دانلود نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدامی تامین اجتماعی

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین اجتماعی کتاب نمونه سوالات استخدامی ایران استخدام
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
جهت دانلود بسته طلایی نمونه سوالات استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی سازمان تامین اجتماعی عضو کانال تلگرامی ایران استخدام شوید

استخدام سازمان تامین اجتماعی در دو استان- 15 بهمن 96

 به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی در شهرستانهای تفرش وابرکوه از واحدهای تابعه مدیریت درمان استان های مرکزی و یزد، نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی به شرح ذیل و یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، نسبت به ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ٩٦/١١/١٦ لغایت پنج شنبه مورخ ٩٦/١١/١٩ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 96/11/25 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/11/26 در محل مدیریت های درمان استان های مرکزی و یزد توزیع و آزمون در روز جمعه مورخ 96/11/27 برگزار و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در زمان تحویل کارت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فهرست مجوزهای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون محلی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فهرست سهمیه های تخصیصی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فرم تقاضانامه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر بهمن ۹۶: برگزاری آزمون استخدامی جدید سازمان تامین اجتماعی در اردیبهشت ماه سال ۹۷ (منبع: خبرگزاری دانا)

1 بهمن: نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری آزمون استخدامی به صورت سراسری در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای تفرش، اوایل آبان ماه امسال خبری در خصوص جذب نیروی بومی در درمانگاه تامین اجتماعی تفرش منتشر شد.

این درمانگاه در سال ۹۴ کلنگ‌زنی شد و پس از ماه‌ها تاخیر در افتتاح، در دهه فجر امسال به بهره‌برداری  می رسد. بر اساس اعلام مسئولان، ۱۵ نفر در این مرکز درمانی مشغول به کار خواهند شد.

با توجه به نزدیک شدن زمان افتتاح این مرکز درمانی، هنوز خبری از برگزاری آزمون‌های استخدامی نشده است که این موضوع مورد مطالبه جوانان تحصیلکرده تفرشی است.

برگزاری سراسری آزمون جذب نیروی انسانی سازمان تامین اجتماعی

محمد حسینی، نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ندای تفرش، در این خصوص گفت: براساس پیگیری‌های انجام شده قرار بود جذب نیروی انسانی مورد نیاز اعم از کادر خدماتی، پزشکی و سایر نیروهای انسانی مورد نیاز برای مراکز تامین اجتماعی شهرستان‌های فراهان و تفرش، در بهمن ماه انجام شود.

حسینی ادامه داد: اما بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی سازمان تامین اجتماعی، آزمون سراسری جذب نیروی انسانی مورد نیاز در کشور در اردیبهشت ماه سال ۹۷ انجام می‌شود. لذا در راستای کاهش هزینه‌ها، آزمون استخدامی برای جذب نیروی مراکز تامین اجتماعی فراهان و تفرش به سال آینده موکول شد.

منبع: خبرگزاری دانا

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید
جهت سفارش پستی کتاب اصل نمونه سوالات استخدامی 10 سال اخیر اینجا کلیک کنید. ارسال پستی رایگان


استخدام سازمان تامین اجتماعی- 26 دی 96

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استانهای فارس، مازندران، کردستان و کرمان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی استانهای مذکور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه مورخ ٩۶/١٠/٢۶ لغایت شنبه مورخ ٩۶/١٠/٣٠ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.(شایان ذکر است روز جمعه مورخ ٩۶/١٠/٢٩ مراکز مذکوراز ساعت ٨ تا ١۴ فعال می باشند)
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/۶ در مراکز استانهای یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی:
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی
۴-دارابودن گواهی فراغت از تحصیل و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر
۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم (برای آقایان)
۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر
۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
۹- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.

تذکر: ملاک عمل تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام ۹۶/۱۰/۳۰ و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام ۹۶/۱۰/۲۶ می باشد.

کارت شرکت در آزمون در روز چهارشنبه مورخ 96/11/04 لغایت روز پنجشنبه مورخ 96/11/05 در محل مدیریت درمان استان های مذکور توزیع و آزمون در روز جمعه مورخ 96/11/06 برگزار و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در زمان تحویل کارت به متقاضیان اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

جهت دریافت لیست مجوزهای آزمون استخدامی محلی سال 96 اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فهرست عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز آزمون استخدامی محلی اینجا کلیک نمایید

جهت دانلود دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت سهمیه های ٥% ایثارگران و ٣% بهزیستی اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت فرم تقاضانامه ثبت نام اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 9 آبان 96: فراخوان جذب کارگزار رسمی برون مرزی سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد مطابق ضوابط و مقررات و به منظور خدمت رسانی به مخاطبان، نسبت به جذب کارگزار رسمی برون مرزی برای فعالیت امور بیمه ای ایرانیان خارج از کشور از طریق برگزاری آزمون یا مصاحبه اقدام کند.
لذا ضمن دعوت به همکاری، تمامی علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی و اداره کل اتباع به از تاریخ ٩٦/٨/١٠ لغایت ٩٦/٨/٣٠ مراجعه کنند.

جهت مشاهده متن کامل فراخوان اینجا کلیک نمایید


خبر 25 تیر 96: نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی اعلام شد
بدين وسيله به اطلاع داوطلبان شركت كننده در آزمون استخدامي سازمان تأمين اجتماعي مورخ 1396/2/21 ،مي رساند، كه مي رساند، كه نتايج آزمون مذكور در سايت سازمان سنجش آموزش كشور اعلام شده است كه براساس اين نتايج، داوطلبان داراي حدنصاب كه در رديف دو برابر ظرفيت براساس اولويت امتياز مكتسبه قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز تعیین گردیده و سازمان تأمين اجتماعي از داوطلبان واجد شرايط فوق الذكر (دو برابر ظرفيت) براي ارائه مدارك دعوت و درصورت مطابقت و صحت مستندات مربوطه با آگهي منتشره نسبت به سير مراحل بعدي آزمون استخدامي (آزمون مصاحبه، گزينش و … ) اقدام خواهد نمود.

ضمناً چنانچه داوطلبان در رابطه با نتايج آزمون سؤالي دارند، مي توانند حداكثر تا تاريخ 1396/5/5 با اداره کل/ مدیریت درمان محل تقاضا مكاتبه نمايند.

بديهي است به مكاتباتي كه بعد از تاريخ مذكور واصل گردد، ترتيب اثر داده نخواهد شد.

جهت مشاهده کارنامه خود اینجا کلیک کنید


خبر 18 تیر ۹۶: زمان اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی:

پیگیری “ایران استخدام” در خصوص زمان اعلام نتایج آزمونهای استخدامی وزارت نیرو و تأمین اجتماعی:

با توجه به درخواست های متعدد شما کاربران گرامی در خصوص پیگیری تیم ایران استخدام از بابت تاریخ اعلام نتایج آزمونهای استخدامی وزارت نیرو و تأمین اجتماعی، تماسی از سمت همکاران ما در این رابطه برقرار شد.

لطفاً توجه نمایید که تمامی زمانهای اعلام شده به ایران استخدام به صورت حدودی و تقریبی است و قطعیتی در گفته مسئولین مربوطه نبوده است.

 طبق اعلام مسئولین مربوطه در هر دو سازمان به پشتیبان سایت ایران استخدام ، زمان احتمالی اعلام نتایج این آزمونهای استخدامی مذکور تا آخر تیر ماه می باشد.

با آرزوی موفقیت ایران استخدام


استخدام منطقه ای تامین اجتماعی – 24 اسفند 95

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی واحد های تابعه، افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی در دو بخش بیمه ای و درمان در سراسر کشور استخدام نماید.
بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند که ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی از روز سه شنبه مورخ 1395/12/24 آغاز و لغایت روز دوشنبه مورخ 95/12/30 پایان می پذیرد. کلیه متقاضیان ضرورت دارد که مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند .

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

شرایط عمومی استخدام:
۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی
۳- دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی
۴-دارابودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر
۵- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم (برای آقایان)
۶- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر
۷- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر
۸- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
۹- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.

تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان آخرین روز ثبت نام ۹۵/۱۲/۳۰ و محاسبه سن آن ها اولین روز ثبت نام ۹۵/۱۲/۲۴ می باشد.

شرایط اختصاصی استخدام:
۱- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نياز در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در این آگهی می‌باشد.
داوطلبان صرفا در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش رشته تحصیلی آنان به طور کامل و به صورت مشخص در شرایط احراز مشاغل ذکر شده باشد لذا داوطلبانی که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش – رشته تحصیلی آن ها عیناً در آگهی درج نشده باشد از ثبت نام خودداری نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرایند جذب و بکارگیری مشخص گردد که مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی آنان با شرایط ذکر شده در آگهی منطبق نیست و دارای پسوند، پیشوند کمتر یا بیش از آنچه در آگهی آمده باشد، از سایر فرآیند استخدام حذف شده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

توجه: اگر رشته تحصیلی بدون گرایش ذکر شده باشد صرفا رشته تحصیلی بدون گرایش ملاک عمل بوده و در صورتی که رشته تحصیلی با گرایش های مشخص ذکر شده باشد فقط  آن رشته تحصیلی با گرایش های ذکر شده ملاک عمل خواهد بود. لذا داوطلبان موظفند در زمان ثبت نام با توجه به شرایط اعلام شده دقت کافی به عمل آورده و از ثبت نام در شغل هایی که واجد شرایط نیستند خودداری نمایند.

2 – شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل می گردد:

1-2 – دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرایط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 24 سال تمام ( 1371/12/24 به بعد)
2-2 -دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته های تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و با شرط سنی حداکثر 30 سال تمام (1365/12/24 به بعد)
3-2 – دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 14 و شط سنی حداکثر 28 سال تمام (1369/12/24 به بعد)
4-2 – دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 28 سال تمام (1367/12/24 به بعد)
5-2 -دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام (1365/12/24) به بعد
6-2 – دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (عمومی و تخصصی) با حداکثر 35 سال تمام (1360/12/244 به بعد)

*مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.

تبصره 1: مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحد های تابعه سازمان، شرکتهای ماموریتی و تکلیفی ( به شرح مندرج در این آگهی ) ، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستانهای میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارئه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر 35 سال و برای مقاطع تحصیلی دکتری ( عمومی و تخصصی ) 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد.
شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی باشد.

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید

توضیحات :
شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین به شرح ذیل می باشد:

1- موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی 2- بانک رفاه کارگران 3-موسسه حسابرسی تامین اجتماعی 4- شرکت گروه هتل های هما 5-موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه 6-رفاه گستر  7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8-شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی 9-شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 10- کار و تامین 7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8-شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی  9- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 10-کار و تامین 11-گروه پزشکی حکمت 12- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران  13- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین 14-شرکت مهندسی تاسیسات و انرژی تامین

+ جهت مشاهده مقطع تحصیلی، کد و عنوان رشته تحصیلی اینجا کلیک نمایید
+
جهت مشاهده جدول شماره1-ظرفیت سهمیه 3درصد بهزیستی و5درصد ایثارگران در استانها اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده جدول شماره 3 – کد و نام استان، نام و کد شهرستان اینجا کلیک نمایید

+ جهت مشاهده فهرست شغل محل آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال96(بخش بیمه ای)اینجا کلیک نمایید
+
جهت مشاهده فهرست شغل محل آزمون استخدامی تامین اجتماعی سال96 (بخش درمان)اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده دفترچه آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده متن کامل آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 95 اینجا کلیک کنید

مهلت ثبت نام این آزمون پایان پذیرفته است

جهت دانلود بسته ویژه نمونه سوالات آزمونهای استخدامی سالهای گذشته اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 95)
جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تأمین اجتماعی اینجا کلیک کنید


اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان تامین اجتماعی را از این قسمت دنبال کنید:

خبر استخدام در شهر مهران با ساخت درمانگاه تامین اجتماعی (15 فروردین 97)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی (13 اسفند 96)
آزمون استخدامی تامین اجتماعی تفرش در بهمن ماه برگزار می شود (10 بهمن 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان (26 دی 96
)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی قزوین (2 دی 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان (۱۹ آذر ۹۶)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران (12 آذر 96)
استخدام مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی بوشهر (15 آبان 96)
نتایج اولیه آزمون صدور مجوز کارگزاری های سازمان تأمین اجتماعی مشخص شد (15 آبان 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان یزد (13 آبان 96)
خبر برگزاری آزمون استخدامی درمانگاه تامین اجتماعی تفرش (6 آبان 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی زنجان (3 آبان 96)
برگزاری آزمون استخدامی تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران با حضور بیش از هزار داوطلب (30 مهر 96)
زمان دریافت کارت آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ (23 مهر 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان (5 مهر 96)
نحوه ثبت نام در آزمون استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ (4 مهر 96)
استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ (3 مهر 96)
شروع ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی اداره کل غرب تهران بزرگ از 3 مهر (1 مهر 96)

استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی کهگیلویه وبویراحمد (26 شهریور 96)
دعوت به همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی قزوین (25 شهریور 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران (16 شهریور 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان (4 شهریور 96)
استخدام مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی بوشهر (29 مرداد 96)
جذب نیروی متخصص در سازمان تامین اجتماعی (1 مرداد 96)
نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی سال 96 اعلام شد (25 تیر 96)
اعلام نتایج  آزمون استخدامی در هفته تامین اجتماعی (21 تیر 96)
استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران (21 تیر 96)
جذب بیش از 9 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی تامین اجتماعی (18 تیر 96)
بررسی آخرین وضعیت اعلام نتایج استخدامی سازمان تامین اجتماعی و وزارت نیرو (10 تیر 96) 
استخدام تامین اجتماعی در استان مازندران (8 خرداد 96)
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی (23 اردیبهشت 96)
استخدام تامین اجتماعی فارس
 (21 اردیبهشت 96)
استخدام ١٥٦٦ نفر در آزمون امروز سازمان تأمین اجتماعی(21 اردیبهشت 96)
سومین آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی صبح امروز برگزار شد
(21 اردیبهشت 96)
اطلاعيه تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی(17 اردیبهشت 96)
استخدام ۱۳۰۰ نفر در سازمان تامین اجتماعی (31 فروردین 96)

دعوت به همکاری تامین اجتماعی استان تهران جهت تکمیل کادر پزشکی
(اسفند 95)
شروع ثبت نام آزمون استخدامی منطقه ای تامین اجتماعی در سمنان و لرستان (26 بهمن 95)
شروع ثبت نام آزمون استخدامی منطقه ای سازمان تامین اجتماعی در استان های بوشهر و مرکزی(20 بهمن 95)
مجوز استخدام ۵۰۰ ماما به سازمان تامین اجتماعی داده شد (2 دی 95)
برگزاری آزمون تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای قراردادی تأمین اجتماعی(14 شهریور 95)
استخدام ۵ هزار نفر در تامین اجتماعی طی دو سال(17 مرداد 95)
مردم بومی در اولویت استخدام تامین اجتماعی قرار گیرند(8 تیر 95)
جزئیات تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی تامین اجتماعی


آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 95:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی (سال 95) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی (سال 94) اینجا کلیک نمایید

___________________________

آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۳:

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان تامین اجتماعی (سال 93) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:05

  کد دیدگاه : 1041162

  سلام جناب آدمین به نظر شما این استخدامی جدید تامین برای کادر اداری و بیمه هم هست یا فقط بخش درمانه؟؟؟اگهی کاملش کی میاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:52

   کد دیدگاه : 1041283

   هنوز مشخص نیست اطلاعات بیشتری در دست نداریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ذخیره 1/5

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:59

  کد دیدگاه : 1041148

  با سلام خدمت تمام دوستان بویژه ذخیره ها

  دوستان با کسی که ذخیره 1/5 ظرفیت شده تماسی نگرفتن تا الان؟؟؟
  لطفا اطلاع رسانی کنین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ف ح

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:51

  کد دیدگاه : 1036961

  بچه ها با توجه به اینکه ما تازه استخدامی ها اکثرمون فوق لیسانس هستیم که با لیسانس ماها رو گرفتن
  میخواستم تا الان هنوز جمع بعضی از تازه استخدامی ها جمعه بگم بیان یه کم که توی کار جا افتادیم مثلا بعد یک سال پیگیری کنیم که مدرک ارشدمونو قبول کنند. درسته ازمون تعهد گرفتن که تا ۵ سال ادعایی برای قبول ارشدمون نداشته باشیم اما دیگه انتظار که میتونیم داشته باشیم
  به نظرم اگه پیگیر نباشیم وقتی پستای بالاتر خالی میشه فقط به تجربه دار ها میرسه در حالیکه ما هم به نظرم استحقاقش رو داریم
  نظر شما چیه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:29

   کد دیدگاه : 1047351

   مثل شما تو سازمان زیاده با مدرک فوق لیسانس….. هنوز وارد نشده خیلی زوده به فکر پست و مقام باشید دوست من…….

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:27

   کد دیدگاه : 1050321

   عزیزم من از حالا دنبال پست نیستم مثل اینکه جو سازمان خیلی شمارو گرفته همرنگ اونا شدید. من نگفتم بیاید بریم پست بگیریم. میگم بیاید ازشون بخوایم مدرکمونو قبول کنن. به نظرت توقع زیادیه؟ اونایی که تو سازمانن و در حین کار دارن ارشد میگیرنو داریم میبینیم دیگه اکثرا از دانشگاه آزاد یا علمی کاربردین و تازه وقت سازمانو برا کلاساشون میگیرن و مفت مفت مرکشون قبوله اونوقت ماهاییکه خیلیامون تو بهترین دانشگاه ها درس خوندیمو وقت سازمانم نگرفتیم قبول نیست! تازه نگفتم الان بگیم گفتم یه سال که گذشت بگیم که تا قبول کنن دو سه سال میشه.
   بعدم مگه حق شما خورده میشه!
   اصلا حرفی که میزنی یعنی چی خودتون معنیش رو میدونیم. میگین خیلیا تو سازمان ارشد دارن ما که چیزی نگفتیم. ولی ماها در سازمانیم و ارشد داریم. بحث من اینه که ارشدمون رو قبول داشته باشن!
   کاملا درخواست منطقی ای هست.
   در ضمن اونها نگفتن که نا مردکتون رو قبول نمیکنیم فقط از لحاظ قانونی گفتن ادعایی نداشته باشید اما انتظار که میشه داشت.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پندار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:32

   کد دیدگاه : 1052037

   سلام منم فوق لیسانسمو قبل استخدام گرفتم … طی صحبتی که با آقای میرکریمی کارشناس انتصابات ستاد مرکز داشتم گفت اگه مدرکتونو قبل استخدام گرفته باشین قبول نمیکنن 🙁 امیدوارم چند سال دیگه از این حرف کوتاه بیان

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:51

   کد دیدگاه : 1052464

   شما در کدوم استخدامی شرکت کرده بودین؟ استخدام احیر که من توش شرکت کرده بودم توی اطلاعیه اش نوشته میشه ارایه داد اما پنج سال بعد و به شرط اینکه پست خالی وجود داشته باشه و این حرفا. بعدم ازمون تعهد گرفتن که تا پنج سال ادعایی نداشته باشیم. البته گویا قبلا اینطور که شما میگید بوده اما تو استخدام اخیر اینطور نبود.
   در هر صورت تا اینجا که من دیدم سازمانی هست که برای درس خوندن آسونگیری میکنه حتی کسایی که با پارتی و به دلیل نامرتبط بودن لیسانسشون با دیپلم اومدن! بهشون اجازه داده ارشد بگیرن و با دو سال ارشد خوندن یه دفعه ای ارشدشونو قبول کرده.
   در هر صورت امید با خدا

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پندار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:36

    کد دیدگاه : 1054224

    منم همینو میگم نمدونم چرا اون اقا همچین حرفی زده شاید از شرایط جدید خبر نداشته .‌‌‌.. حتما همینطوره که شما میگین ممنون خیالم راحت شد

    پاسخ دهید
 • نویسنده : sh

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:19

  کد دیدگاه : 1035404

  لطفا میشه بگید اطلاعی از برگزاری آزمون تامین اجتماعی بخش بیمه دارید که برگزار میشه یا نه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : لیدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:09

  کد دیدگاه : 1035101

  بنظرتون سنجش مجری آزمونه؟ یاخود تامین؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ساعدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:21

  کد دیدگاه : 1034906

  سلام ادمین گرامی خوبید روزتون بخیر
  ادمین ببخشید من ی سوال کلی داشتم اگه کلا کسی وقتدبزاره برا این ازمون استخدامیا و مثلا یکسال بکوب بخونه ک قبول شه واگه نشد بعد یکسال بره دنبال ی کار بنظرت ضرر کرده اخه بعضی دوستان میگن وقت گذاشتن برا ازمونا فقط وقت تلف کردنه
  من خودم میخوام برا این ازمونا بخونم و تو این مدت دوره های تخصص برم بنظرت درسته یا ن؟ ممنونم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:04

   کد دیدگاه : 1035084

   خانم هستید و یا آقا؟
   شرایط برای هر کسی فرق میکنه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ساعدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:30

    کد دیدگاه : 1035207

    خانم هستم ادمین گرامی من

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:00

     کد دیدگاه : 1035336

     سنتون الان چه هست؟
     نیازتون به کار در حد ضروریست؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ساعدی

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 14:17

      کد دیدگاه : 1035393

      ادمین گرامی 23سالمه و فشار اطرافیان برا رفتن ب سر کار زیاده ولی اولش باید ی دوره چند ماهه بگذرونم تازه تو شهر خودمونم ک کار خوب نیست باید برم ی شهر دیگ برا کار ک تمام وقتم گرفته میشه دراین صورت

      پاسخ دهید
      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:49

       کد دیدگاه : 1035526

       مدرک و مقطعتون رو هم بفرمایید لطفا؟

      • نویسنده : ساعدی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:55

       کد دیدگاه : 1035546

       ادمین عزیز کارشناسی حسابداری

      • نویسنده : admin

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 15:18

       کد دیدگاه : 1035640

       اگر واقعا تصمیم خواندن دارید و وقت رو تلفن نخواهید کرد در این مدت یک سال رو خوب و مرتب بخوانید. قطعا اگر خوب بخوانید این یک سال انداخته ای خواهد شد برای چند سال پیش روی شما جهت شرکت در آزمونهای استخدامی.
       به شرطی که بخوانید هم رشتتون خوب هست و هم مقطع و هم سن

   • نویسنده : ساعدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:34

    کد دیدگاه : 1035228

    ادمین با توجه ب این گفتم ک اگه برم سرکار دیگ واقعا وقتی نمیمونه براددرس خوندن

    پاسخ دهید
 • نویسنده : فاطمه موسی زاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:04

  کد دیدگاه : 1030220

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس راهنمایی و مشاوره دارم
  چه رشته هایی میتونن شرکت کنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:51

  کد دیدگاه : 1029130

  سلام…استخدام تامین برای چه شهرایی هست؟ لطفاً جواب بدین…ممنون

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:01

   کد دیدگاه : 1029146

   دوست گرامی پیگیر اخبار در این صفحه باشید
   به محض انتشار اخبار تکمیلی از سوی سازمان تامین اجتماعی در همین صفحه خدمتتون اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مهسا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:05

  کد دیدگاه : 1028410

  سلام دوستان این آزمون چه تاریخی برگذار میشه و برای کدوم شهرها هست لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نازنین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:49

  کد دیدگاه : 1027958

  دوستان برای همه رشته ها شرط معدل هست من رشتم مامایه در یکی از بیمارستان های تامین اجتماعی قراردادیم .میخوام بخونم برای ازمون ولی معدلم 13.70هستش به نظرتون بخونم یا نه ؟سال 91 که شهر ما 4 تا ماما میخواست اصلا شرط معدل نبود چرا الان این بند رو به شرایط اضافه کردن????????

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:40

  کد دیدگاه : 1027933

  الان چه رشته هایو میخوان من لیسانس علوم دام دارم میشه شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:34

  کد دیدگاه : 1027920

  این اگهی ینی چی؟فقط ماما استخدام میکنن؟چیکار کنیم الان چیا بخونیم چ رشته هایی؟مدیریت بازرگانی هم میخوان؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:45

   کد دیدگاه : 1027946

   دوست گرامی پیگیر اخبار در این صفحه باشید
   به محض انتشار اخبار تکمیلی از سوی سازمان تامین اجتماعی در همین صفحه خدمتتون اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:15

  کد دیدگاه : 1027896

  سلام .خسته نباشین.میشه بپرسم چه رشته هایی لازمه برای استخدام تامین اجتمایی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:20

  کد دیدگاه : 1024472

  کسی اطلاع داره امسال استخدامی جدید هست یا نه؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : hamid

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:50

  کد دیدگاه : 1023753

  سلام به همه دوستان
  لطفا منابع درس های عمومی که داخل آزمون میاد.و کتاب های که میدونید خوبه برای آزمون معرفی کنید؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کارمند تامین

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:42

   کد دیدگاه : 1024167

   سلام من دوبار تو آزمون تامین شرکت کردم و در هر دوبار هم موفق شدم؛دفعه ی اول از کل استان یک نفر بر می داشت که موفق شدم ولی قسمت نبود و به خاطر عنوان مدرکم رد کردن؛امسال هم از سهمیه یک استان دیگه قبول شدم و حالا هم مشغول بکارم؛دوست من اونیکه من خوندم رو براتون می گم حالا تصمیم گیری با خودتون؛برای عمومی ها کتاب های آبی قلم چی دوران دبیرستان رو خوندم و برای تخصصی ها کتاب های ارشد مدرسان شریف به جز دو کتاب که اونا هم منبع ارشد بودن ولی مدرسان شریفش رو نداشتم پس مجبورا اونارو خوندم؛لطف خدا هم شامل حالم بود و موفق شدم،یا باید آدم داشته باشی یا فقط بخونی دوتا راه داری همین.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : مهدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:47

   کد دیدگاه : 1026517

   دوست عزیز رشتت چی بود

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:14

  کد دیدگاه : 1020707

  سلااااااااااام این ماه شد 5امین ماهی که مشغول بکار هستم….واقعا برای خودم نسبت به سال پیش که یک فرد معمولی بودم و هیچ هدفی نداشتم و بعد با ازمون با این سازمان اشنا شدم فکر میکنم به لطف و حکمت خداوند که واقعا سرنوشت هریک از ماهارو چجوری نوشته و رقم زده.
  قصدم فقط یاداوری کردن قضا و قدرالهی برای هممون بود که امیدوارم برای تک تک اعضای این سایت که واقعا یک زمانی از صبح تا شبم رو با خبرهاش و کامنت های بچه ها میگذروندم و نا امید بودم بهترین ها رقم بخوره چه زود چه حتی دیر…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:15

  کد دیدگاه : 1015781

  سلام .من ۳ ماهه مشغول بکارم بخش درمان.خدارو شکر خیلی خیلی راضیم .به یاد روزهایی که هر روز و 😉 گاهی روزی چند بار می اومدم اینجا سر میزدم .اومدم ببینم چه خبره که دیدم یکی از دوستان حسابی ناراضیه .ولی برای من خیلی خوب بود .خیلی احساس راحتی و امنیت دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:48

  کد دیدگاه : 1014876

  سلام دوستان من چند ماهه در بخش درمان تامین مشغول به کارشدم استخدامی ازمون اخیر هستم شرایط کاری بسیار سخت همکارهای سابقه دارهم بسیار بد برخورد میکنند وهمکارهای کم سابقه روواقعااذیت میکنند درهرحال گفتم اگر نیاز مالی ندارید سمت این سازمان نیاید چون واقعا آش دهن سوزی نیست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اراک اراک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:42

  کد دیدگاه : 1014419

  سلام دوستان اراکی که هنوز مشغول نشدید,بهونظرم یه روز و یک ساعتی قرار بذاریم هممون بریم اداره کل پیش آقای عابدینی ,اینجوری که ما ساکتیم اونها هم کاری نمیکنن.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مم سهمیه اراک

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:33

  کد دیدگاه : 1010650

  سلام از اراکیها خبری نشد به امور مالی ها زنگ نزدند به شماها چی جواب میدن؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : اراک

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:58

   کد دیدگاه : 1012345

   سلام.هنوز که تماس نگرفتند.

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...