آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۶۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی مرکزی 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک - 29 فروردین 1400

با توجه به موج چهارم کرونا و تحت تاثیر قرار دادن تمامی مراکز درمانی و از طرف دیگر کمبود قابل توجه نیروهای پرستاری و بهیاری در ارائه خدمات، دانشگاه علوم پزشکی اراک به منظور حمایت از کادر درمان و استفاده از نیروهای تازه نفس و با توجه به بخشنامه ۱۰۵/۷۴۴(دبیرخانه هیات امنای مجامع و شورای وزارت متبوع) نسبت به کارگیری افراد متخصص پیراپزشکی و نیروهای پشتیبانی با رعایت قانون بازنشستگی (موضوع تبصره ۲ ماده قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان) از پرستاران و بهیارانی که در حال حاضر در مراکز و بیمارستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اراک مشغول به فعالیت نیستند، دعوت به همکاری می نماید، بدین منظور پرستاران و بهیاران داوطلب می توانند جهت کمک به کار درمان و ارائه خدمت به دانشگاه علوم پزشکی اراک با شماره ۰۸۶۳۳۱۳۶۰۵۵-۸، داخلی ۲۲۷۴ آقای جعفری تماس حاصل نمایند، قابل ذکر است که با این پرستاران و بهیاران داوطلب قرارداد کاری منعقد می‌شود.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک - 25 فروردین 1400

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه های بهداشت تحت پوشش، طبق مفاد ماده یک دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز در نظر دارد از محل مجوزهای شماره 136658 مورخ 26/ 03/ 1399 و شماره 151609 مورخ 27/ 03/ 1398 و شماره 1368399 مورخ 07/ 06/ 1396 و مجوز شماره 381249 مورخ 03/ 10/ 1399 سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین مفاد بخشنامه شماره 2282/101/د مورخ 9/ 9/ 98 مدیر کل حوزه وزارتی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، تعداد 58 نفر از افراد واجد شرایط را از طریق امتحان توانمندی های عمومی ، مصاحبه و گزینش برای پذیرش در رشته شغلی بهورز به صورت پیمانی در محل های تعیین شده به شرح جداول ذیل استخدام نماید:
ثبت نام بصورت حضوری از روز شنبه مورخ 1400/02/04 لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1400/02/16 می باشد.

ردیف

نام شهرستان

نام خانه بهداشت

جنس

نوع سهمیه

1

اراک

میچان

زن

آزاد

2

طرمزد

زن

آزاد

3

خرم آباد

مرد

آزاد

4

ویسمه

مرد

آزاد

5

ده نمک

مرد

آزاد

6

قاسم آباد

زن

آزاد

7

مشهد میقان

زن

آزاد

8

مشهد میقان

مرد

آزاد

9

ابراهیم آباد

مرد

آزاد

10

رباط میل

مرد

آزاد

11

میچان

زن

آزاد

12

قلعه ارجناوند

زن

آزاد

13

مشهد الکوبه

زن

آزاد

14

آشتیان

کردیجان

مرد

سهمیه 25 درصد بنیادشهید

15

سقرجوق

زن

سهمیه 25 درصد بنیادشهید

16

دستجرده

زن

آزاد

17

تفرش

هفتان علیا

زن

آزاد

18

بازرجان

زن

آزاد

19

خانک

مرد

آزاد

20

کهلو سفلی

زن

آزاد

21

خنداب

قزل قلعه

زن

آزاد

22

دهشیرخان

مرد

آزاد

23

دهنو

مرد

آزاد

24

مانیزان

مرد

آزاد

25

غینرجه

مرد

آزاد

26

طورگیر

مرد

آزاد

27

دیزآباد

مرد

آزاد

28

آقداش

زن

آزاد

29

سناورد

مرد

آزاد

30

دلیجان

دودهک

مرد

آزاد

31

راوه

زن

آزاد

32

دودهک

زن

آزاد

33

شازند

نهرمیان

زن

آزاد

34

لنجرود

زن

آزاد

35

سورانه

زن

آزاد

36

حصار 1

زن

آزاد

37

واشه

زن

آزاد

38

حاجی آباد

زن

آزاد

39

ایمانلو

زن

آزاد

40

چال هما

زن

آزاد

41

گل زرد عبدی

زن

آزاد

42

تجره

زن

آزاد

43

نورآباد

زن

آزاد

44

ده سلمان

زن

آزاد

45

قلعه آقاحمید

مرد

آزاد

46

بصری

مرد

آزاد

47

کرک

مرد

آزاد

48

حصارمحمدیه

مرد

آزاد

49

فراهان

ماستر

زن

آزاد

50

زنگارک

زن

آزاد

51

فشک

مرد

سهمیه 25 درصد بنیادشهید

52

آهنگران

زن

آزاد

53

فردقان

مرد

آزاد

54

کمیجان

فامرین

زن

سهمیه 25 درصد بنیادشهید

55

میدانک

زن

سهمیه 25 درصد بنیادشهید

56

اسفندان

زن

سهمیه 25 درصد بنیادشهید

57

فضل آباد

مرد

آزاد

58

امامزاده عباس

مرد

آزاد

نکته :این افراد باید گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهینامه پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه را داشته باشند و فاقد هر گونه مدرک دانشگاهی باشند.

> شرایط عمومی

- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
-  داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در این آگهی آمده است
- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره1 :معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که براساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان گردان
- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
- داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیتهای مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش با تائیدکمیسیون پزشکی
- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه.
- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت موسسه و سایر دستگاههای دولتی باشند.
نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی

> شرایط اختصاصی

1. دارا بودن مدرک تحصیلی پایان دوره پیش دانشگاهی یا گواهینامه پایان پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه نظام جدید را داشته باشند و فاقد هر گونه مدرک دانشگاهی باشند.
-شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع دیپلم در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
پذیرش دانشجویان با عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنها مستلزم ارائه انصراف قطعی و گواهی دانشگاه محل تحصیل مبنی بر عدم امکان دریافت هرگونه مدرک قبل از شروع کلاس های بهورزی می باشد، در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی میبایست از دانشگاه محل تحصیل مدارک لازم دال بر تایید تعداد واحدهای گذرانده شده (تا زمان برگزاری آزمون) و عدم امکان دریافت هر گونه مدرک تحصیلی دانشگاهی در رشته پذیرفته شده اخذ گردد.به منظور اطمینان از اجرای این فرایند دانشگاه علاوه بر موارد پیشگفت میبایست از این افراد تعهد مورد لزوم مبنی بر عدم برخورداری از شرایط دریافت مدرک تحصیلی را نیز اخذ نماید.
2. پذیرش بهورز به صورت بومی در وهله اول از روستای محل استقرار خانه بهداشت انجام می شود. داوطلبان بایستی برای هر خانه بهداشت یکی از شرایط ذیل را داشته باشند تا "بومی روستا" محسوب گردند:
الف : محل تولد داوطلب (طبق مندرجات شناسنامه) با روستا و یا شهرستان مورد تقاضای بهورز یکی باشد و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا تاریخ اولین روز شروع ثبت نام (04/ 02/ 1400 )در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب: حداقل دو مقطع کامل تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، متوسطه) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید دو مقطع کامل از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) را در روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی کرده باشند و همچنین سکونت داوطلب حداقل در دو سال اخیر تا اولین روز شروع ثبت نام(04/ 02/ 1400)در روستای مورد نظر محرز گردد
تبصره 1 : داوطلبان زن که شرایط بندهای )الف) و (ب) را نداشته باشند؛ ولی با فرد شاغل در همان روستای محل گزینش بهورز و واجد شرایط بندهای مربوط به داوطلبان بومی ازدواج کرده و حداقل دو سال از تاریخ ازدواج آنان تا اولین روز ثبت نام در آزمون (04/02/1400 )گذشته باشد و سکونت شان نیز در محل مورد تقاضا پذیرش بهورز در این مدت محرز شده باشد به عنوان بومی تلقی و پذیرش آنان بلامانع است. بدیهی است این افراد با متقاضیان بومی بند (الف) و (ب) در یک اولویت هستند و این افراد نسبت به بومیان قمر در اولویت پذیرش خواهند بود
تبصره 2 : احراز شرایط محل سکونت داوطلبان مندرج در بندهای (الف) و (ب) و تبصره 1 از طریق گواهی شورای اسلامی روستا (ممهور به مهر وامضای رییس شورا و نصف اعضای شورا بعلاوه یک نفر) با تائید خانه بهداشت مربوطه و مرکز بهداشت شهرستان مربوطه صورت می پذیرد.
تبصره3 : چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، اشتغال و یا انجام دوره خدمت ضروری سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند، مشروط به آن که شورای اسلامی روستا سکونت آنان را گواهی کند و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان، بومی بودن فرد و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره حسب مورد در روستای اصلی یا روستای قمر منطقه مورد تقاضا تایید نماید، پذیرش آنها بلامانع است. لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط بر اینکه خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند، ضرورت ندارد . در این شرایط ارائه گواهی دال بر اقامت در روستا قبل از شرایط فوق ضروری است.
تبصره4 : در صورت عدم وجود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل 2 نفر به ازای هر مورد پذیرش در روستای اصلی ، می بایست از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام بعمل آورد:
الف.  روستاهای قمر تحت پوشش خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان، در صورت عدم وجود تعداد کافی متقاضی واجد شرایط در روستاهای تحت پوشش خانه بهداشت می توان از روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت  مربوطه تا شعاع 30 کیلومتراز روستای اصلی ، پس از تایید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرایط نمود.
* نکته: داوطلب بومی در روستای قمر و سایر روستاها تا شعاع 30 کیلومتری، مطابق با بندهای (الف) و (ب) همین بند تعریف می شود.
3. سن: حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم 26 سال (25 سال و 11 ماه و 29 روز)متولدین بعد از 04/ 02/ 1374 و حداقل سن برای ایشان 16 سال (15 سال و 11 ماه و 29 روز) متولدین قبل از 04/ 02/ 1384 میباشد.
-تاریخ اولین روز شروع ثبت نام 04/ 02/ 1400 مبنای محاسبه سن قرار میگیرد.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف.  مدت خدمت وظیفه انجام شده آقایان براساس مندرجات کارت پایان خدمت.
تذکر مهم: در هر صورت با اعمال هر یک از بندهای فوق، سن داوطلب دارای مدرک دیپلم نباید از 28 سال( 27 سال و 11ماه و 29 روز) (04/ 02/ 1372) تجاوز نماید.
ب . سقف سنی ایثارگران برابر قوانین مربوطه به شرح ذیل تعیین می گردد:
 - جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانباز 25 درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان بالای یکسال اسارت از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
-افراد خانواده معظم شهدا شامل )پدر، مادر، خواهر و برادر) به میزان 5 سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به صورت داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی. سایر مشمولین سهمیه های ایثارگران در صورت ثبت نام در آزمون مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در بندهای فوق می باشند و در غیر اینصورت از ادامه فرآیند جذب حذف خواهند شد.
*مفاد آزمون: به منظور سنجش توانمندی های داوطلبان، آزمونهای کتبی و مصاحبه به شرح ذیل به عمل خواهد آمد.
1 – آزمون کتبی جهت سنجش توانمندیهای عمومی: سوالات به صورت چهار گزینه ای (با اعمال یک نمره منفی به ازای هر سه پاسخ غلط) از دروس دوره دوم متوسطه شامل دروس زبان ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و تعلیمات دینی و یا معارف اسلامی یا دین و زندگی خواهد بود. آزمون کتبی 60 %از کل نمره آزمون را به خود اختصاص خواهد داد.
حدنصاب =50 درصد × میانگین نمره آزمون کتبی سه نفر دارای بالاترین امتیاز
2 - مصاحبه: از بین داوطلبان پذیرفته شده در مرحله اول حداقل به میزان 2 برابر ظرفیت پذیرش به شرط کسب حدنصاب نمره آزمون ، مصاحبه به عمل خواهد آمد که معادل 40 %از کل نمره آزمون را به خود اختصاص میدهد.
نکته : کسب حد نصاب نمره آزمون ، شرط لازم (و نه کافی(  داوطلبان به منظور شرکت در آزمون مصاحبه می باشد.
تبصره : در صورت عدم تامین نیروهای مورد نیاز تا سقف ذکر شده در بند الف 2 ، کارگروه آزمون مجاز است با رعایت اصل ضرورت گزینش افراد با صلاحیت، نمره حدنصاب تعیین شده را تا تکمیل نفرات مورد نیاز جهت تشکیل جلسه مصاحبه کاهش دهد. پایین آوردن نمره حد نصاب برای مناطقی که تنها یک داوطلب دارد مجاز نمی باشد.
از میان داوطلبان به تعداد دو برابر ظرفیت پذیرش، به ترتیب نمره علمی و با در نظر گرفتن اولویتهای مقرر قانونی جهت انجام مصاحبه ضمن اطلاع رسانی از طریق مراکز خدمات جامع سلامت انجام خواهد شد. پس از انجام مصاحبه، از میان بالاترین امتیازات هر خانه بهداشت به میزان دو برابر ظرفیت (اصلی و ذخیره) براساس مجموع نمرات کتبی و مصاحبه و سایر اولویت های قانونی به هسته گزینش دانشگاه معرفی می گردند.

> نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز

 ثبت نام در بازه زمانی اعلام شده و در دو مرحله به شرح ذیل انجام می گیرد.
تحویل مدارک و ثبت نام مقدماتی: داوطلبان بایستی مدارک ذیل را از روز شنبه مورخ 1400/02/04 لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1400/02/16 سالجاری به مرکز آموزش بهورزی شهرستان محل سکونت (جدول ذیل) ستاد مراکزبهداشت شهرستانها حضوراً تحویل و رسید دریافت نمایند. مرکز آموزش بهورزی موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و در صورت دارابودن شرایط لازم نسبت به اخذ مدارک داوطلبان اقدام نمایند:

جدول

37222728

37224910

داخلی 148

بلوارامام خمینی،خیابان شهیدباهنر، پایین تر از شهرداری، شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آشتیان، مرکز آموزش بهورزی

آشتیان

1

33121560

خیابان هپکو، شهرک شهید بهشتی، فاز 2  مرکز بهداشت شهرستان اراک

اراک

2

36222816

میدان آزادی، خیابان شهید مطهری، مرکز بهداشت شهرستان، واحد آموزش بهورزی

تفرش

3

35624732

داخلی3

بلوار شهید بهشتی، خیابان آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب، واحد بهداشت خانواده

خنداب

4

38222058

میدان امام حسین، ابتداء خیابان رازی، مرکز جامع خدمات سلامت شهری 22 بهمن، مرکز آموزش بهورزی

شازند

5

9-44228357

میدان بسیج، بلوار فاضلین نراقی، مرکز بهداشت دلیجان، مرکز آموزش بهورزی

دلیجان

6

9- 33724306

داخلی 107

فرمهین، بلوار شهید فهمیده، شبکه بهداشت و درمان شهرستان فراهان، واحد بهداشت خانواده

فراهان

7

35452081

داخلی129

کمیجان،کیلومتر 2جاده میلاجرد، روبروی هواشناسی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان کمیجان، واحد آموزش سلامت

کمیجان

8

-اصل به همراه تصویرآخرین مدرک تحصیلی
-  اصل به همراه تصویر کارت ملی
- اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه
- اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)
- سه قطعه عکس 4×3 که بایستی متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشگاه توسط مرکز آموزش بهورزی ارسال شود.
- رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 000/450( چهارصد و پنجاه هزار ریال)
به حساب درآمد اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی اراک نزد بانک مرکزی شبا IR580100004001078603020469
باشناسه واریز 347078651123802004141112147037 که به عنوان حق شرکت در امتحان عمومی وتخصصی داوطلبان قابل پرداخت می باشد.
جانبازان و فرزندان معظم شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف و سایر ایثارگران50 درصد مبلغ مذکور را می پردازند.
- اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن (مقاطع تحصیلی اشاره شده در شرایط اختصاصی و فرم تائید سکونت
- فرم درخواست شغل بهورزی
- اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری و یامعلولیت حسب مورد از مراجع ذیربط.
- اصل به همراه تصویر سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
- یک عدد پوشه به همراه گیره
*ملاک تعیین تاریخ فارغ التحصیلی، پایان خدمت نظام وظیفه آخرین روز ثبت نام (16/02/1400 ) می باشد.

> زمان و محل توزیع کارت

کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه (28/ 02/ 1400) لغایت پایان وقت اداری روز چهارشنبه (29/ 02/ 1400) در محل ثبت نام اولیه داوطلبان قابل تحویل خواهد بود.
زمان برگزاری آزمون روز جمعه 31/ 02/ 1400 می باشد و محل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

> امتیازات و سهمیه های قانونی

الف. ایثارگران در صورت دارا بودن شرایط مندرج درآگهی (مدرک تحصیلی و بومی بودن) و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه به شرح ذیل از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود:
که از کل مجوز تخصیص یافته، 25 درصد آن با در نظر گرفتن اولویت های قانونی ، پس از شرکت در آزمون و تایید در مصاحبه تخصصی و معرفی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، برابر جدول فوق به این گروه اختصاص می یابد.
که 5 درصد سهمیه استخدامی باقیمانده با در نظر گرفتن اولویت های قانونی، پس از شرکت در آزمون و تایید در مصاحبه تخصصی و معرفی از سوی مراجع ذیربط، برابر جدول فوق به این گروه اختصاص می یابد.
- انتخاب سهمیه ایثارگران به ترتیب نمره فضلی از بین کلیه ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد
-.پذیرش مازاد بر سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
-جانبازان و خانواده محترم شهدا درصورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امور ایثارگران با ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
داوطلب ایثارگر: ایثارگران شامل موارد زیر هستند :
الف-( ایثارگران سهمیه بیست و پنج (25 )درصد شامل: جانبازان آزادگان همسر و فرزندان شهدا همسر و فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاترهمسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال وبالای  یک سال اسارت پدر، مادر، خواهر و برادر شهید
ب( ایثارگران سهمیه پنج (5 )درصد شامل: رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت
تذکر: مراجع تأیید مدت حضور داوطلبانه در جبهه عبارتند از:
1- معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
2- معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
3- معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب  حد نصاب نمره به ترتیب نمره فضلی از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
داوطلب معلول: به معلولی اطلاق می شود که با ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی مشمول استفاده از 3 درصد سهمیه استخدامی قانون حمایت از حقوق معلولین می باشد.

> تذکرات

1. به مدارک ارسالی دارندگان مدرک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ترتیب اثرداده نخواهد شد.
2. مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرزشود داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج درآگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد حتی درصورت صدور حکم کارگزینی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌گردد.همچنین در صورت شرکت در کلاس‌های آموزشی ضمن اخراج، داوطلب برابر تعهد اخذ شده موظف به پرداخت هزینه های مربوطه می باشد.
3. اخذ تائیدیه مدارک تحصیلی متقاضیان استخدام درصورت پذیرفته شدن درامتحان (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه ازسوی دانشگاه الزامی است.
4. سپردن تعهد رسمی به دانشگاه قبل از شروع به تحصیل مبنی بر این که پس از اتمام دوره آموزش بهورزی درخانه بهداشت مورد تعهد حداقل به مدت 15 سال در روستا مورد نظر انجام وظیفه نماید الزامیست واین تعهد برای کلیه بهورزان (اعم از سهمیه ایثارگران وغیر سهمیه ایثارگری)تا پایان مدت قابل خرید و انتقال نمی باشد.
5. پذیرفته شدگان که پس از شروع دوره آموزش بهورزی از ادامه دوره انصراف نمایند ضمن پرداخت هزینه های مربوطه مجاز به ثبت نام در آگهی های بعدی پذیرش بهورز دانشگاه نمی باشند.
6. انتخاب نهایی پذیرفته شدگان امتحان پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش صورت خواهد گرفت.
7. هرگونه اطلاع رسانی درخصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خواهد بود و داوطلبان می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از این طریق نمایند.
8. داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل و یک محل جغرافیایی خواهند بود.
9. متقاضیان مربوطه حداکثر به مدت 15 روز پس از اعلام نتیجه مهلت دارند تا نسبت به ارائه اعتراضات اقدام نمایند و کمیته پذیرش بهورز تحت نظر کمیته آزمون دانشگاه موظف است طی دو هفته کاری بررسی واعلام نتیجه نماید.
10. به مدارکی که پس از اتمام مهلت ثبت نام ارسال شود ترتیب اثر داده نمی شود.لیکن در صورت ارسال مدارک ناقص، تصمیم گیری در خصوص پذیرش و یا رد آن به عهده کمیته آزمون خواهد بود.
11. استفاده از سهمیه استخدامی ایثارگران مشروط به برخورداری داوطلبان از شرایط موضوع مفاد (شرایط احراز مدرک تحصیلی) و (بومی بودن) با رعایت سایر مفاد این دستورالعمل و طبق قوانین ایثارگران می باشد.
12. در صورت عدم مراجعه پذیرقته شدگان در مهلت مقرر و یا انصراف آنان قبل از شروع دوره آموزشی از پذیرفته شدگان ذخیره جهت شرکت در دوره دعوت به عمل خواهد آمد مشروط بر این که فرد ذخیره قبل از شروع دوره توسط هسته گزینش دانشگاه معرفی گردد.
13. قبل از شروع دوره آموزشی، سپردن تعهد محضری به دانشگاه از سوی بهورزان جذب شده مبنی بر اینکه پس از اتمام دوره آموزش بهورزی در خانه بهداشت مورد تعهد، شیفت‌های مورد نظر دانشگاه را همراه با بیتوته در روستا انجام دهند، الزامیست.
(دوره تعهد برای کلیه افراد جذب شده حداقل 15 سال است).
14. سپردن تعهد برای کلیه بهورزان(ااعم از ایثارگران و...)  الزامی بوده و تعهدنامه تا پایان تعهد قابل خرید و انتقال نمیباشد.
15. بهورزان در طول دوره تعهد مجاز به درخواست جابجایی، تغییر ردیف پستی و عنوان شغلی نمیباشند. همچنین دانشگاه نیز مجاز به تغییرعنوان، جابجایی یا بکارگیری بهورز در خارج از حیطه وظایف بهورزی نیست. نقل و انتقال بهورزان به هر دلیل پس از انجام تعهدات، تامین فرد جایگزین و موافقت معاونت بهداشت دانشگاه مقدور است.

ثبت نام بصورت حضوری از روز شنبه مورخ 1400/02/04 لغایت پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 1400/02/16 می باشد.


 

خبر 29 اسفند 99: تمدید زمان دریافت مدارک آزمون مورخه ۹۹/۱۱/۲۴ از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اراک)

با عنایت به اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون مورخه 24/11/99  از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور و اطلاعیه قبلی این دانشگاه(24/12/99) و عدم مراجعه برخی از ذینفعان و به منظور جذب حداکثری زمان دریافت مدارک تمدید می گردد.
تمدید مهلت تحویل مدارک آزمون استخدامی مورخه 24/11/99  از روز شنبه مورخ 07/01/1400 لغایت روز چهارشنبه مورخ 11/01/1400(در روزهای کاری) از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر خواهد بود. کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه اطلاعیه قبلی و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ارائه مدارک بصورت حضوری اقدام نمایند.

 
 

خبر 24 اسفند 99: اطلاعیه مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اراک (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اراک)

با عنایت به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان می رساند :
برنامه زمانی و مکان تحویل مدارک (متعاقبا) از طریق وب سایت دانشکده اعلام خواهد شد.
لذا شایسته است نسبت به آماده نمودن مدارک مشروحه ذیل اقدام نموده تا در روزهای اعلام شده و بر اساس جدول زمانبندی به اداره منابع انسانی دانشکده علوم پزشکی تحویل گردد.
۱-اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
نکته: داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.
۴- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح، معافیت، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی )
۵- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری، معلولیت و ... )
۶- دو قطعه عکس پشت نویسی شده
۷- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
۸- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
۹- اصل و تصویر گواهینامه ب(۲) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)
۱۰- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه ۵۰۲
۱۱- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
۱۲- فرم تکمیل شده داوطلبانی که با محاسبه امتیاز کرونا قبول شده اند.
۱۳- اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن
۱۴- یک عدد پوشه نارنجی رنگ

 

خبر 23 اسفند 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت در سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش کشور)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات درمانی بهداشتی وزارت بهداشت مورخ 99/11/24 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایح آزمون اینجا کلیک نمایید

 

خبر 19 اسفند 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام قراردادی دانشگاه‌های علوم پزشکی (منبع: سایت سنجش پزشکی)

بدين وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون استخدام قراردادي متمركز دانشگاهها و دانشكدههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني كشور در تاريخ 24/ 7/ 99 شركت نموده و جهت بررسي مدارك و انجام مصاحبه به دانشگاههاي ذيربط مراجعه نموده اند ميرساند كه كارنامه نهايي داوطلبان در سايت مركز سنجش آموزش پزشكي قرار گرفته است.

جهت مشاهده نتایح نهایی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک - 3 اسفند 99

دانشگاه علوم پزشکی اراک اقدام به جذب و بکارگیری یکنفر کارشناس امور بین الملل به صورت نیروی شرکتی می نماید. مهلت ثبت نام تا 12 اسفند 99 می باشد.

> حداقل شرایط پذیرش

1 داشتن حداقل دانشنامه کارشناسی ارشد یا دکتری در رشته های روابط بین الملل، حقوق بین الملل، بازاریابی بین الملل، حقوق تجارت بین الملل، جغرافیای سیاسی، دیپلماسی و سازمان های بین الملل، مطالعات جهان، مطالعات منطقه ای، حقوق تجاری اقتصادی بین المللی، مطالعات سیاسی جهان اسلام (تعیین شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور)

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

 

خبر 2 بهمن 99: اعلام نتایج سه برابر ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اراک)

به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان سه برابر ظرفیت رشته شغلی کارشناس فوریتهای پزشکی آزمون قراردادی مورخ ۲۴/۰۷/۹۹ می‌رساند، مصاحبه عملی در روز شنبه مورخ ۰۴/۱۱/۹۹ راس ساعت ۱۱ صبح برگزار خواهد شد. داوطلبان موظف هستند درزمان مقرربه سالن ورزشی مجتمع دانشگاه پیامبراعظم (ص) واقع در میدان بسیج(سردشت) جنب مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین(ع)مراجعه نمایند. لازم به ذکر است عدم مراجعه در زمان اعلامی به منزله انصراف از بکارگیری می باشد.
تذکر:به همراه داشتن بیمه ورزشی و لباس ورزشی مناسب (بلوز و شلوار ورزشی) الزامی میباشد

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

 

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 27 دی 99: تمدید مهلت تحویل مدارک آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اراک (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اراک)

تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون قراردادی مورخ ۹۹/۰۷/۲۴ برگزارشده توسط سنجش پزشکی به اطلاع می رساند مهلت تحویل از روز شنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۷ لغایت پایان وقت اداری دوشنبه ۹۹/۱۰/۲۹ تمدید گردید. پذیرفته شدگان اولیه آزمون مذکور می بایست با در دست داشتن مدارک ذیل به واحد استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک مراجعه نمایید .در صورت هرگونه سوال با آقای خوافی پور کارشناس استخدام شماره تماس ۰۸۶۳۳۱۳۴۶۲۴ تماس حاصل فرمایید.

 

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی - 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 - مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 - کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

 

خبر 15 دی 99: اعلام اسامی سه برابر ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اراک)

به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان سه برابر ظرفیت رشته شغلی فوریتهای پزشکی آزمون قراردادی مورخ ۲۴/ ۰۷/ ۹۹ می‌رساند، مصاحبه عملی در روز چهار شنبه مورخ ۱۷/۱۰/۹۹ راس ساعت ۱۱ صبح برگزار خواهد شد. داوطلبان موظف هستند درزمان مقرربه سالن ورزشی مجتمع دانشگاه یپیامبراعظم (ص) واقع در میدان بسیج(سردشت) جنب مرکز آموزشی درمانی امیرالمومنین(ع)مراجعه نمایند. لازم به ذکر است عدم مراجعه در زمان اعلامی به منزله انصراف از بکارگیری می باشد.
تذکر:به همراه داشتن بیمه ورزشی و لباس ورزشی مناسب (بلوز و شلوار ورزشی) الزامی میباشد.

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید

 

خبر 6 دی 99: اطلاعیه تحویل مدارک آزمون استخدامی علوم پزشکی اراک

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون قراردادی مورخ ۲۴/ ۷/ ۹۹برگزارشده توسط سنجش پزشکی می رساند در روزهای شنبه مورخ ۰۶/۱۰/۹۹ لغایت سه شنبه ۰۹/۱۰/۹۹ با در دست داشتن مدارک ذیل به واحد استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک مراجعه نمایید .
تحویل مدارک قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی قراردادی مورخ ۹۹/۷/۲۴

۱- فرم اطلاعات فردی (داوطلبین می بایست فرم اطلاعات فردی را دانلود نموده و تمامی فیلدهای خواسته شده را کامل و دقیق تکمیل نمایند)

۲- کپی از تمام صفحات شناسنامه (دو سری کامل)

۳- کپی کارت ملی (دو سری)

۴- کپی از آخرین مدرک تحصیل (دو سری)

۵- کپی از کارت وضعیت نظام وظیفه دوسری (مخصوص آقایان)

۶- کپی مدارک ایثارگری در صورت دارا بودن شرایط (دوسری)

۷- پنج قطعه عکس ۴*۳ جدید

۸- سایر مدارک مورد اشاره در آگهی استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهریورماه ۱۳۹۹

لازم به ذکر است تحویل مدارک در روزهای یاد شده بصورت دستی با ارائه اصل مدارک می باشد و با توجه به بند ۱۰ قسمت تذکرات و توصیه های کلی آگهی استخدامی قراردادی(شهریور ۱۳۹۹) داوطلبانب که در زمان مذکور ، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم اقدام ننمایند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت .

آدرس : اراک - خیابان شهید شیرودی - خیابان علم الهدی ستاد دانشگاه علوم پزشکی اراک، کد پستی: ۳۸۱۹۶۹۳۳۴۵ صندوق پستی ۶۴۶

جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

 

خبر 10 شهریور 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سنجش آموزش پزشکی)

با موافقت اداره كل منابع انساني وزارت متبوع، زمان برگزاري آزمون استخدامي قراردادي دانشگاههاي علوم پزشكي و خدمات بهداشتي- درماني در «روز 24 مهر ماه در دو نوبت صبح و عصر» اعلام ميشود و همچنين به منظور افزايش حوزههاي جديد و ويرايش « حوزه امتحاني»، تاريخ ويرايش جديد متعاقباً اعلام خواهد شد. تأكيد ميشود اين ويرايش براي «تغيير حوزه محل آزمون» بوده و شامل تغيير رشته- محل شغلي داوطلبان و ثبت نام جديد نخواهد شد.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 6 شهریور 99: اطلاعیه آزمون استخدام شرکت رهروان طب بوشهر (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی اراک)

کلیه داوطلبین گرامی جذب نیروهای شرکتی (فوریتهای پزشکی) می‌بایست با به همراه داشتن مدارک ذیل جهت انجام تست BMI از ساعت 8 صبح لغایت 12 بعدازظهر روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مورخ 1399/6/10 و 1399/6/11 به ستاد دانشگاه علوم پزشکی اراک واقع در
اراک- کوی علم الهدی- جنب بیمارستان امیرکبیر مراجعه نمایند.
1. پوشه سبزرنگ به همراه گیره
2. اصل و تصویر شناسنامه
3. اصل و تصویر کارت ملی
4. اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی
5. اصل و تصویر مدرک تحصیلی
6. اصل و تصویر گواهینامه B2
7. اصل و تصویر مدارک دال بر ایثارگری
8. مدارک مثبته جهت ارائه سنوات شرکتی، درخصوص داوطلبانی که در گذشته به صورت شرکتی با شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد دانشگاه فعالیت نموده‌اند.
عدم مراجعه در تاریخ‌های تعیین شده به منزله انصراف می‌باشد و مهلت تعیین شده به هیچ‌وجه قابل تمدید نمی‌باشد.
توجه: همراه داشتن ماسک الزامی می‌باشد.

استخدام شرکت رهروان طب بوشهر - 29 مرداد 99

شرکت رهروان طب بوشهر در نظر دارد نسبت به جذب 64 (شصت و چهار نفر) نیرو حسب شرایط و تعداد متقاضیان از طریق برگزاری آزمون کتبی / مصاحبه  ویا هردو در رشته‌ های شغلی کارشناس و کاردان  فوریت پزشکی به شرح جدول ذیل به صورت شرکتی جهت خدمت در پایگاههای اورژانس 115 استان مرکزی به کارگیری نماید. ضمناً کلیه پذیرفته شدگان پس از انجام مراحل قانونی به هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی اراک معرفی و صلاحیت ایشان بررسی خواهد شد. لذا داوطلبین پس از مطالعه مفاد آگهی در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند نسبت به تکمیل و تحویل فرم درخواست  شغل خود اقدام نمایند. مهلت ثبت نام تا ساعت 12 ظهر 99/6/6 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده آگهی استخدام شرکت رهروان طب بوشهر اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور - 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 27 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
 

آرشیو آگهی های استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک

جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدام دانشگاه علوم پزشکی اراک اینجا کلیک نمایید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد