دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی تامین اجتماعی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی سازمان تامین اجتماعی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

استخدام سازمان تامین اجتماعی در دو استان- 15 بهمن 96

 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی در شهرستانهای تفرش وابرکوه از واحدهای تابعه مدیریت درمان استان های مرکزی و یزد، نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی به شرح ذیل و یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، نسبت به ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ٩٦/١١/١٦ لغایت پنج شنبه مورخ ٩٦/١١/١٩ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 96/11/25 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/11/26 در محل مدیریت های درمان استان های مرکزی و یزد توزیع و آزمون در روز جمعه مورخ 96/11/27 برگزار و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در زمان تحویل کارت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فهرست مجوزهای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون محلی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فهرست سهمیه های تخصیصی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فرم تقاضانامه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر بهمن ۹۶: برگزاری آزمون استخدامی جدید سازمان تامین اجتماعی در اردیبهشت ماه سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری دانا)

1 بهمن: نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون استخدامی به صورت سراسری در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای تفرش، اوایل آبان ماه امسال خبری در خصوص جذب نیروی بومی در درمانگاه تامین اجتماعی تفرش منتشر شد.

این درمانگاه در سال ۹۴ کلنگ‌زنی شد و پس از ماه‌ها تاخیر در افتتاح، در دهه فجر امسال به بهره‌برداری  می رسد. بر اساس اعلام مسئولان، ۱۵ نفر در این مرکز درمانی مشغول به کار خواهند شد.

با توجه به نزدیک شدن زمان افتتاح این مرکز درمانی، هنوز خبری از برگزاری آزمون‌های استخدامی نشده است که این موضوع مورد مطالبه جوانان تحصیلکرده تفرشی است.

برگزاری سراسری آزمون جذب نیروی انسانی سازمان تامین اجتماعی

محمد حسینی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش، در این خصوص گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده قرار بود جذب نیروی انسانی مورد نیاز اعم از کادر خدماتی، پزشکی و سایر نیروهای انسانی مورد نیاز برای مراکز تامین اجتماعی شهرستان‌های فراهان و تفرش، در بهمن ماه انجام شود.

حسینی ادامه داد: اما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، آزمون سراسری جذب نیروی انسانی مورد نیاز در کشور در اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می‌شود. لذا در راستای کاهش هزینه‌ها، آزمون استخدامی برای جذب نیروی مراکز تامین اجتماعی فراهان و تفرش به سال آینده موکول شد.

منبع: خبرگزاری دانا

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید
جهت سفارش پستی کتاب اصل نمونه سوالات استخدامی 10 سال اخیر اینجا کلیک کنید. ارسال پستی رایگان


استخدام سازمان تامین اجتماعی- 26 دی 96

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استانهای فارس، مازندران، کردستان و کرمان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی استانهای مذکور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه مورخ ٩۶/١٠/٢۶ لغایت شنبه مورخ ٩۶/١٠/٣٠ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.(شایان ذکر است روز جمعه مورخ ٩۶/١٠/٢٩ مراکز مذکوراز ساعت ٨ تا ١۴ فعال می باشند)
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/۶ در مراکز استانهای یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی:
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی
۴-دارابودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر
۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم (برای آقایان)
۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر
۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
۹- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.

تذکر: ملاک عمل تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام ۹۶/۱۰/۳۰ و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام ۹۶/۱۰/۲۶ می باشد.

کارت شرکت در آزمون در روز چهارشنبه مورخ 96/11/04 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/11/05 در محل مدیریت درمان استان های مذکور توزیع و آزمون در روز جمعه مورخ 96/11/06 برگزار و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در زمان تحویل کارت به متقاضیان اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

جهت دریافت لیست مجوزهای آزمون استخدامی محلی سال 96 اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فهرست عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز آزمون استخدامی محلی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت سهمیه های ٥% ایثارگران و ٣% بهزیستی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فرم تقاضانامه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 9 آبان 96: فراخوان جذب کارگزار رسمی برون مرزی سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد مطابق ضوابط و مقررات و به منظور خدمت رسانی به مخاطبان، نسبت به جذب کارگزار رسمی برون مرزی برای فعالیت امور بیمه ای ایرانیان خارج از کشور از طریق برگزاری آزمون یا مصاحبه اقدام کند.
لذا ضمن دعوت به همکاری، تمامی علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی و اداره کل اتباع به از تاریخ ٩٦/٨/١٠ لغایت ٩٦/٨/٣٠ مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل فراخوان اینجا کلیک نمایید


خبر 25 تیر 96: نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی اعلام شد
بدين وسيله به اطلاع داوطلبان شركت كننده در آزمون استخدامي سازمان تأمين اجتماعي مورخ 1396/2/21 ،مي رساند، كه مي رساند، كه نتايج آزمون مذكور در سايت سازمان سنجش آموزش كشور اعلام شده است كه براساس اين نتايج، داوطلبان داراي حدنصاب كه در رديف دو برابر ظرفيت براساس اولويت امتياز مكتسبه قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز تعیین گردیده و سازمان تأمين اجتماعي از داوطلبان واجد شرايط فوق الذكر (دو برابر ظرفيت) براي ارائه مدارك دعوت و درصورت مطابقت و صحت مستندات مربوطه با آگهي منتشره نسبت به سير مراحل بعدي آزمون استخدامي (آزمون مصاحبه، گزينش و … ) اقدام خواهد نمود.

ضمناً چنانچه داوطلبان در رابطه با نتايج آزمون سؤالي دارند، مي توانند حداكثر تا تاريخ 1396/5/5 با اداره کل/ مدیریت درمان محل تقاضا مكاتبه نمايند.

بديهي است به مكاتباتي كه بعد از تاريخ مذكور واصل گردد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده کارنامه خود اینجا کلیک کنید


خبر 18 تیر ۹۶: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی:

پیگیری “ایران استخدام” در خصوص زمان اعلام نتایج آزمونهای استخدامی وزارت نیرو و تأمین اجتماعی:

با توجه به درخواست های متعدد شما کاربران گرامی در خصوص پیگیری تیم ایران استخدام از بابت تاریخ اعلام نتایج آزمونهای استخدامی وزارت نیرو و تأمین اجتماعی، تماسی از سمت همکاران ما در این رابطه برقرار شد.

لطفاً توجه نمایید که تمامی زمانهای اعلام شده به ایران استخدام به صورت حدودی و تقریبی است و قطعیتی در گفته مسئولین مربوطه نبوده است.

 طبق اعلام مسئولین مربوطه در هر دو سازمان به پشتیبان سایت ایران استخدام ، زمان احتمالی اعلام نتایج این آزمونهای استخدامی مذکور تا آخر تیر ماه می باشد.

با آرزوی موفقیت ایران استخدام


استخدام منطقه ای تامین اجتماعی – 24 اسفند 95

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی واحد های تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی در دو بخش بیمه ای و درمان در سراسر کشور استخدام نماید.
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند که ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی از روز سه شنبه مورخ 1395/12/24 آغاز و لغایت روز دوشنبه مورخ 95/12/30 پایان می پذیرد. کلیه متقاضیان ضرورت دارد که مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند .

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی استخدام:
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی
۴-دارابودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر
۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم (برای آقایان)
۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر
۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
۹- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام ۹۵/۱۲/۳۰ و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام ۹۵/۱۲/۲۴ می باشد.

شرایط اختصاصی استخدام:
۱- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نياز در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.
داوطلبان صرفا در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش – رشته تحصیلی آن ها عیناً در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنان با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نیست و دارای پسوند، پیشوند کمتر یا بیش از آنچه در آگهی آمده باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتی که رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط  آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظفند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند خودداری نمایند.

2 – شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل می گردد:

1-2 – دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرایط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 24 سال تمام ( 1371/12/24 به بعد)
2-2 -دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر 30 سال تمام (1365/12/24 به بعد)
3-2 – دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 14 و شط سنی حداکثر 28 سال تمام (1369/12/24 به بعد)
4-2 – دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 28 سال تمام (1367/12/24 به بعد)
5-2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام (1365/12/24) به بعد
6-2 – دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (عمومی و تخصصی) با حداکثر 35 سال تمام (1360/12/244 به بعد)

*مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.

تبصره 1: مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحد های تابعه سازمان، شرکتهای ماموریتی و تکلیفی ( به شرح مندرج در این آگهی ) ، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستانهای میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارئه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر 35 سال و برای مقاطع تحصیلی دکتری ( عمومی و تخصصی ) 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.
شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی باشد.

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

توضیحات :
شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین به شرح ذیل می باشد:

1- موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی 2- بانک رفاه کارگران 3-موسسه حسابرسی تامین اجتماعی 4- شرکت گروه هتل های هما 5-موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه 6-رفاه گستر  7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8-شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی 9-شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 10- کار و تامین 7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8-شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی  9- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 10-کار و تامین 11-گروه پزشکی حکمت 12- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران  13- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین 14-شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین

+ جهت مشاهده مقطع تحصیلی، کد و عنوان رشته تحصیلی اینجا کلیک نمایید
+
جهت مشاهده جدول شماره1-ظرفیت سهمیه 3درصد بهزیستی و5درصد ایثارگران در استانها اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده جدول شماره 3 – کد و نام استان، نام و کد شهرستان اینجا کلیک نمایید

+ جهت مشاهده فهرست شغل محل آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال96(بخش بیمه ای)اینجا کلیک نمایید
+
جهت مشاهده فهرست شغل محل آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال96 (بخش درمان)اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده دفترچه آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 95 اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام این آزمون پایان پذیرفته است

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان تامین اجتماعی را از این قسمت دنبال کنید:

خبر استخدام در شهر مهران با ساخت درمانگاه تامین اجتماعی (15 فروردین 97)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی (13 اسفند 96)
آزمون استخدامی تامین اجتماعی تفرش در بهمن ماه برگزار می شود (10 بهمن 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان (26 دی 96
)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی قزوین (2 دی 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان (۱۹ آذر ۹۶)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران (12 آذر 96)
استخدام مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی بوشهر (15 آبان 96)
نتایج اولیه آزمون صدور مجوز کارگزاری های سازمان تأمین اجتماعی مشخص شد (15 آبان 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد (13 آبان 96)
خبر برگزاری آزمون استخدامی درمانگاه تامین اجتماعی تفرش (6 آبان 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی زنجان (3 آبان 96)
برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران با حضور بیش از هزار داوطلب (30 مهر 96)
زمان دریافت کارت آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ (23 مهر 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان (5 مهر 96)
نحوه ثبت نام در آزمون استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ (4 مهر 96)
استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ (3 مهر 96)
شروع ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ از 3 مهر (1 مهر 96)

استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد (26 شهریور 96)
دعوت به همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی قزوین (25 شهریور 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران (16 شهریور 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان (4 شهریور 96)
استخدام مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی بوشهر (29 مرداد 96)
جذب نیروی متخصص در سازمان تامین اجتماعی (1 مرداد 96)
نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 96 اعلام شد (25 تیر 96)
اعلام نتایج  آزمون استخدامی در هفته تامین اجتماعی (21 تیر 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران (21 تیر 96)
جذب بیش از 9 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی تامین اجتماعی (18 تیر 96)
بررسی آخرین وضعیت اعلام نتایج استخدامی سازمان تامین اجتماعی و وزارت نیرو (10 تیر 96) 
استخدام تامین اجتماعی در استان مازندران (8 خرداد 96)
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی (23 اردیبهشت 96)
استخدام تامین اجتماعی فارس
 (21 اردیبهشت 96)
استخدام ١٥٦٦ نفر در آزمون امروز سازمان تأمین اجتماعی(21 اردیبهشت 96)
سومین آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی صبح امروز برگزار شد
(21 اردیبهشت 96)
اطلاعيه تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی(17 اردیبهشت 96)
استخدام ۱۳۰۰ نفر در سازمان تامین اجتماعی (31 فروردین 96)

دعوت به همکاری تامین اجتماعی استان تهران جهت تکمیل کادر پزشکی
(اسفند 95)
شروع ثبت نام آزمون استخدامی منطقه ای تامین اجتماعی در سمنان و لرستان (26 بهمن 95)
شروع ثبت نام آزمون استخدامی منطقه ای سازمان تامین اجتماعی در استان های بوشهر و مرکزی(20 بهمن 95)
مجوز استخدام ۵۰۰ ماما به سازمان تامین اجتماعی داده شد (2 دی 95)
برگزاری آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی تأمین اجتماعی(14 شهریور 95)
استخدام ۵ هزار نفر در تامین اجتماعی طی دو سال(17 مرداد 95)
مردم بومی در اولویت استخدام تامین اجتماعی قرار گیرند(8 تیر 95)
جزئیات تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی


آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی (سال 95) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی (سال 94) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی (سال 93) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : به ادمین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:30

  کد دیدگاه : 1010465

  سلام مدیر محترم تامین اجتماعی بازم امسال استخدامی داره ؟ آخه بچه ها خیلی با اطمینان حرف میزنن که استخدامی داره

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:47

   کد دیدگاه : 1010473

   ما در این زمینه خبری دریافت نکردیم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : برسام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:38

  کد دیدگاه : 1010351

  پیاممو نشون ندین ادمین فقط جواب میخام لطفا نمایش ندین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:56

   کد دیدگاه : 1010369

   به لحاظ قانونی نباید اعتراض ایشون دخلی به کار شما داشته باشه و این دو منفک از هم هستند.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : همدرد قدیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:10

  کد دیدگاه : 1008687

  سلام
  دوستان من از قبولی های تامین ۹۴ هستم همین هفته خبر تایید گزینشم رو گرفتم.اومدم تجربمو بگم.
  من یکسال و نیم پیش فارغ التحصیل شدم و شروع کردم به مطالعه برای آزمونهای استخدامی.هرچی دم دستم میرسید میخوندم از کتابای دانشگاهیم منابع ارشد کتابای عمومی دبیرستان زبان ریاضی آمار….همه مسخرم میکردن میگفتن هموز که آزمونی اعلام نشده حتی برادرم یبار بهم گفت عقلت تاب داره پاشو برو یجا سرکار چهارقرون پول جمع کن..اما من خیلی ارادم محکم بود و تصمیمم جدی.بعد از گذشتن چندماه بانک ملت آزمون گذاشت حسابی خوندم و مردود شدم دیگه حسابی اسباب تمسخر دوست و فامیل و حتی خانواده شده بودم اما بازم دست برنداشتم.واسه آزمون تامین هم بکوب خوندم.وقتی قبول شدم تا اومدم خوشحالی کنم فهمیدم رقیبم پارتی داره!بازم حرف و حدیثا واسه به تمسخر گرفتن من و اهدافم شروع شد..نزدیک یکسال بود من فقط به امید استخدامی بودم و تقریبا تارک دنیا همیشه در حال مطالعه و مرور و مرور…بالاخره خدا مدد کرد و من تایید شدم چندروز پیش باهام تماس گرفتن گفتن گزینش شمارو تایید کرده.الان دارم مراحل پزشکی رو طی میکنم..به جرات بگم تمام دوستام و فامیل چشمشون درومد..اصلا دیگه سعی میکنن از شدت شرمندگی بخاطر رفتاراشون باهام روبرو نشن.من یکسال و نیم نقل غیبتاشون بودم حالا یهو دارم کارمند تامین میشم.امیدوارم منظورمو گرفته باشین.هییییچوقت از تلاش دست برندارین.وقتی آزمون اعلام میشه که همه میخونن.هنر اونه که قبل از اعلام شروع کنی منابع مشترک رو بکوب بخونی و خلاصه برداری بزاری کنار.ایشالا حال این روزای من نصیب همتون بشه.بخدا از تمام حسرتا و کلافگیا و انتظارا و ناامیدیاتون خبر دارم.خداوند تلاش هیچکسی را تباه نمیکند.این آیه قرآنیه.تلاش کنید از همین حالا.

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:32

   کد دیدگاه : 1008835

   یعنی ذخیره شده بودین؟حالا بهتون زنگ زدن يا چی؟!
   از کدوم شهر؟
   راستی تبریک میگم بهتون
   ایشالا قسمت ما هم بشه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : همدرد قدیمی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:28

    کد دیدگاه : 1008876

    خیر من نفر اصلی بودم نفر ذخیرم پارتی داشت.سلامت باشین ایشالا روزی شما.

    پاسخ دهید
  • نویسنده : بد شانس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:52

   کد دیدگاه : 1008850

   سلام دوست عزیز خوش به حالت از این شرایط خلاص شدی منم مثل شمام 2 ساله دارم بدبختی میکشم رشتت چی بود دوست عزیز و چی کتابی خوندی خدا رحم کنه منم از این بدبختی بیام بیرون خدایا خودت کمکم کن

   پاسخ دهید
  • نویسنده : همدرد قدیمی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:31

   کد دیدگاه : 1008879

   گفتم که هرمنبعی میتونستم میخوندم و خلاصه برمیداشتم.اولش از منابع ارشد شروع کردم بعدش که منابع ارشدو کامل خوندم رفتم سراغ ریاضیات و آمار و زبان و کتب عمومی دبیرستان.وقتی هم که آزمونو دادم شروع کردم به خوندن احکام برای مصاحبه.جوری که روزی که رفتم مصاحبه احکامو از بربودم مصاحبه گر حریفم نمیشد:)

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:58

    کد دیدگاه : 1009913

    یعنی در مجموع ذخیره شده بودین ؟بعد ازتون دعوت به همکاری شد ؟

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:28

  کد دیدگاه : 1008327

  سلام…. مگه تامین اجتماعی استخدامی زده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:02

   کد دیدگاه : 1008363

   نه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نیاز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:56

  کد دیدگاه : 1007380

  خصوصی خصوصی لطفا نشون ندین
  سلام ادمین محترم …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:06

   کد دیدگاه : 1007505

   در مرحله اول سعی کنید با تهران ارتباط بگیرید و ببینید آنها چه میگند بهتون. موضوع رو براشون به همین صورتی که برای بنده بیان کردید ذکر کنید.

   مراجعه حضوری بهتر هست

   برای مرحله بعدش شاید دیوان عدالت اداری مناسب باشه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : توکل به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:21

  کد دیدگاه : 1005879

  دوستان من شنیدم ازمون بعدی مال بخش درمان و مخصوصا ماما می خوان راسته یکی نمی تونه ته و توشو در بیاره تو را خدا اگه می دونین بگین
  مدیر جونم شما می تونین پیگیری کنین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:33

   کد دیدگاه : 1005889

   اطلاعاتی در این خصوص به دست بنده نرسیده

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی اکبر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:05

  کد دیدگاه : 1004834

  سلام،با توجه به این که احتمالا تامین اجتماعی امسال استخدامی داشته باشه، و با توجه به این که شرایط سن استخدام در این سازمان حداکثر 28 سال می باشد، لذا از همه شما دوستان خواهش دارم که با تماس با معاونت اداری سازمان تامین اجتماعی و یا ارسال ایمیل به دکتر نور بخش ریاست سازمان تامین اجتماعی، نسبت به افزایش سن استخدامی اقدام نمایید، اگر تعداد درخواست ها زیاد باشه، امید است که مورد قبول واقع شود،با این شرایط فعلی خیلی از جوانان از حق مسلم استخدام باز خواهند ماند.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : برسام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:27

  کد دیدگاه : 1003421

  ادمین جان سلام
  هیچکی جوابمو تو هیچ سایتی نمیده خواهش میکنم جوابمو بده اگه کسی تو محیط کار قبلیمون از روی دشمنی بهتان بزنه که مشکل اخلاقی داشتیم ولی هیچ مدرکی نداشته باشه وهیچ پرونده یی هم حراست نداشته باشیم گزینش ردمون میکنه؟خواهش میکنم بگو

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:07

   کد دیدگاه : 1003461

   اگر واقعیت نداشته باشه خیر ، در صورتی هم که مشکلی پیش بیاد قابل اعتراض و پیگیری هست.
   مگر اینکه حرفهایی رو بزنه که با توجه به سایر داده های تحقیقات وارد باشند و در واقع درست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : برسام

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:15

    کد دیدگاه : 1003529

    خداروشکر ممنون از جوابتون خیالم راحت شد چون ایشون آدمی هستن که خودشون پرونده وماجرا زیاد دارن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : منتظر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:52

  کد دیدگاه : 1001409

  سلام مدیر جون خواهش می کنم جواب بدین.دوستان و مدیر عزیز این جمله یعنی چی ؟؟؟ عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی می‌باشد. چون من توی یک ارگان رسمی ازمایشی هستم ولی به دلایل بسیار زیادی قصد دارم برم یک اداره دیگه و استعفا بدم موقع ازمون که می شه شاغل بود؟؟! درسته؟؟؟ چون گفته هنگاهم شروع به کار نباید شاغل باشیم خواهش می کنم جواب بدین چون این شرط متنش توی تامین با بقیه فرق داشت

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:28

   کد دیدگاه : 1001476

   بهتر هست اگر میخواهید از جایی حدا و به تامین احتماعی بپیوندید در هماهنگی با تامین اجتماعی و با مشورت قبلی باهاشون این اقدام رو داشته باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:39

  کد دیدگاه : 999338

  سلام کی آزمون برگزار میشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : توکل به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:34

  کد دیدگاه : 998906

  دوستان من شنیدم ظاید بهمن باشه ازمون خبری ندارین تو را خدا جواب بدین خرداد یا بهمن احتمالش بیشتره خیلی به کار نیاز دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:24

  کد دیدگاه : 998901

  بعضی عا گفتن ازمون بهمنه دوستان شما را به خدا جوابمو بدین واقعا نیاز دارم به کار

  پاسخ دهید
 • نویسنده : توکل به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:25

  کد دیدگاه : 998716

  دوست خوبم از کجا شنیدین ازمون خرداده مطمینین ایا منبعتون موثقه ممنون که جواب داداین موفق باشین منتظذ جوابتونم من خیلیییییی به این کار نیاز دارم خیلی زیاد التماس دعا دوستان

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:29

   کد دیدگاه : 998752

   والا ی چن تا از بچه های تامین گفتن که امسال آزمونه و تقریبا مطمعن بودن من خودم اطلاعی ندارم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : توکل به خدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:59

  کد دیدگاه : 997680

  دوستان سلام خواهش می کنم جوابمو بدین تامین امسال استخدامی داره به خدا خیلی یه کار نیاز دارم که اینقد خواهش می کتم جوابمو بدین خواهش می کنم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:07

   کد دیدگاه : 997691

   کسی در این لحظه اطلاعی از این مورد نداره متاسفانه دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:11

   کد دیدگاه : 998025

   سلام،گفتن خرداد استخدامی داره ،البته نمیدونم چقد درسته

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:12

   کد دیدگاه : 998026

   سلام،گفتن خرداد استخدامی داره ،البته نمیدونم چقد درسته

   پاسخ دهید
  • نویسنده : توکل به خدا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:22

   کد دیدگاه : 998713

   کی گفته ازمون خرداده دوست خوبم منبعتون موثقه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:35

  کد دیدگاه : 997398

  سلام دوستان عزیز
  میشه یه نفر شماره تلفن گزینش تهران رو بهم بده
  با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:03

  کد دیدگاه : 997178

  اوایل میگفتن باید جا باز بشه تا به ذخیره ها زنگ بزنن
  الان جا باز شده و باز هیچ خبری نیس
  یعنی دیگر نباید امیدوار باشیم که زنگ بزنن
  امیدواری الکی باعث میشه بعد اینکه زنگ نزدن و روز تموم شد اعصابمون داغونتر از اونی که هس بشه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:14

  کد دیدگاه : 996695

  سلام ذخیرههای تهران لطفا اعلان وضیعت کنید کسی دعوت بکار شده یا نه ‌؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:05

   کد دیدگاه : 997087

   سلام.نه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مم سهمیه اراک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:14

  کد دیدگاه : 996591

  جدیدا میگن پست خالی برای شما وجود نداره تا زمانی که جا خالی نشه معلوم نیست برید سرکار من موندم اراک فقط 4 نفر برای امور مالی میخواسته فقط برای من جای خالی نبوده یا اون 3 نفر هم مشغول کار نشدند دیگه فکر کنم با آزمون امسال ماها بریم سرکار ….
  یک سال عمر مارو هدر دادند هیچ تکلیفمونم مشخص نمیکنند دقیقا سال دیگه میریم یا امسال …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : م

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:58

   کد دیدگاه : 997004

   سلام.من هم برای امور مالی هستم.اما هنوز با من تماس نگرفتند.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مم سهمیه اراک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:36

  کد دیدگاه : 991912

  خب به سلامتی همه ی اراکیها رفتند سرکار فقط من موندم اینجا تنها آبانم تموم شد و زنگ نزدند مطمئنم حداقل تا 13 آذر هم به خاطر تعطیلات زنگ نمی زنند … انتظار واقعا سخته

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حسین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:25

   کد دیدگاه : 994357

   نه والا من هم همچنان منتظرم

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:09

   کد دیدگاه : 995711

   دوست عزیز منم نرفتم .نگران نباش

   پاسخ دهید
 • نویسنده : فهیمه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:19

  کد دیدگاه : 991163

  زهرا خانوم می خواستی بپرسی امسال ازمون هست یا نه خبری نشد؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...