دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک

اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور


خبر 28 خرداد 98: مصاحبه پذیرفته شدگان سازمان ثبت اسناد طی چند روز آینده (منبع: سایت ثبت اسناد)

تاریخ مصاحبه تخصصی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی روزهای آینده اعلام خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با عنایت به اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ 97/12/17 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و برای شغل کارشناس نقشه برداری به اطلاع میرساند که تاریخ، زمان و مکان مصاحبه تخصصی پس از تصویب کمیته آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی روزهای آتی از طریق سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام خواهد شد.

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.
برای آن دسته از داوطلباني كه در بخش وضعيت داوطلب، عبارت «شما براي مصاحبه استخدامی معرفي شده اید» درج گردیده است، لازم است از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ با مراجعه به پایگـاه اطلاع‌رسانی دستگاه اجرايي مورد تقاضاي خود، از زمان و مكان مصاحبه استخدامی مشخص شده، مطلع شوند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک كشور (منبع: سایت ثبت اسناد)

معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و حصول اطمینان از اینکه در لیست پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت قرار دارند ، از تاریخ 21‏‏/2‏‏/98 لغایت حداکثر 28‏‏/2‏‏/98 با ارائه دو قطعه عکس 4*3 و اصل مدارک مربوطه به آدرس های مندرج در جداول ذیل و صرفاً جهت تحویل مدارک مربوطه، مراجعه نمایند .

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

خبر 10 اردیبهشت 98: اطلاعیه سازمان ثبت اسناد به پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی (منبع: خبرگزاری فارس)

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اطلاعیه‌ای را در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منتشر کرد. به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اطلاعیه‌ای را در خصوص پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون استخدامی مشترک دستگاههای اجرایی متقاضی استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، بعد از اعلام نتایج آزمون از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و حصول اطمینان از اینکه در لیست پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت قرار دارند، از تاریخ ۹۸.۲.۱۴ لغایت حداکثر ۹۸.۲.۱۸ با ارائه دو قطعه عکس 4*3 و اصل مدارک مربوطه به همراه 2 نسخه کپی شامل:

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 فروردین 98: زمان اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از انتشار نتایج ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در اردیبهشت ماه خبر داد. سید عزیز آشنا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا اعلام کرد: در حال حاضر اطلاعات مربوط به پاسخنامه ها قرائت شده است و نتایج آزمون ماه آینده اعلام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 18 اسفند 97: زمان اعلام نتایج نهایی ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در بهار 98 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه منتظر برگردانده شدن پاسخ‌نامه‌های آزمون به قرنطینه مرکزی هستیم، گفت: زمان و مکان مصاحبه حضوری برای پذیرفته‌شدگان در حساب کاربری آن‌ها اعلام شده و با توجه به آن که فرآیند انجام مصاحبه‌های حضوری زمان‌بر است، نتایج نهایی بهار ۹۸ اعلام خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی – 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام ثبت اسناد و املاک در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان ثبت اسناد و املاک اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


خبر 29 تیر 97: جذب 1000 نفر سر دفتر در مصاحبه آزمون سر دفتری اسناد رسمی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، گفت: گزینش آزمون کتبی سردفتری اسناد رسمی دوبرابر ظرفیت خواهد بود و پذیرش نهایی از طریق مصاحبه و سایر موارد صورت می گیرد.

هاشمی مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با برگزاری آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۹۷، اظهار کرد: در نهایت پس از گذشت ۱۰ سال سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تصمیم گرفت بر اساس آگهی منتشر شده توسط این سازمان و با توجه به اعلام نیاز شهرها و ضرورت تاسیس دفاتر اسناد رسمی قریب به ۱۰۰۰ نفر سردفتر اسناد رسمی را برای کشور جذب کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 تیر 97: آزمون سردفتری اسناد رسمی سال 97 دیروز برگزار شد (منبع: خبرگزاری مهر)

آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۹۷ با شرکت ۷۵ هزار و ۱۹۲ نفر داوطلب به صورت منطقه ای و در ۱۲ استان کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این آزمون برای تاسیس ۹۶۵ دفتر اسناد رسمی در سراسر کشور و با عنایت به ماده ۵ قانون دفاتر اسناد رسمی و در نظر گرفتن ملاک‌های مقرر در قانون از جمله آمار جمعیتی و مقتضیات محلی و اقتصادی برگزار شد.

بر اساس اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، نتایج این آزمون حداکثر ظرف مدت دو ماه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 اردیبهشت 97: آگهی ثبت نام آزمون سردفتری منتشر شد (منبع: خبرگزاری آنا)

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آگهی مربوط به برگزاری آزمون سردفتری را منتشر کرد؛ در این آزمون قرار است ١٠٠٠ سردفتر اسناد رسمی انتخاب شوند.
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بر اساس اعلام سازمان ثبت، دارندگان لیسانس حقوق، دارندگان مدرک سطح ٢ حوزوی، دارندگان تصدیق اجتهاد مسلم و نیز دارندگان مدرک افتاء از مراجع مسلم اهل سنت حق شرکت در این آزمون را دارند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید.

لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید

آگهی چهارمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور – سال 96

جهت مشاهده آگهی چهارمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور (سال 96) اینجا کلیک نمایید

.

آگهی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور- سال 93

جهت مشاهده آگهی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (سال 93) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:09

  کد دیدگاه : 2368337

  سلام من رشتم حقوق هست چه جوری از ازمونهای استخدامی مربوط به رشتم اطلاع پیدا کنم ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : س

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:17

  کد دیدگاه : 2363546

  سلام
  دوستان برای مصاحبه چیا میخونید؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:29

   کد دیدگاه : 2365012

   والا اینجا که کسی حرف نمیزنه،ولی تا اونجا که من فهمیدم تخصصی در حد کلیات باید بلد باشی،مخصوصا موضوعاتی مثل مساحت و سیستم تصویر و…. این چیزا

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Ali

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:42

  کد دیدگاه : 2353987

  بچه های قبولی ثبت استان اصفهان کسی هست اینجا ؟از حد نصاب خبر دارید ؟
  به نظرتون مصاحبه تخصصی چی میپرسن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نقشه بردار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:13

  کد دیدگاه : 2353762

  کسانی ک واسه کارشناس نقشه برداری قبول شدین،آیا مصاحبه تخصصی و عمومی همراه باهم انجام میشه یا اول تخصصی بعد گزینش و سوالات عمومی؟
  واسه مصاحبه چ مطالبی میخونید؟
  لطفا همدیگر رو راهنمایی کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ثبت اسناد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:08

  کد دیدگاه : 2350938

  از دوستان قبولی ثبت اسناد هرمزگان کسی نیست؟ نمی دونید حد نصاب چند بوده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:23

   کد دیدگاه : 2351492

   سلام،شما واسه چه سمتی قبول شدین؟نمرتون چند شده؟
   من واسه کارشناس نقشه برداری قبول شدم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ثبت اسناد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 00:27

    کد دیدگاه : 2351590

    سلام.منم کارشناس نقشه برداری.بندر عباس قبول شدین یا پارسیان؟نمره تون چنده؟من نمره ام شده 38

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 08:22

     کد دیدگاه : 2351772

     بندر عباس
     نمره منم همین حدوده38.3
     شماهم واسه بندرید؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ثبت اسناد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 09:18

      کد دیدگاه : 2351840

      من واسه پارسیان قبول شدم. شما لیسانسین یا ارشد؟ کجایی هستین؟ بنظرتون امید داشته باشم؟
      از رقیباتون خبر ندارین؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : سارا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:06

       کد دیدگاه : 2353750

       من ساکن بندرعباسم،
       نه فک نکنم نمره استانی باشه یه جا خوندم ک حدنصاب هر شغل مربوط ب متقاضیان همون شغل دز منطقه است ربطی ب بقیه جاها نداره،نه روز تحویل مدارک هیچکس نبود

     • نویسنده : نقشه بردار.بندر

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:16

      کد دیدگاه : 2353874

      پس رقیب منین. منم بندر قبول شدم.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ثبت اسناد

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 09:16

       کد دیدگاه : 2354163

       شما نمرتون چند شده؟
       نمیدونید چند نفر واسه مصاحبه دعوت شدن؟

    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 08:24

     کد دیدگاه : 2351776

     واسه مصاحبه دعوت شدین؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ثبت اسناد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:38

      کد دیدگاه : 2352285

      اره. میگم حدنصاب استانی بوده؟ موقع تحویل مدارک کسی از پارسیان ندیدین؟

      پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:14

  کد دیدگاه : 2346622

  سلام…
  بچه ها خبری از زمان مصاحبه نیست ؟ کسی خبری نداره ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : فرهاد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:54

   کد دیدگاه : 2354388

   سلام
   کسی از زمان مصاحبه خبر نداره سایت ثبت چیزی اعلام نکرده که

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:15

  کد دیدگاه : 2341289

  سلام بچهای قبول شده در فراگیرششم اداره ثبت اسناد شما اطلاعی راجب زمان و مکان مصاحبه ندارید؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:27

  کد دیدگاه : 2325872

  سلام آقاپژمان
  من از اجرای ثبت کرج هستم .شنیدم کدتون صادرشده .استعلام دانشگاهو من همون روز خودم رفتم گرفتم ..عجیبه واسه شما اینقدر طولانی شده ،شماام حضوری برو بنظرم.انشاالله کی شروع بکارتونه؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علیرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:52

   کد دیدگاه : 2333577

   سلام میشه بپرسم واسه کدوم ازمون کدتون اومده؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پژمان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:50

   کد دیدگاه : 2358172

   سلام دوست گرامی حالتون خوبه؟ بله درست شنیدید ، دانشگاه من یکم سختگیریه نابجا داره برای همون نتونستم خودم بگیرم و خودشون ارسال کردن البته از طرفی هم زمان خوبی شد تا کارای دیگمو حل کنم ، والا بهم گفتن یکم تیر شروع به کارمه ، شما کدوم قسمت هستین که از این مسائل مطلع میشین؟! بهرحال باعث خوشحالیه ک تو اداره از نزدیک ببینمتون.

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پژمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 00:22

  کد دیدگاه : 2316191

  بله کدم اومد. من حکمم برای اول خرداد ماه خورده بود اما جواب استعلام هام طول کشید الان همشون اومده فقط استعلام مدرک تحصیلیم از دانشگاه نیومده منتظره اونم. من حضوری رفتم با کلی اصرار کد برام صادر کردن. خیلی اذیت شدم .

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:44

   کد دیدگاه : 2316796

   من قبلاً همه استعلام ها رو گرفتم و فرستادم بعد برا گزینش دعوت شدم .الان فقط معطل کد هستم !!!
   کجا مراجعه کردیدو چند بار؟با یک بار رفتن صادر میشه،منم برم؟
   نمیگن علتش چیه اینهمه طول میدن ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بوشهر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:51

  کد دیدگاه : 2309030

  پس کجان این بچه های ثبت اسناد بوشهر

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نقشه برداربوشهر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:31

   کد دیدگاه : 2315704

   من بوشهر قبول شدم.با نمره ۴۰
   شما نمره ات چند بوده؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : بوشهر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 07:58

    کد دیدگاه : 2316512

    من 38
    شما بقیه رقبا رو ندیدین؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نقشه برداربوشهر

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:59

     کد دیدگاه : 2316716

     من فقط شنیدم یه نفر شده ۴۵
     تو نمیدونی حدنصاب چند بوده؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : بوشهر

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 11:53

      کد دیدگاه : 2316811

      نمیدونم. شما ارشد خوندی؟ اهل شیرازی یا بوشهر؟ من لیسانسم نمره م هم ک کمه نمیدونم امیدوار باشم یا ن. استخدامی قبلی نفر اول بودم ولی قبول نشدم این یکی که نفر اول هم نیستم. البته این یکی رو اصلا نتونستم بخونم ینی خونه نبودم ک بتونم بخونم. روز امتحان دیدم پاسخنامم سفیده با خودم گفتم با این وضعیت ک قبول نمیشم پس بزار شانسمو امتحان کنم. بعد نشستم از اول همه سوالا رو با حدس و گمان جواب دادم (:gamer4:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : A_h

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:19

       کد دیدگاه : 2317103

       داداش ان شالله ایندفه دیگه قبولی.
       استخدامی قبل مصاحبه تهران بود؟
       دلیل اینکه با رتبه اول نتونستی قبول بشی چی بود؟
       🙁

      • نویسنده : نقشه برداربوشهر

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 19:32

       کد دیدگاه : 2317611

       ایشالا قبولی.ازمون ۹۳ نفر اول بودی؟البته من جای دیگه قبول شدم و تقریبا کارام اوکی شده.احتمال زیاد اینجا رو بیخیال میشم
       من استان فارسم.

      • نویسنده : بوشهر

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 21:45

       کد دیدگاه : 2317828

       ممنون دوستان. اره مصاحبه تهران بود. فراگیر پنجم نفر اول بودم. ینی حد نصاب اونجا رو نمره من تعیین کرده بود حالا با اون خانمی ک با سهمیه بومی یکم ازم جلو زد کار ندارم. دلیل این ک قبول نشدم هم نمیدونم گردن مدرک لیسانسم بندازم یا خانم بودنم یا قیافه یا چی (:unknw:) فقط میدونم یه خانمه بومی بود و ظرفیت هم دو نفر بود و اگه منم قبول میشدم دوتا خانم میشدیم لابد اونجا میترکیده دیگه.

      • نویسنده : بوشهر

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 10:47

       کد دیدگاه : 2318390

       بله مصاحبه تهران بود دلیل قبول نشدنمم نمیدونم تخصیر لیسانس بودنم بندازم یا چی. اخه بقیه ارشد بودن و یه نفرم که بومی بود خانم بود.

 • نویسنده : افشین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:13

  کد دیدگاه : 2308745

  سلام,من خوروبیابانک با میانگین ۳۶ قبول شدم,میخواستم. ببینم بچه هایی که خوروبیابانک قبول شدن چیکا کردن(مانگین چنده)!؟!

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 01:05

   کد دیدگاه : 2346882

   با ۴۵قبول شدم,سهمیه ۵درصد دارم ولی فک کنم قبول نکنن 🙂

   پاسخ دهید
 • نویسنده : پژمان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:57

  کد دیدگاه : 2303603

  سلام
  دوستان کسایی که تو قسمت اجرای ثبت مشغول به کار شدن میشه در مورد کارشون و فضای این بخش یکم توضیح بدن که چطور هستش؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمدرضا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:29

   کد دیدگاه : 2304646

   سلام آقا پژمان اومد حواب کد مستخدمی ؟ حکمتون برای چه تاریخی زدن؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ب

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 06:32

   کد دیدگاه : 2308025

   با سلام و عرض تبریک و آرزوی موفقیت
   حضوری رفتید برای صدور کد یا خودشون اقدام کردن؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:36

  کد دیدگاه : 2294020

  سلام
  بچه های نقشه برداری کجا ها قبول شدید؟
  سوالای تخصصی چی میپرسن تو مصاحبه ؟
  لطفا همگی جواب بدید.. ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهمیی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:31

  کد دیدگاه : 2287298

  نقشه برداری کهگیلویه اعلام حضور کنن (:rtfm:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : وحید

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:37

   کد دیدگاه : 2293825

   سلام.مبارک باشه شما قبول شدین؟
   میشه لطفا درصداتونو اعلام کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:15

    کد دیدگاه : 2303640

    می خوای چیکار؟
    بازم..

    پاسخ دهید
   • نویسنده : مارال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 02:52

    کد دیدگاه : 2306154

    سلام.. فناوری77.78
    ادببات ۵۸.۷۸
    معارعف ۶۶.۶۷
    هوش۵۱.۲۸
    ریاضی ۴۸.۸۹
    اطلاعات عمومی ۴۴.۴۴
    انگلیسی۰.۰۰
    اختصاصی
    نقشه برداری ۱۸.۸۹
    پردازش ۶.۶۷(شانسی زدم..خیلی سخت بود)
    سیستم اطلاعات ج ۱۶.۳۴(خیلی سخت بود و سوالاش کلا ژئودزی بود)
    ژئودزی ۴۳.۳۳

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ثبت اسناد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 08:50

     کد دیدگاه : 2306259

     من عاخر نفهمیدم سوالای تکراری رو گذاشتن به حساب ژئودزی یا جی آی اس. برا من ژئودزی 6.67 جی آی اس 36.67 پردازش 56.67. شما تکراری ها رو ج
     دادین یا خالی گذاشتین؟

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مارال

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:02

      کد دیدگاه : 2307904

      تکراری هرمبحث برا خودش بود دیگه.. البته سوالای gis کلا نداشت> ولی تکراری های بخش gis برای gis محاسبه شد.

      پاسخ دهید
      • نویسنده : زهرا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:13

       کد دیدگاه : 2368345

       شما سوالات عمومی سال های قبل رو خوندین یا کتاباش رو خوندین؟؟

     • نویسنده : کرمانشاه

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:09

      کد دیدگاه : 2310956

      منم 50 زدم. کرمانشاه

      پاسخ دهید
    • نویسنده : نقشه بردار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:19

     کد دیدگاه : 2306710

     سلام.
     مارال و ثبت اسناد شما کدوم شهر هارو انتخاب کردین؟
     نقشه 16
     سنجش از دور 0
     جی ای اس 50
     ژئو 80

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ثبت اسناد

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:33

      کد دیدگاه : 2307012

      سلام نقشه بردار
      عجب درصد هایییی.. خدایی چطوری ژئو 80 زدین. آفرین.
      منکه رقیب هیچکدومتون نیستم.
      شما سوالای تکراری رو ج دادین یا خالی گذاشتین؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : نقشه بردار

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:22

       کد دیدگاه : 2307250

       چنتا از تکراری هارو جواب دادم.
       من طبق منابع دفترچه ثبت نام فقط ژئو 2 خوندم با جی پی اس ولی سوالات همه از ژئو 1 بود که خداروشکر راحت ب

     • نویسنده : مارال

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:03

      کد دیدگاه : 2307908

      سمنان.شما چطور؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : مارال

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 01:07

       کد دیدگاه : 2307915

       من گرمسار استان سمنان…

      • نویسنده : ثبت اسناد

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 16:16

       کد دیدگاه : 2308872

       خوب شد سمنان نزدما یکی از گزینه هام سمنان بود. ظاهرا بازم همه قبول شده ها ارشد هستن (:shout:) من لیسانسم

     • نویسنده : مارال

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:06

      کد دیدگاه : 2307913

      ای ول.. من رشتم gis بود منتها همه سوالاش ژئودزی بود.. خیلی دلم سوخت

      پاسخ دهید
      • نویسنده : نقشه بردار

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 10:40

       کد دیدگاه : 2308211

       منم جی ای اس خواجه نصیرم.
       اتفاقا منم رو درس جی ای اس خیلی حساب کرده بودم. ولی خب نشد (:aggressive:)

     • نویسنده : مارال

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 01:22

      کد دیدگاه : 2311405

      شما کدوم شهری؟

      پاسخ دهید
  • نویسنده : لنده

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:35

   کد دیدگاه : 2303748

   دوستان اگه میشه میانگین درصداتونو بگید.
   خودم لنده قبول شدم با نمره30

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...