آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان (اطلاعیه + منابع مصاحبه)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۰۴ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی گیلان

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ شرکت کنندگان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 1398 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، جهت انجام مراحل استخدام به نکات زیر توجه نمایند:
1- لازم است پذیرفته شدگان نهایی آزمون درروزهای 27 و 28 اسفند ماه جاری(با اولویت افرادی که فاقد هر گونه ثبت نام در سامانه گزینش دانشگاه می باشند(پرسنل غیر شاغل به صورت طرحی یا قراردادی و …) با مراجعه یه سایت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت به ثبت نام اینترنتی گزینش و تکمیل فرم مربوطه با توجه به راهنمای مندرج در سامانه اقدام نمایند.
2- کلیه افرادی که به نتیجه اعلام شده از سوی سازمان سنجش در کارنامه نهایی اعتراض دارند، می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان مذکور و با توجه به ضوابط و برنامه زمانبندی اعلام شده در آن نسبت به ارایه درخواست خود اقدام نمایند .
3 – متقاضیانی که به بررسی مدارک و مصاحبه آزمون مذکور که از طریق این دانشگاه اجرا گردیده است، اعتراض دارند، می توانند از 27 اسفند 98 تا 27 فروردین 99 در صفحه اصلی سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، صفحه میز خدمت مراجعه و نسبت به تکمیل فرم رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی اقدام نمایند. مراتب پس از پایان فرصت 30 روزه از طریق دانشگاه بررسی و پاسخ مقتضی به متقاضی از طریق سامانه مذکور اعلام خواهد گردید.
در خواست می گردد به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید 19 و اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به دانشگاه جهت مطرح نمودن سوالات مرتبط با آزمون خودداری نمایند. همکاران مدیریت منابع انسانی از طریق شماره تماس 33326061 داخلی 223 (واحد استخدام )، همکاران هسته گزینش برادران با شماره تماس 33321460 و هسته گزینش خواهران با شماره تماس 33329688 پاسخگوی تلفنی سوالات شما خواهند بود.

جهت ثبت نام اینترنتی گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 24 اسفند 98: کمبود کار درمانی در استان گیلان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور با کمبود بیش از ۱۲۰ هزار پرستار روبه‌رو است و گیلان نیز به‌عنوان یکی از استان‌های آلوده در این حوزه مشکل دارد و سازمان استخدام کشوری باید برای جذب نیروهای جدید اقدام فوری انجام دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه نحوه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان و به نقل از مدیریت منابع انسانی دانشگاه اداره تامین و توزیع نیروی انسانی؛

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدامی سال 98 وزارت بهداشت که در کارنامه جدید(هفته اول اسفند 1398) اعلام شده از سوی سازمان سنجش کشور حائز بررسی مدارک گردیده اند ، با عنایت به اینکه کارنامه مذکور جهت اعلام افراد دارای حد نصاب در رشته های شغلی دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور صادر گردیده بدینوسیله به اطلاع می رساند این دانشگاه حسب مورد در صورت عدم تکمیل ظرفیت های اعلام شده جهت تکمیل طرفیت و یا اعلام انصراف و حذف نفرات معرفی شده در مرحله اول ،با افراد واجد شرایط بر اساس ترتیب نمره فضلی و سهمیه های قانونی با توجه به کارنامه صادره دعوت بعمل خواهد آورد.
لذا خواهشمند است از مراجعه به دانشگاه جهت ارائه مدارک، خود داری فرمایید.


دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان – 9 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از تمامی پرستاران بازنشسته جهت همکاری در مراکز آموزشی درمانی رشت و بیمارستانهای تابعه شهرستانها دعوت بعمل می آورد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 6 بهمن 98: اطلاعیه برگزاری آزمون عملی جذب نیروی تکنیسین اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تربت جام (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی اطلاعیه ای، از تمدید زمان ثبت نام شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اعلام کرد: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام و اخذ کد رهگیری برای شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی نشده اند می توانند روز یکشنبه، ششم بهمن ماه سال جاری از ساعت ۸ لغایت ۱۲ ظهر نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت اقدام نمایند .

این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد و باتوجه به زمانبر بودن این پروسه لزوم آپلود مدارک جهت اخذ کد رهگیری حذف شده است، از این رو متقاضیان می توانند نسبت به تکمیل مدارک تا یک هفته پس از اخذ کد رهگیری (سیزدهم بهمن ماه سال جاری) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است؛ درصورتی که پس از یک هفته، مدارک ناقص بارگذاری شود، بررسی توسط دانشگاه ها صورت نمی پذیرد

خبر 23 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ دانشگاه علوم پزشکی گیلان طبق اطلاعیه سازمان سنجش کشور، نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را درهفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ( آبان 1398) ویژه پذیرفته‌شدگان اولیه ، به شرح زیر اعلام می دارد؛

الف – لیست اعلام شده به میزان یک / سه برابر (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام ) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده از این رو پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

ب – طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسوولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

ج – ضروری است ذی نفعان طبق جدول زمان بندی که متعاقبا از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام خواهد شد ، با در دست داشتن تمامی مدارک ذیل به نشانی رشت، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، روبروی شرکت دارو پخش، ساختمان ستاد مرکزی شماره یک دانشگاه علوم پزشکی گیلان،واحد استخدام مراجعه نمایند.

1- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

2- اصل و تصویر کارت ملی

3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی ، داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.

4- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح، معافیت، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی)

5- اصل و تصویر تمامی مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … )

6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده

7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)

9- اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)

10- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502

11- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی

12- یک عدد پوشه

لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام خواهد شد.

13- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی(رشته های دارای مصاحبه) به‌منزله قبولی فرد تلقی نمی شود بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل – محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی‌شده (آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی ) به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فصلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: مریم گودرزوند
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۵۷۳

باسلام .چرا علوم پزشکی گیلان جدول زمانبندی نگذاشته؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۰۱۰۵۹۳

سلام منابع آزمون چی هست و تاریخ آزمون چه موقع هست؟ لطفا اطلاع رسانی کنید.
تشکر.

پاسخ دهید
 • نویسنده: کمیل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۰۰۳۵۷۷

میشه پیگیری بفرمایید و اینجا اعلام کنید که ازمون مربوطه کی برگزار میشه و منابع آزمون چی هستند؟ ممنون میشم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محسن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۷
 • کد دیدگاه: ۱۹۸۴۲۳۹

با سلام مدارک رو باید به کدوم قسمت مرکز بهداشت تحویل داد؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان چهار (نصیرلو)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۱۳
 • کد دیدگاه: ۱۹۸۰۳۴۶

استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان- 23 مهر 97
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در نظر دارد برابر دستورالعمل اجرایی گسترش مراقبتهای اولیه سلامت برای تحقق پوشش همگانی خدمات سلامت در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر از طریق شرکتهای واجد الشرایط بخش خصوص از طریق امتحان و مصاحبه جذب نیرو می کند.
جهت مشاهده متن کامل خبر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: ترانه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۱۸
 • کد دیدگاه: ۱۹۸۱۷۵۸

شرایط استخدام تعداد نیرو و…کی اعلام میشه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۲
 • کد دیدگاه: ۱۸۹۲۷۱۲

سلام‌خسته نباشید سوالی داشتم
میخواستم بدونم این افرادی که در بیمارستان ها به عنوان حراست یا نگهبان مشغول کار هستند از کجا استخدام شدن یعنی برای استخدام به کجا باید مراجعه کرد ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ دهید
 • نویسنده: س
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۴۸
 • کد دیدگاه: ۱۶۷۵۲۸۳

سلامآ ایا به جز لیست شماره 1 ، لیست دیگری اعلام خواهد شد؟
جالب است که برای برخی پستهای سازمانی هیچ کس معرفی نشده مانند کارشناس بیمارستان لاهیجان؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۳۰
 • کد دیدگاه: ۱۱۴۷۹۹۵

من فاطمه سلیمان نژاد هستم در آزمون در رشته پرستاری از سهمیه رزمندگان استفاده کرده و در مرحله اول قبول شده بودم نمی دانم چرا بنده را از سهمیه آزاد قرار داده و رد کرده اند خواهشمند است پیگیری کرده به من جواب بدهید . با تشکر

پاسخ دهید
 • نویسنده: حسین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۴۷
 • کد دیدگاه: ۱۶۳۳۵۲۰

شما پرستاری خوندین
حتما اونم با سهمیه
خواهر من اینجا که درخواست پیگیری نمیذارن
همینکاراو میکنید همه لیسانسه هارو به یه چشم می بینن

پاسخ دهید
 • نویسنده: فلورا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۱۰
 • کد دیدگاه: ۱۱۴۲۷۱۰

چرا هیشکی اینجا نیس اخه ،
دوستان دانشگاه تماس گرفته باهاتون بابت تاریخ گزینش

پاسخ دهید
 • نویسنده: فلورا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۴۵
 • کد دیدگاه: ۱۱۳۵۵۲۶

سلام دوستان امور مالی که قبول شده اند با کسی تماس گرفته شده از دانشگاه؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سحر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۲
 • کد دیدگاه: ۱۱۱۸۲۵۳

امور مالی شفت کسی هست ک براش قبولی زده باشن؟؟؟؟
من ک متاسفانه در اولویت قرار نگرفتم 🙁

پاسخ دهید
 • نویسنده: بهمن
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۳
 • کد دیدگاه: ۱۱۳۰۳۶۹

سلام من امور مالي املش حدنصاب آورده ام ولي در اين مرحله در اولويت قرار نگرفته ام
معني در اولويت قرار نگرفتن را كسي ميدونه؟
يعني امكان داره دوباره به ما فراخوان بدهند؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۲۰
 • کد دیدگاه: ۱۱۱۸۲۵۰

امور مالی شفت کی قبول شده؟؟؟؟
من ک در اولویت قرار نگرفتم 🙁

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۵۰
 • کد دیدگاه: ۱۱۱۸۱۷۷

پریا جان چرا جواب ندادی؟؟؟قبول شدی میخوام بدونم اصلا کشی قبول شده چون چند نفر دیگم که امور مالی سیاهکل بودن رد شدن میخوام بدونم اصلا کسی قبول شده یا همینجوری کسیو براساس سهمیه قبول کردن لطفا جواب بده .مرسی

پاسخ دهید
 • نویسنده: باران
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۱۱
 • کد دیدگاه: ۱۱۱۶۵۲۴

دوستان سلام ، امور مالی سیاهکل کی قبول شده ؟
دوتا که هم کلاسیم بودن رد شده بودن ، اینجا هست پریا خانم و مریم خانم بودن ؟
دوستان شماها دونفر کدومتون قبول شدید؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۳۵
 • کد دیدگاه: ۱۱۱۶۶۰۹

منم قبول نشدم…شما خودتون هم امور مالی سیاهکلید؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۳۳
 • کد دیدگاه: ۱۱۱۵۸۰۸

سلام پریا جان امور مالی سیاهکل
… عزیزم قبول شدی؟؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۵۲
 • کد دیدگاه: ۱۱۰۱۶۲۸

سلام گارگزینی املش کسی هست ؟نمره ش چنده ؟ بومی محل تقاضا هست ؟ سهمیه جانباز چی ؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: فاطمه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۳۲
 • کد دیدگاه: ۱۱۰۲۳۱۶

سلام بچه ها در مورد تحویل مدارک برای قسمت اداری خبر ندارید چیزی من کارگزینی هستم برای سیاهکل

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۷
 • کد دیدگاه: ۱۱۰۲۴۸۹

فعلا که نتایج نیومده یه حدنصاب آوردیم فقط اگه نتایج بیاد و قبول شده باشیم اونوقت که باید مدارک تحویل بدیم

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۹
 • کد دیدگاه: ۱۱۰۱۶۲۴

سلام کسی اینجا کارگزینی املش خدنصاب آورده ؟ بومی محل تقاضا هست ؟ سهمیه جانباز چی ؟

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی