اطلاعات بیشتر

داوطلبان با درجه ایثار بدون آزمون جذب هلال احمر می‌شوند

جهت مشاهده اخبار استخدام جمعیت هلال احمر اینجا کلیک کنید


 خبر 19 خرداد 95: جذب امدادگران دارای درجه ایثار بدون آزمون استخدامی (منبع: خبرگزاری ایلنا)

ایلنا: رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر جذب امدادگران دارای درجه ایثار بدون آزمون استخدامی، تصریح کرد: تیم های واکنش سریع با ساختاری ۱۵ نفره برای هر استان تشکیل می‌شوند.
جذب امدادگران دارای درجه ایثار بدون آزمون استخدامی
به گزارش ایلنا، امیر محسن ضیائی در جلسه شورای معاونین این جمعیت خطاب به رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خواستار تعیین تکلیف سریعتر داروها و اموال جمعیت هلال احمر در کشور عربستان شد.

وی با اشاره به اهمیت تشکیل تیم های واکنش سریع در جمعیت تاکید کرد: امدادگران دارای درجه ایثار از آزمون کتبی استخدام این جمعیت معاف بوده و صرفا در آزمون شفاهی و بررسی صلاحیت های عمومی و اختصاصی شرکت می کنند.

ضیائی همچنین به ساختار تشکیل تیم های واکنش سریع نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این تیم ها با ساختاری ۱۵ نفره برای هر استان و در تهران نیز با ساختاری بزرگتر و کاملتر تشکیل می شوند.

وی خواستار ارائه برنامه زمانبندی برای تشکیل تیم های واکنش سریع از سوی سازمان امداد و نجات شد.

رئیس جمعیت هلال احمر در این جلسه از رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر به دلیل حضور فعالانه در استان ها و از مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم برای مدیریت برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره) و مدیریت امدادی مراسم عید نیمه شعبان تقدیر کرد.

در این جلسه حضور مدیران ستاد مرکزی در استان ها با هدف ارزیابی و نظارت، مورد تاکید رئیس جمعیت هلال احمر قرار گرفت.

همچنین برگزاری همایش فصلی مدیران عامل و تشکیل جلسه ای با حضور دبیرکل جمعیت، رئیس سازمان امداد و نجات، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران برای تعیین وضعیت تیم های واکنش سریع مورد تاکید قرار گرفت.


خبر 10 خرداد 95: استخدام داوطلبان هلال احمر با درجه ایثار، خارج از سهمیه استخدامی است (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با بیان اینکه داوطلبان با درجه ایثار بدون انجام آزمون استخدامی جذب جمعیت هلال احمر می‌شوند، تاکید کرد: در حال حاضر ١٤٠ نفر از داوطلبان با درجه ایثار در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند که این افراد به صورت موردی و خارج از برگزاری آزمون برای تیم‌های واکنش سریع، جذب جمعیت هلال احمر می‌شوند.

به گزارش سرویس سلامت خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر حسن ابولقاسم گرجی در خصوص استخدام در جمعیت هلال احمر در دوره جدید، گفت: هر سازمانی برای تعالی، نیازمند نیروی انسانی، منابع و تجهیزات است که در راس این سه مورد، نیروی انسانی قرار دارد. جمعیت هلال احمر نیز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می‌کند.

وی ادامه داد: در سالیان گذشته تعداد زیادی از نیروهای جمعیت هلال احمر بازنشسته شده‌اند که براساس قانون به ازای بازنشسته شدن دو نفر از نیروهای دستگاه‌ها، استخدام یک نفر امکان پذیر می‌شود، با توجه به تعداد نیروهایی که بر اثر بازنشستگی از جمعیت هلال احمر خارج شده‌اند و براساس مجوزی که از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و شورای عالی جمعیت گرفته شد، امکان استخدام ٧٥٠ نفر در جمعیت هلال احمر میسر شد که این استخدام از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام خواهد شد.

به گفته معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، این ٧٥٠ نفر از میان داوطلبان، جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر در شعب و پایگاه‌های این جمعیت انتخاب می‌شوند که از این تعداد ٦٥٠ نفر از نیروهای بومی با تعهد خدمت ١٠ ساله برای شعب و پایگاه‌ها و ١٠٠ نفر نیز برای جمعیت هلال احمر استان‌ها استخدام می‌شوند و افراد خارج از این خانواده بزرگ، امکان شرکت در آزمون و استخدام وجود نخواهند داشت.

70درصد سوالات آزمون، تئوری و ٣٠ درصد عملی است

گرجی در باره سوالات آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر اظهار داشت: تمامی سوالات توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و به تعداد واجدین شرایط شرکت در آزمون تکثیر می‌شود که ٧٠ درصد سوالات طراحی شده تئوری و ٣٠ درصد نیز به صورت عملی خواهد بود.

وی یادآور شد: پس از برگزاری آزمون، واجدین شرایط برای احراز صلاحیت به گزینش جمعیت هلال احمر معرفی می‌شوند تا پس از گزینش نهایی در جمعیت هلال احمر مشغول به فعالیت شوند.

داوطلبان با درجه ایثار بدون آزمون جذب هلال احمر می‌شوند

معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه داوطلبان با درجه ایثار بدون انجام آزمون استخدامی جذب جمعیت هلال احمر می‌شوند، بیان کرد: در حال حاضر ١٤٠ نفر از داوطلبان با درجه ایثار در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند که این افراد به صورت موردی و خارج از برگزاری آزمون برای تیم‌های واکنش سریع، جذب جمعیت هلال احمر می‌شوند.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال احمر، وی در ادامه تاکید کرد: این افراد در صورتی که در رشته مرتبط تحصیل نکرده باشند، با توجه به اینکه پست سازمانی نامرتبط با رشته آنها است به صورت نیروی قراردادی کارمعین در جمعیت هلال احمر فعالیت خواهند کرد، البته در صورت تحصیل در رشته‌های مرتبط امکان جذب به صورت نیروی پیمانی و رسمی را نیز خواهند داشت.

گرجی با اشاره به اینکه سهمیه استخدامی داوطلبان با درجه ایثار متفاوت از سهمیه ٧٥٠ نفری آزمون استخدامی است، خاطرنشان کرد: استخدام ١٤٠ داوطلب با درجه ایثار، خارج از سهمیه استخدامی است.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : جمال سوریفر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:54

  کد دیدگاه : 852953

  با سلام ۲۴ سالمه فرزند جانباز ایثار گر هسستم بیکار لطفا یه کاری برای فرزند ان با مدرک زیر دیبلم انجام دهید با تشکر ؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:38

   کد دیدگاه : 868528

   ادامه تحصیل بده دیپلم دیگه مدرک نیست

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...