آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۵۷۵۴ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه- 3 مهر 99

شـرکت باران ریز ویرا در نظر دارد در راسـتای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مراکز و واحدهای تابعه آن تعداد 217 ردیف نیرو در رشـته های شـغلی کمک پرسـتار -کاردان فوریتهای پزشـکی – کارشـناس فوریتهای پزشـکی -کارشـناس ارتباطات و عملیات را از طریق برگزاری آزمون عمومی – تخصصـی و گزینش از بین افراد واجـد شـرایط بصـورت شـرکتی بکـارگیری نماینـد.
مهلت ثبت نام تا 12 مهر 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام اینجا کلیک نمایید

خبر 5 تیر 99: اعلام نتایج جدید آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی جدید پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مورخ 9 خرداد 99  طبق جدول زمانبندی جهت مراجعه به هسته گزینش اعلام گردید.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نمونه تکمیل شده فرم ثبت نام اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

خبر 26 اسفند 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 30 آبان 98 لطفا از سایت هسته گزینش فرم اطلاعات فردی را دانلود و با دقت تکمیل و به همراه مدارک دیگر درخواستی به هسته گزینش تحویل نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اسفند 98: اعلام اسامی پذیرفته شدگان رشته شغلی پرستاری و هوشبری استخدام علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان رشته شغلی پرستاری و هوشبری آزمون استخدامی 30 آبان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام گردید.
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان عزیز در رشته شغلی پرستاری و هوشبری که اسامی ایشان قابل مشاهده است وبا عنایت به تاکیدات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا لطفا” از مراجعه حضوری به هسته گزینش خودداری فرمایید.
ضمنا” فرم اطلاعات فردی را از سمت چپ همین صفحه از سایت هسته گزینش طبق راهنمایی های انجام شده ، دانلود ،تکمیل و حتما” با مدارک خواسته شده ذیل دراسرع وقت ،حداکثر تا تاریخ دوشنبه 19 اسفند1398 به آدرس هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بصورت پست سفارشی و پیشتاز ارسال نمائید:
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده گزینشی:(1-4)
1- کپی تمام صفحات شناسنامه
2- کپی کارت ملی (پشت و رو)
3- کپی آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل یا گواهی پایان طرح
4- سه/3 قطعه عکس 3*4 رنگی جدید و پشت نویسی شده
موارد(5-8) نیز درصورتیکه دراین فرجه زمانی دردسترس نیست ، در زمان بعدی ارسال شود
5- گواهی مدارک ایثارگری(خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران ، اعضای بسیج )
6- کپی گواهی دوره (ICDL) درصورت گذراندن
7- گواهی سابقه کار در شغل مربوطه
8- مستندات مربوط به کسب رتبه های برتر علمی ؛ فرهنگی و غیره
كرمانشاه – بلوار شهيد بهشتي – سه راه 22 بهمن – روبروي اداره كل راه و شهرسازي – خيابان شهيد مدافع حرم اكبر نظري – كوچه مخلوق پور – هسته گزينش دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه
صندوق پستی :671551469
کدپستی :6714648987
ضمنا شماره تلفنهای 08338256164 – 08338256165 – 08338256167
جهت پاسخگویی شما در خدمت میباشد.

جهت مشاهده نمونه فرم تکمیل اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم اطلاعات فردی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 30 بهمن 98: اطلاعیه انجام تست آمادگی جسمانی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

به اطلاع می رساند مقرر است در روز شنبه تاریخ 1398/12/3 لغایت 1398/12/4 تست آمادگی جسمانی رشته شغلی کاردان و کارشناس فوریتهای پزشکی (موضوع آزمون استخدامی تاریخ 1398/8/30 سازمان سنجش)برگزار گردد، لذا افراد مشروح در فایل ذیل می بایست در روزهای مربوطه جهت برگزاری تست یادشده در محل سالن ورزشی شهدا به آدرس: سرخه لیژه -روبروی بیمارستان امام رضا (ع) راس ساعت 8 صبح حضور یابند. ضمنا تاکید می شود همراه داشتن بیمه ورزشی الزامی می باشد.

جهت مشاهده لیست افراد اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – 28 بهمن 98

شرکت روژان سلامت افق در راستاي تامين نيروي انساني و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني استان کرمانشاه و واحد هاي تابعه آن، تعداد 158 نفر نيروي بهداشتي و درماني را از طريق برگزاري آزمون عمومي و گزينش به صورت حجمي (شرکتی) از بين افراد واجد شرايط مذکور با در نظر گرفتن شرايط مندرج در جدول ذيل بکار گيري مي نمايد.
لذا متقاضیان واجد شرایط می توانند از روز دوشنبه تاریخ 1398/11/28 لغایت روز پنجشنبه تاریخ 1398/12/8 نسبت به ثبت نام و یا ویرایش ثبت نام از طریق سایت شرکت روژان سلامت افق اقدام نماید.

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه)

بـه اطـلاع افراد شرکت کننده در آزمون استخدام پیمانی مورخ 98/8/30 این دانشگاه که توسط سازمان سنجش برگزار گردید می رساند نفرات مشروح در جدول پیوست می بایست با توجه به نکات ذیل و براساس ستون “تاریخ مراجعه” به ترتیب ذیل ، از ساعت 8:30 صبح لغایت 14 بعد از ظهر مراجعه نمایند.

رشته شغلی هایی که مقرر گردیده در روزهای چهار شنبه مورخ 1398/10/25 و پنج شنبه مورخ 1398/10/26جهت بررسی مدارک حضور یابند می بایست به نشانیکرمانشاه – بلوار شهید بهشتی –ساختمان شماره یک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه –بیمارستان امام علی – سالن ورزشی مراجعه نمایند.

و رشته شغلی هایی که در فایل اکسل مقرر گردیده در روزهای شنبه مورخ1398/ 10/28 ویکشنبه مورخ 1398/10/29 جهت بررسی مدارک حضور یابند به نشانیکرمانشاه – بلوار شهید بهشتی –ساختمان شماره یک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – نیروی انسانی مراجعه نمایند.

نکات قابل توجه :

1 – درج اسامی معرفی شدگان در سایت به منزله پذیرفته شدن نهایی نبوده و صرفا جهت دریافت مدارک و مستندات ، بررسی آنها و تایید یا عدم تایید اطلاعات ثبت نامی ( خود اظهاری داوطلب در زمان ستای فرایند استخدام می باشد. لذا در صورت نقص مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تایید اطلاعات ، از افراد جایگزین شرکت کننده در آزمون استفاده خواهد شد.

2- افرادی که اسامی آنها اعلام شده است موظفند شخصا و به صورت حضوری در تاریخ مذکور در جدول ذیل و با دردست داشتن مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده مراجعه نمایند. “بدیهی است در صورت عدم مراجعه در بازه زمانی تعیین شده، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و از سایر افراد شرکت کننده در آزمون به جایگزینی وی استفاده خواهد شد.”

3- جهت جلوگیری از هرگونه اشکال در روند بررسی مدارک و تکمیل پرونده، شخص شرکت کننده موظف است با مطالعه دقیق این اطلاعیه ابتدا نسبت به تهیه تمامی مدارک مورد نیاز اقدام نموده و سپس به دانشگاه مراجعه نماید.در غیر اینصورت عواقب عدم تکمیل دقیق پرونده بر عهده فرد خواهد بود.

مدارک مورد نیاز 

1- پوشه روغنی زرد و گیره (مدارک ذیل به ترتیب ذکر شده در پوشه قرار گیرد)

2- کارنامه صادر شده آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش

3- فرم خود اظهاری داوطلب در زمان ثبت نام

4- اصل کارت ملی به همراه تصویر آن (دو طرف)

5- اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

6- اصل مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

نکته : (دارندگان مدرک تحصیلی دکتری یا فوق لیسانس چنانچه در شرایط احراز رشته شغلی مورد تقاضا ، داشتن مدارک تحصیلی مرتبط در مقاطع پایین تر( مقطع لیسانس یا فوق لیسانس و یا هردو ) نیز درج گردیده است داوطلب می باید نسبت به ارائه آن مدارک تحصیلی نیز اقدام نماید)

7- اصل پایان طرح نیروی انسانی ، معافیت از طرح ، گواهی حین طرح ، تمدید طرح ، انصراف از طرح حسب مورد برابر آگهی منتشره از کارگزینی محل خدمت جهت رشته های تحصیلی مشمول طرح نیروی انسانی

نکته : ذکر زمان دقیق شروع به کار و زمان اتمام طرح و یا تمدید طرح و یا موافقت با انصراف از طرح در گواهی های صادره الزامی می باشد

8- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم به همراه تصویر دو طرف آن (ویژه برادران)

9- اصل کارت گواهینامه رانندگی (ب2) ویا پایه 2 به همراه تصویر آن (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)

10- اصل اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی به همراه تصویر آن و همچنین فرم خلاصه سابقه 502 ممهور به مهر کارگزینی محل خدمت مربوطه

11- اصل و تصویر گواهی اشتغال (با ذکر تاریخ شروع بکار، مدت سابقه خدمت ، و … )توسط شرکت ، ریز سوابق بیمه و تاییدیه آنها توسط کارگزینی محل خدمت جهت نیروهای شرکتی

12- اصل به همراه تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و …) از مراجع ذیصلاح

نکته : قید حضور داوطلبانه در جبهه جنگ جهت بهره مندی رزمندگان گرامی و فرزندان آنها از سهمیه مربوطه الزامی است.

13- سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت .

جهت مشاهده زمانبندی مراجعه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 10 دی 98: جذب 90 پزشکان متخصص در کرمانشاه (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

دکتر بهمن روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: در این ورود بیشترین تعداد پزشکان متخصص به استان کرمانشاه در سال ۹۸دوره تعداد ۹۰ نفر نیروی متخصص در رشته‌های زنان و زایمان، داخلی، بیهوشی، قلب و عروق، جراحی عمومی، رادیولوژی، اطفال، طب اورژانس، گوش و حلق و بینی، جراحی مغز و اعصاب، اورولوژی، نورولوژی، ارتوپدی، چشم، توانبخشی، و پاتولوژی در سطح استان توزیع شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 31 شهریور 98: اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت روژان سلامت افق در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه (منبع: شرکت روژان سلامت)

با حمد و سپـاس فراوان به درگـاه خداوند متعال و سـلام به پیشگـاه حضرت ولی عصر(عج) ، بـه اطـلاع می رسـاند از بین افراد شرکت کننده در آزمون استخدام شرکتی مورخ 98/05/04 شرکت روژان سلامت افق ، نفرات مشروح در جدول پیوست با توجه به نکات ذیل و براساس ستون “تاریخ مراجعه” از ساعت 8:30 صبح لغایت 14 بعد از ظهر روز سه شنبه تاریخ 1398/07/02 لغایت روز پنج شنبه 1398/07/04 برای تشکیل پرونده ، تحویل و بررسی مدارک به نشانی: کرمانشاه – بلوار مصطفی امامی مجتمع اداری تجاری غدیر 2 طبقه اول واحد 9 دفتر شرکت روژان سلامت افق مراجعه نمایند.
1 – درج اسامی معرفی شدگان در سایت به منزله پذیرفته شده نهایی نبوده و صرفا جهت تحویل و بررسی مدارک و مستندات و تایید اطلاعات ثبت نامی ، درراستای فرایند بکارگیری نیرو بصورت شرکتی می باشد. لذا در صورت نقص مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تایید اطلاعات ، از سایر افراد شرکت کننده در آزمون که واجد شرایط می باشند بعنوان جایگزین استفاده خواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


استخدام شرکت روژان سلامت افق در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه – 28 خرداد 98

شرکت روژان سلامت افق در راستای تامین نیروی انسانی و ارائه خدمات به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کرمانشاه و واحد های تابعه آن، تعداد 106 نفر نیروی خدمات نظافت (تمیزکار) و نگهبان را از طریق برگزاری آزمون عمومی و گزینش به صورت حجمی (شرکتی) از بین افراد واجد شرایط مذکور با در نظر گرفتن شرایط مندرج در جدول ذیل بکارگیری می نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام شرکت روژان سلامت افق مورخ 28 خرداد 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن آگهی در سایت شرکت روژان پژوهان اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: نیلوفر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۵۱
 • کد دیدگاه: ۲۹۹۲۶۱۵

سلام دوستان
کسی قبولی پرستاری آزمون قراردادی ۴۹ نفره اینجا هست بگه کجا مشغول بکار شده؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی