آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

استخدام سازمان جنگلها و مراتع

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۳۸۷ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور

جهت مشاهده صفحه تجربیات و سوالات مصاحبه استخدامی سازمان جنگلها و مراتع سال 97 اینجا کلیک نمایید


خبر 6 شهریور 1400: اطلاعیه پذیرفته شدگان سازمان جنگلها و مراتع آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان (منبع: سایت سازمان جنگلها و مراتع)

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت كنندگان آزمون استخدامي مورخ 1400/4/12 فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر ميرساند، نتايج آزمون روز دوشنبه مورخ 1/6/1400 در درگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و آموزش كشور بارگذاري گرديده است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر 10 خرداد 1400: خبر زمان آزمون استخدام جدید سازمان جنگل ها در سال 1400

نوبخت گفت: مقدمات استخدام ۸۶۰ نفر در سازمان جنگل‌ها از سوی سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه صادر شد.
به گزارش خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاورد‌ها در سازمان جنگل‌ها اظهار کرد: بعد از گزارش عملکردی که از سوی ریاست سازمان جنگل‌ها در خصوص توسعه محیط زیست ارائه شد، همواره درخواست این سازمان آن است که ۵۰ درصد اعتبارات به اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوانداری در ۶ ماهه نخست سال اختصاص دهیم.

 جهت دانلود نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر 13 اردیبهشت 1400: خبر استخدام جدید در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور 

مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور از جذب و استخدام بیش از 1600 نفر از افراد در این سازمان خبر داد.
علی جعفری در توضیح بیشتر به مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها گفت: با تلاش و پیگیری های به عمل آمده از سوی سازمان جنگل ها، خوشبختانه مجوز جذب و استخدام 1670 نفر نیرو از سازمان اموراداری و استخدامی کشور گرفته شده است .
وی گفت: از این تعداد 910 نفر از طریق آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی جذب و وارد منابع طبیعی می شوند و عناوین پست های مورد نیاز نیز با توجه به درخواست و شرایط اداره کل منابع طبیعی استان ها تعیین می شود.
به گفته مدیر کل امور اداری سازمان جنگل ها تاریخ ثبت نام و آزمون استخدامی این دسته از افراد متعاقبا از طریق سایت این سازمان اعلام می شود.  
جعفری در ادامه گفت: 760 نفر نیز که از فرزندان محترم شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر از آن هستند از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور جذب منابع طبیعی می شوند.
 مدیر کل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری تصریح کرد: فرزندان شهدا و جانبازان تا روز جمعه مورخ 1400/2/17 فرصت دارند در سامانه سازمان سنجش ورود و ثبت نام نمایند.
وی افزود: این افراد پس از قبولی در آزمون استخدامی در ادارات منابع طبیعی شهرستان ها و بخش های مربوطه به عنوان نیروهای حفاظتی بکار گرفته می شوند.
علی جعفری استخدام نیروهای حفاظتی را اتفاقی مهم برای منابع طبیعی کشور دانست و گفت: استخدام نیروهای حفاظتی صرفاً برای  تشدید اقدامات حفاظتی و تقویت نیروهای این مجموعه در عرصه های منابع طبیعی است.

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید


خبر 27 اسفند 99: خبر استخدام 914 نفر در سازمان جنگلها

مديركل منابع طبيعي و آبخيزداري استان مازندران-نوشهر در آخرين جلسه شوراي اداري اين اداره كل گفت: سال آينده از طريق آزمون استخدامي 914 نفر نيرو به بدنه سازمان جنگلها افزوده مي شود .
به گزارش روابط عمومي اداره كل ، به گغته عبدالرضا سنگاري اين ازمون خرداد ماه سال اينده برگزار مي شود .
وی در عین حال افزود: امسال 53 تن از نیروهای این اداره کل به افتخار بازنشستگی نائل شدند .
مديركل منابع طبيعي نوشهر در بخشي از سخنان خود فرارسيدن اعياد شعبانيه ،روز پاسدار و تولد حضرت امام حسين (ع) را تبريك گفت .
او با اشاره به اينكه امسال سال سختي را پشت سرگذاشتيم افزود: بايد سعي كنيم براي سال آينده با ترسيم يك برنامه هدفمند در حفظ عرصه هاي منابع طبيعي همت گماريم .
سنگاری همچنين با اعلام اينكه اول فروردين ماه "روز جهاني جنگل" نامگذاري شد بر معرفي جنگلهاي هيركاني از طريق رسانه هاي گروهي به ويژه صدا و سيماي مركز مازندران تأكيد كرد . 
مديركل منابع طبيعي نوشهر از روساي ستادي و شهرستاني خواست بر تكريم و حرمت ارباب رجوع دقت بيشتري نمايند .
سنگاري با اشاره به تعطيلات نوروزي بر ضرورت كشيك هاي نوروزي در اين ايام تأكيد كرد و افزود: از سال آینده شبکه بی سیم این اداره کل از آنالوگ به دیجیتال تبدیل می شود .
در جلسه شوراي اداره كل از خدمات مهندس رحمت عليزاده معاون امور جنگل قدرداني شد .
گفتني است عليزاده در حكمي به عنوان معاون دفتر جنگلداري و امور بهره برداري سازمان جنگلها منصوب شد .
همچينن در اين جلسه سرهنگ مهدي عسگري فرمانده يگان حفاظت اداره كل در سخناني به تشريح عملكرد يكساله اين يگان در غرب مازندران پرداخت و مهندس سيد مهدي مولايي رئيس اداره منابع طبيعي و ابخيزداري شهرستان تنكابن به نمايندگي از روساي شهرستان سخنراني كرد . 
از حوزه معاونت حفاظت و امور اراضي ،‌ مهندس محمود سام دليري رئيس اداره استعداديابي اداره كل به تشريح عملكرد اين اداره پرداخت .
از حوزه معاونت امور جنگل شاهين كيالاشكي رئيس اداره جنگلكاري،پاركها و ذخيره گاههاي جنگلي به تشريخ عملكرد اين اداره در سال جاري پرداخت . گفتني است شاهين كيا به افتخار بازنشستگي نائل شد .
از حوزه معاونت فني و ابخيزداري مهندس قربانعلي خدايي رئيس اداره كنترل سيلاب و آبخوانداري اداره كل به تشريح عملكرد اين اداره پرداخت .
از حوزه معاونت برنامه ريزي مهندس محمدرضا سلمانيان رئيس اداره طرح و برنامه به تشريح عملكرد اين اداره پرداخت . گفتني است سلمانيان بافتخار بازنشستگي نائل شد .
در ادامه اين جلسه معاونتهاي امور جنگل، حفاظت و امور اراضي ، برنامه ريزي و فني و آبخيزداري گزارشي از عملكرد حوزه خود را براي حاضران تشريح كردند .

 
 

خبر 17 شهریور 98: اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

– سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور

– سازمان امور اراضی کشور

– وزارت ورزش و جوانان

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود در سایت جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود روز شنبه ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۸ (دستگاه‌های سازمان امور اراضی کشور و وزارت ورزش و جوانان) و روز دوشنبه اول مهرماه ۱۳۹۸ (دستگاه سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری)، به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتايج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

جهت بازیابی کد رهگیری اینجا کلیک نمایید  |  جهت دانلود اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به پروفایل کاربری اینجا کلیک نمایید

 

خبر 10 شهریور 98: آخرین اخبار از اعلام نتایج آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سیدعزیز آشنا در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر آن که ابتدا باید دستگاه‌های اجرایی نتایج مصاحبه شفاهی شرکت‌کنندگان در آزمون را به ما اعلام کنند و بعد ما میانگین امتیاز افراد را بر اساس نتایج آزمون کتبی آن‌ها محاسبه کنیم، اظهار کرد: پس از این مرحله، نتایج نهایی بایستی به تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور برسد و قبل از تأیید این سازمان اجازه انتشار نتایج نهایی را نداریم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 7 شهریور 98: بکارگیری 240 دیده‌بان در 14 شهرستان کرمانشاه (منبع: خبرگزاری مهر)

فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی استان کرمانشاه گفت: ۲۴۰ دیده‌بان در ۱۴ شهرستان این استان به‌کارگیری شدند. به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کرمی امروز پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به نزول بارش های فراوان در اواخر سال گذشته در ابتدای امسال و افزایش پوشش گیاهی اظهار داشت: با توجه به این موضوع و احتمال افزایش حریق در عرصه های منابع طبیعی و جنگل های استان اقداماتی برنامه ریزی شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 31 تیر 98: خبر استخدام 544 نفر درسازمان جنگل ها (منبع: منبع: خبرگزاری ایرنا)

مدیرکل امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به حضور ۹ هزار و ۹۷۲ نفر نیروی فعال در منابع طبیعی سراسر کشور، گفت که در سال جاری ۵۴۴ نفر نیز به این نیروها اضافه می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

خبر 4 تیر 98: اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور (منبع: سایت جنگلها و مراتع)

بدین وسیله از کلیه داوطلبان استخدامی معرفی شده در امتحان فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور که اسامی آنها در سایت سازمان جهاد دانشگاهی مورخ 98/3/26 اعلام گردیده و مدارک خود را به ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها تحویل داده‌اند دعوت به عمل می آید که برابر جدول زمانبندی ذیل در محل برگزاری مصاحبه تخصصی حضور به هم رسانند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 27 خرداد 98: اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشور (منبع: سایت جنگلها و مراتع)

ضمن گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی، بدینوسیله به اطلاع می‌رساند کلیه داوطلبانی که اسامی آنان برای مصاحبه تخصصی در سایت جهاد دانشگاهی(دستگاه مجری آزمون) اعلام گردیده است، حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 98/4/2 با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان(قبول شده در آزمون کتبی) مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 25 خرداد 98: اطلاعیه نتایج مرحله بررسی مدارک و اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ششمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی سال 97 (منبع: سایت جهاد دانشگاهی)

به اطلاع داوطلبان معـرفی شده چند برابر ظرفيت مرحله بررسی مدارک ششمين امتحان مشتـرك فراگير دستگاه‌هـاي اجرايي كشور مي‌رساند، نتايج بررسی مدارک توسط دستگاههای اجرائی (به استثناء سازمان امور مالیاتی کشور)، از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ بر روي پايگاه اطلاع‌رساني مركز آزمون جهاد دانشگاهي قابل مشاهده مي‌باشد. ضروری است داوطلبان با استفاده از كدملي و كد رهگيري با ورود به قسمت پروفايل خود، از نتیجه بررسی مدارک و وضعیت نهایی خود مطلع گردند.

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 16 اردیبهشت 98: اطلاعیه انجام سایر مراحل آزمون استخدامی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری (منبع: سایت سازملان جنگل ها و مراتع)

آن دسته از افرادی که در مرحله نخست ششمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی شرکت کرده و اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت ارائه و بررسی مدارک به ادارات منابع طبیعی استان های مربوطه مراجعه نمایند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، پذیرفته شدگان موظفند جهت ارائه و بررسی مدارک خود از روز شنبه مورخ 21/ 02/ 98 تا روز چهارشنبه مورخ 1/ 3/ 98 با به همراه داشتن مدارک ذیل به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان (اداره امور اداری رفاه و پشتیبانی) مراجعه نموده و پس از تحویل آنها، رسید دریافت نمایند.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

 

خبر 15 اردیبهشت 98: نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام شد

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت، پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
*شایان ذکر است آن دسته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

دانلود فایل اطلاعيه در خصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفيت ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی - 29 دی 97

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۶ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی ملزم به بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور معاونت توسعه مدیریت و سرمایه گذاری سرمایه انسانی سابق و به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه‌های اجرایی کشور شرایط و ضوابط عمومی و تخصصی برای استخدام در ششمین امتحان مشترک فراگیر به شرح زیر اعلام میگردد.

> شرایط عمومی داوطلبان

۱ .داشتن تابعیت ایران

۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۵ .داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند.

۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح.

۹ .به استناد قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی باشند.

۱۰ .به استناد ماده (۹۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل و پست سازمانی، کارکنانی که تصدی یکی از پستهای سازمانی در هر یک از دستگاههای اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا میباشند، پس از پذیرفته شدن در امتحان مشترک فراگیر، در زمان استخدام، نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاههای اجرایی باشند.

تبصره: مسئولیت قبول یا عدم قبول استعفای پذیرفته شده نهایی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه توسط دستگاه اجرایی، در زمان صدور شماره مستخدم و انعقاد قرارداد پیمانی یا صدور حکم کارگزینی، به عهده داوطلب پذیرفته شده آزمون میباشد.

۱۱ .داشتن حداقل بیست (۲۰) سال تمام و حداکثر بیست و پنج (۲۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم، حداکثر سی سال (۳۰)برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم، حداکثر سی و پنج (۳۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی لیسانس، حداکثر چهل (۴۰) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر چهل پنج (۴۵) سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری.

راه های ارتباطی:
پست الکترونیک پشتیبانی: support@hrtc.ir
تلفن پشتیبانی: از ساعت ۹ تا ۱۴ روزهای غیرتعطیل ۰۲۱۸۴۶۵۶

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط استخدام سازمان جنگلها و مراتع در ششمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی سال 97 بخش های زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت دانلود فایل شغل محل های سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید
+ جهت دانلود دفترچه راهنمای ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک کنید
+ جهت دانلود عناوین شغلی و مواد آزمون ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
+ جهت مشاهده فرم پیش نویس ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده مراحل ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت جهاد دانشگاهی اینجا کلیک نمایید


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی"ایران استخدام" را در پیام رسان ها دنبال کنید

 

۲۱ اسفند ۱۳۹۷
افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان سازمان جنگل ‌ها

سازمان جنگل ‌ها از اعتبارات صندوق توسعه ملی برخوردار است جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان افزایش حقوق کارکنان اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید خبر 21 اسفند 97: افزایش 50 درصدی حقوق کارکنان سازمان جنگل ‌ها رییس سازمان جنگل‌ها با بیان این که سازمان جنگل‌ها برای دومین‌بار توانست از اعتبارات صندوق توسعه ملی برخوردار شود، گفت: به دنبال تحقق افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان سازمان جنگل‌ها هستیم. به گزارش ایسنا، خلیل آقایی در همایش روز درختک...

مشاهده بیشتر
۰۶ بهمن ۱۳۹۷
موافقت با جذب و استخدام 544 نفر در سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور

جذب 544 نیروی جدید از طریق برگزاری آزمون جهت ورود به صفحه اخبار سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید خبر 17 تیر 97: موافقت با جذب و استخدام  544 نفر در سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور  544  نیروی جدید امسال از طریق آزمون به نیروهای سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اضافه می شوند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور امروز در نشست بررسی مسایل منابع طبیعی در رشت با بیان اینکه برای حفاظت از عرصه های طبیعی با کمبود نیرو مواجه ایم...

مشاهده بیشتر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
جذب و استخدام 500 نفر در منابع طبیعی کشور تا پایان امسال

جذب 544 نیروی کارشناس و قرقبان در سازمان جنگل ها جهت ورود به صفحه اصلی استخدام اداره کل منابع طبیعی اینجا کلیک نمایید جهت ورود به صفحه اخبار سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید خبر 15 اردیبهشت 97: جذب و استخدام 500 نفر در منابع طبیعی کشور تا پایان امسال رئیس سازمان جنگل‌ها گفت: مجوز جذب  ۵۰۰ نفر در منابع طبیعی صادر شده است تا پایان امسال از طریق آزمونی که سازمان سنجش برگزار می‌کند جذب منابع طبیعی می‌شوند. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از  مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، خل...

مشاهده بیشتر
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
استخدام بیش از 500 قرقبان در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور

مجوز استخدام 544 قرقبان در این سازمان صادر شده است جهت ورود به صفحه اخبار سازمان جنگلها و مراتع اینجا کلیک نمایید خبر 13 اردیبهشت 97: استخدام بیش از 500 قرقبان در سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ رییس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور امروز در بازدید از چند طرح جنگل کاری در کاشان با اشاره به کمبود قرقبان سازمان جنگلها و مراتع کشور گفت: مجوز استخدام 544 قرقبان در این سازمان صادر شده و به زودی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار اع...

مشاهده بیشتر
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد