آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (مشورتی)

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۷۲,۴۴۲ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جز سازمان‌های دولتی است که وظیفه ثبت شرکت ها، معاملات، املاک و دارائی‌های شخصی اتباع ایران را به عهده دارد. معمولا دعوت به همکاری و جذب نیرو با توجه به شرایط مد نظر این سازمان از طریق برگزاری آزمون کتبی و طی مراحل مصاحبه و گزینش، صورت میپذیرید؛ لازم به ذکر است از سال 96 تاکنون این سازمان یکی از سازمان های شرکت کننده در آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی میباشد که در قالب یک آزمون هماهنگ در سراسر کشور نیروی مورد نیاز خود را جذب نموده است.
با توجه به مجتمع بودن اخبار “استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک” و “منابع مطالعاتی” در این صفحه، در صورتی که شما به دنبال دریافت "آخرین اخبار" و "منابع استخدامی" سازمان ثبت اسناد و املاک هستید، می توانید با مراجعه روزانه به این صفحه و بررسی اخبار منتشر شده در آن از آخرین اخبار پیرامون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک مطلع شوید.
✉️ در صورتی که مایل هستید در سامانه اطلاع رسان پیامکی و یا ایمیلی آگهی های استخدام کشور عضو شوید اینجا کلیک نمایید
✉️ در صورتی که مایل به دریافت اخبار استخدامی از طریق پیام رسانها هستید اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه ها و لینک های مفید:
 جهت دانلود رایگان سوالات هشتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات و پاسخنامه ارسالی کاربران از هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 اینجا کلیک نمایید
– جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده تجربیات کارجویان از گزینش و مصاحبه آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
– جهت مشاهده آرشیو اطلاعیه های هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود اصل سوالات آزمون های استخدامی سال 99 اینجا کلیک نمایید
جهت شرکت در نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده هشتمين آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 اینحا کلیک نمایید


خبر 3 شهریور 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سهمیه ایثارگران سازمان ثبت اسناد و املاک (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، اسامی پذیرفته شدگان نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سهمیه ایثارگران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، (سهمیه ویژه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر) توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است.
متن اطلاعیه به شرح ذیل است:
پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان ثبت اسنادو املاک کشور (ویژه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر)، از ۷‌‏/۶‌‏/۱۴۰۰ تا ۱۵‌‏/۶‌‏/۱۴۰۰ از ساعت ۸ تا ۱۴ (در روز‌های غیر تعطیل)، مهلت دارند ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، با در دست داشتن مدارک ذیل، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت، مراجعه کنند و مدارک مورد نیاز را به واحد امور اداری ثبت استان تحویل دهند.
درصورت عدم مراجعه در مهلت مذکور، مراتب بعنوان انصراف از مراحل استخدام محسوب خواهد شد.
در راستای مساعدت با پذیرفته شدگان آزمون و جلوگیری از تردد آن‌ها بین استانها، مقرر شده است هریک از پذیرفته شدگان آزمون به جای مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مورد تقاضا برای استخدام، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت فعلی مراجعه کنند.
‌‏-مدارک موردنیاز:
۱‌‏- اصل شناسنامه با ۲ نسخه کپی از کلیه صفحات ۲‌‏- کارت ملی با ۲ نسخه کپی از دو طرف کارت ۳‌‏- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی (آقایان) با ۲ نسخه کپی از دو طرف کارت ۴‌‏- اصل مدرک تحصیلی که در زمان ثبت نام در آزمون، بر اساس آن مدرک ثبت نام نموده اند با ۲ نسخه کپی ۵‌‏- عکس ۴*۳ دو قطعه ۶‌‏- معرفی نامه صادره از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
۷- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان تبلیغات اسلامی)
۸- ارایه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی، (مطابقت اطلاعات شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا، ارائه استشهاد محلی و سایر اطلاعات مندرج در پیوست دفترچه آزمون).


خبر 23 مرداد 1400: اعلام نتایج هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 1399 (منبع: سایت سازمان سنجش کشور)

 ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام  برای کاربران شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی فراگیر سال 99 به اطلاع میرسانیم، نتایج نهایی دستگاه های اجرایی کشور شامل: سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان هواشناسی کشور، وزارت جهاد کشاورزی ، سازمان ملی بهره وری ایران و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان اعلام گردید.

دستگاه اجرایی

آدرس درگاه اطلاع رسانی

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

www.ssaa.ir

جهت مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


خبر 2 خرداد 1400: خبر برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی در سال 1400 (منبع: سایت اختبار)

 رئیس سازمان ثبت و اسناد و املاک کشور  از پیگیری این سازمان برای برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی در سال ۱۴۰۰ خبر داد. سال گذشته بر اساس آزمونی که برگزار رده بودیم ۱۰۰۰مجوز سردفتری صادر کردیم و امسال نیز پیگیر برگزاری مجدد آزمون سردفتری هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 25 فروردین 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (منبع: سایت  سازمان ثبت اسناد و املاک)

اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی نیروی انسانی این سازمان پیرو اعلام اسامی پذیرفته شدگان 1399 در سایت سازمان سنجش ، اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
قابل توجه پذیرفته شدگان محترم چند برابر ظرفیت آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، بدینوسیله اعلام می گردد که تاریخ ، روز و ساعت مصاحبه تخصصی به طریق مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.


خبر 25 فروردین 1400: اعلام نتایج چند برابر ظرفيت هشتمين آزمون استخدامی فراگیر سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج چند برابر ظرفیت هشتمين آزمون استخدامی فراگیر سال 99 اعلام گردید.

جهت مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر 25 فروردین 1400: اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفيت هشتمين آزمون استخدامی فراگیر سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

پیرو اطلاعیه منتشر شده در تاریخ 99/11/11، به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (در تاریخ های 11و99/10/12) می‌رساند که كارنامه نتايج بررسی مدارک متقاضیان از روز چهارشنبه مورخ 1400/01/25 در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت. متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان برای شركت در مرحله مصاحبه به هر یک از دستگاه‌های اجرایی می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی در تاریخ 1400/01/25 به آدرس درگاه اطلاع رسانی دستگاه مورد نظر مراجعه و براساس توضيحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 14 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک (منبع: سایت سازمان ثبت اسناد و املاک)

اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در رابطه با زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی نیروی انسانی این سازمان در سال 1399 اطلاعیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسنادو املاک کشور ، از تاریخ 18‏/11‏/99 لغایت 27‏/11‏/99 از ساعت 30‏/8 لغایت 14 ( در روزهای غیر تعطیل) ، مهلت دارند ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی ، با در دست داشتن مدارک ذیل ، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت ، مراجعه و مدارک موردنیاز را به واحد امور اداری ثبت استان تحویل دهند.
درصورت عدم مراجعه در مهلت مذکور ، مراتب بعنوان انصراف از مراحل استخدام محسوب خواهد شد.
لازم به ذکر است در راستای مساعدت با پذیرفته شدگان آزمون و جلوگیری از تردد آنها بین استانها ، مقرر شده هریک از پذیرفته شدگان آزمون به جای مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان مورد تقاضا برای استخدام ، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت فعلی مراجعه نمایند. بعنوان مثال فردیکه ساکن استان مازندران است و برای استخدام در استان تهران پذیرفته شده است ، برای تحویل مدارک و مستندات مورد نیاز ، در مهلت مقرر ، به اداره کل ثبت استان مازندران مراجعه نماید.
ضمناً پس از بررسی مدارک و مستندات ارائه شده ، تاریخ و زمان برگزاری مصاحبه تخصصی از افرادیکه مدارک آنها منطبق با مفاد آگهی استخدام بوده ، اطلاع رسانی خواهد شد.
‏-مدارک موردنیاز
1‏-اصل شناسنامه با 2 نسخه کپی از کلیه صفحات
2‏- کارت ملی با 2 نسخه کپی از دو طرف کارت
3‏- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) با 2 نسخه کپی از دو طرف کارت
4‏- اصل مدرک تحصیلی که در زمان ثبت نام در آزمون ، بر اساس آن مدرک ثبت نام نموده اند با 2 نسخه کپی
5‏- عکس 4*3 سه قطعه
6‏-برای استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت ، لازم است فرم استشهاد محلی از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت اخذ و پس از تکمیل و ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل ) ارائه گردد. (تکمیل این فرم توسط متقاضیان استخدام در مراکز استانها لازم نیست).
ضمناً داوطلبان بومی شهرستانی که دارای سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی ، راهنمایی ، یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا هستند ، با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه ، مدت تحصیل را می توانند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه 10
سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان مورد تقاضا ، ملاک محاسبه قرار دهند.
7- برای اضافه شدن به حداکثر سن ، داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه های دولتی ، شهرداریها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است ، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 22‏/11‏/1357 به خدمت اشتغال داشته اند ، مدارک و مستندات مربوطه را ارائه نمایند.
8‏- معرفی نامه صادره از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای ایثارگران
9‏-معرفی نامه از طرف اداره کل بهزیستی استان برای متقاضیان استخدام بر اساس سهمیه معلولین

آدرس ادارات کل ثبت اسناد و املاک استانها جهت تحویل مدارک پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون


خبر 14 بهمن 99: اطلاعیه زمانبندی مراجعه پذیرفته شدگان آزمون استخدام اداره کل ثبت اسناد و املاک سیستان و بلوچستان (منبع: سایت ثبت اسناد و املاک سیستان و بلوچستان)

پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام نیروی پیمانی سازمان ثبت اسنادو املاک کشور ، از تاریخ 18‏‏/11‏‏/99 لغایت 27‏‏/11‏‏/99 از ساعت 30‏‏/8 لغایت 14 ( در روزهای غیر تعطیل) ، مهلت دارند ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی ، با در دست داشتن مدارک ذیل ، به اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سیستان و بلوچستان ، مراجعه و مدارک موردنیاز را به واحد امور اداری ثبت استان تحویل دهند.
درصورت عدم مراجعه در مهلت مذکور، مراتب بعنوان انصراف از مراحل استخدام محسوب خواهد شد.
‏‏-مدارک موردنیاز
1‏‏-اصل شناسنامه و 2 نسخه کپی از کلیه صفحات
2‏‏- کارت ملی و 2 نسخه کپی از دو طرف کارت
3‏‏- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت قانونی ( آقایان ) و 2 نسخه کپی از دو طرف کارت
4‏‏- اصل مدرک تحصیلی که در زمان ثبت نام در آزمون ، بر اساس آن مدرک ثبت نام نموده اند و 2 نسخه کپی
5‏‏- عکس 4*3 سه قطعه
6‏‏-برای استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت ، لازم است فرم استشهاد محلی از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان محل سکونت اخذ و پس از تکمیل و ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل ) ارائه گردد. (تکمیل این فرم توسط متقاضیان استخدام در مراکز استانها لازم نیست).
ضمناً داوطلبان بومی شهرستانی که دارای سوابق تحصیلی در مقاطع ابتدایی ، راهنمایی ، یا دبیرستان در شهرستان مورد تقاضا هستند ، با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه ، مدت تحصیل را می توانند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه 10
سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان مورد تقاضا ، ملاک محاسبه قرار دهند.
7- برای اضافه شدن به حداکثر سن ، داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی ، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آنها ، شرکت های بیمه های دولتی ، شهرداریها و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است ، موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 22‏‏/11‏‏/1357 به خدمت اشتغال داشته اند ، مدارک و مستندات مربوطه را ارائه نمایند.
8‏‏- معرفی نامه صادره از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای ایثارگران
9‏‏-معرفی نامه از طرف اداره کل بهزیستی استان برای متقاضیان استخدام بر اساس سهمیه معلولین
10- کارنامه قبولی در آزمون
آدرس
زاهدان ‏‏‏‏‏-خیابان دانشگاه ‏‏‏‏‏-نرسیده به پل هوایی شهدای وحدت ‏‏‏‏‏- اداره کل ثبت اسناد و املاک استان سیستان بلوچستان
تلفن تماس جهت پاسخگویی به سوالات: 33448477 – 054 واحد کارگزینی مهلت ارسال مدارک تا ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ تمدید گردید


خبر 11 بهمن 99: نتایج هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام شد 

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی سال 1399 اعلام گردید.
پذیرفته شدگان محترم لازم است، براساس اطلاعیه مورخ 8 بهمن 99 پس از دریافت نتیجه آزمون، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ 99/11/15 به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر مراجعه و با توجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند. متقاضیان معرفی شده برای مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به دستگاه اجرایی در زمان بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سوالات مصاحبه استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 8 بهمن 99: اطلاعیه زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی سال 1399 (منبع: سایت سازمان سنجش)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج هشتمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه های اجرایی تا ساعت 20 روز شنبه مورخ 99/11/11 بر روی درگاه سازمان ‌سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.
در صورتی که متقاضیان براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جز معرفی‌ شدگان برای مرحله بررسی مدارک باشند، باید برای اطلاع از اطلاعیه و اقدامات بعدی در روز چهارشنبه مورخ 99/11/15 به آدرس درگاه اینترنتی دستگاه مورد نظر مراجعه و با توجه به مفاد اطلاعیه مندرج در درگاه دستگاه مورد نظر، اقدام نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 12 دی 99: زمان اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مشخص شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول بهمن ۹۹ اعلام می‌شود. فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فرآیند برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، گفت: طبق مصوبه ۲۹ آذر سال ۹۹ ستاد ملی مدیریت کرونا، هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در راستای جذب و استخدام نیروی مورد نیاز ۸۱ دستگاه اجرایی در ۲۴۰ شغل برای جذب و استخدام ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر در دو نوبت برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 26 آبان 99: اطلاعیه تعویق زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی سال 99 (منبع: سایت سازمان سنجش)

به اطلاع متقاضیان شرکت کننده در هشتمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه هاي اجرايي سال 1399 مي رساند با توجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد – 19 در کشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها ، مقرر گردید تاریخ برگزاری به روزهای پنجشنبه مورخ 99/10/11 و جمعه 99/10/12 تغییر یابد.
متقاضیان برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون لازم است اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون را که در تاریخ 1399/10/7 منتشر می گردد، مطالعه نمایند.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید


خبر 12 آبان 99: اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ نتایج نهایی آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام گردید.
داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت سیر سایر مراحل استخدامی خود، از روز چهارشنبه 14 آبان تا دوشنبه 19 آبان 1399 به ادارات کل ثبت اسناد و مدارک استان محل تقاضای خود مراجعه نمایند. داوطلبان لازم است هنگام مراجعه، یک قطعه عکس پرسنلی به همراه داشته باشند.

جهت بازیابی کدرهگیری اینجا کلیک نمایید | جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر 5 مهر 99: ثبت نام نیم میلیون نفر در آزمون استخدام فراگیر در سال 99 (منبع: خبرگزاری فارس)

فرصت شرکت در آزمون استخدام دستگاه های اجرایی در سال ۹۹ دیشب به پایان رسید و در نهایت ۵۶۵ هزار و ۱۶۴ نفر در این آزمون ثبت نام کردند. سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: این آزمون در آبان ماه برگزار می شود.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

آگهی هشتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 99 - 20 شهریور 99

با توجه به مجوزهاي صادره از سوي سازمان اداري و استخدامي كشور و در اجراي ماده (44 (قانون مديريت خدمات كشوري و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی براي استخدام افراد در دستگاههاي اجرايي منضم به بخشنامه هاي شماره 9757/93/200 مورخ 1393/07/19 و اصلاحيه آن به شماره 1172660 مورخ 1396/02/26 سازمان مذكور و بهمنظور تأمين نيروي انساني مورد نياز در دستگاههاي اجرايي كشور، شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي براي استخدام در هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاههاي اجرايي كشور به شرح زير اعلام ميگردد:
مهلت ثبت نام تا 29 شهریور ماه می باشد.

> بخش دوم : شرايط عمومي داوطلبان

1 .داشتن تابعيت ايران؛
2 .اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
3 .التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران؛
4 .انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني براي مردان؛
5 .داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام ميشوند؛
6 .عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر؛
7 .نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر؛
8 .عدم وجود هرگونه ممنوعيت استخدام در دستگاههاي اجرايي توسط آراء مراجع قضايي و ذيصلاح؛
9 .داوطلبان استخدام نبايد جزء نيروهاي بازخريد خدمت دستگاههاي اجرايي و همچنين بازنشسته باشند؛
10 .به استناد ماده (94) قانون مديريت خدمات كشوري و ماده واحده قانون ممنوعيت تصدي بيش از يك شغل و پست سازماني، كاركناني كه تصدي يكي از پستهاي سازماني در هر يك از دستگاههاي اجرايي را به صورت رسمي يا پيماني دارا ميباشند، پس از پذيرفته شدن در امتحان مشترك فراگير در زمان استخدام، نبايد جزء مستخدمين رسمي يا پيماني ساير دستگاههاي اجرايي باشند. تبصره: مسئوليت قبول يا عدم قبول استعفاي پذيرفته شده نهايي بر اساس قوانين و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرايي، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پيماني و يا صدور حكم كارگزيني، به عهده داوطلب پذيرفتهشده آزمون ميباشد.
11 .داشتن حداقل بيست (20) سال تمام و حداكثر بيست و پنج (25) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ديپلم، حداكثر سي سال (30) براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ديپلم، حداكثر سي و پنج (35) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي ليسانس، حداكثر چهل (40 (سال براي دارندگان مدارك تحصيلي فوق ليسانس و حداكثر چهل پنج (45) سال براي دارندگان مدارك تحصيلي دكتري
تبصره 1: جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان يك سال اسارت و بالاتر، از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
تبصره 2: موارد ذيل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذيربط، به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
- پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهيد به ميزان پنج سال؛ - داوطلباني كه در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نمودهاند به ميزان حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه ها؛
- ميزان مدت خدمت ضرورت؛
- داوطلباني كه به صورت غيررسمي و تماموقت در وزارتخانه ها و موسسات و شركتهاي دولتي، بانكها و شركتهاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه هاي دولتي، شهرداريها و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است، موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده ميكنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركتهاي تحت پوشش آنها از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.
تذكر: ملاك عمل در خصوص تاريخ فراغت از تحصيل، تاريخ فارغ التحصيلي مندرج در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه، و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاريخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت، كارت پايان خدمت) و همچنين در خصوص معافيت دائم (تاريخ مندرج در قسمت صدور كارت معافيت دائم)، آخرين روز ثبت نام امتحان مشترك فراگير (29/ 06/ 1399) ميباشد؛ ملاك عمل براي محاسبه سن افراد، اولين روز ثبت نام امتحان مشترك فراگير (20/ 06/ 1399) ميباشد

> بخش سوم : مواد آزمون

الف- آزمون عمومي
مواد آزمون عمومي عبارتند از:
1 .فنّاوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه L.D.C.I)؛
2 .رياضي و آمار مقدماتي؛
3 .زبان و ادبيات فارسي؛
4 .معارف اسلامي*
5 .زبان انگليسي ـ عمومي؛
6 .اطلاعات عمومي، دانش اجتماعي و حقوق اساسي؛
7 .هوش و توانمندي هاي عمومي؛ تبصره: اقليتهاي ديني مصرح در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران از پاسخگويي به سوال هاي معارف اسلامي معاف بوده و در اين صورت نمره مكتسبه اين داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده ساير سوالهاي آزمون عمومي محاسبه خواهد شد.
ب- آزمون تخصصي: 
مواد آزمون تخصصي براي هر يك از مشاغل در جدول شماره 1 مشخص شده است.
تذكر: كليه سوالات مواد آزمون عمومي و اختصاصي به صورت چهار گزينهاي با ضريب يك (1 (مي باشند. ضمناً به ازاي هر پاسخ اشتباه به سوالات، يك سوم نمره منفي در نظر گرفته خواهد شد.

جهت مشاهده رشته های استخدامی و دفترچه راهنمای آزمون به لینک های زیر (باکس قرمز رنگ) مراجعه نمایید 

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی هشتمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی مورخ 20 شهریور 99 اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی در سال 99 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود دفترچه آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید+ جهت دانلود جدول مواد امتحانی آزمون استخدام فراگیر اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول کد و نام رشته و شهرستان اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده شغل محل های سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی (اصلاحیه) اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود جدول انطباق رشته یا گرایش های تحصیلی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 99: اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از روز چهارشنبه مورخ 22 مردادماه 1399 بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

جهت ورود به صفحه راهنمای جامع مصاحبه های استخدامی اینجا کلیک نمایید
بازیابی کدرهگیری | دانلود اطلاعیه

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

ثبت نام مجدد استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور - 30 اردیبهشت 99 (اتمام مهلت ثبت نام)

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز به صورت استخدام قرارداد انجام کار معین در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از محل مجوز شماره 411395 مورخ 1398/07/24 سازمان اداری و استخدامی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در سراسر کشور به شرح زیر اعلام می گردد: مهلت ثبت نام تا 31 اردیبهشت 99 میباشد.

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مورخ 30 اردیبهشت 99 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی آزمون جهاد دانشکاهی اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک در سال 99 را از این قسمت دنبال کنید:

آمار شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک (23 اردیبهشت 99)
استخدام 16 نیرو جدید در سازمان ثبت اسناد استان اصفهان (6 اردیبهشت 99)
جذب 5 نیرو در سازمان ثبت اسناد استان همدان (3 اردیبهشت 99)

ادامه اخبار...

سوالات متدوال

بطور معمول استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک چند سال یکبار و از طریق برگزاری آزمون استخدامی انجام می شود. شما متقاضیان گرامی برای اطلاع به موقع از زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک از طریق ایمیل و پیامک (اینجا کلیک نمایید)

دفترچه راهنمای شرایط مورد نیاز به محض شروع ثبت نام منتشر میشود که شامل شرایط عمومی و اختصاصی از قبیل: رشته، مشاغل، حداقل، جنسیت، شرایط سنی و شهرهای مورد نیاز استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک میباشد. جهت مشاهده شرایط آخرین آگهی استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک (اینجا کلیک نمایید)

با توجه به مصوبات چهل و دومين جلسه ستاد ملي مديريت بيماري کرونا و رشد فزاينده بيماري کوويد – 19 در کشور و اعمال محدوديت ها در اکثر استان ها ، مقرر گردید تاریخ برگزاری به روزهای پنجشنبه مورخ 99/10/11و جمعه 99/10/12 تغییر یابد. كارت شركت در آزمون از روز دوشنبه 1399/10/8 برای مشاهده و پرينت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهد گرفت.

آزمون های استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی میباشند، مواد آزمون عمومی شامل 7 درس عمومی و مواد آزمون تخصصی به تناسب هر رشته شامل مواد آزمون اعلامی در شرایط دفترچه راهنمای آگهی استخدامی می باشد. برای اطلاع از نحوه تهیه بهترین منابع مطالعاتی (اینجا کلیک نمایید) برای تهیه نمونه سوالات رایگان استخدامی سالهای گذشته (اینجا کلیک نمایید)

طبق بخشنامه مربوط به نحوه برگزاری آزمون های استخدامی دولتی، حداکثر تا 45 روز کاری پس از روز برگزاری آزمون کتبی نتایج بصورت اینترنتی از طریق سایت مجری آزمون اعلام خواهد شد.

پس از قبولی در آزمون کتبی و تحویل و تطبیق مدارک پذیرفته شدگان، دعوت به مصاحبه های روانشناسی، تخصصی و عقیدتی از داوطلبین به عمل می آید؛ برای آشنایی با نوع سوالات مصاحبه استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک (اینجا کلیک نمایید)

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید
 

آرشیو آگهی های استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

جهت مشاهده آرشیو آگهی های استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اینجا کلیک نمایید

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد