جزئیات بیشتر در مورد خبر

دانشجو معلمان استخدام رسمی می‌شوند

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 29 تیر 98: استخدام دانشجو معلمان قطعی است

خنیفر گفت: استخدام دانشجو معلمان قطعی است و نگران وضعیت استخدامی خود نباشند.

حسن خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بازنگری دروس برای دانشجو معلمان اظهار کرد: در ۵ رشته کارشناسی ارشد و ۴ رشته کارشناسی بازنگری در تمام دروس را انجام دادیم و مطالب درسی متناسب با نیاز‌های روز در نظر گرفته شد.

وی ادامه داد ۲ رشته جدید علوم و هنر هم به دوره کارشناسی اضافه شد که داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان برای مهر ۹۸ می‌توانند این ۳ رشته را هم جزء انتخاب‌های خود داشته باشند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره برنامه ریزی برای ورود رشته مشاوره در این دانشگاه گفت: تا پیش از این، رشته مشاوره به عنوان زیر مجموعه علوم تربیتی در دانشگاه ارائه می‌شد، اما با توجه به اهمیت این رشته امسال به طور مستقل تری این موضوع را مورد توجه قرار دادیم و در دفترچه انتخاب رشته برای داوطلبان سال تحصیلی پیش رو ارائه می‌شود.

خینفر درباره وضعیت استخدامی دانشجو معلمان ورودی مهر ۹۸ تصریح کرد: به داوطلبان کمتر از ۲۲ سال که امکان شرکت در دوره‌های ۴ ساله این دانشگاه را دارند این نوید را می‌دهیم که استخدام رسمی قطعی برای آن‌ها در نظر گرفته شده است و نگران وضعیت استخدامی خود نباشند.

وی ادامه داد: چنانچه اختلاف نظر‌هایی هم در این زمینه وجود داشته باشد به سرعت آن را رفع می‌کنیم و اصل موضوع استخدام دانشجو معلمان به هیچ وجه زیر سوال نمی‌رود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره برگزاری دوره‌های مهارت آموزی ماده ۲۸ اساس نامه این دانشگاه گفت: فارغ التحصیلان کمتر از ۳۰ سال دوره کارشناسی هم می‌توانند با شرکت در آزمون استخدامی و پذیرفته شدن در این آزمون برای ورود به دوره‌های مهارت آموزی و به دنبال آن معلم شدن اقدام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : فاطمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:23

  کد دیدگاه : 2450933

  سلام دوستان من امسال کنکور دادم و تربیت دبیرمجاز نشدم میخواستم ببینم بهتره چه رشته ای رو بخونم که راحت تر قبول بشم تو ازمون استخدامی و این که از کی برای ازمون استخدامی شروع کنم به خوندن ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:36

  کد دیدگاه : 2415063

  بنده دارای مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی هستم
  الان 6 ساله به اداره ارائه دادم چرا تعین وضیعت نمی شوم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...