• ۱۴۰۲/۰۹/۰۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اهواز


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه برنامه زمان‌بندی و نحوه بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 5 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز درخصوص برنامه زمان‌بندی و نحوه بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی اهواز درخصوص برنامه زمان‌بندی و نحوه بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت منتشر گردید.

مشاهده اطلاعیه

آگهی جذب و پذیرش بهورز (پیمانی وکار معین - 1402)

آگهی 5 آذر 1402: آگهی جذب و پذیرش بهورز(پیمانی وکار معین-1402) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی‌شاپور اهواز به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد، به استناد مجوز استخدام پیمانی به شماره 102558 مورخ 13/12/1401 سازمان اداری و استخدامی کشور و دستورالعمل اجرایی جذب و پذیرش بهورز مصوب 05/06/1401 هیات امناء دانشگاه، تعداد 282 نفر بهورز (70 نفر پیمانی و 212 نفر قراردادی کار معین) از افراد واجد شرایط را به استناد ماده (33) آیین‌نامه اداری و استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه از طریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی استخدام نماید.
داوطلبان واجد شرایط می‌توانند، از تاریخ 1402/09/4 تا 1402/09/13 برای ثبت نام مقدماتی به مراکز آموزش بهورزی(برای شهرستان‌هایی که دارای مرکز آموزش بهورزی می‌باشند) یا واحد توسعه شبکه ستاد مراکز بهداشت شهرستان، مراجعه نمایند.
بدیهی است، پس از فرایند بررسی صحت و سقم مدارک، افراد دارای شرایط می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی:https://reg.ajums.ac.ir  از تاریخ 1402/10/06 تا 1402/10/10 ثبت‌نام نمایند.
شایان ذکر است، دفترچه‌های آزمون پیمانی و قراردادی در سامانه بطور جداگانه قابل دریافت می‌باشد.

مشاهده متن کامل آگهی

اطلاعیه مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 1 آذر 1402: اطلاعیه مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
عطف به اعلام نتیجه سه برابر ظرفیت آزمون پیمانی 1402/08/28، مدارک مورد نیاز راستی‌آزمایی خوداظهاری داوطلبان، به شرح زیر اعلام می‌شود. شایان ذکر است، زمان و نحوه تحویل مدارک در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد شد.

1) تصویر کارنامه مندرج در سایت جهاد دانشگاهی؛

2) تصویر تمامی صفحات شناسنامه؛

3) تصویر پشت و روی کارت ملی؛

4) تصویر تمامی صفحات شناسنامه همسر و فرزندان (در صورت تاهل)؛

5)عکس 4*3 (4قطعه)؛

6) تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)؛

7) تصویر گواهی‌نامه رانندگی فقط برای متقاضیان رشته شغلی کاردان یا کارشناس فوریت‌های پزشکی؛

8) تصویرگواهی پایان/معافیت از طرح/ اشتغال به طرح برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان؛

9) تصویر مدرک تحصیلی؛

10) گواهی ایثارگری برای داوطلبان دارای نسبت ایثارگری(برابر شرایط صفحه 2 دفترچه)؛

11)گواهی معلولیت برای داوطلبان معلول (برابر شرایط صفحه 3 دفترچه)؛

12) مستندات افزایش سقف سنی (برابر شرایط صفحه 5 دفترچه آزمون)؛

13) مدارک تایید امتیاز بومی شهرستان (برابر مفاد صفحه 20 دفترچه)؛

14) تصویر تعهدنامه و سوابق کارکرد برای متعهدین خدمت مشمول قانون برقراری عدالت آموزشی؛

اطلاعیه امتیاز کرونا

خبر 15 مهر 1402: اطلاعیه درخصوص نحوه استفاده از سوابق کرونا در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
مدیر منابع انسانی دانشگاه در گفت‌وگو با وب‌دا خوزستان گفت: پیرو اطلاعیه شماره یک مندرج در سایت جهاد دانشگاهی (hrtc.ir) به داوطلبان اطلاع داده می‌‌شود، درصورتی که دارای سابقه کارکرد مستقیم در مقابله با بیماری کرونا در واحدهای تابعه این دانشگاه هستند، از تاریخ 12 تا 22 مهرماه 1402 به امور اداری واحد محل خدمتی که اشتغال داشته‌اند، مراجعه و نسبت به تکمیل اطلاعات اولیه مندرج در فرم کرونا اقدام و رسید مربوطه را دریافت نمایند.
وی ادامه داد: بدیهی است، ادامه فرآیند توسط امور اداری واحد انجام شده و پس از تایید معاونت تخصصی (معاونت بهداشت/معاونت درمان)، فرم کرونا به همراه مستندات لازم از طریق امور اداری واحد به مدیریت منابع انسانی دانشگاه جهت طرح در کمیته کرونا، ارسال می‌گردد.
مدیر منابع انسانی دانشگاه افزود: چنانچه داوطلبان دارای سابقه کارکرد در مقابله با بیماری کرونا در دیگر دانشکده‌ها/دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور هستند، می‌بایست از طریق معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه/دانشکده محل خدمت خود، فرم امتیاز کرونای تایید شده (با امضای اعضای کمیته تخصصی مربوطه) را حداکثر تا تاریخ 22 مهرماه 1402 به این دانشگاه با نامه کتبی ارسال نمایند.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پرستار

خبر 14 شهریور 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی پرستاری به صورت پیمانی خبر داد.
صادق ایوز اظهار کرد: داوطلبانی که در تیرماه ۱۴۰۲ در آزمون استخدامی پرستاری به صورت پیمانی شرکت کرده بودند و اسامی آنها در نتایج اولیه این آزمون اعلام شده بود، هم‌اکنون می‌توانند نتایج نهایی آزمون را مشاهده کنند.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: آزمون استخدامی پرستاری که مجوز آن از محل مانده مجوزهای دانشگاه و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ شده بود، تیرماه سال جاری در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه برگزار شد که ۳۰۷ داوطلب در این آزمون شرکت کرده بودند.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی پرستاری، جدای از آزمون ۶۵۶ مجوزی می‌باشد و اطلاع‌رسانی در خصوص زمان ثبت‌نام و برگزاری آزمون جدید ۶۵۶ مجوزی که به صورت کلی و در رشته‌های مختلف اعم از بهداشت، درمان و فوریت‌های پزشکی برگزار خواهد شد، متعاقبا اعلام می‌شود.
وی افزود: ۵۰ نفر از پرستاران برگزیده ‌شده به صورت پیمانی در بیمارستان‌های شهر اهواز استخدام خواهند شد.

مشاهده نتایج

شروع به کار 50 پرستار در بیمارستان های دولتی اهواز

خبر 18 مرداد 1402: شروع به کار 50 پرستار در بیمارستان های دولتی اهواز به زودی ...
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز: به زودی ۵۰ پرستار در بیمارستان دولتی این کلانشهر مشغول به کار می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، صادق ایوز گفت: پس از برگزاری آزمون استخدامی پرستاری به صورت پیمانی و اعلام نتایج نهایی، ۵۰ پرستار پذیرفته شده‌اند و به زودی و پس از سپری کردن مراحل اداری استخدام می‌شوند و در بیمارستا‌ن‌های دولتی اهواز مشغول به کار خواهند شد. 
وی افزود: پس از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پرستار، نتیجه نهایی بعد از تشکیل کمیته احتساب سوابق کرونا و بررسی مدارک افراد واجد شرایط، نهایتا تا نیمه شهریورماه امسال اعلام خواهد شد.
ایوز ادامه داد: افراد پذیرفته شده پس از طی مراحل گزینش، شهریورماه در بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی سطح شهر اهواز، کار خود را آغاز خواهند کرد.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز می‌گوید: در تلاش هستیم با استفاده از همه ظرفیت‌های استخدامی، نسبت ضریب پرستار به تخت را بهبود بخشیده و موجبات رضایتمندی پرستاران عزیز را فراهم آوریم.
آزمون استخدامی پرستاری با مجوزی از محل مانده مجوز‌های دانشگاه و از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اواخر تیرماه امسال با شرکت ۳۰۷ داوطلب جهت استخدام به صورت پیمانی در بیمارستان‌های شهر اهواز برگزار شد.

اطلاعیه تکمیلی شماره 1 در خصوص واجدین شرایط بررسی مدارک

خبر 31 تیر 1402: اطلاعیه تکمیلی شماره 1 در خصوص واجدین شرایط بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز 
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه تکمیلی شماره 1 در خصوص واجدین شرایط بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز منتشر شد.

مشاهده اطلاعیه

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اهواز

آگهی 6 تیر 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی اهواز
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی‌شاپور اهواز در نظر دارد براي تامين نيروهاي مورد نياز خود تعداد 50 نفر از افراد واجد شرايط را از طریق برگزاری آزمون‌های استخدامی از طريق آزمون كتبی در حيطه‌هاي عمومي و تخصصي به صورت پيماني و با رعایت شرایط و ضوابط زیر استخدام نمايد.
مهلت ثبت
نام 6 الی 16 تیرماه 1402 می باشد.

شرایط عمومی
1. شرایط عمومی داوطلبان
2. داشتن تابعیت ایران
3. اعتقاد به دین مبین اسالم یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
5. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان كه پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مركز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی كرده باشند، میتوانند قبل از صدور كارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداكثر تا یک سال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می باشند. درصورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف و
حتی در صورت قبولی نهایی، استخدام و به كارگیری آنها كان لم یکن تلقی می شود.
6. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام می شوند (به تشخیص شورای طب كار یا كمیسیون پزشکی موسسه).
7. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
8. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
9. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.
10. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند.
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1. افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
2. انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3. افرادی كه به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصالح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4. افرادی كه تعهد انجام كار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
5. دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
نکته: در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر مرتبط یا غیرمرتبط با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
شرایط اختصاصی
الف) شرایط سنی داوطلبان:
داشتن حداقل 20 سال و حداكثر 40 سال تمام (متولدین 1362/04/06 تا 1382/04/06) برای دارندگان مدرک تحصیلی كاردانی، كارشناسی و كارشناسی ارشد و حداكثر 45 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دكتری و بالاتر
(متولدین 57/04/06 به بعد) تا اولین روز ثبت نام.
تبصره: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیههای معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1. جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.
2. سایر مشمولین سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداكثر سن های اعلام شده می باشند، در غیر این صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
3. سابقه خدمت كارمندان تمام وقت دولتی حداكثر به میزان 5 سال
4. سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادكار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل كارگری) حداكثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول).
5. سنوات شركتی داوطلبان شركتی شاغل كه به صورت غیرمستقیم و از طریق شركتهای پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، به خدمت اشتغال دارند، حداكثر به میزان 15 سال (برابر سابقه بیمه قابل قبول)
6. سنوات قراردادی یا شركتی داوطلبانی كه در سال های گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادكار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل كارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شركت های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته اند و با موسسه قطع همکاری نمودهاند حداكثر به میزان 5 سال (برابر سابقه بیمه قابل قبول)

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آگهی:
مهلت ثبت نام: 6 الی 16 تیر 1402


مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

خبر برگزاری آزمون استخدامی در اواخر تیرماه

خبر 4 تیر 1402: خبر استخدام پرستار در بیمارستان‌های دانشگاهی اهواز از طریق آزمون استخدامی
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: به منظور تامین نیروی انسانی در حوزه پرستاری، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آزمون استخدامی داخلی برگزار می‌کند.
صادق ایوز در این خصوص اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و از محل مانده مجوزهای دانشگاه، مجوز آزمون استخدامی پرستاری از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اخذ شده است.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: آگهی استخدامی این آزمون در هفته جاری منتشر خواهد شد تا واجدین شرایط بتوانند مراحل ثبت‌نام و شرکت در آزمون را انجام بدهند.
ایوز افزود: این آزمون در گروه پرستاری برگزار و ۵۰ نفر از برگزیده‌شدگان به صورت پیمانی در بیمارستان‌های شهر اهواز استخدام خواهند شد.
وی گفت: آزمون استخدامی پرستاری اواخر تیرماه سال جاری برگزار می‌شود و اطلاعات تکمیلی در این خصوص، متعاقبا اعلام خواهد شد.

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 22 خرداد 140:  جذب عضو هیات علمی متعهد به خدمت در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد:
جذب عضو هیات علمی متعهد به خدمت در مركز تحقیقات علوم دارویی دریایی دانشگاه
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از جذب عضو هیات علمی در مرکز تحقیقات علوم دارویی دریایی دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اهواز، دکتر مهرنوش ذاکرکیش در توضیح این خبر گفت: مرکز تحقیقات علوم دارویی دریایی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در نظر دارد به منظور گذراندن دوره تعهد خدمت از میان متقاضیان واجد شرایط در رشته دکتری تخصصی نانو فناوری دارویی، عضو هیات علمی جذب کند.
وی ادامه داد: جذب عضو هیات علمی متعهد به خدمت از طریق فراخوان بوده و متقاضیان می‌توانند تا تاریخ 31 خردادماه 1402، رزومه کامل خود را به آدرس پستی اهواز، بلوار گلستان، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، مرکز تحقیقات علوم دارویی با کدپستی 15794- 61357 و یا به آدرس الکترونیکی مرکز mpsrc@ajums.ac.ir  ارسال نمایند.
گفتنی است، شماره تلفن ٠٦١٣٣١١٣٩٤٤ جهت هرگونه پاسخگویی در اختیار متقاضیان می‌باشد.

صدور مجوز استخدام 656 نفر 

خبر 2 خرداد 1402: صدور مجوز استخدام ۶۵۶ نفر در دانشگاه علوم پزشکی اهواز
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور مجوز جذب پیمانی 656 نفر در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما استان خوزستان، دکتر محمدحسین سرمست در توضیح این خبر گفت: این مجوز استخدام از محل مجوز شماره ۱۰۲۵۵۸ مورخ ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۱ سازمان اداری استخدامی کشور جهت تامین نیروی انسانی مراکز جدید‌الاحداث و توسعه یافته دانشگاه می‌باشد.
وی ادامه داد: این افراد از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی و تخصصی مطابق با دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون مصوب هیات امناء و با شرایط اعلامی معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه استخدام خواهند شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در ادامه تاکید کرد: عناوین استخدامی، محل خدمت و شرایط برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون

خبر 14 شهریور 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی مرداد 1401 دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام دانشگاه جندی شاپور اهواز

آگهی 18 تیر 1401: دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد، به استناد مجوز شماره 1826/209/د به تاریخ 10/03 /1401 مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تامین نیرو های مورد نیاز خود از محل مجوز های استخدامی شماره 136658 به تاریخ 26/03/99 و شماره 151609 به تاریخ 27 /03/98 و شماره 1368399 به تاریخ 07/06/1396 سازمان اداری استخدامی کشور، تعداد 271 نفر از افراد واجد شرایط را به استناد ماده 33 آئین  نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال 1397 از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی (و مصاحبه استخدامی برای داوطلبان رشته شغلی فوریت های پزشکی) به صورت پیمانی و با رعایت شرایط و ضوابط زیر استخدام نماید. مهلت ثبت نام تا 31 تیر 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1-1 .داشتن تابعیت ایران
2-1 .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده باشند، می توانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر تا یکسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می باشند. درصورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به کارگیری آنها کان لم یکن تلقی می شود.
5-1 .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند(به تشخیص شورای طب کار یا
کمیسیون پزشکی موسسه).
6-1 .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند.
نکات مهم در خصوص شرایط عمومی
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1 -افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی صلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4 -افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
نکته: در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر مرتبط یا غیرمرتبط با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
6 -ضوابط شرکت داوطلبان شاغل در رشته های دارای طرح اجباری مطابق با تبصره 1 بند ب شرایط اختصاصی استخدام خواهد بود.

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مورخ 18 تیر ماه 1401
+
دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 31 تیر 1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام های علوم پزشکی

منابع استخدام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=593531
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k