آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشكی سبزوار (اطلاعیه + منابع مصاحبه)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۵۸ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی سبزوار

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام علوم پزشکی سبزوار – 25 فروردین 99

شرکت برترمحاسب سبزوار در نظر دارد جهت تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات به صورت تمام وقت جهت واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به تعداد 3 نفر، افراد واجد شرایط را از طریق مصاحبه در حيطه­ هاي عمومي و تخصصي جذب نماید. مهلت ثبت نام تا 30 فروردین ماه میباشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار – 23 فروردین 99

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در راستای مقا‌‌‌بله با ویروس کرونا نیرو‌ی انسانی داوطلب جذب می‌کند. با توجه به شیوع ویروس کرونا دانشگاه علوم پزشکی سبزواردر نظردارد در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان ها نسبت به شناسايي و در صورت نیاز بکارگیری داوطلبين خدمت در گروه های پزشکی و پیراپزشکی اقدام نمايد.
داوطلبینی که مایلند در خط مقدم مبارزه با کرونا به همراهی و همیاری همکاران خود در دانشگاه سبزوار بپیوندند می توانند امادگی خود را از طریق ثبت نام در سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، اعلام نمایند.
اين فراخوان صرفاً جهت شناسايي داوطلبين در رشته هاي مورد اشاره مي باشد و در صورت نیاز قراداد موقت ساعتی و یا خرید خدمت 89 تمام وقت قانون کار با این افراد منعقد خواهد شد.
نیروهای طرحی در حین کار در صورت نیاز تمدید طرح خواهند شد و در خصوص رشته شغلی دیپلم (خدمات) افرادی که دوره کمک پرستاری را گذرانده باشند در اولویت خواهند بود.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


 دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار – 22 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برای مقابله با ویروس کرونا نیروی انسانی داوطلب جذب می‌کند. مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا این دانشگاه با هدف تامین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان ها نسبت به بکارگیری داوطلبان خدمت در گروه های پزشکی و پیراپزشکی اقدام کرده است.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 13 بهمن 98: اطلاعیه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار)

بدین وسیله به اطلاع می رساند، داوطلبینی که در مرحله اول آزمون پذیرفته شده اند و مدارک انها توسط امور استخدام تحویل گرفته و هیچ گونه نقص مدرک نداشته اند، برابر نظر کمیته استخدام برنامه زمان بندی به شرح ذیل اعلام می گردد لذا داوطلبین نیم ساعت قبل از شروع برنامه با لوازم ورزشی (کفش و لباس) در محل تعیین شده حضور داشته باشند. عدم حضور به موقع به منزله انصراف تقلی می گردد.

ردیف تاریخ روز ساعت اسامی داوطلبین
1 98/11/20 یکشنبه 9 امیر استیری، رضا اکبری، حمید بلوچی، مجید بلوچی،الیاس پارسازاده
2 98/11/20 یکشنبه 10 امیرحسام جمال آبادی، جمال جمال آبادی، مجتبی خسروآبادی، فرشاد داودی، ابراهیم رباط جزی
3 98/11/20 یکشنبه 11 علی رمضانی، مرتضی سردارآبادی، فرنام سعیدی، احسان صادقی، امید صبوری، حسین صفرزاده
4 9811/20 یکشنبه 12 شهرام طاهری، مجتبی فرزین طلب، علی قلعه نویی، حمید قیاسی نسب، سجاد نکوراد

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار)

عنایت به اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98 توسط سازمان سنجش، بدینوسیله به اطلاع داوطلبینی که از طریق سایت مذکور جز نفرات پذیرفته شده اعلام شده اند میرساند با در دست داشتن مدارک ذیل، طبق جدول زمان بندی به کارگزینی امور استخدام مراجعه نمایند.

در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و دانشگاه نسبت به معرفی نیروی ذخیره اقدام خواهد نمود و هیچ گونه حقی برای داوطلب نخواهد بود.

نتیجه نهایی و قطعی پس از بررسی و تطبیق مدارک داوطلبین با خود اظهاری اعلام خواهد شد و در صورت عدم احراز شرایط و یا صحت اطلاعات داوطلب از لیست حذف و نسبت به معرفی داوطلب ذخیره بر اساس نمره فضلی اقدام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز

1) اصل کارت ملی به همراه تصویری از پشت و روی آن
2) اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات شناسنامه افراد
3) دو قطعه عکس بازمینه سفیدوپشت نویسی شده
4) اصل و تصویر کارت پایان خدمت ویامعافیت دائم به صورت پشت ورو(مخصوص آقایان)
5) تصویرگواهی پایان طرح یامعافیت ازطرح مشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان در رشته های اجباری یاحکم کارگزینی پایا ن طرح و تطبیق با اصل آن
6) گواهی موافقت با انصراف از طرح (در زمان بررسی مدارک)برای مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان دارای طرح اختیاری که طرح خود را در سایر دانشگاهها یا سازمان های تابعه وزارت متبوع می گذرانند.
7) اصل مدرک تحصیلی وتصویر مدرک تحصیلی یا گواهی فراغت ازتحصیل یا گواهینامه موقت تحصیلی
8) اصل و تصویر کارت ایثارگری)خانواده معظم شهدا،جانبازان،آزادگان)
9) اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه پدریاهمسردرصورت استفاده ازسهمیه ایثارگران(ویژه داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان)
10) گواهی معتبر از مراجع ذیصلاح (با تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی)جهت استفاده ازسهمیه ایثارگری رزمنده یافرزند رزمنده باقیدحضورداوطلبانه درجبهه جنگ
11) گواهی معتبرازسازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده ازسهمیه معلولین عادی باقید عبارت استفاده ازسهمیه3%استخدامی

مدارک مورد نیاز برای کارکنان شاغل درواحدهای مجموعه وزارت بهداشت

1) موارد مندرج در گواهی شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، سمت مندرج در قرارداد، تاریخ شروع و پایان قرارداد می باشند
2) کارکنانی که در یکی از دستگاه های دولتی به صورت تمام وقت اشتغال داشته اند به منظور افزایش سقف سنی حداکثر تا 5 سال حسب مورد (موضوع بند 3 شرایط سنی داوطلبان) موظف به ارائه گواهی از دستگاه مربوطه و ارائه سابقه بیمه هستند.
3)کارکنان قراردادی شاغل در مجموعه وزارت بهداشت به منظور اضافه شدن سوابق خدمت به سقف سنی، (موضوع بند 4 شرایط سنی داوطلبان) موظف به ارائه فرم خلاصه سوابق (فرم شماره 502) و تصویر آخرین قرارداد سال 98 می باشند.
4) کارکنان شرکتی شاغل در موسسه جهت اضافه شدن سوابق خدمت به سقف سنی حسب مورد (موضوع بند 5 شرایط سنی داوطلبان)، موظف به ارائه سوابق بیمه و گواهی مربوطه ممهور به مهر و امضاء شرکت و محل خدمت می باشند.
5) کارکنان قراردادی یا شرکتی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسه و یا شرکت­های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته­ اند و با موسسه قطع همکاری نموده­اند. (موضوع بند 6 شرایط سنی داوطلبان)، موظف به ارائه سوابق بیمه و گواهی مربوطه ممهور به مهر و امضاء شرکت و یا موسسه محل خدمت می باشند.
6) گواهینامه رانندگی ب2 صرفاً برای کاردان و کارشناس های فوریت های پزشکی
7) سنجش میزان قد(بالاتر از 165) و شاخص توده بدنی (بین 19 تا 30) این گروه از متقاضیان می بایست با هماهنگی اعضای کارگروه در زمان بررسی مدارک صورت گیرد.
تبصره: افرادی که “”BMI آنها در محدوده تعیین شده نبوده و نسبت به موضوع معترض باشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام”تست بیو الکتریک امپدانس” معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آنها براساس نتایج تست مربوطه صورت میگیرد.
8)داوطلبان دارای گواهینامه ب1 چنانچه فاقد گواهینامه مذکور باشند، در صورت قبولی در آزمون، بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب2) یا پایه دوم را تا پایان یک سال از زمان برگزاری آزمون (99/8/30) ارائه و در صورت عدم ارائه استخدام آنان کان لم یکن تلقی می گردد.
لازم به ذکر است افراد زیر 24 سال چنانچه فاقد گواهینامه مربوطه باشند، در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر اخذ گواهینامه ب 2 تا پایان 24 سالگی ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهینامه در زمان مقرر قبولی آنها کان لم یکن خواهد شد)

ردیف تاریخ روز ساعت رشته شغلی
1 98/10/24 سه شنبه 15-10 پزشک عمومی، مامایی، بهداشت خانواده
2 98/10/25 چهارشنبه 14-9 رادیولوژی، پرتوشناسی، بهداشت محیط، مددکار اجتماعی
3 98/10/26 پنج شنبه 12-9 رشته فوریت های پزشکی

نشانی: سبزوار خیابان اسدآبادی، سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی، طبقه دوم، کارگزینی امور استخدام

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید
برچسب ها:


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۲۰۴۸۳۱

خبر 11 اسفند 97: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
نتایج نهایی آزمون استخدام قراردادی دی ماه 97 دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام شد.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۱۶۳۶۳۸

خبر 13 بهمن 97: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدام قراردادی مورخه ۹۷/۱۰/۲۱دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوارمی رساند نتیجه مرحله اول آزمون سه برابر ظرفیت مورد نیاز اعلام گردید.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۱۲۵۷۵۸

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار- 19 دی 97
انشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني سبزوار در نظر دارد براي تأمين نيرو مورد نياز خود به استناد آیین نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیأت علمی به تعداد 2 نفر، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان­ كتبي و مصاحبه در حيطه­هاي عمومي و تخصصي پس از طي كردن مراحل گزينش به صورت قراردادی استخدام نمايد.
جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۱۲۵۱۸۱

خبر 19 دی 97: دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار فعال گردید.
جهت درایفت کارت آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۱۱۳۳۵۳

خبر 12 دی 97: اعلام زمان توزیع کارت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی