دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشکده علوم پزشکی بهبهان

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 9 آبان 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت علوم پزشکی بهبهان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی نفرات اصلی پذیرفته شده در آزمون جهت ادامه روند استخدامی اعلام شد.

شروع به کار این افراد پس از استعلام از مراجع ذیصلاح و تایید هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی خواهد بود.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان نهایی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 9 مهر 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت علوم پزشکی بهبهان)

در راستای آزمون استخدامی قراردادی 97/05/12 جذب نیروی قراردادی رشته های پرستاری و علوم آزمایشگاهی و به منظور بررسی مدارک ، از پذیرفته شدگان اولیه دعوت به عمل می آید تا  در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ یکشنبه مورخ 1397/07/15 نسبت به ارائه مدارک خود به نیروی انسانی دانشکده به آدرس :خیابان شهید زیبایی- کوچه جنب بیمارستان دکتر شهیدزاده ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی بهبهان اقدام نمایند .

جهت مشاهده اسامی اولیه پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمائید


خبر 9 مهر 97: اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت علوم پزشکی بهبهان)

داوطلبین گرامی شرکت کننده در آزمون استخدامی جذب نیروی قراردادی رشته های پرستاری و کارشناس علوم آزمایشگاهی مورخ 97/05/12 می توانند جهت دریافت کارنامه آزمون و اطلاع از ریز نمرات خود از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 27 تیر 97: اطلاعیه آزمون استخدام دانشکده علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت علوم پزشکی بهبهان)

اطلاعیه شماره یک آزمون جذب نیروی قراردادی در رشته های شغلی پرستاری وعلوم آزمایشگاهی
به اطلاع داوطلبین شرکت در آزمون استخدامی قراردادی دانشکده علوم پزشکی بهبهان می رساند چنانچه در هنگام ثبت نام در ورود اطلاعات خود دچار اشتباه شده اید به منظور ویرایش و رفع خطاهای ثبت شده ، موارد اشتباه را در پشت کارت ورود به جلسه درج و در روز آزمون به ناظر مستقر در محل آزمون تحویل دهید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 25 تیر 97: اعلام نتایج رشته های دارای مصاحبه استخدامی دانشکده علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت علوم پزشکی بهبهان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیمانی 1396/10/1 دانشکده علوم پزشکی در رشته های دارای مصاحبه اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشکده علوم پزشکی بهبهان- 16 تیر 97

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بهبهان در نظر دارند برای تامین نیروهای موردنیاز خود از محل مجوز شماره 209/9896/د مورخ 1396/12/14 معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع از طریق امتحان کتبی برای رشته های پرستاری- علوم آزمایشگاهی به شرح شرایط و ضوابط بصورت قراردادی کار معبن استخدام نماید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

شرایط پذیرش داوطلبان:
شرایط عمومی استخدام:
-داشتن تابعیت ایران
-تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
-انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)
-عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
-نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
-داشتن سلامت جسمانی، روانی و توانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می شوند. (طبق نظر کمیسیون پزشکی یا گروه طب کار دانشگاه و شرکت های طب کار دارای مجوز قانونی)
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
-مستخدمین رسمی، پیمانی و قراردادی معین دستگاههای اجرایی و یا بازنشسته و بازخرید آنها
-انفصال شدگان از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه دانشگاه/ دانشکده و سایر دستگاه ها و موسسات دولتی
-افرادی که به موجب آراء مراجع قضایی و ذی صلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند
-افرادی که تعهد خدمت به سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که مشمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است دارند.
-دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده
-دانشجویان (چه در مقاطع تحصیلی اعلام شده و چه در مقاطع تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی آگهی شده اعم از مرتبط یا غیر مرتبط با مدرک تحصیلی درج شده در شرایط احراز آگهی)
تبصره: دانشجویانی که نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نموده و کاربرگ مربوطه را در هنگام بررسی مدارک به دانشگاه مورد تقاضا برای استخدام تحویل دهند، از ممنوعیت این بند معاف می شوند.
-دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مندرج در آگهی (مدارک مرتبط با شغل آگهی شده)
تبصره: در صورتی که دواطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر غیر مرتبط با مدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
-مشمولینی که در حال گذراندن طرح اجباری می باشند.
تبصره: در خصوص بند 9، شرکت در آزمون برای آندسته از داوطلبانی که طرح اجباری خود را قبل از شرع ثبت نام به پایان رسانده اند بلا مانع می باشد.
لازم به ذکر است در صورت شرکت هر یک از مشمولین بندهای مذکور، در هر یک از مراحل آزمون استخدامی که یکی از موارد فوق محرز گردد از انجام مراحل بعدی محروم و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
شرایط اختصاصی استخدام:
شرایط سنی داوطلبان:
-داشتن حداقل 18 سال و حداکثر 35 سال
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن اضافه خواهد شد.
الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان بیست و پنج درصد (25%) و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبعه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی، و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال
پ) رزمندگان دارای سابقه شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه
ج) سنوات قراردادی داوطلبان مشاغل کارگری در دانشکده و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که بصورت غیر مستقیم و از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه یا سایر موسسات تابع وزارت متبوع به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه)
چ) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند، به میزان انجام خدمت فوق.
ح) مدت خدمت سربازی انجام شده
ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان
الف) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حال گذراندن طرح اجباری می باشند مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند.
ب) مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته ها دارای طرح «اجباری» می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
تبصره: در خصوص داولبانی که به استناد بخشنامه شماره 100/854 مورخ 1393/07/16 وزارت متبوع، نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، همچنین داوطلبانی که به استناد بند 1 بخشنامه شماره 209/1591/د مورخ 1392/05/23 متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند، در مدت باقیمانده تا سقف قانونی، نیازی به ارائه گواهی «پایان طرح» ندارند و گواهی «اشتغال به طرح» برای اینگونه افراد کفایت می نماید. ضمنا مشمولین مذکور می توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون این دانشکده نیز شرکت نمایند. مضافا این مشمولین در صورتی می توانند در آزمون استخدامی دانشکده شرکت نمایند که موافقت «انصراف از طرح» دانشگاه محل گذارندن طرح را ارئه نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

ثبت نام:
اقدامات مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی
-تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی (تقاضانامه ثبت نام)
-ارسال فایل عکس اسکن شده ، داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را براساس شرایط ذیل آماده و از طریق سامانه آزمون ارسال نمایند:
-عکس 4*3 که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ)
-عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
-اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300*200 و حداکثر 400*300 پیکسل باشد.
-تصویر داوطلبان باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
-عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
-حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 100 کیلوبایت بیشتر باشد.
-حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تذکر: اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
*تذکر مهم: در خصوص ارسال عکس داوطلبان تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایند تا اشتباها عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
-ارسال تصویر رسید بانکی به مبلغ 300/000 ریال به شماره حساب 190946519 بانک رفاه به نام بیمارستان دکتر شهیدزاده
-حجم تصویر رسید بانکی نباید از 100 کیلوبایت بیشتر باشد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

تاریخ و پرداخت وجه ثبت نام:
-داوطلبان ضمن مراجعه به شعب بانک رفاه نسبت به پرداخت وجه شرکت در آزمون به مبلغ 300/000 ریال (سیصد هزار ریال) به شماره حساب 190946519 – صاحب حساب بیمارستان دکتر شهیدزاده اقدام نموده و رسید پرداختی را جهت بارگزاری تصویر آن در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی دریافت نمایند. لازم به ذکر است داوطلبین رسید مذکور را تا زمان تحویل اصل مدارک نزد خود نگهدای نمایند.

-ثبت نام بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ 97/04/17 لغایت شنبه مورخ 97/04/23 انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت دانشکده علوم پزشکی بهبهان مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
*لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
-متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
-به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ جه مسترد نمیگردد.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
زمان برگزاری آزمون در روز جمعه 97/05/12 خواهد بود و کارت شرکت در آزمون برای این دواطلبان از روز سه شنبه مورخ 97/05/09 برای مشاهده و پرینت بر روی سایت دانشکده علوم پزشکی بهبهان قرار خواهد گرفت.
تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:
با توجه به اینکه اعلام نتایج اولیه (معرفی افراد برای بررسی مدارک) براساس اطلاعات ثبت نامی (خوداظهاری) دواطلبان و امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام شده توسط آنان صورت میگیرد، و بدلیل اینکه در هنگام بررسی مدارک، هر گونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره مندی داوطلب از امتیازات یا اولویت مربوطه گردد، کل فرآیند اعلام نتیجه با اختلال مواجه می سازد. لذا لازم است ورود اطلاعات مذکور (انتخاب وضعیت بومی، وضعیت ایثارگری) در فرم تقاضانامه ثبت نام (به خصوص اگر در کافی نت صورت گیرد) یا دقت و صداقت صورت گیرد چرا که با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصلاح اطلاعات مذکور در هنگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.
مواد آزمون کتبی:
به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (1) برای سوالات عمومی و ضریب 2 (2) برای سوالات حیطه اختصاصی طراحی خواهد شد. ضمنا به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.
مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می شود:
-فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه LCDL )
-ریاضی و آمار مقدماتی
-زبان و ادبیات فارسی
-معارف اسلامی
-زبان انگلیسی- عمومی
-اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
-هوش و توانمندی های عمومی
*تبصره- اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.
مواد آزمون تخصصی:
سوال های حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی مناسب با رشته های شغلی بر اساس جدول زیر می باشد:

عنوان شغلی مواد آزمون
پرستار مجموعه دروس: مادران و نوزادان_ کودکان_ روان پرستاری_ بهداشت جامعه_ بخشهای ویژه_ مدیریت_ داخلی_ جراحی
کارشناس آزمایشگاه مجموعه دروس: بیوشیمی و بیوشیمی بالینی_ خون شناسی و بانک خون_ میکروبیولوژی (ویروس، باکتری، قارچ و انگل)_ ایمونولوژی و سرولوژی_ نمونه برداری و مدیریت آزمایشگاه- ایمنی در آزمایشگاه

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتایج:
اعلام نتیجه، تعیین حد نصاب و انتخاب افراد در هر یک از رشته های شغلی آزمون استخدامی براساس دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون استخدامی مصوب هیات امنای دانشگاههای علوم پزشکی به ترتیب زیر صورت خواهد گرفت:
-محاسبه نمره کل اولیه داوطلبان (مجموع نمرات کل عمومی و اختصاصی) این نمره ملاک تعیین حد نصاب خواهد بود.
-تعیین حد نصاب نمره علمی لازم: شرط لازم (و نه کافی) برای اعمال امتیازات و سهمیه های قانونی و انتخاب داطلبان جهت بررسی مدارک، بر مبنای کسب حداقل 50 درصد میانگین امتیاز سه نفر دارای بالاترین نمره می باشد که به روش زیر تعیین می گردد.

حد نصاب=50 % *میانگین نمره کل اولیه سه نفر دارای بالاترین امتیاز در هر شغل

*تبصره 1– در صورت عدم تامین نیروهای مورد نیاز در یک رشته شغلی، ممکن است حد نصاب نمره آزمون تا تکمیل ظرفیت کاهش داده شود.
*تبصره 2– افراد شرکت کننده دارای سهمیه 25% از اعمال حد نصاب معاف می باشند و رقابت بین افراد مذکور باتوجه به بالاترین امتیاز کسب شده می باشد.
-ارائه کارنامه اولیه به کلیه داطلبان از طریق سایت دانشکده صرفا جهت اطلاع از وضعیت نمره ها و کسب یا عدم کسب حد نصاب
-اعمال امتیازات، اولویت ها و سهمیه های قانونی توسط دانشکده و اعلام فهرست پذیرفته شدگان مرحله اول بر اساس نمره فضلی حداکثر تا یک و نیم برابر ظرفیت از طریق وب سایت دانشکده
-دعوت از مشمولین بند 4 جهت بررسی مدارک و مستندات استخدامی در زمان مقرر
-انطباق سوابق و مدارک و مستندات ارائه شده با خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نام که به تایید (امضا و اثر انگشت) داوطلب رسیده باشد.
-اعمال امتیازات و سهمیه های تایید شده (بر اساس مدارک و مستندات مثبته)
-اعلام نتایج با توجه به ظرفیت پذیرش در کد رشته شغلی محل انتخابی
-معرفی افراد به گزینش به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش، به ترتیب نمره کل نهایی
شرایط بومی بودن:
بومی شهرستان:
داوطلب بومی شهرستان فردی است که واجد یکی از شرایط زیر باشد:
-شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
-همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
-داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان (متوسطه یا پیش دانشگاهی) با بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
-داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است)
بومی استان:
داوطلب بومی استان فردی است که واجد شرایط زیر باشد:
-استان محل تولد داوطلب یا همسر وی یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
-همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته) که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
-داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان (متوسطه یا پیش دانشگاه) با به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
-داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است)
تذکرات مهم در خصوص اولویت بومی:
-داوطلبان در صورتی میتوانند از شرایط بومی اعلام شده برای والدین و همسر خود (موضوع بندهای 2 و 4 موارد بومی شهرستان و بومی استان) استفاده نمایند که زمان تحقق موضوع (اشتغال، بازنشستگی یا پرداخت حق بیمه) مربوطه به پس از تاریخ تولد و ازدواج داوطلبان باشد.
-پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده در بندهای مورد اشاره صرفا توسط یکی از موارد یا پدر یا مادر یا همسر قابل احتساب است.
-در خصوص بندهای (4) شرایط بومی شهرستان و بومی استان، احتساب سنوات پرداخت بیمه صرفا به پرداخت هایی که در قبال اشتغال فرد صورت گرفته باشد، لحاظ خواهد شد. (پرداخت بیمه روستایی، بیمه در قبال خدمات درمانی، بیمه دوران سربازی و … مورد قبل نمی باشد.)
-در خصوص بند 4 شرایط بومی شهرستان، شهرستان محل خدمت (کارگاه) که بیمه بابت آن پرداخت شده است، ملاک عمل می باشد (نه شهرستان صادر کننده گواهی پرداخت حق بیمه)
-در خصوص بند 2 بومی بودن شهرستان و بومی استان، محلی که فرد در آن بازنشسته شده است ملاک عمل می باشد، نه محل انتقالی مستمری بازنشستگی
– مبنای شهرستان، استان برای بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام میباشد.
– کلیه داوطلبان مشمول شرایط بومی، لازم است در صورت قرار گرفتن در فهرست اعلامی نتایج اولیه، مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی که متعاقبا اعلام خواهد شد، ارائه نمایند.
– با توجه به تفاهم نامه منعقد شده با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهبهان ملاک در انتخاب و معرفی اولیه کلیه داوطلبان دارای سهمیه بنیاد شهید و امور ایثارگران، امتیاز کسب شده توسط آنان بوده و بومی و غیر بومی بودن ملاک انتخاب نخواهد بود.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

تذکرات و توصیه های کلی:
– داوطلبان بایستی به مبانی تاریخ های اشاره شده در آگهی توجه کافی داشته باشند. لازم به ذکر است ملاک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه آخرین روز ثبت نام می باشد.
– ملاک عمل برای تاریخ پایان طرح اجباری قبل از اولین روز ثبت نام و همچنین ملاک محاسبه سن اولین روز ثبت نام می باشد. مضافا انصراف در مقاطع بالاتر می بایست تا زمان بررسی مدارک صورت گیرد.
-مسئویت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و با ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعین شده و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضا نامه ثبت نام به دانشکده علوم پزشکی اعلام می نماید با مستنداتی که اعلام نتایج اولیه و بررسی مدارک ارائه خواهد شد برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی محرز شود داوطلب به اشتباه یا عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا واقعیتی را کتمان نموده است، به این ترتیب از امتیاز مربوطه محروم و چنانچه فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مذبور لغو و بلااثر می شود و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.
فهرست شغل محل های دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بهبهان

ردیف شغل محل خدمت نوع جنس پذیرش تعداد
1 پرستار بهبهان آزاد/ایثارگر مرد/زن 6 نفر
2 کارشناس علوم آزمایشگاه بهبهان آزاد/ایثارگر مرد/زن 2 نفر

*توجه: اولویت اول در رشته پرستاری ، جذب 3 نفر مرد می باشد که با شرایط زیر انجام خواهد شد:
– انتخاب از بین داوطپلبان واجد شرایط بومی «شهرستان بهبهان» که از حد نصاب نمره نیز برخوردارند، به ترتیب نمره فضلی خواهد بود.
– در صورتی که ظرفیت مورد نیاز از بین داوطلبان بومی شهرستان تکمیل نگردد، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت از بین داوطلبان «بومی استان» و سپس داوطلبان غیر بومی به ترنیب نمره فضلی صورت می پذیرد.
– در صورت نبود داوطلب مرد دارای حد نصاب در رشته شغلی پرستاری تا تکمیل ظرفیت یاد شده نیز از بین داوطلبان زن واجد شرایط صورت می گیرد.
شرایط احراز تحصیلی برای رشته شغلی پرستاری:
دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی پرستاری و یا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در گرایش های رشته تحصیلی پرستاری مشروط به دارا بودن کارشناسی رشته تحصیلی پرستاری
شرایط احراز شغلی برای رشته کارشناسی علوم آزمایشگاهی:
دارای بودن مدرک تحصیلی علوم آزمایشگاهی و یا مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در یکی از رشته های بیوشیمی بالینی، انگل شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی، ایمن شناسی پزشکی، بافت شناسی ، میکروب شناشی پزشکی، سم شناشسی، قارچ شناسی پزشکی، خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی) ژنتیک انسانی، زیست فناوری پزشکی، فیزیولوژی، زیست شناسی مولکولی، مشروط به دار بودن مدرک تحصیلی کارشناسی علوم آزمایشگاهی.

توجه: کاربران گرامی، متن درج شده در این قسمت، بخشی از شرایط اعلامی است. لطفا جهت مشاهده متن کامل آگهی و شرایط استخدام حتماً باید فایل PDF درج شده در پایین همین صفحه را مطالعه نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده شرایط آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 29 خرداد 97: زمان مصاحبه آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی بهبهان

اطلاعیه شماره 7 اسامی داوطلبین واجد شرایط آزمون استخدامی پیمانی

بدینوسیله اسامی داوطلبین واجد شرایط برای انجام مصاحبه آزمون استخدامی پیمانی 96/10/1 دانشکده علوم پزشکی بهبهان در رشته محل دارای مصاحبه پس از بررسی مدارک و تطبیق آن با اطلاعات ثبت شده در سامانه سنجش اعلام می گردد. جهت مشاهده بر روی فایل زیر کلیک کنید.

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 29 خرداد 97: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی بهبهان

اطلاعیه شماره 6 اعلام نتایج آزمون استخدامی پیمانی
بدینوسیله اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پیمانی 1396/10/01 دانشکده علوم پزشکی بهبهان در رشته محل های مورد نیاز به جز رشته های دارای مصاحبه پس از بررسی مدارک و تطبیق آن با اطلاعات ثبت شده در سامانه سنجش اعلام می گردد. جهت مشاهده نتایج بر روی فایل زیر کلیک کنید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 6 خرداد 97: اطلاعیه تحویل مدارک آزمون استخدامی پیمانی دانشکده علوم پزشکی بهبهان

در راستای اجرای آزمون استخدامی پیمانی ۱۳۹۶/۱۰/۱ و به منظور بررسی مدارک ، از داوطلبین رشته شغلهای که مشخصات آنها درفایل زیردرج شده است دعوت به عمل می آید تا نسبت به ارائه مدارک خود در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ سه شنبه مورخ 97/3/8 به نیروی انسانی دانشکده به آدرس :خیابان شهید زیبایی- کوچه جنب بیمارستان دکتر شهیدزاده–ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی بهبهان اقدام نمایند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اردیبهشت 97: اطلاعیه تحویل مدارک داوطلبان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی بهبهان)

در راستای اجرای آزمون استخدامی پیمانی 1396/10/1 و به منظور بررسی مدارک ، از داوطلبینی که مشخصات آنها در فایل زیردرج شده است دعوت به عمل می آید تا نسبت به ارائه مدارک خود در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ دوشنبه مورخ 1397/02/24 به نیروی انسانی دانشکده به آدرس :خیابان شهید زیبایی- کوچه جنب بیمارستان دکتر شهیدزاده –ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی بهبهان اقدام نمایند.

جهت دانلود متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 15 فروردین 97: اصلاحیه اعلام نتایج آزمون استخدامی پیمانی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (منبع: دانشگاه علوم پزشکی بهبهان)

آگهی شماره 2 اصلاحیه اعلام نتایج آزمون استخدامی پیمانی مورخ 96/10/1در رشته کارشناس ارتباطات وعملیات
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اصلاحیه اعلام نتایج آزمون استخدامی پیمانی مورخ 96/10/1 در رشته کارشناس ارتباطات و عملیات(پرستار) منتشر شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 96: اعلام اسامی داوطلبان جهت بررسی مدارک استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان 

بدینوسیله فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 96/10/1 به شرح جدول ذیل اعلام می گردد. لذا ضروری است داوطلبان محترم طبق جدول زمان بندی، با همراه داشتن کلیه مدارک اشاره شده ذیل به ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی بهبهان به نشانی خیابان شهید زیبایی ،کوچه جنب بیمارستان شهیدزاده ، نیروی انسانی دانشکده علوم پزشکی بهبهان-امور جذب و استخدام مراجعه نمایند:جهت مشاهده بر روی فایل ذیل کلیک نمائید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اسامی اینجا کلیک نمایید


آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 96 (شروع ثبت نام 25 آبان 96)

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 8 آبان 96: اخذ مجوز استخدام 58 نفر در علوم پزشکی بهبهان و بیمارستان های تابعه (منبع: سایت استانداری خوزستان)

علی مظفری فرماندار شهرستان بهبهان گفت : با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در خصوص اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال و نامگذاری امسال به این نام ، پیگیری های متعددی در راستای تحقق این فرمان در شهرستان بهبهان صورت گرفته که یکی از این پیگیری ها در زمینه اشتغال در سال 96 اخذ مجوز جذب 58 نفر بصورت پیمانی جهت خدمت در ستاد دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان های تابعه از سوی وزارت متبوع می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان – اردیبهشت 97:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (اردیبهشت سال 97) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان – دی 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (دی سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان – آذر 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (آذر سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان – مهر 96:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (مهر سال 96) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان – سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (سال 95) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پشتیبان چهار (نصیرلو)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:33

  کد دیدگاه : 2008614

  خبر 9 آبان 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی نفرات اصلی پذیرفته شده در آزمون جهت ادامه روند استخدامی اعلام شد.
  جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:20

  کد دیدگاه : 1957143

  خبر 9 مهر 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان اولیه آزمون جذب نیروی قراردادی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:20

  کد دیدگاه : 1957142

  خبر 9 مهر 97: اطلاعیه اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بهبهان (منبع: سایت علوم پزشکی بهبهان)
  جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سوگل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:18

  کد دیدگاه : 1914678

  نتایج استخدامی علوم پزشکی بهبهان رو کی میزنن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : الی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 04:22

   کد دیدگاه : 1919827

   خخخخ سرکاریه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کمک پرستار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:35

  کد دیدگاه : 1805530

  سلام، با مدرک کمک پرستاری میشه تو این آزمون شرکت کرد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:28

  کد دیدگاه : 1063319

  ما خوشه مالی حد نصاب رو کسب کردیم ولی تا الانواسه تحویل مدارک خبری نشد ازشون
  کسی هست ک شرایطش مثل من باشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : دنیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:07

   کد دیدگاه : 1064758

   بله منم امورمالیم میانگینتون چنده انشاالله که همگی دعوت به مصاحبه بشیم من سهمیه بومی دارم شماچه سهمیه ای دارین این کارآخرین فرصتمه سنم دیگه برااستخدامی زیادشده التماس دعا

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 08:27

    کد دیدگاه : 1073067

    میانگین من شده 24

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:24

  کد دیدگاه : 1062535

  سلام
  بچه های کارشناس راه و ساختمان بهبهان برای شما کارنامه باز میشه؟؟پیامک براتون اومده؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:04

  کد دیدگاه : 1061017

  عمرانی ها چی شد کارنامه جدیدتون؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : دنیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:59

  کد دیدگاه : 1049273

  سلام ادمین گرامی مگه بایدمدارک ماکه امورمالی،هستیم روتافرداتحویل بدیم آخه میگن بعضی دانشگاه هاگفتن تحویل بدن زنگ زدم دانشگاه گفتن خبری نیست منتظرجوابتون هستم سپاس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:50

   کد دیدگاه : 1049421

   با استانتون هماهنگ پیش برید دوست عزیز. اعلام نتایجتون کی بود؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:27

    کد دیدگاه : 1049702

    سلام مثل همه هفته پیش ولی نوشته دارای حدنصاب می باشیدومتعاقبااعلام می شود

    پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:30

   کد دیدگاه : 1063323

   منم شرایط ایشون رو دارم
   لطفا توضیح بدید ک از دستمون نره یه وقت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : تارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:42

  کد دیدگاه : 1043656

  سلام من بومی بهبهان هستم حدنصاب13بوده مال من شده33امورمالی هستم نوشته متعاقبااعلام می شودبه نظرشمابه دانشگاه مراجعه کنم یامنتظراعلام نتیجه بمونم باسپاس

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:23

   کد دیدگاه : 1043715

   منتظر اعلام نتایج باشید از طریق سازمان سنجش. ضمنا اطلاعیه زیر را با دقت و حوصله بخوانید:
   http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=4849

   پاسخ دهید
  • نویسنده : تارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:14

   کد دیدگاه : 1044910

   ادمین گرامی تروخداجواب بدین خیلی نگرانم این آزمون آخرین فرصتمه 33سالمه میانگینم هم دوبرابرحدنصابه وبومی خودبهبهانم که فقط یه نفرحسابدارمیخوان آیابرابرظرفیت به مصاحبه دعوت میکنن یاسه برابرچنداستخدامی شرکت کردم حقموخوردن ممکنه اینجابرایه نفرقراردادی بخوان یاایثارگرخدایایعنی من که پارتی ندارم برم بمیرم شهرای دیگه بهانشون این بودبومی اون شهرنیستی الان توشهرخودمم بایدنگران باشم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : admin

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:56

    کد دیدگاه : 1045080

    در این خصوص فعلا اطلاعاتی از این آزمون در دست نیست

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:16

   کد دیدگاه : 1114448

   شما قبول شدید؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هستی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:58

  کد دیدگاه : 1033140

  سلام.بچه های خوشه راه و ساختمان حد نصاب رو اوردین؟؟؟؟نمره کل میانگینتون چنده؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:40

   کد دیدگاه : 1035723

   سلام
   اره من حدنصاب اوردم
   17.17
   شما چطور؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : هستی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 18:34

    کد دیدگاه : 1036320

    من 32.35

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:41

     کد دیدگاه : 1036533

     احسنت
     تبریک میگم
     پس حدنصاب رو از درصد شما حساب کردن
     انشالا که بزودی جواب نهایی بیاد و نفر اول بشید
     پیشاپیش تبریک میگم

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:01

     کد دیدگاه : 1036601

     حدنصاب این خوشه میشه 40% نتیجه شما درسته؟
     حتما خودتون نفر اولید اگر بومی محل مورد تقاضا هم باشید.

     پاسخ دهید
     • نویسنده : هستی

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:21

      کد دیدگاه : 1036867

      بومی محل مورد تقاضا هستم.اما معلوم نیست چه تعدادی از دو برابر حد نصاب بالاترند و چه نمره هایی دارن از افراد بومی محل تقاضا.چون در بقیه رشته ها هم تعدادی بوده که بالاتر از دو برابرند.توکل به خدا

      پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:15

   کد دیدگاه : 1036648

   خیلی ممنون .اما معلوم نیست چطور حد نصاب رو حساب کردن.آخه من از دوبرابر حد نصاب بالاترم چون حد نصاب زده 13/17 ونمره نفر اول دوبرابر حد نصابه.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:25

   کد دیدگاه : 1041364

   13.17*2*1.4=36.876
   فکر کنم میانگین کل نفر اول 36.876 باشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:54

    کد دیدگاه : 1041446

    علوم پزشکی ضریبی نداشت فقط اولویت رو به ترتیب بومی ها گذاشته.1/2 و 1/4 فقط در دفترچه دستگاه های اجرایی اومده.سنجش اعلام کرده این ازمون حد نصاب رو بین دو تا سه برابر نمره اول گرفتیم
    بچه ها شما نمره کلتون از 60 تخصصی و 40 عمومی درست حساب شده؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : رامین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:49

     کد دیدگاه : 1041694

     اره من چک کردم درست حساب کردن
     میانگین کل =(میانگین تخصصی)*0.6 + (میانگین عمومی)*0.4
     اما توی محاسبه حدنصاب ضریب 1.4 بکار برده!
     من توی همین سایت یه مورد دیدم که اینجوری حساب کردن و میگن که سنجش 50% رو حدنصاب قرار داده نه بیشتر.
     حالا باید منتظر اطلاعیه بعدی باشیم

     پاسخ دهید
   • نویسنده : شیرین

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:09

    کد دیدگاه : 1049282

    با سلام چرا برای محاسبه نمره 1.4حساب کردید طبق دفترچه استخدامی باید 50%بالاترین نمره مکتسبه باشه. نه اینکه بالاترین نمره مکتسبه بومی

    پاسخ دهید
    • نویسنده : رامین

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:06

     کد دیدگاه : 1049896

     سلام
     طبق دفترچه گفته 50% !!! پس خانم هستی که شده 32.35 اگر به فرض نفر اول باشند باید حدنصاب 16.17 باشه اما حد نصاب 13.17 هست. پس به احتمال می شه گفت نمره نفر اول دوبرابر حد نصاب ضربدر 1.4 می باشد. البته اگر این احتمال درست نباشه به نفع ما هست.
     شما میانگینتون چند شد؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 00:35

     کد دیدگاه : 1050890

     طبق دفترچه 50% نمره نفر اول از بین تمام کسایی که اولویت اولشون یکیه چه بومی چ غیر بومی
     شما اولویت اولتون کجا بود و میانگینتون چند شده؟؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:44

      کد دیدگاه : 1051081

      من اولویت اولم کارشناس راه ساختمان بهبهان بوده
      بومی محل تقاضا هستم
      حد نصاب 13.17 بوده میانگین من 17.17 هست.

      پاسخ دهید
     • نویسنده : رامین

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:46

      کد دیدگاه : 1051086

      من اولویت اولم کارشناس راه و ساختمان بهبهان است
      حد نصاب 13.17 و میانگین من 17.17 شده.
      شما چی شرکت کردی؟

      پاسخ دهید
    • نویسنده : هستی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:26

     کد دیدگاه : 1052309

     شیرین خانم شما اولویت اولتون چی بوده؟میانگینتون چنده وبومی هستین؟؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:03

     کد دیدگاه : 1052374

     شیرین خانوم شما اولویت اولتون چیه؟نمره میاگینتون و نوع بومیتون رو میگید؟؟

     پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:30

   کد دیدگاه : 1041374

   ظاهرا حد نصاب اینجوری محاسبه میشه
   و سنجش نتایج رو طبق دفترچه و 50% میانگین نفر اول محاسبه کرده نه بیش از دو برابر!!!
   چون بالای کارنامه تو یه کادر هم نوشته میانگین شما با فرض بومی محل تقاضا محاسبه شده
   پس باید حد نصاب هم با درنظر گرفتن ضریب 1.4 درنظر گرفته شود

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:32

    کد دیدگاه : 1041657

    میشه این جمله بالای کارنامه رو دقیقا واسم بفرستید؟؟؟
    من الان باز رفتم نگاه کارنامم این جمله رو ندیدم.این جملات بالای کارنامم بود
    کارنامه سومين آزمون استخدامی متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش سال 1395
    تذكر مهم: شرايط بومي را مطالعه كرده و با آگاهي نسبت به تعيين وضعيت بومي خود اقدام نموده ام و در ضمن بر اساس اطلاعيه هاي سازمان سنجش آموزش کشور و دفترچه راهنمای آزمون آگاهي دارم كه اين ظرفيت صرفاً به داوطلبان بومي شغل محل مورد تقاضا اختصاص پيدا مي كند و در صورت عدم تكميل آن به ترتيب با داوطلبان بومي شهرستان و پس از آن بومي استان و در نهايت با داوطلبان غير بومي تكميل خواهد شد.
    داوطلبان‌ در خصوص سؤالات مربوط به مصاحبه و معرفی شدگان به اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در همین سایت مراجعه نمایند. ضمنا درصورت‌ نياز مي‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني درميان بگذارند.

    پاسخ دهید
 • نویسنده : هستی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:37

  کد دیدگاه : 1024354

  دریغ از یک اطلاعیه از طرف سنجش برای اعلام نتایج ما 🙁

  پاسخ دهید
 • نویسنده : هستی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:15

  کد دیدگاه : 1017456

  سلام
  دوستان شما نوع بومی رو چه گزینه ای انتخاب کردید وقت ثبت نام؟
  تو کارت ورود به جلسه چی نوشته بود واسه بومی؟
  میگن بومی شهرستان با محل مورد تقاضا فرق داره .دوستان اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رامی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:14

   کد دیدگاه : 1017749

   با سلام
   زمان ثبت نام من بومی شهرستان گزینه اول رو زدم که زده محل تولد شهر مورد تقاضا
   اما وقتی رفتم برای پرینت کارت امتحان متوجه شدم به بومی استان تغییر کرده و من دوباره ویرایشش کردم و مشکل برطرف شد.
   حالا یه بحثی شده روی بومی محل مورد تقاضا که یه عده میگن هر 15 بند برتری نسبت به هم ندارن و یه عده میگن گزینه های اول و دوم و دوتای دیگه که خاطرم نیست از سایر گزینه ها برتری داره و بهش میگن بومی محل مورد تقاضا.
   شما اگر بند یک رو از 15 بند بومی شهرستان رو انتخاب کردی پس نگران نباشید.
   در مورد قبولی اون یک نفر بین سه نفر باید بگم ممکنه اون دو نفر مردود شده حدنصاب رو کسب نکردن تا ضریب بومی بودنشون تاثیر داده باشه.
   چون شرط تاثیر ضرایب و امتیازات کسب حدنصاب است.
   امروز تعطیله ممکنه تا فردا ظهر یا عصر نتایج بیاد.ماهم چشم انتظاریم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:05

   کد دیدگاه : 1017873

   منم بومی شهرستان زدم و تو کارتم زده بود شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یکی است که سرجلسه این اشکال کارتمو گفتم.من دور اول ثبت نام کردم و اونوقت بحثی راجب بومی محل مورد تقاضا نبود.بعدش که علوم پزشکی اصلاحیه زده راجب ی سری از خوشه ها راجب بومی هم زده و گفته دقیقا تو دفترچش که اولویتبابومی محل مورد تقاضاس و اگه پر نشده بعد با بومی شهرستان و بعد استان اگه اصلاحیه رو مطالعه کنید.ما هم که خود بهبهانیم باید ویرایشش میکردیم به محل مورد تقاضا بعدا.اونایی که اطراف بهبهانن اولویت کمتری نسبت به ما دارن و اونا میشن بومی شهرستان.اگه اونایی که ثبت نام کردن و زده باشن بومی محل مورد تقاضا حد نصابو بیارن بین خودشون انتخاب میکنن 1 نفر رو و اصلا به کارنامه ما نگاهم نمیکنن حتی اگه نمرمون بیشتر باشه.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:58

   کد دیدگاه : 1017927

   لطف میکنید لینک اصلاحیه رو بزارید برم بخونمش ببینم چی گفته
   ممنون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هستی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:07

  کد دیدگاه : 1017173

  این سنجش دیگه جون به لبمون کرد اما نتایج رو نمیزنه 🙁
  نتایج یکی از رشته ها رو که زدن بودن 6 نفر میخواستن و از بهبهان فقط 3 نفر شرکت کرده بودن اما فقط یکی قبول شده بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:39

   کد دیدگاه : 1017854

   *
   *
   *
   ﺍﺻﻼ‌ﺣﯿﻪ ۴ ﻣﺮﺩﺍﺩ:
   ﺷﺮﺍﯾﻂ ﺑﻮﻣﯽ ﺑﻮﺩﻥ: ﺍﻓﺮﺍﺩﯼ ﮐﻪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻭﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎﯼ ﭘﺎﻧﺰﺩﻩ ﮔﺎﻧﻪ ﺫﯾﻞ ﺑﺎﺷﻨﺪ،ﺣﺴﺐ ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺑﻮﻣﯽ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ، ﺑﻮﻣﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﯾﺎ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺗﻠﻘﯽ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﻧﺪ.
   ﯾﮏ – ﻣﺤﻞ ﺗﻮﻟﺪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮ ﻭﯼ ﺑﺎ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﺩﻭ- ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﺗﻮﻟﺪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮ ﻭﯼ ﺑﺎ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﺳﻪ- ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﺗﻮﻟﺪ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮ ﻭﯼ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﭼﻬﺎﺭ – ﻫﻤﺴﺮ ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪﺍﻥ ﺭﺳﻤﯽ ﻭ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺩﻭﻟﺖ ﻭ ﯾﺎ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﻣﺴﻠﺢ (ﺍﻋﻢ ﺍﺯ ﺷﺎﻏﻞ ﻭ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﻪ) ﮐﻪ ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ ﻓﻌﻠﯽ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﮕﯽ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺎ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺁﻧﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﭘﻨﺞ- ﻫﻤﺴﺮ ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪﺍﻥ ﺭﺳﻤﯽ ﻭ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺩﻭﻟﺖ ﻭ ﯾﺎ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﻣﺴﻠﺢ (ﺍﻋﻢ ﺍﺯ ﺷﺎﻏﻞ ﻭ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﻪ) ﮐﻪ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ ﻓﻌﻠﯽ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﮕﯽ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺎ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺁﻧﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﺷﺶ- ﻫﻤﺴﺮ ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻥ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪﺍﻥ ﺭﺳﻤﯽ ﻭ ﭘﯿﻤﺎﻧﯽ ﺩﻭﻟﺖ ﻭ ﯾﺎ ﻧﯿﺮﻭﻫﺎﯼ ﻣﺴﻠﺢ (ﺍﻋﻢ ﺍﺯ ﺷﺎﻏﻞ ﻭ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﻪ) ﮐﻪ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ ﻓﻌﻠﯽ ﯾﺎ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﮕﯽ ﺁﻧﺎﻥ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺁﻧﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﻫﻔﺖ- ﻃﯽ ﺷﺪﻥ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺳﻨﻮﺍﺕ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ (ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ، ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻭ ﯾﺎ ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻥ) ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺘﻮﺍﻟﯽ ﯾﺎ ﻣﺘﻨﺎﻭﺏ ﺩﺭ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ.
   ﻫﺸﺖ- ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺳﻨﻮﺍﺕ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ (ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ، ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ، ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻥ) ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺘﻮﺍﻟﯽ ﯾﺎ ﻣﺘﻨﺎﻭﺏ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻃﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﻧﻪ – ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺍﺯ ﺳﻨﻮﺍﺕ ﺗﺤﺼﯿﻠﯽ (ﺍﺑﺘﺪﺍﯾﯽ، ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ، ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻥ) ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﺘﻮﺍﻟﯽ ﯾﺎ ﻣﺘﻨﺎﻭﺏ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﻃﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﺩﻩ- ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺩﺭ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ .
   ﯾﺎﺯﺩﻩ- ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﺩﻭﺍﺯﺩﻩ- ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.
   ﺳﯿﺰﺩﻩ- ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺪﺭ، ﻣﺎﺩﺭ ﻭ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺩﺭ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ.
   ﭼﻬﺎﺭﺩﻩ- ﭘﺪﺭ، ﻣﺎﺩﺭ ﻭ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
   ﭘﺎﻧﺰﺩﻩ- ﭘﺪﺭ، ﻣﺎﺩﺭ ﻭ ﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮ ﺩﺍﻭﻃﻠﺐ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭼﻬﺎﺭ (۴) ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﺣﻖ ﺑﯿﻤﻪ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻣﺤﻞ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ.
   *

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:57

   کد دیدگاه : 1017865

   این قسمت اطلاعیه که نوشته حسب مورد داوطلب بومی محل مورد تقاضا،
   این قسمت رو دوستان یک گزینه جدا فرض کردن و معتقدند که بومی استان و بومی شهرستان و بومی محل مورد تقاضا وجود دارد.
   که از نظر بنده اشتباه میکنند   و منظور از بومی محل مورد تقاضا ،بومی محل مورد تقاضا استان و بومی محل مورد تقاضا شهرستان میباشد.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:12

   کد دیدگاه : 1017885

   شما دور دوم ثبت نام کردید؟
   و گزینه 1 رو زدید از این 15 تا؟؟؟
   دور اول ثبت نام من یادم نمیاد اصلا گزینه محل مورد تقاضا داشته باشه و شهرستان بود که زدم شهرستان یعنی گزینه 2 اصلاحیه 🙁 🙁

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:56

   کد دیدگاه : 1017926

   من دور اول ثبت نام کردم
   همون دور اول هم بند اولشو که میگه محل تولد داوطلب یا همسر در محل مورد تقاضا می باشد رو انتخاب کردم
   بعد زمان پرینت کارت امتحان دیدم رو کارتم زده بومی استان من ویرایش کردم و دوباره از 15 بند جدید گزینه اولشو انتخاب کردمو ثبت کردم.
   من توی گزینه ها چه سری اول و چه دوم و زمان پرینت کارت ورود به جلسه گزینه ای به اسم بومی محل مورد تقاضا ندیدم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:02

   کد دیدگاه : 1017936

   من هر دو سری گزینه یک اصلاحیه رو زدم
   شما چرا گزینه یکشو نزدی؟؟؟؟
   بنظرم گزینه یک همون بومی محل تقاضا باشه!!

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:11

   کد دیدگاه : 1017946

   ۳- توضیحات بند ۳ بخش امتیازات و سهمیه های قانونی به شرح ذیل اصلاح می‌گردد:
   «کلیه سهمیه استخدامی پس از کسر سهمیه‌های استخدامی ایثارگران ( مندرج در بند یک) و معلولین عادی (مندرج در بند دو)، به داوطلبان بومی محل مورد تقاضا درصورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی و کسب حدنصاب نمره، به ترتیب نمره فضلی، اختصاص خواهد یافت. در صورتی که ظرفیت مورد نیاز هر یک از رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدام از بین داوطلبان استخدام بومی محل مورد تقاضا، تکمیل نگردد، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت از بین داوطلبان با اولویت «بومی شهرستان»، «بومی استان» و سپس داوطلبان «غیربومی» همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد.
   تبصره: در مواردی که محل مورد تقاضا، «روستا» می‌باشد سهمیه استخدامی پس از کسر سهمیه های قانونی فوق الذکر در ابتدا به بومی روستای مورد نظر و درصورت عدم تکمیل ظرفیت به ترتیب، به بومی شهرستان ذیربط، استان و فرد غیر بومی اختصاص می‌یابد.»
   این پایینه همون اصلاحیس که فرستادین.بخونید متوجه تفاوت گذاشتن بین این سه گزینه میشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:48

   کد دیدگاه : 1017985

   بله درست میفرمایید تفکیک شده
   این فقط توی دفترچه بود و در ثبت نام اینترنتی همچین گزینه ای (بومی محل مورد تقاضا) نبوده.
   اما اگر قرار باشه یکی از 15 بند باشه به احتمال زیاد بند 1 هستش.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:50

   کد دیدگاه : 1017987

   تا دیر نشده با سنجش تماس بگیرید و بومی شهرستان رو به بومی محل تقاضا تغییر دهید که به احتمال زیاد همون بند 1 باشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:28

   کد دیدگاه : 1018011

   بله.گزینه 1 همون بومی محا مورد تقاضاس دیگه
   والا دیشب تو سایت درخواست به سنجش دادم.توکلم فقط به خداس که مشکلم حل شه و جوابمو قبل نتایج بدن
   آخه قبل از اصلاحیه اصلا بومی محل تقاضا نبود که کسی انتخاب کنه فقط شهرستان و استان بود

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:14

   کد دیدگاه : 1018108

   انشالا که تصحیح میکنن براتون و زحماتتون هدر نمیره
   شما با سنجش هم تماس بگیرید تا زودتر پیگیری کنن چون اعلام نتایج نزدیکه.
   واقعا استخدامی امسال کارشناسی نشده بود و باعث شد داوطلب ها به مشکل بر بخورن.
   سنجش یه چیزی میگه و علوم پزشکی یه چی دیگه
   اون وعده هاشونم خیلی بچه هارو اذیت کرد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : هستی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:08

   کد دیدگاه : 1018184

   روز تعطیله تلفن رو جواب نمیدن.فردا باید تماس بگیرم که ان شاء الله جواب بدن و جواب درست وحسابی تحویل بدن.تمام تلاشمو برای ارسال درخواست از طریق سایت و فکس سازمان انجام دادم.امیدوارم به نتیجه برسم چون هر آن ممکنه نتایجو بزنن.اگه برای سایر رشته ها این اتفاق نمی افتاد من اصلا متوجه این مورد هم نمیشدم

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...