آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی نیشابور (اطلاعیه + منابع مصاحبه)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۹ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی نیشابور 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


 استخدام دانشگاه علوم پزشکی نیشابور – 31 اردیبهشت 99

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی نیشابور جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز در خانه های بهداشت روستایی، مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیئت امنای وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد به استناد مجوز استخدام شماره 151609 مورخ 98/3/27 سازمان اداری واستخدامی کشور، تعداد 28 نفر از افراد واجد شرایط را بصورت استخدام  پیمانی، از طریق آزمون کتبی و شفاهی (مصاحبه ) و گزینش برای شغل بهورزی بکارگیری می نماید.
مهلت ثبت نام تا 6 تیر ماه میباشد.
توجه:
اولویت ثبت نام پذیرش بهورز از متقاضیان با مدرک کاردانی یا کارشناسی از رشته های بهداشت عمومی،بهداشت محیط،پرستاری و مامایی به تفکیک جنسیت که شرایط آن در ماده 2 (شرایط اختصاصی) این آگهی آمده است می باشد و در صورت عدم وجود متقاضی در رشته های فوق از متقاضیان با مدرک دیپلم مندرج در ماده 2 ( شرایط اختصاصی) ثبت نام خواهد شد.

> شرایط عمومی

– اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
– داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در فراخوان آمده است.
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره – معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام کمیسیون پزشکی موسسه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
– عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
– داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش با تایید کمیسیون پزشکی
– نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه

> شرایط اختصاصی

1-2: عبارتند از:
– داوطلب زن: دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، مامایی و پرستاری (جهت دوره تطبیقی سه تا شش ماهه مهارت بهورزی)
– داوطلب مرد: دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط و پرستاری (جهت دوره تطبیقی سه تا شش ماهه مهارت بهورزی )
تبصره1: در شرایط استثنایی دانشگاه مجاز به ثبت نام و پذیرش داوطلبان دیپلم است. این شرایط عبارتند از:
1- عدم دسترسی به فارغ التحصیلان دانشگاهی واجد شرایط در رشته های مورد نظر در مناطق مجاز استناد گواهی کتبی کارگروه آزمون بر انجام فراخوان در کلیه مناطق مجاز و عدم امکان جذب نیروی کاردان یا کارشناس مرتبط
2- موافقت معاونت بهداشت دانشگاه
این افراد باید گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهینامه پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه را داشته باشند و فاقد هر گونه مدرک دانشگاهی باشند.
2-2: شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع کارشناسی در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1-2 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی هم تراز یا بالاتر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهدات محضری مبنی بر عدم درخواست به کارگیری مدرک دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
3-2: پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش آنها مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک قبل از شروع کلاسهای بهورزی می باشد.در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید تعداد واحدهای گذرانده شده (تا زمان برگزاری آزمون) و عدم امکان دریافت هر گونه مدرک تحصیلی دانشگاهی در رشته پذیرفته شده اخذ گردد. به منظور اطمینان از اجرای این فرایند دانشگاه علاوه بر موارد پیشگفت می بایست از این افراد تعهد مورد لزوم مبنی بر برخورداری از شرایط دریافت مدرک تحصیلی را نیز اخذ نماید.
4-2: پذیرش افراد متعهد خدمت و کلیه افرادی که شرایط به کارگیری و استخدام را به عنوان بهورز در خانه بهداشت اعلام شده ندارد ممنوع می باشد. بدیهی است در صورتی که اجرای تعهد خدمت و متعاقبا استخدام فرد مذکور در خانه بهداشت مجاز باشد، به کارگیری این افراد در خانه بهداشت مورد نظر مشروط بر اخذ تعهدات مورد لزوم و امکان استخدام به شکل قراردادهای اشاره شده در مواد پیشین مقدور خواهد بود.
5-2: پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود. داوطلبان بایستی یکی از شرایط زیر را داشته باشند تا بعنوان “بومی روستا” تلقی گردند.
الف) محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب) حداقل دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه ) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید، دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی ( ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ) را در روستا و یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشند و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره1: داوطلبان زن که شرایط بند “الف” و “ب” را نداشته باشند ولی با فرد شاغل در همان روستای محل گزینش بهورز و واجد شرایط مطابق بند “الف” و “ب” ماده 2 ازدواج کرده و حداقل 2 سال از تاریخ ازدواج آنان تا اولین روز ثبت نام در آزمون گذشته باشد و سکونت شان در محل مورد تقاضای پذیرش بهورز در این مدت محرز شده باشد، به عنوان بومی تلقی می شوند و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است این افراد با افراد بومی بند “الف” و “ب” در یک اولویت قرار دارند و نسبت به بومیان قمر در اولویت پذیرش خواهند بود.
تبصره 2: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای “الف” و “ب” و تبصره 1 از طریق گواهی شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر و امضای رییس شورا و نصف اعضای شورا به اضافه یک نفر)، با تایید خانه بهداشت مربوطه و مرکز بهداشت شهرستان صورت می پذیرد.
تبصره 3: چناچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح و یا اشتغال و انجام دوره خدمت وظیفه دوره ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آن که شورای اسلامی روستا سکونت آنان را گواهی کند و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در روستای اصلی یا قمر منطقه مورد تقاضا تایید نماید، پذیرش آن ها بلامانع است. لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط براین که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند، ضرورت ندارد. در این شرایط ارائه گواهی دال بر اقامت در روستا قبل از شرایط فوق ضرورت دارد.
تبصره 4: در صورت نبود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل 2 نفر به ازای هرمورد پذیرش در روستای اصلی، می بایست از افراد واجد شرایط ساکن روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام به عمل آورد :
الف- روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان
ب- در صورت عدم وجود متقاضیان واجد شرایط در روستاهای تحت پوشش خانه بهداشت می توان از روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز بهداشتی درمانی مربوطه تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی، پس از تایید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرایط نمود. گزینش بهورز از مناطق شهری در هر شرایطی ممنوع می باشد.
نکته: بومی روستاهای قمر و سایر روستاها تا شعاع 30 کیلومتری مطابق با بند الف و ب ماده 2 تعریف می شود.
ج) در شرایطی که تعداد واجدین شرایط دارای مدرک دانشگاهی برای شرکت درآزمون تنها یک نفرباشد دانشگاه می تواند مشروط بر گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی برآنکه فراخوان در تمامی نقاط مورد نظر انجام شده است و تنها فرد واجد شرایط یک نفر است پس از توافق معاون بهداشت دانشکده آزمون کتبی را در مورد فرد واجد شرایط انجام داده و در صورت کسب نمره حدنصاب وی را برای مصاحبه معرفی نماید.
د) در صورتیکه هیچ کارشناس یا کاردان مرتبط مندرج در این آگهی در مناطق مجاز برای اجرای فراخوان وجود نداشته باشد، دانشکده می تواند پس از گواهی کارگروه آزمون بهورزی و موافقت معاونت بهداشت دانشکده برای جذب افراد دیپلم مندرج در ماده 2 آگهی با همان نحوه گزینش به ترتیب از روستاهای اصلی و سپس روستاهای قمر اعلام فراخوان نموده و در صورت نبود تعدادکافی متقاضی واجد شرایط از موارد ذکر شده فراخوان را از روستاهای همجوار خانه بهداشت تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی که تحت پوشش همان مرکز خدمات جامع سلامت مربوطه هستند انجام دهند.
ه) در شرایطی که تعداد واجدین شرایط برای شرکت افراد دیپلم در آزمون تنها یک نفر باشد دانشکده می تواند مشروط بر گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی برآنکه فراخوان در تمامی نقاط مورد نظر انجام شده است و تنها فرد واجد شرایط یک نفراست، پس از توافق معاون بهداشت، آزمون کتبی را در مورد فرد واجد شرایط انجام داده و در صورت کسب قبولی نامبرده، که مبنای آن کسب نمره حدنصاب می باشد وی را برای مصاحبه معرفی نماید.
و) دانشکده مجاز است براساس پیش بینی از امکان جذب در روستاهای اصلی و یا سایر روستاها، فراخوان را در یک مرحله برای تمامی آنها انجام دهند. بدیهی است در صورتی که واجدین شرایط در روستای اصلی به حد کفایت باشد، پذیرش از سایر مناطق ممنوع است.به همین ترتیب صرفا در شرایطی که در روستای اصلی تعداد واجدین شرایط به حدنصاب نرسد می بایست بهورز از سایر نقاط گزینش شود.به عبارت دیگر چنانچه در هریک ازمراحل گزینش بهورز از مرحله قبل امکان پذیر باشد، نمی بایست برای گزینش وارد مرحله بعد شد. لذا توصیه می شود در شرایطی که دانشکده یقین دارد در روستای اصلی تعداد کافی داوطلب وجود دارد که متعاقبا به هردلیلی ریزش نخواهند داشت، نسبت به اجرای فراخوان در سایر مناطق تحت پوشش که در این آگهی مجاز شناخته می شوند اقدام ننماید. در صورتی که تعداد واجدین شرایط در روستای اصلی کمتر از 2 نفر باشد، اجرای فراخوان در روستاهای قمر الزامی است .در این شرایط داوطلبین روستاهای اصلی و قمر در اولویت مساوی خواهند بود. این روال تا رسیدن به حدنصاب داوطلبان ادامه می یابد و تا زمانی است که در مرحله قبل تعداد واجدین شرایط به حدنصاب نرسیده باشند اما اگر در یک مرحله تعداد واجدین شرایط از حدنصاب عبور نماید، داوطلبانی که از مناطق دورتر گزینش شده اند می بایست حذف شوند.
ح- حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی 30 سال (29 سال و 11 ماه و 29 روز) و حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی 28 سال ( 27 سال و 11 ماه 29 روز) می باشد. در شرایط خاصی که افراد دیپلم یا زیر آن گزینش شود، حداقل سن برای ایشان 16 سال ( 15 سال و 11 ماه و 29 روز ) و حداکثر 26 سال ( 25 سال و 11 ماه و 29 روز) خواهد بود. تاریخ اولین روز برای شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار می گیرد
تبصره 1: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد. در هر صورت سن داوطلب دارای مدرک تحصیلی دیپلم با در نظر گرفتن موارد زیر نباید از 28 سال ( 27 سال و 11 ماه و 29 روز ) و سن داوطلب دارای مدرک فوق دیپلم نباید از 30 سال ( 29 سال و 11 ماه و 29 روز) و سن داوطلب دارای مدرک کارشناسی نباید از 32 سال (31 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید.
الف – داوطلبانی که طرح نیروی انسانی را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق
ب – مدت خدمت انجام شده دوره ضرورت (سربازی) آقایان براساس کارت پایان خدمت
تبصره2 – سقف سنی ایثارگران برابر قوانین مربوطه تعیین می گردد.

> نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

– ثبت نام از متقاضیان از طریق مرکز آموزش بهورزی شهرستان نیشابور اعلام می گردد
– اطلاع رسانی از طریق مرکز بهداشت شهرستان در محلهای مورد نیاز، بخشداری، دهیاری، شورای اسلامی و سایر اماکن عمومی و نصب اطلاعیه درمراکز خدمات جامع سلامت روستایی

> مدارک مورد نیاز

– تکمیل برگ در خواست شغل
– رسید بانکی پرداخت مبل 450000 ریال به شماره حساب 2178991706002 با کدشناسه 789917060021033 به نام درآمدهای اختصاصی دانشکده علوم پزشکی نیشابور بعنوان حق شرکت در امتحان عمومی و تخصصی داوطلبان استخدام
– 6 قطعه عکس 3*4 جدید تمام رخ، پشت نویسی (یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام الصاق شود)
– تصویر آخرین مدرک تحصیلی
– تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
– صویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)
– مدارک دال بر بومی بودن (معرفی نامه از شورای محل)
– مدارک دال برایثارگری و خانواده شهید
– تاییدیه سلامت جسمانی و روانی توسط پزشک مرکز خدمات جامع سلامت
– گواهی عدم سوءپیشینه
– گواهی عدم اعتیاد
– یک جلد پوشه

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام علوم پزشکی نیشابور میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

ثبت نام از 6 خرداد ماه بصورت حضوری آغاز خواهد شد

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری هیات علمی دانشکده علوم پزشکی نیشابور – 23 بهمن 98

دانشکده علوم پزشکی نیشابور از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد رشته پرستاری به عنوان عضو هیئت علمی مشمول طرح نیروی انسانی و یا متعهد خدمت براساس جدول ذیل دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر به معاونت آموزشی دانشکده مراجعه نمایند.
آدرس: پردیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور(سرویس جهت مراحعه به پردیس: بلوار جانبازان – روبروی ورزشگاه انقلاب – دانشکده بهداشت)

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 8 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور)

پیرو اعلام نتایج اولیه و اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 98/08/30 از سوی سازمان سنجش کشور، به اطلاع متقاضیان واجد شرایط که مدارک ایشان در مرحله اولیه مورد تأیید بوده و از طرفی به این داوطلبان نیز اطلاع رسانی شده است ؛لازم است مطابق جدول زمان بندی نسبت به حضور در جلسه مصاحبه تخصصی شغل مربوطه اقدام نمایند.

بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات اقدام خواهد گردید . نتیجه نهایی پس از انجام مصاحبه تخصصی و طبق مقررات از طرف سازمان سنجش کشور اعلام خواهد گردید.

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور)

پیرو اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی 98/08/30 در سایت سازمان سنجش، داوطلبان هریک از رشته شغل های دانشکده علوم پزشکی نیشابور پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتایج مندرج در کارنامه آزمون، جزء معرفی‌شدگان برای بررسی مدارك باشند، لازم است برای اقدامات بعدی به معاونت توسعه و مدیریت نیروی انسانی این دانشکده (واحد استخدام)، واقع در خیابان شهید جعفری، ابتدای خیابان رازی طبقه اول مراجعه و براساس توضیحات مندرج در لینک زیر اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری هیات علمی در دانشکده علوم پزشکی نیشابور – 1 دی 98

به گزارش خبرنگار وبدا حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشکده علوم پزشکی نیشابور به منظور تکمیل کادر علمی خود در مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاه جامع از بین فارغ التحصیلان رشته‌های ذیل (مشمول تعهدات) بصورت عضو هیأت علمی دعوت به همکاری می‌نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۱۸۷۱۰۹

خبر 8 بهمن 97: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی نیشابور
پیرو اعلام لیست اسامی سه برابر ظرفیت آزمون عملی شغل پرستاری و برگزاری آزمون مذکور، به استحضار می رساند نتایج نهایی برابرظرفیت به شرح ذیل اعلام می گردد ،افراد مذکور بایستی از تاریخ 97/11/13 لغایت 97/11/17 جهت تکمیل پرونده به هسته گزینش و مدیریت نیروی انسانی دانشکده مراجعه نمایند.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۹
 • کد دیدگاه: ۱۴۰۹۱۱۱

جواب ازمون بهورزی کی میاد؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی