آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل (استخدام جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۴۸ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل – 10 اسفند 99

 موسسه کارآفرینان آواسلامت در نظر دارد جهت تامین تعداد 10 نفر نیروی شرکتی در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بابل پس از سیر مراحل گزینشی و براساس قانون گزینش اقدام نماید.
مهلت ثبت نام تا 12 اسفند 99 می باشد.
ثبت نام آزمون صرفاً بصورت الکترونیکی و منحصراً از طریق آدرس سایت موسسه کارآفرینان آواسلامت انجام می شود، ثبت نام به صورت چند مرحله ای طراحی شده و ثبت نام نهایی منوط به انجام کلیه مراحل و دریافت شماره پرونده و کد پیگیری از سیستم می باشد.
تذکر 1: پرداخت هزینه ثبت نام بصورت اینترنتی انجام می شود، لازم است داوطلبان با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
تذکر 2: قبل از مراجعه به سامانه، اسکن عکس خود را طبق توضیحات مندرج در بخش «نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب» این آگهی تهیه نمایید.
تذکر 3: کد پیگیری در تمام مراحل ثبت نام آزمون و فراخوان مورد نیاز بوده و لذا در حفظ و نگهداری آن دقت لازم صورت گیرد.

> جدول رشته شغلی مورد نیاز:

ردیفعنوان رشته شغلیمحل مورد تقاضاتعداد مورد نیازسن (سال)جنسیتشرایط احراز
1نگهبانبابلدیپلم و فوق دیپلم (6 نفر)
لیسانس (4 نفر)
22-32مرددارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و حداکثر لیسانس
(دارای آزمون عملی و مصاحبه می باشد)

> شرایط عمومی

2-1- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
2-2- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
2-3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
2-4- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی (داشتن کارت معافیت پزشکی مورد قبول نمی باشد)
2-5- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که به خدمت گرفته می شوند (طبق نظر و تایید گروه طب کار دانشگاه)
2-6- نداشتن اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان (اخذ تعهدنامه رسمی مبنی بر عدم استعمال دخانیات)
2-7- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر.
2-8- نداشتن انفصال از خدمت و یا عدم اخراج توسط دستگاهها و موسسات دولتی.
2-9- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
2-10- داوطلبان نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت آنها باشند.

> شرایط اختصاصی

3-1- داشتن حداقل 22 سال سن و با احتساب سنوات خدمت سربازی حداکثر 32 سال شمسی تمام تا اولین روز ثبت نام.
3-2- داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و حداکثر لیسانس.
3-3- داشتن تناسب جسمانی: BMI (نسبت بین قد و وزن) باید بین 30-18/5 باشد.
3-4- قبولی در آزمون روانشناختی براساس تستهای روانشناختی مورد عمل
3-5- دارای قد 175 سانتی متر و بالاتر
3-6- داشتن قدرت تکلم طبیعی زبان (نداشتن لکنت زبان)
3-7- نداشتن تغییر شکل مادرزادی یا اکتسابی اسکلتی به خصوص اندام ها که مغایر با توان فیزیکی پرسنل در ارائه خدمت طبق شرح وظایف سازمانی باشند.
3-8- نداشتن صرع و هرگونه بیماری اعصاب روان
3-9- داشتن سلامت کامل جسمانی و عدم ابتلا به بیماری مزمن، واگیر و صعب العلاج مانند دیابت، فشار خون، آسم، نارسایی کلیه، بیماری های پیشرفته قلبی و مانند اینها.
3-10- موفقیت در آزمون آمادگی جسمانی و مصاحبه تخصصی و حراستی
3-11- داشتن قدرت بینایی و شنوایی کامل
تبصره 1: اندازه گیری قد (مرحله اول) و BMI (مرحله دوم) اولین شرط برای دعوت به مصاحبه می باشد و در صورتی که داوطلب هر یک از شرایط را احراز ننماید، از انجام سایر مراحل مصاحبه (تست آمادگی جسمانی، مصاحبه حضوری، آزمایشات پاراکلینیکی و غیره) جلوگیری بعمل می آید.
تبصره 2: شرط ورود به هر یک از مراحل فوق، عبور از مرحله قبلی می باشد و در غیر اینصورت داوطلب حق ادامه فرآیند جذب را نخواهد داشت.

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 6 بهمن 99: اعلام اسامی پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی بابل)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛  اسامی پذیرفته شدگان اصلی آزمون جذب بهورز مورخ ۱۳۹۹/۸/۲۲ بصورت پیمانی اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی بابل)

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل ، زمان تحویل مدارک ویژه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون قراردادی دانشگاه علوم پزشکی بابل در سال1399 اعلام شد.
قابل ذکر است اعلام نتایج اولیه آزمون قراردادی سال 99 از سوی سازمان سنجش، مقتضی است پذیرفته شدگان (دارندگان کارنامه اولیه – معرفی جهت بررسی مدارک) نسبت به تحویل مدارک و مستندات خود از تاریخ 13 دی ماه لغایت 14 دی ماه سال جاری از ساعت 9 صبح الی 13 به این دانشگاه به نشانی : بابل – خیابان گنج افروز (کشاورز) – دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی بابل -معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بابل واحد مدیریت منابع انسانی (اتاق شماره 4) مراجعه نمایند.
بدیهی است پس از مدت مذکور به مدارک ارائه شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک مورد نیاز:
1-تصویر برگ ثبت نام اینترنتی آزمون قراردادی
2- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
3-اصل و تصویر کارت ملی
4-اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت از آن (ویژه برادران)
5-اصل وتصویر آخرین مدرک تحصیلی مرتبط با شرایط آزمون
6-اصل و تصویرگواهی پایان طرح مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان
7-اصل وتصویر گواهی اشتغال به کار مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان باتوجه به بند ب ضوابط و شرایط اختصاصی استخدام(مشمولین تمدید طرح).
8-دو قطعه عکس 3در 4
9-اصل وتصویر گواهی از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران (ویژه استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگران)
10-اصل و تصویرگواهی از اداره کل بهزیستی (ویژه استفاده کنندگان معلولین)
11-پوشه مقوایی

خبر 29 آبان 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی بابل)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی دارندگان حد نصاب آزمون کتبی بهورزی دانشگاه علوم پزشکی بابل و جدول زمان بندی جهت انجام معاینه سلامت جسمی و روانی و مصاحبه حضوری اعلام گردید.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده زمانبندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 9 مهر 99: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی بابل)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ مهلت ثبت نام در آزمون استخدام پیمانی/ قراردادی بهورز (تکمیل ظرفیت)، مقطع دیپلم (پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه وپیش دانشگاهی)، تا ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 99/07/10 تمدید گردید.


 استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل – 30 شهریور 99

دانشگاه علوم پزشکی بابل درنظر دارد، جهت تکمیل ظرفیت نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش تعدادی بهورز از افراد دارای مدرک دیپلم ( مدرک تحصیلی پایان دوره پیش دانشگاهی یا پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه ) وفق دستورالعمل های اجرایی دفترچه آزمون(مندرج در سایت ثبت نام آزمون) جذب بهورز درسال ۱۳۹۹ ازطریق آزمون کتبی عمومی و مصاحبه و احراز صلاحیت های عمومی به صورت قراردادی یا پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید:
– ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام بهورزی دانشگاه علوم پزشکی بابل ازتاریخ ۱۳۹۹/۶/۳۰ لغایت ۱۳۹۹/۷/۷ تا ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 99/07/10 انجام پذیر است.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 27 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل – 1 مرداد 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بابل برای تامین بهورز مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز بصورت پیمانی/قراردادی به شماره ی 8517/209/د مورخ 1398/10/17 و باستناد مجوز شماره ی 151609 مورخ 27/ 3 /1398 سازمان اداری واستخدامی کشور به تعداد 10 بهورز بصورت پیمانی و 21 بهورز بصورت قرارداد کارمعین از بین افراد واجدشرایط از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و احراز صالحیتهای عمومی براساس قانون تسری گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش به کارمندان سایر وزارتخانه ها و سازمانها و موسسات و شرکتهای دولتی مصوب 75/02/09 مجلس شورای اسالمی برای رشته شغلی بهورزی پذیرش می نماید. پذیرفته شدگان پس از طی دوره بهورزی و قبولی به صورت قراردادی یا پیمانی و صرفاً جهت خدمت در خانه های بهداشت مورد نیاز بکارگیری خواهند شد. مهلت ثبت نام تا 12 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید
برچسب ها:


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۵۵۳۵۶۴

خبر 10 مهر 98: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به حد نصاب نرسیدن مدارک مورد تایید ارسال شده توسط افراد پذیرفته شده در رشته شغلهای مامایی و فوریت پزشکی، لیست تکمیل ظرفیت مرحله اول آزمون جهت بررسی اصالت و راستی آزمایی مدارک اعلام گردید.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: معصوم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۹۸۱۴۹

ببخشید چرا برای مصاحبه منابع نگفتن تخصصی بخونیم یاعمومی؟تو دفترچه نوشته تجربه و مهارت رشته میشه اطلاعاتی از منابع مصاحبه بگین

پاسخ دهید
 • نویسنده: سپیده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۹۲۳۵۸

سلام من ازمونو قبول شدم فقط اینکه چجوری میخوان بومی بودن منو متوجه شن چون من خودم برای استان گلستانم همسرم مازندران مدارکی برای بومی بودن نخواستن حتی از همسرم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۸۷۴۳۸

خبر 10 شهریور 98: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بابل جهت راستی آزمایی و بررسی مدارک اعلام گردید.
جهت مشاهده نتایج آزمون به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهرا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۱۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۸۵۲۶۹

سلام نتایج دانشگاه علوم پزشکی بابل کی میاد فقط آزمون گرفتن نتایج پس چی

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۸۵۲۹۴

با سلام
کاربر گرامی، اطلاعیه ای در مورد زمان اعلام نتایج منتشر نشده است.
در همین صفحه پیگیر اخبار و اطلاعیه های تکمیلی در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بابل باشید.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: سپیده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۵۳۲۵

نتایج ازمون کی میاد راسته که میگن نیروهاشونوازقبل گرفتن?چون من صددرصدقبول میشم

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۲۶۹۸۰۳

خبر 9 اردیبهشت 98: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر عین ا.. زاهدپاشا معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون جذب کمک پرستاری بصورت شرکتی خبر داد.
دکتر زاهدپاشا تاکید داشت: تعداد ۴۰ پذیرفته شده نهایی در آزمون جذب کمک پرستاری پس از طی مراحل آزمون های کتبی و مصاحبه های حضوری انتخاب شدند.
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۰۰
 • کد دیدگاه: ۲۲۱۸۸۶۲

خبر 20 اسفند 97: اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ اسامی دعوت شدگان به مصاحبه حضوری (شفاهی) آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام گردید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۰۴۶۳۸۲

خبر 30 آبان 97: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل (منبع: سایت علوم پزشکی بابل)
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۳
 • کد دیدگاه: ۱۹۲۵۴۲۸

خبر 22 شهریور 97: دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بابل
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: elahe
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۷
 • کد دیدگاه: ۹۰۶۰۶۰

سلام من مترجمم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟!

پاسخ دهید
 • نویسنده: عاطفه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۰۷
 • کد دیدگاه: ۸۷۰۵۱۵

سلام من مشغول طرحم دربابل میتونم تو آزمون استخدامی گلستان شرکت کنم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۰
 • کد دیدگاه: ۸۷۰۲۳۳

من لیسانس جغرافیابرنامه ریزی شهری دارم میتونم شرکت کتم توروخداج بدین خواهش میکنم مرسی

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهسا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۰
 • کد دیدگاه: ۸۷۰۰۸۸

سلام .باید حتما رشتمون بهیاری باشه؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی