آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۱۰۸ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشکده علوم پزشکی گیلان 

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان – 9 اسفند 99

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در نظر دارد به منظور تامین بهورز مورد نیاز خانه های بهداشت روستاهای تابعه طبق دستورالعمل اجرایی جذب بهورز، مفاد نامه شماره 209/8517/د مورخ 98/10/17 معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تبصره ۶ ماده ۳۴ آیین نامه اداری استخدامی تشکیلاتی کارمندان غیرهیات علمی و مصوبات کارگروه آزمون دانشگاه بر اساس مجوزهای 209/8766/د مورخ 11/04/ 1396 و 209/5479/دمورخ 06/15/ 1398) مجوز شماره 151609مورخ 1398/03/27 سازمان اداری استخدامی کشور) تعداد238 نفر ( بصورت قرارداد کار معین ) مطابق جدول  (الف ) و تعداد 23 نفر( بصورت پیمانی ) مطابق جدول (ب)  از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کاردانی در رشته های تحصیلی مورد نیاز و در صورت نداشتن متقاضی کارشناس  یا کاردان مرتبط بهداشتی بومی واجد شرایط این آگهی از دیپلم کامل متوسطه واجد شرایط و بومی  ثبت نام و از طریق آزمون عمومی، تخصصی، مصاحبه علمی و گزینش به صورت قرارداد انجام کارمعین و پیمانی  پذیرش نماید.
مهلت ثبت نام تا 9 اسفند 99 می باشد. پس از بررسی مدارک در تاریخ های 99/12/10 و 99/12/11 در روستاهایی که تکمیل ظرفیت نگردیده است(مطابق با شرح آگهی) ، ثبت نام از متقاضیان دارای مدرک دیپلم از روز سه شنبه مورخ 99/12/12 لغایت پایان روز چهارشنبه مورخ 99/12/13 صورت می گیرد.

> شرایط احراز

بهورز زن :
– دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کاردانی در یکی از رشته های بهداشت عمومی ، مامایی و پرستاری
– دارا بودن دیپلم کامل متوسطه (سه ساله نظام جدید و دوره پیش دانشگاهی و یا اتمام دوره دوم متوسطه برای فارغ التحصیلان نظام جدید )
بهورز مرد :
– دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کاردانی در یکی از رشته های بهداشت عمو می ، بهداشت محیط و پرستاری
– دارا بودن دیپلم کامل متوسطه (سه ساله نظام جدید و دوره پیش دانشگاهی و یا اتمام دوره دوم متوسطه برای فارغ التحصیلان نظام جدید )
** الویت پذیرش بهورز مورد نیاز دانشگاه از بین داوطلبان با مدرک تحصیلی کارشناسی یا کاردانی بهداشتی مرتبط (به شرح فوق) صورت می پذیرد.در صورتی که هیچ کارشناس یا کاردان مرتبط بهداشتی برای اجرای فراخوان وجود نداشته باشد دانشگاه می تواند برای جذب افراد دیپلم از روستاهای اصلی ، قمر و همجوار اقدام نماید.

> شرایط عمومی

۱-۱- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
۲-۱- داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۳-۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴-۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)
تبصره : معافیت پزشکی در صورتی پذیرفته خواهد شد که بر اساس اعلام کمیسیون پزشکی دانشگاه با وظایف شغل بهورزی منافات نداشته باشد.
۵-۱- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روانگردان
۶-۱- عدم سابقه محکومیت جزائی موثر
۷-۱- داشتن سلامت جسمانی و روانی، اجتماعی و توانایی برای انجام کار بهورزی و قابلیت انجام فعالیت های مرتبط با آن از جمله دهگردشی و انجام سیاری در روستاهای تحت پوشش با تأیید کمیسیون پزشکی دانشگاه
۸-۱- نداشتن سابقه اخراج از مراکز آموزش بهورزی و سایر واحدهای تابعه دانشگاه
۹-۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت سایر دستگاههای دولتی باشند.
تبصره : نیروهای قرارداد کارمعین ، قرارداد مشاغل کارگری و نیروهای شرکتی دانشگاه به شرط داشتن شرایط مندرج در این آگهی، مجاز به ثبت نام می باشند.
۱۰-۱- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آرای مراجع قانونی
۱۱-۱- نداشتن تعهد خدمت به کلیه دستگاههای دولتی یا غیردولتی
۱۲-۱-بومی بودن در محل خدمت براساس شرایط اختصاصی مندرج در آگهی

توجه مهم: کاربران گرامی این بخشی از آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان میباشد. جهت مشاهده متن کامل آگهی فایل pdf زیر را مطالعه نمایید:
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم تاییدیه بومی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود فرم رضایت نامه سرپرست اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 27 دی 99: اطلاعیه امکان ویرایش شغل محل انتخابی آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال 1399، در صورتی که با توجه به اطلاعیه های اصلاحی دفترچه راهنمای مذکور تمایل به تغییر کد شغل محل انتخابی دارید، در زمان مشاهده و پرینت کارت شرکت در آزمون (از تاریخ 99/11/21 لغایت 99/11/24) از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات منحصراً نسبت به ويرايش شغل محل انتخابی خود اقدام نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 دی 99: اصلاحیه چهارم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ 99/10/21، 99/10/22 و 99/10/24 با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور،به شرح ذیل اعلام می‌گردد. به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/25) برای ثبت‌نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز جمعه مورخ 99/10/26 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 99: اصلاحیه سوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام مورخ 99/10/16، اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/21 و اطلاعیه اصلاحیه مورخ 99/10/22، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور، به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد در صورت تمایل تا مهلت در نظر گرفته شده (99/10/25)، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات اطلاعیه های فوق و این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه، و نسبت به ویرایش اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 22 دی 99: اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16 و اطلاعیه اصلاحی مورخ 99/10/21، ضمن اعلام شغل محلهای جدید (به شرح ذیل)، علاوه بر شغل محلهای درج شده در دفترچه راهنماي ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی کشور سال 1399، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام، مندرجات اطلاعیه مورخ 99/10/21 و همچنین این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 21 دی 99: تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی (منبع: سایت سازمان سنجش)

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ 99/10/16، با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر اصلاحات و شغل محلهای جدید مربوط به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، بدین وسیله به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (99/10/21) برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 99/10/25 نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی – 15 دی 99

دانشگاه ها/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی و ساير موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی سراسر کشور در نظر دارند برای تامين نيروهای مورد نياز خود از محل مجوز استخدامی شماره 275960 مورخ 99/5/29 سازمان اداری و استخدامی كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامه اداری، استخدامی كاركنان غير هيات علمی دانشگاه/دانشكده های علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و دستورالعمل اجرايی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبی در حيطه های عمومی و تخصصی (و حسب مورد مصاحبه استخدامی) به صورت پيمانی با شرايط و ضوابط ذيل استخدام نمايند.
مهلت ثبت نام تا 25 دی 99 می باشد.

> شرايط عمومی داوطلبان

1-1 .داشتن تابعيت ايران
2-1 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
3-1 .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران
4-1 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانونی برای مردان
5-1 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند (به تشخيص شوراي طب كار يا كميسيون پزشكي موسسه).
6-1 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر
7-1 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر
8-1 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح.
9-1 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهای بازخريد خدمت و همچنين بازنشسته دستگاههای اجرايی باشند.
تذكرات مهم در خصوص شرايط عمومی
افرادي كه مجاز به شركت در اين آزمون استخدامي نيستند عبارتند از:
1 -مستخدمين رسمی و پيمانی و افراد بازنشسته و بازخريد خدمت دستگاههای اجرایی
2 -انفصال شدگان دائم از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه وزارت بهداشت
3 -افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
4 -افرادي كه تعهد انجام كار به ساير موسسات و يا دستگاههاي اجرايي دارند.
5 -دارندگان مدارک تحصيلي معادل در رشته تحصيلي آگهي شده.
6 -دارندگان مدارك تحصيلي مرتبط بالاتر از مقاطع اعلام شده در شرايط احراز مندرج در آگهی (ملاک مرتبط بودن يا نبودن مقطع و رشته تحصيلي، طرح طبقه بندي مشاغل مورد عمل دانشگاه مي باشد)
تبصره: در صورتيكه داوطلب در بدو استخدام داراي مقطع تحصيلي بالاتر غيرمرتبط با شرايط احراز طرح طبقه بندي مشاغل و مدرک تحصيلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضري مبني بر عدم درخواست اعمال مدرک تحصيلی مربوطه پس از صدور حكم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان داراي مقاطع تحصيلي بالاتر از مقاطع اعلام شده مي بايست قبل از ثبت نام، از مرتبط يا غير مرتبط بودن مقطع تحصيلی خود با شرايط احراز مندرج در آگهي اطلاع حاصل كرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمايند.
7 -ضوابط شركت داوطلبان شاغل در رشته هاي داراي طرح اجباري مطابق با تبصره 1 بند (ب) شرايط اختصاصي استخدام (صفحه 3) خواهد بود.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی مورخ 15 دی 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدام وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 1 – مواد امتحانی آزمون استخدام وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول شماره 2 – کد و نام استان ها و شهرستان ها اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فهرست شغل محل های دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم پیش نویس تقاضای ثبت نام اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود فرم استشهاد محلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش کشور اینجا کلیک نمایید

خبر 15 دی 99: اطلاعیه مکان و زمان برگزاری آزمون عملی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

دانشگاه علوم پزشکی گیلان، طی اطلاعیه ای مکان و زمان برگزاری آزمون عملی ویژه پذیرفته شدگان مرحله اول رشته شغلی “فوریتهای پزشکی ” آزمون قراردادی سال ۱۳۹۹، را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ برنامه زمانبندی و اعلام مکان مصاحبه رشته شغلی” فوریتهای پزشکی ” آزمون عملی ( آمادگی جسمانی ) روز سه شنبه ۱۶ دی ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن ورزشی شهدا رشت، واقع در فلکه انتظام – به سمت جاده جیرده – مجموعه ورزشی ۶۰۰۰ نفری شهدا برگزار می شود.
قابل ذکر است؛ در صورت عدم حضور در موعد مقرر، سایر مراحل آزمون برای متقاضی لغو و بلا اثر می شود.
همچنین در صورت قبولی نهایی و نداشتن گواهینامه ب ۲، متقاضی باید متعهد شود تا ظرف مدت یکسال از تاریخ آزمون، نسبت به تحویل گواهینامه اقدام نماید.

خبر 9 دی 99: اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی اطلاعیه ای زمان ارسال مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان نتایج اولیه آزمون قراردادی سال ۹۹ را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ معاونت توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی اطلاعیه ای اعلام کرد؛ با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون قراردادی سال ۹۹ از سوی سازمان سنجش ، از این رو پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون قراردادی ( افراد مشمول ) می توانند نسبت به تحویل مدارک خود از تاریخ ۹۹/۱۰/۹ لغایت ۹۹/۱۰/۱۵ راس ساعت ۹ صبح الی ۱۳ بر اساس جدول زمان بندی، با مراجعه به واحد استخدام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان اقدام نمایند

جهت مشاهده جدول و مدارک مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

خبر 12 مهر 99: اطلاعیه و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان؛ به اطلاع کلیه شرکت کنندگان دارای حد نصاب آزمون استخدامی 98/8/30 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی (آزمون استخدام پیمانی مشترک فراگیر پیمانی سال 98 ) در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گیلان می رساند با عنایت به تخصیص 50 مجوز استخدام پیمانی جدید به این دانشگاه در رشته های آزمون ( شماره مجوز 3488/209/ د مورخ 99/5/21 معاونت توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ) و در اجرای مفاد دستورالعمل مجوز مذکور و بخشنامه شماره 4239/209/د مورخ 99/6/15 اداره کل منابع انسانی وزارت ، بدینوسیله فهرست افراد واجد شرایط در رشته های شغلی مورد نیاز این دانشگاه بر اساس نمره فضلی نهایی آزمون (مندرج در کارنامه نهایی آزمون ) و با توجه به سهمیه های قانونی مربوطه اعلام می گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سراسر کشور – 13 مرداد 99

با سپاس به درگاه ايزد منان و آرزوي توفيق براي تمامي پويندگان عرصه علم و آگاهي، به اين وسيله به اطلاع داوطلبان ميرساند كه دانشگاهها/دانشكده ها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي در سراسر کشور در نظر دارند براي تامين نيروهاي مورد نياز خود از محل مجوز سازمان اداري و استخدامي كشور، افراد واجد شرايط را به استناد ماده 33 آئين نامهاداري، استخدامي كاركنان غيرهيات علمي ودستورالعمل اجرايي برگزاري آزمون هاي استخدامي مصوب دور دوم هيات امنا سال 1397 از طريق آزمون كتبي در حيطه هاي عمومي وتخصصي (و حسب موردمصاحبهاستخدامي) به صورت قراردادي با شرايط و ضوابط ذيل جذب نمايند. توصيه ميشود با توجه به روند كلي ثبت نام و اعلام نتيجه ي آزمون به صورت اينترنتي، داوطلبان محترم جهت دريافت كليه اطلاعات فقط به سايت مركز سنجش آموزش پزشكی مراجعه كنند. از اين به بعد در تمام متن اين راهنما، منظور از «سايت»، نشاني اينترنتي اعلام شده است. مهلت ثبت نام تا 19 مرداد 99 می باشد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: اعلام زمان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد؛ آزمون استخدام قراردادی کار معین جهت تامین نیروی انسانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سال 99 در تاریخ 14 شهریور برگزار خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 25 تیر 99: جذب نیروی انسانی به ویژه پرستاران در علوم پزشکی گیلان (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به پیگیری جذب نیروی انسانی در حوزه بهداشت و درمان به ویژه پرستاران، گفت: ۵۰ دستگاه تجهیزات تشخیصی به گیلان اختصاص یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 فروردین 99: کمبود 1500 نیرو در حوزه بهداشت و درمان گیلان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان سالاری پیش از ظهر شنبه در نشست با منتخبان گیلانی مجلس یازدهم در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وجود کمبودها در حوزه بهداشت و درمان استان، اظهار کرد: با وجود ارائه خدمات فراوان از سوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به شهروندان بخش بهداشت و درمان استان با کمبودهای فراوانی مواجه است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 فروردین 99: اطلاعیه پذیرفته شدگان پزشکان متخصص آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب د)؛ سازمان سنجش کشور، نتایج اولیه برابر ظرفیت پزشکان متخصص آزمون استخدامی وزارت بهداشت در هفتمین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور( آبان ۱۳۹۸) را اعلام کرد.
بر همین اساس؛
الف – لیست اعلام شده به میزان یک (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی
توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
ب – طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.
بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.
ج – ضروری است ذینفعان تا تاریخ سه شنبه 26 فروردین 1399، با در دست داشتن کلیه مدارک ذیل به نشانی رشت – میدان فرهنگ -خیابان پرستار – روبروی شرکت دارو پخش – ساختمان ستاد مرکزی شماره یک دانشگاه علوم پزشکی گیلان- واحد استخدام مراجعه نمایند:
1- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه
2- اصل و تصویر کارت ملی
3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
4- اصل و تصویر وضعیت تعهد ات متخصصین جهت رشته های مشمول تعهدات قانونی پزشکان متخصص (پایان طرح ، معافیت ، گواهی اشتغال به تعهدات حسب مورد برابر مفاد آگهی)
5- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … )
6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده
7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش
8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)
9- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502
10- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی
11- یک عدد پوشه

خبر 26 اسفند 98: اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ شرکت کنندگان پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال 1398 وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، جهت انجام مراحل استخدام به نکات زیر توجه نمایند:
1- لازم است پذیرفته شدگان نهایی آزمون درروزهای 27 و 28 اسفند ماه جاری(با اولویت افرادی که فاقد هر گونه ثبت نام در سامانه گزینش دانشگاه می باشند(پرسنل غیر شاغل به صورت طرحی یا قراردادی و …) با مراجعه یه سایت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت به ثبت نام اینترنتی گزینش و تکمیل فرم مربوطه با توجه به راهنمای مندرج در سامانه اقدام نمایند.
2- کلیه افرادی که به نتیجه اعلام شده از سوی سازمان سنجش در کارنامه نهایی اعتراض دارند، می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان مذکور و با توجه به ضوابط و برنامه زمانبندی اعلام شده در آن نسبت به ارایه درخواست خود اقدام نمایند .
3 – متقاضیانی که به بررسی مدارک و مصاحبه آزمون مذکور که از طریق این دانشگاه اجرا گردیده است، اعتراض دارند، می توانند از 27 اسفند 98 تا 27 فروردین 99 در صفحه اصلی سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، صفحه میز خدمت مراجعه و نسبت به تکمیل فرم رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی اقدام نمایند. مراتب پس از پایان فرصت 30 روزه از طریق دانشگاه بررسی و پاسخ مقتضی به متقاضی از طریق سامانه مذکور اعلام خواهد گردید.
در خواست می گردد به منظور حفظ سلامتی خود و خانواده و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کووید 19 و اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از مراجعه حضوری به دانشگاه جهت مطرح نمودن سوالات مرتبط با آزمون خودداری نمایند. همکاران مدیریت منابع انسانی از طریق شماره تماس 33326061 داخلی 223 (واحد استخدام )، همکاران هسته گزینش برادران با شماره تماس 33321460 و هسته گزینش خواهران با شماره تماس 33329688 پاسخگوی تلفنی سوالات شما خواهند بود.

جهت ثبت نام اینترنتی گزینش اینجا کلیک نمایید

خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 24 اسفند 98: کمبود کار درمانی در استان گیلان (منبع: خبرگزاری تسنیم)

نماینده بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: کشور با کمبود بیش از ۱۲۰ هزار پرستار روبه‌رو است و گیلان نیز به‌عنوان یکی از استان‌های آلوده در این حوزه مشکل دارد و سازمان استخدام کشوری باید برای جذب نیروهای جدید اقدام فوری انجام دهد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اسفند 98: اطلاعیه نحوه تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان و به نقل از مدیریت منابع انسانی دانشگاه اداره تامین و توزیع نیروی انسانی؛

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدامی سال 98 وزارت بهداشت که در کارنامه جدید(هفته اول اسفند 1398) اعلام شده از سوی سازمان سنجش کشور حائز بررسی مدارک گردیده اند ، با عنایت به اینکه کارنامه مذکور جهت اعلام افراد دارای حد نصاب در رشته های شغلی دانشگاه های علوم پزشکی کل کشور صادر گردیده بدینوسیله به اطلاع می رساند این دانشگاه حسب مورد در صورت عدم تکمیل ظرفیت های اعلام شده جهت تکمیل طرفیت و یا اعلام انصراف و حذف نفرات معرفی شده در مرحله اول ،با افراد واجد شرایط بر اساس ترتیب نمره فضلی و سهمیه های قانونی با توجه به کارنامه صادره دعوت بعمل خواهد آورد.
لذا خواهشمند است از مراجعه به دانشگاه جهت ارائه مدارک، خود داری فرمایید.


دعوت به همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان – 9 اسفند 98

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان از تمامی پرستاران بازنشسته جهت همکاری در مراکز آموزشی درمانی رشت و بیمارستانهای تابعه شهرستانها دعوت بعمل می آورد.

مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است
جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

خبر 6 بهمن 98: اطلاعیه برگزاری آزمون عملی جذب نیروی تکنیسین اورژانس دانشگاه علوم پزشکی تربت جام (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی اطلاعیه ای، از تمدید زمان ثبت نام شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اعلام کرد: داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام و اخذ کد رهگیری برای شانزدهمین فراخوان جذب هیات علمی نشده اند می توانند روز یکشنبه، ششم بهمن ماه سال جاری از ساعت ۸ لغایت ۱۲ ظهر نسبت به ثبت نام خود از طریق سایت اقدام نمایند .

این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد و باتوجه به زمانبر بودن این پروسه لزوم آپلود مدارک جهت اخذ کد رهگیری حذف شده است، از این رو متقاضیان می توانند نسبت به تکمیل مدارک تا یک هفته پس از اخذ کد رهگیری (سیزدهم بهمن ماه سال جاری) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است؛ درصورتی که پس از یک هفته، مدارک ناقص بارگذاری شود، بررسی توسط دانشگاه ها صورت نمی پذیرد

خبر 23 دی 98: اطلاعیه تکمیل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وب دا)؛ دانشگاه علوم پزشکی گیلان طبق اطلاعیه سازمان سنجش کشور، نتایج اولیه چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را درهفتمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ( آبان 1398) ویژه پذیرفته‌شدگان اولیه ، به شرح زیر اعلام می دارد؛

الف – لیست اعلام شده به میزان یک / سه برابر (صرفاً بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام ) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده از این رو پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

ب – طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسوولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویتهای مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

بدیهی است عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از انجام ادامه مراحل استخدامی تلقی و طبق مقررات از سایر افراد به جایگزینی ایشان دعوت بعمل خواهد آمد.

ج – ضروری است ذی نفعان طبق جدول زمان بندی که متعاقبا از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام خواهد شد ، با در دست داشتن تمامی مدارک ذیل به نشانی رشت، میدان فرهنگ ، خیابان پرستار، روبروی شرکت دارو پخش، ساختمان ستاد مرکزی شماره یک دانشگاه علوم پزشکی گیلان،واحد استخدام مراجعه نمایند.

1- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

2- اصل و تصویر کارت ملی

3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی ، داوطلبان رشته های شغلی که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس یا دکتری مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مرتبط ذکر شده است لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.

4- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح ( پایان طرح، معافیت، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح حسب مورد برابر مفاد آگهی)

5- اصل و تصویر تمامی مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری ، معلولیت و … )

6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده

7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه آقایان)

9- اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم (جهت رشته شغلی فوریتهای پزشکی)

10- اصل و تصویر اولین و آخرین قرارداد مربوط به کارکنان قراردادی و فرم خلاصه 502

11- اصل و تصویر گواهی اشتغال و ریز سوابق بیمه و تائیدیه برای نیروهای شرکتی

12- یک عدد پوشه

لازم به ذکر است لیست نهایی جهت دعوت به جلسه مصاحبه در رشته های شغلی مربوطه متعاقباً از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام خواهد شد.

13- معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی(رشته های دارای مصاحبه) به‌منزله قبولی فرد تلقی نمی شود بلکه در پذیرش نهایی با توجه به شغل – محل انتخابی و بر اساس مجموع نمرات فصلی داوطلبان معرفی‌شده (آزمون کتبی و مصاحبه استخدامی ) به تعداد یک برابر ظرفیت (به ترتیب نمره فصلی) و سایر شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون استخدام مذکور صورت خواهد گرفت.

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامیزمان آزمون استخدامیکارت آزمون استخدامینتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامیراهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامیدانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسیدمعرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: فرشته
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۶:۱۴
 • کد دیدگاه: ۳۳۶۳۳۹۵

سلام.کسی هست اینجا روابط بین الملل رشت شرکت کرده باشه برای آزمون ۲۴ دی

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۵۷
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۰۶۵۴

سلام،الان رشته زبان چه ربطی به روابط بین الملل داشت که من شرکت کردم برای رشت؟مواد ازمون ربطی به رشته من نداشت ولی رشته منو میخواست،برای شما هم اینجوری بود؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرشته
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۱
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۳۵۹۰

سلام.بله برای منم همینطور بود.منم رشتم زبان هستش.ب نظرم شانسمون کمه چون حقوقی ها قطعا خیلی از ما بهتر امتحان دادن.☺شما چطور امتحان دادین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: فرشته
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۸
 • کد دیدگاه: ۳۴۱۷۰۱۹

ببخشید شما سوالات تخصصی بلد بودین.بومی شهر رشت هستین؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: مریم گودرزوند
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۲۰
 • کد دیدگاه: ۲۷۳۰۵۷۳

باسلام .چرا علوم پزشکی گیلان جدول زمانبندی نگذاشته؟؟؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۰۱۰۵۹۳

سلام منابع آزمون چی هست و تاریخ آزمون چه موقع هست؟ لطفا اطلاع رسانی کنید.
تشکر.

پاسخ دهید
 • نویسنده: کمیل
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۲۹
 • کد دیدگاه: ۲۰۰۳۵۷۷

میشه پیگیری بفرمایید و اینجا اعلام کنید که ازمون مربوطه کی برگزار میشه و منابع آزمون چی هستند؟ ممنون میشم

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی