آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۲۵ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 8 بهمن 99: اطلاعیه تشکیل پرونده داوطلبان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

دعوت شدگان به تشکیل پرونده فراخوان پذیرش و بکارگیری نیروی بهورز به صورت پیمانی و قرارداد انجام کار معین
1. ثبت نام کنندگان صرفاً جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک دعوت می گردند و اعلام نتیجه نهايي پس از بررسی مدارک و آزمون کتبی و کسب حد نصاب نمره و انجام مصاحبه های مربوطه بر اساس رتبه ماخوذه و سهمیه های قانونی صورت خواهد پذیرفت.
2. افرادی که دارای کد رهگیری و تائیدیه ثبت نام می باشند می بایست جهت دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک به منظور اطلاع از زمان، مکان و مدارک مورد نیاز ، به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد مراجعه نمایند.
3. ارائه مدارک مورد نیاز مطابق اطلاعیه شماره دو در زمان بررسی مدارک الزامی می باشد
4. جهت اطلاع از نکات مهم به اطلاعیه شماره سه مراجعه نمایید.

جهت دانلود اطلاعیه شماره 2 اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اطلاعیه شماره 3 اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

خبر 29 دی 99: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج تکمیل ظرفیت فراخوان جذب نیروی شرکتی مشاغل بهداشتی درمانی بهمن ماه 98 – رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به هماهنگی بعمل آمده با کارگروه آزمون مهلت ثبت نام در فراخوان جذب نیروی بهورز به صورت پیمانی و قرارداد انجام کار معین دی ماه 99 تا ساعت 24 مورخ 99/10/28 تمدید شد.

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 99: اطلاعیه بومی گزینی فراخوان جذب نیروی بهورز دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

بومی گزینی فراخوان جذب نیروی بهورز به صورت پیمانی و قرارداد انجام کار معین دی ماه ۱۳۹۹
داوطلبین می بایست پس از مطالعه مفاد آگهی و دارا بودن شرایط لازم، نسبت به تکمیل فرم گواهی بومی اقدام نموده و در زمان مراجعه حضوری جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک که مکان و زمان آن متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می گردد به همراه د اشته باشند. بدیهی است به فرم های ناقص و یا فاقد مهر و امضا مسئولین مندرج در فرم ترتیب اثر داده نخواهد شد.

جهت دانلود فرم اینجا کلیک نمایید

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد – 11 دی 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي متقاضيان، به اطلاع مي‌رساند دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني مشهد در نظر دارد براي تامين نيروي انساني مورد نياز خود در خانه هاي بهداشت تحت پوشش، طبق دستورالعمل اجرائي پذيرش و استخدام بهورز (موضوع: مفاد نامه شماره 8517/209/د مورخ 17/101/1398 معاونت توسعه مديريت، منابع و برنامه ريزي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي) از محل سهميه هاي استخدامي شماره 151609 مورخ 27/03/1398 سازمان اداري و استخدامي كشور و مجوز شماره 4580/209/د مورخ 15/06/1398 وزارت متبوع، به تعداد 23 نفر به صورت استخدام پيماني و به استناد مصوبه شماره 33873/99 مورخ 03/02/1399 هيات رئيسه دانشگاه به تعداد 168 نفر به صورت قرارداد کار معين، افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون کتبي، مصاحبه و گزينش براي پذيرش رشته شغلي بهورزي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايد.
مهلت ثبت نام تا 23 دی 99 تا 28 دی 99 می باشد.

> شرایط عمومی

-اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور شناخته شده در قانون اساسی کشور
-داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
-بومی بودن در محل خدمت بر اساس شرایط اختصاصی مندرج در این آگهی(کلیه داوطلبان می بایست بومی روستاهای محل مورد تقاضای استخدام بوده و پذیرش بهورز غیر بومی به هیچ عنوان مجاز نمی باشد.)
-داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران). حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام (99/10/23)

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است 
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

دعوت شدگان به تشکیل پرونده آزمون قراردادی کار معین مهرماه 1399 : با توجه به دعوت از یک و نیم برابر ظرفیت رشته های شغلی اعلام شده مندرج در آگهی منتشره، از طریق سازمان سنجش آموزش کشور، به آگاهی می رساند:
1. افرادی که دارای کارنامه سنجش در شغل محل های انتخابی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان رضوی با وضعیت: معرفی شده برای طی مرحله بررسی مدارک در سهمیه ثبت نامی(آزاد، 5درصد، 25 درصد، 3درصد) می باشند، می بایست جهت اطلاع از زمان، مکان اینجا کلیک نمایید.
جهت اطلاع از مدارک موردنیاز لطفاً اطلاعیه های ذیل را با دقت مطالعه نمایید:
2. لازم به ذکر است از هم اکنون نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز مطابق اطلاعیه شماره دو اقدام نمایید.
3. جهت اطلاع از نکات مهم به اطلاعیه شماره سه مراجعه نمایید.
4. جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز به منظور تشکیل پرونده گزینش به اطلاعیه شماره چهار مراجعه نمایید.
5. جهت دریافت فرم اطلاعات فردی اینجا را کلیک نمایید.

خبر 6 دی 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

با عنایت به صدور کارنامه آزمون قراردادی کار معین (ویژه دانشگاه های علوم پزشکی) توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به اطلاع می رساند:
داوطلبان گرامی می توانند ابهامات احتمالی خود را در خصوص کارنامه صادره از طریق سایت سنجش و آموزش پزشکی پیگیری نموده و از مراجعه حضوری و تماس تلفنی به دانشگاه خوددرای نمایند.
ضمنا جدول برنامه زمانی و مکانی تحویل مدارک متعاقباً از طریق سامانه جذب دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام خواهد شد.

خبر 29 آبان 99: اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج تکمیل ظرفیت فراخوان جذب نیروی شرکتی نگهبان و نظافتچی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 28 مهر 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی فراخوان جذب نیروی سرایدار بصورت خرید خدمات شهریورماه ۱۳۹۹ (مرحله دوم) اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 3 مهر 99: دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

 با توجه به عدم برگزاری آزمون کتبی در فراخوان بکارگیری نیروی خدمات (سرایدار)، کلیه شرکت کنندگان به منظور سنجش شرایط اختصاصی(قد، وزن، BMI ، بینایی) و متعاقباً تشکیل پرونده و بررسی مدارک ، جهت دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک و اطلاع از زمان و مکان انجام مصاحبه هر چه سریعتر به لینک ذیل مراجعه نمایند .

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی فراخوان جذب نیروی سرایدار بصورت خرید خدمات تیر ماه دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

شروع ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ آزمون استخدام قراردادی کار معین جهت تامین نیروی انسانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سال 99 در تاریخ 14 شهریور برگزار خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری پرستاران در قالب قرارداد 89 روزه – 2 مرداد 99

دانشگاه علوم پزشکی مشهد جهت کار در بخش های کرونای مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) شهرستان مشهد، از پرستاران در قالب قرار داد 89 روزه شرکتی دعوت به همکاری مینماید.

> تذکرات مهم

1- در صورت عدم دریافت کد رهگیری، ثبت نام شما نهایی نمی باشد.
2- جهت ثبت نام ارسال مدارک ذیل الزامی می باشد:
– تصویر عکس پرسنلی 3*4
– تصویر تمام صفحات شناسنامه
– تصویر کارت ملی پشت و رو
– تصویر مدرک تحصیلی
– تصویر گواهی پایان طرح یا معافیت از طرح
– تصویر کارت پایان نظام وظیفه یا معافیت/ویژه آقایان
– دانلود فرم درخواست اشتغال و بارگذاری آن در قسمت مدارک پس از تکمیل فرم
3- نوع فایل ارسالی : JPG
4- حداکثر حجم فایل ارسالی : 800KB
بیمه نیروهای پرستاری قرارداد 89 روزه نیز  بر اساس قوانین بیمه ای همانند سایر نیروهای شرکتی قرارداد یکساله دانشگاه است و زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار خواهند

جهت دانلود فرم درخواست شغل اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در فراخوان اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 99: بکارگیری 240 نیروی جدید در حوزه سلامت خراسان رضوی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ۲۴۰پرستار، کمک پرستار و نیروی خدمه شرکتی به کمک کادر درمان کرونایی‌ها می‌آیند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، دکتر امیررضا صالح‌مقدم اظهار کرد:از این تعداد 50درصد به‌کارگیری شدند و مابقی تا پایان هفته جاری به‌کارگیری می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 تیر 99: بکارگیری نیروی جدید پرستاری بیمارستان های مشهد در قالب قرارداد 89 روزه شرکتی (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

با هدف کاهش بارکاری و جلوگیری از آسیب جسمی و روحی کادر پرستاری در مقابله با کرونا نیروی جدید پرستاری در قالب قرارداد ۸۹ روزه شرکتی در بیمارستان‌های مشهد و خراسان رضوی جذب می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 تیر 99: کارنامه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ کارنامه تکمیل ظرفیت فراخوان بکارگیری نیرو بصورت خرید خدمات بهمن ماه 98 منتشر گردید.

جهت مشاهده کارنامه تکمیل ظرفیت اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد – 4 تیر 99

شرکت برنده مناقصه در واگذاری خدمات سرایداری در مراکز خدمات جامع سلامت روستائی مورد نیاز و تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مشهد، در نظر دارد افراد واجد شرایط در شغل: سرایدار، با شرط بومی گزینی را از طریق فراخوان، شناسائی و از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و مصاحبه شغلی، پس از احراز صلاحیت عمومی بر اساس قانون گزینش، بصورت قرارداد خرید خدمات با شرایط و ضوابط مندرج در این آگهی دعوت به همکاری نماید. مهلت ثبت نام تا 17 تیر 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد اینجا کلیک نمایید

خبر 20 خرداد 99: اطلاعیه پذیرفته شده آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98 دانشگاه علوم پزشکی مشهد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ پذیرفته شدگان چنانچه در حین انجام طرح اجباری یا اختیاری باشند، می بایست پس از اتمام مدت خدمت طرح خود نسبت به پیگیری و ارائه گواهی پایان طرح و تائیدیه تحصیلی به واحد استخدام دانشگاه اقدام نمایند.

خبر 17 خرداد 99: اعلام اسامی دعوت شدگان جهت تکمیل ظرفیت نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

من آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی دعوت شدگان جهت تکمیل ظرفیت نیروی شرکتی نظافتچی اعلام گردید. توجه: دعوت شدگان محترم در روز بررسی مدارک حتما مدارک مندرج در کارت را به همراه داشته باشید.

جهت مشاهده اسامی دعوت شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی فراخوان شرکتی مشاغل بهداشتی درمانی بهمن ماه 98 آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 27 فروردین 99: درخواست علوم پزشکی مشهد برای تبدیل وضعیت استخدامی پرستاران (منبع: خبرگزاری ایلنا)

به گزارش خبرنگار ایلنا، در پی زحمات کادر درمان و خدماتی در مقابله با ویروس کرونا، رئیس دانشگاه خراسان رضوی نامه تبدیل وضعیت پرستاران را صادر کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 22 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی فراخوان شرکتی نگهبان بهمن ماه 98 آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اسفند 98: دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک تکمیل ظرفیت استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعال شد.

جهت دریافت کارت اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی فراخوان شرکتی نظافتچی بهمن ماه 98 دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اسفند 98: دریافت کارت ورود به مرحله بررسی مدارک و مصاحبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به مرحله بررسی مدارک و مصاحبه واجدین شرایط رشته شغلی نگهبان فعال گردید.

جهت دریافت کارت اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 98: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج مرحله اول فراخوان های نیروی شرکتی نگهبان و نظافتچی بهمن ماه 98 آزمون استخدامی علوم پزشکی مشهد اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی مشهد – 17 بهمن 98

شرکتهای برنده مناقصه خرید خدمات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نظر دارند، جهت ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، اداری و پشتیبانی در واحدهای تحت پوشش دانشگاه در شهرستان مشهد و شهرستانهای تابعه، افراد واجد شرایط را جذب نمایند.

به گزارش وب دا، بر اساس این اطلاعیه افراد واجد شرایط از طریق فراخوان، شناسایی و در صورت نیاز با برگزاری آزمون، مصاحبه یا هر دو، به صورت خرید خدمات دعوت به همکاری نمایند.

متقاضیان می توانند از روز چهارشنبه مورخ ۱۶‏/۱۱‏/۱۳۹۸ لغایت سه شنبه ۲۲‏/۱۱‏/۱۳۹۸ با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه علوم پزشکی مشهد نسبت به کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام اقدام نمایند.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد مورخ 17 بهمن 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال 98 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام نگهبان اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام نظافتچی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام مشاغل بهداشتی درمانی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اینجا کلیک نمایید

خبر 29 دی 98: دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد) 

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی آبان ماه 98 دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعال گردید.

جهت دریافت کارت تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد) 

با توجه به دعوت از یک برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز رشته های شغلی اعلام شده مندرج در آگهی منتشره، همچنین سه برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز در رشته های دارای آزمون عملی و مصاحبه شغلی فوریتهای پزشکی و مددکار بهداشتی و درمانی ( ایثارگران معزز دو برابر ظرفیت) از طریق سازمان سنجش آموزش کشور، به آگاهی می رساند:
1. افرادی که دارای کارنامه سنجش در شغل محل های انتخابی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خراسان رضوی با وضعیت: (داوطلب گرامی با توجه به نمره کل اولیه، شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می شوید) می باشند، می بایست جهت اطلاع از زمان، مکان و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک ظرف مدت 24 ساعت آینده به سامانه جذب نیروی انشانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مراجعه نمایند.
2. کارت ورود به مرحله تشکیل پرونده و بررسی مدارک هر یک از افراد دعوت شده، همچنین اطلاع از زمان و مکان انجام آزمون عملی و مصاحبه شغلی (در رشته های شغلی کاردان/کارشناس فوریت های پزشکی و مددکار بهداشتی درمانی) از طریق سایت فوق الذکر اعلام خواهد شد.
3. لازم به ذکر است از هم اکنون نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز مطابق اطلاعیه شماره دو اقدام نمایید.
4. جهت اطلاع از نکات مهم به اطلاعیه شماره سه مراجعه نمایید.
5. جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز به منظور تشکیل پرونده گزینش به اطلاعیه شماره چهار مراجعه نمایید.

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 9 دی 98: جذب 73 نیروی متخصص در دانشگاه علوم پزشکی مشهد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، کارشناس مسوول امور متخصصین دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت:با توجه به نیاز شبکه های بهداشت و درمان دانشگاههای علوم پزشکی مشهد، درخواست ۱۵۳پزشک متخصص به وزارت بهداشت ارائه شدکه در مجموع وزارتخانه برای جذب ۷۳نیروی متخصص، به دانشگاه علوم پزشکی مشهد مجوز داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ناشناس ۱
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۲
 • کد دیدگاه: ۳۴۲۷۴۱۹

سلام چرا کسی جواب نمیده
چ جوری میشه طرح ۸۹ روزه خدمات رو ثبت نام کرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرامرز
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۲۷
 • کد دیدگاه: ۳۳۵۰۶۸۲

سلام خدمت تمام دوستان .
نمی‌دونم این دیدگاه کسی میخونه یا نه یا اصلا جوابی میاد یا نه .

من یک بهیارم .
دیپلم بهیاری دارم و دوره فوریت پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران تهران دارم
نمی‌دونم آخر تکلیف بهیارانی امثال بنده چی میشه آدمایی سالها تو بیمارستان ها و مراکز درمانی کار کردن یک دفعه با یک بخشنامه تعدیل بهیاران به راحتی بیکار شدن !!
چرا ؟ چون مدرک تحصیلی پایین بود ؟؟
نمیشد کار پیش افتاده تری بدن به ما تا بیکار نشیم ؟
بنده سابقه کار تو اتاق عمل آنژیو گرافی و سی سی یو و ای سیو رو دارم آشنا به تمام تجهیزات جدید بیمارستانی بدون حتی یک خطا در طول سابقه کاری ولی آلان یک سال بیکارم چرا چون جایی طبق دستور بهیار نمی‌گیرن …
از کجا باید هزینه هام تامین بشه وقتی کار دیگه ای بلد نیستم …
حتی از دستم بر نمیاد سر گذر وایستم 😔
بخاطر بیکاریم زندگیم خراب شد …
واقعا نمی‌دونم چی بگم من عاشق کارم بودم حتی زمانی که بخش نیرو کن داشت با عشق علاقه ۱۸ ساعت تموم پشت مانیتور های علائم حیاتی میشستیم چشمامون ضعیف شد موهامون ریخت نزدیک سی سالم شد
با یه بخش نامه به راحتی بیکار شدیم .
از حالا به بعد هر روز جایی از زندگیمون لطمه میخوره .
تورو خدا فکری بکنید تو این شرایط اقتصادی . 😢😢😢😢🙏🙏🙏🙏🙏

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی