آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (استخدام جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۴۷۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شیراز

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری هیات علمی دانشکده پیراپزشکی استهبان – 26 بهمن 99

فراخوان عمومی جذب یک نفر کارشناس ارشد رشته اتاق عمل به عنوان عضو هیات علمی تعهدات خدمت یا قراردادی جهت دانشکده پیراپزشکی استهبان

نام دانشکده

رشته آموزشی مورد نیاز

تعداد

جنسیت

توضیحات

پیراپزشکی استهبان

کارشناس ارشد اتاق عمل

یک نفر

زن -مرد

داشتن حداکثر سن ۳۵ سال

توضیحات: -داشتن سابقه کار آموزشی و درمانی مرتبط
نوع خدمت: هیات علمی آموزشی تعهدات خدمت یا قراردادی
شرط سنی: حداکثر ۳۵ سال
متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه ۹۹ به دانشکده پیراپزشکی استهبان ارسال نمایند.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد.

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 23 آذر 99: خبر استخدام 370 نیروی پیمانی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز (منبع: سایت وزارت بهداشت)

تعداد ۳۷۰ مجوز استخدامی جدید، از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اختصاص یافت. دکتر«مهرداد شریفی» افزود: زمان انتشار دفترچه راهنما و برگزاری آزمون، به طور هماهنگ با سراسر کشور، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام و پیرو آن از رسانه های معتبر و از جمله در وبگاه این دانشگاه نیز اطلاع رسانی می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز – 6 آذر 99

با توجه به طرح موضوع جذب یک نفر دکتری رشته نانوفناوری پزشکی برای انتخاب به عنوان عضو هیات علمی تعهدات خدمت دانشکده علوم و فناوری های نوین پزشکی دانشگاه در جلسه شورای نیاز سنجی هیات علمی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز مورخ ۲۱/ ۸ / ۹۹ و موافقت با این موضوع، از افراد واجد شرایط دعوت می شود مستندات موردنیاز را به دانشکده علوم و فناوری های نوین پزشکی ارائه دهند. دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز – 7 آبان 99

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي ودرماني شيراز جهت تامين نيروي انساني مورد نياز خود در خانه هاي بهداشت روستايي طبق مجوز شماره 4777/209/د مورخه 31/6/99 معاونت توسعه مديريت منابع وزارت متبوع در نظر دارد تعداد 75 نفر(65 زن و10 مرد) بهورز روستايي از افراد واجد شرايط بصورت قراردادكار معين(تبصره 5) از طريق آزمون كتبي و شفاهي (مصاحبه ) و گزينش براي شغل بهورزي به شرح جداول ذيل بكارگيري نمايد.
مهلت ثبت نام تا 14 آبان 99 می باشد.
توجه: ثبت نام پذيرش بهورز از متقاضيان بامدرك كارداني و يا كارشناسي از رشته هاي بهداشت عمومي، بهداشت محيط، پرستاري و مامايي به تفكيك جنسيت كه شرايط آن در ماده 2 (شرايط اختصاصي) اين آگهي آمده است مي باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز – 27 مرداد 99

فراخوان عمومی جذب یک نفر دکتری رشته کامپیوتر به عنوان عضو هیأت علمی قراردادی در دانشکده پیراپزشکی شیراز. متقاضیان درخواست کتبی و مدارک خود را تا تاریخ ۳۰ مرداد ماه ۹۹ به دانشکده پیراپزشکی ارائه نمایند. دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعهدی برای تبدیل وضعیت متقاضی به هیات علمی پیمانی ندارد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس – 23 مرداد 99

با توجه به مصوبه پنجاه و یکمین صورتجلسه کمیته دانشگاهی مقابله با کرونا-مورخ ۲۶ / ۱ / ۹۹ و به استناد بند(ه) مصوبه هیات امنا-مورخ ۱۱ / ۱۲ / ۹۸، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد یک نفر کارشناس امور آموزش و دو نفر کارشناس شبکه را به صورت ۸۹ روزه در دانشکده مجازی بکارگیری نماید. داوطلبان می توانند از تاریخ ۲۵/ ۵/ ۹۹ تا ۳۱/ ۵/ ۹۹ برای ثبت نام به سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مراجعه نموده و پس از ثبت مشخصات فردی در قسمت اطلاعات شغلی و تحصیلی، گزینه دیپلم و کمتر را انتخاب و پس از آن گزینه مقطع تحصیلی خود در قسمت گرایش عنوان رشته و گرایش را تعیین و ثبت نام نمایید.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 8 مرداد 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی فارس)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحله اول آزمون قراردادی تیر ماه 99 (3 برابر ظرفیت جهت مصاحبه تخصصی) اعلام گردید.
کلیه افرادی که به مصاحبه دعوت گردیده اند جهت اطلاع از زمان و مکان اجرای مصاحبه می بایست روزانه به همین صفحه مراجعه نمایند.
همچنین از طریق ارسال پیامک به این داوطلبان نیز اطلاع رسانی انجام خواهد گردید.
در صورتی که داوطلبی به نتیجه آزمون اعتراض داشته باشد می بایست حداکثر تا تاریخ ۹۹/۵/۸ اعتراض کتبی خود را حداکثر در ۴ خط تایپ و از طریق پست پیشتاز به آدرس شیراز- خیابان کریم خان زند- دانشگاه علوم پزشکی- ساختمان مرکزی- طبقه سوم- دبیرخانه مدیریت منابع انسانی- کدپستی ۱۴۳۳۶-۷۱۳۴۸ ارسال نماید.
آدرس و کد پستی وکد ملی داوطلب می بایست دردرخواست شخص قید گردد.
ضمنا به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا هیچ واحد پاسخگویی حضوری در دانشگاه وجود ندارد ودرخواست اعتراض صرفا از طریق دریافت پستی قابل قبول می باشد لذا از مراجعه حضوری خودداری فرمایید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 9 تیر 99: تمدید مرحله دوم قراردادهای 89 روزه پرستاران (منبع: خبرگزاری مهر)

نزدیک به۴ماه است پرستاران درحال خدمات رسانی به بیماران کرونا هستند اما بعضی از این مدافعان سلامت در قالب قراردادهای ۸۹ روزه دعوت به کار شدند که همچنان نیز در مراکز درمانی فعالیت دارند. هاشمی زاده در خصوص پرستاران استان نیز تصریح کرد: با توجه به نوع فعالیت و میزان تقاضا در این حوزه بیش از ۱۰۳ پرستار با قرارداد ۸۹ روزه در استان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


 استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز – 29 اردیبهشت 99

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد نسبت به تامین نیروی انسانی با تخصص «کارشناس امورخبری»، «کارشناس ارتباطات و امور رسانه»، «کارشناس سمعی بصری» و «کارشناس فضای مجازی» اقدام کند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


 دعوت به همکاری هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی فارس – 24 اردیبهشت 99

با توجه موافقت شورای نیازسنجی هیأت علمی معاونت آموزشی دانشگاه مورخ ۹ / ۲ / ۹۹ با انجام فراخوان عمومی در سایت دانشگاه، جهت جذب یک نفر دکتری رشته بیولوژی تولیدمثل به عنوان عضو هیأت علمی تعهدات خدمت در دانشکده علوم و فناوری های نوین، با شرایط ذیل اقدام می گردد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 14 اسفند 98: اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز (منبع سایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ در راستای تدابير پيشگيری از شيوع بيماری كرونا، تاريخ برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز تغيير و متعاقبا اعلام می گردد.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز – 6 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشكي شيراز جهت تأمين بخشي از نيروي انساني موردنیاز خود در شیراز از طريق آزمون كتبي، مصاحبه و آزمون عملی به‌صورت (قرارداد كار معين) اقدام به ثبت‌نام و برگزاری آزمون می‌نماید.
كليه داوطلبانیکه كه شرايط مندرج در آگهي را دارا می‌باشند می‌بایست به سامانه آزمون دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و اخذ كد رهگيري اقدام نمايند.
كليه كاركناني كه در حال حاضر به‌صورت قرارداد كار معين در واحدهاي تابعه دانشگاه شاغل می‌باشند حق شركت در آزمون را ندارند. ثبت‌نام صرفاً از طریق الكترونيكي با مراجعه به وب‌سایت مذكور امکان‌پذیر است.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 98: تمدید فراخوان جذب هیات علمی ضریب کا/ قراردادی برای مراکز تحقیقات علوم پزشکی فارس (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی فارس)

به اطلاع می رساند فراخوان جذب هیات علمی پژوهشی ضریب کا / قراردادی برای مراکز تحقیقاتی زیر تمدید گردید. داوطلبان می توانند درخواست کتبی، رزومه (CV) به همراه مستندات مربوطه و حداقل دو توصیه نامه علمی تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ به آدرس زیر ارسال نمایند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 بهمن 98: اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس (منبع: سایت آواسلامت)

به اطلاع می رساند به علت عدم تکمیل ظرفیت بعضی از رشته محل های آزمون استخدامی این دانشگاه در شهرستان ها و شهر شیراز (مطابق با جدول پیوست) داوطلبان متقاضی شهر شیراز که در مصاحبه تخصصی شرکت کرده اند و تا کنون مشغول به کار نشده اند( برای رشته تغذیه و روانشناسی) و سایر رشته های مورد درخواست در کل استان که مصاحبه تخصصی انجام شده است. می توانند حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 98/11/28 با مراجعه به دفتر نمایندگی آوا سلامت به نشانی: شیراز- فلکه ستاد – ابتدای خیابان انقلاب ( مشیر فاطمی) قبل از کوچه 1-ساختمان شماه 2 دانشگاه علوم پزشکی – طبقه دوم – اتاق112 نسبت به تکمیل فرم تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که در خصوص تکمیل ظرفیت رشته شغلی نگهبانی، حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصمیم گیری خواهد کرد. لذا از تماس تلفنی و مراجعه حضوری با این موسسه یا دفتر نمایندگی جدا خودداری شود.

جهت مشاهده فهرست شهر و شغل مورد تقاضا اینجا کلیک نمایید

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی فارس (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی فارس)

قابل توجه كليه داوطلباني كه سازمان سنجش كشور اسامي ايشان را در مرحله اول جهت بررسي مدرك اعلام نموده است ميرساند:، حداكثر تا تاريخ 26 / 10 / 98 نسبت به آماده سازي و اسكن مدارك ذيل اقدام و در اين سامانه نسبت به ثبت نام و بارگذاري اقدام نمايند
در صورتيكه داوطلبان ثبت نام وبارگذاري مدارك خود را در كافي نت ها انجام مي دهند قبل از مراجعه به كافي نت نسبت به آماده كردن تصاوبر يا گواهي هاي مربوط به خود (مدارك ذيل) اقدام وسپس جهت ثبت نام واسكن مدارك وبارگذاري در اين سامانه حداكثر تا تاريخ 26/10/98 اقدام نمايند
1-اسكن تصوير صفحه اول شناسنامه(حداكثر 100 KB)
2-اسكن تصوير صفحه اصلي كارت ملي (حداكثر 100 KB)
3-اسكن گواهي 3 درصد سهميه معلولين.(حداكثر 100 KB)
4- اسكن گواهي سهميه 25 يا 5 درصد(مختص سهميه ايثارگران)(حداكثر 100 KB)
5- اسكن تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت (دو رو) (حداكثر 100 KB)
6- اسكن تصوير گواهي حين طرح (يا حكم مربوطه) (جهت رشته ها اجباري از واحدهاي تابعه دانشگاه ع پ شيراز ) (حداكثر 100 KB)
7- اسكن تصوير كارنامه سازمان سنجش كشور(حداكثر 100 KB)
8- عكس(حداكثر 100 KB)
9- اسكن تصوير گواهينامه پايه 2 (جهت رشته كارشناسي فوريتهاي پزشكي) (حداكثر 100 KB)-كليه داوطلبانيكه گواهي نامه ب2 ندارند طبق دفترچه سازمان سنجش يك سال فرصت دارند گواهينامه را اخذ وتحويل نمايند.لذا اين داوطلبان فعلا مي بايست گواهينامه ب 1 را اسكن وارسال نمايند.
10- اسكن فرم تكميل شده اطلاعات داوطلبان آزمون با امضاء و اثر انگشت(حداكثر 100 KB)-
11- اسكن تصوير آخرين مدرك تحصيلي يا پايان طرح مطابق با دفترچه سازمان سنجش (رشته هايي كه مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد آنها منوط به دارا بودن مدرك كارشناسي در رشته اعلام شده در جدول دفترچه سازمان مي باشد و مي بايست مدرك ليسانس خود را نيز اسكن نمايند)(حداكثر 100 KB)
12- گواهي موافقت با انصراف از طرح (رشته هاي اختياري) جهت داوطلباني كه طرح خود را در ساير دانشگاهها مي گذرانند). (حداكثر 100 KB)
13-اسكن مدارك جهت افرادي كه اضافه سن دارند(شرايط سني ص 3 دفترچه سنجش)
كليه داوطلبانانيكه در رشته كارشناسي فوريتهاي پزشكي شركت نموده اند و كارنامه يررسي مدارك دريافت نموده اند مي بايست در يكي از روزهاي شنبه يا يكشنبه مورخ 28 يا 29 ديماه جهت اندازه گيري قد و BMI به مركز اورژانس شيراز(خيابان قصرالدشت ) مراجعه كنند.
درصورتيكه قد وBMI داوطلب مغاير با دفترچه سازمان سنجش باشد فرد داوطلب از انجام ساير مراحل حذف مي گردد.

جهت دانلود فرم تكميل اطلاعات داوطلبان اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

. – سوالات متداول

چگونه از زمان ثبت نام استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز مطلع شویم؟

شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

نحوه استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز به چه صورت است؟

استخدام در دانشگاه علوم پزشکی شیراز از طریق برگزاری آزمون سراسری وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی انجام میگیرد. همچنین ممکن است سالانه چندین فراخوان استخدام از طریق دانشگاه علوم پزشکی شیراز و یا شرکتهای طرف قرارداد آن اطلاع رسانی شود.

شرایط آخرین آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز چیست؟

شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: سن، حداقل معدل، جنسیت، رشته و مشاغل مورد نیاز، دانشگاه های علوم پزشکی شیراز می باشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (اینجا کلیک نمایید)

معرفی منابع و نمونه سوالات عمومی و تخصصی برای موفقیت در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز؟

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد.
برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید)
برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به چه صورت است؟

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی (اینجا کلیک نمایید)


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: آوا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۱۶۳۵۷۵

سلام برا ثبتنام بهورزی تا کی زمان هست ومنطقه ای که نیاز به بهورز داره کجاها هس

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرشید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۸۹۹۵۵۶

با سلام..مهلت ثبت نام تمام شده برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز چون به خاطر کرونا شرایط اعلام نشده امکان تمدید ثبت نام هست آیا؟چطور میشه اقدام کرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۸۸۹۲۱

سلام ببخشید میخواستم بدونم کسی که میخواد بهورز بشه در بخش زرقان کی میتونه ثبت نام کنه؟ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمیدایزدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۴۵
 • کد دیدگاه: ۲۸۷۵۴۱۲

جویایه کار.کمک بهیاری

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان 4 (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۷۴۴۳

خبر 14 اسفند 98: اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ در راستای تدابير پيشگيری از شيوع بيماری كرونا، تاريخ برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز تغيير و متعاقبا اعلام می گردد.
جهت مشاهده متن اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس ..اهواز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۵۸۲۴

بچه ها من برای حسابداری بیمارستان شهرمون ثبت نام کردم ولی منابع رو نمیدونم چرا دفترچه دانشگاه علوم پزشکی اینقدر کنگه میشه راهنمایی کنید منو
ادمین شما اطلاعی ندارین که ایا منابع رو اعلام کردن یا نه

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۶۴۰۳

کدوم آگهی و کدوم بیمارستان دوست عزیز؟
لطفاً دقیق بفرمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس ..ا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۱۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۶۸۱۵

همین اگه که وزارت بهداشت

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۶۸۳۲

دانشکده علوم پزشکی شیراز که ثبت نامش تا8اسفند فرصت داشت و بیمارستان شهرستانهای شیراز نیرو میخواست ثبت نام انجام شده ولی از زمان برگزاری ازمون و مکانش و منابع ازمون هیچی نگفته اعلام کرده بودن که بعد اتمام ثبت نام مشخص میشه ولی حتی مواد ازمون من پیدا نمیکنم

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۷۵۰۰

با سلام
طبق اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در راستای تدابير پيشگيری از شيوع بيماری كرونا، تاريخ برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شیراز تغيير و متعاقبا اعلام می گردد.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۷۷۲۶

مواد ازمون شغل روهم یعنی اعلام نکردن، من برا شغل حسابدار الان از کجا بدونم چی بخونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۸۴۰۷۹

خبر 26 بهمن 98: اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی فارس
به اطلاع می رساند به علت عدم تکمیل ظرفیت بعضی از رشته محل های آزمون استخدامی این دانشگاه در شهرستان ها و شهر شیراز (مطابق با جدول پیوست) داوطلبان متقاضی شهر شیراز که در مصاحبه تخصصی شرکت کرده اند و تا کنون مشغول به کار نشده اند( برای رشته تغذیه و روانشناسی) و سایر رشته های مورد درخواست در کل استان که مصاحبه تخصصی انجام شده است. می توانند حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 98/11/28 با مراجعه به دفتر نمایندگی آوا سلامت به نشانی: شیراز- فلکه ستاد – ابتدای خیابان انقلاب ( مشیر فاطمی) قبل از کوچه 1-ساختمان شماه 2 دانشگاه علوم پزشکی – طبقه دوم – اتاق112 نسبت به تکمیل فرم تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۷۱۳۸۵

سلام
کسی اطلاع نداره زمان مصاحبه علوم پزشکی شیراز کی هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ماری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۶۶۶۷۹

سلام
چرا اطلاعیه زمان بندی مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام نمیشه؟
شهرهای دیگه اعلام شده

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۰۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۴۵۸

باسلام خدمت ادمین محترم کی مشخص میشه چن برابرظرفیت پرستاری شیرازاعلام شده

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره ا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۳۴۱

باسلام اقای ادمین میشه بگیدپرستاری چندبرابراعلام کرده

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (مریم احمدی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۵۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۴۵۰

سلام متاسفانه در این خصوص اطلاعی نداریم

پاسخ دهید
 • نویسنده: زهره ا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۹
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۳۳۹

سلام خسته نباشیدببخشیدکسی هست پرستاری بیمارستان سعدی شیرازقبول شده باشه چراننوشته دوبرابرظرفیت قبول شدین میشه یه برابراعلام کرده باشه

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۶۸۲۹۹۵

دعوت به همکاری هیات علمی ضریب کا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز – 26 آذر 98
دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد به صورت قراردادی برای مراکز تحقیقات هیات علمی ضریب کا جذب نماید.
جهت مشاهده متن کامل آگهی به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمدهادی مشکل گ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۷۰۷۶۴۴

درود خدای مهربان بر شما .
احتراما اینجانب محمدهادی مشکل گشا متولد 1360 فوق دیپلم مدیریت بازرگانی نماینده و رئیس سبک هنرهای رزمی هاپکیدو GHF در استان فارس عضو انجمن تکاوران ایران .مربی و داور بین المللی از کشور ترکیه .دارای کمربند سیاه دان 5 از فدراسیون ورزشهای رزمی ایران .مدرس بادیگارد و محافظ شخصی در استان فارس و غیره….بنده از سایت و برنامه شما تشکر میکنم و خیلی مورد استقبال قرار میگیره .
لذا اینجانب از شما درخواست دارم جهت هرگونه همکاری در زمینه محافظت .بادیگارد .مربی رزمی و تشکبل تیم برای ادارات اعلام آمادگی دارم .سپاس از شما

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۷۰۷۷۳۸

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل نمایید.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی