آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور- اسفند 94

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (کارمند پنج)
اطلاعات بیشتر

استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور در سال 94

جهت ورود به صفحه اصلی استخدامی دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور اینجا کلیک کنید


اطلاعیه ها:

*اطلاعیه اسفند 95: دعوت از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات برای انجام فرایند گزنیش

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی این وزارتخانه برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در سال گذشته که بر اساس تصویب نامه شورای عالی اداری با عنوان ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور انجام شد، این وزارتخانه طی اطلاعیه ای از پذیرفته شدگان برای انجام فرایند گزینش دعوت به عمل آورد.
متن این اطلاعیه بدین شرح است:

با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرایند گزینش از تاریخ 11/12/95 لغایت 14/12/95 از ساعت 9 الی 30/10 صبح با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت ارتباطات و فناوری – اداره کل امور اداری وپشتیبانی؛ به نشانی: تهران- خیابان شریعتی- بالاتر از خیابان هویزه – ساختمان معاونت توسعه مدیریت،هماهنگی وامور پشتیبانی (شماره 5) –ورودی7 – طبقه دوم با شماره تلفن 88114020 – 88114025 مراجعه کنند.

1- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمام صفحات بهمراه تصویر شناسنامه اقراد تحت تکفل (همسر وفرزندان)
2- اصل وتصویر کارت ملی
3- اصل وتصویر دانشنامه پایان تحصیلات ویا اصل وتصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تائید وزارت علوم،تحقیقات وفناوری
4- اصل وتصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
5- اصل وتصویرمدارک دال بر ایثارگری ورزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
توجه: تصویر مدارک ردیف یک تا 5 در سه سری (جهت ارائه به حراست،گزینش واموراداری)
6- عکس 4*3 (4قطعه) پشت نویسی شده (6 فقره)
7- تکمیل فرمهای: اعلام نظر حراست (دریافت فرم) /تصدی بیش از یک شغل (دریافت فرم) /رزومه (دریافت فرم)

تذکر1: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هریک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.
تذکر2: مراحل تکمیلی پس از اعلام نظر حراست وگزینش انجام می پذیرد.
تذکر3: بمنظورآشنایی بیشتر و پاسخ به سوالات پذیرفته شدگان محترم از ساعت 30/10 الی 30/11 روزهای تعین شده، نشستی با حضور مدیران حوزه نیز پیش بینی شده است.
تذکر4: عدم حضور در تاریخ مقرر بمنزله انصراف تلقی و هیچگونه مسئولیتی متوجه این وزارتخانه نخواهد بود.

جهت مشاهده اطلاعیه در سایت رسمی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اینجا کلیک نمایید


*اطلاعیه اسفند 95: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی وزارت دادگستری

وزارت دادگستری در خصوص زمان مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستیاران ستادی اطلاعیه صادر کرد.
با آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان محترم به اطلاع می رساند:

برای انجام فرآیند گزینش از تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵ لغایت ۱۱/۱۲/۱۳۹۵ با در دست داشتن مدارک ذیل به وزارت دادگستری- اداره کل امور اداری و پشتیبانی؛ به آدرس: تهران – خیابان ولیعصر بالاتر از چهارراه طالقانی، نرسیده به میدان ولی عصر وزارت دادگستری تلفن: ۸۲۲۱۱۱۰۷ مراجعه فرمایند.

۱- اصل شناسنامه عکس دار و تصویر تمامی صفحات
۲- اصل و تصویر کارت ملی
۳- اصل و تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا اصل و تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (برای برادران)
۵- عکس ۴×۳ (۶ قطعه)
۶- مدارک دال بر ایثارگری و رزمنده بودن بر اساس توضیحات دفترچه آزمون
۷- گواهی معتبر دال بر معلولین عادی از سازمان بهزیستی

تذکر: به همراه داشتن اصل مدارک مربوط به هر یک از بندهای قید شده برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.


* اطلاعیه جدید 20 بهمن 95: پیرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/7/8، بدین وسیله ضمن اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور به اطلاع می‌رساند داوطلبان پذيرفته‌شده لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه مراجعه به دستگاههاي ذيربط در روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 به آدرس سایت مراجعه نمایند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان کلیک نمایید


*به اطلاع کلیه افراد دعوت به مصاحبه شده میرساند به منظور تکمیل پرونده، تصویرمدارک مرتبط با سوابق آموزشی، پژوهشی و تجربی خود را تا تاریخ 95/8/30 در صفحه شخصی بارگذاری نمایند. جهت ورود به صفحه شخصی خود اینجا کلیک نمایید

* به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند نتایج بررسی مدارک ارسالی از تاریخ 25/7/1395 در صفحه شخصی در سامانه قابل مشاهده می باشد. لذا داوطلبان می بایست به صفحه شخصی خود مراجعه و از نتایج بررسی مدارک مطلع شوند. در صورت ناقص بودن مدارک داوطلب موظف است مدارک اعلام شده را مجددا پیوست نماید. در صورت عدم تائید مدارک، فرد از ادامه فرآیند استخدامی محروم می گردد. ضمنا در صورت تکمیل بودن مدارک و مستندات ارسالی، مکان مصاحبه از طریق همین پورتال اطلاع رسانی خواهد شد.

