دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی

اطلاعات بیشتر

آگهی استخدام دانشگاه صنعتی شریف

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی، سایت ایران استخدام در نظر دارد تمامی آگهی های استخدامی دانشگاه صنعتی شریف را  از طریق این مبحث اطلاع رسانی نماید.


خبر 18 اردیبهشت 97: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف سال 96  

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فهرست تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در 9 عنوان شغلی از داوطلبان واجد شرایط مندرج در آگهی جذب این دانشگاه بر اساس مجموع نمره فضلی مکتسبه در آزمون تاریخ 1396/10/22، جهت انجام مصاحبه اعلام شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر 17 دی 96: اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامي عضو قراردادي دانشگاه صنعتي شريف در سال 1396
بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي عضو قراردادي دانشگاه صنعتي شريف در سال 1396 مي‌رساند كه آزمون مذكور در صبح روز جمعه مورخ 96/10/22 منحصراً در شهر تهران برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 96/10/20 بر روي سايت اطلاع‌رساني اين سازمان قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات ثبت نامي (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگي، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت کارت شركت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1- در صورت مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي، داوطلبان مي‌توانند بر اساس توضيحات ذيل كارت اقدام نمايند. ضمناً داوطلباني كه موفق به پرينت كارت شرکت در آزمون خود نمي‌باشند مي‌توانند در روز پنجشنبه مورخ 96/10/21 از ساعت8:30 الي12:00و 14:00 الي17:00 با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر و 2 قطعه عكس 4×3 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص در دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره واقع در: تهران، خيابان انقلاب، ميدان فردوسي (به سمت ميدان انقلاب)، بن بست شاهرود مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
2- چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «1 فوق الذكر» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
3- چنانچه عكس روي كارت داوطلب داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر و واضح نبودن عكس مي باشد، ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «1 فوق الذكر» به نماينده اين سازمان در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
4- چنانچه شماره داوطلب شما چه به صورت عددي و يا به صورت حروف ناخوانا مي‌باشد مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «1 فوق الذكر» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نماييد و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.
ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكر: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

ج- زمان و محل برگزاري آزمون
آزمون کليه داوطلبان صبح روز جمعه مورخ 96/10/22 برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:30 صبح آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون داوطلبان درج گرديده است.
د – تذكرهاي‌ مهم‌
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
2- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 08:00 (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب مي گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.
5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان در صورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 96/10/21 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفن 42163-021  در ميان بگذارند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید


خبر 3 دی 96: دانشگاه شریف امریه سربازی پذیرش می کند

دانشگاه صنعتی شریف از میان فارغ التحصیلان نخبه دانشگاهی امریه سربازی پذیرش می کند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 26 آذر 96: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف تا  روز سه شنبه 1396/9/28 تمدید شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه صنعتی شریف- 20 آذر 96

دانشگاه صنعتی شریف برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب آئین‌نامه استخدامی اعضای غیرهیات ‌علمی و براساس مجوز تاریخ 95/02/29 هیات ‌امناء دانشگاه، تعداد 16 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه عمومی و تخصصی و گزینش به ‌صورت قرارداد انجام کار مشخص و مدت معین (با پیش ‌شرط گذراندن سه ماه دوره آزمایشی) برای خدمت در تهران با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی زیر، به‌کار خواهد گرفت. ثبت‌نام در اين آزمون، منحصراً به‌صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور از روز دوشنبه تاریخ 20 /09/ 96 آغاز و در روز يكشنبه تاریخ 96/09/26 پایان مي‌پذيرد. كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

شرایط عمومی:

– تابعیت جمهوری اسلامی ایران

– التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت فقیه.

– اعتقاد و التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

– عدم سابقه عضویت یا وابستگی به گروه های سیاسی معارض با نظام اسلامی ایران.

– عدم اشتهار به فسق و فجور و عمل به مناهی اخلاقی و اعمال و رفتار خلاف حیثیت و شرافت و شئون شغلی.

– نداشتن سوءپیشینه کیفری موثر.

– عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دائمی دولتی بر اساس رای قطعی صادره از سوی مراجع ذیصلاح.

– عدم اعتیاد و اشتهار به خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی و نظایر آن.

– دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم برای آقایان.

توضيح: كارت يا برگ معافيت موقت مورد پذيرش نمي‌باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از تاريخ اولین روز شروع ثبت نام (96/09/20) باشد.

