي هست گزينش رفته باشه ولي براي ادامه كار بهش زنگ نزده باشن?

      پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...