به اطلاع کلیه متقاضیان دعوت به مصاحبه شده می رساند در تاریخ های تعیین شده با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک ارسال شده از طریق همین سامانه راس ساعت 08:00 در آدرس ذیل حضور یابند.
* تاکید میگردد شروع فرآیند مصاحبه از ساعت مذکور بوده و در صورت عدم حضور فرد از ادامه فرآیند محروم خواهد شد.
* آدرس: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان نجات الهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 – مرکز آموزش و پژوهش توسعه و آینده نگری.


خبر 8 شهریور 95: اطلاعیه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برنامه زمان بندی انجام مصاحبه و مدارک مورد نیاز برای آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور
یرو انتشار اطلاعیه مورخ 1395/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان واجد شرایط رتبه و حدنصاب آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور می رساند که براساس برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام گرفته شده توسط سازمان اداری و استخدامی کشور، داوطلبان فوق الذکر ضرورت دارد قبل از انجام مصاحبه در زمان های مقرر شده، مدارک مورد نیاز شامل: کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات درصورت دارا بودن، کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دوره خدمت ضرورت برای آقایان، سوابق بیمه ای مربوط به اشتغال خود و تکمیل شده فرم رزومه (فایل فرم مذکور در ذیل این اطلاعیه می باشد) را اسکن نموده و از روز دوشنبه مورخ 1395/7/12 لغایت پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1395/7/17 به آدرس و نشانی اینترنتی مذکور ارسال نمایند.
تبصره: داوطلبانی که اسکن مدارک خواسته شده به شرح فوق را در زمان مقرر شده به صورت الکترونیکی به آدرس مذکور ارسال ننمایند از انجام مصاحبه این داوطلبان خودداری به عمل خواهد آمد.
در خاتمه یادآور می شود داوطلبان فوق الذکر باید اصل مدارک اشاره شده در فوق را در روز و زمان مشخص شده برای انجام مصاحبه برای هر داوطلب به شرح ذیل این اطلاعیه به منظور ارائه این مدارک، همراه خود داشته باشند.

جهت دریافت فایل اسامی و فرم مربوطه اینجا کلیک نمایید


خبر 29 شهریور 95: اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص نتايج نهايي آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور

باعنايت به برگزاري آزمون دستياران ستادي در تاريخ 94/12/21، نتيجه بررسي وضعيت آن دسته از داوطلبان آزمون مذكور كه شرط رتبه آنان محرز نگرديده بود، در سايت سازمان سنجش آموزش كشور منتشر گرديده است .

ضمناً به اطلاع افراد واجد شرايط رتبه و حدنصاب آزمون مي رساند كه برنامه زمان بندي انجام مصاحبه استخدامي در روز دوشنبه 95/7/5 در سايت سازمان سنجش آموزش كشور درج خواهد شد.


خبر 18 مرداد 95: اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور اسفند ماه سال 1394

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی دستیاران دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394) می‌رساند. نتایج آزمون یاد شده به صورت کارنامه برای داوطلبان در سه گروه بشرح ذیل در سایت این سازمان قابل مشاهده مي‌باشد.

1- داوطلبان فاقد شرط رتبه کشوری : برای این گروه از داوطلبان بدلیل عدم داشتن شرط رتبه كشوري لازم صرفاً کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است.
2- داوطلبانی که بر اساس اطلاعات اعلامی، رتبه کشوری آنان مشخص نگردیده است : این گروه از داوطلبان در صورتی برای مصاحبه دعوت خواهند شد که بر اساس مفاد آگهی استخدامی منتشره، حائز شرط رتبه کشوری باشند. بنابراین برای این گروه از داوطلبان نیز کارنامه ای جهت اطلاع از وضعیت علمی در سایت قرار گرفته است. «بدیهی است این افراد در صورت داشتن شرط لازم از لحاط رتبه کشوری با در دست داشتن تاییدیه مذکور، برای تعیین وضعیت خود از روز دوشنبه مورخ 1395/06/01 لغایت چهارشنبه مورخ 1395/06/03 از ساعت 9:00 الی 15:00 به مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری واقع در تهران خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، شماره 198 مراجعه نمایند. شایان ذکر است تاریخ مذکور به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و در صورت عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر، به منزله انصراف وی از سایر فرایند آزمون خواهد بود.»
3- داوطلبان واجد شرط رتبه کشوری : با توجه به رتبه های اعلام شده در سایت این سازمان و کسب حد نصاب نمره لازم، این گروه از داوطلبان لازم است جهت آگاهی از زمان و مکان مصاحبه و همچنین مدارک و مستندات مورد نیاز، به اطلاعيه‌اي كه در روز دوشنبه مورخ 1395/06/08 در سایت این سازمان قرار خواهد گرفت، مراجعه نمایند.


خبر 17 مرداد 95: نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان به اطلاع میرسانیم، نتایج آزمون دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور سال 1394 اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور (اسفند ماه سال 1394)

پیرواطلاعیه مورخ 95/03/17 این سازمان درخصوص نتایج آزمون دستياران ستادي دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال 1394و باتوجه به اتمام زمان اعلام شده بمنظور درج اطلاعات مورد نياز در قسمت ويرايش اطلاعات (از تاريخ 95/03/18 لغايت 95/03/20)، برای داوطلبانیکه دارای حد نصاب اولیه بوده اند بدینوسیله به اطلاع می رساند، براساس درخواست و تقاضاي برخي از داوطلبان مذكور و همچنين اعلام سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، تمهيداتي فراهم گرديده تا داوطلباني كه تاكنون موفق به وروداطلاعات خود درسایت نشده اند، بتوانند از تاريخ 95/04/01 الي 95/04/08 با مراجعه به سايت اين سازمان نسبت به درج اطلاعات خواسته شده ازقبيل رتبه كشوري، سالي كه در آزمون شركت كرده و رتبه مذکورراكسب نموده اند وعنوان گروه آزمايشي که رتبه کشوری اعلام شده را درآن کسب نموده اند در قسمت مذكور اقدام نمايند.


اعلام نتایج اولیه  آزمون استخدامی دستیاران ستادی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم که نتایج آزمون استخدامی دستیاران ستادی اعلام شد

جهت مشاهده کارنامه آزمون دستیاران ستادی اینجا کلیک کنید


نظر سنجي از داوطلبان آزمون دستياران ستادي دستگاه هاي اجرايي كشور اسفند ماه سال 1394

به استحضار مي رساند سازمان سنجش آموزش كشور در جهت بهبود و ارتقاء كيفي حوزه هاي برگزاري آزمون ، نياز به نظرات شما به عنوان معتبرترين منبع اخذ داده و اطلاعات براي ارزيابي حوزه ها دارد. براين اساس خواهشمند است نسبت به تکميل پرسشنامه پيوست اقدام نماييد.

جهت شرکت در نظرسنجی و تکمیل پرسشنامه اینجا کلیک کنید


استخدام  دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور – اسفند 94

به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز دستگاههاي اجرايي در قالـب دسـتياران سـتادي و در چـارچوب تصـويب نامـه شـماره 206/48892 مورخ 1394/4/6 شورايعالي اداري با عنوان «ضوابط تامين دستياران ستادي دستگاههاي اجرايي كشور»، در نظر است تعداد 913 نفر از متقاضيان واجد شرايط، از طريق امتحان كتبـي در دو حيطـه عمـومي و تخصصـي، مصـاحبه هـاي اسـتخدامي و گزينش به صورت پيماني جذب گردند. در ادامه توضيحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخـش نخسـت، توضـيحاتي در خصوص شرايط عمومي و اختصاصي استخدام، فرآيند ثبت نام و پذيرش افراد، زمان و نحوه برگزاري آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل هاي مربوط به هر دستگاه اجرايي آورده شده است.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

شرايط استخدام افرادي مي توانند متقاضي استخدام و داوطلب شركت در اين آزمون استخدامي شوند كه كليه شرايط عمومي و اختصاصي ذيـل را دارا باشند.

الف ) شرايط عمومي

1. داشتن تابعيت ايران

2. اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

3. التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

4. انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني (ويژه آقايان)

5. عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر

6. نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر

7. نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني

8. داشتن سلامت جسماني، رواني و توانائي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند.

ب) شرايط اختصاصي

1. دارا بودن مدرك كارشناسي ارشد با حداقل معدل 16 يا مدرك دكتري.

2. مرتبط بودن رشته تحصيلي مقطع كارشناسي ارشد با رشته تحصيلي مقطع دكتـري بـراي آندسـته از داوطلبـاني كـه داراي مدرك تحصيلي دكتري مي باشند.

3. تسلط به زبان انگليسي.

4. تبصره : داوطلباني كه علاوه بر زبان انگليسي به زبان هاي خارجي ديگري تسلط دارند در شـرايط مسـاوي در اولويـت قرار دارند.

5. تسلط به فناوري هاي نوين و نرم افزارهاي عمومي و تخصصي مربوط.

6. دارا بودن رتبه كشوري كمتر از 5000 در گروه رياضي و فيزيك و علوم تجربي و كمتر از 2000 در ساير گـروه هـا در كنكور سراسري كارشناسي كه توسط سازمان سنجش برگزار گرديده است.

7. تبصره: دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي ارشد و دكتري مـورد تاييـد وزارت علـوم، تحقيقـات و فنـاوري (اعـم از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي دولتي و غير دولتي نظير دانشگاه آزاد اسلامي و …)، مجاز به ثبت نام و شركت در اين آزمون مي باشند، مشروط بر اينكه فارغ از نوع دانشگاه محل تحصيل در سطح كارشناسي، رتبه هاي اشـاره شـده در بند “5” را در كنكور سراسري كارشناسي برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش كشور كسب نموده باشند.

8. حداكثر سن 40 سال تمام .

2 تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان و همسر آزادگان كه حداقل يك سال سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.

تبصره 2: موارد ذيل به شرط ارائه تاييديههاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان 5 سال

ب) رزمندگان كمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به ميزان مدت حضور در جبهه

ج) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركت هاي دولتي، بانـك هـا و شـركت هـاي تحت پوشش آنها، شركت هاي بيمه هاي دولتي، شهرداري ها و موسسات و شركت هـاي دولتـي كـه شـمول قـانون بـر آنهـا مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركت هاي ملي و مصادره شده كه به نحوي از بودجـه و كمـك دولـت اسـتفاده مـي كننـد، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آنها از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشتهانـد، بـه ميـزان مـدت خدمت غير رسمي آنها

تبصره 3: كارشناسان واجد شرايط رسمي يا پيماني كه در دستگاههاي دولتي اشـتغال دارنـد، بـراي احـراز پسـت هـاي دسـتياري در صورت دارا بودن شرايط عمومي و اختصاصي، مي توانند در اين رقابت شركت نمايند. بديهي است در صورت پذيرفته شدن افراد مذكور در شغل – محل هاي ساير دستگاه هاي اجرايي، انتقال آن ها با رعايت مفاد ماده 121 قانون مديريت خـدمات كشـوري و آيـين نامـه اجرايي آن با همان وضعيت استخدامي (رسمي يا پيماني ) امكان پذير بوده و در اين حالت مسئوليت اخذ موافقت دستگاه اجرايـي مبـدا بر عهده داوطلب پذيرفته شده ميباشد.

تذكرمهم: ملاك عمل براي محاسبه تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، معافيت دائم و پايان خدمت نظام وظيفه داوطلبان آخـرين روز ثبت نام (1394/11/12) و محاسبه سن آنها اولين روز ثبت نام (1394/11/5) ميباشد. ثبت نام در آزمون داوطلبان استخدام با توجه به شرايط احراز اعلام شده، مجاز به انتخاب يك خوشه شغلي بوده و جمعاً درصورت امكان، ميتواننـد تـا چهار «شغل محل» در داخل خوشه شغلي انتخابي خود در تقاضانامه ثبتنامي درج نمايند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

مراحل ثبت نام به شرح زير مي باشد:

1- تكميل فرم ثبت نام اينترنتي.

2- فايل عكس اسكن شده. داوطلب مي بايست يك قطعه عكس پرسنلي خود را با مشخصات زير اسكن نموده و فايل آن را براي ارسـال از طريـق برنامه ثبتنام اينترنتي آماده نمايد:

– عكس 3 در 4 تمام رخ كه در سال جاري گرفته شده باشد.

– عكس اسكن شده فقط بايد با فرمت JPG باشد.

– حتي الامكان عكس رنگي و داراي زمينه سفيد باشد.

– اندازه عكس اسكن شده بايد حداقل 200300 پيكسل و حداكثر 300400 باشد. – حجم فايل ذخيره شده عكس نبايد از 70 كيلو بايت بيشتر باشد.

– تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد. – حاشيه هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

تبصره 1: اسكن عكس از روي كارتهاي شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و…) قابل قبول نميباشد و داوطلبان لازم اسـت از اصـل عكس و مطابق با توضيحات فوق اقدام به اسكن نمايند.

تبصره 2: عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.

3 تبصره 3: در صورت ارسال عكس غيرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شركت در آزمون از وي سلب مي گردد. تذكر مهم: با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه در كافي نت ثبتنام ميكنند رخ داده است، تاكيد ميگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط كـافي نـت هـا انجـام ميدهيد، علاوه بر كنترل اطلاعات ثبتنامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگـري بـه جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فـرد بـه عنـوان متخلـف تلقـي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد. پرداخت وجه ثبت نام ثبت نام بصورت اينترنتي از روز دوشنبه مورخ 1394/11/5 لغايت دوشنبه مورخ 1394/11/12 انجام خواهـد پـذيرفت.

متقاضـيان واجد شرايط مي بايست به پايگاه اطلاعرساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org مراجعـه و پـس از پرداخـت مبلـغ 290/000 (دويست و نود هزار) ريال به صورت الكترونيكي و با كارت هاي بانكي متصل به شبكه ي شتاب نسبت بـه تكميـل فـرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند. (ايثارگران50 درصد مبلغ مذكور را مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت كل مبلغ مزبور معاف مي باشند).

تبصره 1 : با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذكور به علت ثبت نام اينترنتي، ايثارگران واجد شرايط ميبايست مبلغ مذكور را واريز و پس از هماهنگي و تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران، مبلغ واريزي به ايشان قابل استرداد خواهد بود.

تبصره 2: داوطلباني كه قبلاً در دومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي سال 1394 (زمـان ثبـتنـام از تاريخ 94/10/20 لغايت 94/11/2) ثبتنام نمودهاند، در صورت تمايل بـراي ثبـت نـام در ايـن آزمـون، مبلـغ 200/000 (دويست هزار) ريال بصورت اينترنتي پرداخت خواهند نمود.

– لازم به توضيح است مدت زمان تعيين شده تمديد نميگردد و متقاضيان بايد در مدت زمان فوق نسبت بـه ثبـت نـام اقـدام نموده و از موكول نمودن آن به روزهاي پاياني خودداري نمايند.

– متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.

– به ثبت نام هاي ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي گردد. صرفاً داوطلباني مي توانند در اين آزمون ثبت نام نمايند كه در زمان ثبت نام داراي مدارك ذيل باشند:

– مدرك تحصيلي اعلام شده در هنگام ثبت نام – كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم (ويژه برادران)

– كارت ملي – شناسنامه

– مدارك دال بر ايثارگري (ويژه ايثارگران)

– مدارك دال بر معلوليت عادي (ارائه گواهي معلوليت از سازمان بهزيستي) (ويژه معلولين)

4 دستورالعمل نحوه تكميل تقاضانامه ثبتنام آزمون

1- در رديفهاي2 ،1 و3، داوطلب بايد در محل مورد نظر نام، نام خانوادگي (فاميلي) و نام پدر خود را مطابق با شناسنامه بطوركامل وخوانا وارد نمايد. (ازبكاربردن مد، تشديد، الف محذوف يا همزه خودداري شود).

2- در رديف 4، داوطلب بايد كد ملي خود را كه ده رقم مي باشد از چپ به راست درمحل مربوط درج نمايد و از درج مميز و يا خط تيره خودداري نمايد. ضمناً داوطلباني كه تاكنون موفق به اخذ كارت ملي نشده اند براي اطلاع از شماره كد ملي خود با شماره تلفن گوياي 66729593 تماس حاصل نمايند.

3-در رديف 5، داوطلب بايد برحسب اينكه زن يا مرد ميباشد منحصراً مربع مربوط را علامتگذاري نمايد.

4- دررديف6، داوطلب بايد ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نمايد و ازدرج حروف، مميز و يا خط تيره كه در بعضي شناسنامه ها درج گرديده خودداري نمايد.

5- در رديف 7: داوطلب بايد تاريخ تولد خود را به صورت سال، ماه و روز درمحل مربوط درج نمايد (ملاك محاسبه سن داوطلبان اولين روز ثبتنام (94/11/5) ميباشد).

6- در رديف 8: داوطلب بايد بر حسب اينكه مجرد يا متاهل مي باشد مربع مربوط را علامتگذاري نمايد.

7- در رديف 9 و 10: داوطلب بايد كد استان و شهرستان محل تولد خود را با توجه به جدول شماره2 مندرج درصفحه 10 مشخص و در اين محل درج نمايد.

8- در رديف 11: داوطلب بايد با علامتگذاري در يكي از مربع ها ، دين خود را مشخص نمايد.

9- در رديف 12:داوطلبان مرد بايد وضعيت نظام وظيفه خود را با علامتگذاري در مربع مربوطه مشخص نمايند. (ملاك محاسبه تاريخ پايان خدمت يا معافيت دائم آخرين روز مهلت ثبت نام (94/11/12) مي باشد).

10- در رديف 13: داوطلب معلول مي بايست نوع معلوليت خود را در يكي از مربع ها را علامتگذاري نمايد و فرم دريافتي از بهزيستي را حداكثر تا تاريخ 1394/11/15 به نشاني اين سازمان (تهران، صندوق پستي: 15875-1365) ارسال نمايد.

11- دررديف 14: داوطلب معلول چنانچه نيازمند منشي ميباشد بايد اين قسمت را علامتگذاري نمايد.

12- دررديف 15: داوطلبان چپ دست مي بايست اين مربع را علامتگذاري نمايند.

13- دررديف 16: داوطلب مي بايست گروه و رتبه مقطع كارشناسي خود را در اين بند تكميل نمايد.

14-در رديف 17: داوطلب متقاضي استفاده از سهميه وضعيت ايثارگري خود را در اين بند علامتگذاري نمايد.

15- در رديف 18: داوطلب ميبايست مشخصات و سوابق تحصيلي خود را در اين بند تكميل نمايد.

16-در رديف 19: داوطلب بايد خوشه شغلي خود را در اين بند درج نمايد. (بر اساس جدول شماره 1 مندرج در صفحات 5-7)

17-در رديف 20: داوطلب ميبايست كد شغل محل انتخابي خود را در اين قسمت درج نمايد. (براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما)

18-در رديف 21: داوطلب ميبايست تجربه كاري مرتبط با خوشه شغلي انتخابي خود را در اين بند علامتگذاري نمايد.

19- در رديف 22: داوطلب مي بايست در صورت داشتن سوابق پژوهشي بند مربوطه را علامتگذاري نمايد. 20- در رديف 23: داوطلب ميبايست ميزان تسلّط خود به زبان انگليسي را در اين بند علامتگذاري نمايد.

21- در رديف 24: داوطلب مي بايست كد و نام استان و شهرستان محل اقامت خود را جهت تعيين حوزه امتحاني با توجه به جدول شماره 2 مندرج در صفحه 10 مشخص و در اين محل درج نمايد. همچنين آدرس دقيق پستي و كدپستي دقيق خود را كه يك عدد ده رقمي مي باشد در محل مربوط درج نمايد و از درج مميز و يا خط تيره خودداري نمايد.

22- در رديف 25: داوطلب شماره تلفن ثابت با كد شهر و شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نمايد. 23- در رديف 26: داوطلب متقاضي ميتواند آدرس پست الكترونيكي خود را درج نمايد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

5 تذكرات:

الف : با توجه به اينكه مدارك متقاضيان توسط دستگاه اسـتخدام كننـده، پـس از تعيـين نمـرات داوطلبـان در آزمـون عمـومي و تخصصي بررسي خواهد شد، لذا در صورت وجود نقص در مدارك فوقالذكر و يا در صورتي كه مدارك داوطلبـان مغـاير بـا شـرايط مندرج در اين آگهي و همچنين اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبتنامي باشد در هر مرحله از آزمون، اعلام نتايج اوليـه، مصـاحبه و حتي در صورت پذيرش نهايي، داوطلب از ساير فرايند جذب و بكارگيري حذف خواهد شد و حق هيچگونه اعتراضي ندارد.

ب : داوطلبان صرفاً در صورتي ميتوانند در اين آزمون ثبت نام نمايند كه عنوان مقطع تحصيلي، رشته تحصيلي و يا گـرايش رشـته تحصيلي آن ها به طور كامل و به صورت مشخص در شرايط احراز مشاغل ذكر شده باشد لذا داوطلباني كه مقطع تحصـيلي، رشـته تحصيلي و يا گرايش- رشته تحصيلي آن ها عيناً در آگهي درج نشده باشد از ثبت نام خودداري نمايند.

ج: هرجا در شرايط احراز اگر رشته تحصيلي بدون گرايش ذكر شده باشد صرفاً رشته تحصيلي بدون گرايش ملاك عمل بـوده و هـر جا رشته تحصيلي با گرايش هاي مشخص ذكر شده باشد فقط آن رشته (سا یت ا یران استخدام) تحصيلي با گرايش هاي ذكر شده ملاك عمل خواهـد بـود. لذا داوطلبان موظف اند در زمان ثبتنام با توجه به شرايط اعلام شده دقت كافي بعمل آورده و از ثبتنام در شغل محـل هـايي كـه واجد شرايط نيستند، خودداري نمايند.

زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون كارت شركت در آزمون از روز دوشنبه 1394/12/17 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاعرساني سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 1394/12/21 در تهران و با توجه به آمار شركت كنندگان، حسب مورد در مراكز استانها برگزار خواهد شد و ملاك تعيين حوزه امتحاني داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلي ميباشد كه در تقاضانامه درج خواهند نمود.

ساعت شروع و محل برگزاري آزمون برروي كارت شركت درآزمون درج و به هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد.

مواد آزمون به هر يك از داوطلبان يك دفترچه سوالات عمومي و يك دفترچه سوالات تخصصي داده خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

الف) مواد آزمون عمومي به شرح زير تعيين ميشود:

1- فنّاوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه I.C.D.L) 2- زبان و ادبيات فارسي

3- معارف اسلامي

4- زبان انگليسي ـ عمومي

5- هوش و توانمنديهاي ذهني

ب) مواد آزمون حيطه تخصصي متناسب با هر يك از خوشه هاي شغلي طراحي خواهد شد. مواد آزمون هر يك از خوشه هاي شغلي به شرح جدول زير مي باشد:

توجه: -كليه دروس عمومي و اختصاصي با ضريب يك محاسبه و اعمال خواهند شد.

– آزمون به صورت چهارگزينهاي و با احتساب يكسوم نمره منفي طراحي خواهد شد.

– اقليتهاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران از پاسخگويي به سوالهاي معارف اسلامي معاف بوده و در اين صورت نمره مكتسبه اين داوطلبان، براساس مجموع تراز شده ساير سؤالهاي آزمون عمومي محاسبه خواهد شد

. 6 فرآيند انتخاب متقاضيان و چگونگي اعلام نتيجه انتخاب داوطلبين در سه مرحله صورت ميگيرد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

اين مراحل عبارتند از:

الف) آزمون كتبي شرط اوليه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفي براي انجام مصاحبه استخدامي، كسب حدنصاب لازم در آزمون كتبي بـا مطـابق شرايط ذيل ميباشد:

– پس از برگزاري آزمون كتبي، نمرات داوطلبان به تفكيك حيطه هاي عمومي و تخصصي با وزن برابر محاسـبه و براسـاس مجمـوع نمرات بدست آمده و با در نظر گرفتن حد نصاب هر شغل محل فهرست افراد پذيرفته شده در آزمون كتبي اعلام خواهد شد.

– حد نصاب آزمون كتبي، كسب حداقل 50 درصد مجموع نمرات حيطه هاي عمومي و تخصصي آزمون در هر شغل محل مي باشد.

توجه 1: پس از تعيين حد نصاب در هر آزمون، داوطلبان فاقد حدنصاب از ساير مراحل استخدامي حذف و صرفاً كارنامه اي جهت اطلاع از وضعيت علمي اين گروه از داوطلبان از طريق سازمان سنجش آموزش كشور براي آنها صادر خواهد شد.

توجه 2: كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون مشترك فراگير هيچ گونه حق استخدامي ايجاد نميكند.

ب) مصاحبه هاي استخدامي در اين مرحله داوطلبان داراي حدنصاب براساس انتخاب هاي خود جهت انجام مصاحبه هـاي اسـتخدامي بـه دسـتگاههاي اجرايـي انتخابي، معرفي ميشوند. معرفي افراد با در نظر گرفتن شغل محل هاي انتخابي و بر اسـاس مجمـوع نمـره آزمـون كتبـي و سـوابق آموزشي، پژوهشي و مهارتي صورت مي پذيرد. به داوطلبان در صورت ارائه مدارك معتبر در هر يك از موارد زير، امتيـازاتي تعلـق و مبناي انتخاب نهايي قرار خواهد گرفت:

– دارا بودن تجربه كاري مرتبط با شغل- محل انتخابي در بخش دولتي يا غير دولتي و يا هر دو (به ازاي هر سال 2 نمره و سقف نمرات 20 نمره) – دارا بودن گواهينامه هاي مهارت مرتبط با شغل

– محل انتخابي كه مورد تائيد نهادهاي رسـمي و قـانوني ملـي و بـين المللـي باشد (با ازاي هر گواهينامه 1 نمره و سقف نمرات 15 نمره). دارندگان گواهينامه هاي مربوط به ثبت اختراع، انجـام طرحهـاي پژوهشي، مقالات منتشر شده در مجلات معتبر و كتاب هاي داراي شاپا، نيز ميتوانند از امتيازات اين شاخص استفاده نمايند.

– به دارندگان مدارك بين المللي زبان نظير GRE ،TOLIMO ،TOEFL ،IELTS و …، در صورتي كه حداقل پنجاه درصد از نمره كل اين آزمون ها را كسب نموده باشند، از 3 تا 5 امتياز تعلق خواهد گرفت.

– آشنايي با مقررات اداري، مالي، محاسباتي و برنامه ريزي مرتبط با حوزه كاري مورد تقاضا حداكثر به ميزان 10 امتياز. توجه: شايستگي هاي عمومي و تخصصي مرتبط با حوزه كاري در مصاحبههاي استخدامي مورد ارزيابي قرار خواهد گرفت.

ج) گزينش

1- پس از برگزاري مصاحبه استخدامي، معرفي افراد اصلي به گزينش براساس مجمـوع نمـرات مكتسـبه، بـه تعـداد يـك برابـر ظرفيت پذيرش، به ترتيب نمره فضلي خواهد بود.

7 امتيازات و سهميههاي قانوني ايثارگران و معلوليني كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي استخدام منـدرج در ايـن آگهـي مـي باشـند، در صـورت دارا بـودن شايستگيهاي عمومي و تخصصي هر يك از شغل محل هاي انتخابي با رعايت سقف هاي قانوني به شرح زيـر، در اولويـت اسـتخدام قرار دارند:

– 25 درصد سهميه ها، به جانبازان، و آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسر شهداء و فرزندان و همسر جانبـازان بيسـت و پـنج درصـد (25%) و بالاتر و فرزندان و همسر آزادگان يكسال و بالاي يكسال اسارت با تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران اختصاص مي يابد. ايـن قبيل افراد مي بايست در پايگاه اينترنتي سازمان سنجش ثبت نام و شغل محل هاي مورد تقاضاي خود را انتخاب نمايند.

– پنج درصد (5%) سهميه استخدامي به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و همسر و فرزندان جانبازان زير 25% و همسران و فرزندان آزادگان كمتر از يكسال اسارت اختصـاص دارد. مشـمولين ايـن بنـد براساس آگهي استخدام در آزمون شركت نموده و در بين خود به رقابت خواهند پرداخت.

– تبصره يك: استخدام مازاد بر 30% سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.

– تبصره دو: ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان در صـورت ارائـه تصـوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارند.

– تبصره سه: در گواهي خانواده جانبازان مي بايست جمله (عضو خانواده جانباز از كارافتاده كلي، غير قادر به كـار قيـد گـردد) در غيراينصورت اين افراد نمي توانند از مزاياي مزبور استفاده نمايند. – معلولين عادي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمـره مكتسـبه از 3% سـهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.

جهت مشاهده جدول کد و عناوین خوشه های شغلی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده جدول کد و نام استان اینجا کلیک نمایید

بخش دوم
ب شغل محل ها و شرايط اختصاصي دستگاه هاي متقاضي
استانداری آذربایجان شرقیاستانداری آذربایجان غربی استانداری اردبیلاستانداری اصفهاناستانداری البرزاستانداری ایلام استانداری بوشهر استانداری تهراناستانداری چهارمحال و بختیاریاستانداری خراسان جنوبیاستانداری خراسان رضویاستانداری خراسان شمالیاستانداری خوزستان –  استانداری زنجاناستانداری سمناناستانداری سیستان و بلوچستاناستانداری فارس –  استانداری قزوین –  استانداری قم استانداری کردستاناستانداری کرماناستانداری کرمانشاهاستانداری کهگیلویه و بویراحمداستانداری گلستاناستانداری گیلان استانداری لرستان –  استانداری مازندراناستانداری مرکزیاستانداری هرمزگاناستانداری همداناستانداری یزد بيمه مركزي ايران سازمان علمي تحقيقاتي وابسته به نهاد رياست جمهوريسازمان جنگلها – مراتع و آبخيزداري كشورسازمان حج و زيارتسازمان حفاظت محيط زيستسازمان مديريت و برنامه ريزي استان آذربايجان شرقيسازمان مديريت و برنامه ريزي استان آذربايجان غربيسازمان مديريت و برنامه ريزي استان اردبيلسازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان البرز سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ايلامسازمان مديريت و برنامه ريزي استان بوشهرسازمان مديريت و برنامه ريزي استان تهرانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان چهار محال و بختياري –  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان جنوبي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان رضويسازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان شماليسازمان مديريت و برنامه ريزي استان خوزستانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان زنجانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان سمنانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان سيستان و بلوچستانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان فارس –  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوينسازمان مديريت و برنامه ريزي استان قم –  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كردستان –  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كرمان –  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان كرمانشاهسازمان مديريت و برنامه ريزي استان كهگيلويه و بويراحمدسازمان مديريت و برنامه ريزي استان گلستانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان گيلانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان لرستانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان مازندرانسازمان مديريت و برنامه ريزي استان مركزيسازمان مديريت و برنامه ريزي استان هرمزگان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان همدان–  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان يزدسازمان مديريت و برنامه ريزي كشورسازمان ملي استانداردسازمان ميراث فرهنگي – صنايع دستي و گردشگرينهاد رياست جمهوريوزارت ارتباطات و فناوري اطلاعاتوزارت امور اقتصادي و دارايي –  وزارت امور خارجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكيوزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعيوزارت جهاد كشاورزيوزارت دادگستريوزارت صنعت، معدن و تجارت –  وزارت علوم، تحقيقات و فناوري وزارت فرهنگ و ارشاد  –  وزارت كشور–   وزارت نيرو –  وزارت ورزش و جوانان.

___________________________________________________________________

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید 

جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود دفـترچـه راهنمـاي آزمـــون دستياران ستادي دستگاههاي اجرايي كشور اسفندماه سال 1394 اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: سلمان دهواری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۱
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۹۱۲۳

با سلام.من مدرک دیپلم دارم.ولی ازسال۱۳۸۸درگمرک بازارچه سراوان زیرتظراستانداریست به مدت نه سال بطرغیررسمی کار میکنم.تاکنون استخدام نشدم.تمام تجربیات دراین زمینه رادارم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: پشتیبان هفت (حامد مهرنوش)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۱۶
 • کد دیدگاه: ۱۹۷۹۱۳۱

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی