اطلاعات بیشتر

اخبار و اطلاعیه های استخدام دانشگاه فنی و حرفه ای

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


خبر 23 دی 97: فراهم شدن شرایط جذب پیمانی مربیان حق‌ التدریس دانشگاه فنی و حرفه‌ای

مدیرکل اداری دانشگاه فنی و حرفه‌ای از اقدامات لازم برای جذب ۹۵ درصد مربیان حق‌التدریس به صورت پیمانی خبر داد و گفت: حکم استخدام پیمانی برای ۱۷۰ نفر صادر شده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 دی 97: تایید 144 متقاضی جذب هیات علمی دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست دبیرخانه جذب اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: از کل فراخوان های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ جذب اعضای هیات علمی دانشگاه تعداد ۹۲ نفر از مقطع کارشناسی ارشد و ۵۲ نفر از مقطع دکتری حائز شرایط اولیه شناخته شده و تایید شده اند که در مراحل مختلف جذب هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 24 آذر 97: جذب 150 عضو هیات علمی در دانشگاه فنی حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از تعیین تکلیف اساتید حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای تا پایان سال خبر داد و گفت: ۱۵۰ نفر عضو هیئت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 14 آبان 97: تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریسی دانشگاه فنی حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای درجهت شفاف سازی فرایند و پاسخگویی به متقاضیان نامه ای خطاب به وزیر علوم و رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درباره تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال۹۰ نوشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم صالحی عمران در جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی طی نامه های جداگانه ای خطاب به منصور غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و محمد رضا عارف رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات و مجلس شورای اسلامی اقدامات صورت گرفته در خصوص بند ذال ماده ۶۴ قانون برنامه ششم توسعه کشور و تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال ۱۳۹۰ این دانشگاه را شرح داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 آبان 97: دریافت مجوز استخدام 1300 نیروی حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ابلاغ آیین‌نامه شورای برنامه‌ریزی آموزشی فنی‌وحرفه‌ای از سوی وزیر علوم خبر داد و گفت: بر اساس این آیین‌نامه اختیار برنامه‌ریزی درسی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به خود دانشگاه داده خواهد شد.

صالحی عمران خاطر نشان کرد: به طور کلی مجوز استخدام ۱۳۰۰ نفر از نیروهای حق‌التدریسی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای دریافت شده است و پرونده ۵۰۰ متقاضی دیگر در دست بررسی است که نتایج این افراد نیز در نیمه دوم سال اعلام می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: تا ۵۰ سال آینده حدود ۸۰۰ نفر از مدرسان دانشگاه فنی و حرفه‌ای بازنشسته خواهند شد که خوشبختانه با استخدام نیروهای جدید مشکلی در زمینه نیروی انسانی نخواهیم داشت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مهر 97: تدوین آیین ‌نامه ارتقای ویژه اعضای هیات علمی فنی ‌و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از تدوین آیین‌نامه ارتقا و استخدام ویژه اعضای هیات علمی این دانشگاه و ابلاغ آن تا پایان سال خبر داد.

دکتر ابراهیم صالحی عمران در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در حال تدوین آیین‌نامه ارتقای ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه‌ای هستیم و هنوز جزییات این آیین‌نامه نهایی نشده است و تلاش داریم تا پایان سال تدوین و ابلاغ شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 14 مهر 97: بررسی وضعیت استخدامی حق التدریس ها در دانشگاه فنی حرفه ای (منبع: خبرگزاری خانه ملت)

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه مجوز ۱۳۰۰نفر از واجدین شرایط برای استخدام در دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای صادر شده، از قول وزیر علوم و رئیس دانشگاه فنی وحرفه‌ای نیز برای حل مشکل استخدام حق‌التدریسان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 7 مهر 97: تعیین تکلیف تبدیل وضعیت 600 نیروی قراردادی دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از تعیین تکلیف تبدیل وضعیت ۶۰۰ نیروی قراردادی این دانشگاه خبر داد و گفت: پرونده‌های سایر نیروها نیز در دست بررسی است.

دکتر ابراهیم صالحی عمران در گفت و گو با خبرنگار ایسنا ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت جذب و استخدام نیروهای حق التدریسی ماقبل ۱۳۹۰ دانشگاه فنی و حرفه ای اشاره کرد و و افزود: پس از ابلاغ بند (ذال) ماده ۶۴ قانون برنامه ششم توسعه به این دانشگاه و با توجه به ماده ۱ قانون احکام دائمی کشور، این موضوع در هیأت امنای دانشگاه فنی و حرفه ای مطرح و مقرر شد دستورالعمل مربوط تهیه و توسط کمیته منتخب هیأت امنا تایید و به تصویب برسد که پس از انجام این امر، مراتب به وزارت علوم اعلام و جهت اخذ ردیف‌های استخدامی با سازمان اداری و استخدامی کشور از سوی وزارت متبوع مکاتبه شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

اخبار و آگهی های استخدامی ایران استخدام را در پیام رسان ها دنبال کنید (اینجا کلیک کنید)


خبر 2 مهر 97: فراخوان بکارگیری نیروی انسانی برای سرپرستی خوابگاه های دانشجویی (منبع: دانشگاه فنی و حرفه ای)

با توجه به اینکه خوابگاه های دانشجویی به عنوان خانه دوم دانشجو اهمیت ویژه درارتقا نشاط معنوی و حفظ آرامش روحی و جسمی و توسعه اندیشه ، اعتلای شخصیت و افزایش کیفیت تحصیلی دانشجویان دارد ، اداره خوابگاه های دانشگاه فنی و حرفه ای درنظر دارد برای تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد شرایط طی ثبت نام و مصاحبه حضوری و بررسی سوابق جهت تصدی پست سرپرست خوابگاه های دانشجویی پسران و دختران دعوت به همکاری نماید.

شرایط عمومی

اشتغال به کار بصورت رسمی / پیمانی یا قراردادی در مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای
شرایط اختصاصی

داشتن مدرک دانشگاهی کارشناسی و یا بالاتر در رشته های روانشناسی ، علوم تربیتی ، ادبیات ، علوم رفتاری ، مددکاری اجتماعی ، مشاوره ، علوم اجتماعی ، جامعه شناسی و رشته های مشابه و حوزوی .
یادآوری

– نقل انتقال همکاران متقاضی دربین استان ها امکان پذیر بوده و توسط امور اداری دانشگاه انجام می شود .
– مهلت ثبت درخواست اول تا هفتم مهر ماه 97
– ثبت درخواست با تکمیل فرم مربوطه از طریق مراجعه به پیشخوان مراکز تابعه
تسهیلات رفاهی ویژه

– پرداخت اضافه کار ماهیانه 120 ساعت
– پیگیری ایجاد حق الزحمه شیفت در گردش

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مرداد 97: جذب 1300 نیروی حق التدریس دانشگاه فنی حرفه ای به صورت رسمی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم صالحی‌عمران بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در محل دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه ۲۰۰ هزار دانشجو در ۱۶۰ رشته تخصصی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای سراسر کشور در حال تحصیل هستند، افزود: این دانشجویان در ۱۷۳ دانشکده به صورت تکنسین و حرفه‌ای دروس فنی را فرا می‌گیرند.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به جذب ۱۵۰ نفر هیئت علمی جدید در این دانشگاه، افزود: همچنین ۱۳۰۰ نیروی حق التدریس این دانشگاه به صورت رسمی جذب خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 مرداد 97: زمان بررسی صلاحیت فراخوان های جذب دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام شد (منبع: خبرگزاری فارس)

دانشگاه فنی و حرفه ای زمان بررسی صلاحیت عمومی فراخوان‌های جذب کارشناسی ارشد و دکتری تربیت بدنی ۲ سال گذشته را اعلام کرد.
به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه فنی و حرفه‌ای، متقاضیان جذب کارشناسی ارشد فراخوان سال های 95 و 96 و دکتری تربیت بدنی فراخوان سال 95، که از طریق سامانه پیامکی یا تماس تلفنی معاونت آموزشی دانشگاه و سامانه نور رضوی به آن‌ها اطلاع رسانی شده است باید با توجه به رشته تحصیلی مورد تقاضا و براساس جدول زمانبندی اعلام شده مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 مرداد 97: آغاز بررسی صلاحیت متقاضیان جذب دانشگاه فنی و حرفه ای از  14 مرداد ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

جلسه بررسی صلاحیت عمومی شرکت کنندگان در فراخوان‌های جذب دانشگاه فنی و حرفه ای یکشنبه ۱۴ مرداد در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه بررسی صلاحیت عمومی، شرکت کنندگان در فراخوان‌های جذب سال ۹۴ دانشگاه فنی و حرفه ای که در مرحله بررسی صلاحیت عمومی قرار دارند و از طریق تماس تلفنی و پیامک به آنان اطلاع رسانی شده است، در روز یکشنبه مورخ ۱۴ مردادماه از ساعت ۸ صبح لغایت ۵ بعدازظهر در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 6 اسفند 96: ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی از چالشهای مهم آموزش عالی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، گسترش کمی آموزش و بیکاری فارغ‌التحصیلان دانشگاه ها را از مهم ترین چالش های پیش روی آموزش عالی کشور قلمداد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 بهمن 96: امروز آخرین فرصت درخواست جذب هئیت علمی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه فنی و حرفه ای از متقاضیان جذب هیأت علمی فراخوان بهمن ماه ۱۳۹۵، درخواست کرد، اطلاعات سوابق حرفه ای «به معنای کار عملیاتی در راستای تحصیلات دوره کارشناسی ارشد خود» شامل: مدارک اشتغال، مدارک بیمه، پروانه های اشتغال، گواهی نامه های شغلی و حرفه ای، سوابق آموزشی، نشان ها و دیگر اسناد مربوطه خود را تا پایان وقت اداری فردا یک شنبه ۲۹ بهمن ۹۶ از طریق پست پیشتاز به دبیرخانه جذب هیأت علمی این دانشگاه ارسال کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 بهمن 96: تصویب طرح تبدیل وضعیت نیروهای حق‌التدریسی دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای از تبدیل وضعیت نیروهای حق‌التدریسی این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر مجوز تبدیل وضعیت این افراد به قرارداد پیمانی تصویب شده و تا پایان سال لیست این افراد به سازمان مدیریت و برنامه و بودجه کشور ارسال خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 4 مهر 96: استخدام بیش از 700 نفر تا پایان سال جاری در دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس دانشگاه فنی‌و حرفه‌ای از ثبت نام بیش از ۴۰۰۰ نیروی قرادادی این دانشگاه برای تبدیل به وضعیت استخدامی خبر داد و گفت:‌ تا پایان سال جاری حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ نفر در دانشگاه استخدام می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 28 شهریور 96: تلاش دانشگاه فنی و حرفه ای جهت حل مشکل اشتغال (منبع: خبرگزاری برنا)

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، شمس سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای در آغاز این نشست گفت: دانشگاه نسل سوم دانشگاه کار افرین است و باید به دانشگاه فنی و حرفه ای توجه ویژه داشت، نسل اول نشر دانش  و نسل دوم نشر دانش و پژوهش بود حالا نسل سوم یعنی کار افرین رسیده است، ما به دنبال این هستیم که نشان  دهیم  می توانیم مشکل  اشتغال را حل کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 2 شهریور 96: خبر استخدام 3500 نیرو در دانشكده های فنی و حرفه ای کشور (منبع: خبرگزاری ایسنا)
به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی ناصر شمس در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: 3500 نیرو قرار دادی که سابقه تدریس 7 تا 20 سال داشته اند به زودی در دانشكده های فنی و حرفه ای استخدام خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 15 مرداد 96: ابلاغ دستورالعمل بکارگیری نیروی حق التدریس دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، دستورالعمل بهره‌ گیری از خدمات آموزشی(پاره وقت) عضو حق التدریس (نیروهای آزاد) دانشگاه فنی و حرفه‌ای برای اجرا از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ به دانشکده و آموزشکده های این دانشگاه ابلاغ شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ مرداد ۹۶: ساماندهی حق‌التدریس‌ های واجد شرایط دانشگاه فنی و حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس، ناصر شمس سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای از ساماندهی حق‌التدریس‌های قبل از سال ۹۰ دانشگاه فنی و حرفه‌ای خبر داد و گفت: امسال در قانون برنامه ششم توسعه وظیفه‌ای به ما محول شده که حق‌التدریس‌ها نیز که قبل از سال ۹۰ در وزارت آموزش و پرورش بودند و پس از آن به وزارت علوم منتقل شدند را ساماندهی کنیم که برخی از این افراد تا ۲۰ سال سابقه حق‌التدریس دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۶ مرداد ۹۶: تشریح وضعیت پرونده های جذب استخدام پیمانی دانشگاه فنی و حرفه ای (منبع: خبرگزاری مهر)
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، متقاضیان جذب استخدام پیمانی در مرتبه مربی شرکت کننده در فراخوان شهریورماه و بهمن ماه سال ۹۴ که در مصاحبه علمی و آزمون عملی PE شرکت کرده اند، پس از وصول پاسخ استعلامات از مراجع ذیصلاح، برای مصاحبه صلاحیت عمومی دعوت خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 96: استخدام بیش از 4 هزار نیروی قراردادی و حق‌ التدریس در دانشگاه فنی حرفه‌ای (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سرپرست دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای به حمایت مجلس برای رفع مشکل قرارداد نیروی انسانی در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: بر این اساس 3500 نیروی قراردادی دانشگاه و همچنین 700 نیروی حق‌التدریس که قبل از سال 90 در این دانشگاه مشغول فعالیت بوده‌اند، به استخدام دانشگاه فنی حرفه‌ای درمی‌آیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 فروردین 96: دانشگاه فنی و حرفه ای دانشگاه کارآفرین است (منبع: خبرگزاری مهر)

مدیر کل دفتر وزارتی وزارت علوم گفت: مسوولین دانشگاه فنی و حرفه ای باید نیازهای جامعه را بشناسند و برای رفع آن پاسخ داشته باشد تا مشکل اشتغال جوانان رفع شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 27 مرداد 95 : تکلیف حق التدریس‌های فنی حرفه‌ای مشخص می شود (منبع : خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص تعیین تکلیف مدرسان و اساتید فنی و حرفه ای که بعد از انتقال از آموزش و پرورش به آموزش عالی با مشکلاتی مواجه شده اند، توضیحاتی ارایه داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 19 اردیبهشت 95 : جذب بیش از یک هزار عضو هیات علمی در دانشگاه فنی حرفه ای (منبع : خبرگزاری مهر)

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: بیش از هزار نفر به عضویت دانشگاه فنی و حرفه ای در می آیند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 11 اسفند 94 : جذب هیأت علمی دانشگاه فنی و حرفه ‌ای توسط فراخوان وزارت علوم انجام می ‌شود (منبع : خبرگزاری پانا)

مسعود شفیعی گفت:جذب اعضای هیأت علمی برای دانشگاه فنی و حرفه ‌ای توسط فراخوان جذب وزارت علوم انجام می ‌شود. طبق برنامه وزارت علوم 30 درصد اعضای هیأت علمی باید در مقطع دکتری و 70 درصد آن ها در مقطع کارشناسی ارشد و دارای سابقه فنی باشند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 28 دی 94 : 70 درصد نیروهای فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند (منبع : باشگاه خبرنگاران جوان)

تحقق 28 درصد از سهم 40 درصدی تربیت نیروی تکنسین دانشجویان کشور در برنامه پنجم توسعه 70درصد نیروهای فنی و حرفه ای جذب بازار کار می شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:35

  کد دیدگاه : 1375444

  چقدر منطضر بمانیم تا مارا استخدام کنید پیر شدیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:04

  کد دیدگاه : 372207

  با سلام ازشخص وزارت محتم علوم خواهش دارم وضعیت ما حق التدریس ها را مشخص کنید مگه یه انسان جه مدت دراین دنیا میخاد با خوشی زندگی کنه پیر شدیم وبه حق مان نرسیدیم نیروی با 14 سال سابقه وچندین فرزند! دیگه خودتون جواب بچه هام بده. ما که دیکه!?

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد دوست

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 07:41

  کد دیدگاه : 249870

  سلام تقدیر و تشکر می شود از شما قشر زحمتکش در خصوص زحمتهای شبانه روزی که راجع به استخدام مربیان گام برداشته اند رعایت عدل و عدالت محوری بیشتر بشود تا حق به حقدار برسد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:16

  کد دیدگاه : 230613

  ممنون از کسانی که پیگیر مشکلات این قشر زحمت کش هستند.امیدوار هستیم هر چه زودتر خبر های خوشی بهمون برسه.
  خدا امواتتون رو بیامرزه .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پور

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:26

   کد دیدگاه : 1947867

   سلام.میشه ادمین بپرسین کجا میخاد.چه شهرهایی.چه تعداد.مراکز تابعه واسه ثبت نام کجاست.ممنون

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ستایش

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 08:21

   کد دیدگاه : 1948139

   با عرض سلام و خسته نباشید.ادمین در مورد سرپرست خوابگاه پیگیری کنیند.کجا ثبت نام کنیم.چند نفر میخاد .کدوم شهرها میخان اصلا تهران زن میخاد یا نه.تو اگهی هی
   چیزی مشخص نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 09:39

    کد دیدگاه : 1948231

    اطلاع ذکر شده در همین حد هست…
    می تونید از طریق تماس تلفنی با ایشون در تماس باشید

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:36

  کد دیدگاه : 229053

  لطفا درمورد اینکه کسانیکه تعداد قبولی بیشتر داشته اند ایاامتیازی درنظر گرفته خ واهد شد یانه ودیگه اینکه ایا داارندگان مدرک اخذ شده زیر نظر اداره کاروامور اجتماعی از مزایای والویت خاصی برخوردار خواهند بود یانه با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سلام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:33

  کد دیدگاه : 228733

  با سلام حضور شما
  اینجانب مربی حق التدرس فنی حرفه ای هستم و 13سال در فنی حرفه ای مشغول تدرس هستم و حدود 23 سال سابقه اموزش در کلیه ارگانهای دولتی داشتم و مدرک من دیپلم میباشد
  دو مرحله در کنکور قبول شدم و به علت تداخل کلاسها با دور اموزشی خود اجاره به ادامه تحصیل داده نشد و حالا شرایط استخدام از فوق دیپلم به بالا هست تکلیف ما چی میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حمید توکلی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:48

  کد دیدگاه : 214761

  به امید خدا و تلاش مسولان مربوطه مشکل استخدامی مربیان حق التدریس حل می شود. استدعا داریم ریاست سازمان با توجه به تلاشهای قبلی خود در این راستا تا مرحله ی نهایی پیش بروند. با آرزوی سلامتی و موفقیت

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:46

  کد دیدگاه : 170594

  تورا به عزیزتان قسم برای حق التدریس های سازمان فنی و حرفه ای یه کاری بکنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مربی حق التدریس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:24

  کد دیدگاه : 96076

  ممنون از پیگیری شما
  تورو بخدا قسم پیگیر حق این مربی ها باشید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عليرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:16

  کد دیدگاه : 95207

  سلام .از زحماتي كه ميكشيد تقدير وتشكر را داريم” مربيان حق التدريس فني وحرفه اي

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مریم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:27

  کد دیدگاه : 89519

  با سلام .ممنون از کسانی که پیگیر مشکلات این قشر زحمت کش هستند.امیدوار هستیم هر چه زودتر خبر های خوشی بهمون برسه.

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...