• ۱۴۰۳/۰۴/۲۴
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۶۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

آگهی استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 

فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

دعوت به همکاری کارشناس مامایی

آگهی 24 تیر 1403: دعوت به همکاری کارشناس مامایی
شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند در نظر دارد با یک نیروی کارشناس مامایی در قالب برنامه بیمه روستایی جهت مرکز خدمات جامع سلامت سربندان اقدام به عقد قرارداد نماید.

متقاضیان می توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.
واحد گسترش: 02176310634

برگزاری بیستمین فراخوان جذب هیئت علمی

خبر 24 خرداد 1403: برگزاری بیستمین فراخوان جذب هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی
معاون اجرایی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزاری بیستمین فراخوان جذب هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از ۲۲ تا ۲۹ خرداد ماه خبر داد.
دکتر شاهین شادنیا در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به برگزاری بیستمین فراخوان جذب هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: این فراخوان به صورت کشوری در اکثر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود.
دکتر شادنیا با اشاره به روند برگزاری این فراخوان گفت: با توجه به ظرفیت اعلام شده از سوی وزارت بهداشت داوطلبان در سامانه جذب وزارت بهداشت ثبت نام کرده و مدارک و مستندات خود را بارگذاری کردند؛ بررسی اولیه مستندات توسط کارشناسان مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت و دانشگاه صورت گرفته است و در نهایت افراد واجد شرایط در مرحله اول برای مصاحبه علمی دعوت شدند.
وی خاطرنشان کرد: این افراد در پنج روز کاری از ۲۲ خردادماه تا ۲۹ خردادماه برای مصاحبه علمی در گروه‌های مختلف دعوت شده و مورد مصاحبه قرار می گیرند.
دکتر شادنیا یادآور شد: در این مصاحبه علمی مستندات ارایه شده توسط داوطلبان، کیفیت علمی، توانایی و قابلیت‌های فرد، تسلط بر سایر زبان‌ها، سوابق آموزشی، فعالیت‌های پژوهشی در رشته تخصصی مربوطه براساس مستندات و مصاحبه حضوری مورد ارزیابی قرار می گیرد.
معاون اجرایی معاونت آموزشی دانشگاه افزود: برای ایجاد وحدت رویه در جذب اعضای هیئت علمی این مصاحبه انجام و بر اساس چک لیست وزارت بهداشت توسط گروه‌های علمی مورد بررسی هیئت کارشناسی قرار می‌گیرد. این هیئت کارشناسی متشکل از رییس دانشکده مربوطه، مدیر گروه رشته مربوطه و یک ناظر هیئت جذب دانشگاه است.
وی با اشاره به مزایای بررسی و ارزیابی داوطلبان براساس چک لیست وزارت بهداشت گفت: ارزیابی داوطلبان براساس این چک لیست نقش بسیار مهم و موثری در کاهش خطاهای انسانی و یا اعمال سلایق و نظرات شخصی در این فرایند دارد.
به گفته وی نتایج نهایی مصاحبه علمی پس از طی فرایند مربوطه و بررسی مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت در نهایت به هیئت های جذب دانشگاه اعلام و سپس مابقی فرایند جذب انجام می‌شود.
دکتر شاهین شادنیا خاطرنشان کرد: در این فراخوان ۳۰۰ داوطلب در ۵۷ رشته آموزشی شرکت کردند که ۳۷ رشته مربوط به علوم بالینی و ۲۰ رشته مربوط به علوم پایه بوده است.
به گفته وی از این تعداد متقاضی ۹۶ نفر در رشته های مختلف براساس مجوزهای اعلام شده جذب می‌شوند.

اعلام زمان‌بندی ارزیابی تکمیلی

خبر 16 خرداد 1403: اعلام زمان‌بندی ارزیابی تکمیلی داوطلبان آزمون استخدامی متخصصان 1402
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، پیرو بررسی فرایند بررسی مدارک و نتایج اعلام شده در نهم اسفندماه 1402، در اطلاعیه‌ای زمان‌بندی انجام مرحله ارزیابی تکمیلی آزمون متخصصین که توسط جهاد دانشگاهی برگزار شده است، اعلام شد.

مشاهده اطلاعیه

آگهی استخدام بهورز

آگهی 9 خرداد 1403: فراخوان پذیرش بهورز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، معاونت بهداشت دانشگاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز از میان داوطلبان و افراد واجد شرایط بومی از طریق آزمون 54 بهورز استخدام می‌شود. بر اساس اعلام گروه هماهنگی و گسترش شبکه‌های معاونت بهداشت در این دوره 54 بهورز (30 زن و 24 مرد) از طریق آزمون و مصاحبه برای خدمت در مناطق روستایی استخدام می‌شوند. افراد واجد شرایط پس از موفقیت در آزمون‌های عمومی (کتبی) و مصاحبه (حضوری) در دوره‌های مربوطه شرکت خواهند کرد و در خانه‌های بهداشت مستقر در مناطق روستایی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول به کار خواهند شد. متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام از پنجم تا 10 خرداد 1403 به واحد گسترش شبکه‌های شمیرانات، پردیس، دماوند، فیروزکوه، پیشوا، ورامین و پاکدشت مراجعه کنند.

دانلود دفترچه

اطلاعیه بارگذاری مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 14 اسفند 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درخصوص بارگذاری مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت
با توجه به اعلام نتایج اولیه سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی 28 مهرماه سال‌جاری که از طریق سایت جهاد دانشگاهی کشور نهم اسفندماه سال‌جاری اطلاع رسانی شده است، پذیرفته‌شدگان باید مدارک مندرج در همین اطلاعیه را برای بارگذاری به ترتیب ردیف اعلام شده از تاریخ  14 اسفند تا 17 بارگذاری کنند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه برگزاری ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 28 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درخصوص برگزاری ارزیابی تکمیلی آزمون استخدام وزارت بهداشت
مدیریت توسعه سرمایه انسانی دانشگاه ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ داوطلبانی ‌که‌ در  فرایند بررسی‌ مدارک‌ و نتایج‌ اعلام‌ شده‌ سه‌ برابر ظرفیت‌ توسط‌ جهاد دانشگاهی‌، واجد شرایط‌ انجام‌ مرحله‌ ارزیابی‌ تکمیلی ‌شده‌ اند در این اطلاعیه اعلام کرد فرایند ارزیابی‌ تکمیلی‌(حیطه‌ عمومی‌ وتخصصی‌) این‌ دانشگاه‌ مطابق با جدول زمانبندی اعلام شده  انجام‌ می‌شود.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 17 دی 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درخصوص زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام وزارت بهداشت
در اطلاعیه‌ای جدول زمان‌بندی ارزیابی تکمیلی (حیطه عمومی و تخصصی) معرفی شدگان مرحله اول سه برابر ظرفیت شرکت کننده در آزمون استخدامی28 مهرماه سال جاری، اعلام شد.

مشاهده اطلاعیه

پذیرش دستیار فلوشیپ دندانپزشکی

خبر 12 دی 1402: فراخوان پذیرش دستیار فلوشیپ دندانپزشکی اعلام شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  به نقل از معاونت آموزشی، دانشکده دندانپزشکی براساس ضوابط و دستورالعمل‌های وزارت بهداشت برای پذیرش دستیار در مقطع فلوشیپ رشته ارتوسرجری(یک نفر)، جراحی ایمپلنت‌های پیشرفته(دو نفر) و پروستوایمپلنت(یک نفر) در 24 بهمن ماه سال جاری آزمون برگزار می‌کند. ثبت نام متقاضیان از 16 دی ماه تا 18 بهمن ماه 1402 درمحل دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، مدیریت امورتحصیلات تکمیلی انجام می شود. طول دوره مذکور حداقل 12 ماه و حداکثر 18 ماه است و اولویت پس از قبولی- در شرایط یکسان- با اعضای هیئت علمی دانشکده‌های دندانپزشکی کشور می باشد. تاریخ ثبت نام پذیرفته‌شدگان و شروع دوره متعاقبا اعلام می‌شود.
شروع دوره منوط به پرداخت شهریه است.
آزمون به زبان فارسی و انگلیسی و در سه مرحله شامل آزمون کتبی، شفاهی و presentation برگزار می‌شود.
شرکت‌کنندگان در آزمون باید دارای دانشنامه تخصصی(بورد تخصصی) در رشته مربوطه بوده و تمام تعهدات قانونی را گذرانده باشند.
پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ رشته ارتوسرجری رشته ارتودنسی، پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ رشته جراحی ایمپلنت‌های پیشرفته رشته جراحی دهان و فک و صورت و پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ رشته پروستو ایمپلنت رشته پروتزهای دندانی است.
مدارک مورد نیاز:
فتوکپی حکم استادیاری (رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی، پیمانی و یا قراردادی) برای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور.
اصل و فتوکپی دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آزمون دانشنامه
فتوکپی گواهی اتمام کلیه تعهدات قانونی دوره تخصصی.
دو سری فتوکپی شناسنامه از تمام صفحات.
پنج قطعه عکس 4×3
دو سری فتوکپی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای آقایان.
داوطلبان باید پیش از شروع امتحان، CV خود را به آموزش دانشکده دندانپزشکی تحویل دهند.
واریز مبلغ 900 هزار ریال به حساب شماره 4001071103000057 شناسه واریز 354078782140104008001637100000 شماره شباIR260100004001071103000057  معاونت آموزشی دانشگاه نزد بانک رفاه کارگران کد 196.

اطلاعیه بارگذاری مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 4 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درخصوص بارگذاری مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با توجه به نتایج اولیه سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی سال جاری که از طریق از طریق سایت جهاد دانشگاهی کشور اطلاع‌رسانی شد، پذیرفته‌شدگان فرصت دارند مدارک مربوطه را به ترتیب ردیف اعلام شده از تاریخ پنجم تا دهم آذر ماه در سامانه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بارگذاری کنند.

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه امتیاز کرونا

خبر 16 مهر 1402: اطلاعیه جزئیات استفاده از امتیاز ویژه کرونا برای متقاضیان استخدام در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، داوطلبانی که برای بهرمندی از امتیاز ویژه کرونا، مشمولین مربوطه که خارج از این دانشگاه هستند، پس از تکمیل فرم مربوطه آخرین صفحه 584 دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی باید نامه رسمی از سوی دانشگاه محل خدمت در دوران کرونا را خطاب به معاونت توسعه مدیریت و منابع و یا مدیریت توسعه سرمایه انسانی این دانشگاه تا 22 مهرماه ارسال نمایند. برای بهره‌مندی از امتیاز مذکور، مشمولین مربوطه که در دوران کرونا در واحدهای تابعه این دانشگاه اشتغال به کار داشته‌اند باید فرم مربوطه  را در واحد محل خدمت خود تکمیل و به معاونت‌های مربوطه (بهداشت یا درمان) ارایه نمایند و از مراجعه حضوری به ستاد دانشگاه جدا خودداری کنند. فرم‌های کرونا پس از تایید در معاونت‌های بهداشت و درمان طی نامه خطاب به معاونت توسعه مدیریت و منابع یا مدیریت سرمایه انسانی به دانشگاه ارسال می‌شود.
تذکر مهم:  برای آن دسته از داوطلبانی که در هنگام ثبت نام و خوداظهاری امتیاز ویژه کرونا ثبت نکرده‌اند امکان لحاظ کردن امتیاز کرونا به هیچ وجه میسر نیست، لکن از تکمیل و ارسال فرم کرونا خودداری نمایند. بدیهی است عدم ارسال فرم مذکور تا تاریخ 1402/7/22 به منزله انصراف از دریافت امتیاز ویژه کروناست.

فراخوان جذب سرباز پژوهشگر در دانشگاه شهیدبهشتی

آگهی 23 مرداد 1402: فراخوان جذب سرباز پژوهشگر در دانشگاه شهیدبهشتی 
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی برق گرایش مخابرات که علاقمند استفاده از طرح پژوهشی کسر خدمت و یا جایگزین خدمت، هستند رزومه به همراه اطلاعات تماس خود را به نشانی ایمیل m_setareh@sbu.ac.ir ارسال کنند.

نتایج نهایی آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 20 اردیبهشت 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 1401
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛  لینک مشاهده نتایج نهایی آزمون فعال گردید.

نتایج نهایی

مشاهده اطلاعیه

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=315027
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
نظرات کاربران 1k