• ۱۴۰۳/۰۴/۱۲
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم

استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۷۵ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی استخدام دانشکده علوم پزشکی بم

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون بهورزی

خبر 12 تیر 1403: اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون بهورزی مورخ 1402/12/25
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون بهورزی اسفندماه 1402 اعلام شد.

مشاهده نتایج

اطلاعیه روند برگزاری مصاحبه

خبر 16 خرداد 1403: اطلاعیه روند برگزاری مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم
با توجه به شروع روند برگزاری مصاحبه از مورخه شنبه 19/03/1403 لازم است داوطلبین موارد مندرج در همین اطلاعیه را بدقت مطالعه و رعایت نمایند.

مشاهده اطلاعیه

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 23 اردیبهشت 1403: دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بم
با استعانت از خداوند متعال دانشگاه علوم پزشکی بم در نظر دارد به منظور کمک به تامین نیروی انسانی متعهد و متخصص هیات علمی مورد نیاز این دانشگاه از بین فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و PH.D در رشته های مورد نیاز به شرح لیست پیوست، فراخوان جذب هیات علمی متعهد خدمت را برگزار نماید. متقاضیان می توانند مدارک خود را از تاریخ 1403/2/24 لغایت 1403/3/15 آدرس ایمیل ذیل ارسال فرمایند.

مشاهده آگهی

اعلام نتایج آزمون

خبر 8 فروردین 1403: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بم مورخه 15 دی ماه 1402 و فرایند بررسی مدارک اعلام شد.

مشاهده نتایج

دریافت کارت آزمون استخدام بهورز

خبر 24 اسفند 1402: دریافت کارت آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی بم
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ کارت ورود به جلسه آزمون استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی بم قابل دریافت می باشد.

دریافت کارت آزمون

استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی بم

آگهی 3 اسفند 1402: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی بم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بم در نظر دارد برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت در واحدهای تحت پوشش این دانشگاه اقدام به جذب بهورز به صورت پیمانی و قراردادکار معین از طریق برگزاری آزمون نماید.

دانلود دفترچه شرایط

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

اطلاعیه تحویل فرم امتیاز کرونا

خبر 14 بهمن 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی بم درخصوص تحویل فرم امتیاز کرونا در آزمون استخدام وزارت بهداشت
به اطلاع آن دسته از داوطلبان محترم آزمون استخدامی مورخه 1402/10/15 دانشگاه علوم پزشکی بم که دارای امتیاز کرونا بوده می رساند ، مهلت تحویل مستندات امتیاز مربوطه به شرح ذیل اعلام میگردد:
** مهلت تحویل فرم امتیاز کرونا به واحد کارگزینی محل خدمت برای داوطلبانی که در دانشگاه علوم پزشکی بم و واحدهای تابعه این دانشگاه اشتغال داشته اند جهت تکمیل و طرح در کمیته تخصصی معاونت مربوطه تا روز دو شنبه مورخ 1402/11/16 تعیین گردیده است.
*** مهلت تحویل فرم برای آن دسته از داوطلبانی که که در بازه زمانی اعلام شده در آگهی ، در سایر دانشگاه های زیر مجموعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، انستیتو پاستور و فوریتهای پزشکی اشتغال داشته اند و در آزمون پیمانی 1402 در دانشگاه علوم پزشکی بم ثبت نام نموده اند ، روز دو شنبه مورخ 1402/11/16 می باشد . ارسال فرم به صورت مکاتبه و از طریق اتوماسیون اداری و ارسال پستی از طرق دانشگاه مبدا الزامی است و به فرمهای تحویل حضوری داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد .
**** افرادی که در آزمون 1402/07/28 مستندات کرونا تحویل داده اند فقط مستندات مربوط به مهر ماه 1402 را تحویل دهند.

فرآیند ارزیابی تکمیلی ( حیطه عمومی و تخصصی)

خبر 17 دی 1402: فرآیند ارزیابی تکمیلی ( حیطه عمومی و تخصصی)
ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان محترمی که طی فرآیند بررسی مدارک و نتایج اعلام شده توسط جهاد دانشگاهی ، واجد شرایط انجام مرحله ارزیابی تکمیلی گردیده اند ، به آگاهی می رساند:
فرآیند ارزیابی تکمیلی(حیطه عمومی وتخصصی)این دانشگاه مطابق با جدول زمانبندی ( پیوست)انجام خواهد شد.
لذا مورد تاکید است ، داوطلبین محترم موارد مندرج در این آگاهی را مطالعه و صرفادر زمان اعلام شده،به آدرس : بزرگراه خلیج فارس، پردیس خلیج فارس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بم ، دانشکده پرستاری مرکز مهارت های بالینی مراجعه نمایند.
تذکرات مهم:
اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از انجام ارزیابی تکمیلی توسط جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد. بدیهی است انجام فرآیند پیشگفت  به منزله استخدام نمی باشد.
عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی شده  و اولویت متقاضی کان لم یکن تلقی می گردد .
جهت انجام فرآیند ارزیابی تکمیلی و احراز هویت داوطلب به همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه (ترجیحا کارت ملی ) الزامی می باشد .
مصاحبه  در دو  حیطه"عمومی و اختصاصی" انجام می گردد. لذا شرکت  داوطلبین محترم در هر دو مرحله الزامی می باشد.
داوطلبین محترم به گونه ای برنامه ریزی نموده تا در ساعت تعیین شده در محل برگزاری مصاحبه حضور یابند.
با توجه به ممنوعیت به همراه داشتن کیف ،تلفن همراه و یا هر گونه وسایل اضافی در زمان اجرای فرآیند ، موکداً توصیه  می شود : حتی الامکان از به همراه داشتن موارد مذکور اجتناب گردد.
با توجه به توصیه و تاکید وزارت متبوع مبنی بر اولویت انجام مصاحبه"مادران باردار  یا دارای فرزندان شیرخوار" لازم است این قبیل داوطلبین محترم، مستندات خود را جهت در اولویت قرارگرفتن به همراه داشته باشند .
آن دسته از داوطلبین محترمی که دارای کسب مقام درمسابقات ، رویدادها جشنواره های معتبر  جهانی ، ملی ، استانی
می باشند، می بایست اصل و تصویر آن مدرک را در روز مصاحبه همراه تا زمینه بهره مندی از امتیاز مربوطه فراهم آید.  

لیست سه برابر ظرفیت

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 14 دی 1402: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
به اطلاع پذیرفته شدگان 3 برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی مهر ماه 1402 می رساند، پس از بررسی مدارک و مستندات ارائه شده با اطلاعات خود اظهاری در زمان ثبت نام و مواد آگهی استخدام، داوطلبینی که واجد شرایط جهت دعوت مصاحبه می باشند از همین روز از طریق سایت اعلام خواهند گردید. لذا با توجه به شروع روند برگزاری مصاحبه از مورخه شنبه 16/10/1402 لازم است داوطلبین موارد زیر را بدقت مطالعه و رعایت نمایند. متن اطلاعیه به دقت مطالعه گردد.

مشاهده اطلاعیه

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی ۲۳ آذر 1402: فراخوان جذب اعضای هیئت علمی در قالب انجام تعهدات در دانشگاه علوم پزشکی بم
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی ؛ امور هیات علمی دانشگاه در نظر دارد به منظور تامین کادر هیات علمی دانشکده پرستاری و مامایی از بین فارغ التحصیلان رشته مامایی جهت انجام تعهدات قانونی از طریق فراخوان اقدام به جذب نیروی هیات علمی طرح تعهد خدمت نماید. سرکار خانم دکتر اژدری مدیر امور هیات علمی دانشگاه در این خصوص ؛ افزود: واجدین شرایط از تاریخ درج فراخوان تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ می توانند رزومه و مدارک شناسایی خود را به آدرس واحد امور هیات علمی واقع در سایت اداری دانشگاه علوم پزشکی بم- معاونت آموزشی- کارگزینی امور هیات علمی اتاق شماره ۱۴ ارسال فرمایند.
کدپستی: ۷۶۶۱۷-۷۱۹۶۷ پلاک ۳۷۴ تلفن: ۰۹۱۳۷۶۰۱۹۵۷- ۰۳۴۴۴۳۴۵۴۱۱
شرایط عمومی

۱. اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
2. داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۳. نداشتن منع قانونی از نظر حوزه نظام وظیفه

شرایط اختصاصی

دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد و Ph.D مامایی
تبصره: شرکت اراد مشغول به تحصیل در این فراخوان ممنوع بوده و این دسته از افراد میتواند پس از فراغت از تحصیل و اخذ مدرک دانشگاهی در فراخوان های آینده دانشگاه شرکت نمایند.

مدارک لازم

۱. تصویر تمامی صفحات شناسنامه
۲. تصویر دوطرف کارت ملی
۳. تصویر آخرین مدرک تحصیلی از دانشگاههای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
۴. تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا موقت (مخصوص برادران).
۵. شناسنامه علمی (CV) به همراه تصویر همه مستندات آموزشی، پژوهشی و اجرایی ذکر شده
۶. گواهی مبنی بر عضویت در بنیاد نخبگان (درصورت دارا بودن)
۷. تصویر سند تعهد محضری مقطع Ph.D

دعوت به همکاری نیروی حق التدریس

آگهی 23 آذر 1402: فراخوان جذب حق التدریس در دانشگاه علوم پزشکی بم
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی ؛ امور هیات علمی دانشگاه در نظر دارد به منظور تامین مدرسان آموزشی از بین فارغ التحصیلان رشته IT از طریق فراخوان اقدام به جذب نیروی در قالب حق التدریس نماید. بنا بر این گزارش، واجدین شرایط از تاریخ درج فراخوان تا ۱۴۰۲/۰۹/۳۰می توانند درخواست رزومه و مدارک شناسایی خود را به آدرس واحد امور هیات علمی واقع در بلوار شهید رجایی- سایت اداری دانشگاه علوم پزشکی بم- معاونت آموزشی- کارگزینی امور هیات علمی اتاق شماره ۱۴ ارسال نمایید. کدپستی: ۷۶۶۱۷-۷۱۹۶۷ پلاک ۳۷۴ تلفن: ۰۹۱۳۷۶۰۱۹۵۷- ۰۳۴۴۴۳۴۵۴۱۱

شرایط عمومی

۱- اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
۲- داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۳- نداشتن منع قانونی از نظر حوزه نظام وظیفه

شرایط اختصاصی
دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد وPh.D در رشته IT (شرکت دانشجویان در مقطعPh.D بلامانع است)
مدارک لازم

۱. تصویر تمامی صفحات شناسنامه
۲. تصویر دوطرف کارت ملی
۳. تصویر آخرین مدرک تحصیلی از دانشگاههای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
۴. تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا موقت (مخصوص برادران).
۵. رزومه شغلی

اعلام زمان برگزاری آزمون

خبر 20 آذر 1402: اعلام زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم
به اطلاع داوطلبین آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بم می رساند؛ با توجه به لغو برگزاری آزمون فوق در تاریخ  1402/08/11 آزمون مذکور در روز  جمعه مورخ 1402/10/15 برگزار خواهد شد. لذا جزئیات و نحوه برگزاری  این آزمون بر روی سایت دانشگاه درج خواهد شد بدین منظور ثبت نام شوندگان آزمون می بایست سایت دانشگاه را مرتبا چک نمایند.

اطلاعیه تحویل مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 5 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی بم درخصوص تحویل مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
پیرو اعلام  اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ1402/07/28از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است ذینفعان با مراجعه به دانشگاه علوم پزشکی بم به آدرس بم بلوار رجایی ستاد مرکزی دانشگاه واحد نیروی انسانی از تاریخ  1402/09/05لغایت 1402/09/12نسبت به تحویل مدارک ذیل به نیروی انسانی دانشگاه اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

فرآیند بررسی مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 1 آذر 1402: اطلاعیه فرایند بررسی مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن تبریک وآرزوی موفقیت برای داوطلبان محترمی که بر اساس نتایج اولیه اعلام شده آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی جهت فرآیند بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت گردیده اند، به آگاهی می رساند جدول زمانبندی و محل تحویل مدارکمتعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لذا مورد تاکید است، داوطلبین مفاد مندرج دراین اطلاعیه را با دقت مطالعه و نسبت به تهیه مستندات مربوطه اقدام مقتضی معمول نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه اصلاح امتیاز کرونا

خبر 24 مهر 1402: اطلاعیه اصلاح امتیاز کرونا آزمون استخدام دانشگاههای علوم پزشکی کشور 
 پیرو مکاتبه وزرات متبوع در زمینه  " تذکر بسیار مهم در خصوص اطلاعات ثبت نامی " در آگهی استخدام پیمانی دانشگاههای علوم پزشکی کشور ، بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون مورخ 1402/07/28 می رساند متقاضیان می توانند در صورت نیاز به اصلاح امتیاز کرونا در اسرع وقت به نیروی انسانی واحد استخدام مراجعه نمایند .

اطلاعیه 2 امتیاز کرونا

خبر 19 مهر 1402: اطلاعیه تحویل فرم امتیاز کرونا آزمون پیمانی دانشگاه علوم پزشکی بم 
به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بم که در مرحله ثبت نام و خوداظهاری امتیاز سوابق کرونا را انتخاب کرده اند می رساند ، مهلت تحویل فرم امتیاز مربوطه به شرح ذیل اعلام میگردد:
مهلت تحویل فرم امتیاز کرونا به واحد کارگزینی محل خدمت برای داوطلبانی که در دانشگاه علوم پزشکی بم و واحدهای تابعه این دانشگاه اشتغال داشته اند جهت تکمیل و طرح در کمیته تخصصی معاونت مربوطه تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ تعیین گردیده است.
مهلت تحویل فرم برای آن دسته از داوطلبانی که که در بازه زمانی اعلام شده در آگهی در سایر دانشگاه های زیر مجموعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریتهای پزشکی اشتغال داشته اند و در آزمون پیمانی ۱۴۰۲ در دانشگاه علوم پزشکی بم ثبت نام نموده اند، روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ می باشد. ارسال فرم به صورت مکاتبه و از طریق اتوماسیون اداری و ارسال پستی از طرق دانشگاه مبدا الزامی است و به فرمهای تحویل حضوری داوطلبان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دانلود فرم امتیاز کرونا

 

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=229272
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k