• ۱۴۰۲/۰۹/۱۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۸۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه داوطلبینی که مدارک خود را بارگذاری نکرده اند

خبر 15 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی درخصوص داوطلبینی که مدارک خود را بارگذاری نکرده‌اند
به اطلاع آندسته از داوطلبینی که در سامانه، مدارک خود را بارگذاری نکرده‌اند می رساند تا پایان روز 1402/09/15 فرصت دارند تا با ورود به سامانه اقدام به بارگذاری مدارک مورد نیاز خود نمایند. "لازم به توضیح است زمان مذکور آخرین مهلت می باشد."

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه فرآیند بررسی مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 8 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی ارومیه درخصوص فرآیند بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه شماره 1 دانشگاه علوم پزشکی ارومیه درخصوص فرآیند بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت منتشر شد.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه امتیاز کرونا

خبر 12 مهر 1402: اطلاعیه اقدام در مورد تکمیل و تحویل فرم امتیاز کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه 
ضمن آرزوی موفقیت به اطلاع داوطلبین آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی مورخ 1402/07/28می رساند در ذیل فرم مخصوص کرونا جهت تکمیل و ارائه آن به واحد کارگزینی مرکز درج گردیده است.

دانلود فرم کرونا

دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

آگهی 5 مهر 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
اولین فراخوان جذب متعهد خدمت در مقاطع ارشد و Ph.D از تاریخ 1402/06/31 تا 1402/07/15 در سایت معاونت آموزشی وزارت بهداشت برگزار میگردد. اولین فراخوان جذب متعهد خدمت در مقاطع ارشد و Ph.D از تاریخ 1402/06/31 تا 1402/07/15 در سایت معاونت آموزشی وزارت بهداشت برگزار میگردد. متقاضیان محترم در صورت تمایل به شرکت بایستی ضمن ارسال مستندات بر اساس فرم پیوستی (آموزشی یا پژوهشی) فرم پرسشنامه عکس دار را نیز تکمیل و تا تاریخ معین شده به دبیرخانه هیات اجرایی جذب واقع در ارومیه خیابان رسالت جنب اورژانس دبیرخانه جذب هیات علمی ارسال نمایند. تلفن تماس 31937214
لازم بذکر است به مدارک ارسالی پس از تاریخ قید شده ترتیب اثر داده نخواهد شد . هیچ گونه مستنداتی نیز پس از تاریخ اتما مقابل پذیرش و اضافه نمودن در پرونده نخواهد بود.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

آگهی 12 شهریور 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ارومیه در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز استخدامی شماره 1219/ 209/ د مورخ 11/2/1401 معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و مجوز استخدامی شماره 381249مورخ 3/10/99 سازمان امور اداری و استخدامی کشور، از افراد واجد شرایط را به استناد ماده 33 آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه شغلی و ارزیابی تکمیلی) به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط ذیل استخدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 18 شهریور 1402 می باشد.

شرایط عمومی (مشاهده)

1-1. داشتن تابعیت ایران
1-2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته‌ شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-4. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده باشند، می توانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر تا یکسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می باشند. در صورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به کارگیری آنها کان لم یکن تلقی می‌شود.
1-5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند (به تشخیص شورای طب کار یا کمیسیون پزشکی دانشگاه).
1-6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
1-7. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
1-8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی‌صلاح.
1-9. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه‌های اجرایی باشند.
1-10. دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معتبر،

تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:

افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1- افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
2- انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3- افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذی­صلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4- افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی دارند.
5- دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
6- دارندگان تابعیت مضاعف
نکته: در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر (مرتبط یا غیر مرتبط) با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.

شرایط اختصاصی (مشاهده)

شرایط سنی داوطلبان:
داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1382 تا 1362) برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و داشتن حداکثر 45 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر (متولد شدگان از 1357 به بعد) تا اولین روز ثبت نام.

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

1- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند
- سایر مشمولین سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سن‌های اعلام شده در ذیل می‌باشند، در غیراین صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد. 
2-  پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
3- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
4- سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال
5- سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول).
6- سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکت­ های پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
7- سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سال های گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکت ­های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته­ اند و در زمان ثبت نام با موسسه قطع همکاری نموده ­اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
نکته: در صورتیکه افراد در یکی از حالات شرکتی یا قراردادی شاغل بوده و براساس دستورالعمل های مربوطه به حالت اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر)، می توانند حداکثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده ­اند، به میزان انجام خدمت فوق.
به استناد بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400/8/19 مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر ۵ سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود مشروط به آن که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2.5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون می‌باشد.

نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.

ب) ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان:

1- مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته­ های دارای طرح «اجباری» می‌بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
تبصره 1- مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته ­های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه این دانشگاه می ­باشند، می ­توانند در این آزمون­ شرکت نمایند. بدیهی است در صورت قبولی صدور ابلاغ استخدامی و حکم حقوقی بصورت پیمانی حین طرح امکان پذیر خواهد بود.
تبصره 2- در خصوص داوطلبانی که  نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، نیازی به ارائه گواهی «پایان طرح» نیست و گواهی «اشتغال به طرح» برای اینگونه افراد کفایت می­ نماید

مواد آزمون (مشاهده)

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ­ای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمنا به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

الف) مواد آزمون عمومی:

فناوری اطلاعات (مهارت‌های هفت­گانه ICDL)،
زبان و ادبیات فارسی،
معارف اسلامی*،
زبان انگلیسی - عمومی،
اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی.
هوش و توانمندی های ذهنی،
آزمون عمومی نمره منفی دارد.

ب) مواد آزمون تخصصی:

سوال ­های حیطه­ های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت­ های تخصصی متناسب با رشته­ های شغلی، تعیین می گردد.
آزمون تخصصی نمره منفی دارد.

ردیف

عنوان شغل

مواد آزمون

1

پرستار

1- مادران و نوزادان - کودکان

2- روان پرستاری

3- بهداشت جامعه

4- بخش های ویژه

5- مدیریت

6- داخلی جراحی

2

ماما

1- بارداری و زایمان 1 و 2

2- بارداری و زایمان 3 و 4

3- بیماری های زنان و ناباروری

4- بهداشت مادر و کودک

5- نوزادان

6- جنین شناسی

3

كارشناس اتاق عمل

1- تکنیک و اصول كار در اتاق عمل

2- تکنولوژی جراحی در موارد تخصصی و فوق تخصصی

3- بیماری های داخلی و جراحی

4- بیهوشی و احیای قلبی ریوی

5- مدیریت در اتاق عمل (قبل، حین عمل و بعد از عمل)

4

كارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی

1- بیوشیمی و بیوشیمی بالینی

2- خونشناسی و بانک خون

3- میکروبیولوژی (باكتری، انگل، قارچ و ویروس)

4- ایمونولوژی و سرولوژی

5- كنترل كیفی، نمونه برداری و ایمنی در آزمایشگاه

5

پزشک عمومی

1- بیماری های داخلی، عفونی، روانپزشکی

2- جراحی عمومی و زنان و زایمان

3- بیماری های كودكان

4- آمار حیاتی و اصول اپیدمیولوژی

5- اپیدمیولوژی و كنترل بیماری های واگیر و غیر واگیر

6

كارشناس هوشبری

1- اصول و روش های بیهوشی

2- بیماری شناسی

3- فارماكولوژی

4- مراقبت های ویژه

7

كارشناس فناوری اطلاعات سلامت

1- مدیریت و فناوری اطلاعات سلامت

2- كدگذاری داده های سلامت

3- اصطلاحات پزشکی

4- آمار بیمارستانی و شاخص های بهداشتی

5- بیماری شناسی

8

کارشناس خرید

1- اصول حسابداری

2- حسابداری دولتی

3- حسابداری مالی

4- بودجه

9

 

حسابدار

 

1- اصول حسابداری 1 و 2

2- حسابداری میانه و پیشرفته

3- حسابداری دولتی و بخش عمومی

4- بودجه، قانون محاسبات عمومی و قانون مناقصات

5- مدیریت مالی

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آگهی:
مهلت ثبت نام: تا 18 شهریور 1402


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

اعلام زمانبندی مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام بهورز

خبر 25 اردیبهشت 1402: اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام بهورز
پیرو آزمون پذیرش و استخدام بهورزی مورخ 19/12/1401 از کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول دعوت بعمل می آید در زمان و مکان مشخص شده در جدول ذیل جهت انجام مصاحبه حضور یابند.
داشتن کارت ملی و شناسنامه برای کلیه داوطلبان و کارت پایان خدمت (برای آقایان ) الزامی است

شهرستان

محل مصاحبه

تاریخ و زمان  انجام مصاحبه

آدرس

نقده

مرکز آموزش بهورزی  و باز آموزی کارکنان نظام سلامت نقده

30/02/1402 ساعت 8:30 صبح

نقده_ خیابان امام خمینی (ره) _ بیمارستان فاطمه زهرا (س) _ مرکز آموزش بهورزی تلفن : 35622490

اشنویه

 31/02/1402 ساعت 8:30 صبح

پیرانشهر

 31/02/1402 ساعت 8:30 صبح

بوکان

مرکز آموزش بهورزی  و باز آموزی کارکنان نظام سلامت بوکان

01/03/1402ساعت 8:30 صبح

بوکان – ابتدای خیابان استاد هیمن – مرکز بهورزی بوکان -کوچه لاچین 3  تلفن : 46265875

02/03/1402ساعت 8:30 صبح

تکاب

مرکز بهداشت شهرستان شاهیندژ

03/03/1402  ساعت 09:00 صبح

شاهیندژ - بلوار شهید قمی- انتهای خیابان شهید واحدی 2 (قزل ناو )  -مرکز بهداشت شهرستان  تلفن : 46334366

شاهیندژ

چالدران

مرکز آموزش بهورزی  و باز آموزی کارکنان نظام سلامت ماکو

06/03/1402 ساعت 09:00 صبح

ماکو- خیابان امام - طبقه فوقانی درمانگاه تخصصی - مرکز بهورزی ماکو تلفن : 34222196

چایپاره

06/03/1402 ساعت 09:00 صبح

پلدشت

06/03/1402 ساعت 09:00 صبح

شوط

06/03/1402 ساعت 09:00 صبح

ماکو

06/03/1402 ساعت 09:00 صبح

سردشت

مرکز آموزش بهورزی  و باز آموزی کارکنان نظام سلامت مهاباد

07/03/1402 ساعت 8:30 صبح

مهاباد –  پل حکمت –  فلکه مادر –   مرکز بهورزی مهاباد –   تلفن :42444256

مهاباد

08/03/1402 ساعت 8:30 صبح

چهار برج

مرکز آموزش بهورزی  و باز آموزی کارکنان نظام سلامت میاندواب

09/03/1402 ساعت 09:00 صبح

میاندوآب- خیابان ساحلی- جنب پل ستارخان- مرکز بهورزی شهید اسکند زاده -  تلفن: 45227929

میاندوآب

09/03/1402 ساعت 09:00 صبح

ارومیه

مرکز آموزش بهورزی  و باز آموزی کارکنان نظام سلامت ارومیه

10/03/1402 ساعت 8:30 صبح

ارومیه – خیابان باکری – نرسیده به چهار راه بعثت –روبروی کوچه وکیل باشی -مرکز بهورزی ارومیه    تلفن :32250344

سلماس

10/03/1402 ساعت 8:30 صبح

نتایج نهایی آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 20 اردیبهشت 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛  لینک مشاهده نتایج نهایی آزمون فعال گردید.

نتایج نهایی

مشاهده اطلاعیه

نتایج آزمون استخدام بهورزی

خبر 17 اردیبهشت 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی
ضمن تبریک به قبول شدگان آزمون بهورزی مورخ 19/12/1401 به اطلاع می رساند لیست قبولین به شرح فایل پیوستی در ذیل اطلاعیه قابل دریافت می باشد.
"لازم به توضیح است زمان ومکان دریافت مدارک و همچنین آزمون مصاحبه متعاقبا از طریق سایت دانشگاه و مراکز بهداشتی شهرستانها اعلام خواهد شد"

مشاهده نتایج

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 27 بهمن 1401: فراخوان جذب هیات علمی مشمول تعهدات قانونی
به استحضار می رساند دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در نظر دارد مطابق با مفاد ماده 14 آئین نامه اداری، استخدامی اعضای هیات علمی، فراخوان جذب هیات علمی مشمول تعهدات قانونی را در رشته های ذیل برگزار نماید. متقاضیان می توانند تا تاریخ 1401/12/6 مستندات آموزشی و پژوهشی خود را بر اساس فایل پیوستی به آدرس الکترونیکی JAZB.T@UMSU.AC.IR. ارسال نمایند.
رشته های پرستاری با تمامی گرایشات و پایه های تحصیلی به شرط استقرار در بیمارستان (بالین) انجام خدمت خواهند نمود.
در صورت تساوی امتیازات اولویت با متقاضیان بومی خواهد بود.
مهلت تعیین شده غیر قابل تمدید می باشد.
شماره تماس: 04431937214 کارشناس مربوطه خانم کنگرلویی 

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است. 
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 28 دی 1401: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی
بدینوسیله به اطلاع میرساند برابر تصمیمات سومین جلسه کارگروه آزمون استخدام بهورزی سال 1401 مهلت ثبت نام فراخوان آزمون یادشده تا مورخه 1401/11/15 تمدید می گردد. ضمناً آزمون کتبی نیز در تاریخ 1401/12/19 برگزار می شود و تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون روزهای 15 و 16 اسفند ماه 1401 خواهد بود.

شرایط استخدام بهورز

آگهی 5 دی 1401: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی
دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت ، بر اساس مجوز مورخ 12/05/1401 هیات امنائ دانشگاه (بند 11 صورتجلسه) و منطبق با مفاد تبصره واحده ماده یک دستورالعمل اجرایی پذیرش واستخدام بهورز( نامه شماره 948/100 مورخ 19/07/1401 وزارت بهداشت ودرمان وآموزش پزشکی)، در نظر دارد از بین داوطلبان بومی در یک فضای رقابتی و با رعایت عدالت استخدامی، تعداد 278 نفر را از طریق آزمون تخصصی، مصاحبه و گزینش در رشته شغلی بهورزی برابر جدول ذیل در قالب قرار داد کار معین ( موضوع تبصره 5 ماده 31 آیین نامه اداری استخدامی هیات امناء دانشگاه ها ) جذب نماید.
مهلت ثبت نا
م تا 30 دی 1401 تا 15 بهمن 1401 می باشد.

شرایط عمومی
1-1-اعتقاد  به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
2-1-داشتن  تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3-1- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4-1-داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران).
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5-1-عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان
6-1- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
7-1- داشتن سلامت جسمانی، روانی،  اجتماعی وتوانایی برای انجام کار بهورزی وقابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری هادر روستا ها و کلیه آبادی های تحت پوشش  با تایید پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت
8-1- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحد های  دانشگاه 
9-1- نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی 
10-1-داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت ، انفصال دائم ، اخراج شده ، واحد های تابعه وزارت بهداشت و سایر دستگاه های اجرایی باشد .
11-1 – عدم  وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آرائ مراجع قضایی و ذیصلاح پذیرش بهورز 
شرایط اختصاصی
1-2-   شرایط احراز رشته شغلی بهورز از نظر تحصیلات  به شرح زیر می باشد:
الف- دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی در یکی از رشته های تحصیلی  بهداشت عمومی(بهداشت خانواده )، مامایی و پرستاری یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، مامایی و پرستاری  و ( طی دوره آموزش تطبیقی مهارت های بهورزی )  برای پذیرش بهورز زن
ب-  دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یکی از رشته های  تحصیلی بهداشت عمومی( مبارزه با بیماری ها )، بهداشت محیط  و پرستاری یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط  و پرستاری  و( طی دوره آموزش تطبیقی مهارت های بهورزی ) برای پذیرش بهورز مرد
2-2-شرکت داوطلبان بهورزی دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی کارشناسی  در هر رشته تحصیلی  در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
تبصره:در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1-2 بوده ودر عین حال مدرک تحصیلی دانشگاهی دیگری ( همتراز یا پایین تر ) در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد ، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی دیگر  پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
3-2- پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی ؛ پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی و ارایه گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک دانشگاهی (انصراف قطعی )  ، قبل از شروع کلاسهای بهورزی می باشد.  معاونت امور بهداشتی دانشگاه مجاز است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی دانشگاه،  از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید  انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده  را اخذ  نماید.
4-2  داوطلبان متعهد خدمت موسسات تابعه وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی صرفا" مجاز به شرکت در آزمون بهورزی همان دانشگاه یا منطقه مورد تعهد می باشند. لازم به ذکر است در صورت پذیرش نهایی ، تعیین محل خدمت این داوطلبان بر عهده معاونت بهداشتی دانشگاه خواهد بود. 
5-2 – پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود. داوطلبان بایستی یکی از شرایط زیر را داشته باشند تا به عنوان "بومی روستا " تلقی گردند.
الف) محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه ) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب  حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع  ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
 ب) حداقل دو مقطع کامل  از مقاطع تحصیلی( ابتدایی، راهنمایی و متوسطه )  و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید، دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی( ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم )  را در روستا و یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب ، حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین  روز شروع  ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
شرایط سنی
حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ذکر شده در بند یک ماده دو 30 سال ( 29 سال و11 ماه و29 روز ) و حداکثر سن برای مدرک تحصیلی کاردانی ذکر شده در بند یک ماده دو 28 سال ( 27 سال و 11 ماه و29 روز ) می باشد. تاریخ اولین روز شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار می گیرد.
موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی را باستناد قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان انجام داده اند به میزان مدت انجام خدمت فوق 
ب) داوطلبانی که به شکل قراردادی ، شرکتی و....در یکی از واحد های ارایه خدمات تحت پوشش دانشگاه کار کرده اند مشروط به ارایه سوابق بیمه مورد قبول به میزان انجام خدمت فوق 
ج) مطابق با بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ازاء تاهل ( یکسال )و نیز به ازاء داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به سقف محدوده سنی اضافه خواهد شد. بدیهی است در این شرایط نیز رعایت سقف سنی بند تذکر  مندرج درتبصره " 6 " این ماده الزامی می باشد.
چ ) شرایط سنی ایثارگران  بر اساس قوانین و مقررات خاص خود انجام می پذیرد.
تذکر :  سن داوطلب دارای مدرک کاردانی ذکر شده در بند یک ماده دو نباید از 30سال( 29 سال و 11 ماه 29 روز ) وسن داوطلب دارای مدرک کارشناسی ذکر شده در بند یک ماده دو نباید از 32 سال (31 سال و11 ماه و29 روز ) تجاوز نماید.

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی
+
دانلود دفترچه شرایط (کامل)

تقویم آزمون:
ثبت نام: تا 15 بهمن 1401
کارت آزمون: 15 و 16 اسفند 1401
برگزاری آزمون: 19 اسفند 1401


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی کلیک نمایید

نتایج آزمون استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی

خبر 26 آذر 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ امکان مشاهده کارنامه اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توابخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون ایران (برگزار شده در تاریخ 1401/07/22) در سال 1401 فراهم گردید.
لذا داوطلبان هر یک از دستگاه های مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای بررسی مدارك می باشند، باید برای اقدامات بعدی به درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضیحات مندرج در درگاه مربوطه، اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=268552
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k