آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۷ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان – 15 دی 99

دانشگاه علوم پزشکیو خدمات بهداشتی درمانی کاشان درنظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خانه های بهداشت تحت
پو شش معاونت بهدا شتی، بر ا ساس مجوز شماره 4604/209/د مورخ 16/ 6/ 98 معاون محترم تو سعه مدیریت، منابع و برنامهریزی وزارت متبوع
(از محل مجوز 151609 مورخ 27/ 3/ 98 سازمان اداری و ا ستخدامی ک شور ( و همچنین طبق مجوز تبصره 1 ماده 2 د ستورالعمل اجرایی پذیرش
و استخدام بهورز مصوب هئیت امنا )موضوع بخشنامه شماره 8517/209/د مورخ 17/ 10/ 98 ،) تعداد 5 نفر را به صورت استخدام پیمانی و تعداد
4 نفر را به صورت قرارداد انجام کارمعین، از بین داوطلبان واجد شرایط مندرج در جدول پیو ست، از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه و با
ردیف طی مراحل گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز بکارگیری نماید.

> شرایط عمومی

1- 1 اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
2- 1 داشتن تابعیت نظام جمهوری اسالمی ایران
3- 1 التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- 1 داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت ( ویژه برادران)
تبصره 1 : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه ، با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد.
5- 1 بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در این فراخوان آمده است
6 -1 عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان
7- 1 عدم سابقه محکومیت جزائی موثر

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

 استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان -11 دی 99

پيرو اطلاعیه مورخ 23/7/99 و با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون جذب نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و باعنایت درخواست مكرر متقاضیان، مهلت زمانی 99/10/10 الي 10/14/ 99 جهت ثبت نام متقاضیان جدید در نظر گرفته شده است. از آنجا که پس از این مدت امکان تمدید مهلت مذکور وجود نخواهد داشت لازم است کلیه متقاضیان در فرصت تعیین شده از طریق لینک های زیر در این خصوص اقدام نمایند.شايان ذكر است داوطلبان گرامي آگهي را با دقت مطالعه كرده و بعد اقدام به ثبت نام كنند. مهلت ثبت نام تا 14 دی 99 می باشد.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در نظر دارد از طریق شرکت خصوصی طرف قرارداد و از محل مجوزهای شماره 7816/209/د مورخ 1395/01/09 و شماره 4493/209/د مورخ 99/06/22 معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی ، جهت تامین نیروی مورد نیاز دانشگاه ، از طریق برگزاری آزمون نسبت به جذب نیرو در مشاغل ذیل به صورت شرکتی اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد مندرج در آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.

> شرایط عمومی

– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– داشتن تابعیت ایران
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافی دائم از خدمت ( ویژه برادران
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
– عدم سابقه محکومی جزایی موثر
– نداشتن منع اشتغال در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
– داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
– داشتن سلامت کامل جسمانی و روانی و توانایی برای انجام وظیفه در شغل مورد تقاضا بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان – 14 آبان 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان درنظر دارد به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود برای خانه های بهداشت تحت پوشش معاونت بهداشتی، بر اساس مجوز شماره 209/4604/د مورخ 98/6/16 معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت متبوع (از محل مجوز 151609 مورخ 98/3/27 سازمان اداری و استخدامی کشور ) و همچنین طبق مجوز تبصره 1 ماده 2 دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز مصوب هئیت امنا (موضوع بخشنامه شماره 209/8517/د مورخ 98/10/17 )، تعداد 7 نفر را به صورت استخدام پیمانی و تعداد 4 نفر را به صورت قرارداد انجام کارمعین، از بین داوطلبان واجد شرایط مندرج در جدول پیوست، از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه و با طی مراحل گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورز بکارگیری نماید.
مهلت ثبت نام تا 23 آبان 99 می باشد.

> شرایط عمومی

1- 1 اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
2- 1 داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
3- 1 التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
4- 1 داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت ( ویژه برادران)
تبصره 1 : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعالم کمیسیون پزشکی دانشگاه ، با وظایف بهورزی منافات نداشته باشد
5- 1 بومی بودن در محل خدمت طبق شرایطی که در این فراخوان آمده است.
6 -1 عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روانگردان
7- 1 عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
8- 1 داشتن سلامت جسمانی و روانی ، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری ها در روستاهای تحت پوشش با تایید کمیسیون پزشکی
9- 1 نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای دانشگاه
10- 1 داوطلبان نباید مستخدم رسمی ، ثابت و پیمانی و یا بازخرید شده خدمت موسسه و سایر دستگاه های دولتی باشند.
11-1 نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
تبصره 2 :کارکنان قراردادی دانشگاه درصورت احراز شرایط مندرج در آگهی و نداشتن تعهد استخدامی به واحدهای تابعه دانشگاه و یا سایر موسسات مجاز به شرکت در آزمون پیمانی می باشند.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مهر 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان)

پيرو اطلاعيه مورخ 7/ 7/ 99 و با عنايت به برگزاري آزمون های کتبی و مصاحبه تخصصی جذب نيروي شركتي براي رشته هاي شغلي مورد نیاز بدين وسيله اسامي پذیرفته شدگان نهايي در رشته هاي شغلي مربوط، به ترتیب نمره نهایی مکتسبه در آزمون های كتبي و مصاحبه تخصصي و با رعايت مفاد آگهي آزمون به شرح ذيل اعلام مي گردد :

پذیرفته شده نهایی می بایست برای تکمیل پرونده گزینشی خود ضمن دریافت و مطالعه اطلاعیه و فرم هسته گزینش از لینک زیر ، نسبت به تکمیل فرم های مربوطه ( فرم اطلاعات فردی) اقدام و به همراه سایر مدارک مورد نیاز صرفاً (به صورت حضوری) در روزهای یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه مورخ 20 الی 22 مهرماه ماه سالجاری از ساعت 8 الی 13 به آدرس کاشان، میدان 15 خرداد ابتدای خیابان اباذر – ستاد مرکزی دانشگاه ( هسته گزینش دانشگاه ) تحویل نمایند.

بدیهی است این دانشگاه هیچ گونه مسوولیتی درمورد انجام مراحل استخدام پذیرفته شدگانی که در موعد مقرر مدارک خود را تحویل ننموده یا مدارک آنان ناقص باشد، برعهده نخواهد داشت.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

خبر 7 مهر99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان)

پيرو اطلاعيه شماره 4  مورخ 1/7/99 و با عنايت به بررسی مدارک و شرایط احراز پذیرفته شدگان اولیه ، بدين وسيله لیست پذیرفته شدگان حائزشرایط مرحله اول به منظور شرکت در مصاحبه تخصصي در رشته هاي شغلي (كارشناس تغذيه، کارشناس سلامت روان،کارشناس بهداشت محيط، کارشناس بهداشت حرفه اي،  ماما مراقب، كارشناس مراقب سلامت، كارشناس رايانه، كارشناس تجهيزات پزشكي) ، به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل اعلام،تا طبق برنامه زمانبندی با همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر برای انجام مصاحبه در محل تعیین شده حضور یابند.

ردیف رشته شغلی روز تاریخ ساعت مکان
1 كارشناس رايانه سه شنبه 8/7/99 8 کاشان – کیلومتر 3 جاده راوند- انتهای بلوار پزشک – دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
2 کارشناس بهداشت حرفه اي 9
3 کارشناس بهداشت محيط
4 كارشناس مراقب سلامت 10
5 کارشناس سلامت روان
6 ماما مراقب 11
7 كارشناس تغذيه
8 كارشناس تجهيزات پزشكي

* تاکید می نماید عدم حضور فرد در مصاحبه تخصصی به منزله انصراف تلقی و از فرآیند بکارگیری حذف خواهد شد.

* ضمناً داوطلبانی که مدارک خود را تحویل نموده و در لیست پذیرفته شدگان معرفی نشده اند، در صورت نیاز می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 7/7/99 دلایل عدم احراز شرایط خود را از طریق تماس با شماره 55471212 داخلی 219 جویا شوند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 2 مهر 99: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان)

پیرو اطلاعیه شماره ۳ و با عنایت به تصحیح پاسخنامه آزمون جذب نیروی شرکتی مورخ ۳/۶/۹۹ و لزوم بررسی و تایید مدارک آنان به منظور برنامه ریزی انجام مصاحبه تخصصی، بدینوسیله صورت اسامی پذیرفته شدگان اولیه به ترتیب حروف الفبا (به میزان سه برابرظرفیت برای داوطلبان آزاد و دو برابر ظرفیت برای داوطلبان ایثارگر) به منظور اخذ و بررسی مدارک مورد نیاز به شرح ذیل اعلام می گردد.

لازم به ذکر است اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای انجام مصاحبه، پس از بررسی مدارک و در صورت تایید صحت اطلاعات خود اظهاری داوطلبان در زمان ثبت نام، در تطبیق با مدارک ارائه شده، اعلام خواهد شد. لذا افراد مشروحه می بایست ضمن دریافت چک لیست مدارک مورد نیاز از طریق لینک زیر، نسبت به تکمیل آن اقدام و همراه سایر مدارک مورد نیاز صرفاً طبق برنامه زمانی زیر تحویل نمایند.

مکان : میدان پانزده خرداد – ابتدای خیابان اباذر- ستاد مرکزی دانشگاه- مدیریت منابع انسانی واحد جذب و توزیع نیروی انسانی – آقای بناییان

زمان: روز شنبه مورخ ۵/ ۷ / ۹۹ – از ساعت ۸ الی ۱۴

بدیهی است عدم تحویل مدارک در موعد مقرر توسط داوطلب، به منزله انصراف تلقی و این دانشگاه هیچگونه مسئولیتی در مورد پذیرش و انجام مراحل جذب وی نخواهد داشت.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود چک لیست مدارک مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان – 14 مرداد 99

دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نظر دارد از طریق شرکت خصوصی طرف قرارداد و از محل مجوزهای شماره ۷۸۱۶/۲۰۹/د مورخ ۰۹/۰۱/۹۵ و ۱۰۰۸۶/۲۰۹/د مورخ ۰۶/۱۲/۹۸ معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع و ۵۶۶۷/۳۰۰/د مورخ ۱۲/۰۴/۹۸ معاون محترم بهداشت وزارت متبوع جهت تامین نیروی مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان، نسبت به جذب نیرو در مشاغل مورد نیاز طبق آگهی از طریق برگزاری آزمون اقدام نماید. لذا داوطلبان واجد شرایط می توانند با رعایت مفاد این آگهی در مهلت مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا 24 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ آزمون استخدام قراردادی کار معین جهت تامین نیروی انسانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سال 99 در تاریخ 14 شهریور برگزار خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کاشان – 14 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشكي كاشان به منظور مشاركت همگاني در مقابله با ويروس كرونا از نيروهاي تخصصي بهداشتي و درماني بالاخص در رشته هاي شغلي پزشك عمومي، پرستار و كمك پرستار براي همكاري در اين طرح ملي  دعوت به همكاري مي نمايد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 9 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان)

زمان و مکان برگزاري مصاحبه رشته هاي شغلي (پرستار –پزشك عمومي – كارشناس آزمايشگاه تشخيص طبي –كارشناس پرتوشناسي-كارشناس تغذيه – ماما- كارشناس فناوري
اطلاعات سلامت- حسابدار –كارشناس امور اداري – كارشناس تحليل گر سيستم -كارشناس و كاردان فوريتهاي پزشكي) آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام گردید.
تذکرات :
1.صرفاً داوطلبانی که مرحله اول براساس اعلام سازمان سنجش آموزش كشور و مدارک مورد نیازآنان توسط امور استخدام بررسی ومورد تایید قرارگرفته شده است امکان شرکت در آزمون مصاحبه را خواهند داشت.
2. همراه داشتن كارت شناسایی الزامي مي باشد.
3. عدم حضور داوطلب جهت انجام مراحل مصاحبه در تاريخ و ساعت تعيين شده به منزله انصراف تلقي و از ادامه فرآیند استخدام حذف خواهد شد.
4. همراه داشتن كارت ملي ، لباس، كفش ورزشي مناسب براي آزمون آمادگي جسماني براي كاردان وكارشناس فوريتهاي پزشكي الزامي مي باشد.
5. ضمناً داوطلبان مي توانند در صورت هرگونه ابهام يا سوال با شماره 55443025 داخلي 219 تماس حاصل نمایند.
6. مواد آزمون:
رشته شغلی کارشناس امور اداری : قانون مدیریت خدمات کشوری – آئین نامه اداری و استخدامی هیات علمی و غیر هیات علمی و دستور العمل مربوطه – مهارت های هفتگانه کامپیوتر
رشته شغلی حسابدار: حسابداری عمومی و دولتی
رشته شغلی تحلیل گر سیستم : سخت افزار – نرم افزار – شبکه
سابر رشته شغلی ها براساس حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارت تخصصی متناسب با رشته شغلی مربوطه خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 98: اطلاعیه زمان و مکان تحويل مدارک معرفی شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان)

 پیرو اطلاعیه شماره 1 مورخ 23/ 10/ 98  كليه معرفی شدگان مرحله اول آزمون استخدام پيماني مورخ 30/ 8/ 98 طبق اعلام سازمان سنجش آموزش كشور در پورتال این دانشگاه ، مي بايست ضمن دريافت چك ليست مدارك مورد نياز از لينك زير ، نسبت به تكميل آن اقدام  و به همراه سایر مدارك مورد نياز در زمان و مکان تعیین شده  طبق جدول ذیل تحویل نمایند.

ردیف زمان مراجعه رشته شغلی مکان
روز تاریخ ساعت
1 یکشنبه 98/10/29 8 الی 12

 

پرستار –پزشک عمومی – پزشک متخصص- کارشناس آزمایشگاه –کارشناس پرتوشناسی-کارشناس تغذیه – ماما- مددکار- کارشناس فناوری و اطلاعات سلامت- حسابدار –کارشناس امور اداری – کارشناس تحلیل گر سیستم كاشان – ميدان 15 خرداد – ابتداي خيابان اباذر –  ستاد مركزي دانشگاه
2 دوشنبه 98/10/30 8 الی 11 کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی بلوار قطب راوندي – بلوار پرستار – انتهاي بلوار انديشه –سالن تربيت بدني دانشگاه علوم پزشكي كاشان

تذكرات مهم:

1- اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول بر اساس اظهارات داوطلب در زمان ثبت نام و به میزان سه برابر برای بررسی مدارک اعلام گردیده و صورت اسامی نهایی برای انجام مصاحبه تخصصی ، منوط به بررسی و تایید صحت اطلاعات ثبت شده با مدارک و مستندات ارائه شده خواهد بود.

2-طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتایج نهایی منوط به بررسی مدارک و تایید اطلاعات اولیه داوطلب بوده و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی، برعهده شخص داوطلب می باشد و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب در آزمون محرز نگردد، اولویت وی کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی، جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

3- درخصوص داوطلبان رشته های شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی بررسی قد و وزن و BMI همزمان با تحویل مدارک انجام خواهد شد .

4- بديهي است عدم تحویل و یا تکمیل مدارك موردنیازدر موعد مقرر، به منزله انصراف تلقی و اين دانشگاه هيچ گونه مسئوليت و تعهدی درخصوص تحویل و بررسی مدارک در خارج از زمانهای مشخص شده را نخواهد داشت.

5- لازم به ذکر است لیست نهایی پذیرفته شدگان اولیه جهت شرکت در آزمون مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

6- ضمناً داوطلبان مي توانند در صورت هرگونه ابهام يا سوال با شماره 55443025 داخلي 219 تماس حاصل نمایند.

جهت دریافت چک لیست اینجا کلیک نمایید

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان)

با عنايت به اعلام نتايج كتبي آزمون استخدامي مورخ 30/ 8/ 98 از سوي سازمان سنجش كشور به میزان سه برابر برای رشته های دارای مصاحبه، با اعمال اولويت ها و سهميه هاي قانوني مندرج در دفترچه راهنماي آزمون و براساس اطلاعات خود اظهاري داوطلبان در زمان ثبت نام، پذیرفته شدگان مرحله اول بایستی مدارک و مستندات مورد نیاز جهت بررسی و تایید اطلاعات درج شده در زمان ثبت نام را براساس چک لیست ذیل تهیه وپس از تکمیل فرم مذکور به دانشگاه تحویل نمایید.
لازم به ذکر است زمان ، مکان و نحوه دریافت مدارک مورد نیاز از داوطلبان متعاقباً از طریق پورتال دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

جهت دریافت چک لیست اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنیداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۱
 • کد دیدگاه: ۲۶۶۶۸۵۰

خبر 16 آذر 98: اعلام نتایج و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان حائز شرایط در مرحله اول به منظور شرکت در مصاحبه تخصصی در رشته های شغلی (کارشناس امور اداری/ کارشناس امور آموزش/کارشناس تجهیزات پزشکی/کارشناس مواد خوراکی و آشامیدنی و نگهبان) آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام گردید.
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۵۰
 • کد دیدگاه: ۲۴۸۹۰۲۴

سلام
اطلاع ندارید زمان آزمون چه تاریخیه؟
من نمیدونم باید کدوم قسمت سایت رفت

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم براتی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۸۷۵۷

سوم آگهی دادید پایان ثبت نام هم سوم شهریور بوده چطوری چند ساعت وقت داشته برا ثبت نام خوب آگهی نمیکردید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۸۸۸۳

با سلام
متاسفانه دیر متوجه شدیم و خواستیم از اخرین فرصت برای ثبت نام ازمون شما رو مطلع کنیم.
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۴۸۹۰۲۲

سلام
اطلاع ندارید زمان آزمون چه تاریخیه؟
من نمیدونم باید کدوم قسمت سایت رفت

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم براتی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۸۷۳۰

آیا مدت ثبت نام تمدید میشد

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (زارعی)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۴۷۸۷۴۶

با سلام
کاربر گرامی، خیر مهلت ثبت نام تا تا پایان روز 3 شهریور 98 بوده و تمدید نشده است
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۶
 • کد دیدگاه: ۱۹۸۴۲۱۹

خبر 25 مهر 97: اعلام اسامی پذیرفته شدگان اصلی آزمون جذب رشته های شغلی پرستار و ماما دانشگاه علوم پزشکی کاشان
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۵
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۴۲۶۱

خبر 19 مهر 97: اعلام نتایج اولیه آزمون جذب نیروهای شرکتی در رشته شغلی پرستار و ماما دانشگاه علوم پزشکی کاشان (منبع: سایت عولم پزشکی کاشان)
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۱۴
 • کد دیدگاه: ۱۹۲۸۶۱۳

خبر 24 شهریور 97: اعلام زمان برگزاری آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب نیروی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید

پاسخ دهید
 • نویسنده: mhd3
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۷
 • کد دیدگاه: ۱۵۳۴۹۶۴

سلام.. تو این آزمونها معمولا چه سوالایی میاد؟!

پاسخ دهید
 • نویسنده: سیمین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۰۵
 • کد دیدگاه: ۱۳۹۷۶۹۵

سلام ببخشید نتایج دانشکده سلامت همه ی شهرا اومده یا نه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۷:۰۶
 • کد دیدگاه: ۷۸۴۴۱۰

چرا جواب آ زمون نمیاد.؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۳۷
 • کد دیدگاه: ۷۵۸۲۰۸

سلام. غیربومی ها هم میتونن شرکت کنن؟کسی شماره تلففن نداره؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۵۶
 • کد دیدگاه: ۷۶۰۹۶۹

اینقدر بومی ها شرکت کردن که غیر بومی ها رالازم ندارن خیلی شلوغ بود

پاسخ دهید
 • نویسنده: خانم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۲
 • کد دیدگاه: ۷۵۶۵۰۱

سلام دگه حرفی جا نموند 😀

پاسخ دهید
 • نویسنده: میم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۲۶
 • کد دیدگاه: ۷۵۵۷۰۸
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی