• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
 • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی یزد

استخدام دانشگاه علوم پزشکی یزد

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۶ (نمایش)
 • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندید!
فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام دانشگاه علوم پزشکی تفت

آگهی 13 بهمن 1401: استخدام دانشگاه علوم پزشکی تفت
شرکت فاطر تصویر فرداد یزد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود به منظور ارائه خدمات خدمتگزاری و سرایداری در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت ، مرکز خدمات جامع سلامت زردین از دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم با حداکثر سن ۳۵ سال ، مرد متاهل و دارای گواهینامه رانندگی پایه دوم یا B۲ و ترجیحا بومی ثبت نام می نماید . داوطلبان می توانند جهت ثبت نام و تحویل مدارک از تاریخ 1401/11/12 لغایت 1401/11/16 به صورت حضوری به شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت (واحد دبیرخانه ) مراجعه نمایند.
مدارک مورد نیاز:
تصویرکارت شناسائی ملی
تصویرکلیه صفحات شناسنامه داوطلب و همسر وی
تصویرمدرک تحصیلی
تصویرکارت پایان خدمت نظام
تصویرگواهی نامه رانندگی پایه دوم یاB۲
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس یزد – بلوار ۲۲ بهمن – بن بست نهم مراجعه یا با شماره تلفن ۳۷۲۶۳۹۱۰ شرکت فاطر تصویر فرداد یزد تماس حاصل فرمائید.

شرایط آگهی استخدام بهورز

آگهی 22 دی 1401: استخدام بورز در دانشگاه علوم پزشکی صدوقی یزد
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهيد صدوقی يزد در نظر دارد به منظور تامين بهورز مورد نياز خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق دستورالعمل اجرايی جذب بهورز، مفاد نامه شماره 8517/209/د مورخ 17/10/1398 معاونت توسعه مديريت، منابع و برنامه ريزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تبصره 6 ماده 34 آيين نامه اداری استخدامی تشکيالتی کارمندان غيرهيات علمی مصوب سال 1398و مصوبات کميته پذيرش بهورز به شماره 34419 مورخ 1401/2/12 تعداد 16 نفر (7 نفر بهورز مرد، 9 نفر بهورز زن) بومی از بين فارغ التحصيلان مقطع کارشناسی و کاردانی در رشته های تحصيلی مورد نياز به شرح جدول شماره 1ثبت نام و از طريق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزينش به صورت قراردادی انجام کارمعین پذيرش نمايد.

مقطع
تحصیلی 
رشته تحصیلی مورد نیاز بومی
/ روستا
تاریخ شروع
ثبت نام 
تاریخ پایان
ثبت نام 
کارشناسی
و
کاردانی 
زن: بهداشت عمومی، بهداشت خانواده، مامایی و پرستاری
مرد: بهداشت عمومی، مبارزه با بیماری ها، بهداشت محیط و
پرستاری
اصلی

قمر

همجوار

1401/10/20

1401/10/26

1401/11/1

1401/10/25

1401/10/29

1401/11/4

 

شرایط عمومی
اعتقاد به دين مبين اسلام يا يکی از اديان رسمی کشور شناخته شده در قانون اساسی
داشتن تابعيت نظام جمهوری اسلامی ايران
التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
بومی بودن در محل مورد تقاضا بر اساس شرايط اختصاصی مندرج در اين آگهی
داشتن کارت يا گواهی پايان خدمت وظيفه عمومی يا معافيت دائم از خدمت (ويژه برادران)
تبصره1: معافيت پزشکی در صورتی پذيرفته خواهد شد که براساس اعلام پزشک طب کار يا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظايف بهورزی منافات نداشته باشد. (پس از قبولی در آزمون کتبی ودر زمان مصاحبه توسط پزشک معتمد مرکز بهداشت بررسی خواهد شد)
عدم سابقه محکوميت جزائی مؤثر
عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و روانگردان
داشتن سلامت جسمانی و روانی ،اجتماعی و توانايی برای انجام کار بهورزی و قابليت انجام فعاليتهای مرتبط با بهورزی از جمله دهگردشی و انجام سياری ها در روستاها و کليه آبادي های تحت پوشش (پس از قبولی در آزمون کتبی ودر زمان مصاحبه توسط پزشک معتمد مرکز بهداشت بررسی خواهد شد)
نداشتن سابقه انصراف پس از شروع کلاس های بهورزی و اخراج از مراکز آموزش بهورزی و ساير واحدهای دانشگاه
نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
داوطلبان نبايد مستخدم رسمی ، ثابت سايردستگاههای دولتی و يا بازخريد خدمت باشند.
تبصره2: نيرو های قراردادی وشرکتی دانشگاه به شرط داشتن شرايط ، مندرج در اين آگهی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون مزبور می باشند. 
شرایط اختصاصی
مدرک تحصیلی:
1 -دارا بودن مدرک تحصيلی فوق ديپلم و يا ليسانس در يکی از رشته های تحصيلی بهداشت خانواده ، بهداشت عمومی، مامايی و پرستاری برای داوطلبان زن و داشتن مدرک تحصيلی فوق ديپلم و يا ليسانس در يکی از رشته های مبارزه با بيماريها ، بهداشت عمومی، بهداشت محيط و پرستاری برای داوطلبان مرد
شرکت داوطلبان بهورزی دارای مدرک تحصيلی بالاتر از مقطع کارشناسی در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
پذيرش دانشجويان به عنوان بهورز ممنوع می باشد و درصورت احراز قبولی، پذيرش نهايی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصيل مبنی بر عدم امکان دريافت هرگونه مدرک دانشگاهی قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و يا ترديد در صحت گواهی، می بايست از دانشگاه محل تحصيل، مدارک لازم دال بر تاييد تعداد واحدهای گذرانده شده (تا زمان برگزاری آزمون) وعدم امکان دريافت هرگونه مدرک تحصيلی دانشگاهی در رشته پذيرفته شده اخذ گردد. به منظور اطمينان از اجرای اين فرآيند، دانشگاه علاوه بر موارد پيشگفت، از اين افراد تعهد مورد لزوم مبنی بر عدم برخورداری از شرايط دريافت مدرک تحصيلی را نيز اخذ می نمايد.
تبصره : دانشجويان زن رشته های (بهداشت عمومی، بهداشت خانواده ،مامايی و پرستاری(و مرد) بهداشت عمومی، مبارزه با بيماريها، بهداشت محيط و پرستاری (که تاريخ 1401/11/30 در رشته کاردانی و کارشناسی فارغ التحصيل می شوند (فارغ التحصيلان رشته پرستاری در صورت داشتن معافيت از طرح اجباری) و نيزداشتن شرايط ثبت نام حق ثبت نام در آزمون را دارا می باشند.
پذيرش افراد متعهد خدمت و کليه افرادی که شرايط به کارگيری و استخدام را به عنوان بهورز درخانه بهداشت اعلام شده ندارند ممنوع میباشد. بديهی است در صورتی که اجرای تعهد خدمت و متعاقبا استخدام فرد مذکور در خانه بهداشت مجاز باشد، به کار گيری اين افراد در خانه بهداشت مورد نظر مشروط بر اخذ تعهدات مورد لزوم و امکان به کار گيری به شکل قراردادهای اشاره شده در مواد پيشين مقدور است.
نکته: مشمولين قانون خدمت پزشکان و پيراپزشکان دارای طرح اجباری (پرستاری) که در حين انجام خدمت قانونی می باشند در صورتی که طرح آنها حداکثر تاتاريخ 1401/10/20 به اتمام نرسد؛مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند. 
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
1- مراجعه به سايت اينترنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد يا مرکز بهداشت شهرستان مربوطه و دريافت اطلاعیه و مطالعه دقيق آن
2- در صورت واجد شرايط بودن، مراجعه به مرکز بهداشت شهرستان مربوطه طبق برنامه زمانی ثبت نام بهورز مندرج در جدول شماره 1
3- در صورت واجد شرايط بودن ثبت نام، دريافت و تکميل فرم های مربوطه
4- تهيه مدارک مورد نياز
5- اخذ تاييديه از شورای اسلامی روستا و خانه بهداشت محل سکونت
6- گواهی يا کارت شناسائی دال بر ايثارگری از بنياد شهيد و امور ايثارگران استان يزد (در صورت ايثارگری)
7- رسید بانکی (نسخه صاحب حساب) مبنی بر پرداخت مبلغ 1/262/000 به شماره حساب 670100004001085403022850 با شناسه واريز 319085472125500007110701000000 نزد بانک مرکزی به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی شهيد صدوقی يزد قابل پرداخت در کليه شعب بانک ها به عنوان حق ثبت نام در آزمون پذيرش بهورز.
ضمناً مبلغ پرداختی به هيچ وجه مسترد نمی شود لذا به داوطلبان توصيه می گردد پس از تاييد (فرم تاييد محل سکونت داوطلب آزمون پذيرش بهورز) توسط خانه بهداشت و مرکز بهداشت مربوطه نسبت به پرداخت حق ثبت نام اقدام نمايند. 
مدارک مورد نیاز
- تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی
- تصویر آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی فارغ التحصیلی
- 3 قطعه عکس 4*3 تمام رخ که مشخصات داوطلب در پشت آن نوشته شده باشد.
- تصویر مدرک تحصیلی دو مقطع از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی ، دبیرستان) یا (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) صرفا جهت مشمولین بند ب-2 بومی بودن و تبصره 1 بومی بودن
- تصوير کليه صفحات شناسنامه همسر جهت مشمولین تبصره 1 بومی بودن (صرفاً داوطلبان زن که شرايط بند الف و ب را نداشته باشند ولی با فرد واجد شرايط بند الف يا ب بومی بودن- ازدواج کرده اند)
- تصویر وضعیت گواهی پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های پرستاری (شامل معافیت، پایان طرح یا درحین انجام طرح ومدت زمان آن) و سایر رشته ها در صورت استفاده از معافیت سنی
- رسید فیش واریزی. بدیهی است در صورت عدم ارائه فیش واریزی از سوی داوطلب، کارت ورود به جلسه به ایشان تحویل داده نخواهد شد
تذکر 1: جانبازان 25 % و بالاتر، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، همسر و فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان
دارای يکسال و بالای يکسال اسارت از پرداخت حق ثبت نام معاف می باشند.
تذکر 2: رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر 25% و آزادگان کمتر از یکسال اسارت باید 50% حق ثبت نام را پرداخت نمایند.
- مدارک دال بر ایثارگری (اصل و تصویر گواهی ایثارگری یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران و اصل و تصویر شناسنامه ایثارگر)
- اصل و تصویر کارت یا گواهی پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)
تبصره: معافيت پزشکی در صورتی پذيرفته خواهد شد که براساس اعلام پزشک طب کار يا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظايف بهورزی منافات نداشته باشد. (پس از قبولی در آزمون کتبی و در زمان مصاحبه توسط پزشک معتمد مرکز بهداشت بررسی خواهد شد)
- سوابق بيمه ای مورد قبول در دانشگاه علوم پزشکی شهيد صدوقی يزد.
- فرم گواهی بومی بودن
- یک عدد پوشه
تبصره - دانشگاه پس از پذيرش افراد در دوره آموزش تطبيقی نسبت به اخذ تاييديه مدرک تحصيلی متقاضيان اقدام خواهد نمود تطبیق اولیه انجام شده مالک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.
تذکر مهم: تمام مدارک مورد نیاز باید برابر اصل ممهور به مهر دادگستری یا دفترخانه اسناد رسمی باشد.
- متقاضیان کلیه مدارک مورد نیاز را در پاکت A4 سربسته در مهلت تعیین شده از طریق پست سفارشی پیشتاز به آدرس: یزد، میدان امام حسین، مجتمع امام رضا- معاونت بهداشتی، واحد گسترش شبکه ها و امور بهورزی ارسال نمایند ضمنا نام و نام خانوادگی و محل مورد تقاضا در روی پاکت ثبت گردد. به مدارک ناقص و یا مدارکی که بعد از مهلت ثبت نام به پست تحویل و یا از طریق دیگری ار سال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک ارسالی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود
تذکر: به مدارکی که بعد از آخرين روز تاريخ ثبت نام تعيين شده در جدول شماره 1 (مربوط به روستای اصلی، قمر و روستای تا شعاع 30کيلومتر) تحويل پست گردد يا از طريق ديگری ارسال شود ترتيب اثر داده نخواهد شد.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام


+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)
  


توجه: ثبت نام به صورت حضوری انجام می پذیرد.

استخدام دانشگاه علوم‌پزشکی شهید صدوقی یزد - مهر ماه

آگهی 19 مهر 1401: به گزارش وب دا یزد- معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نظردارد درراستای تامین نیروی مبارزه با بیماریها ،یک نفر نیروی کارشناس /کاردان بهداشت عمومی در قالب برنامه بیمه روستائی و پزشک خانواده جهت مراکز خدمات جامع سلامت روستایی شهرستان مروست از طریق فراخوان و مصاحبه بکارگیری نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم‌پزشکی شهید صدوقی یزد - تیر ماه

آگهی 30 تیر 1401: با توجه با اینگه در نظر دارد کادر پرستاری (پرستار، اتاق عمل ، هوشبری) مورد نیاز تعداد از بیمارستان ها (به استثنا شهر یزد و شهر تفت) توسط شرکت سلامت یاران کویر ایساتیس تکمیل گردد، لذا از متقاضیان واجد الشرایط دعوت می گردد جهت ثبت نام و تحویل مدارک مور نیاز از روز سه شنبه مورخ 1401/04/28 تا روز یکشنبه مورخ 1401/05/02 تا روز شنبه 1401/05/08 به مدیریت منابع انسانی - اداره اداره تامین و توزیع نیروی انسانی مراجعه نمایند.

شرایط لازم
1-پایان تعهدات قانونی اجبارى یا تمدیدى حداکثر تا تاریخ 1401/04/31.
2-دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم صرفاً براى آقایان  
مدارک مورد نیاز
-تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
-تصویر کارت شناسائی ملی.
-تصویر پایان انجام تعهدات قانونی.
-تصویر واصل کارت پایان خدمت نظام جهت آقایان
تذکر مهم

- فراخوان صرفاً براى شهرستان هاى استان یزد می باشد و در حال حاضر شامل شهر یزد و تفت نمی باشد، ضمناً اولویت بکارگیرى در شهرستان هاى میبد، اردکان و مهریز می باشد.
- قرارداد به صورت شرکتی می باشد و ثبت نام در این فراخوان هیچ گونه تعهد کارى، شغلی یا استخدامی براى دانشگاه ندارد و افراد پذیرفته شده بعنوان نیروى شرکت طرف قرارداد با دانشگاه می باشند.
- اولویت بکارگیرى با نیروهاى بومی شهرستان محل خدمت می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن آگهی کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم‌پزشکی شهید صدوقی یزد - خرداد ماه

آگهی 5 خرداد 1401: معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نظردارددر راستای تامین نیروی مبارزه بابیماریها، یک نفر نیروی کارشناس/کاردان بهداشت عمومی در قالب برنامه بیمه روستائی و پزشک خانواده جهت مراکز خدمات جامع سلامت روستایی شهرستان مروست از طریق فراخوان و مصاحبه بکارگیری نماید. مهلت ثبت نام تا 17 خرداد 1401 می باشد.

شرایط عمومی متقاضیان

• دارا بودن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته بهداشت عمومی، مرد (درصورت نبودن متقاضی کارشناسی، از متقاضی کاردان ثبت نام به عمل می آید)
• دارا بودن حداکثر سن 35 سال (34 سال و 11 ماه و 29 روز تاام تا اولین روز ثبت نام)
• بومی بودن منطقه/شهرستان و استان (بومی بودن اهالی شهرستان مروست در اولویت می باشند)

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

آرشیو آگهی ها

ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: یاسرعابدینی
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • تاریخ ارسال: ۲۱:۵۸ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۹۵۱۶۹

نیروی خدمات

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: زهرا دهقان زاده
 • تاریخ ارسال: جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
 • تاریخ ارسال: ۲۰:۲۳ ۱۳۹۸/۱۲/۰۲
 • ساعت ارسال: ۲۰:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۹۳۰۷۹

برای نیروی خدمات نظافتچی برای بیمارستان شهید صدوقی استخدام نمیکنید.

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان 8 (هاشم زاده)
 • پشتیبان 8 (هاشم زاده)

استخدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاتم - 19 تیر 98
بدینوسیله به اطلاع می رساند شبکه بهداشت ودرمان شهرستان خاتم به منظور تامین نيروي انساني خود در رشته هاي شغلي ذيل به صورت قراردادي و از طريق مصاحبه شغلي اقدام به جذب نيرومي نمايد.
جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد - 30 اردیبهشت 98
معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نظر دارد یک نفر کارشناس بهداشت محیط مرد در قالب برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی جهت مراکز خدمات جامع سلامت روستایی شهرستان بافق با شرایط ذیل به کارگیری نماید.
جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: یاسرعابدینی
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • تاریخ ارسال: ۲۱:۵۷ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۹۵۱۶۸

نیروی خدماتی

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

دعوت به همکاری مرکز بهداشت شهرستان بافق - 16 اسفند 97
مرکز بهداشت شهرستان بافق به منظور تامین نیروی انسانی مورد نياز از بين افراد واجد شرايط تعداد دو نفر نيروي بهداشت محيط و بهداشت حرفه اي در قالب شرکت آواي سلامت جذب مي کند.
جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

خبر 30 بهمن 97: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامي پذيرفته شدگان به ميزان 1.5 برابر ظرفيت مورد نياز دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد جهت مراجعه به هسته گزينش اعلام گردید.
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

خبر 26 دی 97: اعلام نتایج نهایی و زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامي پذيرفته شدگان قطعي به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز رشته هاي شغلي مورد نياز آزمون مورخ 97/08/24 جهت انجام مصاحبه تخصصي اعلام گردید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

استخدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت - 25 دی 97
شبکه بهداشت و درمان شهرستان تفت در نظر دارد جهت جذب نیروی کارشناس بهداشت حرفه ای بصورت قرارداد پزشک خانواده مرکز جامع سلامت روستايي نصرآباد با شرايط اعلام شده اقدام نمايد.
جهت مشاهده متن کامل آگهسی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

خبر 21 آذر 97: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد (منبع: سایت دانشگاه شهید صدوقی یزد)
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اعلام گردید.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: 1
 • تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۶:۰۱ ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۰۷۷۲۰۳

سلام
کسی اطلاع داره نتایج کی میاد؟؟

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

خبر 23 آبان 97: اطلاعیه زمان آزمون و دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان برگزاری آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه شهید صدوقی یزد اعلام و لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید.
جهت دریافت کارت آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • پشتیبان چهار (نصیرلو)

خبر 26 مهر 97: تمدید مهلت ویرایش اطلاعات آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهيد صدوقی يزد
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

خبر 24 مهر 97: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهيد صدوقی يزد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی صدوقی یزد)
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: رها
 • تاریخ ارسال: شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۲۳:۱۵ ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۵
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۸۵۷۸

لینک ثبت نام رو قرار ندادید هنوز

پاسخ دهید
 • محمد امیری
 • محمد امیری

با سلام تشکر از توجه شما
به همکاران اطلاع دادیم

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: ساجده اسلامی
 • تاریخ ارسال: شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۰:۱۴ ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۴
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۷۱۲۸

سلام ببخشید دروس تخصصی کارشناس فرهنگی که زدید چی هست میشه لطفا اطلاع بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: خاکپور
 • تاریخ ارسال: جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۴:۳۳ ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۳
 • کد دیدگاه: ۲۰۰۰۸۴۶

سلام.لطفامنابع تخصصی کارشناس فرهنگی را معرفی نمایید.

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: محمد لطفی
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۴:۴۷ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۷
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۱۰۳۶

باسلام به ریاست محترم بیمارستان هرچه زودتر به نیازمندها شغل خوب مناسب بدهید واقعا نیازمندکاریم ممنون

پاسخ دهید
 • admin (علی احمدزاده)
 • admin (علی احمدزاده)

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل نمایید.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
 • نویسنده: زارع زاده
 • تاریخ ارسال: سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷
 • تاریخ ارسال: ۱۱:۱۵ ۱۳۹۷/۰۷/۱۷
 • ساعت ارسال: ۱۱:۱۵
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۰۶۲۰

دروس تخصصی رشته کامپیوتر کارشناس شبکه چه درسایی هستند آزمون دانشگاه شهید صدوق یزد چیست؟

پاسخ دهید
🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.
لغو پاسخ
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
https://iranestekhdam.ir/?p=636870
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi