• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام ماشین سازی عدیلی

استخدام ماشین سازی عدیلی

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام کارخانه ماشین سازی عدیلی


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده آگهی های استخدام شرکت ماشین سازی عدیلی به آرشيو زير مراجعه نماييد:
۲۹ خرداد ۱۴۰۱
استخدام برنامه نویس دستگاه تراش و فرز CNC در ماشین سازی عدیلی

کارخانه ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان (شهرک صنعتی جی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز برنامه نویس دستگاه تراش و فرز CNC نیروی آقا با یک سال سابقه کار مقطع تحصیلی: دیپلم/ کاردانی/ کارشناسی حقوق: توافقی مسلط به برنامه نویسی و اپراتور دستگاه فرز CNC و تراش CNC در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی جی حقوق ثابت و مزایا، بیمه و دارای سرویس رفت و برگشت. متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن...

مشاهده بیشتر
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در ماشین سازی عدیلی

استخدام ماشین سازی عدیلی ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مهندس صنایع آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار جهت برنامه ریزی خط تولید 2 مهندس برق آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار 3 انباردار آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار 4 مونتاژکار آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار 5 راننده ماشین آقا بصورت حضوری و تم...

مشاهده بیشتر
۱۸ فروردین ۱۴۰۱
استخدام مونتاژکار برای ماشین سازی عدیلی در اصفهان

استخدام ماشین سازی عدیلی ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مونتاژکار آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ فروردین ۱۴۰۱
استخدام انباردار در ماشین سازی عدیلی در اصفهان

استخدام ماشین سازی عدیلی ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ فروردین ۱۴۰۱
استخدام مهندس برق آقا برای ماشین سازی عدیلی در اصفهان

استخدام ماشین سازی عدیلی ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مهندس برق آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ فروردین ۱۴۰۱
استخدام مهندس صنایع جهت برنامه ریزی خط تولید در ماشین سازی عدیلی

استخدام ماشین سازی عدیلی ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مهندس صنایع آقا بصورت حضوری و تمام وقت حقوق: حداقل حقوق پایه وزارت کار جهت برنامه ریزی خط تولید متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ اعلام شده ارسال و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
استخدام نیروی فروش خانم با حقوق ثابت و بیمه در کارخانه ماشین سازی عدیلی

استخدام کارخانه ماشین سازی عدیلی کارخانه ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان (محل کار: شهرک صنعتی جی) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز نیروی فروش خانم مسلط به فتوشاپ و امور اداری دارای سرویس رفت و برگشت حقوق ثابت و بیمه در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی جی متقاضیان واجد شرایط می توانند با شماره همراه زیر تماس حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۷ بهمن ۱۴۰۰
استخدام حسابدار و انباردار در کارخانه ماشین سازی عدیلی

استخدام کارخانه ماشین سازی عدیلی کارخانه ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 حسابدار با حداقل دو سال سابقه کار مسلط به ثبت اسناد و نرم افزار اکسل 2 انباردار آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام حسابدار مسلط به ثبت اسناد در کارخانه ماشین سازی عدیلی

استخدام کارخانه ماشین سازی عدیلی کارخانه ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار با حداقل دو سال سابقه کار مسلط به ثبت اسناد و نرم افزار اکسل متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۰۲ بهمن ۱۴۰۰
استخدام انباردار آقا برای کارخانه ماشین سازی عدیلی در اصفهان

استخدام کارخانه ماشین سازی عدیلی کارخانه ماشین سازی عدیلی در راستای تکمیل کادر خود در اصفهان از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی جنسیت انباردار آقا متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ درج شده در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی