دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

اطلاعات بیشتر

استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (اعلام نتایج)

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده صفحه اصلی استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 21 اردیبهشت 97: آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد برگزار شد (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: در برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی استان این آزمون ۳ هزار و ۶۰۷ نفر شرکت کردند که یک هزار و ۸۹۳ نفر آن خانم و بقیه آقا است.
ایلامی با بیان اینکه این تعداد داوطلب در ۳۴ رشته با هم به رقابت پرداختند افزود: در مرحله اول این آزمون نتایج به صورت سه برابر ظرفیت اعلام می‌شود.
وی بیان کرد: افرادی که در مرحله اول پذیرفته شدند باید در مراحل مصاحبه و گزینش شرکت کرده و از بین آن‌ها ۱۸۵ نفر پذیرفته نهایی می‌شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: کمتر از یک هفته دیگر نتایج مرحله اول این آزمون از طریق سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام می‌شود.
ایلامی با دادن اطمینان خاطر به شرکت کنندگان در این آزمون اضافه کرد: این آزمون با حضور بازرسان استانداری، حراست دانشگاه در کمال صحت و سلامتی کامل برگزار شد.


خبر 10 اردیبهشت 97: زمان دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ داوطلبان محترم آزمون آگهی خرید خدمات بهداشتی و پشتیبانی برای طرح مراکز بهداشتی حاشیه شهرها و سایر واحدهای تابعه به صورت شرکتی جهت دریافت کارت ورود به جلسه و اطلاع از زمان و محل دقیق آزمون در تاریخ های 18، 19 و 20 اردیبهشت به سایت دانشگاه مراجعه نمایند.
آزمون مذکور در تاریخ
۱۳۹۷/۰۲/۲۱ در شهر یاسوج برگزار می شود.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 2 اردیبهشت 97: آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دوباره برگزار می شود (منبع: خبرگزاری فارس)
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال برای اولین بار سازمان مدیریت اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان برای بیمارستان چرام در نظر گرفته و از طریق بنیاد برکت نیز پیگیر هستیم که اعتبار تامین شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از چرام، اورنگ ایلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پایگاه‌های افتتاحی شهرستان چرام،اعتبار پایگاه سلامت این شهرستان را 3 میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: این پایگاه قبلا در یک مکان استیجاری بوده که به زودی به این مکان مناسب انتقال داده می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به بیمارستان چرام اشاره داشت و با بیان اینکه این بیمارستان در برنامه راه درمان 1404 تصویب شده است،گفت: امسال برای اولین بار سازمان مدیریت اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان برای این پروژه در نظر گرفته و از طریق بنیاد برکت نیز پیگیر هستیم که اعتبار تامین شود و بتوانیم زودتر پروژه را به مناقصه گذاشته و مراحل اجرایی را شروع کنیم.

وی،به لغو آزمون استخدامی دانشگاه اشاره داشت و ابراز کرد: این آزمون در 21 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، قرار نبود آزمون شرکتی برگزار شود اما به جهت برقراری عدالت این آزمون برگزار می شود.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 22 فروردین 97: اعلام زمان برگزاری مجدد آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: خبرگزاری ایرنا)

آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج دوباره برگزار می شود
یاسوج- ایرنا- سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: آزمون استخدامی نیروهای شرکتی خرید خدمات بهداشتی و پشتیبانی طرح مراکز حاشیه شهر دانشگاه علوم پزشکی این استان 21 اردیبهشت سال جاری دوباره برگزار می شود.
روز 27 بهمن 1396آزمون استخدامی 182 نیروی شرکتی مورد نیاز بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی در دو دانشگاه یاسوج (بانوان) و دانشگاه آزاد اسلامی (مردان) با حضور 3 هزار و 607 نفر دواطلب برگزار شد که به دلیل نرسیدن به موقع سؤالات تخصصی نیمه تمام ماند.
رحیم استوار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این آزمون نیاز به ثبت نام و یا ورود اطلاعات جدید ندارد.
وی افزود: آزمون استخدامی شرکتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با همان تعداد شرکت کنندگان اولیه، در 36 کد رشته شغلی و بدون پرداخت هزینه در روز 21 اردیبهشت سال 1397 برگزار می شود.
استوار بیان کرد: تعداد شرکت کنندگان در این آزمون 3 هزار و 607 نفر بوده که از این تعداد، یک هزار و 714 شرکت کننده مرد و یک هزار 893 نفر زن هستند.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: داوطلبان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه و اطلاع از محل و زمان آزمون روز 18 اردیبهشت امسال به سایت دانشگاه علوم پزشکی استان مراجعه کنند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 22 فروردین 97: اطلاعیه تشکیل پرونده داوطلبان استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اطلاعیه تشکیل پرونده داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی 1396 اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود اطلاعیه تحویل مدارک اینجا کلیک نمایید


خبر 26 اسفند 96: اعلام اسامی داوطلبان جهت بررسی مدارک استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 96/10/1 دانشکده علوم پزشکی یاسوج اعلام گردید.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تا یک ماه آینده (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از برگزاری مجدد آزمون نیمه تمام مانده بکارگیری نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ظرف یک ماه آینده خبر داد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 بهمن 96: ابطال آزمون جذب نیرو در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانیابطال آزمون دانشگاه علوم پزشکی استان دانشگاه علوم پزشکی استان در گفتگو با خبرگزاری صدا وسیما در خصوص حواشی پیش آمده در آزمون استخدامی این دانشگاه و ناتمام ماندن این آزمون، با اشاره به اینکه تاخیر ۴۵ دقیقه ای بین سوالات عمومی و اختصاصی علت اصلی نیمه تمام ماندن این آزمون شد گفت: این تاخیر ناشی از بی تدبیری حوزه اجرایی آزمون در آماده کردن سوالات و برآورد اشتباه آنها برای زمان مورد نیاز برای منگنه کردن سوالات تخصصی بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 18 بهمن 96: اصلاحیه دوم و تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی اصلاحیه شماره 1 درج شده در سایت، کلیه رشته های تحصیلی مدیریت با تمام گرایش ها می توانند در شغل محل ها و در مقاطعی که رشته تحصیلی مدیریت دولتی اجازه شرکت در آزمون داشته، ثبت نام کنند و به همین دلیل ثبت نام آزمون تا ساعت 23 روز شنبه 96/11/21 تمدید می گردد.
ضمنا در سایت ثبت نام در قسمت رشته تحصیلی مورد نیاز گزینه مدیریت دولتی را انتخاب کرده و در گرایش تحصیلی داوطلب ، رشته تحصیلی خود را درج نمایید.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 15 بهمن 96: اصلاحیه اول آزمون جذب نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون شرکتی می رساند پیرو آگهی درج شده در سایت این دانشگاه موارد ذیل به آگهی مذکور اضافه می گردد.
1- مدرک تحصیلی « کاردانی » به شرایط احراز رشته های شغلی مراقب سلامت ( ماما) – مراقب سلامت (زن) – مراقب سلامت ( مرد) اضافه می گردد.
2- مدرک تحصیلی « کارشناسی ارشد» به شرایط احراز رشته های شغلی کارشناسی بهداشت محیط – و کارشناسی بهداشت حرفه ای اضافه می گردد.
3- مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در یکی از رشته های تحصیلی پژوهشگری علوم اجتماعی کارشناس پژوهشی (معاونت اجتماعی) اضافه می گردد.
توضیح: منبع سوالات آزمون تخصصی کلیه رشته های شغلی از بعضی از دروس اختصاصی مقطع دانشگاهی رشته شغلی مندرج در آگهی طرح می گردد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج- 10 بهمن 96

شرکت های طرف قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی یاسوج درنظردارد درراستای اجرای مفاد قرارداد منعقده با آن دانشگاه طبق دستور العمل برنامه تامین مراقب های اولیه سلامت و در جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در مراکز جامع خدمات سلامت (در قالب طرح مراکز حاشیه شهرها) و نیروهای مورد نیاز پشتیبانی و تخصصی سایر واحد های تابعه (جدول شماره 1) از افراد واجد شرایط با شرایط ذیل پس ار طی مراحل گزینش بصورت شرکتی خرید خدمت نماید.
برای رشته شغلی ناظمه: آزمون کتبی (عمومی) و آزمون عملی
و در سایر رشته های شغلی: آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه
از تاریخ ۱۳ بهمن لغایت ۱۹ بهمن به صورت اینترنتی در تارنمای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
تذکر: مدت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد.زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت ورود به جلسه امتحان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ بهمن، دریافت از تارنمای دانشگاه  قابل چاپ خواهد بود.
زمان و محل برگزاری آزمون:
در کارت ورود به جلسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون مورد بررسی قرارخواهد گرفت.
تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد درغیر این صورت ازورود افراد به جلسه ممانعت بعمل خواهد آمد.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده شرایط آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده جداول رشته و شغل ها اینجا کلیک نمایید

توجه:
مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.


آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی در سال 96 (شروع ثبت نام 25 آبان 96)

با حمد و سپاس و درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی  متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان استخدام، دانشگاهها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی در نظر دارد برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز شماره 1368399 مورخ 96/06/07 سازمان اداری استخدامی كشور، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان كتبی (در حیطه های عمومی و تخصصی) و حسب مورد مصاحبه استخدامی برای رشته های شغلی مشخص شده و شرح شرایط و ضوابط زیر و صورت پیمانی استخدام نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی‌ دانشگاه علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب ۵۰۰ صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات ۹۵)

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید


خبر ۲۰ شهریور ۹۶: صدور مجوز استخدام در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از صدور مجوز استخدام ۷۳۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.
رحیم استوار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم بزودی آزمون استخدام ۷۳۵ نفر در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ شهریور ۹۶: اخذ مجوز جذب نیروی قراردادی ساعتی در مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛  ایلامی در حاشیه مراسمی که به مناسبت گرامیداشت روز حکیم زکریای رازی و روز داروساز برگزار شد با اعلام این خبر گفت: با تصویب هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی استان مجوز اولیه برای جذب ۸۰ نفر نیرو به صورت قراردادی ساعتی در مراکز درمانی استان اخذ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد – سال ۹۵:

جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (سال ۹۵) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:00

  کد دیدگاه : 1743107

  خواهشا پیگیری کنید ببینید نتایج چی اعلام میشه!!! کمتر از یک هفته از نظر مسول یعنی یک ماه؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:58

  کد دیدگاه : 1743102

  نتایج ازمون چی شد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ...

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:28

  کد دیدگاه : 1729132

  گفتن کمتر از یه هفته نتیجه اعلام میشه؟پس چی شد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:35

  کد دیدگاه : 1727226

  گفتند نتایج کمتر از یک هفته اعلام میشه اما خبری نشد؟ شاید این یکی هم لغو شده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:14

  کد دیدگاه : 1710295

  خبر 18 اردیبهشت 97: توزیع کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی داوطلبان آگهی خرید خدمات بهداشتی و پشتیبانی برای طرح مراکز بهداشتی حاشیه شهرها و سایر واحدهای تابعه فعال شد.
  جهت دریافت کارت ازمون بالای همین صفحه مراجعه نمایید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارمند پنج (شریف زاده)

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:12

  کد دیدگاه : 1701685

  خبر 10 اردیبهشت 97: زمان دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
  ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛ داوطلبان محترم آزمون آگهی خرید خدمات بهداشتی و پشتیبانی برای طرح مراکز بهداشتی حاشیه شهرها و سایر واحدهای تابعه به صورت شرکتی جهت دریافت کارت ورود به جلسه و اطلاع از زمان و محل دقیق آزمون در تاریخ های 18، 19 و 20 اردیبهشت به سایت دانشگاه مراجعه نمایند. آزمون مذکور در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ در شهر یاسوج برگزار می شود.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:50

  کد دیدگاه : 1680153

  سلام منم همین مشکل رو دارم لطفا مسئولین محترم تاریخ ازمون استخدامی رو تغییر بدن.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نازنین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:57

   کد دیدگاه : 1701214

   بچه ها شما چکار میکنین، آزمون دکترا یا آزمون شرکتی؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : راحیل

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:21

  کد دیدگاه : 1680115

  سلام دوستان آیا کسی هست که امتحان دکترا بخواد شرکت کنه.مگه میشه آزمون استخدامی که یک بار حذف شده حالا با آزمون دکترای وزارت بهداشت تداخل پیدا کنه. (:cry:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Ps

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:47

  کد دیدگاه : 1678084

  دوستان یاسوجی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : Ps

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:46

  کد دیدگاه : 1678082

  ستان یاسوجی ؛ اونایی که رشته های تک ظرفیتی قبول شدن به جز رشته های فوریتهای پزشکی ؛ یک نفر معرفی شده یا دو نفر؟ این ۱.۵ برابر ظرفیت یک نفر معرفی شده؟؟ اونایی که در جریان هستند لطفآ جواب دهند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:26

  کد دیدگاه : 1677021

  س من نمرم 34بود دهدشت حدنصاب رو هم آوردم مگه نمره چند دهدشت قبول شدن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ااا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:41

   کد دیدگاه : 1678538

   کهگلویه دنبال عدالت نباش من سومین باری استخدامی میدم و ……

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...