• ۱۴۰۲/۰۹/۰۹
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۴۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

زمان برگزاری آزمون استخدام بهورز

خبر 9 آذر 1402: اعلام زمان برگزاری آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی بابل
پیرو اطلاعیه برگزاری آزمون بهورزی به اطلاع داوطلبین می رساند تاریخ برگزاری آزمون، روز جمعه  مورخ 1402/11/13 می باشد.
 ضمناً اسامی افراد مجاز به شرکت در آزمون فوق، نحوه و زمان توزیع کارت ورود به جلسه و نحوه ورود به درگاه پرداخت وجه ثبت نام و ساعت برگزاری آزمون متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می گردد. فلذا داوطلبین از هرگونه مراجعه حضوری به معاونت توسعه و آموزشگاه بهورزی جداً خودداری فرمایند.

اطلاعیه امتیاز کرونا

خبر 19 مهر 1402: اطلاعیه شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی بابل در خصوص تکمیل فرم امتیاز کرونا
داوطلبان آزمون استخدامی پیمانی سال 1402 برای بهره مندی از امتیاز کرونا لازم است نسبت به تکمیل اطلاعات خود در فرم های پیوست شده اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بابل، به استناد بند 1 دستورالعمل نحوه تعیین و اعطای امتیازات و اولویت جذب نیروهای درگیر مستقیم با بیماری کرونا در آزمون استخدامی، کارکنان قراردادکار معین، کارگری، شرکتی، طرح پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت که در مراکز درمانی و بهداشتی زیر مجموعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریت های پزشکی خدمت کرده یا می کنند، مشمول استفاده از امتیازات این دستورالعمل خواهند بود.
داوطلبان آزمون استخدامی پیمانی سال 1402 در صورتیکه در زمان ثبت آزمون استخدامی، نسبت به خود اظهاری بهره مندی از امتیاز کرونا از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل و واحد های تابعه اقدام نموده اند، برای بهره مندی از امتیاز کرونا تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ فرصت دارند، پس از دریافت فرمهای شماره 1 و 2 و تشکیل مشخصات فردی اولیه مورد نیاز، به مرکز آموزش و درمانی یا واحد مربوطه مراجعه و نسبت به ارائه فرمهای مذکور به مسئول بخش ،(بر اساس رشته شغلی) اقدام نمایند.
بدیهی سایر مراحل تکمیل و تایید سوابق کار در دوره کرونا با مرکز و واحد مربوطه و معاونت متناظر می باشد. فلذا داوطلبین محترم از مراجعه حضوری به معاونت توسعه دانشگاه جدا ًخوداری نمایند.
داوطلبان شاغل در بخش خصوصی و یا مراکزی غیر از مراکز یاد شده در بند 1 دستورالعمل فوق الذکر با توجه به مفاد دفترچه آزمون از ارائه فرم کرونا خودداری نمایند.
داوطلبانی که در آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بابل شرکت نموده اند و متقاضی استفاده امتیاز کرونا از دانشگاه های علوم پزشکی دیگر می باشند، می بایست فرم تایید شده کرونای ایشان از طریق اتوماسیون اداری دانشگاه مبداء به معاونت توسعه / نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی بابل ارسال گردد. بدیهی است عدم ارسال فرم تایید شده کرونا تا تاریخ ۱ آبان ماه ۱۴۰۲ به منزله انصراف از امتیاز فوق می باشد.
کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بابل که متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سایر دانشگاه های علوم پزشکی می باشند حتماً در فرم مربوطه نسبت به درج نام دانشگاه محل انتخابی جهت مکاتبات اداری و ارسال فرم اقدام نمایند.
تذکر: داوطلبانی که در زمان بحران کرونا در بیمارستان صحرایی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بابل خدمت نموده اند، جهت تکمیل فرم امتیاز کرونا، صرفاً به دفتر پرستاری معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل مراجعه نمایند.

دریافت فرم شماره یک

دریافت فرم شماره دو

اطلاعیه شماره 7 آزمون جذب بهورزی

خبر 5 مهر 1402: اطلاعیه شماره 7 آزمون جذب بهورزی
به اطلاع داوطلبان  محترم آزمون بهورزی می رساند، پیرو اطلاعیه های 1 تا 6 و با توجه به عدم ثبت نام داوطلبان در برخی کد شغل محل ها با شرایط اختصاصی پذیرش نیروی مرد، مهلت ثبت نام صرفاً برای کد محل های ذیل و فقط برای داوطلبین مرد با مدرک تحصیلی مدرک دیپلم (مدرک تحصیلی پایان دوره پیش دانشگاهی یا پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه) از تاریخ چهارشنبه 05/07/1402 لغایت سه شنبه 18/07/1402 تمدید می گردد.
ضمناً تاکید می گردد این داوطلبین پس از ثبت نام اینترنتی می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه 20/07/1402 اصل مدارک ثبت نامی از جمله «فرم تایید بومی بودن» مندرج در اطلاعیه شماره 2 را به صورت حضوری به آموزشگاه بهورزی تحویل نمایند.

مشاهده متن کامل آگهی

ثبت نام

دانلود فایل تاییدیه محل سکونت 

تمدید مجدد مهلت ثبت نام

خبر 23 مرداد 1402: تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
به اطلاع داوطلبان  محترم آزمون بهورزی می رساند، پیرو اطلاعیه های ۱ تا ۵ و با توجه به عدم ثبت نام داوطلبان در برخی کد شغل محل ها با شرایط اختصاصی پذیرش نیروی مرد، مهلت ثبت نام صرفاً برای کد محل های ذیل و فقط برای داوطلبین مرد با مدرک تحصیلی کاردان و کارشناس  در رشته های پرستاری، بهداشت عمومی و بهداشت محیط (منطبق با شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون، اطلاعیه شماره ۱) از تاریخ دوشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ لغایت چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ تمدید می گردد.
ضمناً تاکید می گردد این داوطلبین پس از ثبت نام اینترنتی می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ اصل مدارک ثبت نامی از جمله «فرم تایید بومی بودن» مندرج در اطلاعیه شماره ۲ را به صورت حضوری به آموزشگاه بهورزی تحویل نمایند.

تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 15 مرداد 1402: تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
به اطلاع داوطلبان محترم آزمون بهورزی می رساند، مهلت تحویل حضوری اصل مدارک به آموزشگاه بهورزی تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ تمدید گردید.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 10 مرداد 1402: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورزز دانشگاه علوم پزشکی بابل
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل تا روز پنجشنبه 12 مرداد 1402 تمدید گردید.
همچنین آخرین مهلت تحویل حضوری اصل مدارک به آموزشگاه بهورزی روز شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ می باشد.

اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدام بهورز

خبر 10 مرداد 1402: اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی بابل
قابل توجه داوطلبان محترم بهورزی، همانگونه که در فراخوان ذکر شد علاوه بر ثبت نام الکترونیکی مدارک بصورت دستی تحویل مرکز آموزش بهورزی و باز آموزی برنامه های جامع سلامت گردد.

اطلاعیه شماره 2 آزمون استخدام بهورز

خبر 22 تیر 1402: اطلاعیه شماره 2 ازمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی بابل
پیرو اطلاعیه شماره 1، با توجه به بخش ج، بند 7-3  فراخوان آزمون جذب بهورزی، نحوه ثبت نام ومدارک موردنیاز، کلیه متقاضیان ثبت نام ملزم می‌باشند که فرم مبنی بر بومی بودن را دریافت، تکمیل و به همراه سایر مدارک مورد نیاز به آموزشگاه بهورزی تحویل نمایند.

تاییدیه بومی بودن

اطلاعیه شماره 1 آزمون استخدام بهورز

خبر 22 تیر 1402: اطلاعیه شماره 1 آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی بابل
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، این دانشگاه برای تامین بهورز مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستاهای تابعه ، طبق مفاد آخرین دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیات امنا وزارت بهداشت و درمان، مورخ 24/07/1401 به تعداد 58 بهورز در قالب قرارداد کارمعین و به استناد مجوز شماره 151609 مورخ 27/03/1398 و شماره 102558 مورخ 13/12/1401  سازمان اداری و استخدامی کشور به تعداد 10 بهورز در قالب پیمانی از بین افراد واجد شرایط از طریق آزمون تخصصی، مصاحبه و احراز صلاحیت‌های عمومی براساس قانون گزینش معلّمان و کارکنان آموزش و پرورش تسری به کارمندان سایر وزارتخانه ها و سازمانها و  موسسات و شرکتهای دولتی مصوب 9/2/75 مجلس شورای اسلامی برای رشته شغلی بهورزی پذیرش می نماید.
پذیرفته شدگان پس از طی دوره تطبیقی مهارت بهورزی و قبولی به صورت قراردادکار معیّن یا پیمانی و صرفاً جهت خدمت در خانه‌های بهداشت مورد نیاز بکارگیری خواهند شد.

استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی بابل

آگهی 21 تیر 1402: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی بابل
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، این دانشگاه برای تامین بهورز مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستاهای تابعه ، طبق مفاد آخرین دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیات امنا وزارت بهداشت و درمان، مورخ 24/07/1401 به تعداد 58 بهورز در قالب قرارداد کارمعین و به استناد مجوز شماره 151609 مورخ 27/03/1398 و شماره 102558 مورخ 13/12/1401  سازمان اداری و استخدامی کشور به تعداد 10 بهورز در قالب پیمانی از بین افراد واجد شرایط از طریق آزمون تخصصی، مصاحبه و احراز صلاحیت‌های عمومی براساس قانون گزینش معلّمان و کارکنان آموزش و پرورش تسری به کارمندان سایر وزارتخانه ها و سازمانها و  موسسات و شرکتهای دولتی مصوب 9/2/75 مجلس شورای اسلامی برای رشته شغلی بهورزی پذیرش می نماید.
پذیرفته شدگان پس از طی دوره تطبیقی مهارت بهورزی و قبولی به صورت قراردادکار معیّن یا پیمانی و صرفاً جهت خدمت در خانه‌های بهداشت مورد نیاز بکارگیری خواهند شد.
مهلت ثبت نام تا 12 مرداد 1402 می باشد.

شرایط عمومی
1. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
2. داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
تبصره: معافیت دائم پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5. عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان
6. عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر
7. داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلّیه آبادی های تحت پوشش با تأیید پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک منتخب معاونت بهداشت
8. نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
9. نداشتن سابقه انصراف تحصیلی از مرکز آموزش بهورزی
شرایط اختصاصی

مدرک تحصیلی

الف) دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، مامایی و پرستاری برای  داوطلبان زن و داشتن مدرک تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی در یکی از رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط و پرستاری برای داوطلبان مرد.
ب) شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر ازمقطع کارشناسی در هر رشته تحصیلی درآزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
تبصره1: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی هم‌تراز یا پایین‌تر  در سایر رشته‌های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست به کارگیری مدرک دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
ج) پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز در هر رشته ای  ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید انصراف قطعی در رشته ومقطع پذیرفته شده اخذ گردد.
د) داوطلبان متعهد به خدمت دانشگاه علوم  پزشکی بابل، صرفاً مجاز به شرکت در آزمون استخدامی دانشگاه یا منطقه مورد تعهّد می باشند . لازم به ذکر است در صورت پذیرش نهایی، تعیین محل خدمت این داوطلبان بر عهده دانشگاه خواهد بود.

شرایط بومی

پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرارخانه بهداشت انجام می شود.
داوطلبان می بایست دارای یکی ازشرایط زیر باشند تا به عنوان "بومی روستا" تلقی شوند:
الف) محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد. (روز اول ثبت نام الکترونیکی 21/04/1402)
ب) حداقل دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه)  و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید، دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا و یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشند و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام در روستای مورد نظر محرز گردد. (روز اول ثبت نام الکترونیکی 21/04/1402)  
تبصره1: داوطلبان زن که شرایط بند «الف» و «ب»  را نداشته باشند ولی با فرد شاغل در همان روستای محل گزینش بهورز و واجد شرایط مطابق «الف» و «ب»  ماده 2-2 ازدواج کرده و حداقل 2 سال از تاریخ ازدواج آنان تا اولین روز ثبت نام (روز اول ثبت نام الکترونیکی 21/04/1402) در آزمون گذشته باشد و سکونتشان در محل مورد تقاضای پذیرش بهورز در این مدت محرز شده باشد، به عنوان بومی تلقی میشوند و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است این داوطلبان  با افراد بومی بند«الف» و «ب» در یک اولویت قرار دارند.
تبصره 2: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای «الف» و «ب»  و تبصره1 از طریق گواهی شورای اسلامی روستا  (ممهور به مهر و امضای رییس شورا و نصف اعضای شورا به اضافه یک نفر)، با تأ یید خانه بهداشت مربوطه و مرکز بهداشت شهرستان صورت می پذیرد.
تبصره 3: چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح، اشتغال یا انجام دوره خدمت وظیفه دوره ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آن که شورای اسلامی روستا و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن و اقامت وی را قبل ازوضعیت های فوق الاشاره در منطقه مورد تقاضا تأیید نماید؛ پذیرش آنها بلامانع است. لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط بر این که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند، ضرورت ندارد. در این شرایط ارائه گواهی دال بر اقامت در روستا قبل از شرایط فوق ضرورت  دارد. در راستای سیاست حفظ ثبات و دوام خانواده و همچنین لحاظ نمودن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیّت، پذیرش داوطلبان متأهّل بومی مطابق با بند «الف» یا «ب » این مادّه که تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن مدّت قانون خدمت پزشکان و پیرا پزشکان و انجام دوره خدمت وظیفه ضرورت سربازی که همراه همسر خود در خارج از روستا سکونت داشته اند، بلامانع است .
تبصره 4: در صورت نبود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل 3 نفر به ازای هر مورد پذیرش در روستای اصلی، می بایست از داوطلبان واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام به عمل آید:
الف) روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت بر اساس طرح گسترش شهرستان(همچنین در صورتی که مجموعه داوطلبان روستای اصلی و اقماری دو نفر باشند اجرای فراخوان در روستاهای همجوار نمی بایست )انجام گردد.
ب) در روستاهای مجاور خانه بهداشت مورد پذیرش، تا شعاع 30 کیلومتراز روستای اصلی، تابع شهرستان مورد پذیرش، پس از تأیید مرکزبهداشت شهرستان .

شرایط سنی

حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ذکر شده دربند« 1- 2» ،  30  سال ( 29سال و 11 ماه و 29 روز)  و حداکثر سن برای دارند گان مدرک تحصیلی کاردانی ذکر شده دربند« 1- 2»  28 سال ) 27سال و 11 ماه و 29 روز)می باشد.  تاریخ اولین روز  شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار خواهد گرفت. (روز اول ثبت نام الکترونیکی 21/04/1402)  
تبصره 5: مواردذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبربه حداکثرسن مقرّر ، اضافه خواهدشد
الف) داوطلبانی که طرح  خدمت نیروی انسانی را  به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده‌اند به میزان انجام خدمت فوق.
ب) داوطلبانی که به شکل قراردادی یا شرکتی در یکی از واحدهای ارائه خدمات تحت پوشش دانشگاه کارکرده‌اند مشروط به ارایه سوابق بیمه مورد قبول به میزان انجام خدمت فوق.
ج) مطابق بابند الف ماده ۱۵ قانون حمایت ازخانواده و جوانی جمعیت به ازای تاهل، ۱ سال و نیزداشتن هرفرزند، ۱ سال تاحداکثر۵ سال به محدوده سنی اضافه خواهدشد. لازم به ذکر است حداکثر سن واجدین این شرط، درصورت دارابودن مدرک کارشناسی ، ۳۵ سال(۳۴ سال و ۱۱ ماه ۲۹ روز) و مدرک کاردانی ۳۳ سال(۳۲ سال و ۱۱ ماه ۲۹ روز) باید باشد..
تبصره 6: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در دانشگاه علوم پزشکی بابل می باشند، در صورت دارا بودن شرایط بومی مطابق با بند 2-2 و سایر شرایط مندرج در این آگهی، می‌توانند در آزمون بهورزی این دانشگاه شرکت نمایند.
نکته: زمان ارایه گواهی انصراف از قانون خدمات پزشکان و پیراپزشکان رشته های اختیاری پس از اعلام نتیجه نهایی و قبل از  شروع دوره تطبیقی می باشد.
تبصره7: سقف سنی ایثارگران براساس قوانین مربوطه بشرح ذیل تعیین می گردد:
جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان بالای یکسال اسارت ازشرط حداکثرسن معاف می باشند.
افراد خانواده معظم شهدا شامل (پدر،مادر، همسر، خواهر وبرادر) به میزان 5 سال.
داوطلبانی که درجبهه ها به صورت داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان حضور درجبهه وهمچنین مدت زمان بستری شدن ویا استراحت پزشکی.
سایر مشمولین سهمیه های ایثارگران درصورت ثبت نام درآزمون مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده دربندهای فوق می باشند ودرغیر اینصورت از ادامه فرآیند جذب حذف خواهندشد.
تبصره: به منظور تحقق  اولویت به کارگیری ایثارگران در استخدام ضرورت دارد در مرحله بندی پذیرش بهورزان به ترتیب زیر عمل شود:
در صورتیکه داوطلب ایثارگر دارای مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی ذکر شده در بند 1-2 در روستای اصلی موجود باشد ،جذب از میان این قبیل داوطلبان تاسقف قانونی سهمیّه ایثارگران انجام می‌شود در غیر اینصورت جذب از داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کاردانی وکارشناسی ذکر شده در بند 1-2 با سهمیّه آزاد مجاز می باشد.
در صورتیکه در روستای اصلی، داوطلب ایثارگر دارای مدرک کاردانی و کارشناسی ذکر شده دربند «1-2» و داوطلب آزاد واجد شرایط وجود نداشت مطابق بند 1 برای روستای اقماری انجام میشود.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 12 مرداد 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

اعلام نتایج نهایی

خبر 6 مهر 1400: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کابران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اسامی قبول شدگان نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام گردید. با افراد پذیرفته شده جهت تشکیل پرونده و انجام مراحل گزینشی تماس گرفته خواهد شد. 

فهرست قبول شدگان نهایی آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی بابل - به ترتیب حروف الفبا

ردیف نام نام خانوادگی کد ملی توضیحات
1 حسام پورعسکری امیری 20*****421 دیپلم
2 عرفان جعفری 21*****747
3 سید صابر حسن پور متی کلایی 20*****687
4 مصطفی رمضانپور امیردهی 20*****479
5 مصطفی فلاح نیا بابلی 20*****438
6 میلاد معصوم نیا سماکوش 20*****414
7 امیرعلی احمدی حاجی 20*****317 لیسانس
8 جابر جان بابایی 20*****869
9 سید علی سجادی اطاقسرا 20*****229
10 علی محمدزاده 20*****986

اعلام نتایج آزمون (مرحله دوم)

خبر 12 مرداد 1400: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کابران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ پس از بررسی مدارک ارسال شده قبول شدگان مرحله اول، اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم جهت انجام مصاحبه تخصصی (آزمون آمادگی جسمانی) به شرح زیر اعلام می گردد. افراد پذیرفته شده می بایست راس ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 1400/05/16 ، جهت انجام تست آمادگی جسمانی، بینایی سنجی، سنجش تناسب جسمانی، بررسی روانشناسی و معاینه پزشکی و همراه داشتن اصل مدارک شناسایی، یک قطعه عکس 4*3 ، کفش و لباس ورزشی و داشتن بیمه ورزشی  به نشانی: بابل، خیابان گنج افروز، بلوار شهید ابوالحسنی، جنب دانشگاه علوم پزشکی بابل، مجتمع استخر غدیر مراجعه نمایند.
مواد آزمون:
- دراز و نشست
- دوی چابکی
- پرش طول حداقل 160 سانتی متر
- شنا سوئدی
- دوی استقامت 300 متر

مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان

اعلام نتایج اولیه

خبر 19 تیر 1400: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اسامی قبول شدگان اولیه آزمون به میزان 3 برابر ظرفیت پذیرش جهت بررسی و راستی آزمایی مدارک به شرح ذیل اعلام می گردد.
افراد یاد شده می بایست تصویر مدارک مورد نیاز را جهت بررسی صحت و راستی آزمایی، از طریق پست الکترونیکی azmon.avasalamat@gmail.com  حداکثر تا پایان روز سه شنبه مورخ 22 تیرماه 1400 ارسال نمایند.
 مدارک مورد نیاز:
* مدرک تحصیلی (مطابق با شرایط احراز رشته شغلی مورد تقاضا «جدول شماره 1» متن آگهی فراخوان)
*  کارت ملی پشت و رو
* تمام صفحات شناسنامه
* کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت 
* مدارک دال بر سهمیه ایثارگران لازم به ذکر است که کارت ایثارگری قابل قبول نبوده و صرفا نامه از ارگان مربوطه و بنیاد شهید (برای خانواده معظم شهدا و جانبازان) مورد تایید می باشد.
روش ارسال مدارک:
1- مدارک مورد نظر را با نام فایل ذخیره کنید (مثال نام فایل: اسکن کارت ملی- اسکن مدرک تحصیلی و...)
2- فایل ها را داخل پوشه ای با نام خانوادگی داوطلب قرار داده، سپس ارسال نمایید.
3- فایل را به صورت فشرده (zip یا RAR) کرده و در ایمیل پیوست نمایید.

جهت مشاهده اسامی قبول شدگان اولیه 3 برابر ظرفیت سطح تحصیلی لیسانس کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی قبول شدگان اولیه 3 برابر ظرفیت سطح تحصیلی دیپلم کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام دانشگاه علوم پزشکی زابل

آگهی 10 اسفند 99: موسسه کارآفرینان آواسلامت در نظر دارد جهت تامین تعداد 10 نفر نیروی شرکتی در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بابل پس از سیر مراحل گزینشی و براساس قانون گزینش اقدام نماید.
مهلت ثبت نام تا 12 اسفند 99 می باشد.
ثبت نام آزمون صرفاً بصورت الکترونیکی و منحصراً از طریق آدرس سایت موسسه کارآفرینان آواسلامت انجام می شود، ثبت نام به صورت چند مرحله ای طراحی شده و ثبت نام نهایی منوط به انجام کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد پیگیری از سیستم می باشد.
تذکر 1: پرداخت هزینه ثبت نام بصورت اینترنتی انجام می شود، لازم است داوطلبان با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
تذکر 2: قبل از مراجعه به سامانه، اسکن عکس خود را طبق توضیحات مندرج در بخش «نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب» این آگهی تهیه نمایید.
تذکر 3: کد پیگیری در تمام مراحل ثبت نام آزمون و فراخوان مورد نیاز بوده و لذا در حفظ و نگهداری آن دقت لازم صورت گیرد.

شرایط عمومی

2-1- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
2-2- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
2-3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
2-4- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی (داشتن کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد)
2-5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که به خدمت گرفته می شوند (طبق نظر و تایید گروه طب کار دانشگاه)
2-6- نداشتن اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان (اخذ تعهدنامه رسمی مبنی بر عدم استعمال دخانیات)
2-7- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
2-8- نداشتن انفصال از خدمت و یا عدم اخراج توسط دستگاهها و موسسات دولتی.
2-9- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
2-10- داوطلبان نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت آنها باشند.


اطلاعات آزمون

تقویم آزمون
مهلت ثبت نام تا: 12 اسفند 1399


توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت اصلی آواسلامت اینجا کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=304026
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k