• ۱۴۰۲/۱۲/۱۰
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۴ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه جدید درخصوص استخدام بهورز

خبر 10 اسفند 1402: اطلاعیه درخصوص استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با مدرک تحصیلی دیپلم
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛  در خصوص آگهی استخدام پیمانی بهورز در سال 1402، با توجه به حد نصاب نرسیدن متقاضی در روستاهای اکبر آباد برخوردار، رکن آباد، دره در، داوران ( بهورز مرد) و ملک آباد، روستاهای شعاع 30 کیلومتر این روستاها به پیوست فایل مندرج در همین اطلاعیه به واجدین شرایط دارای مدرک تحصیلی دیپلم به اطلاع میرسد.

مشاهده فایل پیوست

اعلام منابع آزمون استخدام بهورز

خبر 30 بهمن 1402: اعلام منابع آزمون استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ منابع آزمون استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اعلام شد.

مشاهده منابع آزمون

استخدام بهورز

آگهی 24 بهمن 1402: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از بین افراد واجد شرایط جهت تحصیل در مرکز آموزش بهورزی حوزه معاونت بهداشتی به تعداد 25 نفر (14نفر زن _ 11 نفر مرد) به صورت پیمانی داوطلب می پذیرد. جهت کسب اطلاع از آگهی پذیرش و استخدام بهورز به لینک زیر مراجعه کنید
مهلت ثبت نام 1402/12/۰1 لغایت 1402/12/12
داوطلبان واجد شرایط جهت دریافت فرم های ثبت نام به خانه بهداشت محل سکونت خود مراجعه نمایند.

مشاهده آگهی

استخدام دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

آگهی 24 بهمن 1402: استخدام کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان جهت تامین نیروی انسانی خود در قالب نیروی شرکتی (تامین نیرو) در پایگاه های تحت پوشش مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و فوریتهای پزشکی (115) در نظر دارد از متقاضیان مرد دارای مدرک کاردانی فوریتهای پزشکی و کارشناسی فوریتهای پزشکی، پرستاری، بیهوشی و اتاق عمل از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی بصورت شرکتی (تامین نیرو)  بکارگیری نماید. لذا متقاضیان واجد شرایط از تاریخ 1402/11/23 لغایت 1402/11/25 تا پایان ساعت اداری با مراجعه به سامانه دفتر کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به آدرس ذیل نام نویسی فرمایند. rmuk.ir  

زمانبندی مصاحبه 14 الی 16 بهمن 1402

خبر 12 بهمن 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درخصوص زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت - 14 الی 16 بهمن
ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر به اطلاع پذیرفته شدگان محترم آزمون استخدامی مهرماه 1402 می رساند که به منظور تسریع در امر گزینش لازم است طبق جدول زمان بندی شده و با در دست داشتن مدارک زیر از ساعت 8:00 الی 11:30 صبح به هسته گزینش دانشگاه (ساختمان شماره 2 ) به آدرس: رفسنجان، بلوار امام علی (ع) ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مراجعه نمایند.

مشاهده اطلاعیه

زمانبندی مصاحبه روزهای سه شنبه و چهارشنبه 26 و 27 دی 1402

خبر 24 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان درخصوص زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت - روزهای سه شنبه و چهارشنبه
به اطلاع پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی پیمانی مهرماه 1402 رشته های کاردانی و کارشناسی فوریتهای پزشکی  می رساند پس از بررسی مدارک و مستندات ارائه شده با اطلاعات خود اظهاری در زمان ثبت نام و مواد آگهی استخدام، به داوطلبان واجد شرایط که جهت مصاحبه دعوت شده اند اعلام می گردد شروع فرایند برگزاری مصاحبه روزهای  سه شنبه و چهاشنبه مورخ 26/10/1402 و 27/10/1402 به شرح جدول ذیل و براساس اسامی اعلام شده می باشد ضمنا لازم است داوطلبین موارد زیر را بدقت مطالعه و رعایت نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 14 دی 1402: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
به اطلاع پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدامی پیمانی مهرماه 1402 می رساند پس از بررسی مدارک و مستندات ارائه شده با اطلاعات خود اظهاری در زمان ثبت نام و مواد آگهی استخدام، به داوطلبان واجد شرایط که جهت مصاحبه دعوت شده اند اعلام می گردد شروع فرایند برگزاری مصاحبه از روز شنبه مورخ 16/10/1402 لغایت 20/10/1402 به شرح جدول ذیل و براساس اسامی اعلام شده می باشد ضمنا لازم است داوطلبین موارد زیر را بدقت مطالعه و رعایت نمایند.

مشاهده اطلاعیه

استخدام نیروی فوریت های پزشکی

آگهی 6 دی 1402: آگهی جذب نیروی انسانی شرکتی در فوریتهای پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان جهت تامین نیروی انسانی خود در قالب نیروی شرکتی (تامین نیرو) در پایگاه های تحت پوشش مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و فوریتهای پزشکی (۱۱۵) در نظر دارد از متقاضیان مرد دارای مدرک کاردانی فوریتهای پزشکی و کارشناسی فوریتهای پزشکی، پرستاری، بیهوشی و اتاق عمل از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی بصورت شرکتی بکارگیری نماید. لذا متقاضیان واجد شرایط از تاریخ 1402/10/04 لغایت 1402/10/07 (تامین نیرو) با مراجعه به سامانه دفتر کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به آدرس rmuk.ir مراجعه و نام نویسی فرمایند.

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

برنامه زمانبندی تحویل مدارک

خبر 30 آبان 1402: برنامه زمانبندی تحویل مدارک داوطلبان آزمون استخدامی 1402/07/28
باسلام و آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدامی مورخ 28/07/1402 (داوطلبین خدمت در سنگر مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران) بدینوسیله موارد ذیل را در خصوص بررسی مدارک اعلام می نماید.
1-با توجه به اینکه که دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هیچ گونه دخل و تصرفی در برگزاری آزمون و اعلام نتایج و صدور کارنامه مربوطه نداشته است از داوطلبان گرامی تقاضا می شود در صورت اعتراض و رفع ابهامات احتمالی خود(در خصوص نمره مکتسبه)مراتب راصرفا از طریق سایت جهاد دانشگاهیپیگیری نموده و از مراجعه حضوری به دانشگاه خودداری نمایند.
فرایند دریافت و بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی مورخ 28/07/1402
با مراجعه حضوری و ارائه مدارک و مستندات بایستی شخصا و در زمان تعیین شده با در دست داشتن مدارک به سازمان مرکزی دانشگاه، ساختمان شماره یک، طبقه اول، اتاق 206 طبق جدول زمانبندی مراجعه نمایید.
در صورت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ارائه مدارک با شماره های 42-34280039-034 داخلی 133-130-129  از ساعت 12:30 تا 14:30 تماس حاصل فرمائید.
تذکرات مهم:
-اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از بررسی مدارک مطابق با رشته های شغلی مورد نیاز توسط  جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد. بدیهی است تحویل مدارک موجب ایجاد حق برای داوطلبین نخواهد شد.
- بدیهی است عدم ارائه مدارک در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی گردیده و الویت متقاضی کان لم یکن محسوب و سایر متقاضیان واجد شرایط طی فرآیند مربوطه معرفی می گردند.
مدارک مورد نیاز:
پرینت کارنامه مندرج در سایت جهاد دانشگاهی که بر اساس آن داوطلب، مجاز به بررسی مدارک شناخته شده است.
اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه داوطلب، پدر، همسر، فرزند
اصل و تصویر کارت ملی (دو طرف)( در مواردی که کارت ملی جدید تحویل نگردیده، ارائه برگه رسید کارت ملی الزامی است)
عکس4*3 (4 قطعه) پشت نویس شده مشخصات سجلی
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم به صورت پشت و رو (ویژه آقایان)
اصل و تصویر گواهی پایان  یا معافیت از قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های طرح اجباری و اختیاری
نکته: داوطلبانی که در حین گذراندن تمدید طرح می باشند گواهی اشتغال به طرح از دانشگاه محل خدمت الزامی می باشد.
گواهی اشتغال و مستندات مربوط  به قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در موسسه
گواهی موافقت با انصراف از طرح اختیاری (ویژه مشمولین طرح اختیاری که شاغل در سایر دانشگاه ها یا سازمان های تابعه وزارت)
اصل و تصویر مدارک تحصیلی مورد نیاز مندرج در آگهی  یا گواهی فراغت از تحصیل و یا گواهینامه موقت تحصیلی.
تذکر1: برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد، در صورت وجود قید مرتبط بودن مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی، ارائه گواهینامه مقطع تحصیلی قبلی الزامی است.
تذکر2) داوطلبانی که دارای مدرک تحصیلی بالاتر اعم از رشته مرتبط یا غیر مرتبط با شرایط احراز مشاغل مورد عمل دانشگاه می باشند، ارائه گواهینامه یا مدرک بالاتر الزامی است.
اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
اصل و تصویر کارت ایثارگری یا گواهی ایثارگری (خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان) معتبر از مراجع ذیصلاح با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان مربوطه جهت استفاده از سهمیه ایثارگری رزمنده یا فرزند رزمنده با قید حضور حداقل  6 ماه خدمت داوطلبانه در جبهه.
تذکر1: ایثارگران معزز می توانند جهت گواهی فوق به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند.
تذکر2: تصویر تمام صفحات شناسنامه پدر، مادر یا همسر در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران
گواهی معتبر از سازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده از سهمیه معلولین عادی
نکته: داوطلبان محترم متقاضی استفاده از سهمیه معلولین باید از لحاظ شرایط جسمی توانایی لازم را جهت انجام کار در رشته شغلی مورد نظر داشته باشند بدیهی است تایید پزشک طب کار در این خصوص الزامی می باشد.
فرم استشهاد محل سکونت:
توضیح بند ت قسمت مربوط به امتیازات بومی متن آگهی: سکونت داوطلب به مدت حداقل ده سال با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر فرمانداری یا نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) در شهرستان رفسنجان با ارائه مستندات ذیل:
*داشتن سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه
*گواهی اشتغال به کار رسمی، پیمانی و قراردادی در بخش دولتی و عناوین مشابه در بخش خصوصی مشروط به پرداخت حق بیمه
یک عدد پوشه و گیره 
مدارک مورد نیاز سنی داوطلبان بر اساس مندرجات قسمت مربوط به شرایط سنی داوطلبان (1-2) مندرج در صفحه 5 آگهی ثبت نام:
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
سایر مشمولین سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در ذیل می باشند، در غیر این صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و هچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
- داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آن ها.
- داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند، به میزان انجام خدمت فوق.
- به استناد بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 19/8/1400 مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود مشروط به آن که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 5/2 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون می باشد.
جدول زمانبندی(جهت مراجعه حضوری):

ردیف

زمان مراجعه

براساس رشته شغلی

تاریخ

روز

2

01/09/1402

چهارشنبه

کاردان و کارشناس فوریت پزشکی از ساعت 8 تا 12

3

04/09/1402

شنبه

پرستار، پزشک عمومی، کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی، کارشناس بهداشت حرفه ای، کارشناس فناوری اطلاعات سلامت از ساعت 8 تا 12 طبقه اول اتاق 206

4

05/09/1402

یک شنبه

کارشناس بهداشت خانواده، کارشناس بهداشت محیط، کارشناس تغذیه، کارشناس سلامت روان، کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، ماما از ساعت 8 تا 12 طبقه اول  اتاق 206

نکته: رشته شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی به سالن ورزشی مرتضوی جنب سازمان مرکزی جهت تحویل مدارک مراجعه نمایند. ضمنا سنجش قد و شاخص توده بدنی (B Mi I) همزمان با بررسی مدارک انجام خواهد شد.
نکته مهم: پس از بررسی  و تایید مدارک افراد جهت مصاحبه عمومی و تخصصی طبق جدول زمان بندی که متعاقبا اعلام خواهد شد بر اساس تصمیمات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کانون ارزیابی معرفی خواهند شد.

استخدام بهورز

آگهی 16 آبان 1402: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از بین افراد دارای مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم بدون پیش دانشگاهی برای روستای همت آباد علیا از طریق امتحان عمومی، مصاحبه و گزینش برای رشته شغلی بهورز به صورت قرارداد کار معین داوطلب می پذیرد.
مهلت ثبت نام تا 20 آبان 1402 می باشد.

شرایط عمومی (مشاهده)

1-1) داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
1-2) اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی شناخته شده در قانون اساسی کشور
1-3) التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-4) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
1-6) عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
1-7) عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
1-8) داشتن سلامت جسمانی ، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیتهای مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلیه آبادی های تحت پوشش با تایید پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت
1-9) نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
1-10) نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی

شرایط اختصاصی (مشاهده)

2-1) مدرک تحصیلی:
2-1-1) انتخاب داوطلبان از بین دارندگان دارای مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم بدون پیش دانشگاهی
- پذیرش دارندگان مدرک تحصیلی دانشگاهی غیر از مدارک تحصیلی ذکر شده در بند (1-1-2) با لحاظ نمودن مدرک دیپلم بلا مانع است.
- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم در صورت پذیرش، ملزم به ارایه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال هر نوع مدرک تحصیلی دانشگاهی پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهند بود.
تبصره 1: در صورتی که داوطلب در بدو خدمت دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1-1-2 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی هم تراز یا پایین تر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست به کارگیری مدرک دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
تبصره 2: پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد. درصورت احراز قبولی ، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاسهای بهورزی می باشد . در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده اخذ گردد. این افراد ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم دریافت مدرک تحصیلی خواهند بود.
2-2) پذیرش صرفا" به صورت بومی
پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود و داوطلبان می بایست حداقل دارای یکی از شرایط زیر باشند تا به عنوان " بومی روستا" تلقی شوند:
الف- محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام ( 1402/08/13) در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب- حداقل دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام ( 1402/08/13) در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره 1:  احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای " الف " و " ب " از طریق گواهی شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر و امضای رئیس شورا و نصف اعضاء شورا به اضافه یک نفر) با تائید خانه بهداشت مربوطه و مرکز بهداشت شهرستان صورت می پذیرد.
تبصره 2: چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل ،گذراندن مدت قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و یا  اشتغال و انجام دوره خدمت وظیفه ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آنکه شورای اسلامی روستا و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در منطقه مورد تقاضا تائید نماید، پذیرش آنان بلامانع است . لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط براین که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند، ضرورت ندارد. در این شرایط ارائه گواهی دال بر اقامت در روستا قبل از شرایط فوق ضرورت دارد. در راستای سیاست حفظ ثبات و دوام خانواده و همچنین لحاظ نمودن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، پذیرش داوطلبان متاهل بومی مطابق با بند الف یا ب این ماده که تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن مدت قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و انجام دوره خدمت وظیفه ضرورت سربازی به همراه همسر خود در خارج از روستا سکونت داشته اند، بلامانع است.
تبصره 3: کارگروه آزمون می بایست از صحت مدارک ارایه شده توسط داوطلبان اطمینان حاصل نماید. در هر مرحله ای که محرز گردد داوطلب بومی نمی باشد می بایست فرایندهای شرکت در آزمون و پذیرش وی متوقف شود.علاوه بر این در صورت هرگونه تردید در شرایط بومی بودن و یا مستندات ارایه شده، دانشگاه مکلف به انجام بررسی های دقیق و کامل است.
تبصره 4: در صورت نبود تعداد کافی متقاضی واجد شرایط به تعداد حداقل 3 نفر به ازای هر مورد پذیرش در روستای اصلی، از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار همان خانه بهداشت  نیز  به شرح ذیل ثبت نام بعمل می آید:
الف- روستاهای قمر تحت پوشش  خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان
ب- روستاهای مجاور خانه بهداشت مورد پذیرش تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی ، تابع شهرستان مورد پذیرش پس از تائید مرکز بهداشت شهرستان
نکته1: بومی روستاهای قمر و سایر روستاها تا شعاع 30 کیلومتری مطابق با ماده (2-2) می باشد.
نکته 2: در صورتی که در روستای اصلی حداقل 3 نفر داوطلب واجد شرایط وجود داشته باشد از داوطلبان روستاهای قمر ثبت نام به عمل نمی آید و همچنین در صورتی که مجموع داوطلبان روستای اصلی و روستاهای قمر حداقل 2 نفر باشد از داوطلبان روستاهای همجوار تا شعاع 30 کیلومتر ثبت نام به عمل نمی آید.

شرایط سنی (مشاهده)

حداکثر سن دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم 26 سال (25 سال و 11 ماه و 29 روز) می باشد.
مبنای محاسبه سن، تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (1402/08/13) می باشد.
تبصره 1: موارد ذیل به شرط ارائه تأئیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد. درهر صورت سن داوطلب دارای مدرک تحصیلی دیپلم با در نظر گرفتن موارد زیر نباید از 28 سال (27 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید.
- به ازای تاهل و داشتن هر فرزند یکسال به سقف محدوده سنی داوطلب اضافه خواهد شد سنوات قابل افزایش برای تاهل و داشتن فرزند موضوع این بند، حداکثر 5 سال می باشد.
تبصره 2: سقف سنی ایثارگران برابر قوانین مربوطه به شرح زیر تعیین می گردد:
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان، فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
- افراد خانواده معظم شهدا شامل( پدر، مادر، همسر،خواهر و برادر) به میزان 5 سال
- داوطلبانی که در جبهه ها بصورت داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها.
سایر مشمولین سهمیه های 25 درصد و 5 درصد ایثارگران در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در بندهای فوق می باشند و در غیر اینصورت از ادامه فرایند جذب حذف خواهند شد.

مواد امتحانی (مشاهده)

3-1) برای سنجش داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم:
3-2-1) آزمون کتبی جهت سنجش توانمندی های عمومی: سئوالات به صورت چهارگزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط) از دروس دوره دوم متوسطه شامل دروس زبان ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و تعلیمات دینی و یا معارف اسلامی یا دین و زندگی خواهد بود آزمون کتبی 60 درصد از کل نمره آزمون را به خود اختصاص خواهد داد.
تبصره: متقاضیان اقلیت های دینی به سئوالات دین و زندگی پاسخ نداده و امتیاز آن به سایر دروس عمومی به صورت مساوی اختصاص داده خواهد شد.
3-2-2) مصاحبه: از بین داوطلبان پذیرفته شده با مدرک دیپلم در مرحله اول حداکثر تا سه برابر ظرفیت پذیرش مصاحبه به عمل خواهد آمد که 40درصد  از کل نمره آزمون را به خود اختصاص می دهد.
تبصره: در شرایطی که تعداد واجدین شرایط در جلسه مصاحبه تنها یک نفر باشد دانشگاه می تواند مشروط بر گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی بر آنکه تنها فرد واجد شرایط یک نفر است و پس از توافق معاون بهداشتی دانشگاه و در صورت کسب حد نصاب نمره در آزمون کتبی،  وی را برای مصاحبه معرفی نماید.
3-3-3) به ازای تاهل و نیز هر فرزند 2 درصد و حداکثر تا 10 درصد به مجموع امتیاز آزمون کتبی داوطلب اضافه می شود.

مدارک و نحوه ثبت نام (مشاهده)

تکمیل فرم درخواست ثبت نام و امضا توسط سرپرست ( تحویل از خانه بهداشت)
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی داوطلب و تمام صفحات شناسنامه همسر (در صورت تاهل)، فرزند و پدر
یک قطعه عکس 3*4 پشت نویسی شده داوطلب
 تصویر تأییدیه بومی بودن( مقاطع تحصیلی و سکونت داوطلب در محل) و مقبولیت اجتماعی وی از طرف شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر و امضای رئیس شورا ونصف اعضاء شورا به اضافه یک نفر) ، خانه بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت مربوطه 
تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم برای داوطلبان مرد
مهم: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد معاونت با وظایف       بهورزی منافات نداشته باشد.
تأئیدیه سلامت جسمی و روانی توسط پزشک مرکز خدمات جامع سلامت (تحویل از خانه بهداشت)
تصویر مدارک دال بر ایثارگری صادره از بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان
اصل رسید بانکی به مبلغ500000 ریال در زمان دریافت کارت ورود به جلسه الزامی است. شماره حساب جهت واریز وجه پس از تایید مدارک به صورت تلفنی به واجدین شرایط اعلام خواهد شد.
یک عدد پوشه کاغذی
ملاک تعیین تاریخ فارغ التحصیلی، پایان خدمت نظام وظیفه آخرین روز ثبت نام (1402/08/20) می باشد.

نحوه و مهلت ثبت نام (مشاهده)
متقاضیان واجد شرایط مندرج در این آگهی، بایستی جهت ثبت نام اولیه مدارک لازم را از تاریخ 1402/08/13 لغایت 1402/08/20 در سایت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به آدرس https://behdasht.rums.ac.ir بارگذاری نمایند. در صورت تائید مدارک و دریافت کد رهگیری می بایست اصل مدارک ذکر شده در بند 4 را از تاریخ 1402/08/13 لغایت 1402/08/20 شخصا به مرکز آموزش بهورزی شهرستان رفسنجان به آدرس خیابان مدرس روبه روی موزه ریاست جمهوری تحویل و رسید دریافت نمایند. شماره های تماس ضروری 34259882 و 34255910 می باشد.
تذکرات (مشاهده)

5-1)  فهرست پذیرفته شدگان اولیه تا سه (3) برابر ظرفیت مورد نیاز به ترتیب اولویت های مقرر قانونی و نمرات فضلی از حد نصاب تعیین شده پس از تائید کارگروه آزمون دانشگاه، جهت انجام مصاحبه براساس دستورالعمل مصاحبه بهورزی به کمیته مصاحبه معرفی می گردند تا پس از انجام مصاحبه نسبت به انتخاب 2 برابر ظرفیت مورد نیاز (اصلی وذخیره) بر اساس مجموع نمرات آزمون کتبی و مصاحبه اقدام و سایر اولویتهای قانونی به هسته گزینش دانشگاه اعلام می گردد. 
تبصره 1: تنها در شرایط خاص مندرج در آگهی مذکور که تعداد افراد شرکت کننده در مصاحبه یک نفر مجاز شمرده شده باشد معرفی یک فرد پس از پذیرش در مصاحبه به هسته گزینش دانشگاه بلامانع است.
تبصره 2: در صورت عدم تامین نیروهای موردنیاز تا سقف ذکرشده در بند (1-5)، کارگروه آزمون مجاز است با رعایت اصل ضرورت گزینش افراد با صلاحیت نمره حد نصاب تعیین شده را تا تکمیل نفرات موردنیاز جهت تشکیل جلسه مصاحبه کاهش دهد. پایین آوردن نمره حد نصاب در مناطقی که فقط یک داوطلب دارد مجاز نمی باشد.
5-2) استفاده از سهمیه ایثارگران مشروط به برخورداری داوطلبان از شرایط عمومی واختصاصی می باشد.
5-3) چنانچه در هریک از مراحل پذیرش خلاف واقع بودن اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز شود مراحل طی شده کان لم یکن تلقی و حتی در صورت شرکت در کلاسهای آموزشی ضمن اخراج ,داوطلب برابر تعهد اخذ شده موظف به پرداخت هزینه های مربوطه می باشد و حتی در صورت صدور حکم شروع به کار ، حکم صادره لغو و بلااثر می گردد و فرد خاطی مطابق قوانین ملزم به پرداخت هزینه شده و به دلیل ایجاد خسارات و از دست رفتن فرصت برای سایرین مورد پیگیری قانونی قرار می گیرد.
نکته: مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود .
5-4)  پذیرفته شدگان اصلی پس از ابلاغ نتایج نهایی از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان،  حداکثر دو هفته فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل پذیرش به مراکز آموزش بهورزی شهرستان محل آموزش مراجعه نمایند .
5-5) در صورت عدم مراجعه پذیرفته شدگان در مهلت مقرر یا انصراف آنان از پذیرفته شدگان ذخیره به ترتیب نمره فضلی و با توجه به نمره حد نصاب، جهت شرکت در دوره آموزش بهورزی دعوت بعمل خواهد آمد
5-6) اعلام فهرست پذیرفته شدگان جهت تکمیل ظرفیت حداکثر تا یک سال پس از برگزاری آزمون معتبر خواهد بود. بدیهی است استفاده از افراد ذخیره اشاره شده مشروط به باقی ماندن شرایط عمومی و اختصاصی برای جذب به عنوان بهورز مقدور است. 
5-7) مرکز بهداشت شهرستان از پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره آموزشی به صورت تلفنی دعوت به عمل می آورد.
5-8) پذیرفته شدگانی که پس از شروع دوره آموزش بهورزی , از ادامه دوره انصراف نمایند و یا به هر دلیلی اخراج شوند ضمن پرداخت هزینه های مربوطه مجاز به ثبت نام در آگهی های بعدی پذیرش بهورز دانشگاه نمی باشند.
5-9) سپردن تعهد رسمی(محضری) قبل از شروع به تحصیل مبنی براین که پس از اتمام دوره آموزش بهورزی در خانه بهداشت مورد تعهد حداقل به مدت 15سال و به صورت شیفت های مورد نظر دانشگاه همراه با بیتوته در روستا انجام وظیفه نمایند الزامیست و این تعهد برای کلیه بهورزان تا پایان تعهد (اعم از سهمیه ایثارگری وغیر سهمیه ایثارگری و...) قابل خرید و انتقال نمی باشد.
5-11) پذیرفته شدگان دارای مدرک تحصیلی دیپلم به مدت 2 سال دوره آموزشی بهورزی را طی خواهند کرد.
5-12) با توجه به این که ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل فرمهای مربوطه می باشد ، لازم است در تکمیل فرمهای مورد نظر نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ارسال قابل پذیرش نخواهد بود .
5-13) شرط لازم برای اعمال امتیازات و سهمیه های قانونی وانتخاب داوطلبان جهت معرفی به منظور مصاحبه , بر مبنای کسب حدنصاب نمره آزمون کتبی و بر اساس بالاترین نمره فضلی میباشد.

زمان و محل توزیع کارت آزمون (مشاهده)
هرگونه اطلاع رسانی در خصوص تاریخ های مربوط به کارت ورود به جلسه، آزمون کتبی و ... از طریق سایت اینترنتی دانشگاه خواهد بود.
امتیازات و سهمیه های قانونی (مشاهده)

الف- ایثارگران در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی (مدرک تحصیلی و بومی بودن) و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه به شرح ذیل از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود:
- ایثارگران سهمیه 25 درصد شامل: جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت، پدر، مادر، خواهر و برادر و همسر شهید که از کل مجوز تخصیص یافته 25 درصد آن با در نظر گرفتن اواویتهای قانونی، پس از شرکت در آزمون و تأیید در مصاحبه تخصصی و معرفی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، به این گروه اختصاص می یابد.
مشمولین سهمیه 25 درصد ایثارگران مجاز به بهره مندی از سهمیه استخدامی 5 درصد سایر ایثارگران نمی باشند.به عبارت دیگر هر داوطلب ایثارگر می تواند در صورت مشمول بودن صرفا از یکی از سهمیه های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه، استفاده نماید.

2- ایثارگران سهمیه 5 درصد شامل:
رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، فرزندان جانبازان زیر 25 درصد، فرزندان آزادگان زیر یک سال اسارت که 5 درصد سهمیه استخدامی باقی مانده با در نظر گرفتن اولویتهای قانونی، پس از شرکت در آزمون و تأیید در مصاحبه تخصصی ، به این گروه اختصاص می یابد.
- انتخاب سهمیه ایثارگران به ترتیب نمره فضلی از بین کلیه ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
- پذیرش مازاد بر سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
3- سهمیه 3 درصد معلولین
معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره فضلی از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود. مراتب تأیید به توانایی انجام امور بهورزی این عزیزان پس از ارائه گواهی دال بر معلولیت از سازمان بهزیستی،از شورای پزشکی یا مراکز تخصصی طب کار استعلام خواهد گردید. معلولین باید توانایی لازم برای انجام کار مورد نظر که برای آن به استخدام قراردادی در می آیند را داشته باشند.استخدام معلولان به شرط آنکه به تایید پزشک طب کار معلولیت آنان مانع از وظایف و ماموریت کاری آنها نباشد بلامانع است.
4- سهمیه آزاد
تمامی باقی مانده سهمیه اختصاصی به داوطلبان بومی در صورت برخورداری از شرایط مندرج در شرایط اختصاصی آگهی به ترتیب نمره فضلی اختصاص می یابد.
این داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام به این مسئله دقت داشته باشند که ممکن است در شغل محل انتخابی، افرادی از سهمیه های قانونی اعلام شده فوق (ایثارگران و معلولین) در صورت احراز شرایط لازم پذیرفته و از سهمیه آزاد فردی جذب نگردد.

اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (pdf) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 20 ابان 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

اطلاعیه مجدد امتیاز کرونا

خبر 29 مهر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در خصوص امتیاز کرونا
داوطلبان آزمون استخدامی مهرماه 1402 که فرم های خود را به کارگزینی واحد محل خدمت در زمان کرونا تحویل داده اند و متقاضی اطلاع از امتیاز کرونا پس از تحویل فرم به واحد محل خدمت می باشند، می توانند در روزهای پنجشنبه 27 مهرماه و شنبه 29 مهرماه 1402 به کارگزینی مربوطه مراجعه و در صورت اعتراض مراتب به کارگزینی واحد مربوطه اعلام گردد. شایان ذکر است امتیاز نهایی پس از تایید اعضای کمیته اعمال خواهد شد.

استخدام بهورز (مرحله دوم)

آگهی 13 شهریور 1402: استخدام بهورز (مرحله دوم) در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از بین افراد واجد شرایط  جهت تحصیل در مرکز آموزش بهورزی حوزه معاونت بهداشتی به تعداد 5 نفر (مرد) از طریق امتحان عمومی، مصاحبه و گزینش برای رشته شغلی بهورز به صورت قرارداد کار معین داوطلب می پذیرد.
مهلت ثبت نام از 20 شهریور الی 5 مهرماه 1402 می باشد.

اولویت های پذیرش (مشاهده)
1. متقاضیان دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی که شرایط آن در بند 2 (شرایط اختصاصی) این آگهی می باشد از ساکنین روستاهای همت آباد آگاه- همت آباد علیا- ده رئیس- بهشت آباد-عرب آباد
2. متقاضیان دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی که شرایط آن در بند 2 (شرایط اختصاصی) این آگهی می باشد از روستاهای قمر تحت پوشش روستاهای ذکر شده در بند 1طبق فرم پیوست
3. متقاضیان دارای مدرک کاردانی یا کارشناسی که شرایط آن در بند 2 (شرایط اختصاصی) این آگهی می باشد از روستاهای تا شعاع 33 کیلومتر از روستای اصلی طبق فرم پیوست و در صورت عدم وجود متقاضی در رشته های فوق از متقاضیان با مدرک دیپلم مندرج در بند 2 (شرایط اختصاصی)
همین آگهی از روستاهای اصلی و قمر ثبت نام خواهد شد.
-لازم به ذکر است در صورت به حد نصاب رسیدن هر یک از اولویت ها طبق تبصره 4 بند 2-2 (پذیرش صرفا به صورت بومی) این آگهی متقاضیان اولویت های بعدی حذف خواهند شد.
شرایط عمومی (مشاهده)
- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی شناخته شده در قانون اساسی کشور
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
- داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلیه آبادی های تحت پوشش با تایید پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت
- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
- نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی
شرایط اختصاصی (مشاهده)
- مدرک تحصیلی:
- انتخاب داوطلبان از بین دارندگان دارای مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی دارای شرایط احراز به شرح ذیل:
-کاردان (پیشگیری ومبارزه با بیماریها، پرستاری و بهداشت محیط) یا کارشناس (بهداشت عمومی، پرستاری و بهداشت محیط)
- شرکت داوطلبان بهورزی دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع کارشناسی در رشته های ذکر شده در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
تبصره 1: چنانچه در محل های مورد نیاز به بهورز بر اساس این آگهی، داوطلب واجد شرایط دارای مدرک فوق الذکر وجود نداشته باشد دانشگاه نسبت به ثبت نام از داوطلبان دیپلم واجد شرایط بر اساس مفاد این آگهی اقدام خواهد کرد. این افراد باید گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهینامه پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه را داشته باشند.
- پذیرش دارندگان مدرک تحصیلی دانشگاهی غیر از مدارک تحصیلی ذکر شده در بند (1-3-3) با لحاظ نمودن مدرک دیپلم بلامانع است.
- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم در صورت پذیرش، ملزم به ارایه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال هر نوع مدرک تحصیلی دانشگاهی پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهند بود.
- لازم به ذکر است اولویت پذیرش بهورز با دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی در بند (1-3-3) می باشد. در صورت ورود دانشگاه به مرحله ثبت نام از متقاضیان با مدرک تحصیلی دیپلم بر اساس آگهی و وجود متقاضی واجد شرایط مندرج در بند (1-3-3) در مناطق مجاز تا پایان مدت ثبت نام، داوطلبان مدرک تحصیلی دیپلم حذف خواهند شد.
تبصره 2: در صورتی که داوطلب در بدو خدمت دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1-3-3 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی هم تراز یا پایین تر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست به کارگیری مدرک دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
تبصره 3: پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد. درصورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده اخذ گردد.
این افراد ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم دریافت مدرک تحصیلی خواهند بود.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 20 شهریور 1402
مهلت ثبت نام: تا 5 مهر 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=636869
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k