• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام تعاونی فولاد کویر

استخدام تعاونی فولاد کویر

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت تعاونی فولاد کویر 


لینک های مرتبط در صفحه استخدام شرکت تعاونی فولاد کویر :

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت تعاونی فولاد کویر به آرشيو زير مراجعه نماييد:

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت فولاد کویر

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود در واحد منابع انسانی و اداری (تهران) واحدمکانیک (اردستان) ،واحد آزمایشگاه (اردستان ) و واحدHSE (اردستان) از افراد بومی واجد شرایط در رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید. ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 سر شیفت مکانیک (دیپلم /فوق دیپلم /کارشناس مکانیک با تجربه کاری مرتبط در صنعت سیمان یا فولاد) جهت واحد مکانیک -اردستان آقا 2 فورمن (مهندس مکانیک) جهت واحد مکانیک -اردستان آقا 3 مکانیک و نصاب تجهیزا...

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام نیروی منابع انسانی برای شرکت فولاد کویر در تهران

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود در واحد منابع انسانی و اداری (تهران از افراد بومی واجد شرایط در رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز نیروی منابع انسانی آقا و خانم تحصیلات کارشناسی اداری یا منابع انسانی با حداقل 4 سال سابقه کار مفید در زمینه اداری یا منابع انسانی و مسلط به نرم افزارآفیس ( بویژه pw kara ،اتوماسیون اداری ) ( اکسل و ورد) داشتن علم بالا در استفاده و کار با کامپیوتر به خصوص کار با Microsoft...

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام افسر ایمنی (کارشناس HSE) در شرکت فولاد کویر در اردستان

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از افراد بومی واجد شرایط در رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز افسر ایمنی(کارشناس HSE) آقا جهت واحد HSE-اردستان متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را به صورت جامع و کامل (در قالب رزومه PDF) به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارشناس معدن برای شرکت فولاد کویر در اردستان

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس معدن آقا جهت واحد کنترل کیفیت وآزمایشگاه-اردستان متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را به صورت جامع و کامل (در قالب رزومه PDF) به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام سرپرست آزمایشگاه آقا و خانم در شرکت فولاد کویر

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از افراد بومی واجد شرایط در رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز سرپرست آزمایشگاه آقا و خانم (کارشناسی یا کارشناسی ارشد شیمی ) دارای حداقل 7 سال سابقه کار آزمایشگاهی در صنعت تسلط و تجربه کار در انجام آزمایشات شیمی در صنعت فولاد توانایی مدیریت افراد و داشتن ارتباط موثر با پرسنل جهت واحد کنترل کیفیت وآزمایشگاه-اردستان متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را ب...

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارگر فنی (داربست بند) برای شرکت فولاد کویر در اردستان

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از افراد بومی واجد شرایط در رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز کارگرفنی (داربست بند) جهت واحد مکانیک -اردستان آقا متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را به صورت جامع و کامل (در قالب رزومه PDF) به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام جوشکار کددار برای شرکت فولاد کویر در اردستان

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از رشته های ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغلی شرایط احراز جوشکار کد دار جهت واحد مکانیک -اردستان آقا متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را به صورت جامع و کامل (در قالب رزومه PDF) به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام نیروی فورمن و مکانیک و نصاب تجهیزات در شرکت فولاد کویر

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 فورمن (مهندس مکانیک) جهت واحد مکانیک -اردستان آقا 2 مکانیک و نصاب تجهیزات متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را به صورت جامع و کامل (در قالب رزومه PDF) به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام سرشیفت مکانیک در شرکت فولاد کویر در اردستان

شرکت فولاد کویر یک شرکت فولادی واقع در محدوده ی تهران و شهرستان اردستان (اصفهان) جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز سر شیفت مکانیک (دیپلم /فوق دیپلم /کارشناس مکانیک با تجربه کاری مرتبط در صنعت سیمان یا فولاد) جهت واحد مکانیک -اردستان آقا متقاضیان می توانند اطلاعات شغلی و شماره تماس خود را به صورت جامع و کامل (در قالب رزومه PDF) به ایمیل زیر ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۶ فروردین ۱۴۰۱
استخدام سه ردیف شغلی در شرکت تعاونی فولاد کویر اردستان

استخدام شرکت تعاونی فولاد کویر شرکت تعاونی فولاد کویر اردستان جهت تکمیل کادر خود در واحدهای مالی و منابع انسانی و اداری در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 نیروی واحد حسابداری و مالی آقا و خانم تحصیلات کارشناسی حسابداری با حداقل 4 سال سابقه کار مفید در زمینه حسابداری مسلط به نرم افزار های آفیس Microsoft"Office"” و مالی (به ویژه نرم افزار نوسا یا همکاران سیستم) مسلط به اکسل و ورد 2 نیروی واحد منابع انسانی و اداری آقا و خانم تحصیلات کارشناسی اداری...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی