• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۰/۱۵
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام توانگر هلدینگ

استخدام توانگر هلدینگ

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام هلدینگ توانگر


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام هلدینگ توانگر

۲۵ دی ۱۴۰۱
استخدام برقکار با بیمه در توانگر هلدینگ

توانگر هلدینگ جهت تکمیل کادر خود در استان یزد، شهر یزد (بلوار مدرس) از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز برقکار جنسیت: آقامقطع تحصیلی: دیپلمرشته تحصیلی: برق، مکانیک خودروحقوق: توافقیاستان مورد نیاز: یزدشهر مورد نیاز: یزدمزایا:بیمه متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۷ اسفند ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد

استخدام نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر (توانگر هلدینگ) در یزد جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارشناس فنی خودرو آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی 2 مکانیک خودرو آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی 3 برقکار خودرو آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی 4 نیروی خدماتی آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی 5 نیروی مسلط به سایت و زبان انگلیسی آقا و خانم بصورت تمام وقت حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند ا...

مشاهده بیشتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
استخدام نیروی مسلط به امور سایت در نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر

استخدام نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر (توانگر هلدینگ) در یزد جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی مسلط به سایت و زبان انگلیسی آقا و خانم بصورت تمام وقت حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
استخدام نیروی خدماتی آقا بصورت تمام وقت در نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر

استخدام نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر (توانگر هلدینگ) در یزد جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی خدماتی آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
استخدام برقکار خودرو آقا در نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر

استخدام نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر (توانگر هلدینگ) در یزد جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز برقکار خودرو آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
استخدام نیروی مکانیک خودرو آقا در نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد

استخدام نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر (توانگر هلدینگ) در یزد جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مکانیک خودرو آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
استخدام کارشناس فنی خودرو آقا در نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر

استخدام نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر در یزد نمایندگی مجاز تویوتا و رنو توانگر (توانگر هلدینگ) در یزد جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز کارشناس فنی خودرو آقا بصورت تمام وقت حقوق توافقی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۵ آذر ۱۴۰۰
استخدام چند ردیف شغلی در نمایندگی تویوتا و رنو توانگر

دعوت به همکاری نمایندگی تویوتا و رنو توانگر نمایندگی تویوتا و رنو توانگر واقع در یزد (بلوار مدرس) جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: ردیف عنوان شغل شرایط احراز 1 کارشناس فروش با مدرک دیپلم بالا با سابقه حداقل دو سال 2 مکانیک 3 نیروی جلوبندی 4 نیروی خدماتی متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. (ساعت تماس: 9 الی 14)

مشاهده بیشتر
۰۳ آذر ۱۴۰۰
استخدام مکانیک با سابقه در نمایندگی تویوتا و رنو توانگر

دعوت به همکاری نمایندگی تویوتا و رنو توانگر نمایندگی تویوتا و رنو توانگر واقع در یزد جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز مکانیک با مدرک دیپلم بالا با سابقه حداقل دو سال متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. (ساعت تماس: 9 الی 14)

مشاهده بیشتر
۰۳ آذر ۱۴۰۰
استخدام نیروی جلوبندی با حداقل مدرک دیپلم در نمایندگی تویوتا و رنو توانگر

دعوت به همکاری نمایندگی تویوتا و رنو توانگر نمایندگی تویوتا و رنو توانگر واقع در یزد جهت تکمیل کادر خود با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز نیروی جلوبندی با مدرک دیپلم بالا با سابقه حداقل دو سال متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن مندرج در آگهی تماس حاصل نمایند. (ساعت تماس: 9 الی 14)

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2685576
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد