آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۷۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی ارومیه 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی – 24 دی 99

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی آذربایجان غربی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش ، بر اساس مجوز بند 17 صورتجلسه هیات امنائ دانشگاه مورخ 23/ 07/ 98 و طبق مفاد 1 تبصره ماده یک دستورالعمل اجرایی پذیرش واستخدام بهورزو مجوز شماره 2249/209/د مورخ 14/ 4/ 1399 مدیریت، منابع و برنامه ریزی اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ودرمان وآموزش پزشکی در نظر دارد از بین داوطلبان بومی در یک فضای رقابتی و با رعایت عدالت استخدامی، تعداد 174 نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان تخصصی، مصاحبه و گزینش در رشته شغلی بهورزی به شرح ذیل بصورت قرار داد کار معین استخدام نماید:
مهلت ثبت نام تا 12 بهمن 99 می باشد.

> شرایط عمومی

-اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیام شناخته شده در قانون اساسی کشور
-داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
-اعتزام به قانوم اساسی جمهوری اسلامی ایران
-داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران).
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام کمسیون پزشکی دانشگاه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
-عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
-عدم سابقه محکومیت جرایی موثر
-داشتن سلامت جسمانی و روانی و اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی وقابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی وانجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش . (با تایید کلسیون پزشکی)
-نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموز بهورزی وسایر واحد های دانشگاه
-داوطلبام نباید مستخدام رسمی ثابت و پیمانی و یا بازخرید و اخراج شده خدمت مو سسه و سایر دستگاه های دولتی باشند.
تبصره : نیروهای قرارداد دانشگاه مجاز به شرکت در آزمون مزبور می باشد.
-نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
متقاضیام واجد شرایط،می بایست مدارک لازم را به ترتیب ذکرشده حداکثر تا تاریخ 99/11/12 با پست سفارشی پیشتاز به نشانی: واحد گستر مرکزبهداشت شهرستان مورد تقاضا ارسال نمایند.

> شرایط اختصاصی

2-1- شرایط احراز رشته شغلی بهورز از نظر تحصیلات به شرح زیر می باشد:
الف- دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی در یکی از رشته های بهداشت عمومی (بهداشت خانواده)، مامایی و پرستاری یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، مامایی و پرستاری و طی دوره آموزشی تطبیقی مهارت های بهورزی برای پذیرش بهورز زن
ب- دار بودن مدرک تحصیلی کاردانی یکی از رشته های بهداشت عمومی (مبارزه با بیماری ها)، بهداشت محیط و پرستاری یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط و پرستاری و طی دوره آموزش تطبیقی مهارت های بهورزی برای پذیرش بهورز مرد
2-2- شرکت داوطلبان بهورزی دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی کارشناسی مجاز نمی باشد
تبصره: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1-2 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی همتراز یا بالاتر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشند ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست تغییر عنوان واحتساب مدرک تحصیلی پس از شروع بکار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
2-3 پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع بوده و در صورت احراز قبولی؛ پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی، قبل از شروع کلاسهای بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی دانشگاه می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید تعداد واحدهای گذرانده شده (تا زمان برگزاری آزمون) و عدم امکان دریافت هرگونه مدرک تحصیلی در رشته پذیرفته شده اخذ گردد. به منظور اطمینان از اجرای این فرایند دانشگاه علاوه بر موارد پیشگفت میبایست از این افراد تعهد مورد لزوم مبنی بر عدم برخورداری از شرایط دریافت مدرک تحصیلی را نیز اخذ نماید.
2-4- پذیرش افراد متعهد خدمت و کلیه افرادی که شرایط بکارگیری و استخدام را به عنوان بهورز در خانه بهداشت اعلام شده ندارند ممنوع می باشد. بدیهی است درصورتی که اجرای تعهد خدمت و متعاقبا استخدام فرد مذکور در خانه بهداشت مجاز باشد بکارگیری این افراد در خانه بهداشت مورد نظر مشروط بر اخذ تعهدات مورد لزوم و امکان استخدام به شکل قراردادهای اشاره شده در موارد پیشین مقدور خواهد بود.
2-5- پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود. داوطلبان بایستی یکی از شرایط زیر را داشته باشند تا به عنوان “بومی روستا” تلقی گردند.
الف) محل تولید داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت مستمر داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب) حداقل دو مقطع کامل تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید، دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا و یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنی سکونت داوطلب، حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی می باشد میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه) 

بدینوسیله به اطلاع افراد مجاز به ارائه مدارک آزمون قراردادی کارمعین مورخ ۹۹/۰۷/۲۴ میرساند ، پذیرفته شدگان این مرحله از آزمون میبایست مدارک ذیل را از روز چهارشنبه ۹۹/۱۰/۱۰ لغایت پایان وقت اداری روز یکشنبه ۹۹/۱۰/۱۴ به کارگزینی شبکه بهداشت و درمان محل پذیرش شده و یا به واحد استخدام مدیریت منابع انسانی ستاد دانشگاه یا کارگزینی شبکه بهداشت و درمان شهرستان محل زندگی خود در استان آذربایجان غربی مراجعه و تحویل نمایند.
شایان ذکر است اخذ مدارک از داوطلبان در این مرحله صرفا جهت بررسی مستندات و سوابق داوطلبان بوده و به منزله جذب و بکارگیری نهایی نمی باشد لذا در صورت مغایرت مدارک هریک از داوطلبان با مفاد مندرج در آگهی از ادامه فرآیند جذب حذف خواهند شد.
تذکر۱ : عدم تحویل به موقع مدارک در زمان تعیین شده به منزله انصراف داوطلب از مراحل جذب و بکارگیری خواهد بود.
تذکر۲ : پس از بررسی مدارک ، زمان و نحوه اجرای مصاحبه شغلی و تست ورزش برای رشته شغلی نگهبان متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
مدارک مورد نیاز:
۱ : پرینت کارنامه آزمون
۲ : اصل و تصویر شناسنامه تمامی صفحات(متاهلین به همراه کپی شناسنامه همسر)
۳: اصل و تصویر کارت ملی پشت و رو
۴: اصل و تصویرکارت پایان خدمت یا معاوفت (داوطلب مرد)
۵ :اصل و تصویر گواهی پایان خدمت طرح
۶ : اصل گواهی ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران (برای داوطلبان دارای سهمیه ۲۵ درصد)
۷:یک عدد پوشه رنگی
۸:دوقطعه عکس
۹:اصل و کپی مدرک تحصیلی

خبر 6 دی 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی ارومیه)

اطلاعیه قابل توجه داوطلبین آزمون قراردادی شهریورماه 99 دانشگاه علوم پزشکی استان آذربایجان غربی بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون قراردادی شهریور ماه 99 میرساند ، واحد استخدام دانشگاه با توجه به محدودیت های کرونایی درحال زمانبندی جهت دریافت مدارک میباشد و پس از اتمام متعاقباً در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد . لذا خواهشمند است از مراجعه حضور و تماس با واحد استخدام خودداری گردد.

 آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

خبر 2 بهمن 98: توزیع عادلانه 91 پزشک متخصص در آذربایجان غربی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از جذب و توزیع ۹۱ پزشک متخصص در همه مراکز درمانی دانشگاهی در سطح استان به غیر از ارومیه خبرداد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: خانم خلیلی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۳۲۲۴۱۷

با سلام.در اگهی استخدام وزارت بهداشت برای استخدام کارشناس فناوری اطلاعات سلامت شرایط اختصاصی نوشته شده این شغل جهت تصدی پست سازمانی کارشناس پذیرش می باشد. ولی ننوشته کدام رشته ها می تونند شرکت کنن.ایا من که لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات itدارم هم میتونم شرکت کنم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ارومیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۲۶
 • کد دیدگاه: ۳۳۰۷۷۹۲

یکی لطفا بگه برای شغل نگهبان مصاحبه یا تست ورزش هست یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید دوستان

پاسخ دهید
 • نویسنده: ارومیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۳۱۲۷۹۸

مگه اطلاعیه ارومیه رو ندیدی؟ نوشته تست ورزش هست بعد از مدارک اطلاعرسانی میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: Farzad
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۶
 • کد دیدگاه: ۳۲۹۷۶۴۲

سلام
کسی کارشناس امور اموزشی هست برا ارومیه قبول شده باشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: سلام مگه نتایج
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۶
 • کد دیدگاه: ۳۳۰۶۰۴۵

سلام مگه نتایج ازمون ۹۹ اومده

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهنام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۲۲۴۹۷۱

سلام کسی الاع نداره نتایج آِزمون کی داده میشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۸۰۰۶۱۹

دوستان کسی هست که کارنامش تغییر پیدا گرده باشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: زیبا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۰۹۴۳۶

سلام.بله منم تغیر کرده.ولی کسی نمیگه قضیه اش چیه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۷۲۲۴۵

لطفا راهنمایی کنید منظور از تست امادگی جسمانی برای شغل نگهبانی چیه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۷۷۲۲۴۳

سلام. لطفا راهنمایی کنید برای مسئول خدمات مالی از چه کتابهایی سوال میاد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ارومیه مسئول
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۷۲۳۵۷

بستگی داره طراحش چه نظری داشته باشد بودجه ،مالی،…شماکلا مسلط باش ازالان بشین عمومیاروکه مسلطی بخون رو اوناکه بلدنیستی اصلا وقتتوهدرنده تخصصی هم همینطور

پاسخ دهید
 • نویسنده: Re
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۳۳۵۵

سلام ادمین یه سوال دارم تکمیل ظرفیت ارومیه اعلام شده؟ و اینکه امکان داره اصلا تکمیل ظرفیت نده؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۳۳۷۳

سلام
دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۱۵۸۰

خبر 12 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی تست آمادگی جسمانی پذیرفته شدگان استخدامی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
داوطلبان رشته فوریت های پزشکی استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه میبایست به منظور تست آمادگی جسمانی براساس جدول زمانبندی از روز شنبه 98/11/12 لغایت روز یکشنبه 98/11/13 از ساعت 8:30 صبح به سالن ورزشی شهید بهشتی مراجعه نمایند.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: Mary kia
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۳۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۱۶۲۶

دوستان از رشته های بدون مصاحبه خبری نیس؟کسی میدونه چخبره؟کی میخواد نتیجه بررسی مدارک بیاد؟پرستاری؟رادیولوژی؟هوشبری؟اتاق عمل؟آزمایشگاه ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیرا ش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۴۶۵

سلام خسته نباشید میخواستم یه سوال بپرسم گواهی پایان طرح رو باید از کجا بگیریم ممنون اگه ج بدین

پاسخ دهید
 • نویسنده: ابوالفضل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۵۱
 • کد دیدگاه: ۳۳۰۹۱۶۰

از هرجا طرح گذروندی

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۵۱۳

بنظرتون کی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه میخاد اطلاعیه بزنه خسته شدیم؟؟؟راستی ازکجابفهمم چندنفردعوت شدن منظورم چندبرابرظرفیت من باسهمیه25شرکت کردم

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۷۴۲۷

رشته ات چیه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۸۸۹۰

مسئول خدمات مالی لطفا جواب بدید؟؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۸۸۹۳

باسهمیه25شرکت کردم و مسئول خدمات مالی قبول شدم که ازپنج نفر دوتاسهمیه میخاست بنظرتون چندنفردعوت شدند؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۳
 • کد دیدگاه: ۲۱۶۷۰۸۷

خبر 15 بهمن 97: اطلاعیه تشکیل پرونده گزینشی استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۲۹۶۹۱

چرانمیاره من چکارکنم مسئول خدمات مالی ارومیه قبول شدم نمیتونم برم سایت دانشگاه

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۲۹۸۱۲

با سلام
اطلاعیه های دانشگاههای علوم پزشکی در صورت انتشار به جدول ابتدای صفحه وزارت بهداشت با متن “مشاهده اطلاعیه” به رنگ قرمز اضافه میشوند.
برای مشاهده صفحه اصلی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۰۲۹۱۵۳

سلام من دوبار هزینه رو پرداخت کردم از حسابم دو بار کسر شد ولی باز میگه هزینه استخدام پرداخت نشده

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۰۲۸۷

سلام لطفا آقا یاخانم نصیرلو جواب بدید مسئول خدمات مالی قبول شدم باسهمیه25شرکت کردم ارومیه مصاحبه تخصصی داره؟؟؟؟پیدانمیکنم چیزی؟؟؟؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی