آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (اطلاعیه + منابع مصاحبه)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۲۴ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

جهت مشاهده صفحه جامع استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید


خبر 25 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامي متمركز دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ 98/10/15 و 98/10/22 بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور در تاریخ 98/08/30 شرکت نموده و برای بررسی مدارک و انجام مصاحبه به دانشگاه های ذیربط مراجعه نموده اند، می رساند که کارنامه نهایی داوطلبان منتشر شد. لذا داوطلبان هر یک از دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و سایر موسسات وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می بایست باتوجه به نتیجه اعلام شده مندرج در کارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید

خبر 13 اسفند 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی یاسوج (منبع: سایت آواسلامت)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته ی شغلی فوریت پزشکی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی یاسوج جهت مراجعه به هسته گزینش دانشگاه اعلام گردید.
افراد پذیرفته شده می بایست برای مصاحبه تخصصی روزهای یکشنبه و دوشنبه راس ساعت 8:00 صبح مورخه 20 و 21 بهمن ماه 1398 مطابق با جدول اعلامی به آدرس: یاسوج- روبه روی بیمارستان امام سجاد(ع)- سالن ورزشی دانشکده پزشکی مراجعه نمایند

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه و کارت ملی

*توجه:به همراه داشتن کفش و لباس ورزشی جهت آزمون آمادگی جسمانی الزامی می باشد.

بدیهی است عدم حضور داوطلب به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 6 اسفند 98: اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی یاسوج (منبع: سایت آواسلامت)

ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه ثبت نام کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به شرایط موجود ناشی از مراقبتهای بهداشتی  زمان برگزاری آزمون در صورت بهبود وضعیت،  روزهای 4 و 5 اردیبهشت ماه 1399 خواهد بود.

خبر 30 بهمن 98: اطلاعیه زمان بندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: سایت علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد)

به اطلاع میرساند با توجه به بررسی مدارک اولیه پذیرفته شدکان آزمون پیمانی مورخ 1398/08/30، داوطلبان رشته شغلی کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی جهت انجام مصاحبه در روز یکشنبه مورخ 1398/12/04 به آدرس زیر مراجعه نمایند:
آدرس : یاسوج- جنب بیمارستان امام سجاد(ع)- سالن ورزشی دانشکده پزشکی

خبر 26 بهمن 98: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری و منابع آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: سایت آواسلامت)

 به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج می رساند به علت همزمانی آزمون نظام مهندسی کشور، آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در تاریخ 1398/12/15 برگزار نمیگردد و به زمان دیگری موکول شده که تاریخ آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
ضمنا منابع آزمون عمومی و تخصصی آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اعلام گردید.

 جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی همراه با پاسخنامه اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 16 بهمن 98: جذب 311 نفر از طریق آزمون در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، جلال پوران‌فر در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در دهه فجر امسال ۲۲ مرکز بهداشتی و درمانی با اعتبار ۲۲ میلیارد تومان بوده به بهره‌برداری می‌رسد. وی از برگزاری آزمون استخدامی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی خبر داد و گفت: ۳۱۱ نفر بر اساس مجوزهای وزارت بهداشت و از طریق آزمون پذیرفته شده و می‌شوند که ۱۵ اسفند ماه آزمون برای جذب ۱۲۷ نفر برای بیمارستان شهید جلیل و شهدای باشت برگزار می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 بهمن 98: اعلام نتایج آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشكی یاسوج (منبع: سایت آواسلامت)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج بررسی و راستی آزمایی مدارک  ارسال شده پذیرفته شدگان مرحله اول در رشته ی شغلی فوریتهای پزشکی جهت انجام مصاحبه تخصصی اعلام گردید.

افراد پذیرفته شده می بایست برای مصاحبه تخصصی روزهای یکشنبه و دوشنبه راس ساعت 8:00 صبح مورخه 20 و 21 بهمن ماه 1398 مطابق با جدول اعلامی به آدرس: یاسوج- روبه روی بیمارستان امام سجاد(ع)- سالن ورزشی دانشکده پزشکی مراجعه نمایند

مدارک مورد نیاز:

اصل شناسنامه و کارت ملی

*توجه:به همراه داشتن کفش و لباس ورزشی جهت آزمون آمادگی جسمانی الزامی می باشد.

بدیهی است عدم حضور داوطلب به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 13 بهمن 98: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد (منبع: سایت علوم پزشکی یاسوج)

افراد پذیرفته شده در آزمون استخدام پیمانی مورخ 98/08/30 رشته شغلی مددکاری بهداشتی و درمانی جهت مصاحبه در روز سه شنبه مورخ 98/11/15 به آدرس : شیراز-خیابان کریم خان زند-نرسیده به میدان نمازی-ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز- طبقه پنجم معاونت درمان مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است داوطلبان محترم هنگام مراجعه جهت مصاحبه مدارک شناسایی و کلیه مستندات مربوطه و سوابق دوره های آموزشی، مشارکت در فعالیتهای پژوهشی، تالیف و یا ترجمه کتاب(نظیر ارایه گواهی دوره های آموزشی مرتبط در حیطه مددکاری اجتماعی، پرینت صفحه اول مقالات چاپ شده در مجلات علمی-پژوهشی و کنفرانس های ملی و بین المللی، پرینت شناسنامه طرح های پژوهشی، پرینت جلد و شناسنامه کتاب چاپ شده و …) را به همراه داشته باشند.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج – 12 بهمن 98

موسسه کارآفرینان آواسالمت در نظر دارد در راستای توافقنامه فیمابین نسبت به »برگزاری آزمون« جهت تأمین تعداد 127 نفر نیروی شرکتی در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج پس از سیر مراحل گزینشی بر اساس قانون گزینش به عنوان »مجری« اقدام نماید.

> شرایط عمومی

 داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
 اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده درقانون اساسی جمهوری اسالمی ایران.
 التزام به قانون اساسی جمهوری اسالمی ایران.
 داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران).
 داشتن سالمت جسمانی و روانی ، اجتماعی و توانایی برای انجام کاری که به خدمت گرفته میشوند به تایید مراکز طب کار و مراکز مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج.
 نداشتن اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان.
 نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مورخ 12 بهمن 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال 98 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود منابع آزمون اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی آواسلامت اینجا کلیک نمایید

خبر 8 بهمن 98: اعلام اسامی تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: سایت آواسلامت)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کاربران گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اسامی پذیرفته شدگان  تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج جهت بررسی و راستی آزمایی مدارک اعلام گردید.

افراد یاد شده می بایست تصویر مدارک مورد نیاز را جهت بررسی صحت و راستی آزمایی، از طریق پست الکترونیکیfarakhan.avasalamat@gmail.com حداکثر تا روز سه شنبه مورخ 8 بهمن ماه 98 ارسال نمایند.

مدارک مورد نیاز:

* مدرک تحصیلی (مطابق با شرایط احراز رشته شغلی مورد تقاضا «جدول شماره 1» متن آگهی فراخوان)

* کارت ملی

* تمام صفحات شناسنامه

* گواهینامه رانندگی پایه دوم ( مختص فوریت پزشکی)

* کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

* مدارک دال بر سهمیه ایثارگران لازم به ذکر است که کارت ایثارگری قابل قبول نبوده و صرفا نامه از ارگان مربوطه و بنیاد شهید ( برای خانواده معظم شهدا و جانبازان) مورد تایید می باشد. (مطابق با بند 5) متن آگهی فراخوان

*گواهی پایان / تمدید یا معافیت طرح اجباری مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (مختص رشته شغلی پرستاری و فوریت پزشکی)

در صورت استفاده از شرایط معافیت از سن یا اضافه شدن به حداکثر سن مطابق با ماده 4 متن آگهی نامه مدارک مربوطه ( اعم از سوابق بیمه و سایر گزینه ها) را ارسال کنید.

نکات قابل توجه:

* به اطلاع می رساند مطابق با بند 16 متن آگهی فراخوان اسامی اعلام شده در رشته های دارای مصاحبه 3 برابر ظرفیت مورد نیاز می باشد و بعد از بررسی مدارک 3 برابر جهت مصاحبه (رشته فوریت پزشکی) دعوت خواهند شد.

و در سایر رشته ها نیز یک برابر ظرفیت برای بررسی مدارک اعلام شده است .

* در صورتی که پس از بررسی مدارک تعداد نفرات به حد نصاب لازم نرسد، از سایر شرکت کنندگان به ترتیب نمره برتر انتخاب و جهت ارسال مدارک اطلاع رسانی خواهد شد.

روش ارسال مدارک:

1- مدارک مورد نظر را با نام فایل ذخیره کنید ( مثال نام فایل: اسکن کارت ملی- اسکن مدرک تحصیلی و…)

2- فایل ها را داخل پوشه ای با نام کد ملی داوطلب قرار داده

3- فایل را به صورت فشرده ( zip dh rar) کرده و در ایمیل پیوست می کنید در صورت دریافت ایمیل از طرف موسسه ایمیلی حاوی تایید برای شما ارسال خواهد شد.

بدیهی است عدم ارسال مدارک دقیقا با روش توضیح داده شده به منزله ی انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت اینجا کلیک نمایید

خبر 2 بهمن 98: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: سایت آواسلامت)

اسامی پذیرفته شدگان رشته شغلهای پرستاری و متصدی خدمات عمومی جهت تشکیل پرونده گزینشی به شرح ذیل اعلام می گردد.
افراد پذیرفته شده باید با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ( از شماره 1 تا 25 اسامی لیست) روز یکشنبه 6 بهمن 98 و ( از شماره 25 تا آخر لیست ) دوشنبه7 بهمن 98 راس ساعت 8 صبح به نشانی: یاسوج- بلوار شهید مطهری- ستاد دانشگاه علوم پزشکی- مدیریت هسته گزینش مراجعه نمایند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید

خبر 23 دی 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج (منبع: سایت علوم پزشکی یاسوج)

پیرو اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط جهت بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 1398/08/03 از سوی سازمان سنجش کشور ، ضروری است ذینفعان طبق جدول زمانبندی و با در دست داشتن کلیه مدارک به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مراجعه نمایند.

مراجعه به نشانی: یاسوج بلوار شهید مطهری ستاد مرکزی دانشگاه (حسینیه دانشگاه)

1- اصل و تصویر تمامی صفحات شناسنامه

2- اصل و تصویر کارت ملی

3- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

تذکر : داوطلبان کارشناس ارشد رشته های شغلی( پرستاری، کارشناس توانبخشی فیزیکی، کارشناس تجهیزات پزشکی، مددکار بهداشتی و درمانی) که در شرایط احراز تحصیلی شغل آنها مدرک تحصیلی فوق لیسانس پیش بینی شده است مشروط به داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی مرتبط ذکر شده میباشد، لازم است علاوه بر مدرک آخرین مقطع ، مدرک مقاطع قبلی خود را بر حسب مورد برابر مفاد آگهی نیز ارایه نمایند.

4- اصل و تصویر وضعیت طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح( پایان طرح، معافیت ، گواهی اشتغال به طرح و یا گواهی انصراف از طرح بر حسب مورد برابر مفاد آگهی)

5- اصل و تصویر کلیه مدارک و تاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی( ایثارگری، معلولیت و…….)

6- دو قطعه عکس پشت نویسی شده

7- پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش

8- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم به صورت پشت و رو (مخصوص آقایان)

9- اصل و تصویر گواهینامه ب(2) یا پایه دوم( جهت رشته شغلی فوریت های پزشکی)

تذکرات بسیار مهم:

◊ لیست اعلام شده ( صرفا بر اساس اظهارات داوطلب در ثبت نام) جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت مشروط بوده، لذا پس از بررسی و تایید مستندات ارایه شده توسط داوطلب و ثبت اطلاعات ، نتیجه نهایی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

◊ طبق مفاد آگهی منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اعلام نتیجه نهایی منوط به بررسی مدارک اعلامی می باشد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی بر عهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کن لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان به ترتیب اولویت های مقرر قانونی مندرج در آگهی جهت بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه دعوت بعمل خواهد آمد.

جدول زمانبندی بررسی مدارک آزمون استخدامی مورخ 30/ 08/ 1398 دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

 

ردیف

زمان مراجعه  

رشته شغلی

روز و ساعت مراجعه تاریخ
1 شنبه ساعت 8:30 صبح تا 2 ظهر  

1398/10/28

 

پرستاری

2 یک شنبه

ساعت 8:30 صبح تا 2 ظهر

 

1398/10/29

 

کاردان بالینی فوریت های پزشکی، کارشناس بالینی فوریت های پزشکی ، مددکار بهداشتی و درمانی

 

3

دو شنبه

ساعت 8:30 صبح تا 2 ظهر

 

 

1398/10/30

کارشناس توانبخشی فیزیکی، کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی، کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری ها، کارشناس تجهیزات پزشکی، کارشناس هوشبری، ماما، کارشناس فناوری اطلاعات سلامت، کارگزین

***لازم به ذکر است زمان، مکان و موارد مرتبط با مصاحبه واجدین شرایط نهایی رشته شغلی فوریت های پزشکی ، مددکار بهداشتی و درمانی که مدارک آنها بررسی و تایید گردیده است متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

***داوطلبانی که در زمان مشخص شده فوق الذکر نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم اقدام ننمایند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت.

خبر 22 دی 98: نتايج اولیه آزمون استخدام وزارت بهداشت سال 98 اعلام شد (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتايج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای متقاضیان استخدام در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور/ انستیتو پاستور/ مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی- قلب شهید رجایی اعلام گردید.

جهت مشاهده صفحه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 3 آذر 98: شروع به کار 50 پزشک متخصص و فوق تخصص در کهگیلویه و بویراحمد (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، پرویز یزدانپناه در مراسم توزیع پزشکان متخصص اظهار کرد: 43 پزشک متخصص و 7 پزشک فوق تخصص وارد استان شدند که در بین بیمارستان‌ها تقسیم و خدمات تخصصی خود را در شهرستان‌ها آغاز می کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج – 14 آذر 98

موسسه کارآفرینان آوا سلامت در نظر دارد نسبت به «برگزاری آزمون علمی و مصاحبه تخصصی » جهت تأمین تعداد 74 نفر نیروی شرکتی طبق جدول رشته شغل ذیل، در واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج پس از سیر مراحل پبش بینی شده، به عنوان «مجری» اقدام نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مورخ 14 آذر 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی آوا سلامت اینجا کلیک نمایید

خبر 3 آذر 98: جذب 174 نیرو در مراکز درمانی و بهداشتی کهگیلویه و بویر احمد (منبع: خبرگزاری ایلنا)

جلال پوران فرد در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود بزودی اقدام به جذب 174 نیروی انسانی در بیمارستان شهید جلیل یاسوج، فوریتهای پزشکی و حوزه پرستاری تمامی بیمارستان‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

آرشیو آگهی های استخدامی دانشگاه علوم پزشکی كهكيلويه و بويراحمد:

جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اینجا کلیک نمایید



اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: مرضیه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۸۴۰۳۶۲

سلام.من عصری واسه استخدام بیمارستان ثبت نام کردم.
الان باید چ کتاب های بخونم و امتحانش کی هس.
لطفا ی توضیح مختصر و مفید عرض کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: اک.
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۳۷۸۱۲

سلام امتحان علوم پزشکی یاسوج پنجم اردبیهشت برگزار میشه یانه تکلیفش چه شد

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی