آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان (استخدام جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۸۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


 استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان – 21 مرداد 99

دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با توجه به شیوع ویروس کووید 19 در نظر دارد در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز بیمارستان‌های سراسر استان نسبت به اعزام نیروی انسانی داوطلب در گروه‌های پرستاری اقدام نماید.
لذا داوطلبین ارجمندی که مایلند در خط مقدم مبارزه با کرونا به همراهی و همیاری همکاران خود در مراکزدرمانی سراسر استان بپیوندند با در دست داشتن مدارک به مدیریت پرستاری معاونت درمان (جاده گاوازنگ،بالاتر از بیمارستان آیت اله موسوی،دانشگاه علوم پزشکی،بوستان2،طبقه سوم)مراجعه نمایند.

خبر 19 مرداد 99: دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان فعال گردید.
داوطلب گرامی ؛ جهت اخذ کارت ورود به جلسه آزمون، مطالعه راهنمای آزمون و ثبت خود اظهاری سلامت الزامی میباشد. لذا خواهشمند است نسبت به مطالعه و ارسال اطلاعات خود اظهاری سلامت اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید
نکته مهم : بدیهی است در صورت عدم تکمیل اطلاعات خود اظهاری سلامت و ارسال آن از ورود داوطلب به محل آزمون جلوگیری بعمل خواهد آمد. آزمون روز دوشنبه مورخ 99/5/20 در نوبت صبح رأس ساعت 10:00 صبح برگزار می گردد. درب سالن های آزمون 1 ساعت قبل از برگزاری آزمون بسته می شود.

جهت تکمیل فرم خود اظهاری اینجا کلیک نمایید
جهت دریافت راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


 استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان – 15 مرداد 99

 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان برای تامین بهورز مورد نیاز خود در خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق مفاد دستورالعمل اجرایی پذیرش و جذب بهورز از بین افراد واجد شرایط و بومی روستا از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش پذیرش می نماید. پذیرفته شدگان پس از طی دوره بهورزی و قبولی به صورت قرارداد پیمانی و یا  کارمعین (براساس مجوز اختصاص داده شده مربوطه ) صرفاً جهت خدمت در خانه بهداشت روستای مورد نظر به کارگیری خواهند شد

جهت مشاهده لیست روستاهای مورد نیاز اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود گواهی تاییدیه محل سکونت اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم تاییدیه بومی بودن اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم رضایت نامه اینجا کلیک نمایید

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است.
مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد.

> شرايط عمومی و اختصاصی

1 .شرايط عمومی داوطلبان
1-1 .داشتن تابعيت ايران
1-2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكی از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوری اسلامي ايران
1-3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
1-4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان
1-5 .داشتن سلامت جسماني و رواني وتوانايی براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شورای طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
1-6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
1-7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
1-8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههای اجرايی توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
1-9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاه های اجرايي باشند.

> تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی

افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامی نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت در كليه دستگاه هاي اجرايي ويا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاه هاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارك تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -داوطلباني كه در حال انجام طرح قانوني در رشته هاي اجباري موضوع قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان هستند.
7 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهي (ملاك مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتي كه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غير مرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرك تحصيلي مندرج در آگهي باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني برعدم درخواست اعمال مدرك تحصيلي مربوطه پس از صدور حكم استخدامي خواهد بود. داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلي خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.

> شرايط اختصاصی

الف) شرايط سني داوطلبان:
براي شغل بهياري داشتن حداقل 18 سال سن (متولدين قبل از 1381/05/12) و براي ساير مشاغل داشتن حداقل 20 سال سن و حداكثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1379/05/13 تا 1359/05/13) و داشتن حداكثر 45 سال تمام براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري و بالاتر (متولد شدگان بعد از 1354/05/13)
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تأييديه هاي معتبر، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1 –جانبازان،آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
2 –ساير مشمولين سهميه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مكلف به رعايت حداكثر سن هاي اعلام شده در ذيل مي باشند، در غير اين صورت از ادامه فرايند استخدام حذف خواهند شد. – پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهيد به ميزان پنج سال

داوطلباني كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه ها
3 -سابقه خدمت كارمندان تمام وقت دولتي حداكثر به ميزان 5 سال
4 -سنوات شركتي داوطلبان شركتي شاغل كه به صورت غيرمستقيم و از طريق شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ، به خدمت اشتغال دارند، حداكثر به ميزان 15 سال (طبق سابقه بيمه قابل قبول)
5 -سنوات قراردادي يا شركتي داوطلباني كه در سالهاي گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادكارمعين و پزشك خانواده و قرارداد مشاغل كارگري) در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد با موسسات تابعه به خدمت اشتغال داشته اند وبا موسسه قطع همكاري نموده اند حداكثر به ميزان 5 سال (طبق سابقه بيمه قابل قبول) نكته: در صورتي كه افراد در يكي از حالات شركتي يا قرادادي شاغل بوده و براساس دستورالعمل هاي مربوطه به حالت اشتغال ديگري تبديل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر)، مي توانند حداكثر از 15 سال ارفاق سن بهرمند گردند.
6 -داوطلباني كه طرح خدمت نيروي انساني موظف (اجباري يا اختياري و يا در قالب تمديد طرح) را به استناد قانون خدمت پزشكان وپيراپزشكان انجام داده اند، به ميزان انجام خدمت فوق.
7 -مدت خدمت سربازي انجام شده.
نكته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بيشتر نخواهد بود

توجه مهم:
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درماني كشور در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده دانلود دفترچه راهنمای آزمون + جدول رشته های مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ آزمون استخدام قراردادی کار معین جهت تامین نیروی انسانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سال 99 در تاریخ 14 شهریور برگزار خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


استخدام علوم پزشکی زنجان – 23 تیر 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از فارغ التحصیلان رشته های تحصیلی کارشناسی مامائی ، اتاق عمل ، بیهوشی و پرستاری جهت خدمت در بخش های درمانی مراکز آموزشی درمانی و بیمارستانهای تابعه دانشگاه دعوت به همکاری به صورت موقت می نماید. داوطلبان می توانند با ثبت نام در سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تکمیل فرم مربوطه تمایل خود به همکاری با دانشگاه را اعلام نمایند تا در صورت نیاز با ایشان تماس حاصل گردد.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 19 تیر 99: تعویق زمان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

پیرو آگهی پذیرش نیروی شرکتی(خرید خدمات) درمانی و بالینی مورخ۹۹/۴/۱۲دانشگاه به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون می رساند با توجه به مصوبه قرارگاه پیشگیری و کنترل کرونا ویروس دانشگاه و شرایط کنونی، آزمون پذیرش مذکور که برای روز جمعه مورخ ۹۹/۴/۲۰ برنامه ریزی گردیده بود لغو و به زمان دیگری که متعاقباً از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد، موکول گردید.


 استخدام علوم پزشکی زنجان – 12 تیر 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان در نظردارد از محل مجوز شماره ۹۲۵۳/۲۰۹/د مورخ ۹۸/۱۱/۰۸ معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در راستای تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد واجد شرایط مورد نیاز در دانشگاه به تعداد ۵۰  نفر را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه برای رشته های شغلی مشخص شده با واگذاری به شرکت طرف قرارداد و پس از بررسی شرایط احراز عمومی براساس قانون گزینش کشور و با درنظر گرفتن شرایط مندرج در دفترچه و جدول رشته های شغلی بکارگیری نماید.
مهلت ثبت نام تا 17 تیر 99 می باشد.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان مورخ 12 تیر 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال 99 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:

+ جهت دریافت دفترچه آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی زنجان اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان – 1 تیر 99

به آگاهی  کلیه دارندگان گواهینامه طی دوره های کمک پرستاری تأیید شده از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می رساند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان در نظر دارد در صورت نیاز از خدمات ایشان به صورت موقت و ساعتی در بیمارستانها و مراکز آموزشی درمانی درگیر با بیماری کرونا استفاده نماید. لذا متقاضیان می توانند جهت اعلام آمادگی با همکاری در این زمینه، به سامانه  سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراجعه و ثبت نام نمایند تا در صورت نیاز از طریق مصاحبه و سنجش میزان مهارت و توانائی داوطلبان بکارگیری گردند.

خبر 3 خرداد 99: اطلاعیه زمانبندی سنجش آمادگی جسمانی رشته فوریتهای پزشکی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

باتوجه به لغو زمان انجام سنجش آمادگی جسمانی داوطلبان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی آزمون استخدامی مورخ 98/08/30 بدلیل شیوع بیماری کووید 19 در تاریخ 98/12/10 ، به اطلاع داوطلبان محترم پذیرفته شده مرحله اول می رساند مصاحبه و سنجش آمادگی جسمانی فوق الذکر در روز پنجشنبه مورخ 99/03/08 در سالن ورزشی شهید نوری به آدرس: زنجان – جاده گاوازنگ- بالاتر از مرکز آموزشی درمانی آیت اله موسوی- سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، بر اساس جدول زمانبندی (پیوست) برگزار خواهد شد. داوطلبان می بایست در تاریخ تعیین شده و رأس ساعت مقرر با همراه داشتن کارت ملی، لباس و کفش ورزشی مناسب و بیمه ورزشی بر اساس جدول زمانبندی مذکور حضور بهم رسانند.
محتوای مصاحبه هر یک از رشته ها به شرح ذیل اعلام می گردد:
الف) محتوای مصاحبه رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی
سنجش وضعیت و آمادگی جسمانی: ارزیابی قدرت بدنی و چابکی و توانایی، مدیریت زمان داوطلبان
نکته : به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب و بیمه ورزشی(حداقل24ساعت پیش از زمان مصاحبه) جهت سنجش وضعیت آمادگی جسمانی الزامی می باشد. در غیر اینصورت از حضور داوطلب جهت ادامه مراحل استخدامی ممانعت به عمل خواهد آمد.

جهت مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان – 5 فروردین 99

به اطلاع میرساند با توجه به احتمال شروع بکار نقاهتگاه ها برای پذیرش بیماران کرونایی، کلیه نیروهای پرستار، بهیار، ماما، کمک پرستار و مراقب سلامت(شاغل، بازنشسته، بیکار و …)که مایل به خدمت و همکاری در نقاهتگاه هاهستند می توانند جهت ثبت نام به واحد گسترش شبکه بهداشت واقع در خیابان شهید رجایی خرم دره مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 اسفند 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

پیرو اعلام نتایج نهایی و صدور کارنامه نهایی از سوی سازمان سنجش کشور و اعلام پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی مورخ 98/08/30 (به جز رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی) بدینوسیله موارد ذیل به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند:
پیرو اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی به اطلاع می رساند پذیرش نهایی شرکت کنندگان به میزان برابر ظرفیت مجوزهای استخدامی به ترتیب نمره فضلی صورت گرفته است. لذا خواهشمند است با توجه به وضعیت کنونی کشور و شیوع بیماری کرونا از مراجعه حضوری به این دانشگاه خودداری نموده و در صورت نیاز جهت کسب هرگونه اطلاعات با شماره تلفن 33018437 و یا 33018435 تماس حاصل نمایید.
شایان ذکر است پذیرفته شدگان نهایی طبق اعلام سازمان سنجش کشور به مدیریت گزینش دانشگاه معرفی گردیده اند و هرگونه اطلاع رسانی در خصوص زمان و نحوه مراجعه داوطلبان گرانقدر جهت تکمیل مدارک و یا انجام سایر اقدامات از طریق تماس همکاران محترم مدیریت منابع انسانی و یا مدیریت گزینش به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


 دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی زنجان – 17 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی زنجان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از فارغ التحصیلان رشته های کاردانی و کارشناسی مامائی جهت خدمت در بخش های پرستاری مراکز آموزشی درمانی شهرستان زنجان دعوت به همکاری به صورت موقت می نماید. داوطلبان می توانند با ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه تمایل خود به همکاری با دانشگاه را اعلام نمایند تا در صورت نیاز با ایشان تماس حاصل گردد.

جهت تکمیل فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 6 اسفند 98: اطلاعیه زمانبندی تست آمادگی جسمانی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

به اطلاع داوطلبان محترم واجد شرایط رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی آزمون استخدامی مورخ 98/08/30 دانشگاه می رساند مصاحبه و سنجش آمادگی جسمانی این دانشگاه در تاریخ 98/10/12 در سالن ورزشی شهید نوری به آدرس: زنجان – جاده گاوازنگ- بالاتر از مرکز آموزشی درمانی آیت اله موسوی- سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان، بر اساس جدول زمانبندی برگزار خواهد شد. داوطلبان می بایست در تاریخ تعیین شده و رأس ساعت مقرر با همراه داشتن کارت ملی، لباس و کفش ورزشی مناسب و بیمه ورزشی بر اساس جدول پیوست حضور بهم رسانند.
محتوای مصاحبه هر یک از رشته ها به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف) محتوای مصاحبه رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی
سنجش وضعیت و آمادگی جسمانی: ارزیابی قدرت بدنی و چابکی و توانایی، مدیریت زمان داوطلبان

نکته : به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب و بیمه ورزشی(حداقل24ساعت پیش از زمان مصاحبه) جهت سنجش وضعیت آمادگی جسمانی الزامی می باشد. در غیر اینصورت از حضور داوطلب از ادامه مراحل استخدامی ممانعت به عمل خواهد آمد.

جهت مشاهده لیست اسامی اینجا کلیک نمایید

خبر 8 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

به اطلاع کلیه داوطلبان تأیید شده مرحله اول بررسی مدارک رشته شغلی مددکار بهداشتی و درمانی آزمون استخدامی مورخ 98/08/30 دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، اراک، البرز، قزوین و قم می رساند مرحله مصاحبه آزمون فوق الذکر در روز شنبه مورخ 98/11/12مطابق جدول زمانبندی ذیل در محل دانشگاه علوم پزشکی زنجان به آدرس: زنجان- بلوار استاد دکتریوسف ثبوتی (جاده گاوازنگ)، بالاتر از مرکز آموزشی درمانی آیت اله موسوی- مجموعه پردیس دانشگاه، دانشکده پزشکی برگزار خواهد گردید، لذا ضروری است داوطلبان واجد شرایط بابه همراه داشتن مدارک ذیل راس ساعت مقرر در محل مذکور حضور بهم رسانند.

بدیهی است عدم مراجعه داوطلبان در زمان تعیین شده به منزله انصراف از ادامه روند آزمون تلقی می گردد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

ساعت حضور اعلام شده بصورت تقریبی می باشد.

مدارک مورد نیاز:

یک قطعه عکس 4*3

کارت شناسایی معتبر (کارت ملی- شناسنامه)

مستندات مربوط به سوابق گذراندن دوره های آموزشی، مشارکت در پژوهش، تالیف و یا ترجمه کتاب (نظیر ارائه گواهی دوره های آموزشی مرتبط در حیطه مددکاری، پرینت صفحه اول مقالات چاپ شده در مجلات و کنفرانس های ملی و بین المللی، پرینت شناسنامه طرح های پژوهشی، پرینت جلد و شناسنامه کتاب چاپ شده و …)

تصویر مدارک تحصیلی مقطع کاردانی و کارشناسی جهت دارندگان مدارک تحصیلی ناپیوسته

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی زنجان)

باتوجه اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 1398/08/30 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمان بندی ذیل، با در دست داشتن کلیه مدارک اشاره شده به سازمان مرکزی دانشگاه به نشانی : زنجان – بلوار دکتر ثبوتی (جاده گاوازنگ) – بالاتر از مرکزآموزشی درمانی آیت اله موسوی – پردیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان – ستاد مرکزی دانشگاه مراجعه نمایند:
تذکرات بسیار مهم:
1- لیست اعلام شده به میزان یک تا سه برابر بر اساس رشته شغلی و مفاد آگهی (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط می باشد. لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
2-طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور دعوت بعمل خواهد آمد.
لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.
3- بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.
مدارک موردنیاز
1- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
2- اصل و تصویر کارت ملی
3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.
4- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح (پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی)
5- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … ) از مراجع مربوطه مطابق آگهی منتشره
6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده (ترجیحا زمینه سفید)
7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
9- اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
10- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه سوابق (فرم 502) با تأیید کارگزینی محل خدمت
11- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه (ممهور به مهر سازمان تأمین اجتماعی) و تائیدیه معاونت مربوطه دانشگاه برای نیروهای شرکتی
12- یک عدد پوشه

آدرس محل اخذ مدارک:
زنجان – بلوار دکتر ثبوتی (جاده گاوازنگ) – بالاتر ازمرکزآموزشی درمانی آیت اله موسوی – پردیس دانشگاه علوم پزشکی – ستاد مرکزی دانشگاه
شایان ذکر است مدارک داوطلبان رشته های فوریت های پزشکی داخل پردیس دانشگاه سالن ورزشی شهید نوری اخذ خواهد گردید.

جدول زمانبندی

ردیف
زمان مراجعه
رشته شغلی
زمان و مکان اخذ مدارک
تاریخ
روز
1
98/10/24
سه شنبه
پرستار
پزشک عمومی
کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی
کارشناس بهداشت خانواده
کارشناس بهداشت محیط
از ساعت 9 صبح لغایت 13
مکان: ستاد مرکزی دانشگاه
2
98/10/25
چهارشنبه
کارشناس پرتوشناسی (رادیولوژی)
کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری ها
ماما
مددکار بهداشتی و درمانی
کارشناس فناوری اطلاعات سلامت
3
98/10/29
یکشنبه
کاردان بالینی فوریت های پزشکی
کارشناس بالینی فوریت های پزشکی
از ساعت 9 لغایت 13– مکان: سالن ورزشی شهید نوری. شایان ذکر است تست قد و بی ام آی همزمان در همان محل بررسی خواهد شد

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 4 خرداد 98: کمبود نیروی متخصص در دانشگاه علوم پزشکی زنجان (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی استان زنجان گفت: این واحد دانشگاهی در تمامی حوزه ها به ویژه تخصصی با کمبود نیروی انسانی مواجه شده و این در حالی است برخی افراد جویای کار با مدرک تحصلی بالاتر به دنبال کار در رده های پایین تری هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: اصغر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۸
 • کد دیدگاه: ۳۰۳۱۵۰۶

با سلام برا ثبت نام بهورز ک ت سایت علوم پزشکی ثبت نام مکنن ی قسمت هس بنام بارگذاری فیش بانکی(همون هزینه ثبت نام)الان دارن ثبت نام مکنن ولی ننوشتن ب کدم شماره حسابو کجا باس بریزیم و چ مبلغی..لطفا راهنمایی کنین

پاسخ دهید
 • نویسنده: توکلت علی الله
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۵
 • کد دیدگاه: ۳۰۰۰۵۸۰

سلام من ماما هستم واماده همکاری در مراکز بهداشتی ودرمانی وبیمارستانهای زنجان میباشم طرح خود را نیز تمام کرده ام لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۰
 • کد دیدگاه: ۲۹۸۰۹۱۹

خبر 19 تیر 99: تعویق زمان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان
پیرو آگهی پذیرش نیروی شرکتی(خرید خدمات) درمانی و بالینی مورخ۹۹/۴/۱۲دانشگاه به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون می رساند با توجه به مصوبه قرارگاه پیشگیری و کنترل کرونا ویروس دانشگاه و شرایط کنونی، آزمون پذیرش مذکور که برای روز جمعه مورخ ۹۹/۴/۲۰ برنامه ریزی گردیده بود لغو و به زمان دیگری موکول گردید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: Matin
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۸
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۹۸۷۳

سلام کارت ورود به جلسه کی میاد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۳
 • کد دیدگاه: ۲۹۷۹۹۱۰

با سلام
زمان دریافت کارت ورود به جلسه اعلام نشده است طبق متن اگهی استخدامی، کارت ورود به جلسه آزمون توانمندیهاي تخصصی که نحوه دریافت آن از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد گردید، با استفاده از کدرهگیري و از طریق سایت اینترنتی آزمون قابل چاپ خواهد بود. همچنین به اطلاع می رساند تاریخ آزمون طبق هماهنگی ها و برنامه ریزی های بعمل آمده در روز جمعه مورخ 20/4/99 می باشد. لیکن زمان و مکان دقیق آزمون هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۵۵۹۴۶

خبر 22 مرداد 98: اطلاعیه زمان و مکان مصاحبه استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ زمان و مکان مصاحبه عنوان شغلی حسابدار و کارشناس بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زنجان اعلام شد.
جهت مشاهده زمان و مکان مصاحبه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: وحید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۹۰۹۵

دوستانی که حسابداری شرکت کردن لطفا راهنمایی کنید دروس تخصصی چیا بود؟؟ عمومی هم داشتید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسابداریا توجه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۶۶۵۴

یه با معرفت نبود بگه منابع شغل حسابدار تخصصی چه درسایی بودند؟؟!! ثواب داره میخام استخدامی دانشگاه علوم پزشکی همدان رو شرکت کنم. دعاتون میکنم

پاسخ دهید
 • نویسنده: نسرین رستمی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۰۲۲۵

دولتی حسابرسی مالیاتی

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسابداریا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۰۲۸۶

سلام ممنون. فقط همین سه درس بود یعنی؟؟! جایی دیگه دوستات گفته بودن اصول. بودجه. حسابرسی؟؟!! خدا خیرتان بده راهنماییم کنین خیلی گرفتار (:cry:)

پاسخ دهید
 • نویسنده: سمیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۷۵۰۴۲۳

حسابداری دولتی، بودجه ،…دفترچه قبلیوبخون دقت کنی هرسال عوض شده ازالان بشینیدقشنگ بخونیدمن ازتیرماه شروع کرده بودم مسئول خدمات مالی قبول شدم….فقط زیادتست کارکنید منابع پیام نور عالی هست چندباربخونیدقبولید

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2010
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۲۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۵۰۳۵

کسی نیست جواب بده

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2010
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۲۴۴۶

چی شد جواب نیومد

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2010
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۴۶۵

ای کاش رشته های که مصاحبه ندارند رو سریع مشخص کنند خیلی استرس داریم

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2010
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۴
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۱۴۵۹

تقریبی هم نمیدونی لیست نهایی پذیرفته شدگان کی اعلام میشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: 2010
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۲۵
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۱۵۱

سلام ادمین جان لیست نهایی کی اعلام میشه؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان یک (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۱۰۳۳۳

سلام زمانی مشخص نشده است.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۲۶
 • کد دیدگاه: ۲۳۹۱۲۲۹

خبر 17 تیر 98: اعلام اسامی دعوت شدگان جهت بررسی مدارک آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان
اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک به تفکیک رشته شغلی آزمون پذیرش نیروی قراردادی مورخ ۹۸/۰۳/۲۲ دانشگاه علوم پزشکی زنجان اعلام شد.
جهت مشاهده اسامی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مژده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۳۶۸۲۶۶

کی نتایج زنجان میاد بچه ها

پاسخ دهید
 • نویسنده: raha
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۲۸
 • کد دیدگاه: ۲۳۶۶۱۶۵

من ميخوام بدونم اتاق عمل امسال جذب شركتي داره؟؟كي ممكنه داشته باشه

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی