• بروزرسانی ۱۴۰۰/۱۱/۲۱
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان – بهمن ۱۴۰۰

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان – بهمن ۱۴۰۰

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

جهت ورود به صفحه جامع استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان - 16 بهمن 1400

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان درنظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خانه های بهداشت تحت پوشش معاونت بهداشتی، بر اساس مجوز شماره ۴۶۰۴/۲۰۹/د مورخ ۱۶/۶/۹۸ معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی وزارت متبوع (از محل مجوز ۱۵۱۶۰۹ مورخ ۲۷/۳/۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور ) بر اساس دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز مصوب هئیت امنا (موضوع بخشنامه شماره ۸۵۱۷/۲۰۹/د مورخ ۱۷/۱۰/۹۸ )، تعداد۲ نفر را به صورت استخدام پیمانی ، از بین داوطلبان واجد شرایط مندرج در جدول پیوست، از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه و با طی مراحل گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز بکارگیری نماید.
مهلت ثبت نام تا 20 بهمن 1400 می باشد.

ردیف

عنوان رشته شغلي

جنسیت

کدرشته شغلی

شهرستان

محل جغرافيايي خدمت

نوع استخدام

تعدادمورد نیاز

شرايط احراز ( ب)

1

بهورز

مرد

101

کاشان

روستای حسنارود

پیمانی

1

دارا بودن مدرک دیپلم ، گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی و یا گواهی پایان تحصیلات سه ساله دوره دوم متوسطه

2

زن

109

مرکز خدمات جامع سلامت حاج رضا طالبیان فر(روستای ازوار)

1

> شرایط عمومی

1-  1اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسیکشور
2- 1 
داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3- 1 
التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- 1
داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمتویژه برادران)
تبصره 1
معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس کمیسیون پزشکی دانشگاه، با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5- 1 
بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در این فراخوان آمده است
6 -1 عدم اعتیاد به دخانیات ،مواد مخدر و روانگردان
7- 1 
عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
8-1
 داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش با تایید کمیسیون پزشکی
9
 -1 نداشتن‌ سابقه‌ اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
10 -1 داوطلبان نباید مستخدم رسمی‌ ، ثابت‌ و پیمانی‌ و یا بازخرید شده خدمت‌ موسسه‌ و سایر دستگاه های دولتی‌ باشند.
1-11 نداشتن‌ منع‌ استخدام در دستگاه های دولتی‌ به‌ موجب‌ آرای مراجع‌ قانونی‌
تبصره 2: نیروی قراردادی دانشگاه درصورت احراز شرایط‌ مندرج در آگهی‌ و نداشتن‌ تعهد استخدامی‌ به‌ واحدهای تابعه‌ دانشگاه و یا سایر موسسات مجاز به‌ شرکت‌ در آزمون پیمانی‌ می‌ باشد.

> شرایط‌ اختصاصی

2-1) سن‌:
سن‌ دارندگان مدرک دیپلم‌ حداقل‌ 16 سال (15 سال و 11 ماه و 29 روز) و حداکثر 26 سال (25 سال و 11 ماه و 29 روز) خواهد بود
تاریخ‌ اولین‌ روز شروع ثبت‌ نام مبنای محاسبه‌ سن‌ قرار می‌ گیرد.
تبصره 1: موارد ذیل‌ به‌ شرط ارائه‌ تاییدیه‌ های معتبر به‌ حداکثر سن‌ مقرر اضافه‌ خواهد شد:
الف‌) مدت خدمت‌ وظیفه‌ دوره ضرورت آقایان بر اساس کارت پایان خدمت‌ در هر صورت سن‌ داوطلب‌ دارای مدرک تحصیلی‌ دیپلم‌ با در نظر گرفتن‌ موارد زیر نباید از 28 سال (27 سال و 11 ماه و 29 روز) تجاوز نماید.
تبصره 2 : سقف‌ سنی‌ ایثارگران برابر قوانین‌ مربوطه‌ به‌ شرح ذیل‌ لحاظ خواهد شد.
- جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانباز 25 درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان بالای یکسال اسارت از شرط حداکثر سن‌ معاف می‌ باشند.
- افراد خانواده معظم‌ شهدا شامل‌ (پدر، مادر، خواهر و برادر) به‌ میزان 5 سال
- داوطلبانی‌ که‌ در جبهه‌ ها به‌ صورت داوطلبانه‌ خدمت‌ نموده اند، به‌ میزان حضور در جبهه‌ و همچنین‌ مدت زمان بستری شدن و یا استراحت‌ پزشکی‌.
سایر مشمولین‌ سهمیه‌ های ایثارگران در صورت ثبت‌ نام در آزمون مکلف‌ به‌ رعایت‌ حداکثر سن‌ های اعلام شده در بندهای فوق می‌ باشند و در غیر اینصورت از ادامه‌ فرآیند جذب حذف خواهند شد
2-2) پذیرش بهورز صرفاَ به‌ صورت بومی‌ صورت می‌ گیرد:
پذیرش بهورز به‌ صورت بومی‌ در وهله‌ اول از روستای اصلی‌ محل‌ استقرار خانه‌ بهداشت‌ انجام می‌ شود. داوطلبان بایستی‌ یکی‌ از شرایط‌ زیر را داشته‌ باشند تا به‌ عنوان (بومی‌ روستا) تلقی‌ گردد.
الف‌: (محل‌ تولد داوطلب‌) طبق‌ مندرجات شناسنامه‌ با روستا یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز یکی‌ باشد و همچنین‌ سکونت‌ داوطلب‌ حداقل‌ در دو سال اخیر تا تاریخ‌ اولین‌ روز شروع ثبت‌ نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
ب: حداقل‌ دو مقطع‌ کامل‌ از مقاطع‌ تحصیلی‌ (ابتدایی‌، راهنمایی‌ و متوسطه‌) و در خصوص فارغ التحصیلان نظام جدید، دو مقطع‌ کامل‌ از مقاطع‌ تحصیلی‌) ابتدایی‌، متوسطه‌ اول و متوسطه‌ دوم را در روستا و یا شهرستان مورد تقاضای پذیرش بهورز طی‌ کرده باشند و همچنین‌ سکونت‌ داوطلب‌ حداقل‌ در دو سال اخیر تا تاریخ‌ اولین‌ روز شروع ثبت‌ نام در روستای مورد نظر محرز گردد.
تبصره 1: داوطلبان زن که‌ شرایط‌ بند (الف‌ و ب) را نداشته‌ باشند ولی‌ با فرد شاغل‌ در همان روستای محل‌ گزینش‌ بهورز واجد شرایط‌ مطابق‌ بند (الف‌ و ب) شرایط‌ اختصاصی‌ ازدواج کرده و حداقل‌ 2 سال از تاریخ‌ ازدواج آنان تا اولین‌ روز ثبت‌ نام در آزمون گذشته‌ باشد و سکونت‌ شان در محل‌ مورد تقاضای پذیرش بهورز در این‌ مدت محرز شده باشد،به‌ عنوان بومی‌ تلقی‌ می‌ شود و پذیرش آنان بلا مانع‌ است‌. بدیهی‌ است‌ این‌ افراد با افراد بومی‌ بند الف‌ و ب در یک‌ اولویت‌ قرار دارند و نسبت‌ به‌ بومیان قمر در اولویت‌ پذیرش خواهند بود.

تبصره 2: احراز شرایط سکونت داوطلبان مندرج در بند (الف و ب) تبصره 1 از طریق گواهی شورای اسلامی روست (ممهور به مهر و امضای رئیس شورا و نصف اعضای شورا به اضافه یک نفر) و با تایید خانه بهداشت مربوطه و مرکز بهداشت شهرستان صورت می پذیرد.
تبصره 3: چنانچه داوطلبان بهورزی تا قبل از ثبت نام به دلیل ادامه تحصیل، گذراندن طرح و یا اشتغال و انجام دوره خدمت وظیفه دوره ضرورت سربازی در خارج از محل روستا سکونت داشته اند مشروط به آن که شورای اسلامی سکونت آنان را گواهی کند و خانه بهداشت و مرکز بهداشت شهرستان بومی بودن فرد و اقامت وی را قبل از وضعیت های فوق الاشاره در روستای اصلی یا قمر منطقه مورد تقاضا تأیید نماید؛ پذیرش آن ها بالامانع است. لذا برای گروه های مذکور اقامت در دو سال اخیر در روستای مورد نظر مشروط بر این که خانواده وی اقامت دائم در روستای مورد نظر داشته باشند، ضرورت ندارد . در این شرایط ارائه گواهی دال بر اقامت در روستا قبل از شرایط فوق ضرورت دارد.
تبصره 4: در صورت عدم وجود تعداد کافی از افراد واجد شرایط به تعداد حداقل 2 نفر به ازای هر مورد پذیرش در روستای اصلی، می بایست از افراد واجد شرایط ساکن در روستاهای همجوار همان خانه بهداشت به ترتیب ذیل ثبت نام به عمل آید.
الف: روستا های قمر تحت پوشش خانه بهداشت براساس طرح گسترش شهرستان
ب: در صورت عدم وجود تعداد کافی متقاضی واجد شرایط در روستا های قمر تحت پوشش خانه بهداشت، می توان از روستاهای همجوار تحت پوشش مرکز خدمات جامع سلامت مربوطه تا شعاع 30 کیلومتر از روستای اصلی، پس از تأیید مرکز بهداشت شهرستان اقدام به ثبت نام از افراد واجد شرایط نمود .
داوطلب بومی در روستای قمر و سایر روستاها تا شعاع 30 کیلومتری، مطابق با بند الف و ب همین بند تعریف می شود.
در صورت ثبت نام99/07/27 رئیس محترم سازمان اداری و استخدامی، نمره مکتسبه داوطلب بومی روستای اصلی در آزمون کتبی با ضریب یک و چهاردهم (1/4) محاسبه و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
در هر حال برای انجام مصاحبه مفاد دستورالعمل بهورزی ملاک عمل خواهد بود.

ثبت نام داوطلبان دارای مدرک دیپلم و واجد شرایط احراز، از روز شنبه 1400/11/16 تا پایان روز چهارشنبه 1400/11/20 به صورت حضوری در مرکز بهورزی شهرستان 

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان می باشد میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
دانلود دفترچه راهنمای شرکت در آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی دانشگاه علوم پزشکی کاشان کلیک نمایید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی