• بروزرسانی ۱۴۰۲/۰۳/۰۳
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۶۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی هرمزگان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

دعوت به همکاری پزشک

آگهی 3 خرداد 1402: دعوت به همکاری پزشک در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به منظور تکمیل نیروی مورد نیاز خود دعوت به همکاری می نماید.

لیست پزشکان مورد نیاز

اطلاعیه زمان برگزاری آزمون

خبر 2 خرداد 1402: اطلاعیه زمان برگزاری آزمون استخدام پیمانی ١٤٠٢ و آزمون استخدام بهورزی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ پیرو انتشار آگهی استخدام پیمانی 1402 آزمون روز پنجشنبه مورخ 1402/03/11 برگزار میشود. شرکت کنندگان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون فوق را از روز یکشنبه مورخ 1402/3/7 لغایت چهارشنبه مورخ 1402/03/10 از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دریافت نمایند.

مشاهده اطلاعیه آزمون پیمانی

مشاهده اطلاعیه آزمون بهورزی

اصلاحیه رشته حقوق آزمون استخدام پیمانی

خبر 1 خرداد 1402: اطلاعیه مربوط به اصلاحیه رشته تحصیلی حقوق
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛  اصلاحیه رشته تحصیلی حقوق به شرح زیر اعلام شد.
بدینوسیله پیرو انتشار آگهی استخدام پیمانی به اطلاع کلیه شرکت کنندگان رشته شغلی کارشناس امورحقوقی می رساند:علاوه بر رشته تحصیلی های اعلام شده قبلی رشته تحصیلی لیسانس حقوق نیز مجاز به شرکت در آزمون میباشند.

مشاهده اصلاحیه

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام پیمانی

خبر 30 اردیبهشت 1402: اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام پیمانی خردادماه ۱۴۰۲ و ویرایش اطلاعات
پیروآگهیاستخدام پیمانی خردادماه 1402به اطلاع میرساند مهلت ثبت نام ازروز شنبه مورخ 30/2/1402لغایت روزسه شنبهمورخ2/3/1402به مدتچهار روز تمدید می گردد.همچنین مهلت
ویرایش اطلاعاتازروز چهارشنبه مورخ
3/3/1402لغایتروزپنج شنبه مورخ4/3/1402می باشد.
تاریخ برگزاری آزمون متعاقبا اعلام میگردد.

استخدام داروساز

آگهی 28  اردیبهشت 1402: استخدام داروساز در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان جهت تكميل نيرو از فارغ التحصيلان مقطع دكترا رشته تحصيلي داروسازي دعوت به همکاری مينمايد.
متقاضيان ميتوانند جهت ثبت نام به صورت طرحی در سامانه رشد، مراجعه نمايند.
جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 07633758540 معاونت غذا و دارو تماس حاصل فرمائيد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اصلاحیه و تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 27 اردیبهشت 1402: اصلاحیه و تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایم شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تا پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 1402/02/28 تمدید و 2 اصلاحیه به شرح مندرج در اطلاعیه اعلام شد.

مشاهده اطلاعیه

اصلاحیه شغل محل | اطلاعیه تغییر شغل محل، شرایط احراز و زمان آزمون | اصلاحیه (2)

استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

آگهی 21 اردیبهشت 1402: استخدام پیمانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در نظر دارد افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط ذیل استخدام نماید.
مهلت ثبت نام از 23 الی 29 اردیبهشت 1402 الی 2 خرداد 1402 می باشد.

