• ۱۴۰۲/۰۷/۲۳
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه تهران

استخدام دانشگاه تهران

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه تهران

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

تمدید مهلت ثبت نام امریه سربازی

خبر 23 مهر 1402: تمدید مهلت ثبت نام امریه سربازی در دانشگاه تهران
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری مهر، دانشگاه تهران اعلام کرد: مهلت ثبت نام امریه سربازی دانشگاه تهران تا 25 مهرماه تمدید شده است.

ادامه خبر

آگهی جذب سرباز امریه

آگهی 16 مهر 1402: اعلام شرایط عمومی و اختصاصی جذب امریه سربازی در دانشگاه تهران
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشگاه تهران در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در قالب جذب امریه (کارکنان وظیفه) برای انجام خدمت در دانشگاه تهران (شهر تهران و سایر شهرها) استفاده کند.
در این راستا اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران با اخذ مجوز به کارگیری تعداد محدودی نیروی امریه در سال ۱۴۰۲ اقدام به جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و نخبه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری (غیر پزشکی) برای اعزام در تاریخ یکم دی ۱۴۰۲ کرده است. متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۲ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۲ درخواست خود را ثبت کنند.

شرایط عمومی

جذب نیرو تنها از بین فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های تهران، صنعتی شریف، تربیت مدرس، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی در رشته‌های مورد نیاز صورت می‌پذیرد.
از متقاضیان مصاحبه تخصصی و عمومی به عمل خواهد آمد.
چنانچه در هر قسمت از فرایند به کارگیری مشخص شود متقاضی واجد شرایط عمومی یا اختصاصی جذب امریه نیست، دانشگاه می‌تواند نسبت به پایان خدمت وی و معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح اقدام کند.
محل جغرافیایی خدمت متقاضیان با توجه به شهر انتخابی مندرج در جدول رشته‌ها خواهد بود.
چنانچه در هر قسمت از فرایند ثبت‌نام مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده و اصل مدارک یا مغایرت رشته تحصیلی با رشته‌‌های مورد نیاز مشاهده شود درخواست متقاضی حذف می‌شود.
تکمیل فرم درخواست پذیرش امریه هیچگونه تعهدی برای جذب امریه برای دانشگاه تهران ایجاد نمی‌کند.
اولویت جذب نیروی امریه با افراد بومی شهر محل خدمت است.

شرایط اختصاصی

ثبت‌نام از تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۲ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۲ امکان پذیر است.
امکان جذب داوطلبی که قبلاً بخشی از خدمت را گذرانده، میسر نیست.
واحد محل خدمت داوطلب پذیرفته شده توسط اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران تعیین خواهد شد.
حقوق پرداختی به کارکنان وظیفه برابر مبلغ اعلامی ستاد کل نیروهای مسلح می‌باشد.|
قبل از اعلام نتیجه مصاحبه عمومی، اکیداً از گرفتن برگه اعزام خودداری شود.|
در صورتی که برگه سبز دارای غیبت باشد درخواست امریه توسط ستاد کل ملغی می‌شود.
تصویر صفحات اول، دوم و توضیحات شناسنامه، عکس پرسنلی، گواهی فراغت از تحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری و مدارک ایثارگری (درصورت لزوم) با حجم کمتر از ۵ مگابایت برای تکمیل فرم ثبت‌نام الزامی است.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

فراخوان جذب سرباز امریه

آگهی 3 مرداد 1402: جذب امریه سربازی در دانشگاه تهران
دانشگاه تهران اعلام کرده است که در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در قالب جذب امریه (کارکنان وظیفه) جهت انجام خدمت در دانشگاه تهران (شهر تهران و سایر شهرها) استفاده نماید.
به گزارش ایسنا، در این راستا اداره کل منابع انسانی دانشگاه تهران با اخذ مجوز به کارگیری تعداد محدودی نیروی امریه در سال ۱۴۰۲ اقدام به جذب و به کارگیری نیروهای متخصص و نخبه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری (غیر پزشکی) جهت اعزام در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ نموده است. متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ لغایت ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ با مراجعه به لینک ثبت نام درخواست خود را ثبت نمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

فراخوان جذب سرباز امریه در دانشگاه تهران

آگهی 26 فروردین 1402: فراخوان جذب سرباز امریه در اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران
اداره کل امور خوابگاه‌های دانشگاه تهران از بین دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مهندسی عمران، مهندسی تأسیسات، معماری، مهندسی صنایع غذایی، گرافیک و تصویرسازی برای همکاری در قالب امریه سربازی دعوت می‌کند. 
تقاضیان واجد شرایط که دارای برگه سبز بدون غیبت برای اعزام به خدمت مقدس سربازی در تیرماه باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ 28 فروردین 1402 با مراجعه به سامانه اداره کل امور خوابگاه‌ها نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
گفتنی است بعد از بررسی سوابق کاری متقاضیان، افراد منتخب به مصاحبه دعوت شده و در صورت پذیرش به‌صورت امریه در اداره کل امور خوابگاه‌ها مشغول خواهند شد. 

مشاهده متن کامل آگهی


خبر 25 خرداد 1400: تمدید مجدد ثبت نام و اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 1400/3/18، اطلاعیه مورخ 1400/3/22 و با توجه به اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر اضافه شدن شغل محلهای جدید به دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (1400/3/24) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز جمعه مورخ 1400/3/28 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی  این سازمان مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 22 خرداد 1400: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاريخ 1418/03/00، با توجه به اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مبنی بر اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به اطلاع متقاضيان اين آزمون مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از متقاضیانی كه تا اين تاريخ (1400/03/22) براي ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ 1400/03/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی  اين سازمان مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصيلي خود نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
ضمناً باتوجه به اصلاحات اعلام شده مقررگرديد امکان ويرايش اطلاعات براي متقاضيان ايجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
 اصلاحات مربوط به شغل محل های دفترچه راهنما:
ـ اصلاحیه مربوط به پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران:
- رشته تحصیلی شیمی (کد 30664) با مقاطع لیسانس و فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10067) (شغل کارشناس آزمایشگاه/کارگاه های فنی 15) اضافه می‌گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  پارك علم و فناوري استان چهارمحال و بختياري:
- رشته های تحصیلی حسابداری (کد 30408) با مقطع لیسانس و مدیریت مالی (کد 31074) با مقطع لیسانس و فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (11508) (شغل حسابدار) اضافه می گردد.
- رشته تحصیلی مهندسی صنایع گرایش سیستم های اقتصادی (کد 32711) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (11509) (شغل کارشناس برنامه ریزی 1) اضافه می‌گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  دانشگاه یاسوج:
-محل خدمت کد شغل محل (11417) به کهگیلویه و بویراحمد- گچساران اصلاح می گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  دانشگاه بیرجند:
- رشته تحصیلی آلودگی محیط زیست (کد 30015) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10296) (شغل کارشناس بهداشت محیط) اضافه می گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  دانشگاه شهرکرد:
- رشته های تحصیلی محیط زیست (کد 31003) و مرتع داری (کد 31096) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10670) ( شغل کارشناس محیط زیست) اضافه می گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  دانشگاه علم و صنعت:
- رشته تحصیلی مهندسی فناوری اطلاعات (کد31280) با مقطع لیسانس و فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (11049) (شغل کارشناس فناوری اطلاعات) اضافه می گردد.
- رشته تحصیلی بهداشت مواد غذایی (کد 22889) با مقطع لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (11046) (شغل کارشناس تغذیه) اضافه می گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  اصلاح جنسیت پذیرش دانشگاه علم و صنعت:
ـ در شغل محل های مربوط به دانشگاه علم و صنعت در سهمیه آزاد به استثنا کد شغل محل(11026) جنسیت پذیرش به زن/ مرد اصلاح می گردد.
ـ ­اصلاحیه مربوط به  دانشگاه حضرت معصومه:
- رشته تحصیلی علوم ارتباطات اجتماعی (کد 30735) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10460) (شغل کارشناس امور پژوهشی 10) اضافه می گردد.

 استخدام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400-  18 خرداد 1400

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام پیمانی افراد در وزارت علوم تحقیقات و فناوری منضم به بخشنامه های شماره 9757/93/200 مورخ 19/ 07/ 1393 و اصلاحیه آن به شماره 1172660 مورخ 26/ 02/ 1396 سازمان مذکور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دانشگاهها، موسسات آموزش عالی و پژوهشی و پارکهای علم و فناوری، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی به شرح زیر اعلام میگردد:
مهلت ثبت نام تا 22 خرداد تا 28 خرداد 1400 می باشد.

> تعاریف

مفاهیم و تعاریف برخی از اصطلاحات بکار رفته در این متن دفترچه به شرح ذیل است:
الف) موسسه:
کلیه دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و پارکهای علم و فناوری که به استناد ماده 1 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور از شمول مقررات حاکم بر دستگاه های قانون مدیریت خدمات کشوری مستثنی بوده و تابع مقررات و آئین نامه های مصوب هیات های امنا می باشند.
ب)ایثارگران:
ب-1)ایثارگران سهمیه بیست و پنج (25)درصد شامل:

ایثارگران سهمیه بیست و پنج (25)درصد

جانبازان

آزادگان

همسر و فرزندان شهدا

همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر

همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت

پدر، مادر، خواهر و برادر شهید

ب-2) ایثارگران سهمیه پنج (5) درصد شامل:

ایثارگران سهمیه پنج (5)

رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها

همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها

فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد

فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت

تذکر: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
1 .معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود؛
2 .معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل؛
3 .معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران.

> بومی

نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی در آزمون کتبی (مجموع وزن چهل درصد (40 %) برای حیطه عمومی و شصت درصد (برای حیطه  تخصصی (با ضریب یک و چهار دهم 1/4) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.
شرایط بومی بودن:
1 -شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
تذکر: با توجه به تغییرات تقسیمات کشوری در سالهای مختلف، در صورت اختلاف نظر یا ابهام در خصوص شهرستان محل تولد،  ملاک عمل نظر اداره کل ثبت احوال استان مربوطه خواهد بود.
2 -استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تایید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی بر اساس فرم مندرج در آگهی(ممهور به مهر نیروی انتظامی) پاسگاه یا کلانتری محل در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.
تبصره 1: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه میتواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا مالک محاسبه قرار گیرد.
تبصره 2: افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از اولویت بومی، می بایست در زمان ثبت نام، گزینه، «من متقاضی استفاده از اولویت بومی هستم» را انتخاب نمایند و ارائه فرم استشهاد محل سکونت برای برخورداری از اولویت بومی منحصراً برای داوطلبانی که بعد از اعلام نتایج آزمون برای مرحله بعدی استخدام به دستگاههای متقاضی معرفی می شوند، ضروری می باشد.
تبصره 3: مبنای شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در اولین روز ثبت نام برای آزمون می باشد.
تبصره 4: نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستانی (به استثنای شهرستان تهران و مراکز استان ها) در آزمون کتبی با ضریب یک و چهار دهم (4/1 (محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


اخبار استخدام دانشگاه تهران را از این قسمت دنبال کنید:
+ جزییات نحوه ترفیع پایه هیات علمی در دانشگاه تهران (27 اسفند 98)
+ جذب سالیانه بیش از 60 هیئت علمی در دانشگاه تهران (28 دی 98)
+ اعلام شرایط استخدام پژوهشگران در دانشگاه تهران (7 دی 98)
+ خبر جذب پژوهشگر همکار در دانشگاه تهران (27 آذر 98)
+ جذب نخبگان به ‌عنوان عضو هیأت علمی دانشگاه تهران (22 مرداد 98)
+ جذب هیئت علمی خارجی در دانشگاه تهران (4 اردیبهشت 98)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=851494
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k