• بروزرسانی ۱۴۰۰/۱۲/۱۶
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد - اسفند ۱۴۰۰

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد - اسفند ۱۴۰۰

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختياری اینجا کلیک نمایید

 

دریافت کارت آزمون

خبر 25 اسفند 1400: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد فعال گردید.

جهت دریافت کدرهگیری کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد - 16 اسفند 1400

شرکت کار آفرینان زردکوه در نظر دارد جهت جذب نیروهای مورد نیاز در رشته های مورد نظر(به شرح جداول ذیل) از طریق آزمون کتبی و عملی و تأیید صلاحیت عمومی از بین افراد واجد شرایط بصورت شرکتی و برای مدت محدود بکارگیری نماید. مهلت ثبت نام تا 21 اسفند 1400 می باشد.

> شرایط احراز شغل نگهبان

*دارا بودن گواهینامه دیپلم کامل نظام متوسطه ( درکلیه رشته های مورد تأئید آموزش و پرورش) و داشتن کلیه شرایط عمومی و خاص مندرج در این آگهی

> شرایط احراز شغل سرایدار نگهبان

* دارا بودن گواهینامه دیپلم کامل نظام متوسطه ( درکلیه رشته های مورد تأئید آموزش وپرورش) ، متاهل بودن و داشتن کلیه شرایط عمومی و خاص مندرج در این آگهی

> شرایط عمومی

۱-داوطلبان بایستی دارای شرایط ذیل باشند :
۱/۱ - تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی .
۲/۱ - داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران .
۳/۱ - داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی از خدمت نظام وظیفه جهت آقایان (دارندگان کارت معافیت از خدمت پزشکی به هیچ وجه مجاز به ثبت نام وشرکت در آزمون نمی باشند ).درضمن ملاک تاریخ پایان خدمت آخرین روز مهلت ثبت نام ( ۱۴۰۰/۱۲/۲۱) می باشد ( دارندگان معافیت موقت مجاز به ثبت نام برای هیچ یک از رشته های فوق نخواهند بود .)
۴/۱ - عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان.
۵/۱ - عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
۶/۱ - داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانائی برای انجام شغل مورد تقاضا و تایید پزشک معتمد.
۷/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
۸/۱- شرایط سنی : برای امور نگهبانی و سرایدارنگهبان داشتن حداقل ۲۲ سال سن وحداکثر ۳۰ سال می باشد . ملاک محاسبه حداکثر سن اولین روز شروع ثبت ۱۶/۱۲/ ۱۴۰۰خواهدبود .
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان ،آزادگان ، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان ۲۵% وبالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
ب) سایر مشمولین سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در صورت ثبت نام در آزمون،مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در ذیل می باشند، در غیر اینصورت از ادامه فرآیند بکارگیری حذف خواهند شد.
- پدر، مادر و همسر و برادر و خواهر شهید بمیزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه بطور داوطلبانه خدمت نموده اند بمیزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
ج) مدت خدمت سربازی انجام شده آقایان
توضیح : به غیر از موارد فوق هیچ مورد دیگری از جمله سابقه اشتغال قبلی ، پرداخت بیمه و ... برای حداکثر سن قابل قبول نخواهد بود .
۹/۱ – برای امور نگهبانی و سرایدارنگهبان دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم نظام متوسطه (کلیه رشته ها) بایستی صادره از مدارس تحت نظر ومورد تأیید وزارت آموزش وپرورش باشد . (مدارک و گواهی های صادر شده غیر از مدارس تحت نظر آموزش وپرورش مانند گواهینامه های مهارتی صادره از سازمان فنی حرفه ای وسایر مراکز قابل قبول نمی باشد )
۱۰/۱ - بکارگیری برای امور نگهبانی و سرایدارنگهبان از این محل و قرارداد بکارگیری وپرداخت حقوق بر مبنای مدرک تحصیلی دیپلم و تابع قانون کار خواهد بود و داوطلبان پذیرفته شده نهایی بایستی متعهد به عدم تقا ضای اعمال مدرک تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده در آگهی و پرداخت حقوق بر اساس مدارک بالاتر پس از بکارگیری ، تغییر شغل ، جابجایی محل خدمت ، موافقت با ادامه تحصیل و ... در طول مدت اشتغال گردند وشرکت طرف قرارداد در رابطه با موارد مذکور مجاز به رد تقاضای افراد بکارگیری شده خواهد بود .
۱۱/۱- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب فقط یکی از رشته ها و محل های ذکر شده در جدول مشاغل خواهند بود.
۱۲/۱-داوطلبان نباید تعهد انجام کار در سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی داشته باشند.
 
ب-سهمیه های ایثارگران:
بر اساس هماهنگی‌های بعمل‌آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران ، جذب ایثارگران از محل سهمیه‌ تخصیص یافته از طریق شرکت در آزمون بکارگیری ، رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگر در هر یک از سهمیه‌های ۲۵ درصد و ۵ درصد ،بر اساس نمره مکتسبه در آزمون به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت در شغل محل های مندرج در آگهی با رعایت ساز و کارهای ذیل صورت می‌پذیرد:
۱- در فرآیند بکارگیری مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جذب آنان مطابق ضوابط و مقررات جاری و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می پذیرد.
۲- با هماهنگی‌های بعمل‌آمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، سهمیه بکارگیری مربوط به مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران در آگهی آزمون بکارگیری مشخص و از سهمیه سایر داوطلبان مجزا گردیده است و داوطلبان ایثارگر تأیید شده مشمول این سهمیه، برای اعمال سهمیه مذکور صرفاً باید شغل محل‌های مشخص شده در سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد را انتخاب نمایند.
۳- ایثارگران متقاضی بهره‌مندی از سهمیه بکارگیری حداقل ۲۵ درصد موضوع ماده (۲۱) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران برای ثبت نام و بهره‌مندی از سهمیه مزبور، لازم است ابتدا اطلاعات خود را در سیستم سجایا (سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید گردد و در صورت عدم تایید بنیاد مذکور مجاز به انتخاب شغل‌محل‌های مشخص شده برای سهمیه یاد شده نمی‌باشند.
۴- مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، مجاز به بهره‌مندی از سهمیه بکارگیری ۵ درصد سایر ایثارگران نمی‌باشند. به عبارت دیگر هر داوطلب ایثارگر می‌تواند در صورت مشمول بودن، صرفاً از یکی از سهمیه‌های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه، استفاده نماید. بنابراین مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جهت استفاده از سهمیه اختصاصی خود، صرفاً باید مشاغل مشخص شده برای آنان را در آگهی انتخاب نمایند.
۵- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداقل معدل و حداکثر سن معاف می‌باشند.
۶- در صورتی که ایثارگران موضوع سهمیه ۲۵ درصد در شغل محل های سهمیه آزاد شرکت نمایند ،پذیرش بر اساس بالاترین نمره مکتسبه در آن شغل محل و رقابت با سایر داوطلبان خواهد بود.
۷- ایثارگران مشمول سهمیه بکارگیری ۵درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید در زمان انتخاب شغل محل (از بین شغل محل های سهمیه آزاد)، شغل محل هایی را انتخاب نمایند که ظرفیت مورد نیاز آن شغل محل ها بیش از یک نفر باشد و همچنین جزء مشاغل مشخص شده برای سهمیه ۲۵درصد ایثارگران نباشد. بدیهی است استفاده از سهمیه ایثارگران ۵درصد صرفا در مشاغلی اعمال می گردد که ظرفیت پذیرش آن­ها بیش از یک نفر باشد (در مشاغل با یک نفر ظرفیت، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا بر اساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت).
۸- بکارگیری مازاد بر سهمیه بکارگیری ۵ درصد ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد در همان شغل محل و بر اساس نمرات مکتسبه صورت می‌پذیرد.
۹- داوطلب ایثارگر: ایثارگران شامل موارد زیر هستند:
الف) ایثارگران سهمیه بیست و پنج (۲۵) درصد شامل:
جانبازان
آزادگان
همسر و فرزندان شهدا
همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر
همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت
پدر، مادر، خواهر و برادر شهید

ب) ایثارگران سهمیه پنج (۵) درصد شامل:
رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها
همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها
فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد
فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت
پ-سایر سهمیه ها :
کلیه سهمیه بکارگیری پس از کسر سهمیه ایثارگران طبق توضیحات بالا به سایر داوطلبان آزاد در صورت برخورداری از مفاد مندرج در آگهی و به ترتیب بالاترین نمره فضلی بشرح ذیل اختصاص خواهد یافت:
۱-با توجه به بخشنامه شماره ۳۶۹۴۸۸ مورخ ۹۹/۰۷/۲۷سازمان اداری و استخدامی کشور و به استناد قانون اصلاح ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۹۹/۰۶/۱۶ مجلس شورای اسلامی نمره مکتسبه داوطلبان بومی بجز شهرستان تهران و مراکز استانها با تعاریف ذیل با ضریب یک و چهاردهم(۱/۴ ) محاسبه و ملاک عمل قرار می گیرد.
الف ) شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.
ب)سکونت داوطلب حداقل ده سال با ارائه استشهاد محلی(طبق فرم پیوست) ممهور به مهر نیروی انتظامی (پاسگاه یا کلانتری محل) احراز گردد.
ج) داشتن سوابق تحصیلی در مقاطع (ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان) در شهرستان مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند بعنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن ملاک عمل قرار گیرد.
د) در صورت وجود ابهام در خصوص شهرستان محل تولد ،نظر اداره کل ثبت احوال استان ملاک عمل خواهد بود.
و) تقسیمات کشوری برای تعیین بومی بودن ملاک عمل خواهد بود.

توضیح : برای شغل سرایدار نگهبان با توجه به لزوم بیتوته فرد بکارگیری شده جهت نظافت ،نگهبانی و مراقبت ازساختمان های تحویل داده شده به شرکت ،مجددا تاکید می گردد افراد متاهل حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند ،لذا توصیه می گردد داوطلبان شرایط بومی قید شده در آگهی را بطور دقیق مطالعه و بر این اساس ثبت نام نمایند. ضمنا با عنایت به نیاز و حسب ضرورت و تشخیص مسئولین مربوطه محل خدمت پذیرفته شدگان در سطح شهرستان قابل تغییر می باشد.
۲- به نمره مکتسبه کارکنان ۸۹ روزه سرایدار و خدماتی(نظافتچی) شاغل در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی استان چهارمحال و بختیاری که از تاریخ ۹۸/۱۲/۰۱و در راستای وظایف و ماموریتهای محوله مستقیما با ویروس کرونا درگیر بوده اند ، صرفا در صورت برخورداری از شرایط مندرج در این آگهی ، به ازاء هرماه سابقه خدمت (با تایید و ارائه گواهی واحد محل خدمت وکمیته مربوطه) ، دو درصد و حداکثر تا ۲۰ درصد به نمره کل اولیه فرد اضافه خواهد شد.

نکته: داوطلبان بایستی در انتخاب شغل محل مورد تقاضای خود نهایت دقت را بعمل آورند.زیرا تغییر محل خدمت تعیین شده از ابتدا تا پایان زمان ثبت نام به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
تذکرات:
در خصوص رشته های نگهبان و سرایدارنگهبان جذب افراد پس از سنجش توانائیهای جسمی و اخذ تاییدیه های لازم صورت خواهد گرفت. و صرف قبولی در آزمون کتبی ملاک عمل نخواهد بود .ضمنا کلیه داوطلبان مشاغل نگهبان و سرایدار نگهبان بایستی علاوه بر شرایط عمومی فوق دارای شرایط اختصاصی ذیل نیز باشند.

> شرایط خاص رشته های نگهبان و سرایدار نگهبان 

الف) داوطلبان رشته های نگهبان و سرایدارنگهبان میبایست دارای کارت دائمی پایان خدمت وظیفه عمومی و یا کارت معافیت دائم غیر پزشکی باشند ، دارندگان کارت معافیت پزشکی و معافیت موقت از خدمت سربازی تحت هیچ شرایطی مجازبه ثبت نام در این آزمون نمی باشند.
ب) وزن داوطلبان میبایست متناسب با قد آنان باشد (BMI فرد بین ۱۸/۵ تا ۲۷ باشد).
ج) قد داوطلبان می بایست حد اقل ۱۷۵ سانتی مترباشند ( افرادی که قد آنان کمتر از ۱۷۵ سانتی متر باشد به هیچ وجه مجاز به ثبت نام وشرکت در آزمون نمی باشند )
د) موفقیت در آزمون آمادگی جسمانی طبق آیتم های فرم پیوستی (پس از اعلام نتایج کتبی و مشخص شدن بالاترین نمرات مکتسبه و اولویتهای قانونی ) شامل آیتم های(حرکت دراز و نشست ۳۰ مرتبه - دوی چابکی ۴*۹ متر - پرش طول حداقل ۱۶۰ سانتی متر -شنای سوئدی ۲۰ مرتبه -–دوی استقامت ۴۰۰ متر)لازم به یادآوری است که تمام آیتمها پشت سرهم و بدون استراحت خواهد بود و بعد از طی آیتم اول وارد آیتم بعدی خواهند شد و در طول برگزاری تست ، زمان محاسبه خواهد شد (داوطلبان در این مرحله بایستی کارت بیمه ورزشی نیز علاوه بر کارت شناسایی معتبر اعم از شناسنامه-کارت ملی و... همراه داشته باشند)
و) اخذ گواهی سلامت جسمانی و روانی از پزشک معتمد /طب کار و نداشتن هرگونه معلولیت جسمی و روانی
ه) ارائه گواهی عدم اعتیاد به مواد مخدر و روانگردانها طبق بند ۱/۴شرایط آگهی
ز)عدم سابقه محکومیت جزایی موثر طبق بند ۱/۵شرایط آگهی
ی)داشتن سابقه حضور فعال در بسیج و شرایط ایثارگری (طبق مفاد آگهی) ، تاهل ، ارائه مدارک دال برکسب مقامات ورزشی و فرزند پرسنل(شاغل و بازنشسته) در شرایط مساوی در اولویت بکارگیری خواهند بود.
ر) شایان ذکر است بکارگیری از این محل به صورت موقتی وبرای مدت محدود بوده و هیچگونه حقی برای پذیرفته شد گان از لحاظ تقاضای استخدام ، تداوم خدمت پس از اتمام قرارداد با شرکت و خدمت طولانی مدت ایجاد نخواهد کرد وتمدید قرارداد و ادامه خدمت افراد پذیرفته شده منوط به نظر کارفرما ، تمدید قراردادشرکت ، وجود اعتبار و رضایت از نحوه کارایی ورفتاری خواهد بود. وهیچگونه تعهدی برای دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی استان چهارمحال وبختیاری از لحاظ موارد فوق در بر نخواهد داشت .

> نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتیجه

اعلام نتیجه و انتخاب افراد در هر یک از شغل محل های آگهی بترتیب زیر صورت می گیرد:
· با توجه به شرایط خاص اعلام شده برای امور نگهبان وسرایدارنگهبان مقرراست برای این رشته ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از بین داوطلبان واجد شرایط (در کلیه شغل محل های مندرج در آگهی اعم از آزاد و ایثارگر) به ترتیب بالاترین نمره فضلی آزمون کتبی و با لحاظ نمودن اولویت وامتیازهای مد نظر، انتخاب شده و پس از بررسی مدارک (انطباق سوابق و مدارک و مستندات ارائه شده با خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نام که به تایید داوطلب و همچنین به تایید شرکت رسیده)، به مرحله مصاحبه راه خواهند یافت و پس از انجام تست های مورد نظر ، امتیازات مکتسبه در این مرحله با نمره آزمون کتبی ( نمره آزمون کتبی ۳۰ درصد نمره کل را به خود اختصاص خواهد داد و ۷۰ درصد نمره کل آزمون را آزمون عملی خواهد داشت) جمع ودر نهایت ۱/۵برابر ظرفیت ازبین افراد حائز بالاترین نمرات به عنوان پذیرفته نهایی (یک برابر اصلی و ۵۰% ذخیره ) اعلام شده و ۱/۵برابری که درمجموع نمرات پائین تری کسب نموده اند حذف خواهند شد .

> نحوه ثبت نام 

 ثبت نام به صورت اینترنتی وبه روش زیر می باشد :
* داوطلبان واجد شرایط برای ثبت نام بایستی حداکثر لغایت مورخ ۲۱/ ۱۴۰۰/۱۲ضمن واریز مبلغ یک میلیون ریال ( ۱۰۰۰۰۰۰ ریال - صدهزار تومان ) به حساب شماره ۰۳۳۵۶۳۴۱۳۱۰۰۶بانک صادرات بنام شرکت کار آفرینان زردکوه ( قابل پرداخت در کلیه شعب بانک صادرات ) تحت عنوان هزینه ثبت نام، وهمراه داشتن فایل اسکن شده فیش یا رسید مربوطه و همچنین فایل عکس ۴*۳جدید
  
لازم به ذکر است ثبت نام از طریق سایت مذکور به طور چند مرحله ای بوده و تا در یافت کد رهگیری ادامه داردو هنگامی ثبت نام قطعی خواهد بود که کد رهگیری اعلام گردد.
توضیح : داوطلبان قبل از مراجعه به سایت مذکور ، بایستی فایل اسکن شده فیش یا رسید پرداخت هزینه ثبت نام را همراه با فایل عکس جدید اسکن شده خود آماده داشته باشند . ( عکس ۴*۳تمام رخ که در سال جاری گرفته شده، بدون حاشیه زائد ، واضح و فاقد اثر مهر ومنگنه وحتی الامکان رنگی با زمینه سفید بوده وبا فرمت JPGو با اندازه ۳۰۰*۲۰۰ وحد اکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل وحجم فایل ذخیره شده نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد) . اسکن عکس از روی کارت های شناسائی قابل قبول نمی باشد. درضمن دقت کافی بعمل آید تا عکس مربوط به شخص داوطلب بار گذاری شده ودر این زمینه اشتباهی رخ ندهد زیرا در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف متقاضی ، فرد به عنوان متخلف تلقی ومطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد .
*** تذکرات بسیار مهم :
۱-به داوطلبان توصیه می گردد قبل از ثبت نام موارد فوق را به دقت مطالعه ودر صورت برخورداری از کلیه شرایط اعلام شده وتمایل وتقبل موارد مذکور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند ، بدیهی است مسؤلیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک بصورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هرگونه مغایرتی بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان ثبت نام اعلام نموده با مستنداتی که در زمان اعلام نتیجه و بررسی مدارک ارائه خواهد شد بر عهده داوطلب خواهدبود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان وبکارگیری محرز گردد ، داوطلبان اطلاعات خلاف داده یا حقایقی را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط مندرج دراین آگهی نیستند ، ضمن برخورد قانونی از انجام مراحل بعدی محروم شده وحتی در صورت بکارگیری ویا صدور قرارداد ، قرارداد وی لغو خواهد شد و فرد خاطی حق هیچگونه اعتراضی را در این زمینه نخواهد داشت .
۲-با توجه به اینکه اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب ( خود اظهاری ) در زمان ثبت نام ملاک عمل خواهد ، لازم است در هنگام وارد نمودن اطلاعات و انتخاب اولویت های بومی ، ایثارگری ، اسکن عکس و ... در فرم تقاضانامه ثبت نام ( به خصوص اگر در کافی نت انجام می پذیرد )با صداقت کامل و نهایت دقت صورت پذیرد زیرا پس از ثبت نام ( به روش مذکور ) و اعلام کد رهگیری امکان ویرایش اطلاعات وجود نداردو مسئولیت ثبت اطلاعات مستقیماً بر عهده شخص داوطلب بوده و در صورت اعلام اطلاعات نا صحیح و جابجا زدن علائم و ... هیچگونه عذری در این رابطه از داوطلب پذیرفته نخواهد شد . لذا باز هم توصیه می گردد داوطلبان پس از ثبت اطلاعات ( توسط خود فرد متقاضی و یا توسط متصدی کافی نت و یا هر شخص دیگر ) وقبل از زدن کلید ثبت نهایی ، یک بار فرد داوطلب اطلاعات اعلام شده را با دقت مطالعه و پس از اعمال ویرایشهای لازم واطمینان از صحت کامل نسبت به ثبت نهایی اقدام گردد .
۳-افرادی که مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون نمی باشند عبارتند از :
الف) مستخدمین بازنشسته و بازخرید دستگاههای اجرایی
ب) انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه در دانشگاه علوم پزشکی
ج) افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
د) دارندگان مدارک تحصیلی معادل اعلام شده در آگهی
ه) دارندگان معافیت از خدمت پزشکی
و) افرادی که شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در آگهی را ندارند.
(مهلت تعیین شده برای ثبت نام قابل تمدید نخواهد بود )

> توضیحات بسیار مهم

۱-هنگامی ثبت نام قطعی می گردد که از طریق سیستم به داوطلبانی که به طور صحیح و تا آخرین مرحله ثبت نام مراحل مربوطه را طی نموده اند کد رهگیریاعلام شود که در این مرحله داوطلب بایستی ضمن یادداشت کد ، پرینت ثبت نامی را دریافت و تا آخرین مراحل آزمون نزد خود نگهداری نماید . اگر چنانچه به هر دلیل مراحل ثبت نام تکمیل نگردد و کد رهگیری اعلام نشود، ثبت نام با موفقیت انجام نشده و اطلاعات فرد ثبت نمی گردد ودر نتیجه کارت ورود به جلسه آزمون برای اینگونه افراد صادر نشده وحق شرکت در آزمون را نخواهند داشت. در ضمن با توجه به شلوغی و ترافیک بالا در روزهای آخر ثبت نام ومشکلات احتمالی ( کندی و قطعی ) سیستم اینترنتی به داوطلبان توصیه می گردد از روزهای آغازین نسبت به ثبت نام اقدام نموده واز به تعویق انداختن بی مورد ثبت نام برای روزهای پایانی اجتناب نمایند.
۲--داوطلبانی که طبق شرایط آگهی ثبت نام نموده وموفق به دریافت کد رهگیری از سیستم شده اند بایستی در زمانهای مقرر وبه روش زیر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نموده و با توجه به اینکه ثبت نام به روش اینترنتی و خود اظهاری بوده لازم است برای تکمیل اطلاعات ثبت نامی ، کلیه مدارک مورد اشاره فوق را (حسب مورد ) از قبل آماده تا در مراحل بعدی وپس از اعلام نتایج اولیه جهت مطابقت با خوداظهاری داوطلبان ارائه نمایند .بدیهی است از ورود داوطلبانی که فاقد کارت ورود به جلسه ومدرک شناسائی معتبر با شند به جلسه آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد . لذا مجدداً توصیه می گردد افرادی که فاقد شرایط لازم در هر یک از رشته های فوق بوده وقادر به ارائه مدارک مثبته در زمان مقرر نیستند از ثبت نام وشرکت در آزمون اکیداً خودداری بعمل آورند وداوطلبانی هم که ارائه وتحویل مدارک معتبر در رابطه با اولویتهای مد نظر برای ایشان مقدور نمی باشند ( ایثارگران و ...) هنگام ثبت نام از درج علامت در قسمت مربوطه خودداری نمایند.

> مدارک مورد نیاز برای ثبت نام 

*داوطلبان متقاضی بکارگیری در آزمون باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این آگهی را داشته باشند.
۱- اصل شناسنامه وکپی خوانا ازتمام صفحات آن
۲- کپی خوانا از مدر ک تحصیلی
۳- کپی خوانا ازدو روی کارت ملی .
۴- کپی خوانا از دو روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه ویا معافیت دائم غیرپزشکی(ویژه آقایان )
۵- برای ایثارگران:اصل گواهی از بنیاد شهید برای خانواده محترم ایثارگران شامل(همسر و فرزندان شهدا،جانبازان وآزادگان وهمسر وفرزندان آنان،خواهرو برادر شهداء) وگواهی از ارگانهای نظامی ، انتظامی برای رزمندگان وفرزندان آنان.
۶-اصل فیش یا رسید بانکی واریز مبلغ هزینه ثبت نام .
۷–ارائه مدارک دال بر بومی بودن از جمله اصل فرم بومی و سکونت تایید شده جهت داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه بومی
۸–سایر مدارک حسب مورد طبق مفاد آگهی

> زمان و نحوه توزیع کارت 

*کارت ورود به جلسه امتحان در روزهای چهار شنبه و پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۵و ۱۴۰۰/۱۲/۲۶طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای افرادی که به روش فوق ثبت نام نموده وکدرهگیری دریافت داشته اند، توزیع می گردد . همچنین زمان دقیق و محل برگزاری امتحان در هنگام دریافت کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

> نحوه آزمون و مواد امتحانی

* آزمون کتبی برای امور نگهبانی و سرایدارنگهبان به صورت سوالات عمومی و از دروس ذیل می باشد :
معارف اسلامی ، اطلاعات سیاسی اجتماعی ومبانی قانونی ، زبان وادبیات فارسی ، فن آوری اطلاعات ، ریاضیات وآمار مقدماتی ، زبان انگلیسی در سطح مقطع تحصیلی متوسطه نظام آموزشی کشور می باشد .( تعداد سوالات آزمون عمومی ۶۰ سوال خواهد بود.)

تذکر : مجدداً متذکر می شود مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام ، امتحان وبکارگیری محرز گردد داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده ،داوطلب خاطی از انجام مراحل بعدی محروم شده وحتی در صورت بکارگیری ، قرارداد وی لغو خواهد شد .
* داوطلبان در صورت وجود ابهام و نیاز به اطلاعات تکمیلی ویا سوالات احتمالی ضروری می توانند در روزهای کاری هفته از ساعت ۸ الی ۳۰/ ۱۳به دفتر شرکت به نشانی :شهرکرد –چهارراه دامپزشکی- مجتمع پارسیان طبقه ۳ پلاک ۷ مراجعه نمایند ویا با شماره تلفن شرکت ۰۳۸-۳۳۳۳۸۸۸۴ تماس حاصل نمایند .( لطفاً فقط در موارد ضرور ی و در ساعات تعیین شده با شماره فوق تماس گرفته واز تماسهای غیر ضروری ودر خارج از ساعات مذکورویا سایر شماره تلفن های شرکت و واحد های دیگر اجتناب فرمائید)

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جدول و رشته محل های موردنیاز نگهبان و سرایدار نگهبان شرکتی آزمون 1400
جهت دانلود فرم استشهاد محل سکونت کلیک نمایید
جهت دانلود فرم آزمون آمادگی جسمانی کلیک نمایید

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد کلیک نمایید

ایران استخدام
سال نو مبارک
جشنواره هدایای نوروزی ایران استخدام شروع شد..
کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2531345
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi