• ۱۴۰۲/۰۹/۰۵
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۲۳ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه فرآیند بررسی مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 5 آذر 1402: اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی کاشان درخصوص فرآیند بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی کاشان درخصوص فرآیند بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت منتشر گردید.

مشاهده اطلاعیه

فراخوان جذب بهورز

آگهی 28 آبان 1402: مرحله دوم فراخوان جذب بهورز در دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: ثبت نام آزمون جذب بهورز بومی در روستاهای مورد پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی کاشان انجام می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر نجات خیری پور افزود: ثبت نام داوطلبان بهورزی  دانشگاه علوم پزشکی کاشان از روز یکشنبه 25آبان ماه آغاز و تا پایان روز شنبه 11آذرماه ماه ١٤٠٢ ادامه دارد. معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدرک تحصیلی  این آزمون را، حداقل دیپلم و کاردانی و یا کارشناسی همه رشته های تحصیلی غیر مرتبط (به جز رشته های تحصیلی بهداشت عمومی، بهداشت محیط ، مامایی و پرستاری) در روستاهای ذکر شده در دفترچه ازمون  عنوان کرد. وی افزود ثبت نام داوطلبان از روز یکشنبه مورخ 1402/08/28 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1402/09/11 به صورت حضوری به شرح ذیل انجام می گیرد:
آدرس: کاشان، خیابان اباذر، روبروی کوچه دارایی، کوچه آب انبار حاج باقر، کوچه بهورز، مرکز آموزش بهورزی طالبیان شماره تماس: 2-55234291

شرایط عمومی (مشاهده)
1-1) داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2-1) اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
3-1) التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4-1) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشتی با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5-1) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان
6-1) عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
7-1) داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلیه آبادی های تحت پوشش با تایید پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشتی
8-1) نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحد های دانشگاه
9-1) نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی
شرایط اختصاصی (مشاهده)
2-1) مدرک و رشته تحصیلی داوطلبان:
دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و کاردانی و یا کارشناسی همه رشته های تحصیلی (غیر مرتبط) به جز رشته های تحصیلی بهداشت عمومی، بهداشت محیط، مامایی و پرستاری
تبصره 1: داوطلبان بهورزی با مدرک تحصیلی دیپلم ،کاردانی و یا کارشناسی غیر مرتبط ذکر شده در بند 1-2، پس از قبولی در آزمون برای طی دوره تطبیق مهارت بهورزی با مدرک دیپلم پذیرفته می شوند.
تبصره 2: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 1-2 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی دانشگاهی دیگری هم تراز یا پایین تر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی کاردان و کارشناس فعلی و دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
تبصره 3: پذیرش دانشجویان به عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی قبل از شروع کلاس های آموزش بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی، این دانشگاه از محل تحصیل داوطلب مدارک لازم دال بر تأیید انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده را اخذ خواهد کرد.
شرایط سنی (مشاهده)
حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم، کاردانی و یا کارشناسی غیر مرتبط ذکر شده در بند (1-2) 26 سال (25 سال و 11 ماه و 29 روز) می باشد.
تبصره 1: تاریخ اولین روز شروع ثبت نام مبنای محاسبه سن قرار می گیرد.
تبصره 2: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است در هر صورت سن داوطلب دارای مدرک دیپلم، کاردانی و یا کارشناسی غیر مرتبط نباید از 28 سال (27 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید:
الف) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق.
ب) داوطلبانی که به شکل قراردادی، شرکتی و ... در یکی از واحدهای ارائه خدمات تحت پوشش دانشگاه کار کرده اند مشروط به ارائه سوابق بیمه مورد قبول به میزان انجام خدمت فوق.
ج) مطابق با بند الف ماده 15 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ازاء تأهل و نیز داشتن هر فرزند، 1 سال تا حداکثر 5 سال به سقف محدوده سنی اضافه خواهد شد. بدیهی است در این شرایط نیز رعایت سقف سنی مندرج در تبصره 2 بند 2-2 این ماده الزامی می باشد. (طبق تبصره 1 بخشنامه شماره 22932 مورخ 1401/04/05 سازمان اداری و استخدامی کشور، امتیاز مذکور مشروط به آن است که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند بالای 2.5 نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین آمار اعلام شده از سوی وزارت کشور با همکاری مرکز آمار ایران قبل از برگزاری آزمون استخدامی می باشد.)
تبصره 3: ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته‌ی پرستاری که در حین انجام خدمت قانونی در این دانشگاه می باشند، در صورت دارا بودن شرایط بومی و سایر شرایط مندرج، صرفا می توانند آزمون پیمانی شرکت نمایند.
نکته: زمان ارائه گواهی انصراف از قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان توسط داوطلبان رشته های اختیاری پس از اعلام نتیجه نهایی و قبل از شروع دوره تطبیقی بهورزی می باشد.
زمان و نحوه ثبت نام (مشاهده)
ثبت نام داوطلبان از روز یکشنبه مورخ 1402/8/28 تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1402/9/11 به صورت حضوری به شرح ذیل انجام می گیرد:
آدرس: کاشان – خیابان اباذر – روبروی کوچه دارایی – کوچه آب انبار حاج باقر – کوچه بهورز – مرکز آموزش بهورزی طالبیان
(شماره تماس: 2-55234291)
لازم به ذکر در روزهای پنج شنبه و جمعه در مدت فوق الذکر ثبت نام انجام نمی گردد.
تذکر: مدت زمان تعیین شده جهت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید، لذا متقاضیان در مدت مذکور نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام
+ دانلود دفترچه شرایط (pdf) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 11 آذر 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


توجه: ثبت نام بصورت حضوری انجام می گیرد.

اعلام نتایج نهایی آزمون نیروهای شرکتی خدمات

خبر 28 آبان 1402: نتایج نهایی آزمون نیروهای شرکتی خدمات برای واحدهای تابعه دانشگاه
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: نتایج نهایی آزمون نیروهای شرکتی خدمات، که در تاریخ 1402/07/16 برگزار شده بود، اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر نجات خیری پور اظهار کرد: کدملی پذیرفته شدگان به شرح ذیل می باشد.

مشاهده نتایج

اعلام نتایج نهایی نیروی قراردادپزشک خانواده

خبر 9 آبان 1402: اعلام نتایج نهایی نیروی قراردادپزشک خانواده مراکز خدمات جامع سلامت مشکات و حسنارود در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ نتایج نهایی نیروی قراردادپزشک خانواده مراکز خدمات جامع سلامت مشکات و حسنارود در دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام شد.

مشاهده نتایج

اطلاعیه تعویق برگزاری آزمون استخدامی

خبر 7 مهر 1402: اطلاعیه شماره شش آزمون استخدام پیمانی دانشگاه علوم پرشکی کاشان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نظر به اینکه مقرر بود در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۱۱ آزمون استخدام پیمانی برای ۱۳ دانشگاه علوم پزشکی و سازمان وابسته به وزارت بهداشت برگزار شود، بدینوسیله به اطلاع می رساند آزمون مذکور تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده و در حال پیگیری موضوع می باشیم.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام کارشناس امور مالی و بودجه

خبر 4 آبان 1402: اعلام نتایج نهایی آزمون نیروهای شرکتی کارشناس امور مالی و بودجه برای واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: نتایج نهایی آزمون کارشناس امور مالی وبودجه نیروهای شرکتی ، که در تاریخ 1402/07/16 برگزار شده بود، اعلام شد.

مشاهده نتایج

اطلاعیه دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون

خبر 4 آبان 1402: اطلاعیه شماره 5 آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان درخصوص زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، آزمون استخدامی دانشگاه مورخ 1402/8/11 برگزار می گردد.
هفته آینده کارت ورود به جلسه در سامانه ثبت نام فعال می گردد. به داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه پیامک داده میشود.
مکان و زمان برگزاری در کارت ورود به جلسه درج می گردد. در صورت داشتن پرسش می توانید با شماره ۵۵۴۴۳۰۲۲ الی ۵ داخلی ۲۳۰  ، اداره استخدام و جذب دانشگاه، آقای محمد کرامتی تماس بگیرید.

اطلاعیه شماره 4 در خصوص امتیاز کرونا

خبر 27 مهر 1402: اطلاعیه شماره چهار آزمون استخدامی پیمانی در خصوص فرآیند تکمیل و تایید فرم امتیاز کرونا در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان که در مرحله ثبت نام و خوداظهاری، امتیاز سوابق کرونا را انتخاب کرده اند می رساند، هرچه سریعتر جهت اطلاع از فرایند تکمیل فرم مربوطه به این لینک http://logistics.kaums.ac.ir/Default.aspx?PageID=413 مراجعه نمایند. لازم به توضیح است داوطلبانی که در زمان ثبت نام فراموش کرده اند فیلد روز و ماه مواجه با کرونا را در سامانه آزمون ثبت کنند، باعنایت به هماهنگی های به عمل آمده آنها هم می توانند نسبت به تکمیل فرم امتیاز کرونا و اطلاع از فرایند آن به آدرس فوق مراجعه نمایند.

دانلود فایل نحوه تکمیل فرم کرونا

اطلاعیه مصاحبه تخصصی جذب نیروی قراردادپزشک خانواده

خبر 25 مهر 1402: اطلاعیه برگزاری مصاحبه تخصصی جذب نیروی قراردادپزشک خانواده
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، پیرو انتشار آگهی فراخوان جذب نیروی پزشک خانواده مورخ 12/7/1402، با عنایت به لزوم انجام مصاحبه تخصصی در رشته شغلی (پرستار) بدینوسیله زمان و مکان برگزاری مصاحبه و تذکرات مورد نیاز به شرح ذیل اعلام می گردد:
الف) زمان: روز چهارشنبه مورخ 26/7/1402 - از ساعت 8:30 صبح
ب) مکان مصاحبه: آران و بیدگل، بلوار امام خمینی، شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل، سالن شهید زاهدی
تذکرات:
همراه داشتن کارت شناسایی الزامی می باشد.
عدم حضور داوطلب جهت انجام مراحل مصاحبه در تاریخ و ساعت تعیین شده به منزله انصراف تلقی و از ادامه فرآیند استخدام حذف خواهد شد.
ضمناً داوطلبان می توانند در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره 55443025 داخلی 230، اداره استخدام و جذب دانشگاه، آقای محمد کرامتی تماس حاصل نمایند.

فراخوان جذب بهورز

آگهی 24 مهر 1402: فراخوان جذب بهورز در دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان به منظور اجرای تعهد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تأمین نیروی انسانی بهورز مورد نیاز در نظر دارد از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و احراز صلاحیت های عمومی پذیرش نماید.
مهلت ثبت نام تا 5 آبان 1402 می باشد.

شرایط عمومی (مشاهده)
1. داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
3. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه آقایان)
تبصره: معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشتی با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5. عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان
6. عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
7. داشتن سلامت جسمانی، روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاها و کلیه آبادی های تحت پوشش با تایید پزشک طب کار دانشگاه یا پزشک معتمد منتخب معاونت بهداشتی
8. نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحد های دانشگاه
9. نداشتن سابقه انصراف از تحصیل بهورزی
شرایط اختصاصی (مشاهده)
- مدرک و رشته تحصیلی داوطلبان:
1. دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت عمومی، مامایی و پرستاری برای داوطلبان زن و داشتن مدرک تحصیلی
2. کاردانی و یا کارشناسی در یکی از رشته های تحصیلی بهداشت عمومی، بهداشت محیط و پرستاری برای داوطلبان مرد.
تبصره1: شرکت داوطلبان دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع کارشناسی در هر رشته تحصیلی در آزمون بهورزی مجاز نمی باشد.
تبصره2: داوطلبان بهورزی با مدرک تحصیلی کاردانی و یا کارشناسی ذکر شده در بند ،2-1 پس از قبولی در آزمون برای طی دوره تطبیق مهارت بهورزی پذیرفته می شوند.
تبصره3: در صورتی که داوطلب در بدو استخدام دارای مدرک تحصیلی ذکر شده در بند 2-1 بوده و در عین حال مدرک تحصیلی دانشگاهی دیگری هم تراز یا پایین تر در سایر رشته های تحصیلی داشته باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی دیگر پس از شروع به کار و در هنگام اشتغال خواهد بود.
تبصره4: پذیرش دانشجویان به عنوان بهورز ممنوع می باشد و در صورت احراز قبولی، پذیرش نهایی آنان مستلزم ارائه انصراف قطعی قبل از شروع کلاس های آموزش بهورزی می باشد. در صورت عدم ارائه گواهی مذکور و یا تردید در صحت گواهی، این دانشگاه از محل تحصیل داوطلب مدارک لازم دال بر تأیید انصراف قطعی در رشته و مقطع پذیرفته شده را اخذ خواهد کرد.
زمان و نحوه ثبت نام (مشاهده)
ثبت نام داوطلبان از روز سه شنبه مورخ 1402/7/25 تا پایان روز جمعه مورخ 1402/8/5 به صورت حضوری به شرح ذیل انجام می گیرد:
آدرس: کاشان – خیابان اباذر – روبروی کوچه دارایی – کوچه آب انبار حاج باقر – کوچه بهورز – مرکز آموزش بهورزی طالبیان
تذکر: مدت زمان تعیین شده جهت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید، لذا متقاضیان در مدت مذکور نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.
اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (pdf) 


تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 25 مهر 1402
مهلت ثبت نام: تا 5 آبان 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

اعلام نتایج آزمون استخدام شبکه بهداشت و درمان آران وبیدگل

خبر 23 مهر 1402: اسامی پذیرفته شدگان جذب نیروی قرارداد پزشک خانواده و بیمه روستایی شبکه بهداشت و درمان آران وبیدگل
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جذب نیروی قراردادپزشک خانواده و بیمه روستایی مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آران وبیدگل سال 1402 اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن اعلام این مطلب گفت: این افراد پس از انجام مصاحبه تخصصی مورخ 19مهر ماه 1402 در رشته های شغلی پرستار/ ماما پذیرفته شده اند.
دکتر نجات خیری پور  لیست پذیرفته شدگان را به شرح ذیل اعلام کرد: 


وی اظهار داشت: مدیریت منابع انسانی دانشگاه، جهت انجام بقیه مراحل با پذیرفته شدگان تماس حاصل خواهد نمود.
دکتر خیری پور در پایان گفت: شرکت کنندگان درصورت داشتن اعتراض به اعلام نتایج، حداکثر تا تاریخ24 مهرماه 1402 فرصت دارید اعتراض خود را به صورت کتبی به اداره استخدام و جذب دانشگاه ( محمد کرامتی)  تحویل و در دبیرخانه دانشگاه ثبت نمایند.

اعلام نتایج آزمون کارشناس امور مالی و بودجه و خدمات

خبر 19 مهر 1402: اعلام نتایج آزمون استخدام کارشناس امور مالی و بودجه و خدمات در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: نتایج آزمون کتبی جذب نیروهای شرکتی کارشناس امور مالی وبودجه، خدمات دانشگاه که در تاریخ 1402/07/16 برگزار شده بود، اعلام شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر نجات خیری پور اظهار کرد: قبول شدگان آزمون کتبی می بایست جهت اطلاع از انجام بقیه مراحل (زمان ومکان مصاحبه) روزانه به سایت شرکت مراجعه نمایند.

مشاهده نتایج

تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان آزمون

خبر 17 مهر 1402: تمدید مهلت ثبت نام و تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان
معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کاشان با انتشار اطلاعیه شماره 3 آزمون استخدامی پیمانی سال 1402 دانشگاه، موارد ذیل را جهت داوطلبان گرامی اعلام کرد:
موارد ذیل جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون استخدامی پیمانی دانشگاه سال 1402 به شرح ذیل اعلام می گردد: 
1- مهلت ثبت نام تا تاریخ 1402/7/18 تمدید شد. 
2- تاریخ برگزاری آزمون از 5 آبان به 11 آبان ماه موکول گردید. 
3- تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه از 8 آبان ماه در سامانه ثبت نام فعال می باشد.

اطلاعیه مصاحبه تخصصی جذب نیروی قراردادپزشک خانواده

خبر 17 مهر 1402: اطلاعیه مصاحبه تخصصی جذب نیروی قراردادپزشک خانواده و بیمه روستایی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، پیرو انتشار آگهی فراخوان جذب نیروی پزشک خانواده مورخ 4/7/1402 با عنایت به لزوم انجام مصاحبه تخصصی در رشته های شغلی (پرستار/ ماما/ پزشک عمومی) بدینوسیله زمان و مکان برگزاری مصاحبه و تذکرات مورد نیاز به شرح ذیل اعلام می گردد:
الف) زمان: روز چهارشنبه مورخ 1402/07/19 - از ساعت 8:30 صبح
ب) مکان مصاحبه: آران وبیدگل – بلوار امام خمینی – شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آران وبیدگل- سالن شهید زاهدی
تذکرات:
همراه داشتن کارت شناسایی الزامی می باشد.
عدم حضور داوطلب جهت انجام مراحل مصاحبه در تاریخ و ساعت تعیین شده به منزله انصراف تلقی و از ادامه فرآیند استخدام حذف خواهد شد.
ضمناً داوطلبان می توانند در صورت هرگونه ابهام یا سوال با شماره 55443025 داخلی 230 – اداره استخدام وجذب دانشگاه – آقای محمد کرامتی  تماس حاصل نمایند.

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 12 مهر 1402: دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
دانشگاه علوم پزشکی کاشان درنظر دارد برای تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی مرکز تحقیقات بیوشیمی و تغذیه در بیماری­ های متابولیک از بین مشمولین خدمت ضریب K، بورسیه عام یا هر تعهد الزام آور دیگر به خدمت در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یک عضو هیات علمی پژوهشی جذب نماید.
نحوه ارسال مدارک: ارسال مدارک درخواستی به صورت حضوری یا از طریق  ایمیل است.
آدرس برای ارائه حضوری مدارک: تحویل به آدرس کاشان - کیلومتر 5 بلوار قطب راوندی - دانشگاه علوم پزشکی کاشان - معاونت پژوهشی - کد پستی: 8715988141
آدرس پست الکترونیکی (ایمیل): research@kaums.ac.ir
پاسخگویی به سوالات احتمالی: کارشناس پژوهشی خانم زهرا ابوسعیدی 55589399-031

شرایط عمومی (مشاهده)
الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی ایران
ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی، اصل والیت فقیه و التزام عملی به فرامین رهبری
ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
د) عدم سابقه فعالیت مؤثر علیه نظام جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه وابستگی یا گرایش به سازمان ها و تشکل های محارب و معاند با نظام جمهوری اسلامی
ه) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی و عدم سابقه محکومیت کیفری و جزائی
و) عدم اشتهار به فجور فسق و اعمال منافی عفت عمومی و رفتار خلاف حیثیت شغلی
ز) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان
مدارک مورد نیاز (مشاهده)
- تکمیل فرم تقاضای ضمیمه
- برنامه تحقیقاتی متقاضی شامل سابقه، تحقیقات در حال اجرا و برنامه آینده تحقیقاتی به زبان فارسی و انگلیسی
- آخرین رزومه (CV)
- توصیه نامه ها
- کپی مقالات چاپ شده در 5 سال اخیر (صفحات اول مقاله کفایت می کند)
- سایر مدارک موید احراز شروط اختصاصی
سایر اطلاعات ضروری
- قرارداد همکاری بصورت سالانه خواهد بود.
- فعالیت اعضای محترم هیئت علمی پژوهشی بصورت تمام وقت خواهد بود.
- چنانچه در هر یک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و احکام صادره لغو و بالاثر می گردد.
- هر عضو هیئت علمی پژوهشی پذیرفته شده در پایان سال براساس یک برنامه سالانه که در ابتدای همان سال مورد توافق با معاونت پژوهشی دانشگاه قرار گرفته ارزیابی خواهد شد.
نحوه ارسال مدارک: ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر به صورت حضوری یا از طریق ایمیل است.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آگهی
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


توجه: ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر به صورت حضوری یا از طریق ایمیل است.

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

آگهی 10 مهر 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان
دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی كاشان در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود افراد واجد شرایط را از طریق آزمون كتبی در حیطه های عمومی، تخصصی و ارزیابی تكمیلی به صورت پیمانی با شرایط و ضوابط ذیل استخدام نماید.
مهلت ثبت نام تا 15 مهر 1402 تا 18 مهر 1402 می باشد.

شرایط عمومی (مشاهده)

- داشتن تابعیت ایران
- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
تبصره: دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان كه پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تایید مركز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی كرده باشند، میتوانند قبل از صدور كارت پایان خدمت در آزمون ثبت نام نمایند. این دسته از افراد در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداكثر تا یكسال پس از برگزاری آزمون موظف به ارائه گواهی پایان خدمت خود میباشند. درصورت عدم ارائه گواهی مربوطه در زمان مقرر، ادامه فرایند استخدامی آنها متوقف گردیده و حتی در صورت قبولی نهایی استخدام و به كارگیری آنها كان لم یكن تلقی میشود.
- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام كاری كه استخدام میشوند (به تشخیص شورای طب كار یا كمیسیون پزشكی دانشگاه).
- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
- نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر
- عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.
- داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند.
- دارا بودن مدرك تحصیلی دانشگاهی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی معتبر،
- تذكرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی كه مجاز به شركت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
1. افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
2. انفصال شدگان دائم از خدمت و یا اخراج شدگان توسط واحدهای تابعه وزارت بهداشت
3. افرادی كه به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
4. افرادی كه تعهد انجام كار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
5. دارندگان مدارك تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
6. دارندگان تابعیت مضاعف
نكته: در صورتیكه داوطلب در بدو استخدام دارای مقطع تحصیلی بالاتر (مرتبط یا غیرمرتبط) با شرایط احراز طرح طبقه بندی مشاغل و مدرك تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهدنامه محضری مبنی برعدم درخواست اعمال مدرك تحصیلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود. 

شرایط سنی (مشاهده)
داشتن حداقل ٢٠ سال و حداكثر ٤٠ سال تمام (متولد شدگان از ١٣٦٢/٠٧/٠٨ تا ١٣٨٢/٠٧/٠٨) برای دارندگان مدرك تحصیلی كارشناسی و كارشناسی ارشد و داشتن حداكثر ٤٥ سال تمام برای دارندگان مدارك تحصیلی دكتری و بالاتر (متولد شدگان از ١٣٥٧/٠٧/٠٨ به بعد) تا اولین روز ثبت نام.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
1. جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان و فرزندان آزادگان یك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف می باشند.
* سایر مشمولین سهمیه ٢٥ درصد و ٥ درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مكلف به رعایت حداكثر سن های اعلام شده در ذیل میباشند، در غیراین صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
2. پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
3. داوطلبانی كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشكی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه ها
4. داوطلبانی كه به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهای دولتی، بانكها و شركتهای تحت پوشش آنها، شركت های بیمه های دولتی، شهرداری ها و موسسات و شركت های دولتی كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهای ملی و مصادره شده كه به نحوی از بودجه و كمك دولت استفاده میكنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شركت های تحت پوشش آنها از تاریخ ١٣٥٧/١١/٢٢ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها.
5. داوطلبانی كه طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشكان و پیراپزشكان انجام داده اند، به میزان انجام خدمت فوق.
6. به استناد بند الف ماده ١٥ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ١٤٠٠/٨/١٩ مجلس شورای اسلامی به ازاء تاهل و نیز داشتن هر فرزند یكسال تا حداكثر ٥ سال به سقف محدودیت سنی اضافه می شود مشروط به آن كه نرخ باروری شهرستان محل زادگاه داوطلب یا فرزند وی، بالای ٢.٥ نباشد. مبنای تعیین نرخ باروری، آخرین اعلام رسمی وزارت كشور در زمان برگزاری آزمون میباشد.
مراحل ثبت نام (مشاهده)
ثبت نام به صورت اینترنتی از روز شنبه ٨ مهرماه ١٤٠٢ آغاز و تا پایان روز شنبه ١٥ مهرماه ١٤٠٢ از طریق سایت ادامه خواهد یافت. این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، متقاضیان باید در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند داوطلب متقاضی استخدام در آزمون استخدامی باید در زمان ثبت نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد. 

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.

اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 18 مهر 1402
دریافت کارت آزمون: 8 آبان 1402
زمان برگزاری آزمون: 11 آبان 1402


منابع آزمون:
+ دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه علوم پزشکی
+ سفارش کتاب های استخدامی جهت آمادگی در آزمون 


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

استخدام پرستار، ماما و پزشک

آگهی 4 مهر 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان
مراکز خدمات جامع سلامت جواد الائمه(ع) و کریمشاهی سفیدشهر و ثامن الحجج(ع) نوش آباد جهت تکمیل کادر خود، پزشک، پرستار و ماما به صورت قراردادی می پذیرند.

مشاهده متن کامل آگهی

ثبت نام داوطلبان از روز سه شنبه مورخ 1402/7/4 تا پایان روز دوشنبه مورخ 1402/7/10 به صورت حضوری انجام می گیرد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

استخدام پرستار

آگهی 14 شهریور 1402: استخدام پرستار در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نظر دارد براساس دستورالعمل ابلاغی برنامه بیمه روستایی و پزشک خانواده (نسخه 22) نسبت به جذب نیرو در مشاغل ذیل اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد این آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.

مشاهده متن کامل آگهی

استخدام نیروی خدمات

آگهی 13 شهریور 1402: استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان
شرکت "زرین گستر کاسیان مهر" در نظر دارد جهت تامین نیروی خدمات برای واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان از طریق آزمون و مصاحبه عملی اقدام به جذب ۳۴ نیرو با مدرک دیپلم نماید.

مشاهده متن کامل آگهی

مشاهده منابع آزمون

استخدام کارشناس بودجه

آگهی 29 خرداد 1402: استخدام کارشناس بودجه در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه خود، از طریق آزمون و مصاحبه عملی اقدام می نماید.

مشاهده متن کامل آگهی

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

آگهی 27 خرداد 1402: فراخوان جذب نیروی شرکتی برای واحدهای تابعه دانشگاه علوم‌ پزشکی کاشان
فراخوان جذب نیروی شرکتی برای واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان
شرکت زرین گستر کاسیان مهر در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی کاشان از طریق آزمون و مصاحبه عملی اقدام نماید.
مدارک مورد نیاز:
کپی شناسنامه و کارت ملی
مدرک تحصیلی
کارت پایان خدمت
مدرک ایثارگران در صورت دارا بودن
همراه داشتن رسید واریز مبلغ 500/000 ریال به حساب 286052179 بانک رفاه بنام شرکت زرین گستر کاسیان مهر
محل ثبت نام: 
بلوار نماز، روبروز مجتمع رسولیان، طبقه فوقانی پرده قائم، شرکت زرین گستر کاسیان مهر
تلفن تماس: 55471106
مهلت ثبت نام:
1402/03/25 لغایت 1402/03/28 از ساعت 8:30 الی 14

جدول مشاغل مورد نیاز

عنوان شغلی حل جغرافیایی خدمت تعداد شرایط احراز مصاحبه
کارشناس امور اداری/ کارشناس امور دفتری واحدهای تابعه دانشگاه
حوزه مدیرت منابع انسانی
10
خانم و آقا
دارا بودن فقط مدرک کارشناسی در رشته های مدیریت دولتی، بازرگانی، ادبیات فارسی و روانشناسی عمومی دارد
فوریت های پزشکی پیش بیمارستانی پایگاه های فوریت پزشکی 15
آقا
دارا بودن مدرک کاردانی کارشناسی در رشته های فوریت های پزشکی پرستاری، هوشبری دارد

در خصوص مشاغل کارشناسی و کاردان بالینی فوریت های پزشکی علاه بر شرایط ذکر شده، داشتن شرایط زیر الزامی است:
1- دارای قد حداقل 165 سانتی متر به بالا
2- دارای شاخص توده بدنی (BMI) کمتر از 30 و بیشتر از 19
3- دارا بودن گواهینامه رانندگی با آمبولانس (ب2 با پایه دوم)

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی

خبر 27 خرداد 1402: اعلام اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جذب نیروی قرارداد پزشک خانواده و بیمه روستایی سال 1402
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان مصاحبه تخصصی جذب نیروی قرارداد پزشک خانواده و بیمه روستایی سال 1402 تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام شد.

مشاهده اسامی

دعوت به همکاری پزشک عمومی

آگهی 8 خرداد 1402: دعوت به همکاری پزشک عمومی در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در نظر دارد بر اساس دستورالعمل ابالغی برنامه بیمه روستایی وپزشک خانواده (نسخه 22) نسبت به جذب نیرو به صورت قرارداد پزشک خانواده در مشاغل ذیل اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد این آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 16 خرداد 1402 می باشد.

جدول مشاغل مورد نیاز

جدول مشاغل مورد نیاز:

ردیف عنوان رشته
شغلی
محل جغرافیایی خدمت تعداد کل
مورد نیاز
زن مرد شرایط احراز مصاحبه
1 پزشک عمومی مرکز خدمات جامع سلامت فاطمه الزهرا (س) -مشکات 2 * * دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری حرفه ای در
رشته پزشکی عمومی
دارد
2 مرکز خدمات جامع سلامت حسنارود خانه بهداشت نشلج 1 * *
1 * *
3 مرکز خدمات جامع سلامت جوشقان قالی 1 * *
4 مرکز خدمات جامع سلامت طالبیان فر- ازوار 2 * *
شرایط عمومی
1-2) تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2-2) داشتن تابعیت ایران
3-2) داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
4-2) عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
5-2) عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
6-2) نداشتن منع اشتغال در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
7-2) داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
8-2) التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
9-2) داشتن سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی برای انجام وظیفه در شغل مورد تقاضا بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه.
شرایط اختصاصی

1-3) داشتن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 45 سال، تا اولین روز ثبت نام
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان که حداقل یک سال به بالا سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروی مسلح درخصوص کارکنان پایور نیروی مسلح و نیروی وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشد.
ب) افراد خانواده شهداء (شامل پدر، مادر، خواهر، برادر) تا میزان 5 سال
پ) رزمندگان دارای کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور در جبهه
ج) مدت خدمت سربازی انجام شده
د) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق
ه) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
ی) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سال های گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته اند و با موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
2-3) مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
نکته 1: مجموع سنوات ارفاقی به سن داوطلبان در هرحال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
نکته 2: مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه موسسه می باشند، در آزمون نمی توانند شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
ثبت نام داوطلبان از روز یک شنبه مورخ 1402/3/7 تا پایان روز سه شنبه مورخ 1402/3/16 به صورت حضوری به شرح ذیل انجام می گیرد:
آدرس: کاشان – میدان 15 خرداد- ابتدای خیابان اباذر – ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کاشان – اداره استخدام و جذب دانشگاه – آقای محمد کرامتی (شماره تماس : 55443024 داخلی 230)
داوطلبان موظف اند مدارک مورد نیاز ذیل را ظرف مدت تعیین شده به همراه اصل مدارک را به آدرس فوق ارائه نمایند
فرم ثبت نام اولیه و امضاءشده توسط داوطلب (صفحه 6 آگهی)
اصل به همراه تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه (در صورت احراز هویت داوطلب از طریق سامانه ثبت احوال نیاز به تحویل آنها نخواهد بود)
اصل به همراه تصویر آخرین مدرک تحصیلی
اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران)
اصل به همراه تصویر پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان یا معافیت از آن (درصورت اشتغال به طرح ارائه گواهی با اعلام تاریخ پایان طرح الزامی است)
اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن
اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری یا معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط
اصل به همراه تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
تذکر: به ثبت نام ناقص و یا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبصره: مدرک تحصیلی، گواهی انجام خدمات قانون پزشکان و پیراپزشکان یا معافیت و کارت وضعیت نظام وظیفه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق مالک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.
زمان و مواد آزمون
تاریخ زمان برگزاری آزمون و مصاحبه پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق پورتال دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی دانلود دفترچه شرایط در کادر پایین کلیک نمایید.
اطلاعات آزمون
+ دانلود دفترچه شرایط (PDF) 


تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 16 خرداد 1402


توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده آگهی در سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان کلیک نمایید

دعوت به همکاری پزشک، مراقب سلامت و مراقب سلامت ماما

آگهی 4 خرداد 1402: دعوت به همکاری پزشک، مراقب سلامت و مراقب سلامت ماما در دانشگاه علوم پزشکی کاشان
با توجه به انتخاب شهر آران و بیدگل بعنوان مجری برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، این دانشگاه در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی این طرح (پزشک، مراقب سلامت و مراقب سلامت ماما) تا دو برابر ظرفیت مورد نیاز نسبت به فراخوان جذب نیرو قدام نماید.
لذا داوطلبین می توانند تا تاریخ 1402/03/15 در این سامانه ثبت نام اولیه را انجام دهند. بدیهی است انتخاب افراد بعد از انجام مراحل آزمون، مصاحبه وگزینش انجام خواهد گرفت.

ردیف عنوان شغلی شرایط شرکت داوطلبین در فراخوان جذب نیروی پزشکی خانواده
1 پزشک متخصصین داخلی، اطفال، اعصاب و روان (با ارائه مجوز بکار گیری از معاونت درمان دانشگاه) متخصص پزشکی اجتماعی، متخصص پزشکی خانواده، پزشک عمومی دوره دیده MPH، پزشک عمومی
2 مراقب سلامت ماما فارغ التحصیل کارشناس وکارشناس ارشد مامایی
3 مراقب سلامت فارغ التحصیل رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بهداشت عمومی، مبارزه با بیماریها، پرستاری
 

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

دعوت به همکاری پزشک خانواده

آگهی 14 اردیبهشت 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در نظر دارد بر اساس دستورالعمل ابالغی برنامه بیمه روستایی وپزشک خانواده (نسخه 22 ) نسبت به جذب نیرو در مشاغل ذیل اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد این آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 20 اردیبهشت 1402 می باشد.

شرایط عمومی
2-1 )تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2-2 )داشتن تابعیت ایران
2-3 )داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
2-4 )عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان
2-5 )عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
2-6 )نداشتن منع اشتغال در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
2-7 )داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
2-8 )التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2-9 )داشتن سلامت کامل جسمانی و روانی وتوانایی برای انجام وظیفه در شغل مورد تقاضا بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه.
شرایط اختصاصی
3-1) داشتن حداقل سن 20 سال تمام و حداکثر 40 سال ، تا اولین روز ثبت نام
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان که حداقل یک سال به بالا سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه (دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقالب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی و
یا ستاد مشترک نیروی مسلح درخصوص کارکنان پایور نیروی مسلح و نیروی وظیفه) ازشرط حداکثر سن معاف می باشد.
ب) افراد خانواده شهداء (شامل پدر ،مادر،خواهر ،برادر) تا میزان 5 سال
پ) رزمندگان دارای کمتر از 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور در جبهه
ج) مدت خدمت سربازی انجام شده
د) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق
ه) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان 15 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
ی) سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تمام وقت (اعم از قراردادکار معین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری (در موسسات تابعه وزارت بهداشت و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته اند وبا موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثر به میزان 5 سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
3-2 )مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان در رشته های دارای طرح اجباری می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.
نکته1: مجموع سنوات ارفاقی به سن داوطلبان در هرحال از 15 سال بیشتر نخواهد بود.
نکته2: مشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی در واحدهای تابعه موسسه می باشند، در آزمون نمی توانند شرکت نمایند.
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
ثبت نام داوطلبان از روز چهارشنبه مورخ 1402/02/13 تا پایان روزچهارشنبه مورخ 1402/02/20 به صورت حضوری به شرح ذیل انجام می گیرد:
آدرس: کاشان – میدان 15 خرداد- ابتدای خیابان اباذر – ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی کاشان – واحد استخدام و جذب دانشگاه – آقای محمد کرامتی) شماره تماس : 55443024 داخلی 230)
داوطلبان موظف اند مدارک موردنیاز ذیل را ظرف مدت تعیین شده به همراه اصل مدارک را به آدرس فوق ارائه نمایند
- فرم ثبت نام اولیه و امضاءشده توسط داوطلب (صفحه 6 آگهی)
- اصل به همراه تصویر کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه (درصورت احراز هویت داوطلب از طریق سامانه ثبت احوال نیاز به تحویل آنها نخواهد بود)
- اصل به همراه تصویرآخرین مدرک تحصیلی
- اصل به همراه تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم (ویژه برادران(
- اصل به همراه تصویر پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت ازآن (درصورت اشتغال به طرح ارائه گواهی با اعلام تاریخ پایان طرح الزامی است)
– اصل به همراه تصویر مدارک دال بر بومی بودن
- اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری یا معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط
- اصل به همراه تصویر سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
تذکر: به ثبت نام ناقص و یا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبصره: مدرک تحصیلی ،گواهی انجام خدمات قانون پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت و کارت وضعیت نظام وظیفه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.
زمان و مواد آزمون
تاریخ زمان برگزاری آزمون و مصاحبه پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق پورتال دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.
مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان

آگهی 31 اردیبهشت 1401: معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، جهت تکمیل کادر مراکز مجری پزشک خانواده شهرستان کاشان، به جذب ۱۰ نفر پزشک عمومی به صورت قراردادی طبق جدول اعلامی پس از مصاحبه تخصصی نیاز دارد.
لذا از متقاضیان دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام و مصاحبه از تاریخ 1401/02/28 لغایت 1401/03/10 از طریق سایت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کاشان (معاونت بهداشت) اقدام نمایند.
متقاضیان می توانند برگه پیش نویس درخواست شغل را پرینت گرفته و پس از تکمیل به واحد مدیریت شبکه معاونت بهداشت تحویل و جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری از شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن ۲۴- ۵۵۴۲۰۰۲۳ مدیریت شبکه معاونت بهداشت با سرکار خانم موسویان تماس حاصل نمایند.

شرایط عمومی
۱. اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
۲. داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۳. التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴. عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
۵. عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
۶. داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار (با تائید پزشک معتمد دانشکده)
۷. نداشتن سابقه اخراج از واحد های دانشگاه علوم پزشکی
۸. داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت سایر دستگاه های دولتی باشند.
۹. نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
 
مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

دفترچه شرایط استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

آگهی 16 بهمن 1400: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان درنظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خانه های بهداشت تحت پوشش معاونت بهداشتی، بر اساس مجوز شماره ۴۶۰۴/۲۰۹/د مورخ ۱۶/۶/۹۸ معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت متبوع (از محل مجوز ۱۵۱۶۰۹ مورخ ۲۷/۳/۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور ) بر اساس دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز مصوب هئیت امنا (موضوع بخشنامه شماره ۸۵۱۷/۲۰۹/د مورخ ۱۷/۱۰/۹۸ )، تعداد۲ نفر را به صورت استخدام پیمانی ، از بین داوطلبان واجد شرایط مندرج در جدول پیوست، از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه و با طی مراحل گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز بکارگیری نماید. مهلت ثبت نام تا 20 بهمن 1400 می باشد.

شرایط عمومی

1-  1اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسیکشور
2- 1 
داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3- 1 
التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- 1
داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمتویژه برادران)
تبصره 1
معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس کمیسیون پزشکی دانشگاه، با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5- 1 
بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در این فراخوان آمده است
6 -1 عدم اعتیاد به دخانیات ،مواد مخدر و روانگردان
7- 1 
عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
1-8 داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش با تایید کمیسیون پزشکی
9 -1 نداشتن‌ سابقه‌ اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
10 -1 داوطلبان نباید مستخدم رسمی‌ ، ثابت‌ و پیمانی‌ و یا بازخرید شده خدمت‌ موسسه‌ و سایر دستگاه های دولتی‌ باشند.
1-11 نداشتن‌ منع‌ استخدام در دستگاه های دولتی‌ به‌ موجب‌ آرای مراجع‌ قانونی‌
تبصره 2: نیروی قراردادی دانشگاه درصورت احراز شرایط‌ مندرج در آگهی‌ و نداشتن‌ تعهد استخدامی‌ به‌ واحدهای تابعه‌ دانشگاه و یا سایر موسسات مجاز به‌ شرکت‌ در آزمون پیمانی‌ می‌ باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه استخدام های علوم پزشکی

منابع استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

 

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=189317
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 1k