• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام بیمارستان کیان

استخدام بیمارستان کیان

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام بیمارستان کیان 


معرفی بیمارستان کیان:

بیمارستان کیان تهران از جمله بیمارستان‌های عمومی (جنرال) مجهز در تهران است که در سال 1349 تأسیس شده است. این بیمارستان دارای ۵۷ تخت فعال است و با بیش از 40 سال سابقه خدمت با بهره‌مندی از کارکنان مجرب و متعهد و استفاده از تجهیزات و فناوری‎های علم پزشکی با هدف نهایی حفظ، تامین و ارتقای سطح سلامت جامعه خدمات تشخیصی - درمانی را در تمامی حوزه‌های درمانی و اورژانس به مردم شریف استان تهران ارائه می‌دهد. این بیمارستان در بخش زنان و زایمان تجهیزات مدرن و پیشرفته ای دارد.


جهت مشاهده آگهی های استخدام بیمارستان کیان به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۲۳ مرداد ۱۴۰۱
استخدام کادر پرستاری برای بیمارستان کیان در تهران

بیمارستان کیان واقع در تهران جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغل شرایط احراز 1 پرستار (بخش CCU ) نیروی پرستار با مدرک پایان طرح جهت بخش CCU با سابقه کار مفید استان و شهر مورد نیاز: تهران منطقه مورد نیاز: تمام محله ها 2 پرستار (بخش ICU ) نیروی پرستار با مدرک پایان طرح جهت بخش ICU با سابقه کار مفید استان و شهر مورد نیاز: تهران منطقه مورد نیاز: تمام محله ها 3 پرستار (بخش اورژانس) نیروی پرستار با مدرک پایان طرح جهت بخش اورژانس با سابقه کار مفید استان و شهر م...

مشاهده بیشتر
۲۷ تیر ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای بیمارستان کیان در تهران

بیمارستان کیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 آشپز آقا و خانم شنبه تا پنجشنبه با سابقه کاری مفید 2 کمک آشپز 3 نیروی خدماتی بیمارستان 4 نیروی خدماتی آشپزخانه شنبه تا پنجشنبه 5 مهماندار بیمارستان متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۵ تیر ۱۴۰۱
استخدام مهماندار برای بیمارستان کیان در تهران

بیمارستان کیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مهماندار بیمارستان شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۵ تیر ۱۴۰۱
استخدام نیروی خدماتی برای بیمارستان کیان در تهران

بیمارستان کیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 نیروی خدماتی بیمارستان شنبه تا پنجشنبه با سابقه کاری مفید 2 نیروی خدماتی آشپزخانه شنبه تا پنجشنبه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۵ تیر ۱۴۰۱
استخدام آشپز و کمک آشپز برای بیمارستان کیان در تهران

بیمارستان کیان در راستای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 آشپز آقا و خانم شنبه تا پنجشنبه با سابقه کاری مفید 2 کمک آشپز متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۰ تیر ۱۴۰۱
استخدام حسابدار و ترخیص كار آقا و خانم در بیمارستان كیان

بیمارستان كیان برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 ترخیص كار آقا و خانم مسلط به امور بیمه گری ( ترجیحا افراد باهوش و با استعداد و با توان یادگیری بالا) 2 حسابدار آقا و خانم مسلط به امور حسابداری و ثبت اسناد و تهیه گزارشات مالی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ تیر ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی برای بیمارستان کیان در تهران

بیمارستان کیان در تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 نیروی خدمات خانم/آقا ترجیحا دارای سابقه کار حداکثر سن 40 2 آشپز با سابقه مفید خانم/آقا حداکثر سن 40 3 نیروی انتظامات با سابقه مفید حداکثر سن40 متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۰۴ تیر ۱۴۰۱
استخدام حسابدار آشنا به امور ترخيص در بيمارستان فوق تخصصی كيان

بيمارستان فوق تخصصی كيان برای تکمیل کادر خود در تهران (خيابان قهلک بالاتر از مترو شريعتی) به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار دو نفر آشنا به امور ترخيص متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند

مشاهده بیشتر
۲۹ خرداد ۱۴۰۱
استخدام حسابدار مسلط به تهیه گزارشات مالی در بیمارستان كیان

بیمارستان كیان برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار آقا و خانم مسلط به امور حسابداری و ثبت اسناد و تهیه گزارشات مالی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۹ خرداد ۱۴۰۱
استخدام ترخیص كار مسلط به امور بیمه گری در بیمارستان كیان

بیمارستان كیان برای تکمیل کادر خود در تهران از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز ترخیص كار آقا و خانم مسلط به امور بیمه گری (ترجیحا افراد باهوش و با استعداد و با توان یادگیری بالا) متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی