• ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی استخدامی دانشکده علوم پزشکی زاهدان

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

استخدام کارشناس گفتار درمانی

آگهی 21 تیر 1403: استخدام کارشناس گفتار درمانی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در نظر دارد به منظور تامین نیروی گفتار درمانی در واحد های تابعه دانشگاه براساس ضوابط قانونی از طریق فراخوان اقدام به بکارگیری نیرو نماید. از این رو از علاقه مندان واجد شرایط دارای مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته گفتار درمانی و دارای دانش کافی در تمامی حیطه های درمان و با روحیه کار تیمی، متعهد و مسئولیت پذیر و دارای حداقل ۲ سال سابقه گفتار درمانی دعوت می شود جهت اطلاع از شرایط و تکمیل مدارک از تاریخ ۲۰/۰۴/۱۴۰۳ لغایت ۲۴/۰۴/۱۴۰۳ به واحد آموزش دانشکده توابخشی مراجعه نمایند.
شماره تماس: ۰۵۴۳۳۲۹۵۸۳۵

اعلام نتایج آزمون استخدام بهورز (شهرستان خاش)

خبر 6 تیر 1403: اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بهورزی شهرستان خاش
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اسامی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بهورزی شهرستان خاش اعلام شد.

مشاهده نتایج

اعلام نتایج آزمون استخدام بهورز

خبر 24 خرداد 1403: اعلام نتایج 3 برابر ظرفیت آزمون استخدامی جذب بهورز در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
اسامی 3 برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدام بهورزی شهرستان های زاهدان، سراوان، میرجاوه و سیب و سوران اعلام شد. نتایج آزمون بهورزی شهرستان خاش، متعاقبا از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام خواهد شد.

مشاهده نتایج

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 15 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درخصوص زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
با عنایت به اتمام فرآیند بررسی مدارک پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله اول آزمون استخدام پیمانی مورخ 1402/07/28 و لزوم انجام مصاحبه عمومی و ارزیابی تخصصی، بدینوسیله به اطلاع افراد پذیرفته شده اولیه آزمون کتبی می رساند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر (صرفا کارت ملی و یا شناسنامه) مطابق جدول زمانبندی اعلام شده جهت انجام مراحل تکمیلی استخدام مراجعه نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 5 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درخصوص زمانبندی تحویل مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
پیرو اطلاعیه شماره یک دانشگاه، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج اولیه اعلام شده آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی جهت بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت گردیده اند می رساند،پس از مطالعه دقیق اطلاعیه مذکور و تهیه مدارک ،مطابق جدول زمانبندی ذیل بر اساس رشته شغلی به محل سالن ولایت دانشگاه مراجعه نمایند. از این رو توصیه می گردد، داوطلبین موارد مندرج در آگهی های فوق را مجداً با دقت و حساسیت فراوان مطالعه و صرفا در زمان و تاریخ اعلام شده مدارک را تحویل نمایند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه تحویل مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 2 آذر 1402: اطلاعیه تحویل مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
با عنایت به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی مورخ 28/07/1402 به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که براساس نتایج اولیه اعلام شده آزمون کتبی توسط جهاد دانشگاهی جهت فرآیند بررسی مدارک و ارزیابی تکمیلی دعوت گردیده اند می رساند: تکمیل مدارک براساس جدول زمانبندی که متعاقبا اعلام میگردد براساس رشته ی شغلی در محل سالن ولایت دانشگاه صورت خواهد پذیرفت، از این رو ضروریست داوطلبان محترم مفاد مندرج در این اطلاعیه را با دقت مطالعه و نسبت به تهیه مستندات مربوطه اقدام نمایند.
نکات مهم:
اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از بررسی مدارک و انجام ارزیابی تکمیلی مطابق با رشته شغل های مورد نیاز توسط جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد و تحویل مدارک به منزله استخدام نمی باشد.
عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی گردیده و طبق مقررات از سایر افراد به جانشینی ایشان دعوت خواهد شد .
با عنایت به ضیق وقت، به مدارک و مستندات ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک مورد نیاز:
1) پرینت کارنامه مندرج در سایت جهاد دانشگاهی که بر اساس آن داوطلب،مجاز به معرفی بررسی مدارک گردیده است.
2) کپی تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی داوطلب
تذکر: در مواردی که کارت ملی جدید تحویل نگردیده، ارائه برگه رسید کارت ملی الزامی است.
3) اصل وتصویر تمامی صفحات شناسنامه همسر و فرزندان ( در صورت تاهل )
4) اصل و تصویرکارت پایان خدمت و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
5) تصویر گواهینامه رانندگی پایه دو صرفاً در خصوص متقاضیان رشته شغلی فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی
6) تصویرگواهی پایان یا معافیت قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان ویژه رشته های طرح اجباری
7) گواهی اشتغال به کار مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان، باذکر تاریخ شروع و پایان طرح
8) تصویر مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل و یا گواهینامه موقت تحصیلی مطابق با متن فراخوان
تذکر: داوطلبانی که شرایط احراز تحصیلی شغل انها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری و مشروط به مرتبط بودن مقطع پایین تر می باشد لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع تحصیلی، مدرک تحصیلی مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارائه نمایند. ( بند 3 بخش هفتم تذکرات و توصیه های کلی دفترچه راهنمای آزمون)
9) مدارک مورد نیاز  جهت  تایید امتیاز  قانون برقراری عدالت آموزشی(صرفا ویژه داوطلبانی که در فرم خود اظهاری  خود را مشمول این امتیاز دانسته اند ویژ افراد دوره های تکمیلی و تخصصی): تصویر برابر اصل تعهد محضری و تایید مدت کارکرد در منطقه مورد تعهد با امضای بالاترین مقام و احد برای داوطلبان استفاده از امتیاز قانون اصلاح قانون برقراری عدالت آموزشی ( ویژه مشمولین بند 4 بخش ت امتیازات دفترچه راهنمای آزمون)
10) اصل و تصویرکارت و همچنین گواهی ایثارگری)خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان) معتبر از مراجع ذیصلاح
- تایید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع وزارت جهاد کشاورزی جهت استفاده از سهمیه ایثارگری رزمنده یا فرزند رزمنده با قید حضور حداقل 6 ماه خدمت داوطلبانه در جبهه.
تذکر1: تصویر تمام صفحات شناسنامه پدر، مادر یا همسر در صورت استفاده از سهمیه ایثارگران (ویژه داوطلبان ایثارگر مشمول سهمیه جانبازان، آزادگان و رزمندگان)
تذکر 2: کارت های ایثار گری قدیم  ملاک عمل بررسی مدارک نمی باشد و لازم است گواهی های ایثارگری  ویژه رزمندگان  دارای حداقل شش ماه حضور داوطلبانه ، جدید و از طریق مراجع  ذی صلاح اخذ شود.
تذکر 3: کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی ایران مرجع تایید برای گواهی ایثارگری نمی باشد.
12) گواهی معتبر از سازمان بهزیستی استان محل اقامت جهت استفاده از سهمیه معلولین عادی با قید عبارت:
1- استفاده از سهمیه 3% استخدامی
2- تایید اینکه معلولیت آنها مانع انجام فعالیت در رشته شغلی مورد نظر نباشد.
13) مدارک مورد نیاز جهت افزایش سنی داوطلبانی که سن آنها بالاتر از حداکثر سن مندرج در آگهی می باشد:
ارائه فرم خلاصه سوابق (فرم شماره 502)  و تصویر آخرین قرارداد
ارائه آخرین قرارداد شرکتی/ سابقه پرداخت بیمه به سازمان تامین اجتماعی/ گواهی از محل خدمتی
ارائه قراردادهای مربوطه یا گواهی از دستگاه محل خدمت
سابقه پرداخت کامل بیمه به سازمان های بیمه گر
14)مدارک مورد نیاز  جهت  تایید امتیاز بومی شهرستان(صرفا ویژه داوطلبانی که در فرم خود اظهاری  خود را مشمول این امتیاز دانسته اند )
الف- شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
ب-سکونت داوطلب به مدت حداقل ده سال با ارائه استشهاد محلی (براساس پیوست این آگهی ) ممهور به مهر فرمانداری یا  نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) احراز گردد. به منظور احراز این بند، یکی از مستندات زیرلازم است.
1- داشتن سابقه تحصیلی در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا مورد تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه (می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده ساله ملاک محاسبه قرار گیرد)
2- گواهی اشتغال به کار رسمی ، پیمانی و قراردادی در بخش دولتی و عناوین مشابه در بخش خصوصی به همراه سوابق بیمه پردازی
15) پوشه قرمز

دعوت به همکاری پزشک متخصص

آگهی 4 مرداد 1402: دعوت به همکاری پزشک متخصص در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان در نظر دارد به منظور تامین پزشک متخصص در رشته قلب و عروق، رشته داخلی، بیهوشی و جراح مغز و اعصاب در بیمارستان های شهرستان سراوان و پزشک متخصص اطفال، بیهوشی و جراح مغز و اعصاب در بیمارستان شهرستان خاش به صورت پیمانی، بر اساس ضوابط قانونی و از طریق استخدام خارج از نشر نیرو جذب نماید.
از علاقمندان واجد شرایط دعوت می شود جهت اطلاع از شرایط استخدام و تکمیل مدارک از تاریخ ۱۴۰۲/۵/۴ لغایت ۱۴۰۲/۵/۷ به مدیریت منابع انسانی دانشگاه مراجعه نموده و یا با شماره تلفن ۰۵۴۳۳۳۷۲۱۴۶ تماس حاصل کنند.

نتایج آزمون استخدام پیمانی

خبر 24 تیر 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
به اطلاع کلیه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی مورخ 1401/12/18 میرساند نتایج اولیه براساس مجموع نمره علمی و امتیاز کرونا و امتیاز بومی مندرج در خود اظهاری افراد به صورت 3 برابر ظرفیت اعلام گردیده است.
همچنین شغل محل های مربوط به مجوز ٪25 ایثارگران که در آن شرکت کننده واجد شرایط ایثارگر وجود نداشته از اعلام نتیجه اولیه حذف گردیده است
لازم به ذکر است تکمیل مدارک براساس جدول زمان بندی ذیل براساس رشته شغل های مندرج در آزمون انجام خواهد گرفت و پس از آن اعلام نتیجه نهایی صورت خواهد گرفت.
ضمنا از افرادی که خارج از جدول زمان بندی مراجعه نمایند تشکیل پرونده انجام نخواهد گردید.
همچنین در صورت عدم مراجعه در تاریخ مذکور و نقص مدارک هیچگونه مسولیتی دانشگاه در قبال پذیرفته شدگان ندارد و نیروی جایگزین معرفی می گردد
مکان تحویل مدارک : زاهدان میدان دکتر حسابی ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی طبقه همکف روبرو اداره کارگزینی ساعت تحویل مدارک : 30 : 7 لغایت 11:10

**مدارک مورد نیاز**

1- تصویر تمام صفحات شناسنامه

 2-  تصویر کارت ملی

 3-  تصویر مدرک تحصیلی

 4-  تصویر پایان طرح – مشمولین طرح : معرفی به طرح به همراه گواهی اشتغال به طرح

 5-  تصویر کارت پایان خدمت ویژه آقایان

 6-  مدارک دال بر ایثارگری

 7-  مدارک دال بر بومی بودن بر اساس مفاد آگهی

 8-  فرم تکمیل شده امتیاز کرونا

 9-  پوشه سفید

جدول زمان بندی:

مشاهده نتایج (1) | مشاهده نتایج (2)

استخدام پزشک و مراقب سلامت

آگهی 13 اردیبهشت 1402: استخدام پزشک و مراقب سلامت در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نظر دارد جهت اجرای طرح پزشکی خانواده از پزشکان و مراقبین سلامت دعوت به همکاری نماید.
برای پزشک خانواده از متخصصین داخلی، اطفال، اعصاب و راوان، (با مجوز بکار گیری از معاونت درمان دانشگاه)، متخصص پزشکی اجتماعی، متخصص پزشکی خانواده، پزشک عمومی دوره دیده MPH و برای مراقبین سلامت از بین فارغ االتحصیلان رشته های بهداشت عمومی، مبارزه با بیماریها، مامایی و پرستاری (در صورت عدم حدنصاب موارد مذکور) ثبت نام خواهد شد.
الویت ثبت نام برای فاز اول در شهرستان خاش می باشد و علاقمندان تا 20 اردیبهشت ماه فرصت دارند در سامانه ثبت نام نماید.
گفتنی است بعد از ثبت نام اولیه، ادامه فرایند از طربق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اطلاع رسانی خواهد شد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

استخدام ماما در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

آگهی 6 اردیبهشت 1402: استخدام ماما در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در اطلاعیه ای اعلام کرد؛
به اطلاع می رساند جهت تکمیل نیروی انسانی ماما در مراکز خدمات جامع کشتگان و مک سوخته از بین ماماهای واجد شرایط نیروی ماما به صورت قرارداد بیمه روستایی با شرایط ویژه جذب خواهد شد، علاقمندان در صورت تمایل به همکاری با واحد نیروی انسانی معاونت بهداشتی با شماره تلفن : ۳۳۴۲۹۴۵۰ تماس حاصل فرمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=103832
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k