دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشكی سیرجان

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 11 آذر 97: اعلام  اسامی پذیرفته شدگان جهت انجام سایر مراحل استخدام دانشگاه علوم پزشکی سیرجان (منبع: سایت آوا سلامت)

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول پس از راستی آزمایی مدارک ارسال شده، جهت انجام مصاحبه و آزمون آمادگی جسمانی  به شرح ذیل اعلام میگردد.

پذیرفته شدگان با همراه داشتن اصل شناسناسنامه و کارت ملی مدارک خود را مطابق با زمانبندی مندرج در جدول مربوطه به آدرس: سیرجان ، خیابان ابن سینا، جنب مجتمع آموزشی، درمانی امام رضا(ع)، ساختمان اداره حوادث و فوریتهای پزشکی مراجعه نمایند.

*توجه: آوردن کفش و لباس ورزشی جهت آزمون آمادگی جسمانی الزامی می باشد.

ردیف گروه زمان روز – تاریخ
1 گروه اول 08:00 سه شنبه – 97/09/13
2 گروه دوم 09:15
3 گروه سوم 10:30
4 گروه چهارم 11:45
5 گروه پنجم 13:30
6 گروه ششم 15:00
7 گروه هفتم 08:00 چهارشنبه – 97/09/14
8 گروه هشتم 09:15
9 گروه نهم 10:30
10 گروه دهم 11:45
11 گروه یازدهم 13:30
12 گروه دوازدهم 15:00

* بدیهی است عدم حضور و شرکت در مصاحبه به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 19 آبان 97: اعلام نتایج استخدام نیروهای فوریت پزشکی دانشکده علوم پزشکی سیرجان (منبع: سایت کارآفرینان آواسلامت)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون جذب نیروی شرکتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان مورخ 97/08/04 در رشته ی فوریت پزشکی(دو برابر ظرفیت) جهت بررسی اصالت و راستی آزمایی مدارک اعلام گردید.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول اینجا کلیک نمایید

.

جذب نیروهای فوریت پزشکی در دانشگده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان- 21 مهر 97

موسسه کارآفرینان آوا سلامت در نظر دارد در راستای مجوزهای شماره 3073/ 209/ د مورخ 09/ 05/ 97 معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همچنین توافقنامه فی مابین به شماره 525/ 61/ 10 و تاریخ 14/ 07/ 97 جهت تامین نیروهای فوریت پزشکی در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان، تعداد 25 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه به صورت شرکتی جذب نماید.

قابل توجه داوطلبان گرامی

ثبت نام آزمون صرفاً بصورت الکترونیکی و منحصراً از طریق سامانه ثبت نام آزمون پورتال موسسه کارآفرینان آوا سلامت انجام می شود،ثبت نام به صورت چند مرحلهای طراحی شده و ثبت نام نهایی منوط به انجام کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد پیگیری از سامانه می باشد.

تذکر 1: پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام میشود، لازم است داوطلبان با استفاده از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعا میباشد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

تذکر 2: قبل ازمراجعه به سامانه ثبت نام آزمون، اسکن عکس خود را طبق توضیحات مندرج در بخش <نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب> این آگهی تهیه نمایید.

تذکر 3: کد پیگیری در تمام مراحل ثبت نام آزمون و فراخوان مورد نیاز بوده لذا در حفظ و نگهداری آن دقت الزام صورت گیرد.

تذکر 4: هرگونه اطالع رسانی درخصوص آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون پورتا موسسه کارآفرینان آوا سلامت خواهد بود و داوطلبان اطالعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

> جدول رشته شغلی مورد نیاز
عنوان شغل تعداد سن جنسیت شرایط احراز توضیحات
فوریت پزشکی 25 20 -40 مرد – دارا بودن مدرک کارشناس پرستاری

– دارا بودن مدرک کارشناس فوریت پزشکی

– دارا بودن مدرک کاردان فوریت پزشکی

– دارا بودن مدرک کارشناس هوشبری

اولویت به ترتیب با بومی شهرستان سیرجان و سپس استان کرمان و در انتها غیر بومی

> شرایط عمومی

1-2 – داشتن تابعیت نظام جمهوری اسالمی ایران.

2-2 -اعتقاد به دین مبین اسالم یا یکی از ادیان شناخته شده درقانون اساسی جمهوری اسالمی ایران.

3 -2 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران.

4 -2 -داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران).

5 -2 -داشتن سالمت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که به خدمت گرفته میشوند به تایید مراکز طب کار و مراکز مورد تایید دانشکده علوم پزشکی سیرجان.

6 -2 -نداشتن اعتیاد به دخانیات، موادمخدر و روانگردان.

2-7 -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.

8 -2 -نداشتن انفصا از خدمت و یا عدم اخراج توسط دستگاهها و موسسات دولتی.

2-9 -داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصالح، از خدمات دولتی منع شده باشند.

2-10 -داوطلبان نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت آنها باشند.

> شرایط اختصاصی

1 -3 -داشتن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر 40 سال تمام تا آخرین روز ثبت نام.

2 -3 -داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط با رشته شغلی (مطابق جدو رشته شغلی مورد نیاز).

3-3 -داشتن گواهینامه B2 (مخصوص رانندگی آمبوالنس) و یا تعهد مبنی بر اخذ گواهینامه ب2 ظرف سه ماه بعد از شروع به کار

نکته: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

(مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت هستند مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند).

تبصره: در خصوص داوطلبانی که به استناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 16 /7/ 93 نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، نیازی به ارائه گواهی پایان طرح نداشته و ارسا گواهی اشتغال به طرح اینگونه افراد کفایت می نماید. ضمناً مشمولین مذکور میتوانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون شرکت نمایند. در صورت پذیرش متهعد به ارائه گواهی پایان طرح مدت انجام خدمت میباشند.

تذکر: مالک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم، پایان خدمت نظام وظیفه و تاریخ پایان طرح نیروی انسانی، آخرین روز ثبت نام می باشد.

> سهمیه ها

4-1- سهمیه 25% ایثاگری
– از کل سهمیه مجوز جذب، 30%به پذیرش ایثارگران بر اساس ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در هر آزمون استخدامی (پیوست شماره یک : شیوهنامه اعما سهمیه استخدامی ایثارگران) به شرح ذیل اختصاص مییابد:

– 25 %از سهمیه به ترتیب نمره برتر به افراد زیر تعلق میگیرد:
-جانبازان و آزادگان
-فرزندان و همسران شهدا
-فرزندان و همسران جانبازان 25 %و بالاتر
-فرزندان و همسران آزادگان 1 سال و بالاتر از 1 سال اسارت
-خواهر و برادر شهید
– در فرآیند جذب و استخدام مشمولین سهمیه 25%که در زمان مقرر در آزمون شرکت کرده اند ، علاوه بر نمره مکتسبه اولویت های مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مالک عمل خواهد بود.
4-2- سهمیه 5% ایثارگری

– 5 %از سهمیه باقیمانده به ترتیب نمره برتر به افراد زیر تعلق میگیرد:
-رزمندگان با سابقه حداقل 1 ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها
-فرزندان جانبازان زیر 25%
-فرزندان آزادگان زیر یک سال اسارت
تبصره: مشمولین این سهمیه به شر دارا بودن از شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب لازم، از طریق رقابت با کلیه مشمولین این سهمیه در دانشکده (به ترتیب نمره مکتسبه)، از حداکثر 5 %کل مجوز ها برخوردار خواهند بود.
لازم به ذکر است رزمندگان در صورت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی و داشتن شرایط احراز لازم از شر حدنصاب در آزمون معاف می باشند.

تذکر:کلیه شرکت کنندگان سهمیه ایثارگری، حتی در صورت داشتن کارت شناسایی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ملزم به اخذ و ارائه گواهی مطابق با شیوه نامه اعما سهمیه استخدامی ایثارگران (پیوست شماره یک) می باشند.

4-3- سهمیه آزاد
– کلیه سهمیه باقیمانده مجوز، پس از کسر سهمیه های استخدامی ایثارگران به داوطلبان شرکت کننده در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره به ترتیب نمره برتر اختصاص خواهد یافت.

> شرایط بومی

5-1- بومی شهرستان

داوطلب بومی شهرستان فردی است که واجد یکی از شرایط زیر باشد: الف) شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ج) داوطلب حداقل چهار (4)سال از سنوات تحصیلی {ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان (متوسطه یا پیش دانشگاهی)} را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
د) داوطلب، پدر، مادر و یا همسر حداقل چهار (4 ) سال سابقه پرداخت حق بیمه (درقبال اشتغال) در شهرستان مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. (پرداخت حق بیمه دوران سربازی قابل احتساب نمی باشد).
تذکر: داوطلبان در صورتی می توانند از شرایط بومی اعالم شده برای والدین خود (موضوع بندهای ب و د) استفاده نمایند که زمان تحقق موضوع (اشتغال ، بازنشستگی یا پرداخت حق بیمه) مربوط به پس از تاریخ تولد داوطلبان باشد.

5-2- بومی استان
داوطلب بومی استان فردی است که واجد یکی از شرایط زیر باشد:
الف) استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
ج)داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی { ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان (متوسطه یا پیش دانشگاهی)} را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
د) داوطلب، پدر، مادر و یا همسر حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه (درقبال اشتغال) در شهرستان مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. (پرداخت حق بیمه دوران سربازی قابل احتساب نمی باشد).
تذکر: داوطلبان در صورتی می توانند از شرایط بومی اعالم شده برای والدین خود (موضوع بندهای ب و د) استفاده نمایند که زمان تحقق موضوع (اشتغال ، بازنشستگی یا پرداخت حق بیمه) مربوط به پس از تاریخ تولد داوطلبان باشد .
 توجه 1 :مبنای شهرستان و استان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد.
 توجه 2 :کلیه داوطلبان مشمو شرایط بومی، لازم است در صورت قرار گرفتن در فهرست اعالمی نتایج اولیه، مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک که متعاقباً اعالم خواهد شد، ارائه نمایند.

> شرایط سنی

موارد ذیل به شر ارائه تأییدیههای معتبر، حسب مورد از شرط سنی معاف یا به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف: جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد به بالا، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه {دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقالب اسالمی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهادکشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شر حداکثر سن معاف میباشند}.
ب: افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5سال.
پ:رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.
ت: مدت خدمت سربازی مندرج در کارت پایان خدمت به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
ث: داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی (اختیاری یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

> مهلت ثبت نام

7-1 -متقاضیان واجد شرایط، میتوانند از تاریخ 1397/07/21 لغایت 1397/07/27 نسبت به ثبت نام الکترونیکی در سامانه ثبت نام آزمون پورتال موسسه کارآفرینان آوا سلامت اقدام نمایند.
7-2 -ثبت نام منو به تکمیل کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کدپیگیری از سامانه میباشد و پس از تایید نهاییِ فرم اینترنتی توسط داوطلب، اطالعات آن به هیچ عنوان قابل تغییر نمیباشد.
7-3 -به ثبت نام ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیشود.
7-4 -داوطلب با تکمیل ثبت نام و شرکت درآزمون صراحتا و بصورت کتبی و با علم کامل اقرار، به آگاهی از مفاد آگهی ثبت نام نموده است وحق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
7-5 -بعد از ثبت نام و تایید نهایی امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد، لذا افراد در تکمیل فرمهای مربوطه دقت الزم را به عمل آورند.

> نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

8-1 -ورود به سامانه ثبت نام آزمون به آدرس : پورتال موسسه کارآفرینان آوا سلامت
8-2- تکمیل فرم ثبت نام هر مرحله و تایید آنها.(پیوست شماره دو)
8-3 -تاییدیه نهایی باتوجه به اطالعات واردشده توسط داوطلب.
8-4 -اسکن و آپلود یک قطعه عکس 4*3 که بایستی متناسب با توضیحات مندرج در زیر باشد.
8-5 -پرداخت اینترنتی به مبلغ 500,000 ریال (پانصد هزار ریال) از طریق کارت های بانکی متصل به شبکهی شتاب.
8-6 -دریافت شماره پرونده و کدپیگیری.

* نحوه تهیه فایل تصویرداوطلب:
فایل مربوط به عکس خودرا مطابق شرایط ذیل تهیه نمایند:
1 -عکس 4*3 تمام رخ
2-به صورت 256 سیاه و سفید GrayScale
3- ابعاد : حداقل 200* 300 پیکسل و حداکثر 400* 300 پیکسل
4 -درجه وضوح :100dpi
5-فرمت ذخیره JPG
6-حجم فایل : حداکثر 150 کیلو بایت
7-عکسی تمام رخ بوده و درسال جاری تهیه شده باشد.
8 -تصویر باید در جهت صحیح و بدون چرخش تهیه شده و فاقد هر گونه حاشیه زائد و عکس باید 4*3 باشد.
9-رعایت پوشش اسلامی در کلیه عکسها الزامی می باشد.

> زمان توزیع کارت ورود به جلسه و آزمون

9-1 -تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه 08/01/ 1397 لغایت 08/03/ 1397 بوده و نحوه توزیع آن از طریق سامانه ثبت نام آزمون پورتا موسسه کارآفرینان آوا سلامت می باشد.
9-2 –تاریخ برگزاری آزمون علمی روز جمعه مورخ 08/04/ 1397 می باشد و زمان آن در کارت ورود به جلسه قید خواهد شد.

10- مواد و منابع آزمون :
10-1 -امتحان تخصصی: 60 سوال به صورت چهار گزینه ای میباشد.
10-2 -منابع امتحان :

ردیف عنوان منبع تعداد سوالات
1 اورژانس های طبی پایه پیش بیمارستانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی 25
2 اورژانس های طبی میانی پیش بیمارستانی
3 اورژانس های طبی پیشرفته پیش بیمارستانی
4 فرایند عملیات و اطالعات فنی- فوریت های داخلی- تروما (6)
5 فیزیولوژی فیزیولوژی پزشکی گاتیون/ هال 8
6 آناتومی آناتومی عمومی و آناتومی برای پرستار 7
7 فارماکولوژی کتاب داروشناسی برای فوریت پزشکی 10
8 احیای قلبی-ریوی کتاب تازه های احیای قلبی ریوی و احیای قلبی ریوی پیشرفته 10
مجموع سوالات تخصصی 60

> نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتیجه

11-1- کلیات:

الف : تعیین حد نصاب الزم برای نمره بر مبنای کسب حداقل 50 درصد میانگین امتیاز سه نفر دارای باالترین امتیاز آزمون خواهد بود.

تبصره 1-افراد شرکت کننده سهمیه 25 %ایثارگری (به استثناء خواهر و برادر شهید) از شرط تعیین حد نصاب معاف میباشند و انتخاب این افراد براساس نمره برتر و در بین خود به رقابت میپردازند .

تبصره 2-در صورت عدم تامین نیروهای مورد نیاز ممکن است حسب نظر دانشکده حد نصاب نمره آزمون تا تکمیل ظرفیت کاهش داده شود.

ب : اعلام فهرست پذیرفته شدگان مرحله او بر اساس نمره برتر حداکثر تا دو برابر ظرفیت جهت صحت و راستی آزمایی مدارک از طریق پورتال موسسه می باشد.

ج : انطباق مدارک و مستندات ارائه شده با خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نام و تایید آن از سوی نماینده موسسه و با نظارت دانشکده.

د : اعالم نتیجه با توجه به تعداد نیروی مورد نیاز (طبق جدو رشته شغلی مورد نیاز) و با رعایت موارد ذیل :

1 -پذیرش افراد پس از احتساب سهمیه ها

– در ابتدا اولویت جذب با نیروهای بومی شهرستان انتخابی میباشد.

– سپس در صورت عدم تکمیل ظرفیت، ابتدا جذب با نیروی بومی استان و سپس غیر بومی استان می باشد.

2 -معرفی افراد به هسته گزینش دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان

> مصاحبه تخصصی

12-1-تاریخ مصاحبه از طریق سامانه ثبت نام آزمون پورتال موسسه و سایت دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان اعلام خواهد شد.

12-2 -از قبول شدگان مرحله او پس از تایید مدارک به میزان دو برابر مجوز استخدامی، مصاحبه به عمل خواهد آمد.

تبصره1 :آزمون از طریق موسسه و مصاحبه از طریق دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی سیرجان با نظارت موسسه به عمل خواهد آمد.

13- تذکرات:

13-1 -انتخاب داوطلبان به ترتیب باالترین نمره کل ماخوذه در آزمون و مصاحبه در رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده میباشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در رشته شغلی یکسان و مازاد بر تعداد ظرفیت اعالم شده در آگهی باشد، در صورت برابر بودن، نمره آزمون علمی (کتبی) مالک انتخاب خواهد بود و در صورت برابر بودن نمره آزمون علمی (کتبی)، معدل آخرین مدرک تحصیلی مالک عمل قرار خواهد گرفت.

13-2 -داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی در مهلت مقرر به مدیریت هسته گزینش دانشکده علوم پزشکی سیرجان برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و موسسه افراد ذخیره را بجای وی به گزینش معرفی خواهد کرد.

13-3 -بکارگیری نیروها به صورت تدریجی و پس از آزمون و مصاحبه براساس نمره برتر میباشد.

* کلیه اظهارات متقاضی در فرم ثبت نام اینترنتی حمل بر صحت میشود و مدارك لازم پس از اعلام نتیجه آزمون کتبی از برگزیدگان برای مرحله دوم آزمون دریافت خواهد شد. ثبت نام در آزمون و شرکت در آن، حتی کسب بالاترین نمره در بین شرکت کنندگان زمانی موثر خواهد بود که متقاضی واجد کلیه شرایط اعالم شده در آگهی باشد. در غیر اینصورت ثبت نام و امتحان متقاضی در هر مرحله حتی پس از جذب که باشد کأن لم یکن تلقی شده و بدون اینکه حقی برای او ایجاد شود، پرونده وی مختومه میگردد و هیچ وجهی از وجوه دریافتی به وی مسترد نخواهد شد.

هرگونه اطلاع رسانی درخصوص آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون پورتال موسسه کارآفرینان آوا سلامت خواهد بود و داوطلبان اطالعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

جهت دانلود شیوه نامه اعمال سهمیه استخدامی ایثارگران اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعات فرم الکترونیکی ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت آوا سلامت اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:02

  کد دیدگاه : 2061536

  خبر 11 آذر 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان جهت انجام سایر مراحل استخدام دانشگاه علوم پزشکی سیرجان
  ؛ اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول پس از راستی آزمایی مدارک ارسال شده، جهت انجام مصاحبه و آزمون آمادگی جسمانی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سیرجان اعلام گردید.
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 2024278

  خبر 19 آبان 97: اعلام نتایج استخدام نیروهای فوریت پزشکی دانشکده علوم پزشکی سیرجان
  اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون جذب نیروی شرکتی دانشکده علوم پزشکی سیرجان مورخ 97/08/04 در رشته ی فوریت پزشکی(دو برابر ظرفیت) جهت بررسی اصالت و راستی آزمایی مدارک اعلام گردید.
  جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:14

  کد دیدگاه : 1977905

  جذب نیروهای فوریت پزشکی در دانشگده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان- 21 مهر 97
  معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی جهت تأمین نیروهای فوریت پزشکی در دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان، تعداد 25 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه به صورت شرکتی جذب نماید.
  جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:22

  کد دیدگاه : 1968915

  خبر 16 مهر 97: اعلام اسامی داوطلبان دعوت شده برای بررسی مدارک آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سیرجان
  جهت شماهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : صبا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:27

   کد دیدگاه : 1990890

   میشه لطفا کارنامه هارو منتشرکنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:43

  کد دیدگاه : 1928549

  جذب تعدادی پزشک عمومی در دانشگاه علوم پزشکی سیرجان
  جهت مشاهده اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شیرین شهابی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:51

  کد دیدگاه : 1904389

  کارت ورود به جلسه کی میاد اینجا ک چیزی نزده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : تاسیسات

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:16

  کد دیدگاه : 1864107

  امکانش هست که با لیسانس مکانیک-سیالات یا ارشد مکانیک-تبدیل انرژی واسه شغل مهندسی تاسیسات ثبت نام کرد ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:14

  کد دیدگاه : 1863715

  سلام.بومی شهر سیرجان فقط میخواد یا استان؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : f

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 05:36

  کد دیدگاه : 1860958

  یکی نیست منابع تخصصی حسابداری رو بگه ؟؟؟ اخه چی بخونیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:40

  کد دیدگاه : 1858706

  سلام،ببخشید دروس تخصصی برای شغل حسابدار چی هستن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حامد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 05:59

   کد دیدگاه : 1864270

   خب براساس رشته دانشگاهت دروس تخصصی بخون رقیب عزیز
   😊

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...