• ۱۴۰۳/۰۱/۲۶
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز

استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۹۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی البرز


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اعلام نتایج آزمون استخدام بهورز

خبر 26 فروردین 1403: اعلام نتایج آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی البرز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی بهورز 1402 در دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام گردید.

مشاهده نتایج

اطلاعیه زمان و مکان برگزاری آزمون استخدام بهورز

خبر 14 اسفند 1402: زمان و مکان آزمون متقاضیان آزمون استخدام بهورز در اسفند ماه 1402 اعلام شد
اطلاعیه تکمیل مدارک، زمان و مکان آزمون متقاضیان آزمون استخدام بهورز (پیمانی –قراردادکارمعین)
به آگاهی داوطلبان محترم شرکت در آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی البرز می رساند چنانچه مدارک مورد نیاز به صورت کامل ارسال نشده است، حداکثر تا تاریخ 15/12/1402 مهلت دارند نسبت به تکمیل مدارک اقدام نمایند.
شایان ذکر است مهلت تحویل مدارک تمدید نخواهد شد و به مدارک ارسالی بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبانی که مدارک ذکر شده در متن آگهی استخدام را تا تاریخ قید شده به صورت کامل ارسال نکرده باشند مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند.
آزمون روز پنجشنبه مورخ 17/12/1402 برگزار خواهد شد. 
مکان برگزاری آزمون: مرکز آموزش بهورزی غرب شهرستان کرج  آدرس: حصارک بالا - میدان شهرداری - جنب پمپ گاز - مرکز بهداشت غرب کرج - مرکز آموزش بهورزی
ساعت برگزاری آزمون: ساعت 9 صبح
* به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی) در روز آزمون الزامی می باشد.

اطلاعیه تکمیل مدارک و زمان برگزاری آزمون بهورزی

خبر 14 اسفند 1402: اطلاعیه تکمیل مدارک و زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز
به آگاهی داوطلبان محترم شرکت در آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی البرز می رساند چنانچه مدارک مورد نیاز به صورت کامل ارسال نشده است، حداکثر تا تاریخ 15/12/1402 مهلت دارند نسبت به تکمیل مدارک اقدام نمایند.
شایان ذکر است مهلت تحویل مدارک تمدید نخواهد شد و به مدارک ارسالی بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبانی که مدارک ذکر شده در متن آگهی استخدام را تا تاریخ  قید شده به صورت کامل ارسال نکرده باشند مجاز به شرکت در آزمون نمی باشند. 
آزمون روز پنجشنبه مورخ 17/12/1402 برگزار خواهد شد.
مکان و ساعت برگزاری آزمون متعاقبا" اعلام خواهد شد.

مشاهده منابع آزمون

اطلاعیه مرحله اعلام نتیجه نهایی

خبر 21 بهمن 1402: اطلاعیه مرحله اعلام نتیجه نهایی مربوط به آزمون استخدام پیمانی مورخ 28/7/1402 که دارای کارنامه قبولی می باشند
ضمن اهدای تبریک به داوطلبان محترم که در مرحله اعلام نتیجه نهایی مربوط به آزمون استخدام پیمانی مورخ 28/7/1402 ، دارای کارنامه قبولی می باشند بدینوسیله به اطلاع می رساند: با توجه به اینکه مراحل استخدام به ترتیت و طبق روال هرساله صورت می پذیرد لذا لطفا از مراجعه حضوری و تماس تلفنی خودداری نمایید. 
پس از انجام فرآیند گزینش نامبردگان توسط حوزه مدیریت محترم هسته گزینش دانشگاه و اخذ تاییدیه از حوزه مذکور باقی مراحل استخدام انجام خواهد شد.
داوطلبانی که پس از انجام مراحل استخدام و صدور ابلاغ استخدامی در زمان تعیین شده شروع به کار ننمایند از فرآیند استخدام حذف و حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است در این گونه موارد از سایر داوطلبان ذخیره واجد شرایط آگهی به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهد شد.
مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل جذب که محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع(مغایر با شرایط مندرج در آگهی) ارائه نموده است، از انجام مراحل استخدام محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 17 بهمن 1402: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی البرز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز در دانشگاه علوم البرز تمدید گردید.

مشاهده آگهی

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه رشته شغلی فوریت های پزشکی

خبر 27 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص زمانبندی مصاحبه رشته شغلی فوریت های پزشکی آزمون استخدام وزارت بهداشت 
ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی مورخ 1402/07/28 به اطلاع می رساند برنامه زمانبندی مصاحبه رشته های شغلی کاردان / کارشناس فوریتهای پزشکی براساس جدول انتهایی اطلاعیه صورت خواهد پذیرفت.

مشاهده اطلاعیه

اصلاحیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 21 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص اصلاحیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی مورخ 1402/07/28، به استحضار می رساند برنامه زمانبندی مصاحبه رشته های شغلی براساس جداول انتهایی اطلاعیه صورت خواهد پذیرفت. داوطلبین گرامی قبل از اطلاع از زمان مصاحبه قسمت تذکرات مهم را با دقت مطالعه نمایند.

مشاهده اطلاعیه

استخدام بهورز

آگهی 18 دی 1402: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز در نظر دارد برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خانه های بهداشت طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری آزمون عمومی و تخصصی برای افراد واجد شرایط از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز آزمون استخدام (پیمانی-قراردادکارمعین) برگزار نماید.

مشاهده متن کامل آگهی

اطلاعیه شماره 2 زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 17 دی 1402: اطلاعیه شماره 2 زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی مورخ 1402/07/28، به استحضار می رساند برنامه زمانبندی مصاحبه رشته های شغلی براساس جداول انتهایی اطلاعیه صورت خواهد پذیرفت. داوطلبین گرامی قبل از اطلاع از زمان مصاحبه قسمت تذکرات مهم را با دقت مطالعه نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 16 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن عرض تبریک به معرفی شدگان مرحله مصاحبه آزمون استخدام پیمانی مورخ 28/07/1402، به استحضار می رساند برنامه زمانبندی مصاحبه رشته های شغلی براساس جداول انتهایی اطلاعیه صورت خواهد پذیرفت. داوطلبین گرامی قبل از اطلاع از زمان مصاحبه قسمت تذکرات مهم را با دقت مطالعه نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه بارگذاری مدارک

خبر 19 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص داوطلبانی که موفق به بارگذاری مدارک نشده اند
به اطلاع داوطلبان محترم آزمون 28 مهرماه سال 1402 می رساند ، پیرو صدور اطلاعیه های قبلی در سایت دانشگاه و ارسال پیامک به داوطلبان معرفی شده جهت بررسی اولیه مدارک ، در صورتیکه تا کنون موفق به بارگذاری مستندات نشده اید، حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ 19/9/1402به شما مهلت داده میشود تا با مراجعه به لینک مندرج در همین اطلاعیه نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایید. بدیهی است عدم ارسال مدارک در مهلت مقرر به منزله انصراف شما تلقی خواهد شد.

بارگذاری مدارک

اطلاعیه مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 15 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
پیرو اطلاعیه شماره 1 مربوط به آزمون استخدام پیمانی مورخ 1402/7/28، داوطلبان محترم معرفی شده جهت بررسی اولیه مدارک (طبق کارنامه صادره از سوی سازمان جهاد دانشگاهی)، ضروری است موارد ذیل را مطالعه نموده و سپس نسبت به بارگذاری مدارک اعلام شده طبق توضیحات ارائه شده، با ورود به لینک سامانه مربوطه که در خاتمه توضیحات قرارداده شده اقدام نمایند.

 

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه تمدید مهلت بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 13 آذر 1402: اطلاعیه تمدید مهلت بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
پیرو اطلاعیه شماره 1، به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام پیمانی 28 مهرماه سال 1402 می رساند به علت درخواست تعدادی از متقاضیان ، مهلت بارگذاری مدارک و مستندات تا اطلاع ثانوی تمدید می گردد و تاریخ اتمام این فرآیند و غیر فعال شدن لینک مربوط به بارگذاری مدارک متعاقبا و از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

اطلاعیه بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 7 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
پیرو اطلاعیه شماره 1 مربوط به آزمون استخدام پیمانی مورخ 1402/7/28، داوطلبان محترم معرفی شده جهت بررسی اولیه مدارک (طبق کارنامه صادره از سوی سازمان جهاد دانشگاهی) ، ضروری است موارد ذیل را مطالعه نموده و سپس نسبت به بارگذاری مدارک اعلام شده طبق توضیحات ارائه شده، با ورود به لینک سامانه مربوطه که در خاتمه توضیحات قرارداده شده اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی البرز

خبر 5 آذر 1402: اطلاعیه شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص بارگذاری مدارک شرایط احراز بومی در آزمون استخدام وزارت بهداشت
با عنایت به سوالات متعدد برخی از داوطلبان دراین خصوص که چه افرادی مشمول کسب امتیاز بومی هستند و چه مدارکی می بایست بارگذاری نمایند، لذا از داوطلبان محترم درخواست می گردد به دقت توضیحات مندرج در همین اطلاعیه را در راستای رفع ابهامات مطالعه نموده و در صورتیکه مشمول امتیاز بومی هستید نسبت به تهیه و بارگذاری مدارک مربوطه اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 4 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی البرز درخصوص بررسی مدارک اولیه مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
پیرو اطلاعیه شماره 1 مربوط به آزمون استخدام پیمانی مورخ 28/7/1402 ، داوطلبان محترم معرفی شده جهت بررسی اولیه مدارک (طبق کارنامه صادره از سوی سازمان جهاد دانشگاهی)، ضروری است موارد مندرج در اطلاعیه را مطالعه نموده و سپس نسبت به بارگذاری مدارک اعلام شده طبق توضیحات ارائه شده، با ورود به لینک سامانه مربوطه که در خاتمه توضیحات قرارداده شده اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=28659
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k