آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشكی سبزوار

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی سبزوار 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - 19 فروردین 1400

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از فارغ التحصیلان رشته های پرستاری،فوریت های پزشکی و کمک پرستاری دعوت به همکاری می نماید.
به گزارش وبدا / متن اطلاعیه به شرح زیر است؛ با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و افزایش تعداد بیماران بستری و نیاز مبرم به کادر درمانی جهت بیمارستان واسعی، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از تمامی فارغ التحصیلان رشته های پرستاری فوریت پزشکی و کمک پرستاری دعوت به همکاری می نماید.
تمامی فارغ التحصیلانی که در سنوات قبل طرح خود را به انجام رسانیده اند می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.
نحوه به بکارگیری نیروهای پرستاری و فوریت های پزشکی به صورت تداوم خدمت به مدت یکسال و کمک پرستاری به مدت 89 روزه بوده که در صورت نیاز بیشتر قابل تمدید خواهد بود.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 15 فروردین 1400: اطلاعیه فرم خوداظهاری امتیازات کرونا آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار )

به اطلاع کلیه داوطلبین آزمون استخدامی پیمانی بهمن ماه 99 که جهت بررسی مدارک به دانشگاه معرفی شده اند می رساند؛
با توجه به مکاتبات انجام شده در خصوص اعمال امتیاز کرونا برای داوطلبین،در حال حاضر دستور العمل مربوطه در حال بازنگری بوده و تا زمان ابلاغ آن نیازی به تکمیل فرم خوداظهاری مندرج در اطلاعیه های قبلی نیست و در صورت تکمیل پذیرفته نخواهد شد.لذا به محض تدوین و ابلاغ دستور العمل جدید به واحد های تحت پوشش،داوطلبین گرامی می بایست از طریق واحد محل خدمت خود فرم را تکمیل و به مدیریت منابع انسانی دانشگاه تحویل نمایند.
شایان ذکر است کلیه داوطلبین جهت اطلاع از شرایط و دستور المعل مذکور سایت دانشگاه را پیگیری و از مراجعه حضوری خودداری نمایند .


 

خبر 27 اسفند 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار )

عنایت به اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام پیمانی 99/11/24 و صدورکارنامه سبز توسط سازمان سنجش به اطلاع می رساند، جهت بررسی مدارک، با بهمراه داشتن مدارک ذیل با توجه به شماره داوطلبی و جدول زمانبندی در تاریخ و ساعت های تعیین شده به آدرس: ستاد مرکزی واحد امور استخدام مراجعه نمایند.
1-تصویر تمامی صفحات شناسنامه به همراه اصل
2-تصویر کارت ملی به همراه اصل
3-تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت (جهت آقایان) به همراه اصل
4-عکس 2 قطعه پشت نویسی (داخل پاکت گذاشته شود)
5-تصویر گواهی حین طرح یا حکم کارگزینی از واحد محل خدمت
6-گواهی بنیاد شهید جهت ایثارگران
7-کارنامه سبز
8-سوابق بیمه (جهت حداکثر سن)
9-تصویر مدرک تحصیلی به همراه اصل
نکته: داوطلبین رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک فوق لیسانس مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارائه نمایند.
10-تکمیل فرم امتیاز کرونا با تایید واحد محل خدمت(حداکثر زمان تحویل فرم به دفتر مدیریت منابع انسانی دانشگاه 15 فروردین ماه)
11- گواهینامه رانندگی (ب 1) و (ب 2) ویژه رشته شغلی کاردان و کارشناس فوریت پزشکی
لازم به ذکر است داوطلبین پس از جمع آوری تمام مدارک فوق بدون کسری جهت تحویل مراجعه نمایند ضمنا عدم مراجعه داوطلب در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد و مسئولیت عواقب ناشی از آن بر عهده داوطلب می باشد.

جهت مشاهده زمانبندی مراجعه اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم تایید سوابق کرونا اینجا کلیک نمایید


 

خبر 23 اسفند 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی بهداشتی وزارت بهداشت مورخ 99/11/24 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایح آزمون اینجا کلیک نمایید


 

خبر 19 اسفند 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام قراردادی دانشگاه‌های علوم پزشکی (منبع: سایت سنجش پزشکی)

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون استخدام قراردادي متمركز دانشگاهها و دانشكدههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور در تاريخ 24/ 7/ 99 شركت نموده و جهت بررسي مدارك و انجام مصاحبه به دانشگاههاي ذيربط مراجعه نموده اند ميرساند كه كارنامه نهايي داوطلبان در سايت مركز سنجش آموزش پزشكي قرار گرفته است.

جهت مشاهده نتایح نهایی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - 19 بهمن 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش ، با عنایت به مفاد دستورالعمل پذیرش و استخدام بهورز مصوب هیات امناء دانشگاه از محل مجوز شماره ۱۵۱۶۰۹ مورخ ۲۷/ ۳/ ۹۸ سازمان امور اداری استخدامی کشوربه تعداد ۷ نفر از افراد واجدشرایط را از طریق آزمون، مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورزی در مناطق اعلام شده بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید
مهلت ثبت نام تا 30 بهمن 99 تا 4 اسفند 99 می باشد.
متقاضیان می بایست پس از دریافت دفترچه راهنمای آزمون و مطالعه دقیق آن نسبت به ثبت نام به صورت الکترونیکی اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

 

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


 

خبر 16 دی 99: خبر جذب نیروی جدید طی آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت علوم پزشکی سبزوار)

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از جذب و به کار گیری نیروهای جدید طی آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این دانشگاه خبرداد. وی افزود: در همین راستا در دانشگاه علوم پزشکی سبزواربراساس مجوزهای تخصیصی در چند روز گذشته در حدود ۳۰۰ نفر در قالب نیروی جدید و با اولویت تبدیل وضعیت استخدامی از شرکتی و قراردادی به پیمانی از طریق آزمون سازمان سنجش استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی - 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 - مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 - کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید


 

خبر 8 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار)

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدام قراردادی مهرماه ۹۹ سازمان سنجش آموزش پزشکی جهت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار می رساند نتیجه مرحله اول آزمون به شرح ذیل اعلام می گردد، ضروری است جهت تکمیل مدارک لازم ظرف مدت ۲ روز کاری از تاریخ ۹۹/۱۰/۹ و ۹۹/۱۰/۱۰ شخصا با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به کارگزینی دانشگاه به آدرس: سبزوار-خیابان اسدآبادی –جنب باغ ملی – سازمان مرکزی دانشگاه – طبقه دوم مراجعه و مدارک خود را تحویل و رسید دریافت نمایند.

بدیهی است در صورت عدم تحویل مدارک در مهلت مقرر تعیین شده، به منزله انصراف از خدمت تلقی می گردد. شایان ذکر است اعلام نتیجه اول به منزله قبولی در آزمون نبوده و صرفا جهت تطبیق مدارک خوداظهاری داوطلبین و ورود به مرحله بعدی می باشد لذا متعاقبا اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از بررسی مدارک از طریق سایت سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد. ضمنا در ساعت و تاریخ تعیین شده مراجعه فرمایید.

مدارک مورد نیاز :

* اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی

* اصل به همراه تصویر کارت ملی

* اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه

* اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)

* اصل به همراه تصویر گواهی پایان طرح مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (نیروی طرحی) یا معافیت از آن . برای کسانی که در حین طرح هستند گواهی مربوطه (حکم کارگزینی )

* ارائه گواهی ایثارگری

* کارنامه قبولی پذیرفته شدگان

همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۳*

جهت مشاهده اطلاعیه و اسامی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 14 مهر 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار)

لیست پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون سرایدار خدمات شرکتی مراکز بهداشتی درمانی روستایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام شد.
عنایت به برگزاری آزمون جذب نیروی سرایدار خدمات شرکتی بدینوسیله به پیوست لیست پذیرفته شدگان سه برابر مورد نیاز واحدها جهت انجام مصاحبه در تاریخ و زمان مشخص شده اعلام می گردد.
شایان ذکراست؛با توجه به کسب نمره پایین توسط متقاضی شرکت کننده جهت پایگاه فسنقر این مرکز تجدید آگهی خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - 18 شهریور 99

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط در رشته های زیرعضوهیات علمی بصورت طرح تعهد خدمت جذب نماید. خواهشمند است رزومه خود را حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۹/۶/۲۴ به ادرس الکترونیکی tarh.taahodat@gmail.com ارسال نمایید.

> شرایط عمومی

· اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی.
· تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی.
· داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
· عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و سابقه محکومیت کیفری و جزائی.
· عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - 12 شهریور 99

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار جهت تکمیل کادر درمانی تخصصی در رشته های ذیل به صورت قراردادی دعوت به همکاری می نماید.
متخصص زنان وزایمان
متخصص بیهوشی
متخصص بیماریهای عفونی
متقاضیان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند در روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن 44011022-051 خانم جاجرمی تماس حاصل فرمایند.

شروع ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور - 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است.
مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد.

> شرايط عمومی و اختصاصی

1 .شرايط عمومی داوطلبان
1-1 .داشتن تابعيت ايران
1-2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكی از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ايران
1-3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
1-4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان
1-5 .داشتن سلامت جسماني و رواني وتوانايی براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شورای طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
1-6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
1-7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
1-8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههای اجرايی توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
1-9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاه های اجرايي باشند.

> تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی

افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامی نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت در كليه دستگاه هاي اجرايي ويا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاه هاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارك تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -داوطلباني كه در حال انجام طرح قانوني در رشته هاي اجباري موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان هستند.
7 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهي (ملاك مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتي كه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غير مرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرك تحصيلي مندرج در آگهي باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني برعدم درخواست اعمال مدرك تحصيلي مربوطه پس از صدور حكم استخدامي خواهد بود. داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلي خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.

> شرايط اختصاصی

الف) شرايط سني داوطلبان:
براي شغل بهياري داشتن حداقل 18 سال سن (متولدين قبل از 1381/05/12) و براي ساير مشاغل داشتن حداقل 20 سال سن و حداكثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1379/05/13 تا 1359/05/13) و داشتن حداكثر 45 سال تمام براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري و بالاتر (متولد شدگان بعد از 1354/05/13)
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تأييديه هاي معتبر، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1 –جانبازان،آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
2 –ساير مشمولين سهميه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مكلف به رعايت حداكثر سن هاي اعلام شده در ذيل مي باشند، در غير اين صورت از ادامه فرايند استخدام حذف خواهند شد. – پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهيد به ميزان پنج سال

داوطلباني كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه ها
3 -سابقه خدمت كارمندان تمام وقت دولتي حداكثر به ميزان 5 سال
4 -سنوات شركتي داوطلبان شركتي شاغل كه به صورت غيرمستقيم و از طريق شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، به خدمت اشتغال دارند، حداكثر به ميزان 15 سال (طبق سابقه بيمه قابل قبول)
5 -سنوات قراردادي يا شركتي داوطلباني كه در سالهاي گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادكارمعين و پزشك خانواده و قرارداد مشاغل كارگري) در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با موسسات تابعه به خدمت اشتغال داشته اند وبا موسسه قطع همكاري نموده اند حداكثر به ميزان 5 سال (طبق سابقه بيمه قابل قبول) نكته: در صورتي كه افراد در يكي از حالات شركتي يا قرادادي شاغل بوده و براساس دستورالعمل هاي مربوطه به حالت اشتغال ديگري تبديل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر)، مي توانند حداكثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
6 -داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني موظف (اجباري يا اختياري و يا در قالب تمديد طرح) را به استناد قانون خدمت پزشكان وپيراپزشكان انجام داده اند، به ميزان انجام خدمت فوق.
7 -مدت خدمت سربازي انجام شده.
نكته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بيشتر نخواهد بود

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 5 مرداد 99: اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ آزمون استخدام قراردادی کار معین جهت تامین نیروی انسانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سال 99 در تاریخ 14 شهریور برگزار خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

استخدام علوم پزشکی سبزوار - 25 فروردین 99

شرکت برترمحاسب سبزوار در نظر دارد جهت تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات به صورت تمام وقت جهت واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به تعداد 3 نفر، افراد واجد شرایط را از طریق مصاحبه در حيطه­ هاي عمومي و تخصصي جذب نماید. مهلت ثبت نام تا 30 فروردین ماه میباشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

 دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - 23 فروردین 99

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در راستای مقا‌‌‌بله با ویروس کرونا نیرو‌ی انسانی داوطلب جذب می‌کند. با توجه به شیوع ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی سبزواردر نظردارد در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان ها نسبت به شناسايي و در صورت نیاز بکارگیری داوطلبين خدمت در گروه های پزشکی و پیراپزشکی اقدام نمايد.
داوطلبینی که مایلند در خط مقدم مبارزه با کرونا به همراهی و همیاری همکاران خود در دانشگاه سبزوار بپیوندند می توانند امادگی خود را از طریق ثبت نام در سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، اعلام نمایند.
اين فراخوان صرفاً جهت شناسايي داوطلبين در رشته هاي مورد اشاره مي باشد و در صورت نیاز قراداد موقت ساعتی و یا خرید خدمت 89 تمام وقت قانون کار با این افراد منعقد خواهد شد.
نیروهای طرحی در حین کار در صورت نیاز تمدید طرح خواهند شد و در خصوص رشته شغلی دیپلم (خدمات) افرادی که دوره کمک پرستاری را گذرانده باشند در اولویت خواهند بود.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید


 

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

 دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - 22 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برای مقابله با ویروس کرونا نیروی انسانی داوطلب جذب می‌کند. مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا این دانشگاه با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان ها نسبت به بکارگیری داوطلبان خدمت در گروه های پزشکی و پیراپزشکی اقدام کرده است.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 

خبر 13 بهمن 98: اطلاعیه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار)

بدین وسیله به اطلاع می رساند، داوطلبینی که در مرحله اول آزمون پذیرفته شده اند و مدارک انها توسط امور استخدام تحویل گرفته و هیچ گونه نقص مدرک نداشته اند، برابر نظر کمیته استخدام برنامه زمان بندی به شرح ذیل اعلام می گردد لذا داوطلبین نیم ساعت قبل از شروع برنامه با لوازم ورزشی (کفش و لباس) در محل تعیین شده حضور داشته باشند. عدم حضور به موقع به منزله انصراف تقلی می گردد.

ردیف تاریخ روز ساعت اسامی داوطلبین
1 98/11/20 یکشنبه 9 امیر استیری، رضا اکبری، حمید بلوچی، مجید بلوچی،الیاس پارسازاده
2 98/11/20 یکشنبه 10 امیرحسام جمال آبادی، جمال جمال آبادی، مجتبی خسروآبادی، فرشاد داودی، ابراهیم رباط جزی
3 98/11/20 یکشنبه 11 علی رمضانی، مرتضی سردارآبادی، فرنام سعیدی، احسان صادقی، امید صبوری، حسین صفرزاده
4 9811/20 یکشنبه 12 شهرام طاهری، مجتبی فرزین طلب، علی قلعه نویی، حمید قیاسی نسب، سجاد نکوراد
 

 

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار)

عنایت به اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98 توسط سازمان سنجش، بدینوسیله به اطلاع داوطلبینی که از طریق سایت مذکور جز نفرات پذیرفته شده اعلام شده اند میرساند با در دست داشتن مدارک ذیل، طبق جدول زمان بندی به کارگزینی امور استخدام مراجعه نمایند.

در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و دانشگاه نسبت به معرفی نیروی ذخیره اقدام خواهد نمود و هیچ گونه حقی برای داوطلب نخواهد بود.

نتیجه نهایی و قطعی پس از بررسی و تطبیق مدارک داوطلبین با خود اظهاری اعلام خواهد شد و در صورت عدم احراز شرایط و یا صحت اطلاعات داوطلب از لیست حذف و نسبت به معرفی داوطلب ذخیره بر اساس نمره فضلی اقدام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز

1) اصل کارت ملی به همراه تصویری از پشت و روی آن
2) اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه افراد
3) دو قطعه عکس بازمینه سفیدوپشت نویسی شده
4) اصل و تصویر کارت پایان خدمت ویامعافیت دائم به صورت پشت ورو(مخصوص آقایان)
5) تصویرگواهی پایان طرح یامعافیت ازطرح مشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان در رشته های اجباری یاحکم کارگزینی پایا ن طرح و تطبیق با اصل آن
6) گواهی موافقت با انصراف از طرح (در زمان بررسی مدارک)برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان دارای طرح اختیاری که طرح خود را در سایر دانشگاهها یا سازمان های تابعه وزارت متبوع می گذرانند.
7) اصل مدرک تحصیلی وتصویر مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت ازتحصیل یا گواهینامه موقت تحصیلی
8) اصل و تصویر کارت ایثارگری)خانواده معظم شهدا،جانبازان،آزادگان)
9) اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه پدریاهمسردرصورت استفاده ازسهمیه ایثارگران(ویژه داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان)
10) گواهی معتبر از مراجع ذیصلاح (با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی)جهت استفاده ازسهمیه ایثارگری رزمنده یافرزند رزمنده باقیدحضورداوطلبانه درجبهه جنگ
11) گواهی معتبرازسازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده ازسهمیه معلولین عادی باقید عبارت استفاده ازسهمیه3%استخدامی

مدارک مورد نیاز برای کارکنان شاغل درواحدهای مجموعه وزارت بهداشت

1) موارد مندرج در گواهی شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، سمت مندرج در قرارداد، تاریخ شروع و پایان قرارداد می باشند
2) کارکنانی که در یکی از دستگاه های دولتی به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند به منظور افزایش سقف سنی حداکثر تا 5 سال حسب مورد (موضوع بند 3 شرایط سنی داوطلبان) موظف به ارائه گواهی از دستگاه مربوطه و ارائه سابقه بیمه هستند.
3)کارکنان قراردادی شاغل در مجموعه وزارت بهداشت به منظور اضافه شدن سوابق خدمت به سقف سنی، (موضوع بند 4 شرایط سنی داوطلبان) موظف به ارائه فرم خلاصه سوابق (فرم شماره 502) و تصویر آخرین قرارداد سال 98 می باشند.
4) کارکنان شرکتی شاغل در موسسه جهت اضافه شدن سوابق خدمت به سقف سنی حسب مورد (موضوع بند 5 شرایط سنی داوطلبان)، موظف به ارائه سوابق بیمه و گواهی مربوطه ممهور به مهر و امضاء شرکت و محل خدمت می باشند.
5) کارکنان قراردادی یا شرکتی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسه و یا شرکت­های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته­ اند و با موسسه قطع همکاری نموده­اند. (موضوع بند 6 شرایط سنی داوطلبان)، موظف به ارائه سوابق بیمه و گواهی مربوطه ممهور به مهر و امضاء شرکت و یا موسسه محل خدمت می باشند.
6) گواهینامه رانندگی ب2 صرفاً برای کاردان و کارشناس های فوریت های پزشکی
7) سنجش میزان قد(بالاتر از 165) و شاخص توده بدنی (بین 19 تا 30) این گروه از متقاضیان می بایست با هماهنگی اعضای کارگروه در زمان بررسی مدارک صورت گیرد.
تبصره: افرادی که ""BMI آنها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام"تست بیو الکتریک امپدانس" معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آنها براساس نتایج تست مربوطه صورت میگیرد.
8)داوطلبان دارای گواهینامه ب1 چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند، در صورت قبولی در آزمون، بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان برگزاری آزمون (99/8/30) ارائه و در صورت عدم ارائه استخدام آنان کان لم یکن تلقی می گردد.
لازم به ذکر است افراد زیر 24 سال چنانچه فاقد گواهینامه مربوطه باشند، در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر اخذ گواهینامه ب 2 تا پایان 24 سالگی ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهینامه در زمان مقرر قبولی آنها کان لم یکن خواهد شد)

ردیف تاریخ روز ساعت رشته شغلی
1 98/10/24 سه شنبه 15-10 پزشک عمومی، مامایی، بهداشت خانواده
2 98/10/25 چهارشنبه 14-9 رادیولوژی، پرتوشناسی، بهداشت محیط، مددکار اجتماعی
3 98/10/26 پنج شنبه 12-9 رشته فوریت های پزشکی

نشانی: سبزوار خیابان اسدآبادی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی، طبقه دوم، کارگزینی امور استخدام


 

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
 

آرشیو آگهی های استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اینجا کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد