• ۱۴۰۲/۰۹/۰۷
  • 6k نظر «نمایش»

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (استخدام جدید)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۵,۹۳۹ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه


فهرست مطالب مهم

جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

فعال‌سازی

اطلاعیه شماره 2 بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 7 آذر 1402: اطلاعیه شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درخصوص زمانبندی فرآیند بررسی مدارک مورد نیاز آزمون استخدام وزارت بهداشت
داوطلب گرامی آزمون استخدام پیمانی تاریخ ،1402/7/28 با توجه به جـدول زمان بنـدی ذیل در زمان و مکان تعیین شده جهت تحویل مدارک به نشانی ابتدای خیابان دولت آباد،دانشـکده بهداشت، سالن ورزشـی فجر مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است مـدارک افرادی که در زمانی غیر از زمان تعیین شده مراجعه نمایند تحویل گرفته نخواهد شد. حضور فرد داوطلب الزامی می باشد. زمان بررسـی مدارک از ساعت 8 صبح لغایت 14 از تاریخ 1402/9/11 لغایت 1402/9/13 به مدت سه روز می باشد."

مشاهده اطلاعیه

اطلاعیه بررسی مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت

خبر 1 آذر 1402: اطلاعیه بررسی مدارک آزمون استخدام وزارت بهداشت
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع مس رسانیم؛ داوطلبان آزمون استخدامی میبایست مدارک مندرج در همین اطلاعیه را در زمان و مکانی که متعاقبا از طریق سایت دانشگاه اعلام می گردد آماده و تحویل نمایند. لازم است داوطلبان محترم مفاد مندرج در این اطلاعیه را با دقت مطالعه و نسبت به تهیه مستندات مربوطه اقدام نمایند.

مشاهده اطلاعیه

دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

آگهی 23 آبان 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
اداره کل بیمه سلامت استان کرمانشاه از بین دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف علوم پزشکی، در قالب گذراندن طرح نیروی انسانی، تعداد محدودی نیرو می‌پذیرد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع از رشته‌های مشمول و نیز ثبت نام، با مراجعە به نشانی TARHPLUS.BEHDASHT.GOV.IR، ورود به بخش ثبت نام مشمولین غیر پزشکی و غیر دندانپزشکی و نیز انتخاب سازمان بیمه سلامت در قسمت واحد‌های دارای شرایط اختصاصی، مستندات را بارگذاری و درخواست خود را ثبت کنند. (در بخش محل سکونت، استان کرمانشاه درج شود) لازم به ذکر است پس از ثبت نام الکترونیک می بایست جهت انجام مراحل اداری با مراجعه به اداره کل بیمه سلامت استان (میدان فردوسی، ابتدای خیابان شهید جعفری طبقه دوم، واحد امور اداری) مستندات لازم تحویل گردد. در صورت هرگونه مشکل و نیاز به توضیح تکمیلی، با شماره 08337241849 داخلی 262 تماس حاصل نمائید.

اطلاعیه درخصوص ارائه فرم تایید شده کرونا

خبر 14 آبان 1402: اطلاعیه درخصوص ارائه فرم تایید شده به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
داوطلب گرامی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۴۰۲ دانشگاه مستدعی است با توجه به فرم خودظهاری شما در خصوص امتیاز کرونا ، نسبت به ارائه فرم تایید شده به معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه واحد استخدام حداکثر تا پایان وقت اداری تاریخ ۱۴۰۲/۸/۱۴ اقدام فرمایید در غیر این صورت امتیاز صفر برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

اطلاعیه مجدد امتیاز کرونا

خبر 8 آبان 1402: اطلاعیه مجدد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درخصوص داوطلبینی که تاکنون فرم کرونای خود را تحویل ننموده اند
داوطلب گرامی آزمون استخدام پیمانی سال 1402 دانشگاه، مستدعی است با توجه به خوداظهاری شما در خصوص امتیاز کرونا، نسبت به تکمیل فرم مربوطه، تایید محل خدمت، تایید معاونت مربوطه و تحویل آن به واحد اسـتخدام حداکثر تا تاریخ 1402/8/9 اقدام فرمایید. در غیر این صورت امتیاز کرونا برای شـما محاسبه نمی گردد.

اطلاعیه امتیاز کرونا

خبر 13 مهر 1402: اطلاعیه در خصوص متقاضیان استفاده از سهمیه امتیـاز خود اظهـاری کرونـا در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
به اطلاع آن دسته از متقاضیان استفاده از سهمیه امتیـاز خود اظهـاری کرونـا که در آزمون اسـتخدامی پیمانی وزارت بهداشت ۱۴۰۲ شرکت داشته اند می رساند جهت بهره‌مندی از امتیاز مذکور نسبت به تکمیل فرم مربوطه و تاییـد محل خـدمت و تحویل آن به معاونت مربوطه حـداکثر تا تاریـخ 1402/7/20 اقـدام فرمایید.

مشاهده اطلاعیه

دعوت به همکاری پزشک عمومی -بیمارستان الزهرا

آگهی 5 مهر 1402: فراخوان دعوت به همکاری پزشک عمومی بصورت قراردادی
شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب در نظر دارد نسبت به جذب دو نفر از همکاران پزشک عمومی بصورت قراردادی جهت اورژانس بیمارستان الزهراء(س) این شهرستان اقدام نماید. لذا واجدین شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک به مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان گیلانغرب مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

دعوت به همکاری پزشک عمومی - بیمارستان فارابی

آگهی 19 شهریور 1402: دعوت به همکاری پزشک عمومی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
اورژانس بیمارستان فارابی در نظر دارد نسبت به جذب تعدادی از همکاران پزشک عمومی بصورت قرار دادی اقدام نماید. لذا واجدین شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک به ریاست مرکز فارابی مراجعه نمایند.

دعوت به همکاری هیات علمی

آگهی 15 مرداد 1402: دعوت به همکاری هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
دکتر مسعود صادقی مدیر امور هیات علمی اعلام کرد:دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با توجه به نیازهای آموزشی خود در رشته های فارماکوگنوزی، فیزیولوژی، مهندسی بافت، پرستاری، آموزش مامایی، فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتاردرمان، آموزش پزشکی، هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون، مدیریت اطلاعات سلامت و آمار زیستی از طریق فراخوان جذب مشمولین تعهدات قانونی هیات علمی می پذیرد.
وی اظهار داشت: زمان شرکت در فراخوان مذکور از ۱۴ مرداد ماه لغایت ۳۰ مرداد می باشد و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به آدرس kums.ac.ir مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

دعوت به همکاری پزشک عمومی در کنگاور 

آگهی 2 مرداد 1402: دعوت به همکاری پزشک عمومی در بیمارستان شهید دکتر چمران شهرستان کنگاور
بیمارستان شهید دکتر چمران شهرستان کنگاور در نظر دارد نسبت به جذب تعدادی از همکاران پزشک عمومی بصورت قرار دادی اقدام نماید.
لذا واجدین شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک به ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور و امور عمومی شبکه واقع در میدان امام خمینی(ره) مراجعه نمایند.
پزشکان علاقمند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 48228118 تماس حاصل فرمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

دعوت به همکاری پزشک عمومی در کرمانشاه

آگهی 10 تیر 1402: دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
بیمارستان شهید دکتر چمران شهرستان کنگاور  در نظر دارد نسبت به جذب تعدادی از همکاران پزشک عمومی بصورت قرار دادی اقدام نماید.
لذا واجدین شرایط می توانند با در دست داشتن مدارک  به ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگاور و امور عمومی شبکه واقع در میدان امام خمینی(ره) مراجعه نمایند.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  48228118 تماس حاصل فرمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.

دعوت به همکاری پزشک عمومی

آگهی 29 فروردین 1402: دعوت به همکاری پزشک عمومی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
به اطلاع کلیه پزشکان عمومی می رساند در صورتی که تمایل دارند در مراکز آموزشی درمانی فارابی و یا بیمارستان سرپل ذهاب با ساعتی ۱۶۰ هزار تومان در بخش اورژانس فعالیت داشته باشند به مراکز مربوطه مراجعه نمایند.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

آگهی 20 بهمن 1401: فراخوان جذب متقاضیان تعهدات قانونی دکترای تخصصی Ph.D و کارشناسی ارشد
با استعانت از درگاه خداوند متعال، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مستقردر کلان منطقه 3 کشوری در غرب کشور به منظور تامین نیازهای آموزشی خود مطابق با مفاد ماده 14 آیین نامه اداری استخدامی اعضای هیات علمی، فراخوان جذب هیات علمی مشمول تعهدات قانونی را در رشته های مورد نیاز به شرح ذیل برگزار می نماید. مهلت ثبت نام از تاریخ 1401/11/18 لغایت 1401/12/4 می باشد.

شرایط عمومی
1) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2)اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی
3)نداشتن منع قانونی از نظر نظام وظیفه
4) تأیید صلاحیت های علمی و عمومی داوطلبان در هیات اجرایی جذب دانشگاه و تصویب هیات مرکزی جذب وزارت متبوع
5)نداشتن سن بیش از 45 سال برای مدارک Ph.D
شرایط اختصاصی
1)دارا بودن مدرک دکترای تخصصی (Ph.D ) در رشته های علوم پایه بر اساس جدول رشته های مورد نیاز فراخوان تعهدات قانونی
2)شرکت افراد مشغول به تحصیل در این فراخوان ممنوع می باشد.
3)عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقاً مطابقت با داشته باشد و پذیرش مدارک مشابه ممنوع می باشد.
4)در شرایط مساوی و در صورت شرکت متعهدین خدمت وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری در فراخوان مذکور، اولویت با متعهدین رشته های فارغ التحصیل از وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی می باشد .
5) افرادی که در حال گذراندن تعهدات قانونی می باشند تنها در صورت باقی ماندن حداقل 2 سال از تعهدات خود می توانند در فراخوان شرکت نمایند .(ارائه مدرک معتبر الزامی است .)
6) شرکت کارشناسان ارشدی که در استخدام کشوری هستند در فرخوان مزبور ممنوع بوده و داوطلبین مدرک Ph.D در صورت واجد شرایط بودن و موافقت محل خدمتی می توانند در فراخوان شرکت نمایند.این افراد پس از پذیرش در کادر هیات علمی به صورت مامور بوده و پس از پایان تعهدات می بایست به محل خدمت اولیه خود مراجعه نمایند .
تبصره: در شرایط مساوی ،اولویت با افرادی می باشد که هیچگونه رابطه استخدامی با هیچ موسسه ای ندارند و متقاضی گذراندن تعهدات به صورت هیات علمی می باشند .
7) داوطلبانی که بیش از 10 سال سنوات خدمت در استخدام کشوری را دارند واجد شرایط شرکت در فراخوان نمی باشند .
8) در هر رشته در شرایط مساوی، اولویت با متقاضیان بومی می باشد.
9) متقاضیانی که از طریق آموزش از راه دور (دوره های مجازی) و یا دوره های غیر حضوری تحصیلات خود را به پایان رسانیده اند نمی توانند در فراخوان جذب دانشگاه شرکت نمایند.
مدارک مورد نیاز
1)تصویر تمامی صفحات شناسنامه
2)تصویر دو طرف کارت ملی
3) عکس جدید 4 × 3 (6 قطعه)
4)تصویر آخرین مدرک تحصیلی
5)تصویرآخرین حکم کارگزینی (در صورت داشتن رابطه استخدامی)
6)تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا موقت دوره نظام وظیفه (مخصوص برادران)
7)شناسنامه علمی (CV) به همراه مستندات آموزشی، پژوهشی و اجرایی ذکر شده در cv
8)گواهی مبنی بر داشتن رتبه علمی و ... (ارائه گواهی معتبر)
9) گواهی مبنی بر عضویت در بنیاد نخبگان (ارائه گواهی معتبر)
10) تصویر سند تعهد محضری درمقطع Ph.D
11)نامه ارائه موافقت محل خدمت مستخدمین، بورسیه ها و متعهدین جذب به سایر دانشگاهها و یا معاونت درمان (در صورت درخواست انتقال تعهدات)
تذکرات بسیار مهم
1)لازم است داوطلبان محترم ابتدا با مطالعه آگهی مذکور، مدارک خود را به همراه مستندات علمی به صورت منظم جهت بررسی به آدرس کرمانشاه- بلوار شهید بهشتی – ساختمان شماره 2 دانشگاه علوم پزشکی – معاونت آموزشی دبیرخانه امور هیات علمی –کدپستی73159-67146 از طریق پست سفارشی ارسال نمایند و درصورت لزوم جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه امور هیات علمی دانشگاه با شماره 08337106325 تماس حاصل نمایند .
2) چنانچه در هریک از مراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی و یا پذیرش فرد لغو می گردد.

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

خبر جذب حداقل 100 پرستار تا 3 سال آینده

خبر 6 آذر 1401: خبر جذب حداقل 1000 پرستار تا 3 سال آینده در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایسنا، مدیردفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: سالانه باید 10 تا 20 درصد به تعداد پرستاران موجود اضافه شود، بر این اساس تا سه سال دیگر ما به جذب حداقل 1000 پرستار نیاز خواهیم داشت. ادامه خبر ...

لزوم به کارگیری و استخدام پرستاران

خبر 3 آذر 1401: لزوم به کارگیری و استخدام پرستاران در کرمانشاه
به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کرمانشاه با کمبود پرستار مواجه است و بکارگیری و استخدام این افراد ضرورت دارد. ادامه خبر ...

آگهی استخدام اردیبهشت 1401

آگهی 10 اردیبهشت 1401: استخدام گروه پرستاری و پیراپزشکی در بیمارستان امام حسین (ع) - مدیریت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد:بیمارستان فوق تخصصی و تخصصی امام حسین (ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرمانشاه از میان همکاران محترم گروه پرستاری و پیراپزشکی اقدام به جذب تخصص های زیر جهت استخدام با شرایط مناسب حقوقی و بیمه ای نموده است.

> شرایط

کارشناس پرستار آقا
کارشناس پرستار خانم
کارشناس اتاق عمل
کارشناس بیهوشی
کارشناس رادیولوژی
کارشناس آزمایشگاه

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

بررسی مدارک (آگهی دی 1400)

خبر 24 فروردین 1401: اطلاعیه شماره ۱ بررسـی مدارک آزمون شرکتی مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۴- به اطلاع می رساند با عنایت به اعلام اداره استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، مقرر اســت نسبت به بررسی مدارک افراد شرکت کننده در آزمون مورخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۴ مشروح در فایل ذیل اقدام لازم بعمل آید ، لذا افراد دعوت شده می بایست جهت تحویل مدارک در روزهای مقرر به مدیریت منابع انسانی - اداره استخدام مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه کلیک نمایید
جهت مشاهده اسامی کلیک نمایید

اعلام نتایج آگهی 23 دی 1400

خبر 14 فروردین 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدام 89 نفر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج آزمون کلیک نمایید

زمان اعلام نتایج آگهی 23 دی 1400

خبر 6 فروردین 1401: ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدام 89 نفر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در تاریخ 1401/01/14 اعلام خواهد شد.

آگهی استخدام دی 1400

آگهی 23 دی 1400: شرکتهای طرف قرارداد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در نظر دارند در راسـتای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات در مراکز تابعه تعداد 89 نفر نیروی واجد شرایط دارویار،نگهبان،خدمتگذار،کارشناس فناوری اطلاعات سلامت (منشی بخش) و فوریت های پزشکی را از طریق برگزاری آزمون تخصصـی وگزینش به صورت خرید خدمات (شرکتی) بکـارگیری نماینـد.
لذا داوطلبان می توانند جهت ثبت نام الکترونیکی از روز پنج شنبه 1400/10/23 لغایت شنبه 1400/11/2 به سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مراجعه نمایند.

شرایط عمومی
1-1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
1-2- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
1-3- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت.(برای آقایان)
1-4- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.
1-5- عدم سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
1-6- داشتن سالمت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری می شود.
1-7- نداشتن منع بکارگیری در دستگاههای دولتی به موجب آرای مراجع قانونی.
1-8- داوطلبان بکارگیری نباید مستخدم رسای، ثابت یا پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
1-9- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

اطلاعات آزمون

 

+ مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مورخ 23 دی 1400
تقویم آزمون:
شروع ثبت نام: از 23 دی 1400
مهلت ثبت نام: تا 2 بهمن 1400

توجه: مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کلیک نمایید

آگهی استخدام آذر 1400

آگهی 23 آذر 1400: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با توجه به مصوبه کمیته منابع انسانی تاریخ 1400/09/03 در نظر دارد در راستای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات در مراکز تابعه، تعداد 1 نفر نیروی واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون تخصصی و گزینش به صورت خرید خدمات (شرکتی)، با عنایت به شرایط مندرج در ذیل بکار گیری نماید.
لذا داوطلبان می توانند جهت ثبت نام الکترونیکی از روز سه شنبه تاریخ 1400/9/23 لغایت سه شنبه 1400/9/30 به سایت آزمون مراجعه نمایند.
1-دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته فیزیک پزشکی الزامی است، ضمنا اولویت با افرادی می باشد که مقطع تحصیلی قبلی آنها در یکی از رشته های تکنولوژی پرتودرمانی ((رادیوتراپی)، تکنولوژی پزشکی هسته ای، تکنولوژی پرتوشناسی) باشد .
2-دارا بودن حداقل 2 سال سابقه کار درحوزه رادیوتراپی منوط بر اینکه نام فرد در لیست اشعه سازمان انرژی اتمی ثبت شده باشد.

شرایط عمومی

1.داشتن حداقل 20 سال سن و حداکثر 40 سال سن تمام برای کلیه داوطلبین (تا پایان مهلت ثبت نام)
2.داشتن تابعیت ایران
3.عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
4.نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر
5.دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معتبر
6.داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که بکارگیری می شوند
7.اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
8.التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
جهت مشاهده متن کامل آگهی کلیک نمایید

اخبار لحظه به لحظه

منابع مطالعه

آرشیو آگهی ها

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=301244
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
نظرات کاربران 6k