آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشکده علوم پزشكی اسدآباد

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۲ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (پشتیبان 8 (هاشم زاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 6 بهمن 99: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد (منبع: سایت دانشکده علوم پزشکی اسدآباد)

پیرو انتشار آگهی پذیرش بهورز در تاریخ 99/9/15 بدینوسیله به اطلاع متقاضیان آزمون جذب بهورزی میرساند که به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای متقاضیان به ویژه در شرایط همه گیری کووید-19 مهلت ثبت نام تمدید گردید و ترتیبی اتخاذ گردیده است که داوطلبین بتوانند تا مورخ 99/11/17 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ثبت نام: از 99/09/15 لغایت 99/11/17
ویرایش اول: 99/10/28 لغایت 99/10/30
ویرایش دوم: 99/11/14 لغایت 99/11/15
صدرو کارت الکترونیک ورود به حلسه: 99/11/21 لغایت 99/11/23

استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد – 15 آذر 99

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در سال 1399 برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی ، آزمون مصاحبه و احراز صلاحیت های عمومی بر اساس قانون گزینش برای بکارگیری در رشته شغلی بهورز پذیرش نماید . متقاضیان جهت پیش ثبت نام فرمهای پیوست در این سایت را دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند بدیهی است ثبت نام نهایی پس از کنترل و راستی آزمایی بر اساس مندرجات فرمها بوده و به افرادی اجازه ثبت نام داده میشود که حائز شرایط باشند و طبق شرایط اختصاصی و عمومی مندرج در آگهی پذیرش بهورز که در سایت دانشکده علوم پزشکی اسدآباد بارگذاری خواهد شد و زمان آن متعاقبا اعلام میگردد. مهلت ثبت نام تا 17 بهمن 99 تمدید گردید.

متقاضیان محترم لازم است فرم های شماره 1 و 2 را دانلود نموده و پس از تکمیل به صورت PDF در تاریخ یاد شده در سایت استخدامی دانشکده علوم پزشکی اسدآباد آپلود نمایند.
متقاضیان گرامی: جهت تایید فرم‌های ۱و۲ با در دست داشتن آخرین مدرک تحصیلی شناسنامه کارت ملی و کارت پایان خدمت( ویژه داوطلبین آقا) به مرکز آموزش بهورزی واقع در؛ محله میدان – نبش کوچه صدف – مرکز خدمات جامع سلامت ملت – طبقه سوم مراجعه نمایند و در صورت هرگونه سئوال باشماره؛ ۰۸۱۳۳۱۱۸۳۶۶ تماس گرفته شود.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید
جهت دریافت برگ درخواست شغل بهورزی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم شماره 1 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم شماره 2 اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 8 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد)

پیرو اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی قراردادی مورخ 1399/07/24 از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده به ساختمان مرکزی دانشکده به نشانی : اسدآباد-جنب میدان امام(ره)- ابتدای خیابان رفسنجانی-ساختمان معاونت توسعه –اداره منابع انسانی دانشکده مراجعه نمایند:
1-اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
2-اصل و تصویرکارت ملی
3-اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند)
4-اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح ویا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )
5-اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … )
6-دو قطعه عکس پشت نویسی شده
7-پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
8-اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
9-اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502
10-اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
11-یک عدد پوشه
*تذکرات بسیار مهم*
لیست اعلام شده به میزان یک / سه برابر (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشکده مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.
بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

                                                                   جدول زمانبندی

ردیف زمان مراجعه براساس رشته شغلی
تاریخ روز
1 99/10/9 سه شنبه رشته های کارشناس امور اداری-کارشناس حسابدار-متصدی امور دفتری-کارشناس تغذیه- -کارشناس بودجه
2 99/10/10 چهارشنبه پزشک عمومی- کارشناس روان
3 99/10/11 پنج شنبه کارشناس مواد خوراکی آشامیدنی-کارشناس امور آموزشی-آزمایشگاه

 استخدام دانشکده علوم پزشکی اسدآباد – 19 مرداد 99

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اسدآباد (استان همدان) در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی صرفا در قالب نیروی شرکتی مراقب سلامت  نسبت به جذب 7 نفر به تفکیک 1نفر کارشناس ارشد  روانشناسی بالینی ، 4 نفر کارشناس بهداشت عمومی ، 1 نفر کارشناس مامایی و 1 نفر کارشناس بهداشت حرفه ای  از طریق برگزاری آزمون کتبی و طی مراحل گزینش با شرایط ذیل اقدام نماید و پذیرش در آزمون تعهد استخدامی برای دانشکده ندارد .لذا از تمامی متقاضیان دعوت به عمل می آید از روز جمعه مورخ  99/05/17 لغایت تا پایان وقت اداری روزچهار شنبه  مورخ  99/5/22 جهت ثبت نام صرفا به سایت رسمی دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد مراجعه نمایند لازم به ذکر است زمان و مکان آزمون صرفا از طریق سایت رسمی دانشکده علوم پزشکی شهرستان اسدآباد متعاقباً اعلام خواهد شد.
مهلت ثبت نام تا 22 مرداد 99 می باشد.

> شرایط عمومی

1-1-تدین به دین مبین اسلام.
1-2-داشتن تابعیت ایران
1-3-عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان.
1-4-عدم سابقه محکومیت کیفری موثر
1-5–نداشتن منع اشتغال در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی.
1-6-داوطلبان نباید مستخدم رسمی,ثابت وپیمانی سایر دستگاه های دولتی ویا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
1-7-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است.
مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۰۳
 • کد دیدگاه: ۱۸۳۱۴۸۶

دوستانی که قبول شدن یه توضیحاتی از حد نصاب و درصد هایی که توی دروس مختلف زدن بگن تا از این ابهام دربیایم
خدا خیرتون بده

پاسخ دهید
 • نویسنده: سید جوادشرفی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۸
 • کد دیدگاه: ۱۷۹۹۲۵۵

کار نگهبانی انجام می دهم.وهر کاردیگری

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد امیری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۴۴
 • کد دیدگاه: ۱۷۹۹۵۸۴

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل نمایید.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: احسان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۸۹۸

لیست کی میزنن

پاسخ دهید
 • نویسنده: Saeid
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۲
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۴۵۶

دوستان حدنصاب چجوری حساب میشه ؟
من کارشناس شبکه اسد آباد اسم نوشتم

پاسخ دهید
 • نویسنده: ندا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۴۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۷۰۳

شما حد نصاب را آوردین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۹۸۷

بله ، من نمره ام دقیقا دوبرابر حد نصابه .
تو دفترچه نوشته بود حدنصاب میشه میانگین نمره سه نفر اول تقسیم بر دو
ولی دوستان میگن نمرشون ۳۸ بوده
پس در اینصورت حد نصاب چجوری حساب میشه ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نرگس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۲۳
 • کد دیدگاه: ۳۰۸۵۱۹۸

میانگین سه نفر اول میشه حدنصاب

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۲۹
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۳۸۵

دوستان برقی کسی هست ؟
نمره نهایی شما چند بوده ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: به مصطفی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۷
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۸۲

شما بومی هستین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: احسان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۷۲

سلام حد نصاب 9.56 و من 38.2
کامپیوتر اسداباد

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۴۶۲

میانگین نمره سه نفر اول حساب میشه و تقسیم بر دو میشه که حد نصاب به دست میاد . بعد شما چجوری ۳۸ هستید ولی حد نصاب ۹.۵۶ هست ؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: احسان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۵۱۶

حد نصاب 50 درصد نیست یکی از دوستان هم 27 شده درحالی که ح نصاب 9 بوده

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۲
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۶۸۷

دوست عزیز میشه درصد هاتونو بگید ؟ برا چه شغلی شرکت کردید ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ali
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۳
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۶۹

با سلام
تکلیف بچه های کامپیوتری که تو دانشگاه قراردادی هستن چی میشه؟
از شما کسی کارمند دانشکده هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مصطفی اسدآباد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۷
 • کد دیدگاه: ۱۵۴۶۹۸۷

اسدآبادی های عزیز دستاشون بالا.
رشته تون چی بود و بنظرتون چند نفر شرکت کرده بودند ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نرگس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۸
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۵۶۱

سلام حد نصاب من ۱۴ هست حسابداری شما چی ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: نرگس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۸
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۵۶۲

سلام حد نصاب من ۱۴ هست حسابداری شما چی ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مصطفی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۵۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۱۵

سلام حدنصاب شد 9 من شدم 27.
توکل بخدا ببینیم چیکار کنیم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مصطفی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۵۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۱۶

کامپیوتر

پاسخ دهید
 • نویسنده: نریمان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۷
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۶۲

سلام دوستان حد نصاب چجوری حساب میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۳۸۶

برای منم جای ابهام هست

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی