• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۲۶ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی خراسان شمالی


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

خبر اخذ مجوز استخدام پیمانی 209 نفر

خبر 9 خرداد 14022: خبر اخذ مجوز استخدام پیمانی 209 نفر در دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌ شمالی
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در سفر به تهران و با انجام رایزنی‌های مختلف و به خصوص در معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، موفق به کسب 209 مجوز استخدام پیمانی برای دانشگاه شدیم.
دکتر حسن براتی‌زاده با اعلام این خبر در گفتگو با وب‌دا، اظهار کرد: این ۲۰۹ نفر در خانه‌های بهداشت، مراکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی، پایگاه‌های اورژانس115 و ... مشغول به کار خواهند شد.
️گفتنی است، این افراد از طریق برگزاری آزمون و انجام فرآیند مصاحبه و ...، جذب خواهند شد و اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان آزمون و رشته های مورد نیاز در آینده نزدیک به اطلاع عموم خواهد رسید.

استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی

آگهی 2 خرداد 1402: جذب 61 بهورز در خانه‌های بهداشت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی
به گزارش وب‌دا، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی برای تأمین بهورز مورد نیاز خود در خانه‌های بهداشت تحت پوشش، اقدام به جذب بهورز به تعداد 61 نفر به صورت قراردادی کار معین از بین داوطلبان بومی در یک فضای رقابتی از طریق آزمون عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش، می‌کند. بر اساس این گزارش؛ پذیرفته‌شدگان پس از طی دوره بهورزی و قبولی به صورت قراردادی صرفا جهت خدمت در خانه‌های بهداشت بکارگیری خواهند شد. برای مشاهده اطلاعیه و فهرست شغل محل‌های جذب بهورز و دستورالعمل اجرایی، به لینک ذیل مراجعه شود.
مهلت ثبت نام تا 21 خرداد 1402 می باشد.

شرایط عمومی
اعتقاد به‌ دین‌ مبین‌ اسلام یا یکی‌ از ادیان شناخته‌ شده در قانون اساسی‌ کشور 
داشتن‌ تابعیت‌ نظام جمهوری اسلامی‌ ایران
التزام به‌ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی‌ ایران
عدم اعتیاد به‌ دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
عدم سابقه‌ محکومیت‌ جزائی‌ موثر
داشتن‌ سلامت‌ جسمانی‌، روانی‌، اجتماعی‌ و توانایی‌ برای انجام کار بهورزی و قابلیت‌ انجام فعالیتهای مرتبط‌ با آن از جمله‌ دهگردشی‌ و انجام سیاری ها در روستاهای تحت‌ پوشش‌ با تائیدپزشک‌ طب‌ کار دانشگاه یا پزشک‌ معتمد منتخب‌ معاونت‌ بهداشت‌ 
تبصره: معافیت‌ پزشکی‌ در صورتی‌ پذیرفته‌ خواهد شد که‌ بر اساس اعلام تائیدپزشک‌ طب‌ کار دانشگاه یا پزشک‌ معتمد منتخب‌ معاونت‌ بهداشت‌ با وظایف‌ بهورزی منافات نداشته‌ باشد.
نداشتن‌ سابقه‌ اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
نداشتن‌ سابقه‌ انصراف از تحصیل‌ بهورزی
شرایط اختصاصی

1.2 دارا بودن مدرک تحصیلی‌ کاردانی‌ و یا کارشناسی‌ در یکی‌ از رشته‌ های تحصیلی‌ بهداشت‌ عمومی‌ ، مامایی‌ و پرستاری برای داوطلبان زن. شرکت‌ داوطلبان دارای مدرک تحصیلی‌ بالاتر از مقطع‌ کارشناسی‌ در هر رشته‌ تحصیلی‌ در آزمون بهورزی مجاز نمی‌ باشد
تبصره 1: گزینش‌ بهورزان با دارا بودن مدرک تحصیلی‌ حداقل‌ دیپلم‌ مطابق‌ شرایط‌ ذیل‌ مقدور است‌:
1- عدم دسترسی‌ به‌ فارغ التحصیلان دانشگاهی‌ واجد شرایط‌ در رشته‌ های تحصیلی‌ مورد نظر در مناطق‌ مجاز به‌ استناد گواهی‌ کتبی‌ کارگروه آزمون مبنی‌ بر انجام فراخوان در کلیه‌ مناطق‌ مجاز و عدم امکان جذب نیروی کاردان یا کارشناس ذکر شده در بند 2.1
2-موافقت‌ معاونت‌ بهداشت‌ دانشگاه
3-این‌ داوطلبان باید گواهینامه‌ پایان دوره پیش‌ دانشگاهی‌ و یا گواهینامه‌ پایان تحصیلات سه‌ ساله‌ دوره دوم متوسطه‌ را داشته‌ باشند .
پذیرش دارندگان مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی‌ غیر از مدارک تحصیلی‌ ذکر شده در بند 2.1 (با لحاظ نمودن مدرک دیپلم‌) بلا مانع‌ است‌
- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی‌ دیپلم‌ در صورت پذیرش ، قبل‌ از شروع دوره تحصیلی‌ بهورزی علاوه بر تعهدات ذکر شده ملزم به‌ ارایه‌ تعهد نامه‌ محضری مبنی‌ بر عدم درخواست‌ اعمال هر نوع مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی‌ پس‌ از شروع به‌ کار و در هنگام اشتغال خواهند بود.
- دوره آموزش بهورزی برای این قبیل فراگیران پس از قبولی در آزمون دو سال می باشد (مطابق با برنامه آموزش دوره کاردانی بهورزی)
- در صورتیکه داوطلب علاوه بر مدرک تحصیلی مرتبط، دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی دیگری (همتراز یا پائین تر) در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد در صورت پذیرفته شدن ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
تبصره 2:
در مناطقی که داطلبی با مدرک تحصیلی فوق الذکر یافت شد مشروط به گواهی کتبی و امضای اعضای کارگروه آزمون مبنی بر انجام فراخوان در کلیه مناطق مجاز و عدم امکان جذب، گزینش داوطلبان با مدرک تحصیلی پائین تر از دیپلم مجاز است مدارک این داوطلبان میبایست شامل مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم بدون پیش دانشگاهی تا گواهینامه پایان تحصیلات سه ساله دوره اول متوسطه برای نظام جدید و یا مدرک سوم راهنمایی برای نظام قدیم باشد. پذیرش مدارک تحصیلی پائین تر از مدارک ذکر شده مجاز نمی باشد.
پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد در صورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی، می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تائید انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده اخذ گردد.
2.2- پذیرش بهورز بصورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود. داوطلبان بایستی یکی از شرایط زیر را داشته باشند تا به عنوان بومی روستا تلقی گردند.
الف) محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (1402/03/01) در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب) حداقل دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی، متوسطه) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا و یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشند و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (1402/03/01) در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره 1:
داوطلبان زن که شرایط بند "الف و ب" را نداشته باشند ولی با فرد شاغل در همان روستای محل گزینش بهورز واجد شرایط مطابق بند فوق ازدواج کرده و حداقل 2 سال از تاریخ ازدواج آنان تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (1402/03/01) در آزمون گذشته باشد و سکونتشان در محل مورد تقاضا پذیرش بهورز در این مدت محرز شده باشد به عنوان بومی‌ تلقی‌ می‌ شوند و پذیرش آنان بلامانع‌ است‌. بدیهی‌ است‌ این‌ داوطلبان با افراد بومی‌ بند ”الف‌” و ”ب ”در یک‌ اولویت‌ قرار دارند.
تبصره 2:
احراز شرایط‌ سکونت‌ داوطلبان مندرج در بندهای ”الف‌” و ”ب” و تبصره 1 از طریق‌ گواهی‌ شورای اسلامی‌ روستا (ممهور به‌ مهر و امضای رئیس‌ شورا و نصف‌ اعضای شورا به‌ اضافه‌ یک‌ نفر) و با تایید خانه‌ بهداشت‌ مربوطه‌ و مرکز بهداشت‌ شهرستان صورت می‌ پذیرد.
تبصره 3:
چنانچه‌ داوطلبان بهورزی تا قبل‌ از ثبت‌ نام به‌ دلیل‌ ادامه‌ تحصیل‌ و گذراندن مدت قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان و یا اشتغال در خارج از محل‌ روستا سکونت‌ داشته‌ اند مشروط به‌ آن که‌ شورای اسلامی‌ روستا و خانه‌ بهداشت‌ و مرکز بهداشت‌ شهرستان بومی‌ بودن و اقامت‌ وی را قبل‌ از وضعیت‌ های فوق الاشاره در منطقه‌ مورد تقاضا تایید نماید پذیرش آنها بلا مانع‌ است‌. لذا برای گروه های مذکور اقامت‌ در دو سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط بر اینکه‌ خانواده وی اقامت‌ دائم‌ در روستای مورد نظر داشته‌ باشند ضرورت ندارد. در این‌ شرایط‌ ارائه‌ گواهی‌ دال بر اقامت‌ در روستا قبل‌ از شرایط‌ فوق ضرورت دارد. در راستای سیاست‌ حفظ‌ ثبات و دوام خانواده و هم‌ چنین‌ لحاظ نمودن قانون حمایت‌ از خانواده و جوانی‌ جمعیت‌ ، پذیرش داوطلبان متاهل‌ بومی‌ مطابق‌ با بند ”الف‌ یا ب” این‌ ماده که‌ تا قبل‌ از ثبت‌ نام به‌ دلیل‌ ادامه‌ تحصیل‌، گذراندن مدت قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان به‌ همراه همسر خود در خارج از روستا سکونت‌ داشته‌ اند بلا مانع‌ است‌.
تبصره 4:
کارگروه آزمون می‌ بایست‌ از صحت‌ مدارک ارائه‌ شده توسط‌ داوطلبان اطمینان حاصل‌ نماید. در هر مرحله‌ ای که‌ محرز گردید داوطلب‌ بومی‌ نمی‌ باشد می‌ بایست‌ فرآیندهای شرکت‌ در آزمون و پذیرش وی متوقف‌ شود علاوه بر این‌ در صورت هرگونه‌ تردید در شرایط‌ بومی‌ بودن و یا مستندات ارائه‌ شده، دانشگاه مکلف‌ به‌ انجام بررسی‌ های دقیق‌ و کامل‌ است.
تبصره 5:
در صورت نبود تعداد کافی‌ از داوطلبان واجد شرایط‌ به‌ تعداد حداقل‌ 3 نفر به‌ ازای هر مورد پذیرش در روستای اصلی‌، می‌ بایست‌ از داوطلبان واجد شرایط‌ ساکن‌ در روستاهای همجوار همان خانه‌ بهداشت‌ به‌ ترتیب‌ ذیل‌ ثبت‌ نام به‌ عمل‌ آید:
الف‌- روستاهای قمر تحت‌ پوشش‌ خانه‌ بهداشت‌ براساس طرح گسترش شهرستان
ب- روستاهای مجاور خانه‌ بهداشت‌ مورد پذیرش تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی‌، تابع‌ شهرستان مورد پذیرش پس‌ از تایید مرکز بهداشت‌ شهرستان 
نکته‌: بومی‌ روستاهای قمر و سایر روستاها تا شعاع 30 کیلومتری مطابق‌ با بند 2.2 تعریف‌ می‌ شود
ج: در صورتی‌ که‌ در روستای اصلی‌ حداقل‌ 3 نفر داوطلب‌ واجد شرایط‌ وجود داشته‌ باشد اجرای فراخوان در روستاهای اقماری مجاز نمی‌ باشد . همچنین‌ در صورتی‌ که‌ مجموع داوطلبان روستای اصلی‌ و اقماری حداقل‌ 2 نفر باشد اجرای فراخوان در روستاهای همجوار نمی‌ بایست‌ انجام شود.
د- در شرایطی‌ که‌ تعداد واجدین‌ شرایط‌ دارای مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی‌ مرتبط‌ ذکر شده در بند 2.1 برای شرکت‌ در آزمون تنها یک‌ نفر باشد دانشگاه می‌ تواند مشروط بر گواهی‌ کارگروه آزمون مبنی‌ بر آنکه‌ فراخوان در تمام نقاط مورد نظر انجام شده و تنها داوطلب‌ واجد شرایط‌ یک‌ نفر است‌ پس‌ از توافق‌ معاون بهداشت‌ دانشگاه آزمون کتبی‌ را در مورد داوطلب‌ واجد شرایط‌ انجام داده و در صورت کسب‌ نمره حدنصاب وی را به‌ مصاحبه‌ معرفی‌ نماید.
تذکر: چنانچه‌ آزمون صرفا با یک‌ داوطلب‌ (دارای مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی‌ مرتبط‌ ذکر شده در بند ١.٢) انجام پذیرد و داوطلب‌ در مراحل‌ آزمون و یا گزینش‌ واجد شرایط‌ تشخیص‌ داده نشود و یا خود شخص‌ انصراف دهد ، معاون بهداشت‌ می‌ تواند در این‌ شرایط‌ با پیش‌ بینی‌ های لازم، از واجدین‌ شرایط‌ فاقد مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی‌ مرتبط‌ و دارای مدرک تحصیلی‌ حداقل‌ دیپلم‌ (با گواهینامه‌ پایان دوره پیش‌ دانشگاهی‌ و یا گواهینامه‌ پایان تحصیلات سه‌ ساله‌ دوره دوم متوسطه‌) نیز آزمون به‌ عمل‌ آورد تا در صورت خروج و یا عدم تایید داوطلب‌ فوق الذکر از داوطلبان یاد شده اخیربه‌ عنوان ذخیره استفاده نماید.
ط- در صورتی‌ که‌ هیچ‌ کارشناس یا کاردان دانشگاهی‌ مرتبط‌ ذکر شده در بند 2.1 در مناطق‌ مجاز برای اجرای فراخوان وجود نداشته‌ باشد دانشگاه می‌ تواند به‌ استناد گواهی‌ کتبی‌ کارگروه آزمون مبنی‌ بر انجام فراخوان در کلیه‌ مناطق‌ مجاز و عدم امکان جذب نیروی کاردان یا کارشناس ذکر شده و موافقت‌ معاونت‌ بهداشت‌ دانشگاه برای جذب داوطلبان با مدرک تحصیلی‌ حداقل‌ دیپلم‌ به‌ همان نحو گزینش‌ به‌ ترتیب‌ از روستای اصلی‌ حداقل‌ 3 داوطلب‌ واجد شرایط‌ داشته‌ باشد اقدام نماید.در غیر این‌ صورت در روستاهای قمر اعلام فراخوان نموده و در صورت عدم وجود تعداد کافی‌ متقاضی‌ واجد شرایط‌ از موارد ذکر شده جمعا در روستای اصلی‌ و روستاهای اقماری کمتر از دو نفر، فراخوان را از روستاهای همجوار خانه‌ های بهداشت‌ مورد پذیرش تا شعاع 30 کیلومتر انجام دهد.
ک- در شرایطی‌ که‌ تعداد واجدین‌ شرایط‌ برای شرکت‌ داوطلبان با مدرک تحصیلی‌ حداقل‌ دیپلم‌ برای شرکت‌ در آزمون تنها یک‌ نفر باشد دانشگاه می‌ تواند مشروط بر گواهی‌ کتبی‌ کارگروه آزمون مبنی‌ بر آنکه‌ فراخوان در تمامی‌ نقاط مورد نظر انجام شده و تنها داوطلب‌ واجد شرایط‌ یک‌ نفر است‌ پس‌ از توافق‌ معاون بهداشت‌ دانشگاه آزمون کتبی‌ را در مورد داوطلب‌ واجد شرایط‌ انجام داده و در صورت کسب‌ قبولی‌ نامبرده، که‌ مبنای آن کسب‌ نمره حدنصاب می‌ باشد وی را برای مصاحبه‌ معرفی‌ نماید.
تذکر- چنانچه‌ آزمون صرفا با یک‌ داوطلب‌ انجام پذیرد و داوطلب‌ در مراحل‌ آزمون و یا گزینش‌ واجد شرایط‌ تشخیص‌ داده نشود و یا خود شخص‌ انصراف دهد، معاون بهداشت‌ می‌ تواند در این‌ شرایط‌ با پیش‌ بینی‌ های لازم، از واجدین‌ شرایط‌ پایین‌ تر از دیپلم‌ کامل‌ نیز آزمون به‌ عمل‌ آورد تا در صورت خروج یا عدم تایید داوطلب‌ فوق الذکر از داوطلبان یاد شده اخیر به‌ عنوان ذخیره استفاده نماید . مدارک این‌ داوطلبان می‌ بایست‌ شامل‌ مدرک تحصیلی‌ دیپلم‌ نظام قدیم‌ بدون پیش‌ دانشگاهی‌ تا گواهینامه‌ پایان تحصیلات سه‌ ساله‌ دوره اول متوسطه‌ برای نظام جدید و یا مدرک سوم راهنمایی‌ برای نظام قدیم‌ باشد . پذیرش مدارک تحصیلی‌ پایین‌ تر از مدارک ذکر شده مجاز نمی‌ باشد.
ه- دانشگاه ها مجازند بر اساس پیش‌ بینی‌ از امکان جذب در روستاهای اصلی‌ و یا سایر روستاها، فراخوان را در یک‌ مرحله‌ برای تمامی‌ آنها انجام دهند. بدیهی‌ است‌ در صورتیکه‌ واجدین‌ شرایط‌ در روستای اصلی‌ به‌ حد کفایت‌ باشد، پذیرش از سایر مناطق‌ ممنوع است‌. به‌ همین‌ ترتیب‌ صرفا در شرایطی‌ که‌ در روستای اصلی‌ تعداد واجدین‌ شرایط‌ به‌ حد نصاب نرسد می‌ بایست‌ بهورز از سایر نقاط گزینش‌ شود. به‌ عبارت دیگر چنانچه‌ در هریک‌ از مراحل‌ گزینش‌ بهورز از مرحله‌ قبل‌ امکان پذیر باشد نمی‌ بایست‌ برای گزینش‌ وارد مرحله‌ بعد شد. لذا توصیه‌ می‌ شود در شرایطی‌ که‌ دانشگاه یقین‌ دارد در روستای اصلی‌ تعداد کافی‌ داوطلب‌ وجود دارد که‌ متعاقبا به‌ هر دلیلی‌ ریزش نخواهند داشت‌، نسبت‌ به‌ اجرای فراخوان در سایر مناطق‌ تحت‌ پوشش‌ که‌ در این‌ دستورالعمل‌ مجاز شناخته‌ می‌ شوند اقدام ننماید. در صورتیکه‌ تعداد واجدین‌ شرایط‌ در روستای اصلی‌ کمتر از 3 نفر باشند، اجرای فراخوان در روستاهای قمر الزامی‌ است‌. در این‌ شرایط‌ داوطلبان روستای اصلی‌ و قمر در اولویت‌ مساوی خواهند بود. این‌ روال تا رسیدن به‌ حدنصاب داوطلبان ادامه‌ می‌ یابد. چنانچه‌ در یک‌ مرحله‌ تعداد واجدین‌ شرایط‌ از حد نصاب عبور نماید، داوطلبانی‌ که‌ از مناطق‌ دورتر پذیرش شده اند می‌ بایست‌ حذف شوند.
2.3- حداکثر سن‌ برای دارندگان مدرک تحصیلی‌ کارشناسی‌ ذکر شده در بند 2.1 آیین‌ نامه‌ جذب بهورز 30 سال ( 29 سال، 11 ماه و 29 روز) خواهد بود حداکثر سن‌ برای دارندگان مدرک تحصیلی‌ کاردانی‌ 28 سال (27 سال و 11 ماه و 29 روز)  در شرایط‌ خاصی‌ که‌ داوطلبان دارای مدرک تحصیلی‌ حداقل‌ دیپلم‌ یا زیر دیپلم‌ گزینش‌ می‌ شوند سن‌ دارندگان این‌ مدرک حداکثر 26 سال ( 25 سال و 11 ماه و 29 روز ) خواهد بود. ملاک محاسبه‌ سن‌ تاریخ‌ اولین‌ روز شروع ثبت‌ نام (1402/03/01) و ملاک تاریخ‌ فراغت‌ از تحصیلی‌ و طرح نیروی انسانی‌ آخرین‌ روز ثبت‌ نام قرار می‌گیرد.
تبصره 1: موارد ذیل‌ به‌ شرط ارائه‌ تاییدیه‌ های معتبر به‌ حداکثر سن‌ مقرر اضافه‌ خواهد شد . در هر صورت سن‌ داوطلب‌ دارای مدرک تحصیلی‌ حداقل‌ دیپلم‌ و یا پایین‌ تر از آن با در نظر گرفتن‌ موارد زیر نباید از 28 سال ( 27 سال و 11 ماه و 29 روز ) و سن‌ داوطلب‌ دارای مدرک تحصیلی‌ کاردانی‌ مرتبط‌ نباید از 30سال (29 سال و 11 ماه و 29 روز) و سن‌ داوطلب‌ دارای مدرک کارشناسی‌ مرتبط‌ نباید از 32 سال (31 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید.
الف‌) داوطلبانی‌ که‌ طرح خدمت‌ نیروی انسانی‌ را به‌ استناد قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به‌ میزان انجام خدمت‌ فوق .
ب) داوطلبانی‌ که‌ به‌ شکل‌ قراردادی، شرکتی‌ و ... در یکی‌ از واحدهای ارائه‌ خدمات دانشگاه کار کرده اند مشروط به‌ ارائه‌ سوابق‌ بیمه‌ مورد قبول به‌ میزان انجام خدمت‌ فوق.
ج) مطابق با بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ازا تاهل و نیز داشتن هر فرزند یک سال تا حداکثر 5 سال به سقف محدوده سنی اضافه خواهد شد. بدیهی است در این شرایط نیز رعایت سقف سنی مدرج در بند 2.3 الزامی می باشد.

نحوه ثبت نام
متقاضیان ثبت نام جهت دریافت فرم ثبت نام و تکمیل آن میتوانند به واحدهای بهداشتی و درمانی (خانه بهداشت، مرکز خدمات جامع سلامت، مرکز بهداشت شهرستان شهرستان مربوطه مراجعه نمایند.
نحوه تحویل مدارک و مهلت ثبت نام

داوطلبان بایستی مدارک ذیل را از روز دوشنبه مورخ 1402/03/01 لغایت روز یک شنبه مورخه 1402/03/21 (به جز ایام تعطیل) به مراکز مشخص شده در ذیل آگهی تحویل و رسید دریافت نمایند. مراکز بهداشت موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و در صورت دارا بودن شرایط لازم نسبت به ثبت نام داوطلبان اقدام نمایند.

زمان و محل توزیع کارت
تاریخ برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد. لذا داوطلبین لازم است به جهت اطلاع از آخرین اطلاعیه ها در خصوص زمان توزیع کارت و یا زمان برگزاری آزمون به وبسایت دانشگاه بصورت مستمر مراجعه نماید.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF)


توجه: ثبت نام به صورت حضوری انجام میگیرد

نتایج نهایی آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 20 اردیبهشت 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛  لینک مشاهده نتایج نهایی آزمون فعال گردید.

نتایج نهایی

مشاهده اطلاعیه

خبر جذب حدود هزار نفر

خبر 21 فروردین 1402: جذب حدود هزار نفر در دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌ شمالی
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: امسال حدود 1000 نفر در دانشگاه بصورت پیمانی و قراردادی جذب خواهند شد.

ادامه خبر

اطلاعیه زمان انجام مصاحبه

خبر 3 اسفند 1401: اطلاعیه زمان انجام مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از برگزاری مصاحبه شغلی فوریت‌های پزشکی این دانشگاه در روز چهارشنبه (۳ اسفند ماه) خبر داد.
️دلاور ریحانی روز سه‌شنبه دوم اسفندماه 1401 در گفتگو با وب‌دا، عنوان کرد: اطلاعیه دعوت به آزمون آمادگی جسمانی (به میزان4 برابر ظرفیت) رشته شغلی فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی مرتبط با آزمون پیمانی مهر ماه 1401 دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی منتشر شده است.
وی افزود: بر این اساس، ۱۲ نفر از منتخبان آزمون کتبی، دعوت به مصاحبه شده‌اند و در نهایت ۳ نفر به عنوان کاردان فوریت‌های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی استان جذب خواهند شد.
️مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تصریح کرد: این مصاحبه ساعت ۱۰ صبح چهارشنبه ۳ اسفند ماه با حضور 12 نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی، در سالن ولایت دانشگاه به آدرس بعد از بیمارستان امام علی(ع) بجنورد، سالن ولایت انجام می‌شود. مشاهده اطلاعیه ...

اطلاعیه تغییر زمان انجام مصاحبه

خبر 30 بهمن 1401: اطلاعیه تغییر زمان انجام مصاحبه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی مصاحبه تخصصی از داوطلبان روز جمعه 28 بهمن 1401 برگزار نمی گردد. زمان متعاقبا اعلام خواهد شد.

اطلاعیه زمان برگزاری مصاحبه تخصصی

خبر 10 بهمن 1401: اطلاعیه زمان برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی
به اطلاع می رساند بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی مصاحبه تخصصی از بین افراد مشخص شده در اطلاعیه شماره 11 همین صفحه روز جمعه 28 بهمن ماه 1401 از ساعت 8 صبح برگزار می گردد. این افراد می بایست به همراه مدارک مورد نیاز در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند.
مکان مصاحبه: بجنورد- خیابان شهریار - بالاتر از بیمارستان امام علی (ع) - نرسیده به دانشکده پرستاری - ساختمان مرکزآموزش مجازی و آزمون های الکترونیک و مسجد امام علی (ع)
جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز به اطلاعیه شماره 11 رجوع شود.
توجه 1: بدیهی است تاخیر و یا عدم مراجعه ( جهت انجام مصاحبه) در زمان و مکان مقرر (راس ساعت 8 صبح روز 28 بهمن ماه 1401) به منزله ی انصراف فرد تلقی شده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی در خصوص عواقب آن نخواهد شد.
توجه 2: از آوردن وسایل اضافی از قبیل تلفن همراه،ساعت هوشمند، کیف، لپ تاپ و ... خودداری شود.
توجه 3: منابع آزمون قبلا در اطلاعیه شماره 15 اعلام گردیده است.

اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی

خبر 5 دی 1401:  اطلاعیه پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی
قابل توجه معرفی شدگان اولیه آزمون استخدام پیمانی مهر ماه 1401  دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون استخدام پیمانی مورخ 1401/07/22 که دارای کارنامه واجد شرایط و معرفی جهت بررسی مدارک می باشند می رساند:
ذینفعان شخصاً نسبت به بارگذاری تصاویر کلیه مدارک خواسته شده ذیل با مراجعه به آدرس اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از تاریخ 4/1401/10 لغایت 10/1401/10 اقدام نمایند. لازم به ذکر است این زمان قابل تمدید نمی باشد.
*تذکرات بسیار مهم*
-اخذ مدارک به میزان 3 برابر ظرفیت و در رشته های دارای مصاحبه 4 برابر ظرفیت، صورت می پذیرد. و کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به هیچ عنوان دلیلی بر قبولی افراد نمی باشد و بررسی مدارک صرفاً  بر اساس خود اظهاری داوطلب در زمان ثبت نام ، به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی متعاقباً توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
-باستناد بند 6 تذکرات و توصیه های کلی آگهی آزمون مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضا نامه ثبت نام به سازمان سنجش اعلام می نماید با مستنداتی که در اعلام نتایج اولیه و بررسی مدارک ارائه خواهد شد برعهده داوطلب خواهد بود و در صورتی که مدارک داوطلبان از جمله مدارک تحصیلی، پایان خدمت یا معافیت دائم ، سن ایثارگری، امتیاز ویژه کرونا ، معلولیت و سابقه اشتغال غیر رسمی در دستگاه های اجرایی (برای محاسبه حداکثر سن) و همچنین اطلاعات خود اظهاری داوطلب در تقاضا نامه ثبت نامی ، مغایر با شرایط مندرج در آگهی مربوطه باشد، هیچگونه حقی و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون استخدامی (اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه استخدامی، گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی و یا صدور حکم استخدامی) امتیاز یا اولویت مربوطه از داوطلب سلب و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.
-لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی دارای مصاحبه (فوریت های پزشکی) متعاقباً  از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید. بدین منظور لازم است کلیه داوطلبان به صورت روزانه جهت آگاهی از آخرین اطلاعات آزمون به سایت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی و سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.
- باستناد بند 10 تذکرات و توصیه های کلی آگهی آزمون، داوطلبانی که در زمان های مشخص شده توسط دانشگاه برای بررسی مدارک، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم اقدام ننمایند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است دانشگاه در اینگونه موارد با هماهنگی با سازمان سنجش آموزش کشور از سایر شرکت کنندگان به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهد نمود.
مدرک موردنياز:
تصویر رنگی  تمامی صفحات  شناسنامه
تصویر رنگی صفحه اول شناسنامه همسر
تصویر رنگی صفحه اول شناسنامه فرزندان
تصویر رنگی هر دو سمت کارت ملی
تصویر آخرین مدرک تحصیلی
نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس مشروط به داشتن مدرک تحصیلی لیسانس ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک مقطع فوق لیسانس، مدرک مقطع لیسانس خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز بارگزاری نمایند
تصویر رنگی وضعیت طرح  نیروی انسانی  جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی)
تصویر رنگی کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی طبق مفاد آگهی (ایثارگری ، معلولیت، بومی و ...)
عکس رنگی داوطلب بصورت واضح و شفاف
تصویر رنگی کارنامه صادره از سایت سازمان سنجش آموزش کشور
تصویر رنگی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
تصویر رنگی گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (مختص شغل فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی)
نکته: داوطلبان دارای گواهینامه ب1 در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه ب2 یا پایه دوم را تا پایان یکسال پس از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد.(لازم به ذکر است افراد زیر 24 سال چنانچه فاقد گواهینامه مربوطه باشند، در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر اخذ گواهینامه ب2 تا پایان 24 سالگی ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهینامه در زمان مقرر قبولی آنها کان لم یکن خواهد شد)
مدارک مورد نیاز جهت داوطلبانی که امتیاز مربوط به کرونا را در فرم خود اظهاری درج نموده اند و دارای کارنامه معرفی جهت بررسی مدارک می باشند(1398/12/1 لغایت 1401/6/15):
1-فرم مربوط به داوطلبین شاغل در واحد های تابعه دانشگاه توسط مسئولین واحد محل خدمت و همچنین معاونت مربوطه و یا حوزه تخصصی تکمیل و به کمیته مربوطه ارسال می گردد.
2-داوطلبان شاغل در سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت که در یکی از شغل محل های این دانشگاه با امتیاز کرونا پذیرفته شده اند می بایست فرم تکمیل شده ی مربوطه را صرفاً از سوی موسسه محل اشتغال و از طریق اتوماسیون اداری آن موسسه طی نامه اداری با با امضاء کامل هر 5 عضو کمیته اعطای امتیازات کرونا ارسال نمایند.
مدارک مورد نیاز جهت افزایش سنی داوطلبانی که سن آنها بالاتر از حداکثر سن مندرج در آگهی می باشد:
1-تصویر رنگی گواهی اشتغال ممهور به مهر و امضاء محل خدمت و سوابق پرداخت حق بیمه (ممهور به مهر سازمان تامین اجتماعی) به جهت افزودن به شرط سقف سنی.
2-تصویر رنگی اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه سوابق( 502)
مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت داوطلبانی که از امتیاز بومی 10 سال سکونت استفاده نموده اند:
نکته: در صورتی که محل تولد و محل پذیرش داوطلب(شهرستان) یکسان می باشد نیازی به بارگذاری فرم مربوطه نمی باشد.
1-تصویر رنگی تکمیل شده فرم استشهاد محلی (بر اساس فرم پیوست مندرج در صفحه 59 آگهی)

جهت بارگذاری مدارک کلیک نمایید

نتایج آزمون استخدام دانشگاه‌های علوم پزشکی

خبر 26 آذر 1401: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ امکان مشاهده کارنامه اولیه آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توابخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون ایران (برگزار شده در تاریخ 1401/07/22) در سال 1401 فراهم گردید.
لذا داوطلبان هر یک از دستگاه های مذکور پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای بررسی مدارك می باشند، باید برای اقدامات بعدی به درگاه اطلاع رسانی دستگاه موردنظر خود به شرح جدول ذیل مراجعه و براساس توضیحات مندرج در درگاه مربوطه، اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

خبر اخذ مجوز 200 بهورز در خراسان شمالی

خبر 10 آذر 1401: خبر اخذ مجوز 200 بهورز در خراسان شمالی
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایرنا، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: مجوز استخدام 200 بهورز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خراسان شمالی اخذ شده است. ادامه خبر ...

عدم برگزاری مصاحبه تخصصی

خبر 17 آبان 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، مصاحبه تخصصی در روز 20 آبان برگزار نمی شود.
زمان جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.

زمان جدید مصاحبه تخصصی

خبر 11 آبان 1401: اعلام زمان انجام مصاحبه تخصصی: به اطلاع می رساند مصاحبه تخصصی روز جمعه 20 آبان 1401 راس ساعت 9 صبح برگزارمی گردد.
مکان مصاحبه: بجنورد- خیابان شهریار - بالاتر از بیمارستان امام علی (ع) - نرسیده به دانشکده پرستاری - ساختمان مرکزآموزش مجازی و آزمون های الکترونیک و مسجد امام علی (ع)
داوطلبان دعوت شده طبق اطلاعیه شماره 11 می بایست جهت حضور در مصاحبه به نکات زیر توجه نمایند.
مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه: اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی داوطلبان
افرادی که دارای مدارک کمک پرستاری یا کمک بهیاری و یا گواهی کارکرد در ایام کرونا در واحد های تابعه دانشگاه هستند اصل وتصویر آن را به همراه داشته باشند.
توجه 1:این فهرست به منزله قبولی نهایی در آزمون نیست و صرفا جهت انجام مصاحبه تخصصی می باشد.
توجه 2: طبق مفاد دفترچه راهنمای آزمون در صورت عدم احراز شرایط و نداشتن مدارک مورد نیاز در هر مرحله از فراخوان افراد حذف خواهند شد.
توجه 3: بدیهی است عدم مراجعه (جهت انجام مصاحبه)  درزمان مقرر (راس ساعت 9 صبح روز 20 آبان 1401) به منزله ی انصراف تلقی شده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد شد.
توجه 4: از آوردن وسایل اضافی از قبیل تلفن همراه،ساعت هوشمند، کیف، لپ تاپ و ... خودداری شود.

لغو برگزاری مصاحبه

خبر 16 مهر 1401: به اطلاع می رساند طبق هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، زمان برگزاری مصاحبه تخصصی رشته شغل خدمتگزار که قرار بود روز 17 مهر 1401 برگزار شود، لغو گردید. بدیهسیت درصورت مهیا شدن شرایط برای برگزاری، این موضوع به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد.

اعلام نتایج بررسی مدارک و زمان مصاحبه

خبر 4 مهر 1401: فهرست اسامی که پس از بررسی مدارک جهت انجام مصاحبه تخصصی معرفی شده اند به شرح زیر می باشد. این افراد می بایست در زمان و مکان مشخص شده جهت انجامک مصاحبه مراجعه نمایند. زمان مصاحبه: 17 مهر 1401 راس ساعت 8 صبح
مکان مصاحبه: بجنورد- خیابان شهریار - بالاتر از بیمارستان امام علی (ع) - نرسیده به دانشکده پرستاری - ساختمان مرکزآموزش مجازی و آزمون های الکترونیک و مسجد امام علی (ع)
مدارک مورد نیاز در روز مصاحبه: اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی داوطلبان
افرادی که دارای مدارک کمک پرستاری یا کمک بهیاری و یا گواهی کارکرد در ایام کرونا در واحد های تابعه دانشگاه هستند اصل وتصویر آن را به همراه داشته باشند.
توجه 1: این فهرست به منزله قبولی نهایی در آزمون نیست و صرفا جهت انجام مصاحبه تخصصی می باشد.
توجه 2: طبق مفاد دفترچه راهنمای آزمون در صورت عدم احراز شرایط و نداشتن مدارک مورد نیاز در هر مرحله از فراخوان افراد حذف خواهند شد.
توجه 3: بدیهی است عدم مراجعه ( جهت انجام مصاحبه)  درزمان مقرر ( راس ساعت 8 صبح روز 17 مهر 1401) به منزله ی انصراف تلقی شده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد شد.
توجه 4: از آوردن وسایل اضافی از قبیل تلفن همراه،ساعت هوشمند، کیف، لپ تاپ و ... خود داری شود.

جهت مشاهده فهرست اسامی کلیک نمایید

دفترچه شرایط آزمون دانشگاه‌های علوم پزشکی 

 آگهی 9 شهریور 1401: دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی تهران، زابل، سمنان، ایرانشهر، اراک، علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ارومیه، بجنورد، بیرجند، البرز و سازمان انتقال خون و سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود ؛ افراد واجد شرایط را به استناد ماده 33 آئین نامه اداری، استخدامی كاركنان غیر هیات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هیات امنا سال 1397 از طریق آزمون كتبی در حیطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط ذیل استخدام نمایند. مهلت ثبت نام تا 15 شهریور 1401 می باشد.

شرایط عمومی داوطلبان

1-1. داشتن‌ تابعیت‌ ایران
1-2. اعتقاد به‌ دین‌ مبین‌ اسلام یا یکی‌ از ادیان شناخته‌ شده در قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی‌ ایران
1-3. التزام به‌ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی‌ ایران
1-4. انجام خدمت‌ دوره ضرورت یا معافیت‌ قانونی‌ برای مردان
تبصره: دانش‌ آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت‌ نظام وظیفه‌ تخصصی‌ بنیاد ملی‌ نخبگان که‌ پروژه تحقیقاتی‌ جایگزین‌ خدمت‌ مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح‌ را شروع نموده و دوره آموزش نظامی‌ خود را طی‌ کرده باشند، می‌ توانند قبل‌ از صدور کارت پایان خدمت‌ در آزمون ثبت‌ نام نمایند. این‌ دسته‌ از افراد در صورت پذیرفته‌ شدن در آزمون حداکثر تا یکسال پس‌ از برگزاری آزمون موظف‌ به‌ ارائه‌ گواهی‌ پایان خدمت‌ خود می‌ باشند. درصورت عدم ارائه‌ گواهی‌ مربوطه‌ در زمان مقرر، ادامه‌ فرایند استخدامی‌ آنها متوقف‌ گردیده و حتی‌ در صورت قبولی‌ نهایی‌ استخدام و به‌ کارگیری آنها کان لم‌ یکن‌ تلقی‌ می‌شود.
1-5. داشتن‌ سلامت‌ جسمانی‌ و روانی‌ و توانایی‌ برای انجام کاری که‌ استخدام می‌شوند(به‌ تشخیص‌ شورای طب‌ کار یا کمیسیون پزشکی‌ دانشگاه).
1-6. عدم اعتیاد به‌ دخانیات و مواد مخدر
1-7. نداشتن‌ سابقه‌ محکومیت‌ جزایی‌ موثر
1-8. عدم وجود هرگونه‌ ممنوعیت‌ استخدام در دستگاه های اجرایی‌ توسط‌ آراء مراجع‌ قضایی‌ و ذیصلاح.
1-9. داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای باز خرید خدمت‌ و همچنین‌ بازنشسته‌ دستگاه های اجرایی‌ باشند.
تذکرات مهم‌ در خصوص شرایط‌ عمومی‌:
افرادی که‌ مجاز به‌ شرکت‌ در این‌ آزمون استخدامی‌ نیستند عبارتند از:
1-  افراد بازنشسته‌ و باز خرید خدمت‌ دستگاه های اجرایی‌
2-  انفصال شدگان دائم‌ از خدمت‌ و یا اخراج شدگان توسط‌ واحدهای تابعه‌ وزارت بهداشت‌
3- افرادی که‌ به‌ موجب‌ آراء مراجع‌ قضائی‌ و ذیصلاح، از خدمات دولتی‌ منع‌ شده باشند
4- افرادی که‌ تعهد انجام کار به‌ سایر موسسات و یا دستگاه های اجرایی‌ دارند.
5-  دارندگان مدارک تحصیلی‌ معادل در رشته‌ تحصیلی‌ آگهی‌ شده.
نکته‌: در صورتیکه‌ داوطلب‌ در بدو استخدام دارای مقطع‌ تحصیلی‌ بالاتر مرتبط‌ یا غیر مرتبط‌ با شرایط‌ احراز طرح طبقه‌ بندی مشاغل‌ و مدرک تحصیلی‌ مندرج در آگهی‌ باشد، ملزم به‌ ارائه‌ تعهد نامه‌ محضری مبنی‌ بر عدم درخواست‌ اعمال مدرک تحصیلی‌ مربوطه‌ پس‌ از صدور حکم‌ استخدامی‌ خواهد بود.

شرایط اختصاصی

الف‌) شرایط‌ سنی‌ داوطلبان:
داشتن‌ حداقل‌ 20 سال و حداکثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1361/6/9 تا 1381/6/9) برای دارندگان مدرک تحصیلی‌ کاردانی‌، کارشناسی‌ و کارشناسی‌ ارشد و داشتن‌ حداکثر 45 سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی‌ دکتری و بالاتر (متولد شدگان از 1356/6/9 به‌ بعد) تا اولین‌ روز ثبت‌ نام.
تبصره: موارد ذیل‌ به‌ شرط ارائه‌ تأییدیه‌ های معتبر، به‌ حداکثر سن‌ مقرر اضافه‌ خواهد شد:
1- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک‌ سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن‌ معاف می‌ باشند.
2- سایر مشمولین‌ سهمیه‌ 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت‌ نام در آزمون، مکلف‌ به‌ رعایت‌ حداکثر سن‌های اعلام شده در ذیل‌ می‌باشند، در غیر این‌ صورت از ادامه‌ فرایند استخدام حذف خواهند شد.
-پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به‌ میزان پنج‌ سال
-داوطلبانی‌ که‌ در جبهه‌ ها به‌ طور داوطلبانه‌ خدمت‌ نموده اند به‌ میزان حضور در جبهه‌ و همچنین‌ مدت زمان بستری شدن و یا استراحت‌ پزشکی‌ رزمندگان داوطلب‌ در اثر مجروحیت‌ در جبهه‌ ها
3- سابقه‌ خدمت‌ کارمندان تمام وقت‌ دولتی‌ حداکثر به‌ میزان 5 سال
4- سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل‌ در موسسات تابعه‌ وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی‌ (اعم‌ از قراردادکار معین‌ و پزشک‌ خانواده و قرارداد مشاغل‌ کارگری) حداکثر به‌ میزان 15 سال (طبق‌ سابقه‌ بیمه‌ قابل‌ قبول).
5- سنوات شرکتی‌ داوطلبان شرکتی‌ شاغل‌ که‌ به‌ صورت غیرمستقیم‌ و از طریق‌ شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه‌ وزارت بهداشت‌ ، به‌ خدمت‌ اشتغال دارند، حداکثر به‌ میزان 15 سال(طبق‌ سابقه‌ بیمه‌ قابل‌ قبول)
6- سنوات قراردادی یا شرکتی‌ داوطلبانی‌ که‌ در سالهای گذشته‌ به‌ صورت قرارداد تمام وقت‌ (اعم‌ از قراردادکار معین‌ و پزشک‌ خانواده و قرارداد مشاغل‌ کارگری) در موسسات تابعه‌ وزارت بهداشت‌ و یا شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به‌ خدمت‌ اشتغال داشته‌اند و با موسسه‌ قطع‌ همکاری نمودهاند حداکثر به‌ میزان 5 سال (طبق‌ سابقه‌ بیمه‌ قابل‌ قبول)
نکته‌: در صورتیکه‌ افراد در یکی‌ از حالات شرکتی‌ یا قراردادی شاغل‌ بوده و براساس دستورالعمل‌ های مربوطه‌ به‌ حالت‌ اشتغال دیگری تبدیل‌ وضع‌ شده اند(اشتغال بصورت مستمر)، می‌ توانند حداکثر از 15 سال ارفاق سن‌ بهرمند گردند.
7- داوطلبانی‌ که‌ طرح خدمت‌ نیروی انسانی‌ موظف‌(اجباری یا اختیاری و یا در قالب‌ تمدید طرح) را به‌ استناد قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان انجام دادهاند، به‌ میزان انجام خدمت‌ فوق.
8- به‌ استناد بند الف‌ ماده 15 قانون حمایت‌ از خانواده و جوانی‌ جمعیت‌ مصوب 1400/8/19 مجلس‌ شورای اسلامی‌ به‌ ازاء تاهل‌ و نیز داشتن‌ هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به‌ سقف‌ محدودیت‌ سنی‌ اضافه‌ می‌ شود.
نکته‌: مجموع سنوات اضافه‌ شده به‌ سن‌ داوطلبان در هر حال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
سفارش پستی کتاب‌های آمادگی برای آزمون‌های استخدامی
ب) ضوابط‌ و مقررات پذیرش مشمولین‌ قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان:
1- مشمولین‌ قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح «اجباری» می‌بایست‌ دارای معافیت‌ یا گواهی‌ پایان انجام طرح خدمت‌ مربوطه‌ باشند.
تبصره 1- مشمولین‌ قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که‌ در حین‌ انجام خدمت‌ قانونی‌ در واحدهای تابعه‌ یک‌ دانشگاه می‌باشند، می‌توانند صرفاً در آزمونهای استخدامی‌ همان دانشگاه شرکت‌ نمایند. بدیهی‌ است‌ در صورت قبولی‌ صدور ابلاغ استخدامی‌ و حکم‌ حقوقی‌ بصورت پیمانی‌ حین‌ طرح امکان پذیر خواهد بود.
تبصره 2- در خصوص داوطلبانی‌ که‌ نسبت‌ به‌ تمدید طرح آنان اقدام شده است‌، نیازی به‌ ارائه‌ گواهی‌ «پایان طرح» نیست‌ و گواهی‌
«اشتغال به‌ طرح» برای اینگونه‌ افراد کفایت‌ می‌نماید. ضمناً مشمولین‌ مذکور می‌توانند با ارائه‌ گواهی‌ مربوطه‌ در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی‌ نیز شرکت‌ نمایند.
نکته‌: داوطلبان متعهد خدمت‌ موسسات تابعه‌ وزارت بهداشت‌ (تعهد خاص، قانون برقراری عدالت‌ آموزشی‌ و پزشکان متخصص‌ مشمولین‌ تعهدات «ضریب‌ k» و ...) صرفا مجاز به‌ شرکت‌ در آزمون استخدامی‌ همان موسسه‌ یا منطقه‌ مورد تعهد می‌ باشند.
لازم به‌ ذکر است‌ در صورت پذیرش نهایی‌، تعیین‌ محل‌ خدمت‌ این‌ داوطلبان در مدت تعهد با توجه‌ به‌ مفاد سند تعهد اخذ شده برعهده موسسه‌ خواهد بود.
تبصره 3- مشمولین‌ تعهدات ضریب‌ k در صورتی‌ مجاز به‌ ثبت‌ نام در آزمون (در هر شغل‌- محل‌) می‌ باشند که‌ از میزان تعهدات آنان حداکثر 3 ماه باقی‌ مانده باشد (ملاک عمل‌ برای محاسبه‌ حداکثر سه‌ ‹3› ماه، از تاریخ‌ آخرین‌ روز ثبت‌ نام می‌باشد). بدیهی‌ است‌ صدور ابلاغ پذیرفته‌ شدگان نهایی‌ این‌ بند منوط به‌ ارائه‌ گواهی‌ پایان خدمات مورد تعهد پزشکان در مقطع‌ تخصص‌ می‌ باشد.
2- مشمولین‌ قانون خدمت‌ پزشکان و پیراپزشکان در رشته‌ های دارای طرح »اختیاری« که‌ طرح خود را در سایر موسسات تابعه‌ وزارت بهداشت‌ درمان و آموزش پزشکی‌ می‌گذرانند در صورت قبولی‌ ملزم به‌ ارائه‌ گواهی‌ موافقت‌ با انصراف از طرح در صورت پذیرش نهایی‌ از دانشگاه محل‌ انجام طرح خود در هنگام بررسی‌ مدارک می‌ باشند.
پ) شرایط‌ اختصاصی‌ و ضوابط‌ پذیرش مشاغل‌ مربوط به‌ حیطه‌ فوریت‌های پزشکی‌:
در خصوص مشاغل‌ فوریت‌های پزشکی‌ پیش‌ بیمارستانی‌ و کارشناس تریاژ تلفنی‌ فوریت‌های پزشکی‌ علاوه بر شرایط‌ فوق الذکر، داشتن‌ سلامت‌ کامل‌ جسمانی‌ و روانی‌ با تایید طب‌ کار مورد تائید وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی‌ نیز الزامی‌ می‌ باشد.
در خصوص شغل‌ « فوریت‌های پزشکی‌ پیش‌ بیمارستانی‌ » علاوه بر شرایط‌ مندرج در بندهای قبلی‌، برخورداری از شرایط‌ ذیل‌ نیز الزامی‌ می‌باشد:
1- دارای قد 165 سانتی‌ متر و بالاتر.
2- دارای شاخص‌ توده بدنی‌ BMI (Body Mass Index ) کمتر از 30 و بیشتر از 19.
تبصره: افرادی که‌ "BMI" آنها در محدوده تعیین‌ شده نبوده و نسبت‌ به‌ موضوع معترض باشند طبق‌ دستورالعمل‌ اجرایی‌ مربوطه‌ برای انجام"تست‌ بیو الکتریک‌ امپدانس‌" معرفی‌ می‌ شوند و تصمیم‌ گیری نهایی‌ در خصوص آنها براساس نتایج‌ تست‌ مربوطه‌ صورت می‌گیرد.
تذکر: اندازه گیری "قد" و "BMI" در زمان بررسی‌ مدارک انجام خواهد گرفت‌ و در صورتی‌ که‌ داوطلب‌ هر یک‌ از این‌ شرایط‌ را احراز ننماید، از سایر مراحل‌ استخدام از جمله‌ مصاحبه‌ حذف خواهد شد و حق‌ اعتراض نخواهد داشت‌.
3- دارا بودن گواهینامه‌ رانندگی‌ با آمبولانس‌ ( ب2 یا پایه‌ دوم)
تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه‌ (ب1) در صورت قبولی‌ در آزمون، بایستی‌ تعهد محضری مبنی‌ بر ارائه‌ اصل‌ گواهینامه‌ (ب2) یا پایه‌ دوم را تا پایان یک‌ سال پس‌ از تاریخ‌ برگزاری آزمون استخدامی‌ ارائه‌ نمایند. بدیهی‌ است‌ در صورت عدم ارائه‌ اصل‌ گواهینامه‌ در مدت تعیین‌ شده استخدام فرد کان لم‌ یکن‌ خواهد شد. (لازم به‌ ذکر است‌ افراد زیر 24 سال چنانچه‌ فاقد گواهینامه‌ مربوطه‌ باشند، در صورت قبولی‌ در آزمون بایستی‌ تعهد محضری مبنی‌ بر اخذ گواهینامه‌ ب 2 تا پایان 24 سالگی‌ ارائه‌ نمایند و در صورت عدم ارائه‌ گواهینامه‌ در زمان مقرر قبولی‌ آنها کان لم‌ یکن‌ خواهد شد)
4- داشتن‌ آمادگی‌ جسمانی‌ و مهارتهای بدنی‌ برای امدادرسانی‌ سریع‌ و صحیح‌ (بدین‌ منظور از داوطلبان واجد شرایط‌، آزمون آمادگی‌ جسمانی‌ به‌ عمل‌ خواهد آمد).
نکته‌: سایر شرایط‌ اختصاصی‌ مشاغل‌ مختلف‌ بنا به‌ ضرورت در جداول رشته‌ های شغلی‌ هر دانشگاه درج گردیده است‌.

توجه: کارجوی گرامی متن قرار گرفته شده در بالا  شامل بخشی از شرایط دفترچه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی می باشد، لذا جهت مشاهده متن کامل شرایط اعلامی می توانید بر روی دانلود دفترچه راهنما در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون

 

+ دانلود دفترچه شرایط (کامل)
+ مشاهده مواد آزمون
+ کد، نام استان، شهرستان
+ جدول شغل محل
+ فرم استشهاد محلی
+ فرم پیش نویس ثبت نام
تقویم آزمون:
ثبت نام: تا 15 شهریور 1401
کارت آزمون: 20 مهر 1401
برگزاری آزمون: 22 مهر 1401

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کلیک نمایید

اعلام اسامی جهت بررسی مدارک (سری چهارم)

خبر 7 شهریور 1401: اعلام نفرات جهت بررسی مدارک سری چهارم. به اطلاع می رساند با توجه به عدم تکمیل ظرفیت داوطلبان در واحدهای تابعه شهرستان شیروان،  فهرست اسامی زیر جهت بررسی مدارک اعلام می گردد.
این افراد می بایست مدارک خود را طبق اطلاعیه شماره  3  جهت بررسی ارسال نمایند.
توجه 1:این فهرست به منزله قبولی نهایی در آزمون نیست و صرفا جهت راستی آزمایی اسناد و مدارک در خود اظهاری اعلام شده از سوی داوطلبان می باشد.
توجه 2: طبق مفاد دفترچه راهنمای آزمون در صورت عدم احراز شرایط و نداشتن مدارک مورد نیاز در هر مرحله از فراخوان افراد حذف خواهند شد.
توجه 3: بدیهی است عدم ارسال مدارک در تاریخ مقرر به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
مدارک مورد نیاز جهت بررسی می بایست به صورت الکترونیکی ارسال گردد. فرصت ارسال مدارک از 6 لغایت  8  مرداد ماه 1401 می باشد. پس از فرصت اعلام شده امکان ارسال مدارک وجود ندارد.

جهت ارسال مدارک کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید

اعلام اسامی جهت بررسی مدارک

خبر 10 مرداد 1401: به اطلاع می رساند با توجه به عدم تکمیل ظرفیت افراد جهت انجام مصاحبه تخصصی، فهرست اسامی زیر جهت بررسی مدارک اعلام می گردد.
این افراد می بایست مدارک خود را طبق اطلاعیه شماره  3  جهت بررسی ارسال نمایند.
توجه 1:این فهرست به منزله قبولی نهایی در آزمون نیست و صرفا جهت راستی آزمایی اسناد و مدارک در خود اظهاری اعلام شده از سوی داوطلبان می باشد.
توجه 2: طبق مفاد دفترچه راهنمای آزمون در صورت عدم احراز شرایط و نداشتن مدارک مورد نیاز در هر مرحله از فراخوان افراد حذف خواهند شد.
توجه 3: بدیهی است عدم ارسال مدارک در تاریخ مقرر به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
مدارک مورد نیاز جهت بررسی می بایست به صورت الکترونیکی ارسال گردد.
فرصت ارسال مدارک از 9 لغایت  13 مرداد ماه 1401 می باشد.
پس از فرصت اعلام شده امکان ارسال مدارک وجود ندارد.

جهت ارسال مدارک کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید

اعلام نتایج بررسی مدارک

خبر 22 تیر 1401: اعلام نتایج بررسی مدارک سری دوم- پس از بررسی مدارک داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول ( سری دوم ) افراد حائز شرایط جهت حضور در مراحل بعدی به شرح فهرست زیر اعلام می گردد.
توجه 1: این فهرست به منزله قبولی نهایی در آزمون نمی باشد.
توجه 2: انجام مرحله بعد برای افراد حائز شرایط  پس از تکمیل ظرفیت مورد نیازاطلاع رسانی می شود.
توجه 3:افرادی که نسبت به نتیجه این مرحله از آزمون اعتراض دارند می توانند از طریق فرم زیر اعتراض خود را ثبت نمایند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=20880
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k