– برخورداری از سلامت، توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر (برابر ضوابط دانشگاه در مرحله مصاحبه و معاینات پزشکی مورد سنجش قرار می‌گیرد).

– حداکثر سن داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی30 سال و برای کارشناسی­ارشد ۳۵ سال است.

تبصره: افزایش شرط سنی مندرج در این بند به استناد ماده “1” قانون احکام دائمی برنامه­های توسعه کشور و مصوبه هیات اُمنا دانشگاه تا سقف 10  سال جهت جذب افراد مجرب و متخصص دارای سابقه کار تمام وقت تا تاریخ 96/03/22 و براساس ارائه سوابق پرداخت حق بیمه، در موسسات وابسته به دانشگاه صنعتی شریف که در این آزمون استخدامی شرکت کرده و پذیرفته شوند، بلامانع است.

– داوطلبین نباید مستخدم رسمی، پیمانی، قراردادی و یا بازخرید شده دستگاه‌های اجرایی باشند.

– نداشتن تعهد انجام كار در ساير سازمان ها، مؤسسات دولتي و وابسته به دولت و يا نهادهاي انقلابي.

– بکارگیری جانبازان، ایثارگران تابع قوانین و مقررات مربوط به خود خواهد بود.

مراحل ثبت‌نام:

1. تکمیل دقيق فرم تقاضانامه ثبت‌نام.

2. فايل عكس اسكن شده: داوطلب مي‌بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را براي ثبت‌نام اينترنتي آماده نمايد.

1-2- عكس 4´3 كه در سال جاري گرفته شده باشد (عكس تمام رخ).

2-2- عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.

3-2- اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400´300 پيكسل و حداقل 300´200 باشد.

4-2-تصوير داوطلب بايد واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.

5-2- حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلو بايت بيشتر باشد.

6-2- حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

7-2- حتي الامكان عكس، رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.

تبصره: درصورت ارسال عكس غير معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب مي‌گردد.

تذکر مهم: با توجه به مشكلات به ‌وجود آمده در آزمون‌هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبت‌نام آنان توسط ديگران انجام مي‌شود، رخ داده است، تأكيد مي‌گردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.

– اسكن تصاویر مدارک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ( گواهینامه موقت فراغت از تحصیل یا دانشنامه با ذکر معدل) با فرمت jpg

– اسكن تصویرکارت ملي  با فرمت jpg

– اسكن تصویر تمام صفحات شناسنامه با فرمت jpg

– اسكن تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران) با فرمت jpg

– اسكن مدرك زبان انگليسي درصورت دارابودن با فرمت jpg

– اسكن مدارك دال بر ايثارگري براي متقاضيان سهميه ايثارگران . با فرمت jpg

– اسكن گواهي سازمان تامين اجتماعي مبني بر پرداخت حق بيمه (برای مشمولین تبصره بند 11 شرایط عمومی) با فرمت jpg

پرداخت وجه ثبت نام:

– ثبت‌نام به‌صورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ 96/09/20 لغايت روز يكشنبه مورخ 96/09/26 انجام خواهد پذيرفت.

– متقاضیان واجد شرايط می‌بایست نسبت به پرداخت وجه ثبت‌نام به مبلغ 900000 (نهصد هزار) ريال به ‌صورت الکترونیکی و یا از طریق کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

– لازم به توضیح است مدت ثبت‌نام به‌هیچ وجه تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

 به ثبت‌نام‌های ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

شرایط اختصاصي:

– دارا بودن مدرک تحصیلی در رشته‌های تحصیلی مجاز به‌ شرح جدول احراز رشته شغلی و سایر توانایی‌های موردنیاز (جدول شماره 2)

– تاریخ صدور گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان باید قبل از 96/09/20 باشد.

– حداقل معدل كل آخرین مدرک تحصیلی براي متقاضيان در مقاطع کارشناسی (14) و کارشناسی ارشد (15) مي‌باشد.

زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:

كارت شركت در آزمون از روز سه‌‌شنبه مورخ 96/10/19 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 96/10/22 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد گرديد.

تذکرات مهم:

– مدرک تحصیلی که داوطلب بر اساس جدول شماره 2 شرایط رشته شغلی و مدرک تحصیلی، نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نموده است، آخرین مدرک وی تلقی و مدارک اخذ شده بالاتر در حین فرآیند به‌کارگیری ترتیب اثر داده نخواهد شد.

– داوطلب پس از قبولی نهایی در فرآیند و به‌کارگیری در دانشگاه متعهد می­شود با ارایه اصل مدرک تحصیلی عنوان شده و در شغل مورد تقاضا، مدت پنج سال خدمت نموده و ادامه تحصیل و پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر، منوط به موافقت با ادامه تحصیل و ضوابط پذیرش مدرک براساس نظر هیات اجرایی منابع انسانی دانشگاه خواهد بود.

– کسب حد نصاب لازم در آزمون به ‌منزله پذیرش و به‌کارگیری محسوب نمی‌شود و پذیرش نهایی داوطلبان براساس نمرات آزمون و مصاحبه صورت می‌پذیرد.

– تمامی متقاضیان باید علاوه بر مهارتهای اختصاصی ذکر شده دارای مهارتهای ۷ گانه فناوری اطلاعات (ICDL) نیز باشند.

– تسلط به زبان انگلیسی مزیت محسوب خواهد شد.

– متقاضیانی که دارای سوابق کاری مفید و مرتبط با عنوان شغل درخواستی باشند، در اولویت قرار دارند.

– ملاک عمل برای محاسبه سن، تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان تاریخ اولین روز ثبت نام 96/09/20) می­باشد.

– درصورتی‌ که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و اطلاعات درج شده در فرم ثبت‌نام باشد، هیچ‌گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و دانشگاه در هر مرحله از فرایند به‌کارگیری (آزمون کتبی، مصاحبه یا پذیرش نهایی) و حتی در خلال دوره آزمایشی‌، متوجه عدم رعایت اصل صداقت در ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ثبت‌نام از سوی متقاضی شود، موضوع به‌کارگیری کان لم یکن تلقی می‌شود و داوطلب حق هر‌گونه اعتراضی را از خود سلب می­نماید.

– اولویت با دانش­ آموختگان دانشگاه­های برتر است.

– دانشجویان در هیچ مقطع تحصیلی مجاز به شرکت در این فراخوان نمی­باشند.

– ثبت نام و ارسال مدارک درخواستی صرفاً از طریق سايت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر خواهد بود و از ارسال فیزیکی موارد درخواستی خودداری شود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

مواد آزمون:

آزمون شامل دو بخش عمومي و اختصاصی است که مواد آزمون عمومی به شرح ذيل و برای کلیه مشاغل مشترک می‌باشد و مواد آزمون اختصاصی به ‌تفکیک رشته شغلی در جدول شماره 1 ارائه شده است.

مواد آزمون عمومي:

1- فنّاوری اطلاعات (مهارت‌های هفتگانه ICDL)

2- ریاضی و آمار مقدماتی

3- زبان و ادبیات فارسی

4- معارف اسلامی

5- زبان انگلیسی

6- هوش و توانمندی‌های عمومی

جدول شماره 1- عناوين رشته شغلي و مواد آزمون اختصاصي

كد رشته شغلي عنوان رشته شغلي مواد آزمون اختصاصي
101 کارشناس فنّاوری اطلاعات و ارتباطات مجموعه سؤالات تخصصی:(شبکه‌های کامپیوتری ـ سیستم‌های عامل ـ ذخیره و بازیابی اطلاعات)
102 کارشناس شبکه مجموعه سؤالات تخصصی:(شبکه‌های کامپیوتری ـ امنیت شبکه)
103 کارشناس تغذیه مجموعه سؤالات تخصصی:(تغذیه اساسی ـ رژیم‌درمانی ـ بهداشت مواد غذایی)
104 کارشناس آزمایشگاه متالورژی مجموعه سؤالات تخصصی:(خواص فیزیکی مواد ـ خواص مکانیکی مواد ـ آزمایشگاه (متالوگرافی، عملیات حرارتی، خواص مکانیکی))
105 کارشناس آزمایشگاه مهندسی شیمی و نفت مجموعه سؤالات تخصصی:(عملیات واحد و آزمایشگاه ـ مکانیک سیالات و آزمایشگاه ـ انتقال حرارت و آزمایشگاه)
106 کارشناس آزمایشگاه مهندسی عمران مجموعه سؤالات تخصصی:(مکانیک خاک و آزمایشگاه ـ مکانیک سیالات و آزمایشگاه ـ روسازی راه و آزمایشگاه)
107 کارشناس آزمایشگاه بیوشیمی و کنترل محیط زیست مجموعه سؤالات تخصصی:(ایمنی در آزمایشگاه ـ تصفیه آب و فاضلاب صنعتی و آزمایشگاه)
108 کارشناس آزمایشگاه شیمی مجموعه سؤالات تخصصی:(ایمنی در آزمایشگاه ـ شیمی تجزیه و آزمایشگاه ـ شیمی آلی و آزمایشگاه)
109 کارشناس همکاری‌های بین‌المللی دانشگاهی مجموعه سؤالات تخصصی:(روابط بین‌الملل ـ حقوق بین‌الملل ـ سازمان بین‌المللی ـ زبان تخصصی)
110 کارشناس امور اداری مجموعه سؤالات تخصصی:(تئوری‌های مدیریت (اصول، منابع انسانی و رفتار سازمانی) ـ تجزیه‌وتحلیل سیستم‌ها و روش‌ها ـ قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون کار و تأمین اجتماعی)
111 حسابدار مجموعه سؤالات تخصصی:(حسابداری مالی ـ تئوری حسابداری ـ مدیریت مالی)
112 مسئول دفتر مجموعه سؤالات تخصصی:(مدیریت منابع انسانی ـ روان‌شناسی صنعتی و سازمانی ـ مبانی سازمان و مدیریت)
113 کارشناس آموزش مجموعه سؤالات تخصصی:مبانی نظری و اصول مدیریت آموزشی ـ برنامه‌ریزی آموزشی و درسی ـ مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی)

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جدول شماره 2- جدول عناوین شغلی و شرايط احراز

ردیف كد و عنوان عنوان شغلی تعداد جنسیت واحد محل خدمت شرایط احراز شغل
زن مرد مقطع تحصيلي / كد و عنوان رشته‌های تحصیلی مجاز تجربه مهارتها و توانایی­ها
1 کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات (كد101) 1 مدیریت امور اداری کارشناسی یا کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (نرم افزار (كد 2001) ، سخت افزار (كد2002) )، فناوری اطلاعات (كد 2003) دو سال تجربه مفید و مرتبط تسلط به راه­اندازی و نگهداری سامانه­های سروری، تسلط به فن­آوری مجازی­سازی، تسلط به شبکه و سامانه های پشتیبان داده و ذخیره­سازی،تسلط به سیستم عامل لینوکس مزیت محسوب می شود.
2 کارشناس شبکه (كد102) 1 مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات کارشناسی یا کارشناسی­ ارشد مهندسی کامپیوتر (نرم افزار (كد 2001) ، سخت افزار (كد2002))، فناوری اطلاعات (كد 2003) در زمینه شبکه(اکتیو و پسیو ) تسلط به روتینگ و سوئیچینگ، تسلط به Cisco و طی دوره­های آموزشی CCNA, CCNP, Network
3 کارشناس تغذیه (كد103) 1 معاونت دانشجویی کارشناسی یا کارشناسی­ ارشد علوم تغذیه (كد 2004) یا صنایع غذایی (كد 2005) حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط داشتن مهارت­های آموزش بهداشت و تغذیه برای افراد، مهارت تجویز رژیم درمانی و پیشگیری، ارزیابی و تشخیص مشکلات تغذیه­ای، پایش و کنترل عملکرد تجهیزات و محیط طبخ غذا، و دارا بودن سلامت کامل جسمانی، دارا بودن مهارت ارتباطی مناسب.
4 کارشناس آزمایشگاه متالورژي(كد104) 1 دانشکده مهندسی و علم مواد مدرک کارشناسی مهندسی مواد-گرایش:   (متالورژی صنعتی كد 2006) )  کارشناسی­ ارشد مهندسی مواد-گرایش: شناسایی و انتخاب مواد (كد 2007) فعالیت­های فنی و آزمایشگاهی دانش عمومی در خصوص موارد بهداشتی- ایمنی در محیط­های آزمایشگاهی، دانش تخصصی مرتبط با دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاه مربوطه و مهارت در بکارگیری آن، دانش چگونگی استفاده  از کتاب­های مرجع استانداردهای تخصصی
5 کارشناس آزمایشگاه مهندسي شيمي و نفت(كد 105) 1 دانشکده مهندسی شیمی و نفت کارشناسی یا کارشناسی­ ارشد مهندسی شیمی(كد 2008) یا مهندسی مکانیک (كد2009) یا مهندسی نفت (كد2010) در زمینه آموزش مهندسی شیمی نظیر عملیات واحد، مکانیک سیالات، انتقال حرارت و کنترل فرآیندها، حفاری ، خواص سنگ راه­اندازی و راهبری و اداره آزمایشگاه­ها، قدرت بیان و تفهیم مناسب
6 کارشناس آزمایشگاه عمران(كد 106) 2 دانشکده مهندسی عمران کارشناسی­ ارشد مهندسی عمران با گرایش­های ژئوتکنیک (كد2011)، راه و ترابری (كد2012)، هیدرولیک(كد 2013)،  تجربه مرتبط
7 کارشناس آزمایشگاه بيوشيمي و كنترل محيط زيست(كد 107) 1 مرکز تحقیقات بیوشیمی و کنترل محیط زیست مدرک کارشناسی در یکی از رشته های شیمی (كد 2014) یا علوم آزمایشگاهی (كد2015) تجربه کار در  آزمایشگاه آب و فاضلاب دارای مهارت انجام آزمایش­های آب و فاضلاب به طور کامل و آشنایی با صنعت آب و فاضلاب
8 کارشناس آزمایشگاه شيمي(كد 108) 1 دانشکده شیمی مدرك کارشناسی شیمی (كد2014) آشنایی با استانداردهای نگهداری  موادشیمیایی و علاقمندی و توانائی انجام امور  انبار آزمایشگاههای شیمی
9 کارشناس همکاریهای بین­المللی دانشگاهی (كد 109) 1 مدیریت روابط      بین­الملل دانشگاه کارشناسی یا کارشناسی ارشد روابط بين‌الملل (كد 2029 )، روابط عمومی (كد2016) و علوم سياسي (كد 2030) حداقل 3 سال سابقه کاری ترجیحا”در زمینه روابط بین‌الملل تسلط به زبان انگلیسی(نوشتار و گفتار) الزامی است. آشنایی با یک زبان اروپایی دیگر و زبان عربی مزیت خواهد بود.آشنائی با فنون مذاکره در سطح بین­الملل، آشنائی با مفاد قراردادها، موافقت­نامه­ها و پروتکل­های بین­المللی.
10 کارشناس امور اداری(كد110) 3 دفتر ریاست ( 1 نفر) -مدیریت امور اداری (2نفر) کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از        رشته­های مدیریت منابع انسانی (كد2017)، مدیریت MBA(كد 2018) ، مدیریت (گرایش­های منابع انسانی (2017)، مدیریت سیستم­ها (كد2019)) ، مدیریت اجرائی (كد2020)، مدیریت و برنامه­ریزی آموزشی (كد2021)، مدیریت سیستم و بهره­وری (كد2022)، برنامه­ریزی و تحلیل سیستم­ها (كد2023) دارا بودن حداقل 2 سال تجربه مرتبط اصول گزارش­نویسی، قدرت تجزیه و تحلیل و ارزیابی مشاغل، آشنایی با امور اداری و استخدامی، آشنایی با برنامه­ریزی نیروی انسانی، نیازسنجی نیروی انسانی، بیمه و بازنشستگی، توانایی تهیه آمار و گزارش­های تحلیلی پرسنلی.تسلط به زیان­های انگلیسی و عربی مزیت محسوب خواهد شد.
11 حسابدار(كد111) 1 مدیریت امور مالی کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از  رشته­ های حسابداری (كد2024)، مدیریت مالی (كد2025)، مدیریت بازرگانی (كد 2026) انجام کار حسابداری بخصوص حسابداری تعهدی آشنایی با سیستم­ها و نرم­افزار­های مربوطه، آشنایی با  آیین­نامه­های مالی و معاملاتی دانشگاه­ها، قانون تامین­اجتماعی، قانون     مالیات­های مستقیم، آشنا به نرم­افزارهای حسابداری و حقوق و دستمزد، تسلط بر امور بانکی و مقررات مالی و حسابداری،ترجیحا تسلط به زبان انگلیسی،
12 مسئول دفتر(كد112) 1 معاونت اداری و مالی کارشناسی یا کارشناسی­ ارشد در یکی از   رشته­ های مدیریت دولتی (كد 2027)، مدیریت MBA(كد 2018)، مدیریت اجرائی (كد 2020)، مدیریت سیستم و بهره­ وری (كد2022) امور اداری و دفتری تسلط به اصول نگارش، سیستمهای بایگانی و اطلاعاتی، تسلط به زبان انگلیسی.
13 کارشناس آموزش (كد113) 1 دانشکده مدیریت و اقتصاد کارشناسی مدیریت آموزشی (كد 2028)، مدیریت و  برنامه ­ریزی آموزشی (كد 2021) تسلط به امور آموزشی و توانائی برقراری ارتباط موثر با دیگران،
تمامی متقاضیان باید علاوه بر مهارتهای اختصاصی ذکر شده ، دارای مهارت های هفت گانه فناوری اطلاعات (ICDL) نیز باشند.تسلط به زبان انگلیسی در سطح گفتار مزیت محسوب خواهد شد.متقاضیانی که دارای سوابق کاری مفید و مرتبط با عنوان شغل درخواستی باشند، در اولویت قرار دارند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده آگهی در سایت رسمی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شریف عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


آگهی جذب نيروی امريه در دانشگاه صنعتی شریف:

جهت مشاهده آگهی جذب نيروی امريه در دانشگاه صنعتی شریف اینجا کلیک نمایید

______________________________________

آگهی استخدام دانشگاه صنعتی شریف – سال 93:

جهت مشاهده آگهی دانشگاه صنعتی شریف (سال 93) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ملک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:45

  کد دیدگاه : 1765936

  دوستان به شما هم زنگ زدن از دانشگاه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ملک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:40

  کد دیدگاه : 1716036

  سلام.دوستان کسی رفت مصاحبه.چطور بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:48

   کد دیدگاه : 1763112

   من رفتم مصاحبه دوباره فرداش گفتن رفتم مصاحبه از سه نفر شديم دونفر اما ديگه خبرى نشد فكر كنم. اون مفر ديگه قبول شد اما من هنوز منتظرم اى كاش بهمون خبر ميدادن حداقل ميگفتن قبول نشديد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ملک

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 04:41

    کد دیدگاه : 1765131

    من دیروز تماس گرفتم گفتن نتایج امروز میاد.منم مثل شما دوبار رفتم مصاحبه.ولی نگفتن از سه نفر دونفر شدین.هیچوقت همون موقع تصمیم نمیگیرن.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:52

  کد دیدگاه : 1711618

  خبر 18 اردیبهشت 97: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف سال 96
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فهرست تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در 9 عنوان شغلی از داوطلبان واجد شرایط مندرج در آگهی جذب این دانشگاه بر اساس مجموع نمره فضلی مکتسبه در آزمون تاریخ 1396/10/22، جهت انجام مصاحبه اعلام شد.
  جهت مشاهده نتایج آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : م.ت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:59

  کد دیدگاه : 1697919

  به شما زنگ زدن از طرف دانشگاه شریف؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ن

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:24

   کد دیدگاه : 1698734

   بله به منم زنگ زدن.به شما چی گفتن؟گفتن قبول شدید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فرانك

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:04

    کد دیدگاه : 1710774

    با منم تماس گرفتن اسمم تو ليست قبولي ها هست گفتن شنبه ساعت نه اونجا باشم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : احمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:40

  کد دیدگاه : 1684146

  با سلام
  نتایج اومده؟
  چرا خبری نیست؟ (:negative:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:09

  کد دیدگاه : 1618075

  با سلام خدمت ادمین محترم.ادمین جان پیگیری کن چرا نتایج اعلام نمیشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سجادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:14

   کد دیدگاه : 1625535

   کی نتایج میاد پس؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : علی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:45

    کد دیدگاه : 1641068

    چرا نتایج اعلام نمیشه.خسته شدیم اینقدر به سایت سنجش سر زدیم

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:54

  کد دیدگاه : 1611393

  سلام نتایج کی میاد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی اسدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:38

  کد دیدگاه : 1593056

  با سلام لطفا زمان اعلام نتایج را اطلاع رسانی کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:56

  کد دیدگاه : 1562860

  کسی از زمان اعلام نتایج خبر داره؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:05

  کد دیدگاه : 1547401

  دوستان عرمان امتحان دادین؟ چطور بود؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:46

   کد دیدگاه : 1548584

   من متأسفانه موفق به شرکت در آزمون نشدم؟ آیا آزمون اصلاً برگزار شد؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:08

    کد دیدگاه : 1553429

    بله برگزار شد. برای عمران دفترچه عمومی از اختصاصیش سخت تر بود

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:45

    کد دیدگاه : 1562952

    بله برگزار شد. برای استخدام 16 نفر حدودا (318 یا 381) نفر شرکت کرده بودن که فکر میکنم 30-40 نفر سر جلسه نیومده بودن.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:16

  کد دیدگاه : 1543165

  خبر 20 دی 96: توزیع کارت آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه صنعتی شریف فعال شد.
  جهت دریافت کارت آزمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...