آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی تهران

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۷۸ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی تهران

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران – 19 اسفند 98

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از کلیه پزشکان عمومی ساکن تهران (شنبه تا چهارشنبه 8 تا 14) جهت استخدام در درمانگاه دعوت به همکاری می نماید.

شماره تماس: 66488970


خبر 29 بهمن 98: اطلاعیه دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی رشته پرستاری، تاق عمل، مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران (منبع: سایت معاونت توسعه منابع و برنامه ریزی منابع)

به اطلاع کلیه داوطلبان رشته پرستاری، اتاق عمل، ماما می رساند، جهت مشاهده نتیجه دعوت به مصاحبه تخصصی برروی لینک زیر کلیک نمائید.

تذکر: کلیه دواطلبان دعوت به مصاحبه لازم است که در روز مصاحبه اصل شناسنامه وکارت ملی خود را به همراه داشته باشند. ضمناً نیم ساعت قبل از زمان مصاحبه، در محل حضور داشته باشند. آدرس محل مصاحبه تخصصی :تهران-میدان توحید-دانشکده پرستاری ومامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران- ساختمان skillslab

جهت مشاهده نتیجه دعوت شدگان به مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 12 بهمن 98: اعلام اسامی دعوت به مصاحبه رشته مددکاری بهداشتی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران

به اطلاع کلیه داوطلبان رشته مددکاری بهداشتی و درمانی می رساند، جهت مشاهده نتیجه دعوت به مصاحبه برروی لینک زیر کلیک نمائید. شایان ذکر است نتیجه دعوت به مصاحبه سایر رشته ها متعاقباً در روزهای آتی از طریق همین سایت اعلام می گردد.
تذکر : کلیه دواطلبان دعوت به مصاحبه لازم است که در روز مصاحبه کلیه مدارک زیر را به همراه داشته باشند:
اصل شناسنامه وکارت ملی
کلیه مستندات مربوط به سوابق گذراندن دوره های آموزشی (نظیر ارائه گواهی دوره های آموزشی مرتبط در حیطه مددکاری اجتماعی)
مشارکت در پژوهش( پرینت شناسنامه طرح های پژوهشی)
تالیف و ترجمه کتاب (پرینت جلد و شناسنامه کتاب های چاپ شده)
پرینت صفحه اول مقالات چاپ شده در مجلات و کنفرانس های ملی و بین المللی

جهت مشاهده نتایج دعوت به مصاحبه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی تهران)

باعنایت به اطلاعات خوداظهاری ثبت شده شرکت کنندگان،درآزمون استخدامی دانشگاه درپرتال سازمان سنجش آموزش کشور،ضمن تبریک به پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی آبان ماه 98، خواهشمند است جهت اطلاع از پذیرش خود وتحویل مدارک، برروی لینک زیر کلیک نمائید.
تذکر: لازم به توضیح است بعد ازورود به سامانه و مشاهده نتیجه آزمون، نسبت به دانلود ” فرم تعیین مشخصات” وتکمیل آن اقدام نموده و در مراجعه حضوری به همراه سایر مدارک تحویل نمائید.

اعلام زمان وآدرس تحویل مدارک:
ازکلیه پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت خواهشمند است مطابق با تاریخ تعیین شده از ساعت 9صبح الی14:30 به آدرس تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان قدس، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران طبقه همکف مراجعه نمایند.

جهت ورود به سامانه و مشاهده نتیجه سه برابر ظرفیت آزمون آبان 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مدارک مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

خبر 23 دی 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی تهران (منبع: دانشگاه علوم پزشکی تهران)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آبان ماه 98 برای اطلاع از زمان و مکان تحویل مدارک، روز سه شنبه 24 دی 98 به سایت معاونت توسعه دانشگاه مراجعه نمایند.

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران – 22 دی 98

مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی”  به منظور تأمین و تکمیل سرمایه های انسانی (کادر) مورد نیاز خود از بین نیروهای شاغل در مجموعه وزارت بهداشت یا دانشگاه‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت متبوع در شهر تهران که دارای وضعیت استخدامی  رسمی – پیمانی با حداقل 3 سال سابقه کار (استخدام برای همکاران درون سازمانی) در رشته های زیرمی‌باشد، دعوت به همکاری می نماید.
۱- کارشناس ارشد آمار – کلیه گرایش ها
۲- کارشناس ارشد مدیریت (گرایش های دولتی- اجرایی- خدمات بهداشتی درمانی)
۳- کارشناس و کارشناس ارشد مهندسی صنایع

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر 18 آبان 98: خبر جذب هیأت علمی جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

زهرا جعفری آذر در گفتگو با خبرنگار مهر از تلاش برای راه اندازی رشته تغذیه خبر داد و گفت: در همین رابطه هماهنگی هایی با وزارت بهداشت صورت می گیرد. در حال حاضر رشته صنایع غذایی را در دانشکده داریم و به دنبال راه اندازی رشته تغذیه هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: پناهعلی احدپور
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۳
 • کد دیدگاه: ۳۳۳۶۳۳۰

سلام من تکنیکسن جوشکاری نقاش ساختمان لوله کشی رنگ راننده پایه لطفا سازمان های دولتی استخدام پیدا بکنید متشکرم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۳۲۹۲۴۰

چرا وزادت بهداشت استخدام مقطع کاردانی برداشته

پاسخ دهید
 • نویسنده: نیا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۹۹۰۹

دوستانی که برا بهداشت محیط قبول شدین چیا خونده بودین؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: منااکبری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۱۱۶۳

ثبت نام دانشگاه پزشکی

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۷۸۵۳۴۴
 • نویسنده: محمدلطفی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۰۱۰۴۷

باسلام خدمت برادران عزیز من برای کار کمک پرستاری مزاحمتون شدم تروخدا ی کاری ام واس ما بکنید بیکاری بدجور فشار آورده

پاسخ دهید
 • نویسنده: بتول بحرینی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۱۳
 • کد دیدگاه: ۱۷۲۹۵۶۷

برای کار بهیار

پاسخ دهید
 • نویسنده: مجتبی دوست محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۱۱
 • کد دیدگاه: ۱۶۶۱۶۸۹

استخدام درخدمات

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۳
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۸۹۵۴

دانشگاه علوم پزشکی تهران فقط نتایج سه برابر ظرفیت رو اعلام کردن. پس اون یک و نیم برابر ظرفیت جوابش چی میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۷
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۸۷۹۴

سلام من کارشناس تحلیلگر سیستم واسه دانشگاه تهران زده بودم تو کارنامه سازمان سنجش زده حد نصاب را کسب کردید ولی تو سایت دانشگاه تهران تو قسمت ازمون های خاص شماره ملی و شناسنامه رو میدم میگه مردود، کدومش درسته طبق چی باید مدارک ببریم، همه جا اسامی رو زدن دانشگاه تهران دست انداخته ملتو؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۹
 • کد دیدگاه: ۱۶۶۷۵۳۶

سلام منم همین مشکلو دارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمود
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۴
 • کد دیدگاه: ۱۶۸۸۹۲۶

منم همینطور خواهشا پیگیری کنید جوابشو بزارین ببینیم چرا اینجوری اگر حد نصابو اوردیم پس چرا قبول نکردنمون

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۵۴

سلام میخواستم ببینم جواب نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد کا در تاریخ ۹۶/۱۲/۱۱ بود جوابش هنوز نیومده رشته خدماتی نظافتچی

پاسخ دهید
 • نویسنده: سولماز فرجی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۸۳۰

سلام.خسته نباشید.ببخشید لیست قبولی علوم پزشکی تهران رو از کجا میتونم پیدا کنم.شهر های دیگر رو تو سایت زده اما شهر تهران یا تبریز تو لیست نیس.چرا؟مثلا تو کارنامه من نوشته شما حد نصاب را کسب کرده اید اما از کجا بدونم کی و کجا مدارک رو باید ببرم

پاسخ دهید
 • نویسنده: hamed
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۹
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۴۰۵۸

سلام منم حد نصاب اوردم اما یه سایت دادن کدملی وشماره شناسنامه میدی میگه شما مردودی حدنصاب میانگینم37تخصصی48 زدم عمومی14

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۰۴
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۸۷۹۱

سلام من کارشناس تحلیلگر سیستم واسه دانشگاه تهران زده بودم تو کارنامه سازمان سنجش زده حد نصاب را کسب کردید ولی تو سایت دانشگاه تهران تو قسمت ازمون های خاص شماره ملی و شناسنامه رو میدم میگه مردود، کدومش درسته طبق چی باید مدارک ببریم، همه جا اسامی رو زدن دانشگاه تهران دست انداخته ملتو؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: شهرام
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۴۳
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۰۸۲۰

اقا اینا فک کنم برگه ها رو گم کردن چیزی نمیگن تا همه یادشون بره (:dash:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: نادر تشکا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۵
 • کد دیدگاه: ۱۶۴۷۰۵۷

ادمین عزیز سلام بازم منم. شنا شماره ایی ندارید ک ما باهاش تماس بگیریم؟ خدایی نامردیه چند ماه گذشت پولش هیچی مهم نیست ولی چقدر انتظار برادر

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۴۷۲۰۶

سلام
در رابطه با این آزمون نه متاسفانه

پاسخ دهید
 • نویسنده: میثم مرادی یار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۳
 • کد دیدگاه: ۱۶۲۵۴۶۲

آقا و خانوم ها تورو خدا کمکم کنید من در تاریخ 1/10/96رشته بجز خوشه پزشگی رشته تاسیسات حراری برودتی امتحان دادم جوابش نیومد از استرس مردم ب خدا جواب اومده نیومده

پاسخ دهید
 • نویسنده: نادر تشکا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۵۰
 • کد دیدگاه: ۱۶۳۱۷۵۷

سلام. نه هنوز نیومده من هر روز پیگیرم . ادمین جان هم پیگیر هستن ولی فکر کنم غیر منو شما و ادمین کسی یادش نیست ک غیر قوه قضاییه امتحان دیگه ایی هم بود ک جوابش نیومده. احتمالا همه قبول شدن جاهای بهتر. با این حال من همچنان بیکارم خدایا شکرت

پاسخ دهید
 • نویسنده: انسیه صفری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۲۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۴۲۸۹۲

سلام بچه ها منم واقعا اعصابم خرده ما الان تقریبا سه ماهه امتحان دادیم پس کی دیگه حوابشون میاد فک کنم مفقود الاثرشدن برگه ها ویا شایدم اصلاکسی تو فکر این آزمون نیست خدایا خودت کمک کن والا ازبس اعصابمون خرده وبلاتکلیفیم حال نداریم دیگه برا آزمون آموزش وپرورش بخونیم

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی