• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۲۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۱۶۶ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی لرستان 


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

زمانبندی مصاحبه آزمون استخدام بهورز

خبر 25 خرداد 1402: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه آزمون استخدامی جذب نیروی بهورز دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ تاریخ انجام مصاحبه طبق فایل پیوست توسط مركز بهداشت شهرستان اعلام می گردد. در زمان مصاحبه باید افراد شركت كننده در مصاحبه اصل مدارك شناسایی خود  شامل: اصل شناسنامه،اصل كارت ملی، اصل آخرین مدرك تحصیلی، اصل كارت پایان خدمت (برای آقایان) ،اصل گواهی دال بر ایثارگری خانواده شهدا وجانبازان و..... ) را همراه داشته باشند.
منبع آزمون مصاحبه برای پذیرفته شدگان با مقطع دیپلم، كتاب سلامت و بهداشت پایه دوزادهم و برای داوطلبین پذیرفته شده دارای مدرك كاردانی وكارشناسی مرتبط فایل های بارگذاری شده در سایت دانشگاه به آدرس: معاونت بهداشتی /گروه های فنی وتخصصی / مدیریت شبكه وارتقائ سلامت / دستورالعمل ها، می باشد.

مشاهده زمانبندی

 اطلاعیه داوطلبین واجد شرایط آزمون استخدامی جذب نیروی بهورز

خبر 16 خرداد 1402: اطلاعیه داوطلبین واجد شرایط آزمون استخدامی جذب نیروی بهورز دانشگاه علوم پزشکی لرستان
به استحضار می رساند اسامی اعلام شده در این اطلاعیه بر اساس حروف الفبا و صرفاً واجد شرایط مصاحبه بوده و به منزله قبولی نهایی نمی باشد. پذیرفته شدگان نهایی پس از طی مراحل مصاحبه، اعمال سهمیه های قانونی، محاسبه نمره نهایی (60 درصد نمره كتبی و 40 درصد نمره مصاحبه) و بر اساس سایر مفاد آگهی متعاقباً اعلام خواهند شد. زمان، مكان، مدارك لازم و سایر شرایط مصاحبه نیز توسط معاونت بهداشت دانشگاه از طریق مراكز بهداشت شهرستان ها و وبسایت دانشگاه متعاقباً اعلام خواهد شد.
*تذكرات بسیار مهم*
* در صورتی كه درهر مرحله از فرایند مصاحبه، معرفی به گزینش، جذب و ... مغایرتی در اطلاعات اظهار شده نظیر شرایط ایثارگری، وضعیت تاهل و تعداد فرزندان، شرایط بومی گزینی و سایر شرایط ذكر شده در آگهی مشاهده گردد برابر دستورالعمل بكارگیری نیروی بهورز اقدام به كسر امتیاز یا اولویت و یا حذف داوطلب از ادامه فرایند بعمل خواهد آمد.
*بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمانی كه توسط معاونت بهداشت تعیین و متعاقباً توسط مراكز بهداشت شهرستان ها و سایت دانشگاه اعلام می گردد به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل بكارگیری تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

مشاهده اطلاعیه

خبر استخدام 325 نفر

خبر 7 خرداد 1402: خبر استخدام 325 نفر در دانشگاه علوم پزشکی لرستان
بهرام دلفان امروز یکشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها، اظهار داشت: با مجوز اخذ شده از وزارت بهداشت، تعداد ۳۲۵ نفر در رشته‌های بهداشتی و درمانی، طی برنامه زمان بندی شده با برگزاری آزمون کتبی و بعد از انجام مراحل گزینش پذیرفته و استخدام خواهند شد.
وی افزود: رشته‌های مورد نیاز این آزمون استخدامی شامل پزشک عمومی، ماما، پرستار، بهداشت، تغذیه، سلامت روان، فن آوری اطلاعات سلامت و فوریت‌های پزشکی هستند که زمان ثبت نام متقاضیان و برگزاری آزمون کتبی بر اساس برنامه اجرایی زمان بندی شده که از طریق سایت دانشگاه و رسانه‌های عمومی اطلاع رسانی و اعلام خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، بیان داشت: قبول شدگان نهایی این آزمون استخدامی در مراکز بهداشتی شهری و روستایی و پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی سطح استان به کار گیری خواهند شد.

دریافت کارت آزمون استخدام بهورز

خبر 15 اسفند 1401: دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان
 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای  یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ لینک دریافت کارت آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی لرستان فعال گردید.

جهت دریافت کارت آزمون کلیک نمایید

اطلاعیه پرداخت وجه

خبر 3 اسفند 1401: اطلاعیه پرداخت وجه آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای  یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ متقاضیان آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی لرستان می توانند جهت پرداخت وجه شرکت در آزمون اقدام نمایند.

جهت پرداخت وجه کلیک نمایید

اعلام منابع آزمون استخدام بهورز

خبر 17 بهمن 1401: اعلام منابع آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ منابع آزمون پذیرش بهورز ویژه داوطلبان واجد شرایط و بومی روستا (دارای مدارک كاردانی و كارشناسی مرتبط) اعلام گردید. مشاهده منابع آزمون

تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 4 بهمن 1401: تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام پیمانی و قراردادی دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ ثبت نام آزمون استخدام پیمانی و قراردادی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تا 05 بهمن 1401 تمدید گردید.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 1 بهمن 1401: تمدید ثبت نام آزمون استخدام پیمانی و قراردادی دانشگاه علوم پزشکی لرستان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ ثبت نام آزمون استخدام پیمانی و قراردادی دانشگاه علوم پزشکی لرستان تا 03 بهمن 1401 تمدید گردید.

شرایط آگهی استخدام بهورز

آگهی 19 دی 1401: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی لرستان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای جذب بهورز از طریق امتحان عمومی، تخصصی و مصاحبه و گزینش نیرو بکارگیری می نماید.

شرایط آگهی استخدام قراردادی

شرایط عمومی آزمون
1/1- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرحه در قانون اساسی
1/2- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران .
1/3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1/4- بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در دستورالعمل جذب بهورزی آمده است
1/5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانون دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره: معافیت دائم پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
1/6- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
1/7- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
1/8- داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلیه آبادی های تحت پوشش (با تائید پزشک طب کار دانشگاه و یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت)
1/9- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
1/10- نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی
شرایط اختصاصی آزمون
2/1- مدرک تحصیلی:
2/1/1- انتخاب داوطلبان از بین دارندگان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کاردانی مرتبط و دیپلم
متقضایان زن: کاردان (بهداشت خانواده، مامایی، پرستاری) و یا کارشناس (بهداشت عمومی، پرستاری، مامایی)
متقاضیان مرد: کاردان (پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، پرستاری، بهداشت محیط) و یا کارشناس (بهداشت عمومی، پرستاری، بهداشت محیط)
تبصره 1: گزینش بهورزان با دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم مطابق شرایط ذیل مقدور است:
1- عدم دسترسی به فارغ التحصیلان دانشگاهی واجد شرایط در رشته های تحصیلی مورد نظر در مناطق مجاز به استناد گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی بر انجام فراخوان در کلیه مناطق مجاز و عدم امکان جذب نیروی کاردان یا کارشناس ذکر شده دربند 2/1.
2- موافقت معاونت بهداشت دانشگاه.
3- این داوطلبان باید گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهینامه پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه را داشته باشند.
4- پذیرش دارندگان مدرک تحصیلی دانشگاهی غیر از مدارک تحصیلی ذکر شده در بند 2/1 (با لحاظ نمودن مدرک دیپلم) بلامانع است.
5- داوطلبان دارای مدرک تحصیلی دیپلم در صورت پذیرش قبل از شروع دوره تحصیلی بهورزی علاوه بر تعهدات ذکر شده در بند 7/20 ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال هر نوع مدرک تحصیلی دانشگاهی پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهند بود
6- دوره آموزش بهورزی برای این قبیل فراگیران پس از قبولی در آزمون دو سال می باشد .(مطابق با برنامه آموزش دوره کاردانی بهورزی )
تذکر: شرکت داوطلبان بهورزی دارای مدرک تحصیلی بالاتر از کارشناسی در هر رشته تحصیلی در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد
تبصره 2: در صورتی که داوطلب در بدو خدمت دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 2/1/1 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی همتراز یا پائین تر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود
تبصره 3: پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی، می بایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تائید انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده اخذ گردد.
تبصره 4: داوطلبان متعهد خدمت موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صرفاً مجاز به شرکت در آزمون استخدامی همان دانشگاه یا منطقه مورد تعهد می باشند. لازم به ذکر است در صورت پذیرش نهایی، تعیین محل خدمت این داوطلبان بر عهده دانشگاه خواهد بود.
2/2- بومی بودن:
کلیه داوطلبان می بایست بومی روستاهای محل مورد تقاضای استخدام بوده و پذیرش بهورز غیر بومی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد. پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود و داوطلبان می بایست حداقل دارای یکی از شرایط زیر باشند تا به عنوان "بومی روستا" تلقی شوند
الف- محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام  (روز اول ثبت نام الکترونیکی 1401/11/23) در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب- حداقل دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و متوسطه) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (روز اول ثبت نام الکترونیکی 1401/11/23) در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره 1: داوطلبان زن که شرایط بند " الف" و "ب" را نداشته باشند ولی با فرد شاغل در همان روستای محل گزینش بهورز و واجد شرایط مطابق بند  " الف" و "ب" ماده 2 ازدواج کرده و حداقل 2 سال از تاریخ ازدواج آنان تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (روز اول ثبت نام الکترونیکی  1401/11/23) در آزمون گذشته باشد و سکونتشان در محل مورد تقاضا پذیرش در این مدت محرز شده باشد به عنوان بومی تلق شود و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است این افراد با افراد بومی بند " الف" و "ب" در یک اولویت هستند
تبصره 2: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بندهای "الف" و "ب" و تبصره 1 از طریق گواهی شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر و امضای رئیس شورا و نصف اعضاء شورا به اضافه یک نفر) با تائید خانه بهداشت مربوطه، مرکز خدمات جامع سلامت مربوطه، مرکز آموزش بهورزی واحد گسترش و مرکز بهداشت شهرستان صورت پذیرد.
تبصره 3: چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح، اشتغال یا انجام دوره خدمت وظیفه ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آنکه شورای اسلامی روستا و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در منطقه مورد تقاضا تائید نماید پذیرش آنان بلامانع است. لذا برای گروه های مذکور اقامت در 2 سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط بر این که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند، ضرورت ندارد. در این شرایط ارائه گواهی دال بر اقامت در روستا قبل از شرایط فوق ضرورت دارد در راستای سیاست حفظ ثبات و دوام خانواده و همچنین لحاظ نمودن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، پذیرش داوطلبان متاهل بومی مطابق با بند (الف) یا (ب) این ماده که تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن مدت قانون طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان و انجام دوره خدمت وظیفه سربازی به همراه همسر خود در خارج از روستا سکونت داشته اند، بلامانع است.
تبصره 4- در صورت نبود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل 3 نفر به ازاء هر مورد پذیرش در روستای اصلی، می بایست از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام بعمل آورد
- الف) روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت بر اساس طرح گسترش شهرستان
- ب) روستاهای مجاور خانه بهداشت مورد پذیرش تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی، تابع شهرستان مورد پذیرش پس از تائید مرکز بهداشت شهرستان
نکته: بومی روستاهای قمر و سایر روستاها تا شعاع 30 کیلومتری مطابق با بند 2/2 تعریف می شود .
- ج) در صورتی که در روستای اصلی حداقل 3 نفر داوطلب واجد شرایط وجود داشته باشد اجرای فراخوان در روستاهای اقماری مجاز نمی باشد. همچنین در صورتی که مجموع داوطلبان روستای اصلی و اقماری حداقل 2 نفر باشد اجرای فراخوان در روستاهای همجوار نمی بایست انجام شود.
بومی روستای قمر و سایر روستاهای تا شعاع 30 کیلومتری مطابق بند الف و ب ماده 2 تعریف می شود.
- د) در شرایطی که تعداد واجدین شرایط دارای مدرک دانشگاهی برای شرکت در آزمون تنها یک نفر باشد دانشگاه می تواند مشروط بر گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی بر آنکه فراخوان در تمامی نقاط مورد نظر انجام شده و تنها فرد واجد شرایط یک نفر است پس از توافق معاون بهداشتی دانشگاه آزمون کتبی را در مورد فرد واجد شرایط انجام داده و در صورت کسب نمره حد نصاب وی را برای مصاحبه معرفی نماید.
تذکر: چنانچه آزمون صرفاً با یک داوطلب انجام پذیرد و داوطلب در مراحل آزمون یا گزینش واجد شرایط تشخیص داده نشود یا اینکه خود شخص انصراف دهد، معاون بهداشت دانشگاه می تواند در این شرایط با پیش بینی های لازم، از واجدین شرایط فاقد مدرک تحصیلی دانشگاهی مرتبط و دارای مدرک تحصیلی حداقل دیپلم مندرج در بند 2/1 نیز آزمون به عمل آورد تا در صورت خروج و یا عدم تائید داوطلب فوق الذکر از داوطلبان یاد شده اخیر به عنوان ذخیره استفاده نماید.
- ط ) در صورتی که هیچ کارشناس یا کاردان دانشگاهی مرتبط ذکر شده در بند 2/1 در مناطق مجاز برای اجرای فراخوان وجود نداشته باشد، دانشگاه می تواند پس از گواهی کارگروه آزمون بهورزی و موافقت معاون بهداشت دانشگاه برای جذب داوطلبان با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم مندرج در بند 2/1 به همان نحوه گزینش به ترتیب از روستای اصلی حداقل 3 داوطلب واجد شرایط داشته باشد اقدام نماید در غیر اینصورت در روستاهای قمر اعلام فراخوان نموده و در صورت عدم وجود تعداد کافی متقاضی واجد شرایط از موارد ذکر شده جمعآ در روستای اصلی و روستاهای اقماری کمتر از 2 نفر، فراخوان را از روستاهای همجوار خانه بهداشت مورد پذیرش تا شعاع 30 کلیومتر انجام دهد.
- ک) در شرایطی که تعداد واجدین شرایط برای شرکت داوطلبان با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم مندرج در بند 2/1 در آزمون تنها یک نفر باشد دانشگاه می تواند مشروط بر گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی بر آن که فراخوان در تمامی نقاط مورد نظر انجام شده و تنها داوطلب واجد شرایط یک نفر است، پس از توافق معاون بهداشت دانشگاه، آزمون کتبی را در مورد داوطلب واجد شرایط انجام داده و در صورت کسب قبولی نامبرده، که مبنای آن کسب نمره حد نصاب می باشد وی را برای مصاحبه معرفی نماید .
تبصره: سهمیه ایثارگران براساس قوانین و مقررات خاص خود انجام می پذیرد به منظور تحقق اولویت به کارگیری ایثارگران در استخدام ضرورت دارد در مرحله بندی پذیرش بهورزان به ترتیب زیر عمل شود:
1. در صورتی که داوطلب ایثارگر دارای مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی بهداشتی ذکر شده دربند 2/1 در روستای اصلی موجود باشد جذب از میان این قبیل داوطلبان تا سقف قانونی سهمیه ایثارگران انجام می شود در غیر این صورت جذب از داوطلبان دارای مدرک تحصیلی کاردانی و کارشناسی ذکر شده در بند 2/1 با سهمیه آزاد مجاز می باشد.
2. درصورتی که در روستای اصلی، داوطلب ایثارگر دارای مدرک کاردانی و کارشناسی ذکر شده دربند 2/1 و داوطلب آزاد واجد شرایط وجود نداشت مطابق بند 1 برای روستای اقماری انجام می شود.
3. به همان نحوی که در موارد بالا آمده است اقدامات به ترتیب در سایر مناطق مجاز انجام خواهد شد.
2/3- سن داوطلبین:
2/3/1: حداکثر سن داوطلبین برای دارندگان مدرک کارشناسی 30 سال (29 سال و 11 ماه و 29 روز) می باشد
حداکثر سن داوطلبین برای دارندگان مدرک کاردانی 28 سال (27 سال و 11 ماه و 29 روز) می باشد
حداقل سن داوطلبین برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم 16 سال و حداکثر سن 26 سال (25 سال و 11 ماه و 29 روز) می باشد. (مبنای محاسبه تاریخ اول روز شروع ثبت نام روز اول ثبت نام الکترونیکی 1401/11/23 می باشد).
موارد ذیل به شرط ارائه تأئیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق.
- داوطلبانی که به شکل قراردادی، شرکتی و ... در یکی از واحدهای ارایه خدمات تحت پوشش دانشگاه کار کرده اند مشروط به ارائه سوابق بیمه مورد قبول به میزان انجام خدمت فوق.
- مطابق با بند (الف) ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر پنج سال به سقف محدوده سنی اضافه خواهد شد. بدیهی است در این شرایط نیز رعایت سقف سنی مندرج در بند 2/3 الزامی می باشد.
- در هر صورت سن داوطلب دارای مدرک تحصیلی دیپلم با در نظر گرفتن موارد فوق نباید از 28 سال (27 سال و 11 ماه و 29 روز) کاردانی با در نظر گرفتن موارد فوق نباید از 30 سال (29 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید و سن داوطلب دارای مدرک کارشناسی نباید از 32 سال (31 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید.
 2/3/2: سقف سنی ایثارگران برابر قوانین مربوطه بشرح ذیل تعیین می گردد.
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانباز 25 درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان بالای یکسال اسارت از شرط حداکثر سن معاف باشند.
- افراد خانواده معظم شهدا شامل (پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر) به میزان 5 سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به صورت داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی
- سایر مشمولین سهمیه های ایثارگران در صورت ثبت نام در آزمون مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در بندهای فوق می باشند و در غیر اینصورت از ادامه فرآیند جذب حذف خواهند شد.
2/3/3: در خصوص نحوه شرکت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری (پرستاری) داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون قراردادی بوده که دارای گواهی پایان طرح و یا معافیت از طرح باشند. (تا آخرین روز ثبت نام)
2/3/4: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اختیاری که در حین انجام خدمت قانونی و یا تمدید طرح در واحدهای تابعه دانشگاه می باشند می توانند در آزمون استخدامی این دانشگاه شرکت نمایند. ارسال گواهی اشتغال به طرح اینگونه افراد الزامی است.
زمان ارایه گواهی انصراف از قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان توسط داوطلبان رشته های اختیاری پس از اعلام نتیجه نهایی و قبل از شروع دوره تطبیقی بهورزی می باشد.
 نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
3/1- متقاضیان می بایست نسبت به داشتن شرایط پذیرش بهورزی ابتدا با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مراکز بهداشت مربوطه (واحد گسترش / مرکز آموزش بهورزی) مراجعه و پس از تائید مراکز نسبت به واریز وجه بصورت الکترونیکی اقدام نمایند. ضمناً ثبت نام از متقاضیان بعد از انجام این مرحله به صورت الکترونیک و از طریق سایت دانشگاه انجام خواهد شد.
3/2- تکمیل برگ درخواست شغل با دقت و خط خوانا تکمیل گردد.
3/3- پرداخت مبلغ 1/000/000 ریال (معادل یکصد هزار تومان) بابت حق شرکت در آزمون به یکی از حساب های درآمد اختصاصی دانشگاه از طریق درگاه الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اعلام شده توسط در زمان ثبت نام الکترونیکی
در صورت هر گونه اشتباه و انصراف از طرف داوطلب وجوه واریزی قابل استرداد نمی باشد
3/4- سه قطعه عکس 4*3 جدید، تمام رخ پشت نویس شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام و یک قطعه عکس دیگر نیز بر روی برگه تائیدیه بومی بودن الصاق شود، به انضمام یک عدد پوشه و گیره)
3/5- تصویر آخرین مدرک تحصیلی
3/6- تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (در صورت متاهل بودن داوطلب تمام  تمام صفحات شناسنامه همسر و فرزندان الزامی می باشد.)
3/7- تصویر برگ پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت (برادران)
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام پزش طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
3/8- مدارک دال بر بومی بودن (سکونت داوطلبان از طرف شورای اسلامی روستا ممهور به مهر و امضای رئیس شورا و نصف بعلاوه یک نفر اعضای شورا و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی و خانه بهداشت و مرکز آموزش بهورزی گسترش و مرکز بهداشت شهرستان) می بایست تائید گردد.
3/9- مدارک دال بر ایثارگری می بایست توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تائید گردد.
3/10- مدارک دال بر حضور در جبهه های حق علیه باطل می بایست توسط مراجع ذیصلاح بشرح ذیل تائید گردد:
معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان خود در مراکز استان ها
معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
3/11- اصل و تصویر گواهی پایان طرح یا معافیت در رشته های اجباری (پرستاری) و گواهی اشتغال یا پایان طرح در سایر رشته های مرتبط ذکر شده
3/12- گواهی تائیدیه بومی از خانه بهداشت مربوطه مبنی برداشتن شرایط پرونده خانوار در محل مورد تقاضا (تصویر مشخصات متقاضی ثبت در سامانه سیب و دارای پرونده الکترونیک سلامت فعال و ممهور به مهر خانه بهداشت)
متقاضیان واجد شرایط از تاریخ 1401/10/20 لغایت 1401/10/29 بصورت حضوری به مرکز آموزش بهورزی / واحد گسترش شبکه بهداشت و درمان شهرستان های مربوطه مراجعه نمایند

شرایط آگهی استخدام پیمانی

شرایط عمومی
1/1- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرحه در قانون اساسی
1/2- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
1/3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1/4- بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در دستورالعمل جذب بهورزی آمده است.
1/5- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانون دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره: معافیت دائم پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد که براساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
1/6- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
1/7- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
1/8- داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلیه آبادی های تحت پوشش (با تائید پزشک طب کار دانشگاه و یا پزشک متعمد منتخب معاونت بهداشت).
1/9- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
1/10- نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی
شرایط اختصاصی
2/1- مدرک تحصیلی
2/1/1- انتخاب داوطلبان از بین دارندگان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کاردانی مرتبط و دیپلم و (زیر دیپلم فقط جهت شرکت در آزمون پیمانی عشایری).
(متقاضیان زن: کاردان: (بهداشت خانواده، مامایی، پرستاری) و یا کارشناس (بهداشت عمومی، پرستاری، مامایی).
(متقاضیان مرد: کاردان (پیشگیری و مبارزه با بیماریها، پرستاری، بهداشت محیط) و یا کارشناس (بهداشت عمومی، پرستاری، بهداشت محیط).
تبصره: گزینش بهورزان با دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و (زیر دیپلم فقط جهت شرکت در آزمون پیمانی عشایری). مطابق شرایط ذیل مقدور است:
1- عدم دسترسی به فارغ التحصیلان دانشگاهی واجد شرایط در رشته های تحصیلی مورد نظر در مناطق مجاز به استناد گواهی کتبی کارگروه آزمون مبنی بر انجام فراخوان در کلیه مناطق مجاز و عدم امکان جذب نیروی کاردان یا کارشناس ذکر شده در بند 2/1.
2- موافقت معاونت بهداشت دانشگاه.
3- این داوطلبان باید گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهینامه پایان تحصیلات سه ساله دور دوم متوسطه را داشته باشند.
4- پذیرش دارندگان مدرک تحصیلی دانشگاهی غیر از مدارک تحصیلی ذکر شده در بند 2/1 (با لحاظ نمودن مدرک دیپلم) بلا مانع است.
5- داوطلبان دارای‌ مدرک تحصیلی‌ دیپلم‌ در صورت پذیرش، قبل‌ از شروع دوره تحصیلی‌ بهورزی‌ علاوه بر تعهدات ذکر شده در بند 7/20 ملزم به‌ ارائه‌ تعهد نامه‌ محضری‌ مبنی‌ بر عدم درخواست‌ اعمال هر نوع مدرک تحصیلی‌ دانشگاهی‌ پس‌ از شروع به‌ کار و در هنگام اشتغال خواهند بود 
6- دوره آموزش بهورزی‌ برای‌ این‌ قبیل‌ فراگیران پس‌ از قبولی‌ در آزمون دو سال می‌ باشد. (مطابق‌ با برنامه‌ آموزش دوره کاردانی‌ بهورزی‌)
 2/1/2- شرکت‌ داوطلبان بهورزی‌ دارای‌ مدرک تحصیلی‌ بالاتر از کارشناسی‌ در هر رشته‌ تحصیلی‌ در آزمون بهورزی‌ مجاز نمی‌ باشد.
تبصره 1: در صورتی‌ که‌ داوطلب‌ در بدو خدمت‌ دارای‌ مدرک تحصیلی‌ ذکر شده در بند 1/1/2 بوده و در عین‌ حال مدرک تحصیلی‌ همتراز یا پائین‌ تر در سایر رشته‌ های‌ تحصیلی‌ داشته‌ باشد، ملزم به‌ ارائه‌ تعهد نامه‌ محضری‌ مبنی‌ بر عدم درخواست‌ اعمال مدرک تحصیلی‌ دیگر پس‌ از شروع به‌ کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
تبصره 2: پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می‌ باشد و در صورت احراز قبولی‌ ،پذیرش نهایی‌ آنان مستلزم ارائه‌ انصراف قطعی‌ قبل‌ از شروع کلاس های‌ بهورزی‌ می‌ باشد. در صورت عدم ارائه‌ گواهی‌ مذکور و یا تردید در صحت‌ گواهی‌، می‌ بایست‌ از دانشگاه محل‌ تحصیل‌ مدارک لازم دال بر تائید انصراف قطعی‌ در رشته‌ و مقطع‌ پذیرفته‌ شده اخذ گردد.
تبصره 3: داوطلبان متعهد خدمت‌ موسسات تابعه‌ وزارت بهداشت‌، درمان و آموزش پزشکی‌ صرفا مجاز به‌ شرکت‌ در آزمون استخدامی‌ همان دانشگاه یا منطقه‌ مورد تعهد می‌ باشند. لازم به‌ ذکر است‌ در صورت پذیرش نهایی‌، تعیین‌ محل‌ خدمت‌ این‌ داوطلبان برعهده دانشگاه خواهد بود.
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
3/1- متقاضیان می‌بایست‌ نسبت‌ به‌ داشتن‌ شرایط‌ پذیرش بهورزی‌ ابتدا با در دست‌ داشتن‌ مدارک مورد نیاز به‌ مراکز بهداشت‌ مربوطه‌ (واحد گسترش- مرکز آموزش بهورزی‌) مراجعه‌ و پس‌ از تائید مراکز نسبت‌ به‌ واریز وجه‌ بصورت الکترونیکی‌ اقدام نمایند. ضمنا ثبت‌ نام از متقاضیان بعد از انجام این‌ مرحله‌ به‌ صورت الکترونیک‌ و از طریق‌ سایت‌ دانشگاه انجام خواهد شد.
3/2- تکمیل‌ برگ درخواست‌ شغل‌ (با دقت‌ وخط‌ خوانا تکمیل‌ گردد).
3/3- پرداخت‌ مبلغ‌ 1/000/000 ریال (معادل یکصد هزار تومان) بابت‌ حق‌ شرکت‌ در آزمون به‌ یکی‌ از حسابهای‌ درآمد اختصاصی‌ دانشگاه از طریق‌ درگاه الکترونیکی‌ و با کارتهای‌ بانکی‌ متصل‌ به‌ شبکه‌ شتاب اعلام شده توسط‌ دانشگاه در زمان ثبت‌ نام الکترونیکی‌.
در صورت هر گونه‌ اشتباه و انصراف از طرف داوطلب‌ وجوه واریزی‌ قابل‌ استرداد نمی‌ باشد.
3/4- سه‌ قطعه‌ عکس‌ 4 × 3 جدید، تمام رخ پشت‌ نویس‌ شده (یک‌ قطعه‌ عکس‌ روی‌ برگ ثبت‌ نام و یک‌ قطعه‌ عکس‌ دیگر نیز بر روی‌ برگه‌ تائیدیه‌ بومی‌ بودن الصاق شود، به‌ انضمام یک‌ عدد پوشه‌ و گیره.)  
3/5- تصویر آخرین‌ مدرک تحصیلی‌
3/6- تصویر تمام صفحات شناسنامه‌ و کارت ملی‌ (در صورت متاهل‌ بودن داوطلب‌ تمام صفحات شناسنامه‌ همسر و فرزندان الزامی‌ می‌ باشد.)  
3/7- تصویر برگ پایان خدمت‌ نظام وظیفه‌ عمومی‌ معافیت‌ (برادران)
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
3/8- مدارک دال بر بومی‌ بودن (سکونت‌ داوطلبان از طرف شورای‌ اسلامی‌ روستا ممهور به‌ مهر و امضای‌ رئیس‌ شورا و نصف‌ بعلاوه یک‌ نفر اعضای‌ شورا، خانه‌ بهداشت‌، مرکز خدمات جامع‌ سلامت‌ روستایی‌ و مرکز آموزش بهورزی‌/گسترش و مرکز بهداشت‌ شهرستان) می‌ بایست‌ تائید گردد.
3/9- مدارک دال بر ایثارگری‌ می‌ بایست‌ توسط‌ بنیاد شهید وامور ایثارگران استان تائید گردد.
3/10- مدارک دال بر حضور در جبهه‌ های‌ حق‌ علیه‌ باطل‌ می‌ بایست‌ توسط‌ مراجع‌ ذیصلاح بشرح ذیل‌ تائید گردد:
- معاونت‌ نیروی‌ انسانی‌ هریک‌ از رده های‌ نیروهای‌ مسلح‌ در مورد رزمندگان خود در مراکز استانها.
- معاونت‌ توسعه‌ ومنابع‌ انسانی‌ وزارت جهادکشاورزی‌ در مورد جهادگران .
3/11- اصل‌ و تصویر گواهی‌ پایان طرح یا معافیت‌ و یا گواهی‌ 6 ماه باقی‌ مانده مدت طرح در رشته‌ های‌ اجباری‌ (پرستاری‌) و گواهی‌ اشتغال یا پایان طرح در سایر رشته‌ های‌ مرتبط‌ ذکر شده.
3/12- گواهی‌ تائیدیه‌ بومی‌ از خانه‌ بهداشت‌ مربوطه‌ مبنی‌ برداشتن‌ پرونده خانوار در محل‌ مورد تقاضا (تصویر مشخصات متقاضی‌ ثبت‌ در سامانه‌ سیب‌ ودارای‌ پرونده الکترونیک‌ سلامت‌ فعال و ممهور به‌ مهر خانه‌ بهداشت‌)
متقاضیان واجدشرایط‌ ازتاریخ‌ 1401/10/20 لغایت‌ 1401/10/29 بصورت حضوری‌ به‌ مرکز آموزش بهورزی‌/ واحد گسترش شبکه‌ بهداشت‌ و درمان شهرستانهای‌ مربوطه‌ مراجعه‌ نمایند.
5- زمان و محل‌ توزیع‌ کارت و تاریخ‌ برگزاری‌ آزمون متعاقباٌ از طریق‌ سایت‌ دانشگاه و مراکز بهداشت‌ فوق الذکر به‌ اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
موارد امتحان
6/1- آزمون کتبی‌ از دروس تخصصی‌ مرتبط‌ بهورزی‌ برای‌ سنجش‌ داوطلبان دارای‌ مدرک کاردانی‌ و کارشناسی‌:
الف) سوالات بصورت چهار گزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط) طراحی می شود. آزمون کتبی 60% کل نمره را به خود اختصاص خواهد داد.
ب) مصاحبه: از بین داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول حداقل به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش مصاحبه به عمل خواهد آمد که معادل 40% از کل نمره آزمون را به خود اختصاص می دهد.
تبصره: آزمون برای متقاضیان کاردانی و کارشناسی به صورت واحد برگزار می گردد. در مراحل آزمون کتبی هیچ یک از افراد با مدرک کاردانی و کارشناسی بر یکدیگر تفوق ندارند.
6/2- آزمون کتبی‌ جهت‌ سنجش‌ توانمندی‌ های‌ عمومی‌ داوطلبان دارای‌ مدرک تحصیلی‌ دیپلم‌ و زیردیپلم‌: سوالات به‌ صورت چهار گزینه‌‌ای‌ (با اعمال یک‌ نمره منفی‌ به‌ ازای‌ هر سه‌ پاسخ‌ غلط‌) برای‌ داوطلبان با مدرک تحصیلی‌ دیپلم‌ از دروس دوره دوم متوسطه‌ شامل‌ دروس زبان ادبیات فارسی‌، زبان انگلیسی‌ و تعلیمات دینی‌ و یا معارف اسلامی‌ یا دین‌ و زندگی‌ وبرای‌ داوطلبان با مدرک تحصیلی‌ زیر دیپلم‌ دروس زبان وادبیات فارسی‌، زبان انگلیسی‌ وتعلیمات دینی‌ و یا معارف اسلامی‌ و یا دین‌ و زندگی‌ دوره اول متوسطه‌ نظام جدید یا دوره راهنمایی‌ نظام  قدیم‌ خواهد بود. آزمون کتبی‌ 60% از کل‌ نمره آزمون را به‌ خود اختصاص خواهد داد.
تبصره 1: اقلیت‌ های‌ دینی‌ به‌ سوالات دین‌ و زندگی‌ پاسخ‌ نداده و امتیاز آن به‌ سایر دروس عمومی‌ به‌ صورت مساوی‌ اختصاص داده خواهد شد.
تبصره 2: مصاحبه‌ از بین‌ داوطلبان پذیرفته‌ شده در مرحله‌ اول حداقل‌ به‌ میزان 2 برابر ظرفیت‌ پذیرش مصاحبه‌ به‌  عمل‌ خواهد آمد که‌ 40% از کل‌ نمره آزمون را به‌ خود اختصاص می‌ دهد.
تبصره 3: امتیاز تاهل‌ و فرزند: به‌ استناد بند ((ب)) ماده 15 قانون حمایت‌ از خانواده وجوانی‌ جمعیت‌ به‌ ازاء تاهل‌ و هر فرزند دو درصد (2) مجموعآ حداکثر تا ده درصد (10) به‌ امتیاز آزمون کتبی‌ هر فرد اضافه‌ می‌ شود.

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی
+ دانلود دفترچه شرایط قراردادی (PDF)
+
دانلود دفترچه شرایط پیمانی (PDF)

تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 20 دی 1401
مهلت ثبت نام: تا 05 بهمن 1401
توجه: متقاضیان واجد شرایط از تاریخ 1401/10/20 لغایت 1401/10/29 بصورت حضوری به مرکز آموزش بهورزی / واحد گسترش شبکه بهداشت و درمان شهرستان های مربوطه مراجعه نمایند.


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.
جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه علوم پزشکی لرستان کلیک نمایید

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=302949
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k