شرایط عمومی
1. داشتن تابعیت ایران
1-2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1 3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-4. انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی کرده باشند، می توانند قبل از صدور کارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر تا یکسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود می باشند. در صورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به کارگیری آنها کان لم یکن تلقی می شود.
1-5. داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند (به تشخیص شورای طب کار یا کمیسیون پزشکی دانشگاه).
1-6. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
1-7. نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
1-8. عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذی صلاح.
1-9 داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاه های اجرایی باشند.
1-10 دارا بودن مدرك تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی معتبر،
تبصره: کلیه اشخاصی که قبل از سال 1398 فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد علوم تغذیه بوده ولی مقطع کارشناسی پیوسته آنان غیر از رشته تغذیه باشد، با گذراندن 31 واحد جبرانی در یکی از دانشگاههای علوم پزشکی کشور، عضو نظام پزشکی بوده و پروانه کار دریافت نموده اند، حق ثبت نام و شرکت در آزمون را دارند.
تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1- افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
2. انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3. افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4. افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
5. دارندگان مدارك تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
نکته: در صورتیکه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر (مرتبط یا غیرمرتبط) با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرك تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرك تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
شرایط اختصاصی
2 شرایط سنی داوطلبان:
داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 40 سال تمام (متولد شدگان از 1362/02/23 تا 1382/02/23) برای دارندگان مدرك تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد تا اولین روز ثبت نام.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1. جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند
2. سایر مشمولین سهمیه 25 درصد و 5 درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در ذیل می باشند، در غیراین صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
- داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
3. سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال
4. سنوات قراردادی داوطلبان قراردادی شاغل در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول).
5. سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت ، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
6. سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که د ر سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشتهاند و در زمان ثبت نام با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
نکته: در صورتیکه افراد در یکی از حالات شرکتی یا قراردادی شاغل بوده و براساس دستورالعمل های مربوطه به حالت اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند (اشتغال بصورت مستمر)، می توانند حداکثر از 15 سال ارفاق سن بهره مند گردند. 
7. داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف(اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام دادهاند، به میزان انجام خدمت فوق.
8. به استناد بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب 1400/8/19 مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یکسال تا حداکثر 5 سال به سقف محدودیت سنی اضافه م ی شود مشروط به آن که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای 2.5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت کشور در زمان برگزاری آزمون می باشد.
نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
الف) ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان:
1. مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح «اجباری» می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
تبصره -1 مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشتههای اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه یک دانشگاه میباشند، میتوانند صرفاً در آزمون های استخدامی همان دانشگاه شرکت نمایند. بدیهی است در صورت قبولی صدور ابلاغ استخدامی و حکم حقوقی بصورت پیمانی حین طرح امکان پذیر خواهد بود.
تبصره -2 در خصوص داوطلبانی که نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، نیازی به ارائه گواهی «پایان طرح» نیست و گواهی «اشتغال به طرح» برای اینگونه افراد کفایت مینماید. ضمناً مشمولین مذکور میتوانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.
نکته: داوطلبان متعهد خدمت موسسات تابعه وزارت بهداشت (تعهد خاص، قانون برقراری عدالت آموزشی ...) صرفا مجاز به شرکت در آزمون استخدامی همان موسسه یا منطقه مورد تعهد می باشند. لازم به ذکر است در صورت پذیرش نهایی، تعیین محل خدمت این داوطلبان در مدت تعهد با توجه به مفاد سند تعهد اخذ شده برعهده موسسه خواهد بود.
2. مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح «اختیاری» که متقاضی استخدام در سایر موسسات می باشند، در صورت قبولی ملزم به ارائه گواهی موافقت با انصراف از طرح از موسسه محل انجام طرح خود در هنگام بررسی مدارك می باشند. 
مواد آزمون
به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.
کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینهای با ضریب یک (1) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (2) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمنا به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.
الف) مواد آزمون عمومی:
- فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL(،
- ریاضی و آمار مقدماتی
- زبان و ادبیات فارسی
- معارف اسلامی*
- زبان انگلیسی - عمومی
- اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی
- هوش و توانمندی های ذهنی
* اقلیت های اقلیت های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف بوده و در محاسبه نمره کل عمومی (که حیطه عمومی نامیده می شود)، این درس لحاظ نخواهد شد ولی چنانچه داوطلب اقلیت دینی به سؤالات معارف اسلامی پاسخ دهد، این درس با تأثیر مثبت در محاسبه نمره کل عمومی لحاظ خواهد شد. در واقع دو نمره کل عمومی، یک نمره کل با لحاظ نمره خام درس مذکور و یک نمره کل بدون لحاظ نمره خام درس مذکور، محاسبه و نمره کل بالاتر ملاك قرار خواهد گرفت.
تذکر: آزمون عمومی نمره منفی دارد.
ب) مواد آزمون تخصصی:
سوالهای حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت های تخصصی متناسب با رشتههای شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره 1 صفحات 15 تا 16 مشخص شده است.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 
+ جدول شغل محل


تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 23 اردیبهشت 1402
مهلت ثبت نام: تا 2 خرداد 1402
دریافت کارت آزمون:  2 خرداد 1402
زمان برگزاری آزمون: متعاقبا اعلام خواهد شد.


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان کلیک نمایید

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز

خبر 19 اردیبهشت 1402: اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام بهورز دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
پیرو آگهی پذیرش بهورز به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام آزمون پذیرش بهورز از روز سه شنبه مورخ 19 /2 /1402 لغایت پایان وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 21 /2 /1402 به مدت سه روز تمدید می گردد. متقاضیان می توانند از طریق ستاد گسترش شبکه بهداشت درمان هر شهرستان اقدام نمایند. 

دعوت به همکاری پزشک

آگهی 12 اردیبهشت 1402: فراخوان جذب پزشک در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در نظر دارد تعدادی پزشک واجدالشرایط مندرج در آگهی بکارگیری نماید.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است. 
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

استخدام نیروی آزمایشگاهی و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

آگهی 6 اردیبهشت 1402: استخدام نیروی آزمایشگاهی و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
آگهی اول: مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس در نظر دارد یک نفر با مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی بصورت قرارداد بیمه روستایی در مرکز خدمات جامع سلامت فین جذب نماید.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به ستاد گسترش مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و یا تماس با تلفن ۳۳۳۳۹۰۹۱ ثبت نام نمایند.


آگهی دوم: مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس جهت مراکز جامع سلامت روستایی به ۶ نفر دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی بالینی که مدرک کارشناسی مرتبط (روانشناسی) داشته باشند نیازمند است.
متقاضیان شرکت کننده در این فراخوان طی انجام آزمون کتبی و مصاحبه پذیرفته خواهند شد.
آدرس: بندرعباس بلوار جمهوری اسلامی روبروی بیمارستان شهید محمدی واحد سلامت روان مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس
تلفن: ۰۹۱۷۷۶۱۱۰۲۱

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است. 
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

استخدام كارشناس علوم آزمایشگاهی

آگهی 6 اردیبهشت 1402: استخدام كارشناس علوم آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
شبكه بهداشت و درمان شهرستان جاسك در نظر دارد جهت تكمیل كادر آزمایشگاه خود دو نفر نیروی كارشناس علوم آزمایشگاهی (به صورت قرارداد بیمه روستایی) جذب نماید.
داوطلبان می توانند از تاریخ ۵ لغایت ۱۳ اردیبهشت با در دست داشتن مدارك تحصیلی و شناسایی به شبكه بهداشت و درمان شهرستان جاسك مراجعه نمایند. 

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است. 
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

آگهی 24 فروردین 1402: استخدام بهورز در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در نظر دارد تعدادی از افراد واجدالشرایط را از طریق آزمون مصاحبه و گزینش به صورت شرکتی با در نظر گرفتن شرایط مندرج در آگهی بکارگیری نماید.

شرایط عمومی
1 -1 -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
1 -1 -داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی  ایران
1-3 -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
1-4 -بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در این دستورالعمل آمده است.
1-5 -داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره: معافیت پزشکی در صوورتی پییرفتوه خوا ود شود کوه براسوا اعوالم پزشو معتمود منت وع معاونوت
بهداشت با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
1-6 عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان
1 -7 -عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر
1-8 - داشتم سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستا و کلیه آبادی های تحت پوشش با تایید پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشت
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.
اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (pdf)


دانلود فرم درخواست شغل بهورزی -خانه بهداشت 
فرم درخواست شغل بهورزی - شورا
مجوزقبل- پیمانی

پیمانی جدید
مشاهده جزئیات بیشتر


 تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 26/فروردین/1402
مهلت ثبت نام: تا 27/اردیبهشت/1402
دریافت کارت آزمون: 01 الی 03/خرداد/1402
زمان برگزاری آزمون: 04/خرداد/1402


مهلت ثبت نام به پایان رسیده است. 
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی آزمون پیمانی و قراردادی

آگهی 16 اسفند 1401: اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی و قراردادی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه و اعلام نتایج مربوط به پذیرفته شدگان (سری پنجم) آزمون پیمانی و قرادادی مورخ 4 شهریور 1401 منتشر گردید.

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکتی

خبر 16 اسفند 1401: اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه و اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون شرکتی رشته شغلی فوریت های پزشکی مورخ 30 دیماه 1401 منتشر گردید. 

مشاهده اطلاعیه

جهت مشاهده نتایج نهایی کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه مترجم زبان انگلیسی و کارشناس تغذیه

خبر 3 اسفند 1401: اطلاعیه مصاحبه مترجم زبان انگلیسی و کارشناس تغذیه آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه مصاحبه مترجم زبان انگلیسی و کارشناس تغذیه آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان منتشر گردید. مشاهده اطلاعیه ...

شرایط آگهی استخدام مترجم زبان انگلیسی و کارشناس تغذیه

آگهی 26 بهمن 1401: استخدام مترجم زبان انگلیسی و کارشناس تغذیه در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در نظر دارد تعدادی از افراد واجدالشرایط را از طریق آزمون مصاحبه و گزینش به صورت شرکتی با در نظر گرفتن شرایط مندرج در آگهی بکارگیری نماید.
مهلت ثبت نام تا 3 اسفند 1401 می باشد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اطلاعیه مصاحبه کارشناس امور اجرایی سلامت

خبر 19 بهمن 1401: اطلاعیه مصاحبه کارشناس امور اجرایی سلامت آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه مصاحبه کارشناس امور اجرایی سلامت آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان منتشر گردید. مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه مصاحبه تحلیلگر سیستم آزمون شرکتی

خبر 18 بهمن 1401: اطلاعیه مصاحبه تحلیلگر سیستم آزمون شرکتی مورخ 1401/10/30
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه مصاحبه تحلیلگر سیستم آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان منتشر گردید. مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه تغییر مکان مصاحبه

خبر 17 بهمن 1401: اطلاعیه تغییر مکان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه تغییر مکان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان منتشر گردید. مشاهده اصلاحیه

اطلاعیه مصاحبه آزمون استخدام نیروی شرکتی

خبر 11 بهمن 1401: اطلاعیه مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه مصاحبه رشته شغلی فوریتهای پزشکی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان منتشر گردید. مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه بارگزاری اطلاعات پذیرفته‌شدگان

خبر 9 بهمن 1401: اطلاعیه بارگزاری اطلاعات پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدام شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ متقاضیان می بایست برای بارگزاری اطلاعات خود به سایت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان مراجعه نمایند.

جهت بارگزاری مدارک کلیک نمایید

اطلاعیه و اعلام نتایج استخدام نیروی شرکتی

خبر 5 بهمن 1401: اطلاعیه و اعلام نتایج آزمون استخدام نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج اولیه آزمون استخدام نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه

جهت مشاهده نتایج کلیک نمایید

دعوت به همکاری پزشک

آگهی 5 بهمن 1401: دعوت به همکاری پزشک در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
فراخوان فوری جذب پزشک در تعدادی از مراکز خدمات جامع سلامت روستایی شهرستانهای رودان، بندرعباس، بندرخمیر، حاجی آباد، میناب و بشاگرد

نیاز پزشک
ردیف نام شهرستان نام مرکز جمعیت تحت پوشش تعداد کسری پزشک فاصله تا مرکز شهرستان
1 بندر خمیر روئیدر 10043 2 90
2 رودان خراجی 12800 2 15
3 میناب کرگان 10000 1 35
4 رودان برنطین 7800 1 30
5 بندرعباس چاهستان 3573 1  
6 رودان جنت آباد 3200 1 40
7 بشاگرد سیت و ماسیتی 2774 1 50
8 حاجی آباد سیرمند 1418 1 75
9 میناب سرمست 5385 1 15
10 جاسک لیردف 16175 1 120
11 میناب سندرک 12631 1 60
12 بند عباس شمیل 7916 1 60
13 حاجی اباد سرگز احمدی 4592 1 120
14       15  

تمدید ثبت نام استخدام نیروی شرکتی

خبر 21 دی 1401: اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایم شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ ثبت نام آزمون شرکتی مورخ 1401/10/30 می رساند زمان ثبت نام تا روز جمعه مورخ 1401/10/23 تمدید گردید.

زمان مصاحبه استخدام کارشناس و طراحی سیستم

خبر 18 دی 1401: زمان انجام مصاحبه رشته شغلی کارشناس و طراحی سیستم (اعلام نتایج رشته کارشناس طراحی و تحلیل سیستم آزمون قراردادی 1401/6/4)
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به اطلاع می رسانیم،زمان انجام مصاحبه رشته شغلی کارشناس و طراحی سیستم اعلام گردید.

مشاهده اطلاعیه

جهت مشاهده اسامی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=103811
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k